Laptop HP ZBook 8 G2i 14 DP7R4IJET - zdjęcie poglądowe 6

Laptop HP ZBook 8 G2i 14 DP7R4IJET

HP
DP7R4IJET
564228
0826581374794
Produkt modyfikowany na bazie konfiguracji: DP7R4ET

Jesteśmy oficjalnym partnerem HP Polska

Konfigurator

Pamięć RAM

Hurry! only 1 szt. w magazynie.
19 844,09 zł
16 133,41 zł netto
Mała liczba sztuk w magazynie wysyłka w 24h
Rata od
426.06 zł
PKO Leasing Widget
Liczba sztuk
Produkt w dostawie Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia przewidywanej daty dostawy.

  Nowe produkty

Wyłącznie nowe, fabrycznie zapakowane produkty z oficjalnych polskich dystrybucji.

  Bezpieczna dostawa

Przesyłki są dostarczane przez renomowane firmy kurierskie i są ubezpieczone do pełnej wartości.

  Doradztwo i wsparcie

Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pełne wsparcie przed i po sprzedaży.

Mobilna stacja robocza

Mobilna stacja robocza Korzystanie z mobilnych stacji roboczych niesie ze sobą szereg wymiernych korzyści, które wykraczają daleko poza możliwości standardowych laptopów. Urządzenia te stanowią pomost między bezkompromisową mocą komputera stacjonarnego a mobilnością, umożliwiając profesjonalistom pracę na najwyższym poziomie niezależnie od lokalizacji.

Największą korzyścią jest obecność certyfikacji ISV, która gwarantuje, że sprzęt został zoptymalizowany pod kątem konkretnych aplikacji inżynieryjnych, architektonicznych i kreatywnych. Dzięki dedykowanym sterownikom dla profesjonalnych kart graficznych użytkownik zyskuje nie tylko większą szybkość renderowania czy płynność w podglądzie modeli 3D, ale przede wszystkim stabilność, która eliminuje ryzyko nagłego zamknięcia programu i utraty niezapisanych postępów pracy.

Mobilne stacje robocze to jedyne komputery przenośne oferujące wsparcie dla pamięci RAM z korekcją błędów (ECC). Jest to kluczowa zaleta przy długotrwałych obliczeniach naukowych, symulacjach fizycznych czy wielogodzinnym renderowaniu wideo. Funkcja ta aktywnie wykrywa i naprawia błędy pamięci, zapobiegając uszkodzeniom danych i awariom systemu (tzw. „niebieskim ekranom”), co w profesjonalnym biznesie przekłada się na realne oszczędności czasu i pieniędzy.

Dzięki rozbudowanej architekturze, mobilne stacje robocze pozwalają na instalację rekordowych ilości pamięci operacyjnej oraz wielu dysków SSD w konfiguracjach RAID 0/1. Dla inżyniera pracującego z ogromnymi złożeniami w CAD lub montażysty obrabiającego materiał 8K oznacza to możliwość płynnej pracy na plikach, które na zwykłym laptopie spowodowałyby całkowite zawieszenie systemu.

Korzyścią nie do przecenienia dla grafików i filmowców są matryce klasy premium z fabryczną kalibracją kolorów. Ekrany te oferują pełne pokrycie profesjonalnych palet barw (np. 100% DCI-P3) i wysoką jasność, co pozwala na krytyczną ocenę koloru i detali projektu w każdych warunkach oświetleniowych. Eliminuje to potrzebę noszenia ze sobą zewnętrznego monitora referencyjnego podczas spotkań z klientami.

Mobilne stacje robocze są projektowane z myślą o pracy w ekstremalnych warunkach pod stałym, wysokim obciążeniem. Ich systemy chłodzenia są znacznie wydajniejsze niż w cywilnych modelach, a obudowy wykonane z tytanu, magnezu czy włókna węglowego spełniają rygorystyczne normy militarne. Inwestycja w taki sprzęt to gwarancja, że urządzenie przetrwa lata intensywnej eksploatacji, zachowując swoją sprawność i wysoką wartość rezydualną.

Mobilna stacja robocza to nie tylko komputer, ale przede wszystkim niezawodne narzędzie pracy, które chroni czas profesjonalisty i pozwala na realizację najbardziej wymagających projektów wszędzie tam, gdzie pojawia się inspiracja lub potrzeba biznesowa.

Najważniejsze cechy notebooka HP ZBook 8 G2i 14 DP7R4IJET

Zdjęcie produktu Laptop HP ZBook 8 G2i 14 DP7R4IJET - Core Ultra 7 366H/14" WQXGA IPS/RAM 64GB/SSD 4TB/NVIDIA RTX PRO 500/Srebrny/Windows 11 ProLaptop HP ZBook 8 G2i 14 DP7R4IJET należy do cenionej serii wydajnych notebooków HP ZBook 8 G2i 14. Rozdzielczość 14-calowego ekranu wynosi 2560x1600 pikseli (WQXGA). Matryca wykonana w technologii IPS zapewnia doskonały obraz. W mobilnej stacji roboczej producent zainstalował procesor Core Ultra 7 366H. Pamięć cache CPU ma pojemność 18 MB. Procesor uzyskał wynik 34386 punktów w aplikacji PassMark. Zegar układu CPU jest taktowany z częstotliwością 4,8 GHz. Notebook oferuje zintegrowaną kartę graficzną Intel Graphics - wynik układu w aplikacji PassMark to 5491 punktów.

Użytkownik ma do dyspozycji wydajny dysku SSD o pojemności 4 TB. W notebooku nie zainstalowano napędu optycznego.

Model wyposażono w dedykowany układ graficzny NVIDIA RTX PRO 500. GPU uzyskał wynik 31958 punktów w aplikacji PassMark. Układ graficzny ma do dyspozycji 6 GB GDDR7 pamięci. Użytkownik mobilnej stacji roboczej ma do dyspozycji 64 GB pamięci operacyjnej (2 x 32 GB). Maksymalna ilość pamięci operacyjnej obsługiwana przez model wynosi 64 GB. Stacja robocza ma preinstalowany system Windows 11 Pro. W mobilnej stacji roboczej zainstalowano moduły komunikacji Bluetooth i Wi-Fi w standardzie 802.11be.

Jedną z zalet produktu jest wbudowana kamera internetowa.

