Laptop Apple MacBook Pro 16 M5 2026 MGEA4ZE/A

Apple
MGEA4ZE/A
547673
0195950714944

Konfigurator

Gwarancja

Hurry! only 15 szt. w magazynie.
13 700,00 zł
11 138,21 zł netto
Duża liczba sztuk w magazynie wysyłka w 24h
Rata od
296.65 zł
PKO Leasing Widget
Jak to działa…
Liczba sztuk
Produkt w dostawie Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia przewidywanej daty dostawy.

  Nowe produkty

Wyłącznie nowe, fabrycznie zapakowane produkty z oficjalnych polskich dystrybucji.

  Bezpieczna dostawa

Przesyłki są dostarczane przez renomowane firmy kurierskie i są ubezpieczone do pełnej wartości.

  Doradztwo i wsparcie

Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pełne wsparcie przed i po sprzedaży.

Opis laptopa Apple MacBook Pro 16 M5 2026 MGEA4ZE/A

Laptop Apple MacBook Pro 16 M5 2026 MGEA4ZE/A - Apple M5 Pro/16,2" 3456x2234 Liquid Retina XDR/RAM 24GB/SSD 1TB/macOS/1 rok CI - zdjęcieNotebook Apple MacBook Pro 16 M5 2026 MGEA4ZE/A należy do rodziny laptopów Apple MacBook Pro. Laptopa wyposażono w 24 GB pamięci RAM. Laptop obsługuje maksymalnie 24 GB pamięci. Producent zastosował pamięć LPDDR5.

Za przetwarzanie danych odpowiada układ CPU Apple M5 Pro z rodziny procesorów Apple M5 Pro. Układ pracuje z częstotliwością 4,43 GHz. Układ CPU został wyprodukowany w technologii 3 nm. Laptop oferuje podstawowy układ graficzny Apple M5 Pro (20C). Pamięć masowa składa się z dysku SSD (NVMe) o pojemności 1 TB. W modelu nie zainstalowano napędu optycznego. 16,2-calowy ekran laptopa wyświetla obraz w rozdzielczości natywnej 3456x2234. Do wyświetlania obrazu służy matryca Liquid Retina XDR. Użytkownik komputera ma do dyspozycji następujące porty: trzy porty Thunderbolt 5, jeden port MagSafe 3, jeden port Audio (Combo) oraz jeden port HDMI. Notebook ma zainstalowany system operacyjny macOS. Notebook Apple MacBook Pro 16 M5 2026 MGEA4ZE/A oferuje czytnik kart SDXC. Producent gwarantuje zgodność modelu MGEA4ZE/A z certyfikatem EnergyStar. Do wprowadzania danych służy podświetlana klawiatura. Sporym ułatwieniem jest także obecność wygodnego TouchPada. Komunikacja bezprzewodowa jest możliwa dzięki wbudowanym modułom Bluetooth (6) i Wi-Fi. Laptop waży 2,14 kg. Podzespoły laptopa zostały zainstalowane w czarnej obudowie z wytrzymałego aluminium. Produkt jest objęty roczną gwarancją Carry-in.

Procesor Apple M5 Pro

Procesor Apple M5 Pro Układ Apple M5 Pro to profesjonalny układ scalony SoCs z rodziny Apple Silicon, zbudowany w zaawansowanej konstrukcji wieloukładnikowej typu chiplet przy użyciu usprawnionego procesu technologicznego klasy trzy nanometry. Sercem procesora jest wydajna jednostka CPU składająca się w najwyższej wersji z osiemnastu rdzeni, wśród których wyróżnia się sześć potężnych rdzeni typu Super Core dbających o maksymalną wydajność jednowątkową oraz dwanaście całkowicie nowych rdzeni wysoce wydajnych przeznaczonych do zadań wielowątkowych. Zintegrowany układ graficzny GPU oferuje do dwudziestu rdzeni, z których każdy posiada wbudowany akcelerator Neural Accelerator z dedykowaną obsługą operacji macierzowych oraz trzecią generację silnika do sprzętowej akceleracji śledzenia promieni światła. Całość dopełnia ulepszony szesnastordzeniowy system Neural Engine oraz udoskonalony silnik medialny Media Engine ze sprzętowym dekoderem formatu AV1 oraz akceleracją plików ProRes. Układ wspiera do sześćdziesięciu czterech gigabajtów zunifikowanej pamięci operacyjnej RAM o przepustowości sięgającej trzystu siedmiu gigabajtów na sekundę oraz obsługę interfejsu Thunderbolt pięć.

