Laptop Dell XPS 13 DX13260 CNDX1326002CC_HOM

Dell
CNDX1326002CC_HOM
574481
  • Procesor Intel Core 5 320
  • Ekran 13,4" 2560x1600 (WQXGA) WLED dotykowy
  • Pamięć RAM 16 GB
  • Dysk SSD 512 GB (NVMe)
  • Kolor Srebrny
  • System Windows 11 Home
  • Gwarancja 2 lata On-Site

Jesteśmy oficjalnym partnerem Dell Polska

Konfigurator

Pamięć RAM

Hurry! only 7 szt. w magazynie.
6 797,00 zł
5 526,02 zł netto
Średnia liczba sztuk w magazynie wysyłka w 24h
Rata od
150.00 zł
PKO Leasing Widget
Liczba sztuk
Produkt w dostawie Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia przewidywanej daty dostawy.

  Nowe produkty

Wyłącznie nowe, fabrycznie zapakowane produkty z oficjalnych polskich dystrybucji.

  Bezpieczna dostawa

Przesyłki są dostarczane przez renomowane firmy kurierskie i są ubezpieczone do pełnej wartości.

  Doradztwo i wsparcie

Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pełne wsparcie przed i po sprzedaży.

Opis laptopa Dell XPS 13 DX13260 CNDX1326002CC_HOM

Laptop Dell XPS 13 DX13260 CNDX1326002CC_HOM - Core 5 320/13,4" WQXGA WLED MT/RAM 16GB/SSD 512GB/Srebrny/Windows 11 Home/2OSNotebook Dell XPS 13 DX13260 CNDX1326002CC_HOM należy do popularnej serii 13,4-calowych laptopów biznesowych XPS 13 DX13260 firmy Dell. 13,4-calowy ekran dotykowy wyświetla obraz w natywnej rozdzielczości WQXGA (2560x1600 punktów). Do wyświetlania obrazu wykorzystano matrycę WLED zapewniającą doskonały obraz. W modelu zainstalowano dysk SSD (M.2) o pojemności 512 GB.

Notebook wyposażono w pamięć RAM o pojemności 16 GB w układzie 1 x 16 GB wlutowane. W laptopie zastosowano pamięć LPDDR5x. Laptop obsługuje maksymalnie 16 GB pamięci operacyjnej.

W modelu CNDX1326002CC_HOM zainstalowano 6-rdzeniowy procesor Core 5 320 z rodziny Intel Core 5. Pamięć cache ma pojemność 6 MB. Częstotliwość taktowania układu CPU to 4,6 GHz. Laptopa wyposażono w zintegrowany układ graficzny Intel Graphics - wynik zintegrowanego GPU w aplikacji PassMark to 5491 punktów. Model CNDX1326002CC_HOM został wyposażony w kamerę internetową.

Model zawiera jeden port USB-C 3.2 Gen 2 (PowerDelivery 3.1, DisplayPort 2.1) oraz jeden port Thunderbolt 4 (USB 4, PowerDelivery 3.1, DisplayPort 2.1). W notebooku Dell XPS 13 DX13260 CNDX1326002CC_HOM zainstalowano moduły komunikacji bezprzewodowej Wi-Fi i Bluetooth. Laptop działa pod kontrolą preinstalowanego systemu operacyjnego Windows 11 Home. Podzespoły modelu zostały zainstalowane w obudowie koloru srebrnego. Zaletą laptopa jest niska waga, która wynosi tylko 1 kilogram. Producent zadbał o zgodność urządzenia z certyfikatami Energy Star oraz EPEAT Gold with Climate+. Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją producenta typu On-Site.

Procesor Intel Core 5 320

Procesor Intel Core 5 320 Intel Core 5 320 to zaawansowany procesor mobilny stworzony z myślą o nowoczesnych laptopach, ultrabookach oraz urządzeniach przenośnych nowej generacji. Układ zadebiutował na rynku w kwietniu 2026 roku, a jego sugerowana cena detaliczna została ustalona na poziomie 340 dolarów. Jako integralna część głównej serii Core 5, jednostka ta bazuje na innowacyjnej architekturze Wildcat Lake i wykorzystuje obudowę typu BGA 1516, co oznacza, że jest ona na stałe wlutowywana w płytę główną urządzeń docelowych. Sercem tego procesora jest konfiguracja składająca się z 6 rdzeni, które sprawnie zarządzają zasobami systemowymi, oferując optymalny balans pomiędzy wydajnością a energooszczędnością w codziennych zastosowaniach.