Podzespoły laptopa zostały umieszczone w srebrnej obudowie z wytrzymałego aluminium. Inżynierom firmy HP udało się ograniczyć wagę laptopa - wynosi ona tylko 1,7 kg. Użytkownik ma do dyspozycji podświetlaną klawiaturę. Producent udziela na laptopa trzyletniej gwarancji w trybie On-Site - gwarancja tego typu obejmuje naprawę notebooka HP ZBook 8 G2i 14 DP7R4IJET w siedzibie klienta. Podzespoły instalowane w ramach modyfikacji konfiguracji bazowej producenta są objęte 3-letnią gwarancją sklepu Carry-in.

Procesor Intel Core Ultra 7 366H

Procesor Intel Core Ultra 7 366H Intel Core Ultra 7 366H to wysokiej klasy procesor typu System-on-a-Chip z rodziny Panther Lake, zaprojektowany z myślą o nowoczesnych i wydajnych notebookach. Jednostka ta wyróżnia się zaawansowaną 16-rdzeniową architekturą oraz 18 MB pamięci podręcznej, oferując przy tym pełne wsparcie dla technologii zarządzania vPro, co czyni ją odpowiednim wyborem dla wymagających użytkowników biznesowych.

Sercem układu jest płytka obliczeniowa produkowana przez firmę Intel w innowacyjnym procesie technologicznym 18A. W jej skład wchodzą trzy rodzaje rdzeni, w tym cztery duże jednostki Cougar Cove P-Core o taktowaniu od 2 do 4,8 GHz oraz osiem rdzeni Darkmont E-Core pracujących z częstotliwością od 1,6 do 3,8 GHz. Całość uzupełniają cztery energooszczędne rdzenie Darkmont Low Power E-Core o taktowaniu w zakresie 1,6–3,4 GHz, które dbają o wysoką efektywność przy mniej obciążających zadaniach. Procesor został również wyposażony w nowoczesną jednostkę NPU 5 oferującą wydajność rzędu 50 TOPS w operacjach INT 8 oraz zaawansowany procesor obrazu IPU 7.5. Zintegrowany kontroler pamięci pozwala na wykorzystanie do 96 GB pamięci LPDDR5-8533 lub do 128 GB pamięci DDR5-7200.

Możliwości graficzne zapewnia kafelek GPU zawierający jednostkę iGPU wyposażoną w cztery rdzenie oparte na architekturze Xe3, która obsługuje technologię ray tracingu. Za komunikację i obsługę urządzeń zewnętrznych odpowiada trzeci chipset pełniący rolę kontrolera platformy, który jest wytwarzany w zakładach TSMC. W porównaniu do niższych modeli w tej serii, układ 366H oferuje rozszerzoną łączność obejmującą aż 20 linii PCIe, cztery porty Thunderbolt 4 oraz najnowsze standardy bezprzewodowe, takie jak Wi-Fi 7 i Bluetooth 6.0.

Pod względem zapotrzebowania na energię, Intel określił bazowy współczynnik TDP na poziomie od 15 do 25 watów. W sytuacjach wymagających nagłego przyrostu mocy obliczeniowej, system potrafi krótkotrwale zwiększyć pobór energii aż do 80 watów, co pozwala na sprawne radzenie sobie z najbardziej intensywnymi operacjami.

Karta graficzna NVIDIA RTX PRO 500

Karta graficzna NVIDIA RTX PRO 500 Sercem prezentowanej mobilnej stacji roboczej jest profesjonalny układ graficzny NVIDIA RTX PRO 500, stanowiący punkt wejścia do najnowszej generacji architektury o nazwie Blackwell. Mimo że jest to model podstawowy w hierarchii rozwiązań dla inżynierów i projektantów, oferuje on znaczące postępy technologiczne względem swoich poprzedników. Karta została wyposażona w 1792 rdzenie CUDA, które stanowią fundament jej mocy obliczeniowej, umożliwiając sprawne wykonywanie równoległych operacji na danych. Architektura ta jest wspierana przez 14 rdzeni RT (Ray Tracing) 4. generacji, odpowiedzialnych za fotorealistyczne renderowanie światła i cieni w czasie rzeczywistym, oraz 56 zaawansowanych rdzeni Tensor 5. generacji, które są kluczowe dla procesów opartych na algorytmach sztucznej inteligencji.

W kwestii zaplecza pamięciowego, model RTX PRO 500 dysponuje 6 GB dedykowanej pamięci VRAM. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych modułów, karta oferuje przepustowość na poziomie 288 GB/s, co gwarantuje szybki dostęp do danych i płynną pracę nawet przy operowaniu na bardziej złożonych teksturach czy zestawach informacji. Takie parametry sprawiają, że urządzenie nie tylko radzi sobie z wyświetlaniem obrazu, ale staje się aktywnym partnerem w procesie tworzenia, minimalizując opóźnienia wynikające z wąskich gardeł przesyłu danych.

Dzięki pełnemu wsparciu dla bibliotek CUDA, NVIDIA RTX PRO 500 służy jako efektywny akcelerator w szerokim spektrum specjalistycznego oprogramowania. Jest to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących mobilnego sprzętu, który przyspieszy renderowanie oraz obliczenia w aplikacjach korzystających z technologii NVIDIA. Karta ta wykazuje się szczególną skutecznością w takich obszarach jak obróbka grafiki rastrowej, projekty 3D czy trenowanie małych modeli językowych (LLM).

W rezultacie, NVIDIA RTX PRO 500 to wszechstronna jednostka, która łączy mobilność z profesjonalnymi funkcjami wymaganymi w nowoczesnych środowiskach pracy kreatywnej i technicznej.

Copilot+ PC

Copilot+ PC Copilot+ PC to nowa kategoria laptopów i komputerów zgodnych z Windows 11 i zoptymalizowanych pod kątem sztucznej inteligencji. notebook HP ZBook 8 G2i 14 DP7R4IJET należy do tej kategorii, więc użytkownik może być pewny, że dzięki odpowiedniej specyfikacji i pojemnej baterii urządzenie doskonale sprawdzi się w pracy w aplikacjach korzystających z AI również poza biurem, z dala od gniazdka zasilania. Urządzenie to zostało stworzone do długiej pracy na zasilaniu akumulatorowym i wspomagania pracy użytkownika sztuczną inteligencją.

Spełniające wymogi certyfikacje Copilot+ PC komponenty zapewnią wysoką wydajność w desktopowych aplikacjach korzystających z AI przy tworzeniu tekstu, analizie danych czy generowaniu grafiki.