Zastosowanie procesora Apple M5 Pro skupia się wokół najbardziej wymagających zadań profesjonalnych, pracy kreatywnej oraz lokalnego przetwarzania sztucznej inteligencji. Znaczny przyrost wydajności obliczeniowej jednostek graficznych i wsparcie pamięciowo-akceleracyjne sprawiają, że czip doskonale sprawdza się przy uruchamianiu i trenowaniu dużych modeli językowych oraz skomplikowanych sieci neuronowych bezpośrednio na urządzeniu bez konieczności łączności z chmurą. Architektura ta jest idealnie przystosowana do zaawansowanego montażu oraz renderowania wielostrumieniowych wideo w rozdzielczościach osiem K w formatach ProRes, profesjonalnej edycji grafiki trójwymiarowej, projektowania CAD oraz tworzenia rozbudowanych aplikacji w środowiskach programistycznych. Dzięki bardzo wysokiej efektywności energetycznej procesor znajduje idealne zastosowanie w mobilnych stacjach roboczych takich jak MacBook Pro, umożliwiając wykonywanie ciągłych i ciężkich obliczeń przy minimalnym zużyciu energii i zachowaniu długiego czasu pracy na baterii.

Czytnik linii papilarnych

Czytnik linii papilarnych Laptop Apple MacBook Pro 16 M5 2026 MGEA4ZE/A wyposażono w czytnik linii papilarnych. Jest to kluczowy standard bezpieczeństwa w urządzeniach klasy biznesowej, który tworzy pierwszą linię obrony przed nieautoryzowanym dostępem. Technologia ta wykorzystuje unikalne cechy biometryczne użytkownika, co czyni ją znacznie trudniejszą do złamania niż tradycyjne kody PIN. Rozwiązanie to nie tylko radykalnie podnosi poziom ochrony danych firmowych, ale również znacząco usprawnia codzienną pracę. Dzięki pełnej integracji z usługą Windows Hello, logowanie do systemu następuje w ułamku sekundy, całkowicie eliminując uciążliwą konieczność zapamiętywania i wpisywania skomplikowanych haseł.

Technologia NVMe

Technologia NVMe Technologia NVMe (Non-Volatile Memory Express) to nowoczesny protokół komunikacyjny zaprojektowany specjalnie dla dysków SSD, który radykalnie zwiększa szybkość przesyłania danych. W przeciwieństwie do starszego standardu SATA, NVMe wykorzystuje szybką magistralę PCI Express (PCIe), co pozwala na bezpośrednią i wielokanałową komunikację z procesorem.

Dzięki ogromnej przepustowości i minimalnym opóźnieniom, technologia ta umożliwia błyskawiczne ładowanie systemu operacyjnego, skrócenie czasu renderowania wideo oraz płynną pracę w najbardziej wymagających grach i aplikacjach profesjonalnych. W praktyce dyski NVMe mogą być nawet kilkanaście razy szybsze od tradycyjnych nośników półprzewodnikowych starszej generacji, co czyni je obecnym standardem w wydajnych komputerach i serwerach.

Klawiatura podświetlana

Klawiatura podświetlana Podświetlenie klawiatury to nie tylko kwestia użyteczności, ale również element, który nadaje laptopowi nowoczesny, prestiżowy charakter. Subtelna łuna światła wokół krawędzi klawiszy podkreśla smukłą sylwetkę urządzenia i sprawia, że wygląda ono profesjonalnie na każdym biurku. W laptopach biznesowych wysokiej klasy podświetlenie jest idealnie równomierne, co świadczy o wysokiej jakości montażu i dbałości o detale.

