Laptop Lenovo ThinkBook 14 G9 IRL 21UYH7XH3PB

Lenovo
21UYH7XH3PB
556478
0199276592828
Produkt modyfikowany na bazie konfiguracji: 21UY00G2PB

Jesteśmy oficjalnym partnerem Lenovo

Konfigurator

Hurry! only 1 szt. w magazynie.
14 406,18 zł
11 712,34 zł netto
Mała liczba sztuk w magazynie wysyłka w 24h
Rata od
310.60 zł
PKO Leasing Widget
Liczba sztuk
Produkt w dostawie Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia przewidywanej daty dostawy.

  Nowe produkty

Wyłącznie nowe, fabrycznie zapakowane produkty z oficjalnych polskich dystrybucji.

  Bezpieczna dostawa

Przesyłki są dostarczane przez renomowane firmy kurierskie i są ubezpieczone do pełnej wartości.

  Doradztwo i wsparcie

Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pełne wsparcie przed i po sprzedaży.

Najważniejsze cechy laptopa Lenovo ThinkBook 14 G9 IRL 21UYH7XH3PB

Zdjęcie laptopa ThinkBook 14 G9 IRL 21UYH7XH3PB Lenovo ThinkBook 14 G9 IRL 21UYH7XH3PBLaptop Lenovo ThinkBook 14 G9 IRL 21UYH7XH3PB należy do cenionej serii notebooków biznesowych Lenovo ThinkBook 14 G9 IRL. Pamięć masowa komputera składa się z dysku SSD (M.2 2242, NVMe, PCIe 4.0) o pojemności 512 GB. Do dyspozycji użytkownika oddano także drugi dysk SSD o pojemności 512 GB. Sercem laptopa ThinkBook 14 G9 IRL 21UYH7XH3PB jest 10-rdzeniowy procesor Core 7 240H z rodziny Intel Core 7. Pamięć podręczna ma pojemność 24 MB. CPU pracuje z częstotliwością 5,2 GHz. CPU uzyskał wynik 24661 punktów w aplikacji PassMark. W modelu 21UYH7XH3PB zainstalowano zintegrowaną kartę graficzną Intel Graphics. Wynik zintegrowanego GPU w aplikacji PassMark to 5491 punktów.

Producent wyposażył komputer w 64 GB pamięci operacyjnej (2 x 32 GB). Komputer obsługuje maksymalnie 64 GB pamięci operacyjnej. Natywna rozdzielczość 14-calowego ekranu laptopa wynosi WUXGA (1920x1200 pikseli). Matryca notebooka ThinkBook 14 G9 IRL 21UYH7XH3PB cechuje się jasnością 400 cd/m². Matryca wykonana w technologii IPS zapewnia świetny obraz.

Komputer ma zainstalowany system Windows 11 Pro.

Wielu użytkowników zapewne doceni dostępność wbudowanej kamery internetowej.

Zaletą modelu 21UYH7XH3PB jest niska waga, która wynosi zaledwie 1,4 kilograma. Laptopa umieszczono w szarej obudowie. Notebook oferuje podświetlaną klawiaturę. W notebooku zainstalowano moduły umożliwiające komunikację w standardzie Bluetooth (5.4) oraz z siecią bezprzewodową Wi-Fi.

Laptop oferuje jeden port słuchawkowe, jeden port USB-A 3.2 Gen 1, jeden port USB-A 3.2 Gen 1 (Always On), jeden port HDMI 2.1, jeden port Thunderbolt 4 (USB4, Power Delivery 3.0 i DisplayPort 1.4), jeden port Ethernet (RJ-45) oraz jeden port USB-C 3.2 Gen 2 (Power Delivery 3.0 i DisplayPort 1.4).

Laptop oferuje czytnik kart SDXC. Produkt jest objęty trzyletnią gwarancją producenta w trybie On-Site. Podzespoły instalowane w ramach modyfikacji konfiguracji bazowej producenta są objęte 3-letnią gwarancją sklepu Carry-in.

Procesor Intel Core 7 240H

Procesor Intel Core 7 240H Intel Core 7 240H, debiutujący pod koniec 2024 roku, stanowi fundament nowoczesnej wydajności w segmencie profesjonalnych laptopów biznesowych. Wykorzystanie architektury Raptor Lake Refresh oraz gniazda BGA 1744 pozwala producentom na projektowanie smukłych, a zarazem potężnych stacji roboczych, które sprostają wymaganiom najbardziej wymagających menedżerów i specjalistów. Procesor ten dysponuje unikalną konfiguracją dziesięciu rdzeni, gdzie technologia Intel Hyper-Threading efektywnie podwaja liczbę wątków dla rdzeni typu Performance, oferując łącznie szesnaście wątków do jednoczesnego przetwarzania danych.

W środowisku biurowym, gdzie liczy się błyskawiczna reakcja systemu, kluczową rolę odgrywa taktowanie, które w trybie boost osiąga imponujące 5,2 GHz, wspierane przez 24 MB pamięci podręcznej L3. Taka specyfikacja zapewnia płynność pracy nawet przy dziesiątkach otwartych kart w przeglądarce, rozbudowanych arkuszach kalkulacyjnych i działających w tle komunikatorach wideo. Choć jednostka jest produkowana w procesie technologicznym 10 nm, jej zablokowany mnożnik gwarantuje stabilność i przewidywalność pracy, co jest priorytetem w korporacyjnych standardach IT, gdzie bezpieczeństwo i bezawaryjność przedkładane są nad ekstremalne podkręcanie.