Certyfikat Energy Star

Certyfikat Energy Star Certyfikat Energy Star to międzynarodowy symbol przyznawany urządzeniom i budynkom charakteryzującym się wysoką efektywnością energetyczną oraz niskim szkodliwym wpływem na środowisko naturalne. Program ten został powołany do życia w 1992 roku przez amerykańską Agencję Ochrony Środowiska (EPA) oraz Departament Energii Stanów Zjednoczonych, a z biegiem lat zyskał status globalnego standardu uznawanego w wielu regionach świata, w tym w Unii Europejskiej. Główną ideą stojącą za powstaniem tego oznaczenia było stworzenie czytelnego i godnego zaufania wskaźnika, który pomagałby konsumentom oraz przedsiębiorstwom w identyfikacji produktów zużywających zauważalnie mniej energii elektrycznej, co bezpośrednio przekłada się na redukcję emisji gazów cieplarnianych do atmosfery.

Proces certyfikacji opiera się na rygorystycznych badaniach i normach technicznych ustalanych dla poszczególnych kategorii produktów. Aby urządzenie mogło zostać opatrzone charakterystycznym, błękitnym logo z wpisaną w nie gwiazdą, musi wykazywać wyższą sprawność energetyczną od standardowych odpowiedników dostępnych na rynku – przeważnie o kilkanaście do kilkudziesięciu procent. Oznaczenie to stosuje się szeroko w segmencie elektroniki użytkowej i sprzętu komputerowego, w tym w laptopach, komputerach stacjonarnych, serwerach, monitorach czy urządzeniach wielofunkcyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem ich energooszczędności w trybach bezczynności i uśpienia. Certyfikat obejmuje również sprzęt gospodarstwa domowego, taki jak lodówki, pralki, zmywarki i klimatyzatory, a także zaawansowane systemy oświetleniowe oraz całe obiekty budowlane spełniające rygorystyczne kryteria zrównoważonego budownictwa.

Z punktu widzenia użytkowników obecność symbolu Energy Star stanowi proste zapewnienie, że dany produkt pozwala na realne obniżenie rachunków za prąd w całym okresie jego eksploatacji, nie wymagając przy tym idących na ustępstwa kompromisów w zakresie wydajności, funkcjonalności czy wygody obsługi. Dla sektora biznesowego oraz instytucji publicznych posiadanie przez sprzęt certyfikatu Energy Star jest bardzo często warunkiem koniecznym do spełnienia norm przetargowych oraz realizacji wymogów proekologicznej polityki zakupowej.

Klawiatura podświetlana

Klawiatura podświetlana W laptopach klasy biznesowej i premium podświetlenie klawiatury realizowane jest za pomocą energooszczędnych diod LED. System ten został zaprojektowany tak, aby zminimalizować pobór prądu z baterii, co jest kluczowe podczas pracy mobilnej. Białe, eleganckie i dyskretne, typowe dla serii biznesowych światło klawiatury pomaga w skupieniu się i męczy oczu licznymi kolorami i migotaniem. Podświetlana klawiatura pozwala na pracę miejscach gdzie oświetlenie nie jest odpowiednie. Praca w podróży służbowej w pociągu czy samolocie może być wygodniejsza, gdy klawisze będą łagodnie podświetlone. W laptopach biznesowych taka funkcja może okazać się nieoceniona i niezbędna, zwłaszcza dla osób, które często pracują poza biurem.

Certyfikat TCO

Certyfikat TCO Certyfikat TCO to uznany na całym świecie międzynarodowy standard zrównoważonego rozwoju, stworzony specjalnie dla branży sprzętu IT przez szwedzką organizację TCO Development. Powstały na początku lat dziewięćdziesiątych system certyfikacji stawiał początkowo na obniżenie promieniowania i poprawę ergonomii monitorów komputerowych, jednak z biegiem lat przekształcił się w wielowymiarowy zestaw wymogów. Obecnie TCO Certified obejmuje szeroką gamę sprzętu elektronicznego, w tym komputery stacjonarne, laptopy, wyświetlacze, smartfony, serwery oraz urządzenia pamięci masowej, stanowiąc niezależne potwierdzenie, że dany produkt spełnia wyśrubowane kryteria środowiskowe i społeczne.

Proces uzyskania tej certyfikacji wymaga od producentów przeformatowania podejścia do całego cyklu życia produktu, począwszy od pozyskiwania surowców i warunków w zakładach produkcyjnych. Urządzenia ubiegające się o znak TCO muszą powstawać w fabrykach respektujących prawa pracowników, zasady bezpieczeństwa i higieny pracy oraz sprawiedliwe wynagrodzenie. W kontekście ekologii sprawdza się ograniczanie użycia substancji niebezpiecznych, takich jak ciężkie metale czy szkodliwe opóźniacze palności, a także wysoki poziom efektywności energetycznej, podatność sprzętu na łatwą naprawę, modernizację oraz późniejszy recykling.

Z punktu widzenia użytkownika końcowego certyfikat TCO stanowi kompleksową gwarancję, że sprzęt jest bezpieczny dla zdrowia, ergonomiczny i nie nadwyręża wzroku ani kręgosłupa podczas wielogodzinnej pracy. Obecność tego oznaczenia zapewnia także pewność, że zakupiony monitor czy komputer charakteryzuje się wysoką trwałością, niskim zużyciem energii i został wyprodukowany w sposób odpowiedzialny społecznie. Z tego powodu TCO Certified stał się kluczowym wyznacznikiem i kryterium oceny w przetargach publicznych oraz korporacyjnych politykach zakupowych na całym świecie.

Układ Neural Processing Unit

Układ Neural Processing Unit Jednostka NPU, czyli procesor neuronowy, to wyspecjalizowany układ scalony zaprojektowany bezpośrednio z myślą o sprzętowym przyspieszaniu obliczeń związanych z algorytmami sztucznej inteligencji oraz uczenia maszynowego. W przeciwieństwie do tradycyjnych rdzeni procesora głównego (CPU), które są stworzone do wykonywania skomplikowanych i różnorodnych zadań sekwencyjnych, oraz układów graficznych (GPU) zoptymalizowanych pod kątem równoległego przetwarzania grafiki 3D, układ NPU skupia się wyłącznie na specyficznych operacjach matematycznych. Należą do nich przede wszystkim mnożenie macierzy oraz operacje na liczbach o niższej precyzji, takich jak formaty INT8 czy FP16, które stanowią fundament działania sztucznych sieci neuronowych.