Funkcja ta idealnie współgra z minimalistycznym designem serii. Możliwość szybkiego włączenia lub wyłączenia iluminacji daje użytkownikowi pełną kontrolę nad estetyką swojego stanowiska pracy, pozwalając na przejście z trybu skupienia w tryb relaksu w ułamku sekundy.

Certyfikat Energy Star

Certyfikat Energy Star Certyfikat Energy Star to międzynarodowy symbol przyznawany urządzeniom i budynkom charakteryzującym się wysoką efektywnością energetyczną oraz niskim szkodliwym wpływem na środowisko naturalne. Program ten został powołany do życia w 1992 roku przez amerykańską Agencję Ochrony Środowiska (EPA) oraz Departament Energii Stanów Zjednoczonych, a z biegiem lat zyskał status globalnego standardu uznawanego w wielu regionach świata, w tym w Unii Europejskiej. Główną ideą stojącą za powstaniem tego oznaczenia było stworzenie czytelnego i godnego zaufania wskaźnika, który pomagałby konsumentom oraz przedsiębiorstwom w identyfikacji produktów zużywających zauważalnie mniej energii elektrycznej, co bezpośrednio przekłada się na redukcję emisji gazów cieplarnianych do atmosfery.

Proces certyfikacji opiera się na rygorystycznych badaniach i normach technicznych ustalanych dla poszczególnych kategorii produktów. Aby urządzenie mogło zostać opatrzone charakterystycznym, błękitnym logo z wpisaną w nie gwiazdą, musi wykazywać wyższą sprawność energetyczną od standardowych odpowiedników dostępnych na rynku – przeważnie o kilkanaście do kilkudziesięciu procent. Oznaczenie to stosuje się szeroko w segmencie elektroniki użytkowej i sprzętu komputerowego, w tym w laptopach, komputerach stacjonarnych, serwerach, monitorach czy urządzeniach wielofunkcyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem ich energooszczędności w trybach bezczynności i uśpienia. Certyfikat obejmuje również sprzęt gospodarstwa domowego, taki jak lodówki, pralki, zmywarki i klimatyzatory, a także zaawansowane systemy oświetleniowe oraz całe obiekty budowlane spełniające rygorystyczne kryteria zrównoważonego budownictwa.

Z punktu widzenia użytkowników obecność symbolu Energy Star stanowi proste zapewnienie, że dany produkt pozwala na realne obniżenie rachunków za prąd w całym okresie jego eksploatacji, nie wymagając przy tym idących na ustępstwa kompromisów w zakresie wydajności, funkcjonalności czy wygody obsługi. Dla sektora biznesowego oraz instytucji publicznych posiadanie przez sprzęt certyfikatu Energy Star jest bardzo często warunkiem koniecznym do spełnienia norm przetargowych oraz realizacji wymogów proekologicznej polityki zakupowej.

Matryca Liquid Retina

Matryca Liquid Retina Matryca Liquid Retina to autorskie określenie zaawansowanych wyświetlaczy LCD stworzonych przez firmę Apple, które łączą zalety ulepszonej technologii In-Plane Switching (IPS) z innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie projektowania nowoczesnych, niemal bezramkowych obudów. Nazwa "Liquid" nawiązuje do płynnie zaokrąglonych narożników matrycy, które idealnie dopasowano do linii konstrukcyjnych urządzeń. Osiągnięto to dzięki zaawansowanemu maskowaniu pikseli oraz antyaliasingowi na poziomie subpikseli, co eliminuje poszarpane krawędzie na zagięciach i pozwala na uzyskanie wygładzonej linii obrazu tuż przy samej ramce. Jak w przypadku każdego ekranu z rodziny Retina, zagęszczenie pikseli jest na tyle wysokie, że ludzkie oko z typowej odległości użytkowej nie jest w stanie rozróżnić pojedynczych punktów, co gwarantuje krystalicznie ostry tekst i wyjątkowo czysty obraz.

