Laptop HP ZBook Fury G1i 16 E6NJ4AET

HP
E6NJ4AET
570488
0885981683073
Produkt modyfikowany na bazie konfiguracji: E6NJ4ET

Jesteśmy oficjalnym partnerem HP Polska

Konfigurator

Gwarancja

Pamięć RAM

Hurry! only 14 szt. w magazynie.
28 303,50 zł
23 010,98 zł netto
Duża liczba sztuk w magazynie wysyłka w 24h
Rata od
606.51 zł
PKO Leasing Widget
Liczba sztuk
Produkt w dostawie Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia przewidywanej daty dostawy.

  Nowe produkty

Wyłącznie nowe, fabrycznie zapakowane produkty z oficjalnych polskich dystrybucji.

  Bezpieczna dostawa

Przesyłki są dostarczane przez renomowane firmy kurierskie i są ubezpieczone do pełnej wartości.

  Doradztwo i wsparcie

Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pełne wsparcie przed i po sprzedaży.

Mobilna stacja robocza

Mobilna stacja robocza Korzystanie z mobilnych stacji roboczych niesie ze sobą szereg wymiernych korzyści, które wykraczają daleko poza możliwości standardowych laptopów. Urządzenia te stanowią pomost między bezkompromisową mocą komputera stacjonarnego a mobilnością, umożliwiając profesjonalistom pracę na najwyższym poziomie niezależnie od lokalizacji.

Największą korzyścią jest obecność certyfikacji ISV, która gwarantuje, że sprzęt został zoptymalizowany pod kątem konkretnych aplikacji inżynieryjnych, architektonicznych i kreatywnych. Dzięki dedykowanym sterownikom dla profesjonalnych kart graficznych użytkownik zyskuje nie tylko większą szybkość renderowania czy płynność w podglądzie modeli 3D, ale przede wszystkim stabilność, która eliminuje ryzyko nagłego zamknięcia programu i utraty niezapisanych postępów pracy.

Mobilne stacje robocze to jedyne komputery przenośne oferujące wsparcie dla pamięci RAM z korekcją błędów (ECC). Jest to kluczowa zaleta przy długotrwałych obliczeniach naukowych, symulacjach fizycznych czy wielogodzinnym renderowaniu wideo. Funkcja ta aktywnie wykrywa i naprawia błędy pamięci, zapobiegając uszkodzeniom danych i awariom systemu (tzw. „niebieskim ekranom”), co w profesjonalnym biznesie przekłada się na realne oszczędności czasu i pieniędzy.

Dzięki rozbudowanej architekturze, mobilne stacje robocze pozwalają na instalację rekordowych ilości pamięci operacyjnej oraz wielu dysków SSD w konfiguracjach RAID 0/1. Dla inżyniera pracującego z ogromnymi złożeniami w CAD lub montażysty obrabiającego materiał 8K oznacza to możliwość płynnej pracy na plikach, które na zwykłym laptopie spowodowałyby całkowite zawieszenie systemu.

Korzyścią nie do przecenienia dla grafików i filmowców są matryce klasy premium z fabryczną kalibracją kolorów. Ekrany te oferują pełne pokrycie profesjonalnych palet barw (np. 100% DCI-P3) i wysoką jasność, co pozwala na krytyczną ocenę koloru i detali projektu w każdych warunkach oświetleniowych. Eliminuje to potrzebę noszenia ze sobą zewnętrznego monitora referencyjnego podczas spotkań z klientami.

Mobilne stacje robocze są projektowane z myślą o pracy w ekstremalnych warunkach pod stałym, wysokim obciążeniem. Ich systemy chłodzenia są znacznie wydajniejsze niż w cywilnych modelach, a obudowy wykonane z tytanu, magnezu czy włókna węglowego spełniają rygorystyczne normy militarne. Inwestycja w taki sprzęt to gwarancja, że urządzenie przetrwa lata intensywnej eksploatacji, zachowując swoją sprawność i wysoką wartość rezydualną.

Mobilna stacja robocza to nie tylko komputer, ale przede wszystkim niezawodne narzędzie pracy, które chroni czas profesjonalisty i pozwala na realizację najbardziej wymagających projektów wszędzie tam, gdzie pojawia się inspiracja lub potrzeba biznesowa.

Najważniejsze cechy mobilnej stacji roboczej HP ZBook Fury G1i 16 E6NJ4AET

Zdjęcie notebooka HP ZBook Fury G1i 16 E6NJ4AETNotebook HP ZBook Fury G1i 16 E6NJ4AET jest przedstawicielem serii mobilnych stacji roboczych ZBook Fury G1i 16 firmy HP. Maksymalna rozdzielczość 16-calowego ekranu wynosi 2560x1600 pikseli (WQXGA). Matryca wykonana w technologii IPS zapewnia doskonały obraz.

Zaawansowani użytkownicy modelu E6NJ4AET szczególnie docenią dedykowaną kartę graficzną NVIDIA RTX Pro 3000. Układ uzyskał wynik 22973 punktów w aplikacji PassMark. Karta ma do dyspozycji 12 GB pamięci video. Za przetwarzanie danych odpowiada 24-rdzeniowy procesor Core Ultra 9 285HX z rodziny procesorów Intel Core Ultra 9. Wynik CPU w aplikacji PassMark to 57698 punktów. Układ pracuje z częstotliwością 5,5 GHz. Pamięć cache układu ma pojemność 36 MB. Za generowanie obrazu odpowiada podstawowy układ graficzny Intel Graphics - wynik układu w aplikacji PassMark to 5491 punktów. Producent wyposażył stację roboczą w 64 GB pamięci RAM (2 x 32 GB). Maksymalna ilość pamięci RAM obsługiwana przez notebook wynosi 192 GB (na płycie głównej pozostawiono 2 wolne sloty pamięci). Producent zainstalował pamięć typu DDR5. Pamięć masowa składa się z dysku SSD (M.2 NVMe PCie 5.0, jednostronne, 2280, 2 TB) o pojemności 2 TB. Drugi dysk typu SSD o pojemności 4 TB pozwala na przechowywanie dodatkowych danych. Mobilna stacja robocza zawiera port Thunderbolt 4 (40Gbps, Power Delivery, DisplayPort 2.1), dwa gniazda Thunderbolt 5 (80Gbps, Power Delivery, DisplayPort 2.1), port słuchawkowe, port RJ-45, port USB-A 3.2 Gen 2, port zasilania oraz port HDMI 2.1.