Główną zaletą zintegrowania jednostki NPU bezpośrednio w strukturze krzemowej procesora jest niezwykle wysoka efektywność energetyczna przy przetwarzaniu zadań AI. Uruchamianie modeli językowych, generowanie obrazów, rozmywanie tła w wideo czy rozpoznawanie twarzy i głosu na klasycznym procesorze lub karcie graficznej wymaga znacznych nakładów mocy i powoduje szybkie zużycie baterii w urządzeniach mobilnych. Układ NPU realizuje te same zadania wielokrotnie szybciej, zużywając przy tym zaledwie ułamek energii elektrycznej, co ma kluczowe znaczenie w nowoczesnych laptopach, smartfonach i tabletach.

Wydajność procesorów neuronowych jest najczęściej podawana w teraoperacjach na sekundę (TOPS), co określa, ile bilionów operacji matematycznych układ jest w stanie wykonać w ciągu jednej sekundy. Współczesne systemy operacyjne oraz oprogramowanie coraz silniej polegają na dedykowanych układach NPU, odciążając od ciągłej pracy procesor główny i grafikę, co przekłada się na wyższą kulturę pracy całego komputera, niższe temperatury oraz znacznie dłuższy czas pracy na jednym ładowaniu akumulatora.

Technologia NVMe

Technologia NVMe Technologia NVMe (Non-Volatile Memory Express) to nowoczesny protokół komunikacyjny zaprojektowany specjalnie dla dysków SSD, który radykalnie zwiększa szybkość przesyłania danych. W przeciwieństwie do starszego standardu SATA, NVMe wykorzystuje szybką magistralę PCI Express (PCIe), co pozwala na bezpośrednią i wielokanałową komunikację z procesorem.

Dzięki ogromnej przepustowości i minimalnym opóźnieniom, technologia ta umożliwia błyskawiczne ładowanie systemu operacyjnego, skrócenie czasu renderowania wideo oraz płynną pracę w najbardziej wymagających grach i aplikacjach profesjonalnych. W praktyce dyski NVMe mogą być nawet kilkanaście razy szybsze od tradycyjnych nośników półprzewodnikowych starszej generacji, co czyni je obecnym standardem w wydajnych komputerach i serwerach.

Złącze Thunderbolt 4

Złącze Thunderbolt 4 Port Thunderbolt 4 to wszechstronny, wieloprotokołowy interfejs komunikacyjny oparty na symetrycznym złączu USB-C oraz architekturze USB4. Gwarantuje on stałą, dwukierunkową przepustowość na poziomie 40 Gb/s, zachowując tę pełną prędkość na uniwersalnych kablach pasywnych o długości do 2 metrów. W porównaniu do poprzednich generacji, specyfikacja Thunderbolt 4 znacząco podnosi minimalne wymagania sprzętowe, nakładając obowiązek podwojenia minimalnej przepustowości dla magistrali PCI Express do 32 Gb/s (co przekłada się na transfery danych dochodzące do 3000 MB/s dla szybkich nośników SSD). Ponadto standard oferuje obowiązkowe wsparcie dla przesyłu sygnału wideo umożliwiające jednoczesne zasilenie dwóch monitorów w rozdzielczości 4K przy odświeżaniu 60 Hz lub jednego wyświetlacza 8K. W kwestii zasilania specyfikacja wymusza obsługę ładowania komputera z mocą co najmniej 15 W dla urządzeń peryferyjnych oraz wsparcie dla technologii Power Delivery do 100 W na przynajmniej jednym porcie. Ważnym elementem specyfikacji jest również wbudowane zabezpieczenie przed atakami typu DMA (Direct Memory Access) wykorzystujące technologię wirtualizacji Intel VT-d, a także pełna wsteczna kompatybilność z urządzeniami Thunderbolt 3 oraz standardami USB 3.2 i USB4.

Podstawową funkcją portu Thunderbolt 4 jest zastąpienie wielu osobnych przewodów jednym uniwersalnym połączeniem, łączącym w czasie rzeczywistym szybki transfer danych, przesyłanie obrazu i dźwięku oraz zasilanie urządzenia. Interfejs pozwala na tworzenie rozbudowanych rozgałęzień za pomocą stacji dokujących z czterema portami Thunderbolt (jednym wejściowym i trzema wyjściowymi) oraz wspiera tradycyjne łączenie w łańcuch (daisy-chaining) do sześciu urządzeń peryferyjnych. Do istotnych funkcji użytkowych należy możliwość natychmiastowego wybudzania komputera ze stanu uśpienia za pomocą podłączonej do stacji dokującej klawiatury lub myszy. Dodatkowo port umożliwia bezpośrednie łączenie dwóch komputerów w szybką sieć (Thunderbolt Networking) z przepustowością do 10 Gb/s, co ułatwia bezpośrednią migrację dużych ilości danych.

Przeznaczeniem portów Thunderbolt 4 jest obsługa nowoczesnych komputera mobilnych i stacjonarnych w środowiskach biurowych, profesjonalnych oraz domowych. Dedykowany jest programistom, fotografom, montażystom wideo oraz twórcom treści cyfrowych, którzy potrzebują stabilnego transferu obszernych plików RAW i projektów wideo bezpośrednio na zewnętrzne macierze dyskowe NVMe. Za sprawą certyfikowanej obsługi dwóch monitorów 4K i stacji dokujących interfejs idealnie sprawdza się na stanowiskach pracy, gdzie podłączenie jednego kabla USB-C do laptopa natychmiastowo zapewnia zasilanie, dostęp do przewodowej sieci oraz obsługę wszystkich akcesoriów peryferyjnych. Technologia ta znajduje również zastosowanie wśród graczy i inżynierów, umożliwiając łatwe podpięcie zewnętrznych stacji eGPU czy specjalistycznych urządzeń do przechwytywania obrazu.

Matryca IPS

Matryca IPS Laptop HP ZBook 8 G2i 14 DP7R4IJET z matrycą IPS (In-Plane Switching) to gwarancja najwyższej ergonomii i precyzji obrazu. Technologia ta została zaprojektowana, aby wyeliminować ograniczenia starszych paneli, oferując szerokie kąty widzenia sięgające 178 stopni zarówno w pionie, jak i w poziomie. Oznacza to, że obraz zachowuje spójność kolorów i kontrastu nawet wtedy, gdy patrzysz na ekran z boku – co jest nieocenione podczas prezentowania wyników pracy zespołowi lub klientowi.

Wysoki kontrast i doskonała ostrość czcionek sprawiają, że wielogodzinna praca z tekstem, arkuszami kalkulacyjnymi czy kodem staje się znacznie mniej męcząca dla oczu. Dodatkowo, urządzenia z matrycami IPS słyną z równomiernego podświetlenia, co eliminuje irytujące plamy światła na krawędziach ekranu. Dla twórców oznacza to stabilne środowisko do edycji zdjęć i wideo, gdzie każdy kolor jest wyświetlany zgodnie z zamierzeniami, bez przekłamań wynikających z kąta nachylenia klapy laptopa.