Z punktu widzenia mobilności, współczynnik TDP na poziomie 45 W klasyfikuje ten procesor jako jednostkę o wysokim poborze mocy, co w laptopach biznesowych wymusza stosowanie zaawansowanych systemów odprowadzania ciepła. Jednocześnie wsparcie dla pamięci DDR4 i DDR5 z interfejsem dwukanałowym pozwala firmom na elastyczne konfigurowanie floty urządzeń w zależności od dostępnego budżetu i wymagań dotyczących przepustowości. Wykorzystanie magistrali PCI-Express Gen 5 otwiera drogę do stosowania najszybszych na rynku dysków SSD, co drastycznie skraca czas uruchamiania systemu oraz ładowania ogromnych baz danych.

Dla profesjonalistów zajmujących się analizą danych lub pracą w środowiskach izolowanych, Core 7 240H oferuje kompleksowe wsparcie dla wirtualizacji sprzętowej oraz IOMMU, co umożliwia bezpieczne i wydajne uruchamianie maszyn wirtualnych z bezpośrednim dostępem do zasobów sprzętowych. Zintegrowany układ graficzny Iris Xe z 64 jednostkami wykonawczymi pozwala na sprawną obsługę wielu monitorów zewnętrznych o wysokiej rozdzielczości bez konieczności stosowania dedykowanej karty graficznej, co przekłada się na dłuższą pracę na baterii. Całość uzupełnia wsparcie dla instrukcji AVX i AVX2, które znacząco przyspieszają operacje w nowoczesnym oprogramowaniu biznesowym opartym na algorytmach sztucznej inteligencji i zaawansowanym szyfrowaniu danych.

Technologia NVMe

Technologia NVMe NVMe, czyli Non-Volatile Memory Express, to nowoczesny protokół komunikacyjny zaprojektowany od podstaw z myślą o wykorzystaniu pełnego potencjału szybkich pamięci flash oraz dysków półprzewodnikowych. W przeciwieństwie do starszych standardów, które powstały jeszcze w erze dysków mechanicznych, rozwiązanie to wykorzystuje szybką magistralę PCIe, co pozwala na drastyczne obniżenie opóźnień i ogromny wzrost przepustowości danych. Dzięki obsłudze tysięcy równoległych kolejek komend, dyski pracujące w tym standardzie potrafią przetwarzać informacje z prędkością nieosiągalną dla tradycyjnych interfejsów, co przekłada się na błyskawiczny start systemu oraz natychmiastowe wczytywanie rozbudowanych gier i profesjonalnych aplikacji. Technologia ta stała się fundamentem nowoczesnych komputerów, oferując użytkownikom niespotykaną wcześniej responsywność i efektywność podczas pracy z dużymi zbiorami plików.

Czytnik linii papilarnych

Czytnik linii papilarnych Laptop Lenovo ThinkBook 14 G9 IRL 21UYH7XH3PB wyposażono w czytnik linii papilarnych. Jest to kluczowy standard bezpieczeństwa w urządzeniach klasy biznesowej, który tworzy pierwszą linię obrony przed nieautoryzowanym dostępem. Technologia ta wykorzystuje unikalne cechy biometryczne użytkownika, co czyni ją znacznie trudniejszą do złamania niż tradycyjne kody PIN. Rozwiązanie to nie tylko radykalnie podnosi poziom ochrony danych firmowych, ale również znacząco usprawnia codzienną pracę. Dzięki pełnej integracji z usługą Windows Hello, logowanie do systemu następuje w ułamku sekundy, całkowicie eliminując uciążliwą konieczność zapamiętywania i wpisywania skomplikowanych haseł.

Klawiatura podświetlana

Klawiatura podświetlana Podświetlana klawiatura to jedna z tych funkcji, które po jednorazowym wypróbowaniu stają się niezbędnym elementem wyposażenia laptopa. Pozwala ona na pełną swobodę pracy – od nocnych maratonów z projektami, po odpisywanie na e-maile podczas wieczornego lotu samolotem. Delikatne, białe światło wydobywające się spod klawiszy oraz przezroczyste oznaczenia znaków sprawiają, że nie musisz szukać dodatkowego źródła światła, co oszczędza Twój wzrok i zwiększa skupienie.

Większość nowoczesnych laptopów oferuje kilkustopniową regulację natężenia światła, co pozwala dopasować jasność do panujących warunków – od subtelnej poświaty po wyraźny blask. Dzięki temu klawiatura staje się czytelna nawet w całkowitej ciemności, a Ty zachowujesz pełną precyzję pisania bez względu na porę dnia i nocy.

TPM

TPM Notebooki serii Lenovo ThinkBook 14 G9 IRL wykorzystują układ TPM jako dedykowany układ bezpieczeństwa, który jest fizycznie odizolowany od reszty podzespołów na płycie głównej. Takie rozwiązanie gwarantuje, że klucze kryptograficzne są generowane i przechowywane w środowisku odpornym na ataki hakerskie skierowane bezpośrednio w system operacyjny. Moduł ten staje się kluczowym elementem podczas współpracy z funkcją BitLocker, ponieważ odpowiada za automatyczne zarządzanie dostępem do zaszyfrowanych partycji dysku przy każdym uruchomieniu komputera. Dodatkowo układ monitoruje integralność oprogramowania układowego, blokując dostęp do danych w sytuacji, gdy wykryje nieautoryzowaną ingerencję w pliki startowe systemu Windows.

