Laptop Lenovo Legion Pro 5 16ADR10 83LT6S31XPB

Lenovo
83LT6S31XPB
575445
0199276493064
Produkt modyfikowany na bazie konfiguracji: 83LT009KPB

Jesteśmy oficjalnym partnerem Lenovo

Konfigurator

System operacyjny

Hurry! only 19 szt. w magazynie.
23 621,18 zł
19 204,21 zł netto
Duża liczba sztuk w magazynie wysyłka w 24h
Rata od
506.01 zł
PKO Leasing Widget
Liczba sztuk
Produkt w dostawie Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia przewidywanej daty dostawy.

  Nowe produkty

Wyłącznie nowe, fabrycznie zapakowane produkty z oficjalnych polskich dystrybucji.

  Bezpieczna dostawa

Przesyłki są dostarczane przez renomowane firmy kurierskie i są ubezpieczone do pełnej wartości.

  Doradztwo i wsparcie

Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pełne wsparcie przed i po sprzedaży.

Najważniejsze cechy laptopa Lenovo Legion Pro 5 16ADR10 83LT6S31XPB

Laptop Lenovo Legion Pro 5 16ADR10 83LT6S31XPB - Ryzen 9 8940HX/16" WQXGA IPS HDR/RAM 64GB/4TB + 2TB/GeForce RTX 5070/Win 11 Pro - zdjęcieNotebook Lenovo Legion Pro 5 16ADR10 83LT6S31XPB jest przedstawicielem serii laptopów biznesowych Legion Pro 5 16ADR10 firmy Lenovo.

Pamięć masowa obejmuje dysk SSD (M.2 NVMe PCie x3, jednostronne, 2280, 4 TB) o pojemności 4 TB. Drugi dysk laptopa typu SSD ma pojemność 2 TB. Sercem notebooka jest jednostka centralna Ryzen 9 8940HX z rodziny procesorów AMD Ryzen 9. Układ CPU został wyprodukowany w technologii TSMC 5 nm FinFET. Pamięć podręczna procesora ma pojemność 64MB. Procesor uzyskał wynik 50873 punktów w aplikacji PassMark. Procesor jest taktowany zegarem 2,4GHz / 5,3GHz. Za generowanie obrazu odpowiada zintegrowany układ graficzny AMD Radeon 610M. Układ GPU uzyskał wynik 1209 punktów w aplikacji PassMark.

Profesjonalni użytkownicy z pewnością docenią obecność dedykowanego układu graficznego NVIDIA GeForce RTX 5070. Dedykowany układ graficzny wyposażono w 8 GB GDDR7 pamięci. 16-calowy ekran wyświetla obraz w maksymalnej rozdzielczości 2560x1600 pikseli (WQXGA). Jasność matrycy wynosi 500 nitów. Do wyświetlania obrazu wykorzystano matrycę IPS.

Notebook wyposażono w pamięć RAM o pojemności 64 GB (w układzie 2 x 32 GB). W notebooku zainstalowano pamięć DDR5. Laptop Lenovo Legion Pro 5 16ADR10 83LT6S31XPB obsługuje maksymalnie 64 GB pamięci RAM.

Notebook waży 2,4 kilograma. Podzespoły laptopa zostały umieszczone w czarnej obudowie. W laptopie zainstalowano kamerkę internetową. Użytkownik ma do dyspozycji podświetlaną klawiaturę oraz blok numeryczny. Istotnym ułatwieniem jest także obecność TouchPada.

Laptop ma zainstalowany system Windows 11 Pro. Komunikacja bezprzewodowa jest możliwa dzięki wbudowanym modułom Bluetooth 5.2 i Wi-Fi. Użytkownik laptopa ma do dyspozycji następujące porty: port USB-C 3.2 Gen 2 (DisplayPort 2.1), port USB-C 3.2 Gen 2 (PD 100W, DisplayPort 2.1), port USB-A 3.2 Gen 2, port RJ-45, port zasilania, port HDMI 2.1, port słuchawkowe oraz dwa porty USB-A 3.2 Gen 1.

Notebook jest objęty 2-letnią gwarancją producenta w trybie Carry-in - gwarancja tego typu obejmuje naprawę w zewnętrznym, autoryzowanym serwisie po uprzednim dostarczeniu notebooka przez użytkownika. Podzespoły instalowane w ramach modyfikacji konfiguracji bazowej producenta są objęte 3-letnią gwarancją sklepu Carry-in.