Wyświetlacze Liquid Retina charakteryzują się wybitnym odwzorowaniem barw, oferując wsparcie dla szerokiej przestrzeni kolorów P3, co zapewnia bogate, naturalne i głębokie odcienie zarówno podczas oglądania multimediów, jak i profesjonalnej edycji grafiki czy wideo. Ekrany te powszechnie wykorzystują technologię True Tone, która za pomocą wielokanałowych czujników światła otoczenia dynamicznie dostosowuje temperaturę barwową wyświetlanego obrazu do warunków oświetleniowych w pomieszczeniu, znacząco redukując zmęczenie wzroku. Wysoka jasność szczytowa na poziomie od 500 do 600 nitów oraz wydajna powłoka antyodblaskowa zapewniają pełną czytelność nawet w mocno doświetlonych miejscach. W wybranych urządzeniach ze znakiem Pro matryce te integrowano również z technologią ProMotion, umożliwiającą adaptacyjne odświeżanie częstotliwości do 120 Hz, co przekłada się na płynność animacji oraz błyskawiczną reakcję na dotyk i precyzyjną pracę z cyfrowym rysikiem.

Choć konstrukcyjnie matryca Liquid Retina opiera się na technologii podświetlenia LED i panelu LCD – czym różni się od organicznych wyświetlaczy Super Retina (OLED) czy strefowych Liquid Retina XDR (Mini-LED) – zachwyca ona wybitną równomiernością podświetlenia, wysokim kontrastem, długą żywotnością bez ryzyka wypalenia statycznych elementów oraz niskim zużyciem energii. Panele tego typu znalazły szerokie zastosowanie w wielu populacjach urządzeń, w tym w laptopach MacBook Air oraz tabletach iPad Air, iPad mini i podstawowych modelach iPad, stanowiąc stabilny fundament dla użytkowników poszukujących idealnego połączenia wiernych kolorów, wysokie ergonomii i eleganckiego wzornictwa.

Gwarancja Carry-in (Door-to-Door / Serwis zewnętrzny)

Gwarancja Opcja Carry-in to klasyczna formuła gwarancyjna, w której naprawa odbywa się w profesjonalnym centrum serwisowym producenta. Jest to ekonomiczne rozwiązanie zapewniające dostęp do certyfikowanych techników i oryginalnych części zamiennych, bez konieczności wizyty serwisanta w Twoim biurze czy domu.

Złącze Thunderbolt 5

Złącze Thunderbolt 5 Port Thunderbolt 5 to najnowsza generacja wszechstronnego interfejsu komunikacyjnego, wykorzystująca symetryczne złącze USB-C i bazująca na architekturze USB4 2.0 oraz magistrali PCI Express 4.0. Podstawowa dwukierunkowa przepustowość standardu wynosi 80 Gb/s w obu kierunkach, co stanowi dwukrotny wzrost w stosunku do Thunderbolt 4. Posiada jednak dynamiczny tryb Bandwidth Boost, który przy podłączeniu wymagających wyświetlaczy potrafi asymetrycznie rekonfigurować linie sygnałowe, oferując aż do 120 Gb/s dla przesyłu obrazu przy jednoczesnym zachowaniu 40 Gb/s dla odbieranych danych. Specyfikacja obejmuje również natywne wsparcie dla protokołu DisplayPort 2.1, dwukrotne zwiększenie przepustowości magistrali danych PCIe (do 64 Gb/s) oraz obsługę standardu USB Power Delivery Extended Power Range, co umożliwia ładowanie i zasilanie urządzeń z mocą sięgającą do 240 W za pomocą jednego kabla. Złącze zachowuje przy tym pełną kompatybilność wsteczną ze starszymi generacjami Thunderbolt 3 i 4 oraz powszechnymi standardami USB.