Pod względem parametrów taktowania oraz pamięci podręcznej układ oferuje wysoce elastyczny profil działania, dostosowujący się do aktualnych potrzeb użytkownika. W warunkach niskiego obciążenia lub podczas wykonywania prostych zadań biurowych procesor pracuje z częstotliwością domyślną na poziomie 1500 MHz, co pozwala na drastyczne ograniczenie zużycia energii elektrycznej. W sytuacjach wymagających większej mocy obliczeniowej częstotliwość ta może automatycznie wzrosnąć w trybie Boost aż do 4.6 GHz. Rdzenie procesora wspierane są przez 6 MB pamięci podręcznej trzeciego poziomu (L3 cache), która optymalizuje przepływ danych i skraca opóźnienia. Warto również zauważyć, że wzorem innych rozwiązań mobilnych dedykowanych dla masowego odbiorcy, mnożnik w modelu Core 5 320 pozostaje całkowicie zablokowany, co nakłada restrykcyjne ograniczenia na ewentualne próby manualnego podkręcania.

Konstrukcja procesora opiera się na ultranowoczesnym, 3-nanometrowym procesie produkcyjnym firmy Intel. Choć dokładna liczba tranzystorów umieszczonych na strukturze krzemowej nie została podana do publicznej wiadomości, tak zaawansowana litografia pozwala na osiągnięcie znakomitej sprawności. Współczynnik TDP wynosi tutaj zaledwie 15 W, dzięki czemu układ generuje minimalne ilości ciepła i z powodzeniem może być stosowany w bardzo smukłych konstrukcjach komputerów, gwarantując jednocześnie długi czas pracy na zasilaniu akumulatorowym. Nowoczesny kontroler pamięci wbudowany w strukturę procesora gwarantuje wsparcie dla szybkich modułów DDR5 oraz ich energooszczędnego wariantu LPDDR5X. Komunikacja z pamięcią RAM odbywa się za pośrednictwem interfejsu jednokanałowego, a najwyższa oficjalnie obsługiwana przez producenta prędkość wynosi imponujące 7467 MT/s.

Do komunikacji z pozostałymi podzespołami systemu, w tym z szybkimi dyskami SSD NVMe, procesor wykorzystuje linie magistrali PCI-Express Gen 4. W strukturze krzemowej zintegrowano także układ graficzny Intel Xe3 Graphics wyposażony w dwa bloki obliczeniowe Xe, co zapewnia płynne renderowanie interfejsu systemu operacyjnego, bezproblemowe odtwarzanie multimediów wysokiej rozdzielczości oraz wsparcie dla mniej wymagających gier i narzędzi graficznych. Ogromnym krokiem naprzód jest obecność dedykowanej jednostki NPU (Neural Processing Unit), której wydajność została oszacowana na poziomie do 16 TOPS. Ten wyspecjalizowany koprocesor przejmuje na siebie zadania związane z obliczeniami sztucznej inteligencji, odciążając główne rdzenie CPU podczas realizowania takich funkcji jak cyfrowa obróbka obrazu w locie czy obsługa inteligentnych asystentów.

W obszarze zaawansowanych technologii procesor oferuje kompletny zestaw funkcji wirtualizacyjnych i instrukcji matematycznych. Użytkownicy docenią pełne wsparcie dla wirtualizacji sprzętowej, która w znaczący sposób podnosi wydajność systemów operacyjnych uruchamianych wewnątrz maszyn wirtualnych. Dodatkowo zaimplementowano technologię IOMMU, czyli tak zwany PCI passthrough, co pozwala maszynom-gościom na bezpośredni, niskopoziomowy dostęp do fizycznych zasobów sprzętowych komputera, eliminując opóźnienia systemowe. W przypadku programów wymagających intensywnych obliczeń, procesor oferuje pełne wsparcie dla rozszerzeń wektorowych Advanced Vector Extensions w standardzie AVX oraz nowszym AVX2. Zdecydowano się jednak na brak implementacji instrukcji z rodziny AVX-512, co stanowi świadomy zabieg projektowy mający na celu utrzymanie restrykcyjnego i oszczędnego profilu energetycznego całej jednostki.