Procesor AMD Ryzen 9 8940HX

Procesor AMD Ryzen 9 8940HX AMD Ryzen 9 8940HX stanowi szczytowe osiągnięcie odświeżonej linii Dragon Range, która zadebiutowała w kwietniu 2025 roku jako propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników laptopów. Ten flagowy układ dysponuje potężną liczbą 16 rdzeni opartych na architekturze Zen 4, co dzięki technologii SMT przekłada się na obsługę aż 32 wątków jednocześnie. Częstotliwość taktowania procesora zaczyna się od bazowych 2,4 GHz i może wzrosnąć w trybie Turbo do poziomu 5,3 GHz, zapewniając błyskawiczną reakcję w najbardziej obciążających scenariuszach. W praktyce jednostka ta jest ewolucyjnym rozwinięciem modelu Ryzen 9 7940HX, oferującym przede wszystkim zegary podbite o 100 MHz. Mimo swojej ogromnej mocy obliczeniowej, procesor posiada jedynie podstawowy zintegrowany układ graficzny Radeon 610M bazujący na architekturze RDNA 2, ponieważ zakłada się współpracę z dedykowanymi kartami graficznymi najwyższej klasy.

Konstrukcja modelu 8940HX opiera się na zaawansowanej strukturze trzech matryc, które wytwarzane są w dwóch różnych procesach technologicznych: rdzenie CPU powstają w litografii 5 nm, natomiast pozostałe elementy składowe w procesie 6 nm. Jednym z największych atutów tej jednostki jest udostępnienie 28 linii PCIe 5.0, co pozwala na transfery danych z prędkością dochodzącą do 15,75 GB/s dla nowoczesnych dysków SSD i kart graficznych. Istnieją jednak pewne kompromisy techniczne, gdyż kontroler pamięci RAM został ograniczony do standardu DDR5-5200, a oficjalna specyfikacja nie przewiduje obecności jednostki NPU ani wsparcia dla Thunderbolt. Z myślą o entuzjastach wydajności producent pozostawił jednak odblokowany mnożnik, co znacznie ułatwia proces samodzielnego podkręcania procesora.

W obszarze czystej wydajności, bazując na zgromadzonych dotychczas danych dotyczących architektury Dragon Range, można z dużą pewnością założyć, że Ryzen 9 8940HX bez trudu prześcignie topowe procesory Intela, takie jak modele Core i9-13980HX czy i9-14900HX. Ze względu na swoją specyfikację i ogromną liczbę wątków, układ ten będzie idealnym narzędziem pracy dla profesjonalnych twórców treści, grafików 3D oraz osób zajmujących się obróbką wideo, oferując im wydajność rzadko spotykaną w segmencie mobilnym.

Zapotrzebowanie na energię tego układu jest adekwatne do jego możliwości, przy czym bazowy współczynnik TDP wynosi 55 W, a producenci sprzętu mogą go konfigurować aż do 75 W w celu wyciśnięcia maksymalnych osiągów. Utrzymanie stabilnej pracy przy tak wysokim poborze mocy wymaga od systemów chłodzenia w laptopach niezwykłej sprawności, co zazwyczaj wiąże się z koniecznością stosowania zaawansowanych układów z wentylatorami o wysokiej prędkości obrotowej. Całość tworzy bezkompromisowe rozwiązanie dla osób, dla których laptop ma być bezpośrednim zamiennikiem najmocniejszych stacji roboczych typu desktop.

Karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 5070

Karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 5070 Mobilny układ graficzny NVIDIA GeForce RTX 5070 Mobile został wprowadzony na rynek w kwietniu 2025 roku jako zaawansowane rozwiązanie dla laptopów nowej generacji. Jednostka ta bazuje na architekturze Blackwell i wykorzystuje procesor graficzny GB206, który jest wytwarzany w precyzyjnym procesie technologicznym 5 nm. Pełne wsparcie dla standardu DirectX 12 Ultimate zapewnia użytkownikom pewność, że wszystkie nowoczesne gry będą działać poprawnie na tym sprzęcie. Ponadto technologia ta gwarantuje obsługę sprzętowego ray tracingu oraz variable-rate shading w nadchodzących tytułach, co znacząco podnosi jakość oprawy wizualnej. Sam procesor GB206 jest układem o średniej wielkości, charakteryzującym się powierzchnią rdzenia wynoszącą 181 mm2 oraz ogromną liczbą 21 900 milionów tranzystorów.

Pod względem specyfikacji technicznej układ dysponuje 4608 jednostkami cieniującymi, 144 jednostkami mapowania tekstur oraz 48 potokami renderującymi. W strukturze chipu zintegrowano również 144 rdzenie Tensor, które wydatnie przyspieszają operacje oparte na sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowym, a także 36 rdzeni dedykowanych akceleracji śledzenia promieni. NVIDIA zdecydowała się na wyposażenie tego modelu w 8 GB nowoczesnej pamięci GDDR7, która komunikuje się z procesorem za pośrednictwem 128-bitowego interfejsu. Taktowanie bazowe układu GPU wynosi 907 MHz i może zostać zwiększone w trybie Boost do 1425 MHz, natomiast pamięć operuje przy częstotliwości 1500 MHz, co dzięki nowej technologii zapewnia efektywną szybkość przesyłu danych na poziomie 24 Gbps.