Komunikacja bezprzewodowa jest możliwa dzięki wbudowanym modułom Bluetooth i Wi-Fi w standardzie 802.11be.

Mobilna stacja robocza oferuje czytnik kart SDXC.

Podzespoły laptopa zostały zainstalowane w obudowie w kolorze srebrnym. Zaletą notebooka jest niska waga, która wynosi zaledwie 2,4 kg. Model E6NJ4AET oferuje podświetlaną klawiaturę wraz z blokiem numerycznym. Użytkownik może dodatkowo korzystać z TouchPada.

Producent mobilnej stacji roboczej zadbał o zgodność urządzenia z certyfikatami Low halogen, ENERGY STAR, EPEAT Gold oraz MIL-STD-810H. Produkt jest objęty trzyletnią gwarancją producenta w trybie On-Site. Podzespoły instalowane w konfiguracji zmodyfikowanej przez naszych techników są objęte gwarancją 3 lata Carry-in.

Procesor Intel Core Ultra 9 285HX

Procesor Intel Core Ultra 9 285HX Intel Core Ultra 9 285HX to flagowy procesor mobilny, który definiuje nowe standardy wydajności w segmencie notebooków klasy premium. Ta potężna jednostka, zbudowana w oparciu o innowacyjną architekturę Arrow Lake, dysponuje łącznie aż 24 rdzeniami. W jej strukturze wyróżniamy 8 rdzeni wydajnościowych (P-cores), zdolnych do osiągania taktowania na poziomie 5,5 GHz, oraz 16 rdzeni energooszczędnych (E-cores), które pracują z częstotliwością do 4,6 GHz. Wyjątkową sprawność w operacjach na danych zapewnia rozbudowany system pamięci podręcznej, obejmujący 40 MB cache L2 oraz 36 MB cache L3, przy zachowaniu bazowego współczynnika TDP wynoszącego 55 watów.

Układ SoC integruje w sobie zaawansowany akcelerator sztucznej inteligencji Intel AI Boost (NPU), który oferuje moc obliczeniową rzędu 13 TOPS (Int8). Jednostka ta pozwala na sprawne wykonywanie lokalnych zadań opartych na algorytmach AI bez nadmiernego obciążania głównych rdzeni CPU. Z myślą o klientach korporacyjnych, procesor zapewnia opcjonalne wsparcie dla platformy vPro Enterprise, oferując zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i zdalnego zarządzania.

*Technologia Intel vPro jest zależna od innych komponentów i może być niedostępna w urządzeniu.

Nowoczesny kontroler pamięci zintegrowany z procesorem pozwala na instalację aż 192 GB pamięci RAM typu DDR5-6400. System obsługuje tryb dwukanałowy oraz opcjonalnie funkcję korekcji błędów ECC, co jest kluczowe dla stabilności w zastosowaniach profesjonalnych. Wbudowany układ graficzny Intel Graphics, wyposażony w cztery rdzenie Xe, charakteryzuje się taktowaniem w zakresie od 300 do 2000 MHz, zapewniając solidne wsparcie dla wyświetlania obrazu i podstawowych prac graficznych przy minimalnym zużyciu energii.

Pod względem surowej mocy obliczeniowej, model Core Ultra 9 285HX plasuje się tuż za swoim desktopowym odpowiednikiem (Core Ultra 9 285K), wykazując przy tym wyższość nad flagowcem poprzedniej generacji – modelem Core i9-14900HX. Dzięki znaczącym usprawnieniom w liczbie instrukcji na cykl zegara (IPC), procesor ten stanowi bezkonkurencyjne rozwiązanie do najbardziej wymagających scenariuszy, takich jak rendering wideo w wysokiej rozdzielczości, zaawansowane modelowanie 3D czy rozgrywka w najnowszych tytułach AAA przy najwyższych ustawieniach.

Karta graficzna NVIDIA RTX PRO 3000

Karta graficzna NVIDIA RTX PRO 3000 NVIDIA RTX PRO 3000 Blackwell to zaawansowany układ graficzny zaprojektowany z myślą o mobilnych stacjach roboczych, który łączy wysoką wydajność z rygorystyczną efektywnością energetyczną. Konstrukcja ta opiera się na rdzeniu GB205 i została wyprodukowana w precyzyjnym procesie technologicznym 5 nm, co zapewnia pełne wsparcie dla najnowszych standardów graficznych, w tym DirectX 12 Ultimate. Rdzeń krzemowy zajmuje powierzchnię 263 mm² i składa się z aż 31 100 milionów tranzystorów, co czyni go jednostką o znacznej mocy obliczeniowej zamkniętą w kompaktowej formie.

Mimo że chip ten wywodzi się z tej samej bazy technologicznej co model GeForce RTX 5070 Ti, NVIDIA zdecydowała się na dezaktywację części zasobów, aby osiągnąć optymalny balans dla zastosowań profesjonalnych i mobilnych. W rezultacie RTX PRO 3000 Blackwell oferuje 5888 jednostek cieniujących, 184 jednostki mapowania tekstur oraz 80 potoków renderujących ROP. Dodatkowo procesor wyposażono w 184 rdzenie Tensor przyspieszające zadania z zakresu sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego, a także 46 dedykowanych rdzeni do akceleracji technologii śledzenia promieni.