Certyfikat Energy Star

Certyfikat Energy Star Energy Star to międzynarodowy symbol wysokiej efektywności energetycznej, przyznawany urządzeniom, które zużywają znacznie mniej prądu niż ich standardowe odpowiedniki bez utraty wydajności czy funkcjonalności. Certyfikat ten wymusza na producentach stosowanie zaawansowanych systemów zarządzania energią, które automatycznie przełączają sprzęt w tryb uśpienia o niskim poborze mocy po okresie bezczynności. Program ten został stworzony przez amerykańską Agencję Ochrony Środowiska (EPA), aby pomóc konsumentom i firmom w obniżaniu rachunków za elektryczność przy jednoczesnym ograniczaniu emisji gazów cieplarnianych. Wybierając notebooki serii Dell XPS 13 DX13260 z tym charakterystycznym logo, użytkownik ma pewność, że produkt przeszedł rygorystyczne testy laboratoryjne potwierdzające jego proekologiczny charakter i oszczędność eksploatacji.

TPM

TPM Laptopy serii Dell XPS 13 DX13260 wykorzystują układ TPM jako dedykowany układ bezpieczeństwa, który jest fizycznie odizolowany od reszty podzespołów na płycie głównej. Takie rozwiązanie gwarantuje, że klucze kryptograficzne są generowane i przechowywane w środowisku odpornym na ataki hakerskie skierowane bezpośrednio w system operacyjny. Moduł ten staje się kluczowym elementem podczas współpracy z funkcją BitLocker, ponieważ odpowiada za automatyczne zarządzanie dostępem do zaszyfrowanych partycji dysku przy każdym uruchomieniu komputera. Dodatkowo układ monitoruje integralność oprogramowania układowego, blokując dostęp do danych w sytuacji, gdy wykryje nieautoryzowaną ingerencję w pliki startowe systemu Windows.

Czytnik linii papilarnych

Czytnik linii papilarnych Laptop Dell XPS 13 DX13260 CNDX1326002CC_HOM wyposażono w czytnik linii papilarnych. Jest to popularne zabezpieczenie urządzeń biznesowych, które nie tylko chroni urządzenie przed nieautoryzowanym dostępem, ale także przyspiesza logowanie do systemu eliminując konieczność wpisywania hasła. Czytnik linii papilarnych to skuteczna i prosta forma zabezpieczenia dostępu do systemu i danych gromadzonych na komputerze, która również upraszcza i przyspiesza logowanie użytkownika.

Gwarancja On-Site

Gwarancja Gwarancja On-Site to wygoda i oszczędność czasu, przenosząca serwis bezpośrednio do Twojego biura lub domu. Jeśli zdalna diagnoza problemu nie przyniesie rezultatu, producent wysyła wykwalifikowanego technika pod wskazany przez Ciebie adres w celu naprawy urządzenia na miejscu.

Nie musisz martwić się pakowaniem sprzętu, zabezpieczaniem go do wysyłki ani długim oczekiwaniem na zwrot z serwisu centralnego. Większość napraw realizowana jest na Twoich oczach, co daje Ci pełną kontrolę nad procesem i bezpieczeństwem danych znajdujących się na dysku.

Certyfikat EPEAT Gold

Certyfikat EPEAT Gold Certyfikat EPEAT Gold to najwyższe i najbardziej prestiżowe odznaczenie w ramach globalnego systemu oceny wpływu urządzeń elektronicznych na środowisko naturalne, zarządzanego przez organizację Global Electronics Council. Aby dany produkt, taki jak nowoczesny laptop, zaawansowany monitor czy profesjonalna stacja robocza, mógł uzyskać to elitarne wyróżnienie, musi on nie tylko rygorystycznie spełniać wszystkie nałożone kryteria obowiązkowe, ale również sprostać wymaganiom co najmniej siedemdziesięciu pięciu procent bardzo wyśrubowanych kryteriów opcjonalnych. Wymogi te drobiazgowo weryfikują niemal każdy etap cyklu życia sprzętu, począwszy od zrównoważonego projektowania i starannego doboru materiałów, poprzez drastyczne ograniczenie użycia substancji toksycznych i szkodliwych w procesie produkcyjnym, aż po powszechne wykorzystanie tworzyw sztucznych oraz metali pochodzących bezpośrednio z recyklingu. Każde urządzenie opatrzone tą złotą odznaką musi charakteryzować się również wybitną energooszczędnością w codziennym użytkowaniu, przemyślaną konstrukcją ułatwiającą jego przyszłą naprawę lub dłuższą eksploatację, a także ekologicznym opakowaniem i dostępnością darmowych programów odbioru zużytego sprzętu.