Niezwykle istotnym parametrem jest maksymalny pobór mocy, który w tym przypadku został określony na poziomie zaledwie 50 W, co czyni ten układ wysoce energooszczędnym rozwiązaniem dla urządzeń mobilnych. Z racji swojego przeznaczenia do laptopów, chip nie posiada własnych, bezpośrednich wyjść wideo i wykorzystuje system wyświetlania obrazu zintegrowany z urządzeniem hosta. GeForce RTX 5070 Mobile łączy się z resztą podzespołów za pomocą nowoczesnego interfejsu PCI-Express 5.0 x16, co zapewnia maksymalną przepustowość i brak opóźnień w komunikacji z systemem.

Technologia NVMe

Technologia NVMe Technologia NVMe (Non-Volatile Memory Express) to nowoczesny protokół komunikacyjny zaprojektowany specjalnie dla dysków SSD, który radykalnie zwiększa szybkość przesyłania danych. W przeciwieństwie do starszego standardu SATA, NVMe wykorzystuje szybką magistralę PCI Express (PCIe), co pozwala na bezpośrednią i wielokanałową komunikację z procesorem.

Dzięki ogromnej przepustowości i minimalnym opóźnieniom, technologia ta umożliwia błyskawiczne ładowanie systemu operacyjnego, skrócenie czasu renderowania wideo oraz płynną pracę w najbardziej wymagających grach i aplikacjach profesjonalnych. W praktyce dyski NVMe mogą być nawet kilkanaście razy szybsze od tradycyjnych nośników półprzewodnikowych starszej generacji, co czyni je obecnym standardem w wydajnych komputerach i serwerach.

Certyfikat RoHS

Certyfikat RoHS Certyfikat RoHS, stanowiący skrót od angielskiej nazwy dyrektywy dotyczącej ograniczenia stosowania niektórych niebezpiecznych substancji w sprzęcie elektrycznym i elektronicznym, to Unijna regulacja prawna mająca na celu ochronę zdrowia ludzi oraz środowiska naturalnego. Wprowadzona pierwotnie w 2003 roku dyrektywa nakłada na producentów, importerów i dystrybutorów bezwzględny obowiązek ograniczenia zawartości szkodliwych związków chemicznych i metali ciężkich w produktach wprowadzanych na rynek Unii Europejskiej. Do grupy substancji objętych najostrzejszymi rygorami należą między innymi ołów, rtęć, kadm, sześciowartościowy chrom oraz wybrane palne związki bromu i plastyfikatory ftalanowe.

Proces uzyskiwania zgodności z normą RoHS wymaga od firm pełnej kontroli łańcucha dostaw oraz stosowania bezpieczniejszych materiałów zastępczych na każdym etapie produkcji. Wyeliminowanie tradycyjnego spoiwa ołowiowego na rzecz lutowania bezołowiowego w płytkach drukowanych komputerów, monitorów czy sprzętu AGD było jednym z najbardziej widocznych efektów wprowadzenia tego standardu. Weryfikacja spełniania wymogów odbywa się poprzez rygorystyczne testy laboratoryjne komponentów, a potwierdzeniem zgodności wyrobu na rynku europejskim jest umieszczenie na nim oznakowania CE wraz z odpowiednią dokumentacją techniczną.

Z punktu widzenia konsumentów oraz gospodarki cyrkularnej certyfikat RoHS niesie ze sobą istotne korzyści zdrowotne i ekologiczne. Ograniczenie toksycznych składników zapobiega ich przenikaniu do gleby i wód gruntowych podczas składowania elektroodpadów na wysypiskach, a także czyni proces recyklingu zużytego sprzętu znacznie bezpieczniejszym dla pracowników zakładów przetwarzania. Obecność tego standardu gwarantuje użytkownikom, że codzienne korzystanie z laptopów, smartfonów czy urządzeń gospodarstwa domowego nie stwarza bezpośredniego zagrożenia chemicznego dla ich zdrowia.

Klawiatura numeryczna

Klawiatura numeryczna W mobilnych stacjach roboczych i laptopach inżynieryjnych klawiatura numeryczna pełni funkcję wykraczającą poza proste wpisywanie cyfr. Jest ona niezbędna do efektywnej obsługi oprogramowania typu CAD (np. AutoCAD), środowisk programistycznych czy systemów zarządzania bazami danych. Wiele skrótów klawiszowych i funkcji nawigacyjnych w zaawansowanych aplikacjach jest domyślnie przypisanych właśnie do bloku numerycznego.

Inżynierowie projektując klawiatury w większych modelach, dbają o to, by sekcja numeryczna zachowała standardowe odstępy między klawiszami (pitch), co zapobiega przypadkowym kliknięciom. Dodatkowo, klawisze te często pełnią funkcje sterujące kursorem (Home, End, PgUp, PgDn) przy wyłączonym trybie Num Lock, co daje użytkownikowi dodatkową warstwę kontroli nad dokumentacją techniczną bez konieczności sięgania do myszki.

Klawiatura podświetlana

Klawiatura podświetlana Podświetlenie klawiatury to nie tylko kwestia użyteczności, ale również element, który nadaje laptopowi nowoczesny, prestiżowy charakter. Subtelna łuna światła wokół krawędzi klawiszy podkreśla smukłą sylwetkę urządzenia i sprawia, że wygląda ono profesjonalnie na każdym biurku. W laptopach biznesowych wysokiej klasy podświetlenie jest idealnie równomierne, co świadczy o wysokiej jakości montażu i dbałości o detale.