Pod kątem podsystemu pamięci karta dysponuje 12 GB nowoczesnej pamięci GDDR7, która wykorzystuje szeroką, 192-bitową magistralę danych. Praca pamięci z częstotliwością 1750 MHz pozwala na uzyskanie bardzo wysokiej przepustowości efektywnej na poziomie 28 Gbps, co jest kluczowe przy obróbce dużych zbiorów danych. Taktowanie bazowe rdzenia graficznego wynosi 848 MHz, jednak w razie zapotrzebowania na wyższą wydajność system może automatycznie zwiększyć tę wartość do 1605 MHz w trybie przyspieszenia.

Jedną z kluczowych cech tego układu jest jego energooszczędność, przejawiająca się w maksymalnym poborze mocy ograniczonym do 60 W, co pozwala na implementację w smukłych notebookach bez ryzyka przegrzania. Zgodnie ze swoją specyfikacją jako komponent wewnętrzny, urządzenie nie posiada bezpośrednich złączy wideo, lecz przekazuje sygnał do wyświetlacza laptopa poprzez natywne wyjścia jednostki głównej. Komunikacja z pozostałymi podzespołami komputera odbywa się za pośrednictwem najnowszego interfejsu PCI-Express 5.0 x16, zapewniającego maksymalną przepustowość szyny danych.

Układ Neural Processing Unit

Układ Neural Processing Unit E6NJ4AET wyposażono w procesor z układem NPU. NPU, czyli Neural Processing Unit, to wyspecjalizowany akcelerator sprzętowy zaprojektowany od podstaw w celu efektywnego wykonywania obliczeń związanych z sieciami neuronowymi oraz algorytmami sztucznej inteligencji. W przeciwieństwie do tradycyjnych procesorów centralnych, które są zoptymalizowane pod kątem zadań ogólnych, NPU koncentruje się na masowo równoległym przetwarzaniu operacji matematycznych na macierzach i wektorach.

Architektura ta pozwala na znaczne odciążenie jednostek CPU i GPU, przejmując od nich zadania takie jak rozpoznawanie obrazów, przetwarzanie języka naturalnego czy zaawansowana edycja wideo w czasie rzeczywistym. Dzięki wysokiej specjalizacji układy te charakteryzują się wyjątkową efektywnością energetyczną, co jest kluczowe w urządzeniach mobilnych i laptopach, gdzie liczy się każdy wat zużytej energii przy zachowaniu płynności działania funkcji AI.

Współczesne jednostki NPU są integrowane bezpośrednio w strukturę procesorów wielordzeniowych, tworząc z nimi spójny ekosystem zdolny do błyskawicznej analizy danych bez konieczności przesyłania ich do chmury obliczeniowej. Rozwiązanie to nie tylko zwiększa szybkość reakcji aplikacji, ale również podnosi poziom prywatności użytkownika, ponieważ większość operacji związanych z uczeniem maszynowym odbywa się lokalnie na danym urządzeniu.

Wykorzystanie NPU przekłada się na realne korzyści w codziennym użytkowaniu, takie jak inteligentne zarządzanie energią, poprawa jakości rozmów wideo poprzez automatyczne usuwanie szumów czy przyspieszenie pracy w profesjonalnych programach graficznych. Technologia ta staje się obecnie standardem w nowoczesnych komputerach osobistych, definiując nową kategorię sprzętu zdolnego do natywnej obsługi zaawansowanych modeli językowych i asystentów cyfrowych bezpośrednio z poziomu systemu operacyjnego.

Wi-Fi 7

Wi-Fi 7 Wi-Fi 7, znane oficjalnie jako standard IEEE 802.11be, stanowi najbardziej zaawansowany etap ewolucji łączności bezprzewodowej i promowany jest jako fundament dla przyszłości cyfrowej rozrywki i pracy profesjonalnej. Technologia ta wprowadza drastyczne zmiany w sposobie przesyłania danych, oferując prędkości, które w praktycznych zastosowaniach laptopowych mogą osiągać nawet 5,8 Gb/s, co czyni ją niemal dwuipółkrotnie szybszą od standardu Wi-Fi 6/6E.

Kluczem do tak imponujących osiągów jest przede wszystkim radykalne rozszerzenie szerokości kanału do 320 MHz, co stanowi dwukrotny wzrost w porównaniu do poprzedniej generacji. Dzięki tak szerokim autostradom informacyjnym urządzenia mogą przesyłać znacznie większe pakiety danych w tym samym czasie, co eliminuje wąskie gardła nawet w bardzo zatłoczonych sieciach. Dodatkowo Intel implementuje technologię 4096-QAM, która pozwala na gęstsze upakowanie bitów w sygnale radiowym, co przekłada się na około dwudziestoprocentowy wzrost wydajności w porównaniu do modulacji stosowanej w Wi-Fi 6.

Istotnym elementem nowej architektury jest funkcja Multi-Link Operation, w skrócie MLO, która pozwala urządzeniom na jednoczesne nawiązywanie połączeń w wielu pasmach częstotliwości, takich jak 5 GHz oraz 6 GHz. Zamiast przełączać się między nimi, sprzęt wykorzystuje oba pasma naraz, co nie tylko drastycznie obniża opóźnienia, ale także drastycznie zwiększa niezawodność połączenia w trudnych warunkach radiowych.

Kolejną nowością jest funkcja zwana "Puncturing", która rozwiązuje odwieczny problem marnowania pasma przez lokalne zakłócenia. W starszych standardach pojawienie się interferencji na fragmencie kanału wymuszało porzucenie całej jego szerokości, natomiast Wi-Fi 7 potrafi precyzyjnie wyciąć tylko zakłóconą część, pozwalając na dalsze przesyłanie danych na pozostałej, wolnej przestrzeni. Dzięki temu rozwiązaniu sieć staje się znacznie bardziej odporna na działanie innych urządzeń elektronicznych w domu czy biurze.