Kluczową funkcją Thunderbolt 5 jest wieloprotokołowe przesyłanie danych, dźwięku, sygnału wideo i energii elektrycznej przez pojedynczy przewód, co pozwala na rozbudowaną konfigurację stanowiska pracy bez plątaniny kabli. Dzięki ogromnej przepustowości wideo interfejs umożliwia podłączenie kilku monitorów 8K, zewnętrznych ekranów 6K o wysokie odświeżaniu lub nawet do trzech wyświetlaczy 4K pracujących w częstotliwości 144 Hz. Zintegrowana obsługa magistrali PCIe 4.0 gwarantuje bezproblemową wymianę danych z zewnętrznymi nośnikami pamięci NVMe z prędkościami bliskimi dyskom wewnętrznym, a także umożliwia płynne podłączanie zewnętrznych kart graficznych (eGPU) bez wąskiego gardła przesyłu danych. Port udostępnia również technologię łączenia urządzeń w łańcuch (daisy chaining) oraz pozwala na bezpośrednie łączenie dwóch komputerów siecią o wysokiej przepustowości.

Przeznaczeniem portów Thunderbolt 5 jest obsługa najbardziej wymagających środowisk profesjonalnych oraz zaawansowanych stacji roboczych. Standard ten zaprojektowano z myślą o twórcach wideo pracujących na wielu strumieniach materiału w rozdzielczościach 4K i 8K, inżynierach przetwarzających gigantyczne bazy danych, graczach korzystających z zewnętrznych akcesoriów i monitorów o wysokim odświeżaniu oraz użytkownikach szukających uniwersalnego rozwiązania dokującego. Zastosowanie technologii Thunderbolt 5 w laptopach i miniaturowych komputerach pozwala przekształcić je za pomocą pojedynczej stacji dokującej w potężne centrum obliczeniowo-graficzne z pełnym zasilaniem zasilaczem o mocy do 240 W.

Wi-Fi 7

Wi-Fi 7 Wi-Fi 7, znany również pod technicznym oznaczeniem 802.11be, stanowi najnowszą rewolucję w łączności bezprzewodowej, która wprowadza termin Extremely High Throughput w celu opisania niespotykanej dotąd przepustowości. Ten standard buduje swoje fundamenty na rozwiązaniach znanych z Wi-Fi 6E, jednak drastycznie zwiększa szerokość kanału do 320 MHz, co pozwala na przesyłanie dwukrotnie większej ilości danych w tym samym czasie.

Najbardziej przełomową funkcją Wi-Fi 7 jest technologia Multi-Link Operation, która umożliwia urządzeniom jednoczesne wysyłanie i odbieranie danych przez różne pasma i kanały. W starszych standardach sprzęt musiał wybierać między pasmami 2,4 GHz, 5 GHz lub 6 GHz, natomiast teraz może korzystać z nich wszystkich naraz, co radykalnie zmniejsza opóźnienia i niemal eliminuje ryzyko zerwania połączenia w gęstym środowisku sieciowym. Kolejnym kluczowym usprawnieniem jest wprowadzenie modulacji 4096-QAM, która upakowuje informacje o 20% gęściej niż w poprzedniej generacji, przekładając się na teoretyczną prędkość przesyłu przekraczającą 40 Gb/s.

Standard ten wprowadza również inteligentne rozwiązanie o nazwie Puncturing, które pozwala na efektywne wykorzystanie szerokich kanałów nawet w sytuacji, gdy ich część jest zakłócana przez inne systemy. Zamiast blokować cały kanał z powodu drobnych interferencji, Wi-Fi 7 po prostu wycina zakłócony fragment i przesyła dane pozostałą, czystą częścią pasma. Dzięki tym wszystkim innowacjom nowa generacja sieci bezprzewodowych staje się realną alternatywą dla kabli ethernetowych, oferując stabilność i wydajność niezbędną do strumieniowania wideo w jakości 8K oraz profesjonalnej pracy w chmurze bez żadnych przestojów.