Funkcja ta idealnie współgra z minimalistycznym designem serii. Możliwość szybkiego włączenia lub wyłączenia iluminacji daje użytkownikowi pełną kontrolę nad estetyką swojego stanowiska pracy, pozwalając na przejście z trybu skupienia w tryb relaksu w ułamku sekundy.

Gwarancja Carry-in (Door-to-Door / Serwis zewnętrzny)

Gwarancja Opcja Carry-in to klasyczna formuła gwarancyjna, w której naprawa odbywa się w profesjonalnym centrum serwisowym producenta. Jest to ekonomiczne rozwiązanie zapewniające dostęp do certyfikowanych techników i oryginalnych części zamiennych, bez konieczności wizyty serwisanta w Twoim biurze czy domu.

Windows 11 Pro

Windows 11 Pro Laptop Lenovo Legion Pro 5 16ADR10 83LT6S31XPB otrzymał Microsoft Windows 11 Pro czyli system stworzony do profesjonalnych wyzwań. Wybierając laptopa z preinstalowanym systemem Windows 11 Pro, zyskujesz narzędzie zaprojektowane z myślą o pracy hybrydowej i maksymalnym bezpieczeństwie danych. Wersja Pro oferuje zaawansowane funkcje, których nie znajdziesz w wersji Home, takie jak szyfrowanie urządzeń technologią BitLocker oraz ochronę informacji Windows (WIP).

System wspiera nowoczesne metody zarządzania chmurą, pozwalając na łatwe logowanie się do domeny firmowej i korzystanie z usługi Azure Active Directory. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi, ulepszonej obsłudze pulpitów wirtualnych oraz funkcji Snap Layouts (układy przyciągania okien), organizacja wielozadaniowej pracy staje się prostsza niż kiedykolwiek. To stabilne i bezpieczne środowisko, które nadąży za tempem Twojego biznesu.

HDR

Technologia HDR, czyli High Dynamic Range (szeroki zakres dynamiczny), w laptopach i monitorach komputerowych to zaawansowany standard wyświetlania obrazu, który znacząco zwiększa rozpiętość tonalną pomiędzy najciemniejszymi cieniami a najjaśniejszymi punktami na ekranie. W odróżnieniu od tradycyjnego standardu SDR (Standard Dynamic Range), ekrany ze wsparciem dla HDR są w stanie wygenerować znacznie wyższą jasność szczytową, wyrażaną w nitach, oraz znacznie głębszą czerń. Przekłada się to na nieosiągalny dotąd poziom szczegółowości – użytkownik dostrzega ukryte detale w ciemnych scenach oraz subtelne przejścia tonalne w mocno oświetlonych partiach kadru bez efektu ich prześwietlenia. Technologia ta ściśle wiąże się także z poszerzoną paletą barw, wykorzystując co najmniej 10-bitowe kodowanie kolorów, co umożliwia wyświetlanie ponad miliarda odcieni i pełne pokrycie profesjonalnych przestrzeni barwnych, takich jak DCI-P3 czy Rec. 2020.

Uzyskanie prawdziwego efektu HDR na ekranie laptopa lub monitora wymaga odpowiedniej konstrukcji sprzętowej matrycy, dlatego kluczową rolę odgrywają tu nowoczesne technologie podświetlenia oraz typ zastosowanego panelu. Najwyższy poziom dynamiki tonalnej zapewniają wyświetlacze typu OLED, WOLED oraz QD-OLED, w których każdy piksel stanowi niezależne źródło światła, pozwalając na całkowite wyłączenie wybranych punktów i uzyskanie nieskończonego kontrastu oraz perfekcyjnej czerni. W przypadku klasycznych paneli LCD niezbędne jest zastosowanie zaawansowanego strefowego wygaszania podświetlenia (FALD) z wykorzystaniem miniaturowych diod Mini-LED, co umożliwia precyzyjne sterowanie jasnością w kilkuset lub nawet kilku tysiącach niezależnych stref. Aby ułatwić wybór odpowiedniego urządzenia, organizacja VESA wprowadziła rygorystyczne certyfikaty DisplayHDR, określające minimalną jasność szczytową oraz poziom czerni, dzieląc wyświetlacze na konkretne klasy – od podstawowych DisplayHDR 400 i 600, poprzez wysoce zaawansowane DisplayHDR 1000 i 1400, aż po dedykowane matrycom organicznym normy DisplayHDR True Black.

Obecność technologii HDR w nowoczesnych monitorach i laptopach redefiniuje doświadczenia płynące z codziennej pracy i rozrywki, tworząc realistyczne wrażenie głębi. Dla graczy oraz miłośników kina oznacza to wyjątkową immersję, efektywne rozbłyski światła i naturalną oprawę wizualną w grach oraz filmach wspierających standardy takie jak Dolby Vision, HDR10 czy HDR10+. Rozwiązanie to jest również bezcennym narzędziem w pracy twórców cyfrowych, kolorystów, fotografów oraz montażystów wideo, umożliwiając im precyzyjną edycję materiałów z zachowaniem całkowitej spójności tonalnej wymaganej przez współczesny przemysł multimedialny.