Standard ten został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających scenariuszach, takich jak strumieniowanie wideo w rozdzielczości 8K, profesjonalne granie w chmurze bez zauważalnych opóźnień oraz zaawansowane systemy rozszerzonej i wirtualnej rzeczywistości. Poprzez zminimalizowanie drgań sygnału, czyli tak zwanego jittera, oraz radykalną redukcję opóźnień, Wi-Fi 7 zaciera granicę między stabilnością tradycyjnego kabla Ethernet a swobodą komunikacji bezprzewodowej.

Warto zauważyć, że Wi-Fi 7 jest w pełni kompatybilne wstecz, co oznacza, że nowe karty sieciowe Intela będą bez problemu współpracować ze starszymi routerami, choć pełnię swoich możliwości pokażą dopiero w ekosystemie nowoczesnych punktów dostępowych. Dla użytkownika końcowego technologia ta zawarta w urządzeniach serii HP ZBook Fury G1i 16 oznacza przede wszystkim koniec kompromisów w kwestii stabilności łącza podczas jednoczesnej pracy wielu domowników na pasmach wymagających ogromnej przepustowości.

Klawiatura numeryczna

Klawiatura numeryczna W mobilnych stacjach roboczych i laptopach inżynieryjnych klawiatura numeryczna pełni funkcję wykraczającą poza proste wpisywanie cyfr. Jest ona niezbędna do efektywnej obsługi oprogramowania typu CAD (np. AutoCAD), środowisk programistycznych czy systemów zarządzania bazami danych. Wiele skrótów klawiszowych i funkcji nawigacyjnych w zaawansowanych aplikacjach jest domyślnie przypisanych właśnie do bloku numerycznego.

Inżynierowie projektując klawiatury w większych modelach, dbają o to, by sekcja numeryczna zachowała standardowe odstępy między klawiszami (pitch), co zapobiega przypadkowym kliknięciom. Dodatkowo, klawisze te często pełnią funkcje sterujące kursorem (Home, End, PgUp, PgDn) przy wyłączonym trybie Num Lock, co daje użytkownikowi dodatkową warstwę kontroli nad dokumentacją techniczną bez konieczności sięgania do myszki.

Kensington Lock

Kensington Lock Konstrukcja gniazda zabezpieczającego w serii HP ZBook Fury G1i 16 została zaprojektowana z myślą o ekstremalnej wytrzymałości, co odróżnia ją od standardowych rozwiązań spotykanych w segmencie domowym. Gniazdo jest trwale zintegrowane z wewnętrznym, wzmocnionym szkieletem obudowy laptopa, co sprawia, że próba jego siłowego wyrwania doprowadziłaby do nieodwracalnego uszkodzenia całego urządzenia. Taka budowa skutecznie zniechęca potencjalnego złodzieja, ponieważ komputer skradziony poprzez brutalne wyrwanie linki staje się bezwartościowy na rynku wtórnym. Solidne materiały użyte do produkcji tego elementu gwarantują, że mechanizm blokujący pozostanie stabilny i niezawodny nawet po wielu latach intensywnego użytkowania.

Technologia NVMe

Technologia NVMe Technologia NVMe (Non-Volatile Memory Express) to nowoczesny protokół komunikacyjny zaprojektowany specjalnie dla dysków SSD, który radykalnie zwiększa szybkość przesyłania danych. W przeciwieństwie do starszego standardu SATA, NVMe wykorzystuje szybką magistralę PCI Express (PCIe), co pozwala na bezpośrednią i wielokanałową komunikację z procesorem.

Dzięki ogromnej przepustowości i minimalnym opóźnieniom, technologia ta umożliwia błyskawiczne ładowanie systemu operacyjnego, skrócenie czasu renderowania wideo oraz płynną pracę w najbardziej wymagających grach i aplikacjach profesjonalnych. W praktyce dyski NVMe mogą być nawet kilkanaście razy szybsze od tradycyjnych nośników półprzewodnikowych starszej generacji, co czyni je obecnym standardem w wydajnych komputerach i serwerach.

Certyfikat Energy Star

Certyfikat Energy Star Certyfikat Energy Star to międzynarodowy symbol przyznawany urządzeniom i budynkom charakteryzującym się wysoką efektywnością energetyczną oraz niskim szkodliwym wpływem na środowisko naturalne. Program ten został powołany do życia w 1992 roku przez amerykańską Agencję Ochrony Środowiska (EPA) oraz Departament Energii Stanów Zjednoczonych, a z biegiem lat zyskał status globalnego standardu uznawanego w wielu regionach świata, w tym w Unii Europejskiej. Główną ideą stojącą za powstaniem tego oznaczenia było stworzenie czytelnego i godnego zaufania wskaźnika, który pomagałby konsumentom oraz przedsiębiorstwom w identyfikacji produktów zużywających zauważalnie mniej energii elektrycznej, co bezpośrednio przekłada się na redukcję emisji gazów cieplarnianych do atmosfery.

Proces certyfikacji opiera się na rygorystycznych badaniach i normach technicznych ustalanych dla poszczególnych kategorii produktów. Aby urządzenie mogło zostać opatrzone charakterystycznym, błękitnym logo z wpisaną w nie gwiazdą, musi wykazywać wyższą sprawność energetyczną od standardowych odpowiedników dostępnych na rynku – przeważnie o kilkanaście do kilkudziesięciu procent. Oznaczenie to stosuje się szeroko w segmencie elektroniki użytkowej i sprzętu komputerowego, w tym w laptopach, komputerach stacjonarnych, serwerach, monitorach czy urządzeniach wielofunkcyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem ich energooszczędności w trybach bezczynności i uśpienia. Certyfikat obejmuje również sprzęt gospodarstwa domowego, taki jak lodówki, pralki, zmywarki i klimatyzatory, a także zaawansowane systemy oświetleniowe oraz całe obiekty budowlane spełniające rygorystyczne kryteria zrównoważonego budownictwa.