Z perspektywy świadomych konsumentów oraz nowoczesnych przedsiębiorstw, wybór elektroniki z certyfikatem EPEAT Gold stanowi bezkompromisową gwarancję inwestycji w sprawdzone rozwiązania technologiczne o minimalnym śladzie węglowym, które realnie wspierają globalną gospodarkę obiegu zamkniętego. Wartość tego standardu jest szczególnie doceniana w przypadku dużych wdrożeń firmowych oraz międzynarodowych zamówień publicznych, gdzie zrównoważony rozwój, długowieczność infrastruktury IT oraz ścisła, proekologiczna polityka odpowiedzialności biznesu stanowią kluczowe filary podejmowania decyzji zakupowych. Decydując się na sprzęt najwyższej klasy ekologicznej, użytkownicy otrzymują nie tylko innowacyjne i wydajne narzędzia do pracy, ale także wymiernie przyczyniają się do redukcji elektrośmieci i obniżenia globalnego zużycia energii elektrycznej.

Technologia NVMe

Technologia NVMe NVMe, czyli Non-Volatile Memory Express, to nowoczesny protokół komunikacyjny zaprojektowany od podstaw z myślą o wykorzystaniu pełnego potencjału szybkich pamięci flash oraz dysków półprzewodnikowych. W przeciwieństwie do starszych standardów, które powstały jeszcze w erze dysków mechanicznych, rozwiązanie to wykorzystuje szybką magistralę PCIe, co pozwala na drastyczne obniżenie opóźnień i ogromny wzrost przepustowości danych. Dzięki obsłudze tysięcy równoległych kolejek komend, dyski pracujące w tym standardzie potrafią przetwarzać informacje z prędkością nieosiągalną dla tradycyjnych interfejsów, co przekłada się na błyskawiczny start systemu oraz natychmiastowe wczytywanie rozbudowanych gier i profesjonalnych aplikacji. Technologia ta stała się fundamentem nowoczesnych komputerów, oferując użytkownikom niespotykaną wcześniej responsywność i efektywność podczas pracy z dużymi zbiorami plików.

Układ Neural Processing Unit

Układ Neural Processing Unit Jednostka NPU, czyli procesor neuronowy, to wyspecjalizowany układ scalony zaprojektowany bezpośrednio z myślą o sprzętowym przyspieszaniu obliczeń związanych z algorytmami sztucznej inteligencji oraz uczenia maszynowego. W przeciwieństwie do tradycyjnych rdzeni procesora głównego (CPU), które są stworzone do wykonywania skomplikowanych i różnorodnych zadań sekwencyjnych, oraz układów graficznych (GPU) zoptymalizowanych pod kątem równoległego przetwarzania grafiki 3D, układ NPU skupia się wyłącznie na specyficznych operacjach matematycznych. Należą do nich przede wszystkim mnożenie macierzy oraz operacje na liczbach o niższej precyzji, takich jak formaty INT8 czy FP16, które stanowią fundament działania sztucznych sieci neuronowych.

Główną zaletą zintegrowania jednostki NPU bezpośrednio w strukturze krzemowej procesora jest niezwykle wysoka efektywność energetyczna przy przetwarzaniu zadań AI. Uruchamianie modeli językowych, generowanie obrazów, rozmywanie tła w wideo czy rozpoznawanie twarzy i głosu na klasycznym procesorze lub karcie graficznej wymaga znacznych nakładów mocy i powoduje szybkie zużycie baterii w urządzeniach mobilnych. Układ NPU realizuje te same zadania wielokrotnie szybciej, zużywając przy tym zaledwie ułamek energii elektrycznej, co ma kluczowe znaczenie w nowoczesnych laptopach, smartfonach i tabletach.

Wydajność procesorów neuronowych jest najczęściej podawana w teraoperacjach na sekundę (TOPS), co określa, ile bilionów operacji matematycznych układ jest w stanie wykonać w ciągu jednej sekundy. Współczesne systemy operacyjne oraz oprogramowanie coraz silniej polegają na dedykowanych układach NPU, odciążając od ciągłej pracy procesor główny i grafikę, co przekłada się na wyższą kulturę pracy całego komputera, niższe temperatury oraz znacznie dłuższy czas pracy na jednym ładowaniu akumulatora.