Matryca IPS

Matryca IPS Notebook Lenovo Legion Pro 5 16ADR10 83LT6S31XPB został wyposażony w matrycę IPS. Ekran taki daje przede wszystkim wyjątkową jakością obrazu oraz komfort użytkowania, którego nie są w stanie zapewnić starsze technologie. Najważniejszą cechą tego rozwiązania są niemal nieograniczone kąty widzenia, co oznacza, że kolory i kontrast pozostają stabilne nawet wtedy, gdy patrzymy na ekran z boku lub pod dużym nachyleniem.

Kolejnym argumentem przemawiającym za tym typem ekranu jest precyzyjne i naturalne odwzorowanie barw. Matryce IPS potrafią wyświetlać znacznie szerszą paletę kolorów niż budżetowe panele TN, dzięki czemu wyświetlane zdjęcia, filmy oraz projekty graficzne wyglądają żywo i realistycznie. Ta cecha sprawia, że laptopy wyposażone w technologię In-Plane Switching są preferowanym narzędziem pracy dla profesjonalistów zajmujących się obróbką obrazu, ale korzyści z lepszego nasycenia barw odczuje każdy użytkownik podczas codziennej rozrywki.

Warto również zwrócić uwagę na ogólną czytelność i mniejsze obciążenie dla wzroku, co wynika z wysokiej stabilności wyświetlanego obrazu. Mimo że matryce te mogą charakteryzować się nieco wyższym czasem reakcji niż ekrany dedykowane wyłącznie dla e-sportowców, współczesne panele IPS stosowane w laptopach gamingowych z łatwością osiągają parametry wystarczające do bardzo płynnej rozgrywki. Choć technologia ta może wiązać się z występowaniem zjawiska lekkiego srebrzenia czerni w ciemnych pomieszczeniach, korzyści w postaci głębi kolorów i wygody użytkowania zdecydowanie przeważają nad tą drobną niedogodnością.

Wi-Fi 6

Wi-Fi 6 W urządzeniach serii Lenovo Legion Pro 5 16ADR10 zainstalowano kartę sieci bezprzewodowej Wi-Fi 6 w standardzie oznaczonym jako 802.11ax. W porównaniu ze starszą wersją Wi-Fi 5 nowsza odsłona oferuje blisko trzykrotnie szybszy transfer danych. Dzięki technologii OFDMA standard Wi-Fi 6 dużo lepiej radzi sobie z dzieleniem pasma, co przekłada się na stabilność połączenia i brak spadków prędkości w miejscach gdzie jest duże zagęszczenie urządzeń korzystających z sieci. Wprowadzona funkcje Target Wake Time (TWT) pozwala na bardziej efektywne zarządzenie energią co powoduje wydłużenie czasu pracy na baterii. Wprowadzone ulepszenie, takie jak MU-MIMO (Multi-User, Multiple Input, Multiple Output) czy Beamforming poprawiły zasięg i jakość połączeń pozwalając na zwiększenie liczby urządzeń równocześnie korzystających z sieci. Wprowadzony standard szyfrowania transmisji WPA3 poprawia bezpieczeństwo połączeń i uniemożliwia podsłuch transmisji.

Dodatkowo karta sieciowa została wyposażona w moduł Bluetooth 5.2, który pozwala na łączenie urządzenia ze smartfonem, słuchawkami, myszą, klawiaturą czy innymi akcesoriami.

TPM

TPM Notebooki serii Lenovo Legion Pro 5 16ADR10 zostały wyposażone w układ TPM, czyli Trusted Platform Module. Przechowuje on w bezpiecznym miejscu klucze kryptograficzne używane do szyfrowania danych. Dzięki modułowi TPM możliwe jest szybkie szyfrowanie i odszyfrowywanie danych na dysku za pomocą funkcji BitLocker dostępnej w systemach Windows. Zabezpiecza to dane na dysku przed odczytaniem po zgubieniu lub kradzieży urządzenia. TPM przechowuje także dane biometryczne wykorzystywane przez logowanie za pomocą Windows Hello odciskiem palca czy rozpoznawaniem twarzy.

Moduł TPM to już podstawowe i wymagane przez system Windows 11 zabezpieczenie komputera, które znacząco ułatwia szyfrowanie danych i logowanie do systemu.