Wi-Fi 7 to technologia przyszłości, która całkowicie zmienia zasady gry w domowej rozrywce i pracy zdalnej, choć wymaga zakupu zupełnie nowej klasy urządzeń. Mogę sprawdzić, czy na rynku są już dostępne smartfony lub laptopy, które pozwolą Ci wykorzystać ten standard w praktyce.

macOS

macOS Laptopy serii Apple MacBook Pro 16 M5 Pro/Max 2026 pracują pod kontrolą systemu macOS. Jest to autorski system operacyjny firmy Apple, zaprojektowany z myślą o ścisłej integracji z podzespołami komputerów Mac. Wyróżnia się on wyjątkowo przejrzystym i estetycznym interfejsem użytkownika, w którym centralną rolę odgrywa intuicyjny pasek zadań zwany Dockiem oraz system okien Mission Control. Architektura macOS oparta jest na fundamencie Unix, co zapewnia mu wysoką stabilność, wydajność oraz zaawansowane funkcje bezpieczeństwa chroniące prywatność użytkownika. Dzięki funkcji Continuity system ten pozwala na płynną współpracę z innymi urządzeniami ekosystemu Apple, umożliwiając na przykład odbieranie połączeń z iPhone'a czy kopiowanie tekstu między iPadem a komputerem. System ten jest również ceniony przez profesjonalistów z branży kreatywnej ze względu na doskonałą optymalizację oprogramowania do obróbki grafiki, wideo i dźwięku.

: MGEA4ZE/A
Hurry! only 15 szt. w magazynie.
Informacje podstawowe
Producent
Apple
Produkt
Laptop
Rodzaj konfiguracji
Bazowa
Model
MacBook Pro 16 M5 2026
Stan
Nowy
Gwarancja
1 rok Carry-in
Laptop konwertowalny
Nie
Materiał obudowy
Aluminium
Kolor obudowy
Czarny
Kamera internetowa
Tak
Procesor
Procesor
Apple M5 Pro
Generacja procesora
Apple M5
Typ procesora
Model: Apple M5 Pro
Częstotliwość: 4,43 GHz
Litografia: 3 nm
Technologia Intel vPro
Nie
Liczba rdzeni procesora
18
Technologia AMD DASH
Nie
Liczba zainstalowanych procesorów
1
Pamięć RAM
Pamięć zainstalowana
24 GB
Typ pamięci
1 x 24 GB wlutowane
LPDDR5
Maksymalna ilość pamięci
24 GB
Dysk
Dysk
SSD
Pojemność dysku
1 TB
Parametry dysku
NVMe
Dysk 2
brak
Dysk 3
brak
Dysk 4
brak
Napęd optyczny
brak
Ekran
Przekątna ekranu
16,2"
Rozdzielczość
3456x2234
Technologia matrycy
Liquid Retina XDR
Jasność matrycy
1000 cd/m²
Ekran dotykowy
Nie
Filtr prywatyzujący
Nie
High Dynamic Range (HDR)
Nie
Karta graficzna
Zintegrowana karta graficzna
Apple M5 Pro (20C)
Rodzaj karty graficznej
Zintegrowana
Interfejsy i komunikacja
Interfejsy
1 x HDMI
3 x Thunderbolt 5
1 x Audio (Combo)
1 x MagSafe 3
Złącza, gniazda rozszerzeń
Czytnik kart SDXC
Modem WWAN
Nie
Typ modemu WWAN
brak
Komunikacja
Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth 6
Złącze Thunderbolt
Thunderbolt 5
Złącze HDMI
Tak
Złącze DisplayPort
Nie
Złącze VGA (15-pin D-Sub)
Nie
Wi-Fi
Tak
Złącze COM (RS-232)
Nie
Bluetooth
Tak
Pozostałe
Multimedia
Kamera internetowa 12MP Center Stage
Sześć głośników Dolby Atmos
Trzy mikrofony
Bezpieczeństwo
Czytnik linii papilarnych
Czytnik kart SmartCard
Nie
Wprowadzanie danych
Touchpad
Klawiatura podświetlana
Układ klawiatury
Międzynarodowy
Podświetlana klawiatura
Tak
Czytnik linii papilarnych
Tak
Klawiatura numeryczna
Nie
Near Field Communication (NFC)
Nie
Zasilanie
Zasilacz 140W USB-C
Kensington Lock
Nie
Bateria
Bateria zintegrowana o pojemności 100 Wh
Trusted Platform Module (TPM)
Nie
System operacyjny
macOS
Wymiary
Szerokość: 356 mm
Głębokość: 248 mm
Wysokość: 17 mm
Certyfikaty
EnergyStar
Certyfikat MIL-STD-810
brak
W zestawie
Zasilacz 140W USB-C
Przewód USB-C 2 m
Waga
2,14 kg
Czujniki
Czujnik oświetlenia zewnętrznego
Copilot+ PC
Nie