Wi-Fi 7

Wi-Fi 7 Wi-Fi 7, znany również pod technicznym oznaczeniem 802.11be, stanowi najnowszą rewolucję w łączności bezprzewodowej, która wprowadza termin Extremely High Throughput w celu opisania niespotykanej dotąd przepustowości. Ten standard buduje swoje fundamenty na rozwiązaniach znanych z Wi-Fi 6E, jednak drastycznie zwiększa szerokość kanału do 320 MHz, co pozwala na przesyłanie dwukrotnie większej ilości danych w tym samym czasie.

Najbardziej przełomową funkcją Wi-Fi 7 jest technologia Multi-Link Operation, która umożliwia urządzeniom jednoczesne wysyłanie i odbieranie danych przez różne pasma i kanały. W starszych standardach sprzęt musiał wybierać między pasmami 2,4 GHz, 5 GHz lub 6 GHz, natomiast teraz może korzystać z nich wszystkich naraz, co radykalnie zmniejsza opóźnienia i niemal eliminuje ryzyko zerwania połączenia w gęstym środowisku sieciowym. Kolejnym kluczowym usprawnieniem jest wprowadzenie modulacji 4096-QAM, która upakowuje informacje o 20% gęściej niż w poprzedniej generacji, przekładając się na teoretyczną prędkość przesyłu przekraczającą 40 Gb/s.

Standard ten wprowadza również inteligentne rozwiązanie o nazwie Puncturing, które pozwala na efektywne wykorzystanie szerokich kanałów nawet w sytuacji, gdy ich część jest zakłócana przez inne systemy. Zamiast blokować cały kanał z powodu drobnych interferencji, Wi-Fi 7 po prostu wycina zakłócony fragment i przesyła dane pozostałą, czystą częścią pasma. Dzięki tym wszystkim innowacjom nowa generacja sieci bezprzewodowych staje się realną alternatywą dla kabli ethernetowych, oferując stabilność i wydajność niezbędną do strumieniowania wideo w jakości 8K oraz profesjonalnej pracy w chmurze bez żadnych przestojów.

Wi-Fi 7 to technologia przyszłości, która całkowicie zmienia zasady gry w domowej rozrywce i pracy zdalnej, choć wymaga zakupu zupełnie nowej klasy urządzeń. Mogę sprawdzić, czy na rynku są już dostępne smartfony lub laptopy, które pozwolą Ci wykorzystać ten standard w praktyce.

Certyfikat EPEAT Gold

Certyfikat EPEAT Gold Certyfikat EPEAT Gold to najwyższe i najbardziej prestiżowe odznaczenie w ramach globalnego systemu oceny wpływu urządzeń elektronicznych na środowisko naturalne, zarządzanego przez organizację Global Electronics Council. Aby dany produkt, taki jak nowoczesny laptop, zaawansowany monitor czy profesjonalna stacja robocza, mógł uzyskać to elitarne wyróżnienie, musi on nie tylko rygorystycznie spełniać wszystkie nałożone kryteria obowiązkowe, ale również sprostać wymaganiom co najmniej siedemdziesięciu pięciu procent bardzo wyśrubowanych kryteriów opcjonalnych. Wymogi te drobiazgowo weryfikują niemal każdy etap cyklu życia sprzętu, począwszy od zrównoważonego projektowania i starannego doboru materiałów, poprzez drastyczne ograniczenie użycia substancji toksycznych i szkodliwych w procesie produkcyjnym, aż po powszechne wykorzystanie tworzyw sztucznych oraz metali pochodzących bezpośrednio z recyklingu. Każde urządzenie opatrzone tą złotą odznaką musi charakteryzować się również wybitną energooszczędnością w codziennym użytkowaniu, przemyślaną konstrukcją ułatwiającą jego przyszłą naprawę lub dłuższą eksploatację, a także ekologicznym opakowaniem i dostępnością darmowych programów odbioru zużytego sprzętu.

Z perspektywy świadomych konsumentów oraz nowoczesnych przedsiębiorstw, wybór elektroniki z certyfikatem EPEAT Gold stanowi bezkompromisową gwarancję inwestycji w sprawdzone rozwiązania technologiczne o minimalnym śladzie węglowym, które realnie wspierają globalną gospodarkę obiegu zamkniętego. Wartość tego standardu jest szczególnie doceniana w przypadku dużych wdrożeń firmowych oraz międzynarodowych zamówień publicznych, gdzie zrównoważony rozwój, długowieczność infrastruktury IT oraz ścisła, proekologiczna polityka odpowiedzialności biznesu stanowią kluczowe filary podejmowania decyzji zakupowych. Decydując się na sprzęt najwyższej klasy ekologicznej, użytkownicy otrzymują nie tylko innowacyjne i wydajne narzędzia do pracy, ale także wymiernie przyczyniają się do redukcji elektrośmieci i obniżenia globalnego zużycia energii elektrycznej.

Certyfikat MIL-STD-810H

Certyfikat MIL-STD-810H Laptopy serii Lenovo ThinkBook 14 G9 IRL pozytywnie przechodząc rygorystyczne testy wytrzymałości zgodne z zaktualizowanym standardem militarnym MIL-STD-810H potwierdziły swoją niezawodność i znakomite wykonanie. Przejście na wersję „H” oznacza podniesienie poprzeczki – procedury badawcze są teraz bardziej rygorystyczne, a metody testowe zostały zaprojektowane tak, aby jeszcze wierniej symulować skrajne wyzwania, z jakimi sprzęt może się mierzyć w rzeczywistym środowisku pracy.