: 83LT6S31XPB
Hurry! only 19 szt. w magazynie.
Informacje podstawowe
Producent
Lenovo
Produkt
Laptop
Rodzaj konfiguracji
Rozszerzona
Certyfikat Intel EVO
Nie
Model
Legion Pro 5 16ADR10
Stan
Nowy
Gwarancja
2 lata Carry-in
Laptop konwertowalny
Nie
Materiał obudowy
Aluminium
Tworzywo sztuczne PC-ABS
Kolor obudowy
Czarny
Kamera internetowa
Tak
Procesor
Procesor
AMD Ryzen 9
Typ procesora
Model: Ryzen 9 8940HX
Częstotliwość: 2,4GHz / 5,3GHz
Cache: 64MB
Litografia: TSMC 5 nm FinFET
Obsługiwane gniazda: FL1
Obsługiwana pamięć: DDR5
Technologia Intel vPro
Nie
Liczba rdzeni procesora
16
Układ NPU (AI)
Nie
Technologia AMD DASH
Nie
Liczba zainstalowanych procesorów
1
Chipset płyty głównej
AMD SoC
PassMark procesora
50873
Pamięć RAM
Pamięć zainstalowana
64 GB
Typ pamięci
2 x 32 GB
SODIMM
DDR5
non-ECC
Liczba banków pamięci
2
Maksymalna ilość pamięci
64 GB
Dyski
Dysk
SSD
Pojemność dysku
4 TB
Parametry dysku
M.2 NVMe PCie x3
SSD
jednostronne
2280
4 TB
Dysk 2
SSD
Pojemność dysku 2
2 TB
Parametry dysku 2
M.2 NVMe PCie x3
SSD
jednostronne
2280
2 TB
Dysk 3
brak
Dysk 4
brak
Napęd optyczny
brak
Ekran
Przekątna ekranu
16"
Rozdzielczość
2560x1600 (WQXGA)
Technologia matrycy
IPS
Jasność matrycy
500 cd/m²
Ekran dotykowy
Nie
Filtr prywatyzujący
Nie
High Dynamic Range (HDR)
Tak
Informacja o ekranie
16" WQXGA (2560x1600) IPS 500nits
Anti-glare
100% DCI-P3
240Hz
Dolby Vision
DisplayHDR 400
G-SYNC
FreeSync Premium
Low Blue Light
High Gaming Performance
Karta graficzna
Zintegrowana karta graficzna
AMD Radeon 610M
PassMark karty zintegrowanej
1209
Dedykowana karta graficzna
NVIDIA GeForce RTX 5070
Typ dedykowanej karty graficznej
Pamięć video: 8 GB GDDR7
Rodzaj karty graficznej
Dedykowana
Interfejsy i komunikacja
Interfejsy
1 x USB-C 3.2 Gen 2 (DisplayPort 2.1)
1 x USB-C 3.2 Gen 2 (PD 100W, DisplayPort 2.1)
1 x USB-A 3.2 Gen 2
2 x USB-A 3.2 Gen 1
1 x HDMI 2.1
1 x RJ-45
1 x Gniazdo słuchawkowe
1 x Gniazdo zasilania
Modem WWAN
Nie
Typ modemu WWAN
brak
Komunikacja
LAN 1 GbE
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth 5.2
Złącze Thunderbolt
brak
Złącze HDMI
Tak
Złącze DisplayPort
Nie
Złącze VGA (15-pin D-Sub)
Nie
Wi-Fi
Tak
Złącze COM (RS-232)
Nie
Bluetooth
Tak
Pozostałe
Multimedia
High Definition (HD) Audio
Realtek ALC3306
2 mikrofony
Głośniki stereo 2W x2, audio by HARMAN, optimized with Nahimic Audio
Kamera internetowa 5.0MP with E-shutter
Bezpieczeństwo
Układ szyfrowania TPM 2.0 Enabled
E-shutter
Czytnik kart SmartCard
Nie
Wprowadzanie danych
Touchpad
Klawiatura numeryczna
Klawiatura pełnowymiarowa
Klawiatura podświetlana
Układ klawiatury
Międzynarodowy
Podświetlana klawiatura
Tak
Czytnik linii papilarnych
Nie
Klawiatura numeryczna
Tak
Near Field Communication (NFC)
Nie
Zasilanie
Zasilacz 245W Slim Tip (3-pin)
Kensington Lock
Nie
Bateria
Bateria 80 Wh
Trusted Platform Module (TPM)
Tak
System operacyjny
Windows 11 Pro
Wymiary
Szerokość: 364 mm
Głębokość: 268 mm
Wysokość: 26 mm
Certyfikaty
Pantone SkinTone Validated
Pantone Validated
TÜV Rheinland High Gaming Performance
TÜV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution)
ErP Lot 3
RoHS compliant
Certyfikat MIL-STD-810
brak
W zestawie
Zasilacz 245W Slim Tip (3-pin)
Waga
2,4 kg
Copilot+ PC
Nie

Specyficzne kody

EAN13
0199276493064
MPN
83LT009KPB
Przesyłka kurierska
Darmowa

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.

ITnes.pl · PKO Leasing

Finansowanie jutra:
Leasing w ITnes.pl

Napędzamy Twój biznes technologią, której nie musisz kupować na własność.