Certyfikat EPEAT Gold

Certyfikat EPEAT Gold Certyfikat EPEAT Gold to najwyższe i najbardziej prestiżowe odznaczenie w ramach globalnego systemu oceny wpływu urządzeń elektronicznych na środowisko naturalne, zarządzanego przez organizację Global Electronics Council. Aby dany produkt, taki jak nowoczesny laptop, zaawansowany monitor czy profesjonalna stacja robocza, mógł uzyskać to elitarne wyróżnienie, musi on nie tylko rygorystycznie spełniać wszystkie nałożone kryteria obowiązkowe, ale również sprostać wymaganiom co najmniej siedemdziesięciu pięciu procent bardzo wyśrubowanych kryteriów opcjonalnych. Wymogi te drobiazgowo weryfikują niemal każdy etap cyklu życia sprzętu, począwszy od zrównoważonego projektowania i starannego doboru materiałów, poprzez drastyczne ograniczenie użycia substancji toksycznych i szkodliwych w procesie produkcyjnym, aż po powszechne wykorzystanie tworzyw sztucznych oraz metali pochodzących bezpośrednio z recyklingu. Każde urządzenie opatrzone tą złotą odznaką musi charakteryzować się również wybitną energooszczędnością w codziennym użytkowaniu, przemyślaną konstrukcją ułatwiającą jego przyszłą naprawę lub dłuższą eksploatację, a także ekologicznym opakowaniem i dostępnością darmowych programów odbioru zużytego sprzętu.

Z perspektywy świadomych konsumentów oraz nowoczesnych przedsiębiorstw, wybór elektroniki z certyfikatem EPEAT Gold stanowi bezkompromisową gwarancję inwestycji w sprawdzone rozwiązania technologiczne o minimalnym śladzie węglowym, które realnie wspierają globalną gospodarkę obiegu zamkniętego. Wartość tego standardu jest szczególnie doceniana w przypadku dużych wdrożeń firmowych oraz międzynarodowych zamówień publicznych, gdzie zrównoważony rozwój, długowieczność infrastruktury IT oraz ścisła, proekologiczna polityka odpowiedzialności biznesu stanowią kluczowe filary podejmowania decyzji zakupowych. Decydując się na sprzęt najwyższej klasy ekologicznej, użytkownicy otrzymują nie tylko innowacyjne i wydajne narzędzia do pracy, ale także wymiernie przyczyniają się do redukcji elektrośmieci i obniżenia globalnego zużycia energii elektrycznej.

Certyfikat MIL-STD-810H

Certyfikat MIL-STD-810H Notebooki serii HP ZBook 8 G2i 14 pozytywnie przeszły szereg wymagających i rygorystycznych testów jakości, wytrzymałości i odporności na różne warunki środowiskowe zgodnie z zaktualizowanym militarnym standardem MIL-STD-810H. Bardziej restrykcyjne procedury i zaktualizowane metody testowe jeszcze lepiej odzwierciedlają skrajne warunki użycia w prawdziwym środowisku roboczym. Certyfikacja MIL-STD-810H potwierdza wysoką jakość i niezawodność urządzeń tej serii.

Kensington Lock

Kensington Lock Konstrukcja gniazda zabezpieczającego w serii HP ZBook 8 G2i 14 została zaprojektowana z myślą o ekstremalnej wytrzymałości, co odróżnia ją od standardowych rozwiązań spotykanych w segmencie domowym. Gniazdo jest trwale zintegrowane z wewnętrznym, wzmocnionym szkieletem obudowy laptopa, co sprawia, że próba jego siłowego wyrwania doprowadziłaby do nieodwracalnego uszkodzenia całego urządzenia. Taka budowa skutecznie zniechęca potencjalnego złodzieja, ponieważ komputer skradziony poprzez brutalne wyrwanie linki staje się bezwartościowy na rynku wtórnym. Solidne materiały użyte do produkcji tego elementu gwarantują, że mechanizm blokujący pozostanie stabilny i niezawodny nawet po wielu latach intensywnego użytkowania.

Certyfikat RoHS

Certyfikat RoHS RoHS, czyli unijna dyrektywa ograniczająca stosowanie substancji niebezpiecznych, to kluczowy akt prawny wymuszający na producentach elektroniki eliminację toksycznych składników z procesu wytwarzania sprzętu. Norma ta surowo limituje dopuszczalne stężenie takich pierwiastków jak ołów, rtęć, kadm czy sześciowartościowy chrom, które po wyrzuceniu urządzenia na śmietnik mogłyby trwale skazić glebę oraz wody gruntowe. Dzięki rygorystycznym kontrolom na każdym etapie łańcucha dostaw, certyfikat ten gwarantuje, że laptopy, smartfony czy komponenty komputerowe są znacznie bezpieczniejsze dla użytkowników oraz pracowników zakładów recyklingowych. Obecność oznaczenia zgodności z dyrektywą na urządzeniu serii HP ZBook 8 G2i 14 jest dla świadomego konsumenta jasnym sygnałem, że zakupiony sprzęt został wykonany z poszanowaniem zdrowia publicznego i rygorystycznych norm ochrony biosfery.

TPM

TPM Laptopy serii HP ZBook 8 G2i 14 wykorzystują układ TPM jako dedykowany układ bezpieczeństwa, który jest fizycznie odizolowany od reszty podzespołów na płycie głównej. Takie rozwiązanie gwarantuje, że klucze kryptograficzne są generowane i przechowywane w środowisku odpornym na ataki hakerskie skierowane bezpośrednio w system operacyjny. Moduł ten staje się kluczowym elementem podczas współpracy z funkcją BitLocker, ponieważ odpowiada za automatyczne zarządzanie dostępem do zaszyfrowanych partycji dysku przy każdym uruchomieniu komputera. Dodatkowo układ monitoruje integralność oprogramowania układowego, blokując dostęp do danych w sytuacji, gdy wykryje nieautoryzowaną ingerencję w pliki startowe systemu Windows.

Wi-Fi 7

Wi-Fi 7 Wi-Fi 7, znane oficjalnie jako standard IEEE 802.11be, stanowi najbardziej zaawansowany etap ewolucji łączności bezprzewodowej i promowany jest jako fundament dla przyszłości cyfrowej rozrywki i pracy profesjonalnej. Technologia ta wprowadza drastyczne zmiany w sposobie przesyłania danych, oferując prędkości, które w praktycznych zastosowaniach laptopowych mogą osiągać nawet 5,8 Gb/s, co czyni ją niemal dwuipółkrotnie szybszą od standardu Wi-Fi 6/6E.