Z punktu widzenia użytkowników obecność symbolu Energy Star stanowi proste zapewnienie, że dany produkt pozwala na realne obniżenie rachunków za prąd w całym okresie jego eksploatacji, nie wymagając przy tym idących na ustępstwa kompromisów w zakresie wydajności, funkcjonalności czy wygody obsługi. Dla sektora biznesowego oraz instytucji publicznych posiadanie przez sprzęt certyfikatu Energy Star jest bardzo często warunkiem koniecznym do spełnienia norm przetargowych oraz realizacji wymogów proekologicznej polityki zakupowej.

Matryca IPS

Matryca IPS Notebook HP ZBook Fury G1i 16 E6NJ4AET otrzymał matrycę In-Plane Switching, czyli w skrócie IPS. Technologia ta wyróżnia się na tle konkurencyjnych rozwiązań przede wszystkim zaawansowaną konstrukcją, w której cząsteczki ciekłego kryształu są ułożone równolegle do powierzchni ekranu i obracają się w tej samej płaszczyźnie pod wpływem pola elektrycznego. Takie rozwiązanie niemal całkowicie eliminuje problem zmiany odcieni czy jasności obrazu podczas patrzenia na monitor z boku, co jest kluczowe w pracy zespołowej lub przy korzystaniu z dużych wyświetlaczy.

Wysoka precyzja w reprodukcji kolorów oraz obsługa szerokich palet barw, takich jak sRGB czy DCI-P3, sprawiają, że panele te są niezastąpione w profesjonalnej obróbce wizualnej, gdzie liczy się każdy detal i zgodność z rzeczywistością. Choć matryce te mogą cechować się nieco niższą głębią czerni w porównaniu do paneli VA, to ich stabilność obrazu oraz dynamiczny rozwój technologii "Fast IPS" pozwoliły na osiągnięcie bardzo wysokich częstotliwości odświeżania. Dzięki temu współczesne ekrany tego typu są obecnie najczęściej rekomendowanym wyborem zarówno dla profesjonalistów, jak i wymagających graczy ceniących estetykę wizualną.

TPM

TPM Laptopy serii HP ZBook Fury G1i 16 zostały wyposażone w układ TPM, czyli Trusted Platform Module. Przechowuje on w bezpiecznym miejscu klucze kryptograficzne używane do szyfrowania danych. Dzięki modułowi TPM możliwe jest szybkie szyfrowanie i odszyfrowywanie danych na dysku za pomocą funkcji BitLocker dostępnej w systemach Windows. Zabezpiecza to dane na dysku przed odczytaniem po zgubieniu lub kradzieży urządzenia. TPM przechowuje także dane biometryczne wykorzystywane przez logowanie za pomocą Windows Hello odciskiem palca czy rozpoznawaniem twarzy.

Moduł TPM to już podstawowe i wymagane przez system Windows 11 zabezpieczenie komputera, które znacząco ułatwia szyfrowanie danych i logowanie do systemu.

Złącze Thunderbolt 5

Złącze Thunderbolt 5 Port Thunderbolt 5 to najnowsza generacja wszechstronnego interfejsu komunikacyjnego, wykorzystująca symetryczne złącze USB-C i bazująca na architekturze USB4 2.0 oraz magistrali PCI Express 4.0. Podstawowa dwukierunkowa przepustowość standardu wynosi 80 Gb/s w obu kierunkach, co stanowi dwukrotny wzrost w stosunku do Thunderbolt 4. Posiada jednak dynamiczny tryb Bandwidth Boost, który przy podłączeniu wymagających wyświetlaczy potrafi asymetrycznie rekonfigurować linie sygnałowe, oferując aż do 120 Gb/s dla przesyłu obrazu przy jednoczesnym zachowaniu 40 Gb/s dla odbieranych danych. Specyfikacja obejmuje również natywne wsparcie dla protokołu DisplayPort 2.1, dwukrotne zwiększenie przepustowości magistrali danych PCIe (do 64 Gb/s) oraz obsługę standardu USB Power Delivery Extended Power Range, co umożliwia ładowanie i zasilanie urządzeń z mocą sięgającą do 240 W za pomocą jednego kabla. Złącze zachowuje przy tym pełną kompatybilność wsteczną ze starszymi generacjami Thunderbolt 3 i 4 oraz powszechnymi standardami USB.

Kluczową funkcją Thunderbolt 5 jest wieloprotokołowe przesyłanie danych, dźwięku, sygnału wideo i energii elektrycznej przez pojedynczy przewód, co pozwala na rozbudowaną konfigurację stanowiska pracy bez plątaniny kabli. Dzięki ogromnej przepustowości wideo interfejs umożliwia podłączenie kilku monitorów 8K, zewnętrznych ekranów 6K o wysokie odświeżaniu lub nawet do trzech wyświetlaczy 4K pracujących w częstotliwości 144 Hz. Zintegrowana obsługa magistrali PCIe 4.0 gwarantuje bezproblemową wymianę danych z zewnętrznymi nośnikami pamięci NVMe z prędkościami bliskimi dyskom wewnętrznym, a także umożliwia płynne podłączanie zewnętrznych kart graficznych (eGPU) bez wąskiego gardła przesyłu danych. Port udostępnia również technologię łączenia urządzeń w łańcuch (daisy chaining) oraz pozwala na bezpośrednie łączenie dwóch komputerów siecią o wysokiej przepustowości.