Inżynierowie poddają urządzenia testom obejmującym m.in. odporność na gwałtowne zmiany ciśnienia na dużych wysokościach, ekstremalne temperatury (od arktycznego mrozu po pustynny żar), a także długotrwałą ekspozycję na pył, piasek i dużą wilgotność. Dodatkowo, testy wibracji i wstrząsów mechanicznych gwarantują, że urządzenie przetrwa nie tylko trudną podróż, ale i przypadkowe upadki czy uderzenia. Posiadanie certyfikatu MIL-STD-810H to dla użytkownika ostateczny dowód na to, że wybiera sprzęt o bezkompromisowej jakości, zaprojektowany do niezawodnej pracy przez lata.

Złącze Thunderbolt 4

Złącze Thunderbolt 4 Port Thunderbolt 4 to wszechstronny, wieloprotokołowy interfejs komunikacyjny oparty na symetrycznym złączu USB-C oraz architekturze USB4. Gwarantuje on stałą, dwukierunkową przepustowość na poziomie 40 Gb/s, zachowując tę pełną prędkość na uniwersalnych kablach pasywnych o długości do 2 metrów. W porównaniu do poprzednich generacji, specyfikacja Thunderbolt 4 znacząco podnosi minimalne wymagania sprzętowe, nakładając obowiązek podwojenia minimalnej przepustowości dla magistrali PCI Express do 32 Gb/s (co przekłada się na transfery danych dochodzące do 3000 MB/s dla szybkich nośników SSD). Ponadto standard oferuje obowiązkowe wsparcie dla przesyłu sygnału wideo umożliwiające jednoczesne zasilenie dwóch monitorów w rozdzielczości 4K przy odświeżaniu 60 Hz lub jednego wyświetlacza 8K. W kwestii zasilania specyfikacja wymusza obsługę ładowania komputera z mocą co najmniej 15 W dla urządzeń peryferyjnych oraz wsparcie dla technologii Power Delivery do 100 W na przynajmniej jednym porcie. Ważnym elementem specyfikacji jest również wbudowane zabezpieczenie przed atakami typu DMA (Direct Memory Access) wykorzystujące technologię wirtualizacji Intel VT-d, a także pełna wsteczna kompatybilność z urządzeniami Thunderbolt 3 oraz standardami USB 3.2 i USB4.

Podstawową funkcją portu Thunderbolt 4 jest zastąpienie wielu osobnych przewodów jednym uniwersalnym połączeniem, łączącym w czasie rzeczywistym szybki transfer danych, przesyłanie obrazu i dźwięku oraz zasilanie urządzenia. Interfejs pozwala na tworzenie rozbudowanych rozgałęzień za pomocą stacji dokujących z czterema portami Thunderbolt (jednym wejściowym i trzema wyjściowymi) oraz wspiera tradycyjne łączenie w łańcuch (daisy-chaining) do sześciu urządzeń peryferyjnych. Do istotnych funkcji użytkowych należy możliwość natychmiastowego wybudzania komputera ze stanu uśpienia za pomocą podłączonej do stacji dokującej klawiatury lub myszy. Dodatkowo port umożliwia bezpośrednie łączenie dwóch komputerów w szybką sieć (Thunderbolt Networking) z przepustowością do 10 Gb/s, co ułatwia bezpośrednią migrację dużych ilości danych.

Przeznaczeniem portów Thunderbolt 4 jest obsługa nowoczesnych komputera mobilnych i stacjonarnych w środowiskach biurowych, profesjonalnych oraz domowych. Dedykowany jest programistom, fotografom, montażystom wideo oraz twórcom treści cyfrowych, którzy potrzebują stabilnego transferu obszernych plików RAW i projektów wideo bezpośrednio na zewnętrzne macierze dyskowe NVMe. Za sprawą certyfikowanej obsługi dwóch monitorów 4K i stacji dokujących interfejs idealnie sprawdza się na stanowiskach pracy, gdzie podłączenie jednego kabla USB-C do laptopa natychmiastowo zapewnia zasilanie, dostęp do przewodowej sieci oraz obsługę wszystkich akcesoriów peryferyjnych. Technologia ta znajduje również zastosowanie wśród graczy i inżynierów, umożliwiając łatwe podpięcie zewnętrznych stacji eGPU czy specjalistycznych urządzeń do przechwytywania obrazu.

Kensington Lock

Kensington Lock Konstrukcja gniazda zabezpieczającego w serii Lenovo ThinkBook 14 G9 IRL została zaprojektowana z myślą o ekstremalnej wytrzymałości, co odróżnia ją od standardowych rozwiązań spotykanych w segmencie domowym. Gniazdo jest trwale zintegrowane z wewnętrznym, wzmocnionym szkieletem obudowy laptopa, co sprawia, że próba jego siłowego wyrwania doprowadziłaby do nieodwracalnego uszkodzenia całego urządzenia. Taka budowa skutecznie zniechęca potencjalnego złodzieja, ponieważ komputer skradziony poprzez brutalne wyrwanie linki staje się bezwartościowy na rynku wtórnym. Solidne materiały użyte do produkcji tego elementu gwarantują, że mechanizm blokujący pozostanie stabilny i niezawodny nawet po wielu latach intensywnego użytkowania.

Gwarancja On-Site

Gwarancja Cenisz swój czas? Wybierz gwarancję On-Site i zapomnij o wysyłaniu laptopa do serwisu. W ramach tej usługi naprawa odbywa się w miejscu użytkowania sprzętu – u Ciebie w firmie lub w domu. Autoryzowany technik przyjeżdża z niezbędnymi częściami i przywraca sprawność urządzenia w Twojej obecności.