Kluczem do tak imponujących osiągów jest przede wszystkim radykalne rozszerzenie szerokości kanału do 320 MHz, co stanowi dwukrotny wzrost w porównaniu do poprzedniej generacji. Dzięki tak szerokim autostradom informacyjnym urządzenia mogą przesyłać znacznie większe pakiety danych w tym samym czasie, co eliminuje wąskie gardła nawet w bardzo zatłoczonych sieciach. Dodatkowo Intel implementuje technologię 4096-QAM, która pozwala na gęstsze upakowanie bitów w sygnale radiowym, co przekłada się na około dwudziestoprocentowy wzrost wydajności w porównaniu do modulacji stosowanej w Wi-Fi 6.

Istotnym elementem nowej architektury jest funkcja Multi-Link Operation, w skrócie MLO, która pozwala urządzeniom na jednoczesne nawiązywanie połączeń w wielu pasmach częstotliwości, takich jak 5 GHz oraz 6 GHz. Zamiast przełączać się między nimi, sprzęt wykorzystuje oba pasma naraz, co nie tylko drastycznie obniża opóźnienia, ale także drastycznie zwiększa niezawodność połączenia w trudnych warunkach radiowych.

Kolejną nowością jest funkcja zwana "Puncturing", która rozwiązuje odwieczny problem marnowania pasma przez lokalne zakłócenia. W starszych standardach pojawienie się interferencji na fragmencie kanału wymuszało porzucenie całej jego szerokości, natomiast Wi-Fi 7 potrafi precyzyjnie wyciąć tylko zakłóconą część, pozwalając na dalsze przesyłanie danych na pozostałej, wolnej przestrzeni. Dzięki temu rozwiązaniu sieć staje się znacznie bardziej odporna na działanie innych urządzeń elektronicznych w domu czy biurze.

Standard ten został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających scenariuszach, takich jak strumieniowanie wideo w rozdzielczości 8K, profesjonalne granie w chmurze bez zauważalnych opóźnień oraz zaawansowane systemy rozszerzonej i wirtualnej rzeczywistości. Poprzez zminimalizowanie drgań sygnału, czyli tak zwanego jittera, oraz radykalną redukcję opóźnień, Wi-Fi 7 zaciera granicę między stabilnością tradycyjnego kabla Ethernet a swobodą komunikacji bezprzewodowej.

Warto zauważyć, że Wi-Fi 7 jest w pełni kompatybilne wstecz, co oznacza, że nowe karty sieciowe Intela będą bez problemu współpracować ze starszymi routerami, choć pełnię swoich możliwości pokażą dopiero w ekosystemie nowoczesnych punktów dostępowych. Dla użytkownika końcowego technologia ta zawarta w urządzeniach serii HP ZBook 8 G2i 14 oznacza przede wszystkim koniec kompromisów w kwestii stabilności łącza podczas jednoczesnej pracy wielu domowników na pasmach wymagających ogromnej przepustowości.

Czytnik linii papilarnych

Czytnik linii papilarnych Laptop HP ZBook 8 G2i 14 DP7R4IJET wyposażono w czytnik linii papilarnych. Jest to kluczowy standard bezpieczeństwa w urządzeniach klasy biznesowej, który tworzy pierwszą linię obrony przed nieautoryzowanym dostępem. Technologia ta wykorzystuje unikalne cechy biometryczne użytkownika, co czyni ją znacznie trudniejszą do złamania niż tradycyjne kody PIN. Rozwiązanie to nie tylko radykalnie podnosi poziom ochrony danych firmowych, ale również znacząco usprawnia codzienną pracę. Dzięki pełnej integracji z usługą Windows Hello, logowanie do systemu następuje w ułamku sekundy, całkowicie eliminując uciążliwą konieczność zapamiętywania i wpisywania skomplikowanych haseł.

Gwarancja On-Site

Gwarancja Cenisz swój czas? Wybierz gwarancję On-Site i zapomnij o wysyłaniu laptopa do serwisu. W ramach tej usługi naprawa odbywa się w miejscu użytkowania sprzętu – u Ciebie w firmie lub w domu. Autoryzowany technik przyjeżdża z niezbędnymi częściami i przywraca sprawność urządzenia w Twojej obecności.

To idealna opcja dla firm, które nie mogą pozwolić sobie na rozstanie ze sprzętem na kilka czy kilkanaście dni. Zyskujesz komfort, bezpieczeństwo i pewność, że Twój komputer jest w dobrych rękach, bez konieczności rozstawania się z nim.