Przeznaczeniem portów Thunderbolt 5 jest obsługa najbardziej wymagających środowisk profesjonalnych oraz zaawansowanych stacji roboczych. Standard ten zaprojektowano z myślą o twórcach wideo pracujących na wielu strumieniach materiału w rozdzielczościach 4K i 8K, inżynierach przetwarzających gigantyczne bazy danych, graczach korzystających z zewnętrznych akcesoriów i monitorów o wysokim odświeżaniu oraz użytkownikach szukających uniwersalnego rozwiązania dokującego. Zastosowanie technologii Thunderbolt 5 w laptopach i miniaturowych komputerach pozwala przekształcić je za pomocą pojedynczej stacji dokującej w potężne centrum obliczeniowo-graficzne z pełnym zasilaniem zasilaczem o mocy do 240 W.

Gwarancja On-Site

Gwarancja Cenisz swój czas? Wybierz gwarancję On-Site i zapomnij o wysyłaniu laptopa do serwisu. W ramach tej usługi naprawa odbywa się w miejscu użytkowania sprzętu – u Ciebie w firmie lub w domu. Autoryzowany technik przyjeżdża z niezbędnymi częściami i przywraca sprawność urządzenia w Twojej obecności.

To idealna opcja dla firm, które nie mogą pozwolić sobie na rozstanie ze sprzętem na kilka czy kilkanaście dni. Zyskujesz komfort, bezpieczeństwo i pewność, że Twój komputer jest w dobrych rękach, bez konieczności rozstawania się z nim.

Czytnik linii papilarnych

Czytnik linii papilarnych Laptop HP ZBook Fury G1i 16 E6NJ4AET wyposażono w czytnik linii papilarnych. Jest to kluczowy standard bezpieczeństwa w urządzeniach klasy biznesowej, który tworzy pierwszą linię obrony przed nieautoryzowanym dostępem. Technologia ta wykorzystuje unikalne cechy biometryczne użytkownika, co czyni ją znacznie trudniejszą do złamania niż tradycyjne kody PIN. Rozwiązanie to nie tylko radykalnie podnosi poziom ochrony danych firmowych, ale również znacząco usprawnia codzienną pracę. Dzięki pełnej integracji z usługą Windows Hello, logowanie do systemu następuje w ułamku sekundy, całkowicie eliminując uciążliwą konieczność zapamiętywania i wpisywania skomplikowanych haseł.

: E6NJ4AET
Hurry! only 14 szt. w magazynie.
Informacje podstawowe
Producent
HP
Produkt
Mobilna stacja robocza
Rodzaj konfiguracji
Rozszerzona
Certyfikat Intel EVO
Nie
Model
ZBook Fury G1i 16
Stan
Nowy
Gwarancja
3 lata On-Site
Laptop konwertowalny
Nie
Kolor obudowy
Srebrny
Kamera internetowa
Tak
Procesor
Procesor
Intel Core Ultra 9
Generacja procesora
Arrow Lake
Typ procesora
Model: Core Ultra 9 285HX
Częstotliwość: 5,5 GHz
Cache: 36 MB
Obsługiwane gniazda: FCBGA2114
Obsługiwana pamięć: Up to DDR5 6400 MT/s
Zestaw instrukcji: 64-bit
Technologia Intel vPro
Nie
Liczba rdzeni procesora
24
Układ NPU (AI)
Tak
Technologia AMD DASH
Nie
Liczba zainstalowanych procesorów
1
PassMark procesora
57698
Pamięć RAM
Pamięć zainstalowana
64 GB
Typ pamięci
2 x 32 GB
SODIMM
DDR5
5600 MT/s
Liczba banków pamięci
4
Liczba wolnych banków pamięci
2
Maksymalna ilość pamięci
192 GB
Dyski
Dysk
SSD
Pojemność dysku
2 TB
Parametry dysku
M.2 NVMe PCie 5.0
SSD
jednostronne
2280
2 TB
Dysk 2
SSD
Pojemność dysku 2
4 TB
Parametry dysku 2
M.2 NVMe PCie 4.0
SSD
jednostronne
2280
4 TB
Dysk 3
brak
Dysk 4
brak
Napęd optyczny
brak
Ekran
Przekątna ekranu
16"
Rozdzielczość
2560x1600 (WQXGA)
Technologia matrycy
IPS
Ekran dotykowy
Nie
Filtr prywatyzujący
Nie
High Dynamic Range (HDR)
Nie
Informacja o ekranie
Podświetlenie LED
Karta graficzna
Zintegrowana karta graficzna
Intel Graphics
PassMark karty zintegrowanej
5491
Dedykowana karta graficzna
NVIDIA RTX Pro 3000
Typ dedykowanej karty graficznej
Pamięć video: 12 GB
PassMark karty dedykowanej
22973
Rodzaj karty graficznej
Dedykowana
Interfejsy i komunikacja
Interfejsy
2 x Thunderbolt 5 (80Gbps, Power Delivery, DisplayPort 2.1)
1 x Thunderbolt 4 (40Gbps, Power Delivery, DisplayPort 2.1)
1 x USB-A 3.2 Gen 2
1 x HDMI 2.1
1 x RJ-45
1 x Gniazdo słuchawkowe
1 x Gniazdo zasilania
Złącza, gniazda rozszerzeń
Czytnik kart SDXC
Modem WWAN
Nie
Typ modemu WWAN
brak
Komunikacja
Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth 5.4
Złącze Thunderbolt
Thunderbolt 5
Złącze HDMI
Tak
Złącze DisplayPort
Nie
Wi-Fi
Tak
Bluetooth
Tak
Pozostałe
Multimedia
Kamera internetowa
Liczba wbudowanych głośników: 4
Bezpieczeństwo
Czytnik linii papilarnych
Near Field Communication (NFC)
Czytnik kart SmartCard
Nie
Wprowadzanie danych
Klawiatura odporna na zachlapanie
Klawiatura podświetlana
Klawiatura numeryczna
Touchpad
Układ klawiatury
Międzynarodowy
Podświetlana klawiatura
Tak
Czytnik linii papilarnych
Tak
Klawiatura numeryczna
Tak
Near Field Communication (NFC)
Tak
Zasilanie
Zasilacz 280W
Kensington Lock
Tak
Bateria
Pojemność 99 Wh
Technologia: Litowo-polimerowy (LiPo)
Trusted Platform Module (TPM)
Tak
System operacyjny
Windows 11 Pro
Wymiary
Szerokość: 359 mm
Głębokość: 249 mm
Wysokość: 27 mm
Certyfikaty
ENERGY STAR
EPEAT Gold
Low halogen
MIL-STD-810H
Certyfikat MIL-STD-810
MIL-STD-810H
Waga
2,43 kg
Copilot+ PC
Nie