Złącze Thunderbolt 4

Złącze Thunderbolt 4 Port Thunderbolt 4 to wszechstronny, wieloprotokołowy interfejs komunikacyjny oparty na symetrycznym złączu USB-C oraz architekturze USB4. Gwarantuje on stałą, dwukierunkową przepustowość na poziomie 40 Gb/s, zachowując tę pełną prędkość na uniwersalnych kablach pasywnych o długości do 2 metrów. W porównaniu do poprzednich generacji, specyfikacja Thunderbolt 4 znacząco podnosi minimalne wymagania sprzętowe, nakładając obowiązek podwojenia minimalnej przepustowości dla magistrali PCI Express do 32 Gb/s (co przekłada się na transfery danych dochodzące do 3000 MB/s dla szybkich nośników SSD). Ponadto standard oferuje obowiązkowe wsparcie dla przesyłu sygnału wideo umożliwiające jednoczesne zasilenie dwóch monitorów w rozdzielczości 4K przy odświeżaniu 60 Hz lub jednego wyświetlacza 8K. W kwestii zasilania specyfikacja wymusza obsługę ładowania komputera z mocą co najmniej 15 W dla urządzeń peryferyjnych oraz wsparcie dla technologii Power Delivery do 100 W na przynajmniej jednym porcie. Ważnym elementem specyfikacji jest również wbudowane zabezpieczenie przed atakami typu DMA (Direct Memory Access) wykorzystujące technologię wirtualizacji Intel VT-d, a także pełna wsteczna kompatybilność z urządzeniami Thunderbolt 3 oraz standardami USB 3.2 i USB4.

Podstawową funkcją portu Thunderbolt 4 jest zastąpienie wielu osobnych przewodów jednym uniwersalnym połączeniem, łączącym w czasie rzeczywistym szybki transfer danych, przesyłanie obrazu i dźwięku oraz zasilanie urządzenia. Interfejs pozwala na tworzenie rozbudowanych rozgałęzień za pomocą stacji dokujących z czterema portami Thunderbolt (jednym wejściowym i trzema wyjściowymi) oraz wspiera tradycyjne łączenie w łańcuch (daisy-chaining) do sześciu urządzeń peryferyjnych. Do istotnych funkcji użytkowych należy możliwość natychmiastowego wybudzania komputera ze stanu uśpienia za pomocą podłączonej do stacji dokującej klawiatury lub myszy. Dodatkowo port umożliwia bezpośrednie łączenie dwóch komputerów w szybką sieć (Thunderbolt Networking) z przepustowością do 10 Gb/s, co ułatwia bezpośrednią migrację dużych ilości danych.

Przeznaczeniem portów Thunderbolt 4 jest obsługa nowoczesnych komputera mobilnych i stacjonarnych w środowiskach biurowych, profesjonalnych oraz domowych. Dedykowany jest programistom, fotografom, montażystom wideo oraz twórcom treści cyfrowych, którzy potrzebują stabilnego transferu obszernych plików RAW i projektów wideo bezpośrednio na zewnętrzne macierze dyskowe NVMe. Za sprawą certyfikowanej obsługi dwóch monitorów 4K i stacji dokujących interfejs idealnie sprawdza się na stanowiskach pracy, gdzie podłączenie jednego kabla USB-C do laptopa natychmiastowo zapewnia zasilanie, dostęp do przewodowej sieci oraz obsługę wszystkich akcesoriów peryferyjnych. Technologia ta znajduje również zastosowanie wśród graczy i inżynierów, umożliwiając łatwe podpięcie zewnętrznych stacji eGPU czy specjalistycznych urządzeń do przechwytywania obrazu.