: DP7R4IJET
Hurry! only 1 szt. w magazynie.
Informacje podstawowe
Producent
HP
Produkt
Mobilna stacja robocza
Rodzaj konfiguracji
Rozszerzona
Certyfikat Intel EVO
Nie
Model
ZBook 8 G2i 14
Stan
Nowy
Gwarancja
3 lata On-Site
Laptop konwertowalny
Nie
Materiał obudowy
Aluminium
Kolor obudowy
Srebrny
Kamera internetowa
Tak
Procesor
Procesor
Intel Core Ultra 7
Generacja procesora
Panther Lake
Typ procesora
Model: Core Ultra 7 366H
Częstotliwość: 4,8 GHz
Cache: 18 MB
Obsługiwane gniazda: FCBGA2540
Obsługiwana pamięć: Up to LPDDR5X 8533 MT/s Up to DDR5 7200 MT/s
Zestaw instrukcji: 64-bit
Technologia Intel vPro
Nie
Liczba rdzeni procesora
16
Układ NPU (AI)
Tak
Technologia AMD DASH
Nie
Liczba zainstalowanych procesorów
1
PassMark procesora
34386
Pamięć RAM
Pamięć zainstalowana
64 GB
Typ pamięci
2 x 32 GB
SODIMM
DDR5
non-ECC
Liczba banków pamięci
2
Maksymalna ilość pamięci
64 GB
Dysk
Dysk
SSD
Pojemność dysku
4 TB
Parametry dysku
M.2 NVMe PCie 5.0
SSD
jednostronne
2280
4 TB
Dysk 2
brak
Dysk 3
brak
Dysk 4
brak
Napęd optyczny
brak
Ekran
Przekątna ekranu
14"
Rozdzielczość
2560x1600 (WQXGA)
Technologia matrycy
IPS
Jasność matrycy
400 cd/m²
Ekran dotykowy
Nie
Filtr prywatyzujący
Nie
High Dynamic Range (HDR)
Nie
Informacja o ekranie
Podświetlenie LED
Karta graficzna
Zintegrowana karta graficzna
Intel Graphics
PassMark karty zintegrowanej
5491
Dedykowana karta graficzna
NVIDIA RTX PRO 500
Typ dedykowanej karty graficznej
Pamięć video: 6 GB GDDR7
PassMark karty dedykowanej
31958
Rodzaj karty graficznej
Dedykowana
Interfejsy i komunikacja
Interfejsy
2 x Thunderbolt 4 (Power Delivery, DisplayPort 2.1)
1 x USB-C 3.2 Gen 2 (Power Delivery, DisplayPort 1.4)
1 x USB-A 3.2 Gen 1
1 x HDMI 2.1
1 x RJ-45
1 x Gniazdo słuchawkowe
Modem WWAN
Nie
Typ modemu WWAN
brak
Komunikacja
Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth 5.4
Złącze Thunderbolt
Thunderbolt 4
Złącze HDMI
Tak
Złącze DisplayPort
Nie
Wi-Fi
Tak
Bluetooth
Tak
Pozostałe
Multimedia
Kamera internetowa
Liczba wbudowanych głośników: 2
Wbudowany mikrofon
Bezpieczeństwo
Czytnik linii papilarnych
Kensington Lock
Układ szyfrowania TPM (Trusted Platform Module)
Czytnik kart SmartCard
Nie
Wprowadzanie danych
Klawiatura odporna na zachlapanie
Klawiatura podświetlana
Clickpad
Układ klawiatury
Międzynarodowy
Podświetlana klawiatura
Tak
Czytnik linii papilarnych
Tak
Klawiatura numeryczna
Nie
Near Field Communication (NFC)
Tak
Zasilanie
brak zasilacza w zestawie
Kensington Lock
Tak
Bateria
Bateria 8-ogniwowa
Pojemność 77 Wh
Trusted Platform Module (TPM)
Tak
System operacyjny
Windows 11 Pro
Wymiary
Szerokość: 316 mm
Głębokość: 222 mm
Wysokość: 24 mm
Certyfikaty
ENERGY STAR
EPEAT Gold
TCO
Low Blue Light
EAEU Compliance
RoHS
MIL-STD 810H
Certyfikat MIL-STD-810
MIL-STD-810H
Certyfikat EPEAT Gold
Tak
Waga
1,71 kg
Copilot+ PC
Tak

Specyficzne kody

EAN13
0826581374794
MPN
DP7R4ET
Przesyłka kurierska
Darmowa

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.

ITnes.pl · PKO Leasing

Finansowanie jutra:
Leasing w ITnes.pl

Napędzamy Twój biznes technologią, której nie musisz kupować na własność.

W świecie nowoczesnego biznesu wygrywają ci, którzy potrafią szybciej adaptować zmiany. W ITnes.pl wierzymy, że dostęp do najpotężniejszych narzędzi IT nie powinien być ograniczony jednorazowym wydatkiem. Dlatego, wspólnie z PKO Leasing – niekwestionowanym liderem rynku – stworzyliśmy ekosystem finansowy, który pozwala Twojej firmie wejść na wyższy poziom efektywności bez obciążania budżetu.

Dlaczego Leasing z ITnes.pl to Twój strategiczny ruch?

Leasing w naszym wydaniu to nie tylko rata.
To Power Up dla Twojej infrastruktury IT.

Maksymalna Płynność

Cash Flow Mastery

Zachowaj gotówkę na kluczowe inwestycje, marketing czy ekspansję. Sprzęt zarabia na siebie sam, gdy Ty płacisz niskie, przewidywalne raty.

Optymalizacja Podatkowa 2.0

Tarcza Podatkowa

Wykorzystaj tarczę podatkową. Każda rata to koszt uzyskania przychodu, który realnie obniża Twoje zobowiązania wobec fiskusa.

Technologia Zawsze na Czas

Rotacja Floty IT

Nie czekaj latami na wymianę sprzętu. Leasing pozwala na regularną rotację floty IT, dzięki czemu Twój zespół zawsze pracuje na najszybszych i najbezpieczniejszych rozwiązaniach.

Formy Finansowania

Skrojone pod Twój Model Biznesowy. Wybierz drogę, która najlepiej pasuje do strategii rozwoju Twojej firmy.

Leasing Operacyjny

Wolność i Elastyczność

To najczęściej wybierana forma przez naszych partnerów B2B. Traktujesz leasing jak usługę.

DLA KOGO? Dla firm chcących regularnie odświeżać park maszynowy.
KORZYŚĆ Opłata wstępna i wszystkie raty są w całości kosztem uzyskania przychodu. Podatek VAT płacisz proporcjonalnie w każdej racie.

Leasing Finansowy

Inwestycja w Majątek

Idealny, gdy planujesz związać się ze sprzętem na dłużej i chcesz go amortyzować po swojej stronie.

DLA KOGO? Dla przedsiębiorców stawiających na budowę stałych aktywów firmy.
KORZYŚĆ Ty dokonujesz odpisów amortyzacyjnych, a część odsetkowa raty jest Twoim kosztem.

Twoja Droga do Nowoczesności

Proces w ITnes.pl jest tak płynny, jak praca na nowym workstation od HP czy Dell.

TECH

Wybór Rozwiązania

Wybierz topowy sprzęt z naszej oferty. Nasi eksperci pomogą Ci skonfigurować zestaw idealnie pod profil Twojej działalności.

LEARN

Konsultacja i Decyzja

Skontaktuj się ze swoim Dedykowanym Opiekunem. Wniosek procesujemy błyskawicznie – decyzję z PKO Leasing otrzymasz często w 15 minut.

TOGETHER

Podpisanie i Realizacja

Formalności ograniczamy do minimum. Podpisujesz umowę (często całkowicie online) i dołączasz do grona firm, które nie czekają na przyszłość, ale ją tworzą.

SUCCESS

Start Systemu

Sprzęt trafia do Twojego biura, gotowy do pracy, a Ty cieszysz się pełnym wsparciem posprzedażowym ITnes.pl.

PORADA EKSPERTA

Strategiczne Zarządzanie Cyklem Życia IT

„W dzisiejszym IT to nie posiadanie, a użytkowanie generuje zysk. Rekomendujemy leasing jako narzędzie do zarządzania TCO (Total Cost of Ownership). Zamiast jednorazowego kosztu 100 000 zł na serwery, zainwestuj te środki w rozwój produktu, a technologię sfinansuj z bieżących przychodów. To różnica między firmą, która trwa, a firmą, która dominuje."