To idealna opcja dla firm, które nie mogą pozwolić sobie na rozstanie ze sprzętem na kilka czy kilkanaście dni. Zyskujesz komfort, bezpieczeństwo i pewność, że Twój komputer jest w dobrych rękach, bez konieczności rozstawania się z nim.

Windows 11 Pro

Windows 11 Pro Microsoft Windows 11 Pro to zaawansowany system operacyjny stworzony z myślą o użytkownikach biznesowych, profesjonalistach oraz wymagających entuzjastach technologii. Za modernistyczną, dopracowaną wizualnie powłoką kryje się rozbudowany zestaw narzędzi z zakresu bezpieczeństwa, wirtualizacji oraz zarządzania infrastrukturą IT, które zdecydowanie wyróżniają ten wariant na tle wersji Home.

W kwestii ergonomii i codzienne pracy system oferuje nowoczesny wygląd z wycentrowanym Paskiem Zadań oraz zaokrąglonymi rogami okien. Porządek w przestrzeni roboczej zapewniają mechanizmy Snap Layouts oraz Snap Groups, które pozwalają na błyskawiczne układanie aktywnych okien w przemyślane siatki. Całość uzupełnia płynna obsługa wielu pulpitów wirtualnych, co ułatwia przejrzyste oddzielenie zadań służbowych od prywatnych.

Kluczowym filarem wydania Pro pozostają zaawansowane funkcje bezpieczeństwa oraz administracji sieciowej. System pozwala na natywne szyfrowanie całości dysków za pomocą mechanizmu BitLocker, co zabezpiecza poufne dane przed nieautoryzowanym odczytem w przypadku kradzieży urządzenia. Administratorzy IT otrzymują wsparcie dla dołączania komputera do domen lokalnych oraz chmurowej usługi Azure Active Directory, a także dostęp do Edytora lokalnych zasad grupy. Pozwala to na masowe i precyzyjne zarządzanie uprawnieniami oraz konfiguracją wielu maszyn w organizacji. W przeciwieństwie do tańszych wariantów, Windows 11 Pro może pełnić rolę hosta Pulpitu Zdalnego, co umożliwia pełne, bezpieczne sterowanie komputerem z dowolnego miejsca.

Z myślą o deweloperach i profesjonalistach wbudowano tu również technologie wirtualizacyjne. Hipernadzorca Hyper-V pozwala na tworzenie i uruchamianie niezależnych maszyn wirtualnych z innymi systemami operacyjnymi, z kolei funkcja Windows Sandbox tworzy tymczasowe, odizolowane środowisko do bezpiecznego testowania nieznanego oprogramowania bez ryzyka uszkodzenia głównej instalacji. Dopełnieniem całości jest rozszerzona obsługa podzespołów komputerowych, ponieważ wersja Pro potrafi zarejestrować i efektywnie wykorzystać nawet do 2 TB pamięci operacyjnej RAM oraz konfiguracje wieloprocesorowe z dwoma fizycznymi gniazdami CPU na płycie głównej.

Certyfikat TCO

Certyfikat TCO Certyfikat TCO to uznany na całym świecie międzynarodowy standard zrównoważonego rozwoju, stworzony specjalnie dla branży sprzętu IT przez szwedzką organizację TCO Development. Powstały na początku lat dziewięćdziesiątych system certyfikacji stawiał początkowo na obniżenie promieniowania i poprawę ergonomii monitorów komputerowych, jednak z biegiem lat przekształcił się w wielowymiarowy zestaw wymogów. Obecnie TCO Certified obejmuje szeroką gamę sprzętu elektronicznego, w tym komputery stacjonarne, laptopy, wyświetlacze, smartfony, serwery oraz urządzenia pamięci masowej, stanowiąc niezależne potwierdzenie, że dany produkt spełnia wyśrubowane kryteria środowiskowe i społeczne.

Proces uzyskania tej certyfikacji wymaga od producentów przeformatowania podejścia do całego cyklu życia produktu, począwszy od pozyskiwania surowców i warunków w zakładach produkcyjnych. Urządzenia ubiegające się o znak TCO muszą powstawać w fabrykach respektujących prawa pracowników, zasady bezpieczeństwa i higieny pracy oraz sprawiedliwe wynagrodzenie. W kontekście ekologii sprawdza się ograniczanie użycia substancji niebezpiecznych, takich jak ciężkie metale czy szkodliwe opóźniacze palności, a także wysoki poziom efektywności energetycznej, podatność sprzętu na łatwą naprawę, modernizację oraz późniejszy recykling.

Z punktu widzenia użytkownika końcowego certyfikat TCO stanowi kompleksową gwarancję, że sprzęt jest bezpieczny dla zdrowia, ergonomiczny i nie nadwyręża wzroku ani kręgosłupa podczas wielogodzinnej pracy. Obecność tego oznaczenia zapewnia także pewność, że zakupiony monitor czy komputer charakteryzuje się wysoką trwałością, niskim zużyciem energii i został wyprodukowany w sposób odpowiedzialny społecznie. Z tego powodu TCO Certified stał się kluczowym wyznacznikiem i kryterium oceny w przetargach publicznych oraz korporacyjnych politykach zakupowych na całym świecie.