: CNDX1326002CC_HOM
Hurry! only 7 szt. w magazynie.
Informacje podstawowe
Producent
Dell
Produkt
Laptop
Rodzaj konfiguracji
Bazowa
Model
XPS 13 DX13260
Stan
Nowy
Gwarancja
2 lata On-Site
Laptop konwertowalny
Nie
Kolor obudowy
Srebrny
Kamera internetowa
Tak
Procesor
Procesor
Intel Core 5
Generacja procesora
Wildcat Lake
Typ procesora
Model: Core 5 320
Częstotliwość: 4,6 GHz
Cache: 6 MB
Obsługiwane gniazda: FCBGA1516
Obsługiwana pamięć: Up to LPDDR5X 7467 MT/s Up to DDR5 6400 MT/s
Zestaw instrukcji: 64-bit
Technologia Intel vPro
Nie
Liczba rdzeni procesora
6
Układ NPU (AI)
Tak
Technologia AMD DASH
Nie
Liczba zainstalowanych procesorów
1
Pamięć RAM
Pamięć zainstalowana
16 GB
Typ pamięci
1 x 16 GB wlutowane
LPDDR5x
7467 MT/s
Maksymalna ilość pamięci
16 GB
Dysk
Dysk
SSD
Pojemność dysku
512 GB
Parametry dysku
M.2
NVMe
PCIe 4.0
Dysk 2
brak
Dysk 3
brak
Dysk 4
brak
Napęd optyczny
brak
Ekran
Przekątna ekranu
13,4"
Rozdzielczość
2560x1600 (WQXGA)
Technologia matrycy
WLED
Jasność matrycy
500 cd/m²
Ekran dotykowy
Tak
Filtr prywatyzujący
Nie
High Dynamic Range (HDR)
Nie
Informacja o ekranie
13.4", Touch, 2.5K (2560x1600), 30-120Hz, 500 nits, InfinityEdge
Karta graficzna
Zintegrowana karta graficzna
Intel Graphics
PassMark karty zintegrowanej
5491
Rodzaj karty graficznej
Zintegrowana
Interfejsy i komunikacja
Interfejsy
1 x Thunderbolt 4 (USB 4, PowerDelivery 3.1, DisplayPort 2.1)
1 x USB-C 3.2 Gen 2 (PowerDelivery 3.1, DisplayPort 2.1)
Modem WWAN
Nie
Typ modemu WWAN
brak
Komunikacja
Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth 6.0
Złącze Thunderbolt
Thunderbolt 4
Złącze HDMI
Nie
Złącze DisplayPort
Nie
Złącze VGA (15-pin D-Sub)
Nie
Wi-Fi
Tak
Złącze COM (RS-232)
Nie
Bluetooth
Tak
Pozostałe
Multimedia
Cztery głośniki
Kamera internetowa 2MP + IR
Podwójny mikrofon
Bezpieczeństwo
Układ szyfrowania TPM (Trusted Platform Module)
Czytnik kart SmartCard
Nie
Wprowadzanie danych
Podświetlana klawiatura
Touchpad
Układ klawiatury
Międzynarodowy
Podświetlana klawiatura
Tak
Czytnik linii papilarnych
Tak
Klawiatura numeryczna
Nie
Near Field Communication (NFC)
Nie
Zasilanie
Zasilacz 65W USB-C
Kensington Lock
Nie
Bateria
Bateria zintegrowana o pojemności 52 Wh
Trusted Platform Module (TPM)
Tak
System operacyjny
Windows 11 Home
Wymiary
Szerokość: 297 mm
Głębokość: 201 mm
Wysokość: 13 mm
Certyfikaty
Energy Star
EPEAT Gold with Climate+
Certyfikat MIL-STD-810
brak
Certyfikat EPEAT Gold
Tak
Waga
1 kg
Copilot+ PC
Nie

Specyficzne kody

MPN
CNDX1326002CC_HOM
Przesyłka kurierska
Darmowa
Przesyłka pobraniowa (COD)
50,00 zł (brutto)
40,65 zł (netto)

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.

ITnes.pl · PKO Leasing

Finansowanie jutra:
Leasing w ITnes.pl

Napędzamy Twój biznes technologią, której nie musisz kupować na własność.

W świecie nowoczesnego biznesu wygrywają ci, którzy potrafią szybciej adaptować zmiany. W ITnes.pl wierzymy, że dostęp do najpotężniejszych narzędzi IT nie powinien być ograniczony jednorazowym wydatkiem. Dlatego, wspólnie z PKO Leasing – niekwestionowanym liderem rynku – stworzyliśmy ekosystem finansowy, który pozwala Twojej firmie wejść na wyższy poziom efektywności bez obciążania budżetu.

Dlaczego Leasing z ITnes.pl to Twój strategiczny ruch?

Leasing w naszym wydaniu to nie tylko rata.
To Power Up dla Twojej infrastruktury IT.

Maksymalna Płynność

Cash Flow Mastery

Zachowaj gotówkę na kluczowe inwestycje, marketing czy ekspansję. Sprzęt zarabia na siebie sam, gdy Ty płacisz niskie, przewidywalne raty.

Optymalizacja Podatkowa 2.0

Tarcza Podatkowa

Wykorzystaj tarczę podatkową. Każda rata to koszt uzyskania przychodu, który realnie obniża Twoje zobowiązania wobec fiskusa.

Technologia Zawsze na Czas

Rotacja Floty IT

Nie czekaj latami na wymianę sprzętu. Leasing pozwala na regularną rotację floty IT, dzięki czemu Twój zespół zawsze pracuje na najszybszych i najbezpieczniejszych rozwiązaniach.