Specyficzne kody

EAN13
0885981683073
MPN
E6NJ4ET
Przesyłka kurierska
Darmowa

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.

ITnes.pl · PKO Leasing

Finansowanie jutra:
Leasing w ITnes.pl

Napędzamy Twój biznes technologią, której nie musisz kupować na własność.

W świecie nowoczesnego biznesu wygrywają ci, którzy potrafią szybciej adaptować zmiany. W ITnes.pl wierzymy, że dostęp do najpotężniejszych narzędzi IT nie powinien być ograniczony jednorazowym wydatkiem. Dlatego, wspólnie z PKO Leasing – niekwestionowanym liderem rynku – stworzyliśmy ekosystem finansowy, który pozwala Twojej firmie wejść na wyższy poziom efektywności bez obciążania budżetu.

Dlaczego Leasing z ITnes.pl to Twój strategiczny ruch?

Leasing w naszym wydaniu to nie tylko rata.
To Power Up dla Twojej infrastruktury IT.

Maksymalna Płynność

Cash Flow Mastery

Zachowaj gotówkę na kluczowe inwestycje, marketing czy ekspansję. Sprzęt zarabia na siebie sam, gdy Ty płacisz niskie, przewidywalne raty.

Optymalizacja Podatkowa 2.0

Tarcza Podatkowa

Wykorzystaj tarczę podatkową. Każda rata to koszt uzyskania przychodu, który realnie obniża Twoje zobowiązania wobec fiskusa.

Technologia Zawsze na Czas

Rotacja Floty IT

Nie czekaj latami na wymianę sprzętu. Leasing pozwala na regularną rotację floty IT, dzięki czemu Twój zespół zawsze pracuje na najszybszych i najbezpieczniejszych rozwiązaniach.

Formy Finansowania

Skrojone pod Twój Model Biznesowy. Wybierz drogę, która najlepiej pasuje do strategii rozwoju Twojej firmy.

Leasing Operacyjny

Wolność i Elastyczność

To najczęściej wybierana forma przez naszych partnerów B2B. Traktujesz leasing jak usługę.

DLA KOGO? Dla firm chcących regularnie odświeżać park maszynowy.
KORZYŚĆ Opłata wstępna i wszystkie raty są w całości kosztem uzyskania przychodu. Podatek VAT płacisz proporcjonalnie w każdej racie.

Leasing Finansowy

Inwestycja w Majątek

Idealny, gdy planujesz związać się ze sprzętem na dłużej i chcesz go amortyzować po swojej stronie.

DLA KOGO? Dla przedsiębiorców stawiających na budowę stałych aktywów firmy.
KORZYŚĆ Ty dokonujesz odpisów amortyzacyjnych, a część odsetkowa raty jest Twoim kosztem.

Twoja Droga do Nowoczesności

Proces w ITnes.pl jest tak płynny, jak praca na nowym workstation od HP czy Dell.

TECH

Wybór Rozwiązania

Wybierz topowy sprzęt z naszej oferty. Nasi eksperci pomogą Ci skonfigurować zestaw idealnie pod profil Twojej działalności.

LEARN

Konsultacja i Decyzja

Skontaktuj się ze swoim Dedykowanym Opiekunem. Wniosek procesujemy błyskawicznie – decyzję z PKO Leasing otrzymasz często w 15 minut.

TOGETHER

Podpisanie i Realizacja

Formalności ograniczamy do minimum. Podpisujesz umowę (często całkowicie online) i dołączasz do grona firm, które nie czekają na przyszłość, ale ją tworzą.

SUCCESS

Start Systemu

Sprzęt trafia do Twojego biura, gotowy do pracy, a Ty cieszysz się pełnym wsparciem posprzedażowym ITnes.pl.

PORADA EKSPERTA

Strategiczne Zarządzanie Cyklem Życia IT

„W dzisiejszym IT to nie posiadanie, a użytkowanie generuje zysk. Rekomendujemy leasing jako narzędzie do zarządzania TCO (Total Cost of Ownership). Zamiast jednorazowego kosztu 100 000 zł na serwery, zainwestuj te środki w rozwój produktu, a technologię sfinansuj z bieżących przychodów. To różnica między firmą, która trwa, a firmą, która dominuje."

FAQ – Rozumiemy Twój Biznes

Absolutnie. Dzięki partnerstwu z PKO Leasing oferujemy procedury uproszczone dla startupów i nowych podmiotów.
Praktycznie wszystko, co buduje Twoje środowisko pracy: laptopy, stacje robocze, serwery, macierze, monitory, a nawet specjalistyczne oprogramowanie.
Stawiamy na minimum biurokracji. W większości przypadków wystarczy NIP i dowód osobisty reprezentanta firmy.