W świecie nowoczesnego biznesu wygrywają ci, którzy potrafią szybciej adaptować zmiany. W ITnes.pl wierzymy, że dostęp do najpotężniejszych narzędzi IT nie powinien być ograniczony jednorazowym wydatkiem. Dlatego, wspólnie z PKO Leasing – niekwestionowanym liderem rynku – stworzyliśmy ekosystem finansowy, który pozwala Twojej firmie wejść na wyższy poziom efektywności bez obciążania budżetu.

Dlaczego Leasing z ITnes.pl to Twój strategiczny ruch?

Leasing w naszym wydaniu to nie tylko rata.
To Power Up dla Twojej infrastruktury IT.

Maksymalna Płynność

Cash Flow Mastery

Zachowaj gotówkę na kluczowe inwestycje, marketing czy ekspansję. Sprzęt zarabia na siebie sam, gdy Ty płacisz niskie, przewidywalne raty.

Optymalizacja Podatkowa 2.0

Tarcza Podatkowa

Wykorzystaj tarczę podatkową. Każda rata to koszt uzyskania przychodu, który realnie obniża Twoje zobowiązania wobec fiskusa.

Technologia Zawsze na Czas

Rotacja Floty IT

Nie czekaj latami na wymianę sprzętu. Leasing pozwala na regularną rotację floty IT, dzięki czemu Twój zespół zawsze pracuje na najszybszych i najbezpieczniejszych rozwiązaniach.

Formy Finansowania

Skrojone pod Twój Model Biznesowy. Wybierz drogę, która najlepiej pasuje do strategii rozwoju Twojej firmy.

Leasing Operacyjny

Wolność i Elastyczność

To najczęściej wybierana forma przez naszych partnerów B2B. Traktujesz leasing jak usługę.

DLA KOGO? Dla firm chcących regularnie odświeżać park maszynowy.
KORZYŚĆ Opłata wstępna i wszystkie raty są w całości kosztem uzyskania przychodu. Podatek VAT płacisz proporcjonalnie w każdej racie.

Leasing Finansowy

Inwestycja w Majątek

Idealny, gdy planujesz związać się ze sprzętem na dłużej i chcesz go amortyzować po swojej stronie.

DLA KOGO? Dla przedsiębiorców stawiających na budowę stałych aktywów firmy.
KORZYŚĆ Ty dokonujesz odpisów amortyzacyjnych, a część odsetkowa raty jest Twoim kosztem.

Twoja Droga do Nowoczesności

Proces w ITnes.pl jest tak płynny, jak praca na nowym workstation od HP czy Dell.

TECH

Wybór Rozwiązania

Wybierz topowy sprzęt z naszej oferty. Nasi eksperci pomogą Ci skonfigurować zestaw idealnie pod profil Twojej działalności.

LEARN

Konsultacja i Decyzja

Skontaktuj się ze swoim Dedykowanym Opiekunem. Wniosek procesujemy błyskawicznie – decyzję z PKO Leasing otrzymasz często w 15 minut.

TOGETHER

Podpisanie i Realizacja

Formalności ograniczamy do minimum. Podpisujesz umowę (często całkowicie online) i dołączasz do grona firm, które nie czekają na przyszłość, ale ją tworzą.

SUCCESS

Start Systemu

Sprzęt trafia do Twojego biura, gotowy do pracy, a Ty cieszysz się pełnym wsparciem posprzedażowym ITnes.pl.

PORADA EKSPERTA

Strategiczne Zarządzanie Cyklem Życia IT

„W dzisiejszym IT to nie posiadanie, a użytkowanie generuje zysk. Rekomendujemy leasing jako narzędzie do zarządzania TCO (Total Cost of Ownership). Zamiast jednorazowego kosztu 100 000 zł na serwery, zainwestuj te środki w rozwój produktu, a technologię sfinansuj z bieżących przychodów. To różnica między firmą, która trwa, a firmą, która dominuje."

FAQ – Rozumiemy Twój Biznes

Absolutnie. Dzięki partnerstwu z PKO Leasing oferujemy procedury uproszczone dla startupów i nowych podmiotów.
Praktycznie wszystko, co buduje Twoje środowisko pracy: laptopy, stacje robocze, serwery, macierze, monitory, a nawet specjalistyczne oprogramowanie.
Stawiamy na minimum biurokracji. W większości przypadków wystarczy NIP i dowód osobisty reprezentanta firmy.

ITnes.pl | IT for BUSINESS

Więcej niż Sklep – Twój Partner Technologiczny. Nie jesteśmy tylko dostawcą pudełek. Jesteśmy architektami Twojej przewagi konkurencyjnej.

Dedykowany Opiekun Klienta

W ITnes.pl nie jesteś numerem w systemie. Masz swojego partnera, który zna specyfikę Twojej branży i zawsze odbiera telefon.

A-brandy z Rodziny IT

Dostarczamy tylko rozwiązania od globalnych liderów (Dell, HP, Lenovo, Apple). To gwarancja jakości, prestiżu i niezawodności.

Wsparcie Przed i Posprzedażowe

Nasza rola nie kończy się na wystawieniu faktury. Doradzamy przy wyborze, wspieramy przy wdrożeniu i dbamy o Twój spokój w trakcie eksploatacji.