Formy Finansowania

Skrojone pod Twój Model Biznesowy. Wybierz drogę, która najlepiej pasuje do strategii rozwoju Twojej firmy.

Leasing Operacyjny

Wolność i Elastyczność

To najczęściej wybierana forma przez naszych partnerów B2B. Traktujesz leasing jak usługę.

DLA KOGO? Dla firm chcących regularnie odświeżać park maszynowy.
KORZYŚĆ Opłata wstępna i wszystkie raty są w całości kosztem uzyskania przychodu. Podatek VAT płacisz proporcjonalnie w każdej racie.

Leasing Finansowy

Inwestycja w Majątek

Idealny, gdy planujesz związać się ze sprzętem na dłużej i chcesz go amortyzować po swojej stronie.

DLA KOGO? Dla przedsiębiorców stawiających na budowę stałych aktywów firmy.
KORZYŚĆ Ty dokonujesz odpisów amortyzacyjnych, a część odsetkowa raty jest Twoim kosztem.

Twoja Droga do Nowoczesności

Proces w ITnes.pl jest tak płynny, jak praca na nowym workstation od HP czy Dell.

TECH

Wybór Rozwiązania

Wybierz topowy sprzęt z naszej oferty. Nasi eksperci pomogą Ci skonfigurować zestaw idealnie pod profil Twojej działalności.

LEARN

Konsultacja i Decyzja

Skontaktuj się ze swoim Dedykowanym Opiekunem. Wniosek procesujemy błyskawicznie – decyzję z PKO Leasing otrzymasz często w 15 minut.

TOGETHER

Podpisanie i Realizacja

Formalności ograniczamy do minimum. Podpisujesz umowę (często całkowicie online) i dołączasz do grona firm, które nie czekają na przyszłość, ale ją tworzą.

SUCCESS

Start Systemu

Sprzęt trafia do Twojego biura, gotowy do pracy, a Ty cieszysz się pełnym wsparciem posprzedażowym ITnes.pl.

PORADA EKSPERTA

Strategiczne Zarządzanie Cyklem Życia IT

„W dzisiejszym IT to nie posiadanie, a użytkowanie generuje zysk. Rekomendujemy leasing jako narzędzie do zarządzania TCO (Total Cost of Ownership). Zamiast jednorazowego kosztu 100 000 zł na serwery, zainwestuj te środki w rozwój produktu, a technologię sfinansuj z bieżących przychodów. To różnica między firmą, która trwa, a firmą, która dominuje."

FAQ – Rozumiemy Twój Biznes

Absolutnie. Dzięki partnerstwu z PKO Leasing oferujemy procedury uproszczone dla startupów i nowych podmiotów.
Praktycznie wszystko, co buduje Twoje środowisko pracy: laptopy, stacje robocze, serwery, macierze, monitory, a nawet specjalistyczne oprogramowanie.
Stawiamy na minimum biurokracji. W większości przypadków wystarczy NIP i dowód osobisty reprezentanta firmy.

ITnes.pl | IT for BUSINESS

Więcej niż Sklep – Twój Partner Technologiczny. Nie jesteśmy tylko dostawcą pudełek. Jesteśmy architektami Twojej przewagi konkurencyjnej.

Dedykowany Opiekun Klienta

W ITnes.pl nie jesteś numerem w systemie. Masz swojego partnera, który zna specyfikę Twojej branży i zawsze odbiera telefon.

A-brandy z Rodziny IT

Dostarczamy tylko rozwiązania od globalnych liderów (Dell, HP, Lenovo, Apple). To gwarancja jakości, prestiżu i niezawodności.

Wsparcie Przed i Posprzedażowe

Nasza rola nie kończy się na wystawieniu faktury. Doradzamy przy wyborze, wspieramy przy wdrożeniu i dbamy o Twój spokój w trakcie eksploatacji.

B2B DNA

Rozumiemy język biznesu. Nasza oferta jest elastyczna, skalowalna i zawsze zorientowana na Twój sukces.

Gotowy na przyspieszenie?

Porozmawiajmy o tym, jak leasing z PKO Leasing w ITnes.pl może odmienić Twoją firmę. Skontaktuj się z nami już dziś.