ITnes.pl | IT for BUSINESS

Więcej niż Sklep – Twój Partner Technologiczny. Nie jesteśmy tylko dostawcą pudełek. Jesteśmy architektami Twojej przewagi konkurencyjnej.

Dedykowany Opiekun Klienta

W ITnes.pl nie jesteś numerem w systemie. Masz swojego partnera, który zna specyfikę Twojej branży i zawsze odbiera telefon.

A-brandy z Rodziny IT

Dostarczamy tylko rozwiązania od globalnych liderów (Dell, HP, Lenovo, Apple). To gwarancja jakości, prestiżu i niezawodności.

Wsparcie Przed i Posprzedażowe

Nasza rola nie kończy się na wystawieniu faktury. Doradzamy przy wyborze, wspieramy przy wdrożeniu i dbamy o Twój spokój w trakcie eksploatacji.

B2B DNA

Rozumiemy język biznesu. Nasza oferta jest elastyczna, skalowalna i zawsze zorientowana na Twój sukces.

Gotowy na przyspieszenie?

Porozmawiajmy o tym, jak leasing z PKO Leasing w ITnes.pl może odmienić Twoją firmę. Skontaktuj się z nami już dziś.

Skontaktuj się z nami

Sprzęt IT dla firm bez inwestycji na start

Zamiast jednorazowego wydatku rzędu kilkudziesięciu tysięcy zł – przewidywalny miesięczny koszt

Rozwiązanie dla klientów biznesowych

Sprzęt elektroniczny RentPay

finansowanie sprzętu IT
dla firm

RentPay to model finansowania, w którym firma korzysta ze sprzętu w zamian za stałą miesięczna opłatę. Nie inwestujesz w zakup środków trwałych – zachowujesz płynność finansową i kontrolę nad kosztami.

Jak wynajmować sprzęt za pomocą RentPay?

Zobacz opcję „Subskrybuj” przy na stronie produktu i sprawdź miesięczny koszt dla Twojej firmy

Dlaczego firmy wybierają subskrypcję?

Wykup

Stały miesięczny koszt bez dużych inwestycji

Nie angażujesz kapitału w zakup sprzętu, który traci wartość

Przedłużenie

Krótka umowa

Na 12 miesięcy. W ofercie dla firm sprzęt wymienisz już po pół roku.

Rozwiązanie

Możliwość zmiany sprzętu w trakcie umowy

Rozbudowujesz lub wymieniasz sprzęt bez rozwiązywania umowy, po 6 miesiącach możesz wymienić sprzęt na nowy – coś czego nie oferuje leasing.

Wykup 2

Ochrona i SafeUp w cenie

Subskrypcja sprzętu obejmuje bezpłatny pakiet ochronny SafeUp. Nie musisz martwić się kradzieżą i serwisem sprzętu.

Przedłużenie 2

Faktura VAT za usługę

Co miesiąc otrzymujesz fakturę VAT za subskrypcję, którą łatwo zaksięgujesz w koszty prowadzenia biznesu.

Jak działa RentPay?

1 Koszyk

Wybierz subskrypcję

W metodach płatności za produkt wybierz opcję SUBSKRYBUJ.

2 Koszyk

Podsumowanie oferty

Na tym etapie poznasz dokładną ofertę subskrypcji bądź najmu. Możesz dobrać dodatkowy pakiet serwisowy.

3 Koszyk

Zaakceptuj umowę

Na ekranie generowania Umowy zostaniesz poproszony o podanie swoich danych.

Przygotuj dowód osobisty, na podstawie Twoich informacji zostanie wygenerowana Umowa Subskrypcji. Zaakceptuj aby przejść dalej.

4 Koszyk

Subskrypcja dla biznesu

Po zaakceptowaniu Umowy należy wpłacić kaucję, która jest niezbędna do aktywowania Twojej Umowy.

Możesz to zrobić na dwa sposoby – płatnością online AutoPay bądź na podstawie Noty Księgowej. Pamiętaj, aby wpłacić kaucję z konta firmowego, inaczej niezbędna będzie dodatkowa weryfikacja. Po zaksięgowaniu wpłaty, wysyłamy Twój sprzęt!

Najczęstsze pytania

Czy subskrypcja to leasing?
Nie. W leasingu spłacasz sprzęt i często go wykupujesz. Dzięki subskrypcji płacisz tylko za korzystanie ze sprzętu, co znacznie zmniejsza Twoje firmowe wydatki.
Co zawiera cena subskrypcji?
Cena miesięcznego wynajmu związana jest ze spadkiem wartości urządzenia w czasie, kiedy jest użytkowany przez klienta. Oznacza to, że płacisz tylko za korzystanie z urządzenia. W cenę wliczony jest podstawowy pakiet ochronny.
Uproszczony proces zawarcia umowy
Proces wynajmu sprzętu IT został zaprojektowany z myślą o firmach, które cenią czas i sprawność działania. Ograniczamy formalności do niezbędnego minimum – bez rozbudowanej dokumentacji, długiego oczekiwania na decyzję czy skomplikowanych negocjacji. W kilku prostych krokach Twoja firma może szybko uzyskać dostęp do potrzebnego sprzętu.
Czy mogę zmienić sprzęt w trakcie umowy?
Tak. W trakcie trwania umowy zawsze możesz rozbudować sprzęt i po 6 miesiącach już wymieniać na inny model.
Co się stanie, jeśli sprzęt zostanie skradziony, zgubiony lub zniszczony?
Kradzież sprzętu należy jak najszybciej zgłosić na policję oraz do firmy WeSub S.A. W przypadku zgubienia lub zniszczenia wynajmowanego sprzętu należy natychmiastowo poinformować firmę WeSub S.A., której pracownicy udzielą szczegółowych informacji w celu dalszego postępowania.

Skontaktuj się z nami

```

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.