Certyfikat Energy Star

Certyfikat Energy Star Energy Star to międzynarodowy symbol wysokiej efektywności energetycznej, przyznawany urządzeniom, które zużywają znacznie mniej prądu niż ich standardowe odpowiedniki bez utraty wydajności czy funkcjonalności. Certyfikat ten wymusza na producentach stosowanie zaawansowanych systemów zarządzania energią, które automatycznie przełączają sprzęt w tryb uśpienia o niskim poborze mocy po okresie bezczynności. Program ten został stworzony przez amerykańską Agencję Ochrony Środowiska (EPA), aby pomóc konsumentom i firmom w obniżaniu rachunków za elektryczność przy jednoczesnym ograniczaniu emisji gazów cieplarnianych. Wybierając laptopy serii Lenovo ThinkBook 14 G9 IRL z tym charakterystycznym logo, użytkownik ma pewność, że produkt przeszedł rygorystyczne testy laboratoryjne potwierdzające jego proekologiczny charakter i oszczędność eksploatacji.

: 21UYH7XH3PB
Hurry! only 1 szt. w magazynie.
Informacje podstawowe
Producent
Lenovo
Produkt
Laptop
Rodzaj konfiguracji
Rozszerzona
Certyfikat Intel EVO
Nie
Model
ThinkBook 14 G9 IRL
Stan
Nowy
Gwarancja
3 lata On-Site
Laptop konwertowalny
Nie
Materiał obudowy
Aluminium
Tworzywo sztuczne PC-ABS
Kolor obudowy
Szary
Kamera internetowa
Tak
Procesor
Procesor
Intel Core 7
Generacja procesora
13 (Raptor Lake)
Typ procesora
Model: Core 7 240H
Częstotliwość: 5,2 GHz
Cache: 24 MB
Obsługiwane gniazda: FCBGA1744
Obsługiwana pamięć: Up to DDR5 5600 MT/s Up to DDR4 3200 MT/s Up to LPDDR5/x 6400 MT/s Up to LPDDR4x 4267 MT/s
Zestaw instrukcji: 64-bit
Technologia Intel vPro
Nie
Liczba rdzeni procesora
10
Układ NPU (AI)
Nie
Technologia AMD DASH
Nie
Liczba zainstalowanych procesorów
1
Chipset płyty głównej
Intel SoC
PassMark procesora
24661
Pamięć RAM
Pamięć zainstalowana
64 GB
Typ pamięci
2 x 32 GB
SODIMM
DDR5
non-ECC
Liczba banków pamięci
2
Maksymalna ilość pamięci
64 GB
Dyski
Dysk
SSD
Pojemność dysku
512 GB
Parametry dysku
M.2 2242
NVMe
PCIe 4.0
Dysk 2
SSD
Pojemność dysku 2
512 GB
Parametry dysku 2
M.2 NVMe PCie x3
SSD
jednostronne
2280
512 GB
Dysk 3
brak
Dysk 4
brak
Napęd optyczny
brak
Ekran
Przekątna ekranu
14"
Rozdzielczość
1920x1200 (WUXGA)
Technologia matrycy
IPS
Jasność matrycy
400 cd/m²
Ekran dotykowy
Nie
Filtr prywatyzujący
Nie
High Dynamic Range (HDR)
Nie
Informacja o ekranie
14" WUXGA (1920x1200) IPS 400nits
Anti-glare
45% NTSC
Karta graficzna
Zintegrowana karta graficzna
Intel Graphics
PassMark karty zintegrowanej
5491
Rodzaj karty graficznej
Zintegrowana
Interfejsy i komunikacja
Interfejsy
1 x Thunderbolt 4 (USB4, Power Delivery 3.0 i DisplayPort 1.4)
1 x USB-C 3.2 Gen 2 (Power Delivery 3.0 i DisplayPort 1.4)
1 x USB-A 3.2 Gen 1
1 x USB-A 3.2 Gen 1 (Always On)
1 x HDMI 2.1
1 x Ethernet (RJ-45)
1 x Gniazdo słuchawkowe
Złącza, gniazda rozszerzeń
Czytnik kart SDXC
Modem WWAN
Nie
Typ modemu WWAN
brak
Komunikacja
LAN 1 GbE
Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth 5.4
Złącze Thunderbolt
Thunderbolt 4
Złącze HDMI
Tak
Złącze DisplayPort
Nie
Złącze VGA (15-pin D-Sub)
Nie
Wi-Fi
Tak
Złącze COM (RS-232)
Nie
Bluetooth
Tak
Pozostałe
Multimedia
High Definition (HD) Audio
Realtek ALC3287
2 mikrofony
Głośniki stereo 2W x2, Dolby Audio
Kamera internetowa FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter
Bezpieczeństwo
Dedykowany układ szyfrowania TPM 2.0 Enabled
Czytnik linii papilarnych (dotykowy, Match-on-Chip), Zintegrowany z przyciskiem uruchamiania
Kensington Lock (Nano), 2.5 x 6 mm
Zabezpieczenie kamery internetowej
Kamera IR dla funkcji Windows Hello (Rozpoz
Czytnik kart SmartCard
Nie
Wprowadzanie danych
Klawiatura podświetlana
Układ klawiatury
Międzynarodowy
Podświetlana klawiatura
Tak
Czytnik linii papilarnych
Tak
Klawiatura numeryczna
Nie
Near Field Communication (NFC)
Nie
Zasilanie
Zasilacz 65W USB-C
Kensington Lock
Tak
Bateria
Bateria 48 Wh
Trusted Platform Module (TPM)
Tak
System operacyjny
Windows 11 Pro
Wymiary
Szerokość: 314 mm
Głębokość: 224 mm
Wysokość: 17 mm
Certyfikaty
MIL-STD-810H
TÜV Rheinland Low Blue Light (Software Solution)
Energy Star 9.0
EPEAT Gold Registered
ErP Lot 6/26
RoHS compliant
TCO Certified, generation 10
Certyfikat MIL-STD-810
MIL-STD-810H
Certyfikat EPEAT Gold
Tak
W zestawie
Zasilacz 65W USB-C (3-pin)
Waga
1,36 kg
Copilot+ PC
Nie

Specyficzne kody

EAN13
0199276592828
MPN
21UY00G2PB
Przesyłka kurierska
Darmowa

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.