Skontaktuj się z nami

Sprzęt IT dla firm bez inwestycji na start

Zamiast jednorazowego wydatku rzędu kilkudziesięciu tysięcy zł – przewidywalny miesięczny koszt

Rozwiązanie dla klientów biznesowych

Sprzęt elektroniczny RentPay

finansowanie sprzętu IT
dla firm

RentPay to model finansowania, w którym firma korzysta ze sprzętu w zamian za stałą miesięczna opłatę. Nie inwestujesz w zakup środków trwałych – zachowujesz płynność finansową i kontrolę nad kosztami.

Jak wynajmować sprzęt za pomocą RentPay?

Zobacz opcję „Subskrybuj” przy na stronie produktu i sprawdź miesięczny koszt dla Twojej firmy

Dlaczego firmy wybierają subskrypcję?

Wykup

Stały miesięczny koszt bez dużych inwestycji

Nie angażujesz kapitału w zakup sprzętu, który traci wartość

Przedłużenie

Krótka umowa

Na 12 miesięcy. W ofercie dla firm sprzęt wymienisz już po pół roku.

Rozwiązanie

Możliwość zmiany sprzętu w trakcie umowy

Rozbudowujesz lub wymieniasz sprzęt bez rozwiązywania umowy, po 6 miesiącach możesz wymienić sprzęt na nowy – coś czego nie oferuje leasing.

Wykup 2

Ochrona i SafeUp w cenie

Subskrypcja sprzętu obejmuje bezpłatny pakiet ochronny SafeUp. Nie musisz martwić się kradzieżą i serwisem sprzętu.

Przedłużenie 2

Faktura VAT za usługę

Co miesiąc otrzymujesz fakturę VAT za subskrypcję, którą łatwo zaksięgujesz w koszty prowadzenia biznesu.

Jak działa RentPay?

1 Koszyk

Wybierz subskrypcję

W metodach płatności za produkt wybierz opcję SUBSKRYBUJ.

2 Koszyk

Podsumowanie oferty

Na tym etapie poznasz dokładną ofertę subskrypcji bądź najmu. Możesz dobrać dodatkowy pakiet serwisowy.

3 Koszyk

Zaakceptuj umowę

Na ekranie generowania Umowy zostaniesz poproszony o podanie swoich danych.

Przygotuj dowód osobisty, na podstawie Twoich informacji zostanie wygenerowana Umowa Subskrypcji. Zaakceptuj aby przejść dalej.

4 Koszyk

Subskrypcja dla biznesu

Po zaakceptowaniu Umowy należy wpłacić kaucję, która jest niezbędna do aktywowania Twojej Umowy.

Możesz to zrobić na dwa sposoby – płatnością online AutoPay bądź na podstawie Noty Księgowej. Pamiętaj, aby wpłacić kaucję z konta firmowego, inaczej niezbędna będzie dodatkowa weryfikacja. Po zaksięgowaniu wpłaty, wysyłamy Twój sprzęt!

Najczęstsze pytania

Czy subskrypcja to leasing?
Nie. W leasingu spłacasz sprzęt i często go wykupujesz. Dzięki subskrypcji płacisz tylko za korzystanie ze sprzętu, co znacznie zmniejsza Twoje firmowe wydatki.
Co zawiera cena subskrypcji?
Cena miesięcznego wynajmu związana jest ze spadkiem wartości urządzenia w czasie, kiedy jest użytkowany przez klienta. Oznacza to, że płacisz tylko za korzystanie z urządzenia. W cenę wliczony jest podstawowy pakiet ochronny.
Uproszczony proces zawarcia umowy
Proces wynajmu sprzętu IT został zaprojektowany z myślą o firmach, które cenią czas i sprawność działania. Ograniczamy formalności do niezbędnego minimum – bez rozbudowanej dokumentacji, długiego oczekiwania na decyzję czy skomplikowanych negocjacji. W kilku prostych krokach Twoja firma może szybko uzyskać dostęp do potrzebnego sprzętu.
Czy mogę zmienić sprzęt w trakcie umowy?
Tak. W trakcie trwania umowy zawsze możesz rozbudować sprzęt i po 6 miesiącach już wymieniać na inny model.
Co się stanie, jeśli sprzęt zostanie skradziony, zgubiony lub zniszczony?
Kradzież sprzętu należy jak najszybciej zgłosić na policję oraz do firmy WeSub S.A. W przypadku zgubienia lub zniszczenia wynajmowanego sprzętu należy natychmiastowo poinformować firmę WeSub S.A., której pracownicy udzielą szczegółowych informacji w celu dalszego postępowania.

Skontaktuj się z nami

```

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.