FAQ – Rozumiemy Twój Biznes

Absolutnie. Dzięki partnerstwu z PKO Leasing oferujemy procedury uproszczone dla startupów i nowych podmiotów.
Praktycznie wszystko, co buduje Twoje środowisko pracy: laptopy, stacje robocze, serwery, macierze, monitory, a nawet specjalistyczne oprogramowanie.
Stawiamy na minimum biurokracji. W większości przypadków wystarczy NIP i dowód osobisty reprezentanta firmy.

ITnes.pl | IT for BUSINESS

Więcej niż Sklep – Twój Partner Technologiczny. Nie jesteśmy tylko dostawcą pudełek. Jesteśmy architektami Twojej przewagi konkurencyjnej.

Dedykowany Opiekun Klienta

W ITnes.pl nie jesteś numerem w systemie. Masz swojego partnera, który zna specyfikę Twojej branży i zawsze odbiera telefon.

A-brandy z Rodziny IT

Dostarczamy tylko rozwiązania od globalnych liderów (Dell, HP, Lenovo, Apple). To gwarancja jakości, prestiżu i niezawodności.

Wsparcie Przed i Posprzedażowe

Nasza rola nie kończy się na wystawieniu faktury. Doradzamy przy wyborze, wspieramy przy wdrożeniu i dbamy o Twój spokój w trakcie eksploatacji.

B2B DNA

Rozumiemy język biznesu. Nasza oferta jest elastyczna, skalowalna i zawsze zorientowana na Twój sukces.

Gotowy na przyspieszenie?

Porozmawiajmy o tym, jak leasing z PKO Leasing w ITnes.pl może odmienić Twoją firmę. Skontaktuj się z nami już dziś.

Skontaktuj się z nami

Sprzęt IT dla firm bez inwestycji na start

Zamiast jednorazowego wydatku rzędu kilkudziesięciu tysięcy zł – przewidywalny miesięczny koszt

Rozwiązanie dla klientów biznesowych

Sprzęt elektroniczny RentPay

finansowanie sprzętu IT
dla firm

RentPay to model finansowania, w którym firma korzysta ze sprzętu w zamian za stałą miesięczna opłatę. Nie inwestujesz w zakup środków trwałych – zachowujesz płynność finansową i kontrolę nad kosztami.

Jak wynajmować sprzęt za pomocą RentPay?

Zobacz opcję „Subskrybuj” przy na stronie produktu i sprawdź miesięczny koszt dla Twojej firmy

Dlaczego firmy wybierają subskrypcję?

Wykup

Stały miesięczny koszt bez dużych inwestycji

Nie angażujesz kapitału w zakup sprzętu, który traci wartość

Przedłużenie

Krótka umowa

Na 12 miesięcy. W ofercie dla firm sprzęt wymienisz już po pół roku.

Rozwiązanie

Możliwość zmiany sprzętu w trakcie umowy

Rozbudowujesz lub wymieniasz sprzęt bez rozwiązywania umowy, po 6 miesiącach możesz wymienić sprzęt na nowy – coś czego nie oferuje leasing.

Wykup 2

Ochrona i SafeUp w cenie

Subskrypcja sprzętu obejmuje bezpłatny pakiet ochronny SafeUp. Nie musisz martwić się kradzieżą i serwisem sprzętu.

Przedłużenie 2

Faktura VAT za usługę

Co miesiąc otrzymujesz fakturę VAT za subskrypcję, którą łatwo zaksięgujesz w koszty prowadzenia biznesu.

Jak działa RentPay?

1 Koszyk

Wybierz subskrypcję

W metodach płatności za produkt wybierz opcję SUBSKRYBUJ.

2 Koszyk

Podsumowanie oferty

Na tym etapie poznasz dokładną ofertę subskrypcji bądź najmu. Możesz dobrać dodatkowy pakiet serwisowy.

3 Koszyk

Zaakceptuj umowę

Na ekranie generowania Umowy zostaniesz poproszony o podanie swoich danych.

Przygotuj dowód osobisty, na podstawie Twoich informacji zostanie wygenerowana Umowa Subskrypcji. Zaakceptuj aby przejść dalej.

4 Koszyk

Subskrypcja dla biznesu

Po zaakceptowaniu Umowy należy wpłacić kaucję, która jest niezbędna do aktywowania Twojej Umowy.

Możesz to zrobić na dwa sposoby – płatnością online AutoPay bądź na podstawie Noty Księgowej. Pamiętaj, aby wpłacić kaucję z konta firmowego, inaczej niezbędna będzie dodatkowa weryfikacja. Po zaksięgowaniu wpłaty, wysyłamy Twój sprzęt!

Najczęstsze pytania

Czy subskrypcja to leasing?
Nie. W leasingu spłacasz sprzęt i często go wykupujesz. Dzięki subskrypcji płacisz tylko za korzystanie ze sprzętu, co znacznie zmniejsza Twoje firmowe wydatki.
Co zawiera cena subskrypcji?
Cena miesięcznego wynajmu związana jest ze spadkiem wartości urządzenia w czasie, kiedy jest użytkowany przez klienta. Oznacza to, że płacisz tylko za korzystanie z urządzenia. W cenę wliczony jest podstawowy pakiet ochronny.
Uproszczony proces zawarcia umowy
Proces wynajmu sprzętu IT został zaprojektowany z myślą o firmach, które cenią czas i sprawność działania. Ograniczamy formalności do niezbędnego minimum – bez rozbudowanej dokumentacji, długiego oczekiwania na decyzję czy skomplikowanych negocjacji. W kilku prostych krokach Twoja firma może szybko uzyskać dostęp do potrzebnego sprzętu.
Czy mogę zmienić sprzęt w trakcie umowy?
Tak. W trakcie trwania umowy zawsze możesz rozbudować sprzęt i po 6 miesiącach już wymieniać na inny model.
Co się stanie, jeśli sprzęt zostanie skradziony, zgubiony lub zniszczony?
Kradzież sprzętu należy jak najszybciej zgłosić na policję oraz do firmy WeSub S.A. W przypadku zgubienia lub zniszczenia wynajmowanego sprzętu należy natychmiastowo poinformować firmę WeSub S.A., której pracownicy udzielą szczegółowych informacji w celu dalszego postępowania.

Skontaktuj się z nami

```

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.