ITnes.pl · PKO Leasing

Finansowanie jutra:
Leasing w ITnes.pl

Napędzamy Twój biznes technologią, której nie musisz kupować na własność.

W świecie nowoczesnego biznesu wygrywają ci, którzy potrafią szybciej adaptować zmiany. W ITnes.pl wierzymy, że dostęp do najpotężniejszych narzędzi IT nie powinien być ograniczony jednorazowym wydatkiem. Dlatego, wspólnie z PKO Leasing – niekwestionowanym liderem rynku – stworzyliśmy ekosystem finansowy, który pozwala Twojej firmie wejść na wyższy poziom efektywności bez obciążania budżetu.

Dlaczego Leasing z ITnes.pl to Twój strategiczny ruch?

Leasing w naszym wydaniu to nie tylko rata.
To Power Up dla Twojej infrastruktury IT.

Maksymalna Płynność

Cash Flow Mastery

Zachowaj gotówkę na kluczowe inwestycje, marketing czy ekspansję. Sprzęt zarabia na siebie sam, gdy Ty płacisz niskie, przewidywalne raty.

Optymalizacja Podatkowa 2.0

Tarcza Podatkowa

Wykorzystaj tarczę podatkową. Każda rata to koszt uzyskania przychodu, który realnie obniża Twoje zobowiązania wobec fiskusa.

Technologia Zawsze na Czas

Rotacja Floty IT

Nie czekaj latami na wymianę sprzętu. Leasing pozwala na regularną rotację floty IT, dzięki czemu Twój zespół zawsze pracuje na najszybszych i najbezpieczniejszych rozwiązaniach.

Formy Finansowania

Skrojone pod Twój Model Biznesowy. Wybierz drogę, która najlepiej pasuje do strategii rozwoju Twojej firmy.

Leasing Operacyjny

Wolność i Elastyczność

To najczęściej wybierana forma przez naszych partnerów B2B. Traktujesz leasing jak usługę.

DLA KOGO? Dla firm chcących regularnie odświeżać park maszynowy.
KORZYŚĆ Opłata wstępna i wszystkie raty są w całości kosztem uzyskania przychodu. Podatek VAT płacisz proporcjonalnie w każdej racie.

Leasing Finansowy

Inwestycja w Majątek

Idealny, gdy planujesz związać się ze sprzętem na dłużej i chcesz go amortyzować po swojej stronie.

DLA KOGO? Dla przedsiębiorców stawiających na budowę stałych aktywów firmy.
KORZYŚĆ Ty dokonujesz odpisów amortyzacyjnych, a część odsetkowa raty jest Twoim kosztem.

Twoja Droga do Nowoczesności

Proces w ITnes.pl jest tak płynny, jak praca na nowym workstation od HP czy Dell.

TECH

Wybór Rozwiązania

Wybierz topowy sprzęt z naszej oferty. Nasi eksperci pomogą Ci skonfigurować zestaw idealnie pod profil Twojej działalności.

LEARN

Konsultacja i Decyzja

Skontaktuj się ze swoim Dedykowanym Opiekunem. Wniosek procesujemy błyskawicznie – decyzję z PKO Leasing otrzymasz często w 15 minut.

TOGETHER

Podpisanie i Realizacja

Formalności ograniczamy do minimum. Podpisujesz umowę (często całkowicie online) i dołączasz do grona firm, które nie czekają na przyszłość, ale ją tworzą.

SUCCESS

Start Systemu

Sprzęt trafia do Twojego biura, gotowy do pracy, a Ty cieszysz się pełnym wsparciem posprzedażowym ITnes.pl.

PORADA EKSPERTA

Strategiczne Zarządzanie Cyklem Życia IT

„W dzisiejszym IT to nie posiadanie, a użytkowanie generuje zysk. Rekomendujemy leasing jako narzędzie do zarządzania TCO (Total Cost of Ownership). Zamiast jednorazowego kosztu 100 000 zł na serwery, zainwestuj te środki w rozwój produktu, a technologię sfinansuj z bieżących przychodów. To różnica między firmą, która trwa, a firmą, która dominuje."

FAQ – Rozumiemy Twój Biznes

Absolutnie. Dzięki partnerstwu z PKO Leasing oferujemy procedury uproszczone dla startupów i nowych podmiotów.
Praktycznie wszystko, co buduje Twoje środowisko pracy: laptopy, stacje robocze, serwery, macierze, monitory, a nawet specjalistyczne oprogramowanie.
Stawiamy na minimum biurokracji. W większości przypadków wystarczy NIP i dowód osobisty reprezentanta firmy.

ITnes.pl | IT for BUSINESS

Więcej niż Sklep – Twój Partner Technologiczny. Nie jesteśmy tylko dostawcą pudełek. Jesteśmy architektami Twojej przewagi konkurencyjnej.