B2B DNA

Rozumiemy język biznesu. Nasza oferta jest elastyczna, skalowalna i zawsze zorientowana na Twój sukces.

Gotowy na przyspieszenie?

Porozmawiajmy o tym, jak leasing z PKO Leasing w ITnes.pl może odmienić Twoją firmę. Skontaktuj się z nami już dziś.

Skontaktuj się z nami

Sprzęt IT dla firm bez inwestycji na start

Zamiast jednorazowego wydatku rzędu kilkudziesięciu tysięcy zł – przewidywalny miesięczny koszt

Rozwiązanie dla klientów biznesowych

Sprzęt elektroniczny RentPay

finansowanie sprzętu IT
dla firm

RentPay to model finansowania, w którym firma korzysta ze sprzętu w zamian za stałą miesięczna opłatę. Nie inwestujesz w zakup środków trwałych – zachowujesz płynność finansową i kontrolę nad kosztami.

Jak wynajmować sprzęt za pomocą RentPay?

Zobacz opcję „Subskrybuj” przy na stronie produktu i sprawdź miesięczny koszt dla Twojej firmy

Dlaczego firmy wybierają subskrypcję?

Wykup

Stały miesięczny koszt bez dużych inwestycji

Nie angażujesz kapitału w zakup sprzętu, który traci wartość

Przedłużenie

Krótka umowa

Na 12 miesięcy. W ofercie dla firm sprzęt wymienisz już po pół roku.

Rozwiązanie

Możliwość zmiany sprzętu w trakcie umowy

Rozbudowujesz lub wymieniasz sprzęt bez rozwiązywania umowy, po 6 miesiącach możesz wymienić sprzęt na nowy – coś czego nie oferuje leasing.

Wykup 2

Ochrona i SafeUp w cenie

Subskrypcja sprzętu obejmuje bezpłatny pakiet ochronny SafeUp. Nie musisz martwić się kradzieżą i serwisem sprzętu.

Przedłużenie 2

Faktura VAT za usługę

Co miesiąc otrzymujesz fakturę VAT za subskrypcję, którą łatwo zaksięgujesz w koszty prowadzenia biznesu.

Jak działa RentPay?

1 Koszyk

Wybierz subskrypcję

W metodach płatności za produkt wybierz opcję SUBSKRYBUJ.

2 Koszyk

Podsumowanie oferty

Na tym etapie poznasz dokładną ofertę subskrypcji bądź najmu. Możesz dobrać dodatkowy pakiet serwisowy.

3 Koszyk

Zaakceptuj umowę

Na ekranie generowania Umowy zostaniesz poproszony o podanie swoich danych.

Przygotuj dowód osobisty, na podstawie Twoich informacji zostanie wygenerowana Umowa Subskrypcji. Zaakceptuj aby przejść dalej.

4 Koszyk

Subskrypcja dla biznesu

Po zaakceptowaniu Umowy należy wpłacić kaucję, która jest niezbędna do aktywowania Twojej Umowy.

Możesz to zrobić na dwa sposoby – płatnością online AutoPay bądź na podstawie Noty Księgowej. Pamiętaj, aby wpłacić kaucję z konta firmowego, inaczej niezbędna będzie dodatkowa weryfikacja. Po zaksięgowaniu wpłaty, wysyłamy Twój sprzęt!

Najczęstsze pytania

Czy subskrypcja to leasing?
Nie. W leasingu spłacasz sprzęt i często go wykupujesz. Dzięki subskrypcji płacisz tylko za korzystanie ze sprzętu, co znacznie zmniejsza Twoje firmowe wydatki.
Co zawiera cena subskrypcji?
Cena miesięcznego wynajmu związana jest ze spadkiem wartości urządzenia w czasie, kiedy jest użytkowany przez klienta. Oznacza to, że płacisz tylko za korzystanie z urządzenia. W cenę wliczony jest podstawowy pakiet ochronny.
Uproszczony proces zawarcia umowy
Proces wynajmu sprzętu IT został zaprojektowany z myślą o firmach, które cenią czas i sprawność działania. Ograniczamy formalności do niezbędnego minimum – bez rozbudowanej dokumentacji, długiego oczekiwania na decyzję czy skomplikowanych negocjacji. W kilku prostych krokach Twoja firma może szybko uzyskać dostęp do potrzebnego sprzętu.
Czy mogę zmienić sprzęt w trakcie umowy?
Tak. W trakcie trwania umowy zawsze możesz rozbudować sprzęt i po 6 miesiącach już wymieniać na inny model.
Co się stanie, jeśli sprzęt zostanie skradziony, zgubiony lub zniszczony?
Kradzież sprzętu należy jak najszybciej zgłosić na policję oraz do firmy WeSub S.A. W przypadku zgubienia lub zniszczenia wynajmowanego sprzętu należy natychmiastowo poinformować firmę WeSub S.A., której pracownicy udzielą szczegółowych informacji w celu dalszego postępowania.

Skontaktuj się z nami

```

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.