Dedykowany Opiekun Klienta

W ITnes.pl nie jesteś numerem w systemie. Masz swojego partnera, który zna specyfikę Twojej branży i zawsze odbiera telefon.

A-brandy z Rodziny IT

Dostarczamy tylko rozwiązania od globalnych liderów (Dell, HP, Lenovo, Apple). To gwarancja jakości, prestiżu i niezawodności.

Wsparcie Przed i Posprzedażowe

Nasza rola nie kończy się na wystawieniu faktury. Doradzamy przy wyborze, wspieramy przy wdrożeniu i dbamy o Twój spokój w trakcie eksploatacji.

B2B DNA

Rozumiemy język biznesu. Nasza oferta jest elastyczna, skalowalna i zawsze zorientowana na Twój sukces.

Gotowy na przyspieszenie?

Porozmawiajmy o tym, jak leasing z PKO Leasing w ITnes.pl może odmienić Twoją firmę. Skontaktuj się z nami już dziś.

Skontaktuj się z nami

Sprzęt IT dla firm bez inwestycji na start

Zamiast jednorazowego wydatku rzędu kilkudziesięciu tysięcy zł – przewidywalny miesięczny koszt

Rozwiązanie dla klientów biznesowych

Sprzęt elektroniczny RentPay

finansowanie sprzętu IT
dla firm

RentPay to model finansowania, w którym firma korzysta ze sprzętu w zamian za stałą miesięczna opłatę. Nie inwestujesz w zakup środków trwałych – zachowujesz płynność finansową i kontrolę nad kosztami.

Jak wynajmować sprzęt za pomocą RentPay?

Zobacz opcję „Subskrybuj” przy na stronie produktu i sprawdź miesięczny koszt dla Twojej firmy

Dlaczego firmy wybierają subskrypcję?

Wykup

Stały miesięczny koszt bez dużych inwestycji

Nie angażujesz kapitału w zakup sprzętu, który traci wartość

Przedłużenie

Krótka umowa

Na 12 miesięcy. W ofercie dla firm sprzęt wymienisz już po pół roku.

Rozwiązanie

Możliwość zmiany sprzętu w trakcie umowy

Rozbudowujesz lub wymieniasz sprzęt bez rozwiązywania umowy, po 6 miesiącach możesz wymienić sprzęt na nowy – coś czego nie oferuje leasing.

Wykup 2

Ochrona i SafeUp w cenie

Subskrypcja sprzętu obejmuje bezpłatny pakiet ochronny SafeUp. Nie musisz martwić się kradzieżą i serwisem sprzętu.

Przedłużenie 2

Faktura VAT za usługę

Co miesiąc otrzymujesz fakturę VAT za subskrypcję, którą łatwo zaksięgujesz w koszty prowadzenia biznesu.

Jak działa RentPay?

1 Koszyk

Wybierz subskrypcję

W metodach płatności za produkt wybierz opcję SUBSKRYBUJ.

2 Koszyk

Podsumowanie oferty

Na tym etapie poznasz dokładną ofertę subskrypcji bądź najmu. Możesz dobrać dodatkowy pakiet serwisowy.

3 Koszyk

Zaakceptuj umowę

Na ekranie generowania Umowy zostaniesz poproszony o podanie swoich danych.

Przygotuj dowód osobisty, na podstawie Twoich informacji zostanie wygenerowana Umowa Subskrypcji. Zaakceptuj aby przejść dalej.

4 Koszyk

Subskrypcja dla biznesu

Po zaakceptowaniu Umowy należy wpłacić kaucję, która jest niezbędna do aktywowania Twojej Umowy.

Możesz to zrobić na dwa sposoby – płatnością online AutoPay bądź na podstawie Noty Księgowej. Pamiętaj, aby wpłacić kaucję z konta firmowego, inaczej niezbędna będzie dodatkowa weryfikacja. Po zaksięgowaniu wpłaty, wysyłamy Twój sprzęt!

Najczęstsze pytania

Czy subskrypcja to leasing?
Nie. W leasingu spłacasz sprzęt i często go wykupujesz. Dzięki subskrypcji płacisz tylko za korzystanie ze sprzętu, co znacznie zmniejsza Twoje firmowe wydatki.
Co zawiera cena subskrypcji?
Cena miesięcznego wynajmu związana jest ze spadkiem wartości urządzenia w czasie, kiedy jest użytkowany przez klienta. Oznacza to, że płacisz tylko za korzystanie z urządzenia. W cenę wliczony jest podstawowy pakiet ochronny.
Uproszczony proces zawarcia umowy
Proces wynajmu sprzętu IT został zaprojektowany z myślą o firmach, które cenią czas i sprawność działania. Ograniczamy formalności do niezbędnego minimum – bez rozbudowanej dokumentacji, długiego oczekiwania na decyzję czy skomplikowanych negocjacji. W kilku prostych krokach Twoja firma może szybko uzyskać dostęp do potrzebnego sprzętu.
Czy mogę zmienić sprzęt w trakcie umowy?
Tak. W trakcie trwania umowy zawsze możesz rozbudować sprzęt i po 6 miesiącach już wymieniać na inny model.
Co się stanie, jeśli sprzęt zostanie skradziony, zgubiony lub zniszczony?
Kradzież sprzętu należy jak najszybciej zgłosić na policję oraz do firmy WeSub S.A. W przypadku zgubienia lub zniszczenia wynajmowanego sprzętu należy natychmiastowo poinformować firmę WeSub S.A., której pracownicy udzielą szczegółowych informacji w celu dalszego postępowania.

Skontaktuj się z nami

```

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.