Specyficzne kody

EAN13
0195950714944
MPN
MGEA4ZE/A
Przesyłka kurierska
Darmowa

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.

ITnes.pl · PKO Leasing

Finansowanie jutra:
Leasing w ITnes.pl

Napędzamy Twój biznes technologią, której nie musisz kupować na własność.

W świecie nowoczesnego biznesu wygrywają ci, którzy potrafią szybciej adaptować zmiany. W ITnes.pl wierzymy, że dostęp do najpotężniejszych narzędzi IT nie powinien być ograniczony jednorazowym wydatkiem. Dlatego, wspólnie z PKO Leasing – niekwestionowanym liderem rynku – stworzyliśmy ekosystem finansowy, który pozwala Twojej firmie wejść na wyższy poziom efektywności bez obciążania budżetu.

Dlaczego Leasing z ITnes.pl to Twój strategiczny ruch?

Leasing w naszym wydaniu to nie tylko rata.
To Power Up dla Twojej infrastruktury IT.

Maksymalna Płynność

Cash Flow Mastery

Zachowaj gotówkę na kluczowe inwestycje, marketing czy ekspansję. Sprzęt zarabia na siebie sam, gdy Ty płacisz niskie, przewidywalne raty.

Optymalizacja Podatkowa 2.0

Tarcza Podatkowa

Wykorzystaj tarczę podatkową. Każda rata to koszt uzyskania przychodu, który realnie obniża Twoje zobowiązania wobec fiskusa.

Technologia Zawsze na Czas

Rotacja Floty IT

Nie czekaj latami na wymianę sprzętu. Leasing pozwala na regularną rotację floty IT, dzięki czemu Twój zespół zawsze pracuje na najszybszych i najbezpieczniejszych rozwiązaniach.

Formy Finansowania

Skrojone pod Twój Model Biznesowy. Wybierz drogę, która najlepiej pasuje do strategii rozwoju Twojej firmy.

Leasing Operacyjny

Wolność i Elastyczność

To najczęściej wybierana forma przez naszych partnerów B2B. Traktujesz leasing jak usługę.

DLA KOGO? Dla firm chcących regularnie odświeżać park maszynowy.
KORZYŚĆ Opłata wstępna i wszystkie raty są w całości kosztem uzyskania przychodu. Podatek VAT płacisz proporcjonalnie w każdej racie.

Leasing Finansowy

Inwestycja w Majątek

Idealny, gdy planujesz związać się ze sprzętem na dłużej i chcesz go amortyzować po swojej stronie.

DLA KOGO? Dla przedsiębiorców stawiających na budowę stałych aktywów firmy.
KORZYŚĆ Ty dokonujesz odpisów amortyzacyjnych, a część odsetkowa raty jest Twoim kosztem.

Twoja Droga do Nowoczesności

Proces w ITnes.pl jest tak płynny, jak praca na nowym workstation od HP czy Dell.

TECH

Wybór Rozwiązania

Wybierz topowy sprzęt z naszej oferty. Nasi eksperci pomogą Ci skonfigurować zestaw idealnie pod profil Twojej działalności.

LEARN

Konsultacja i Decyzja

Skontaktuj się ze swoim Dedykowanym Opiekunem. Wniosek procesujemy błyskawicznie – decyzję z PKO Leasing otrzymasz często w 15 minut.

TOGETHER

Podpisanie i Realizacja

Formalności ograniczamy do minimum. Podpisujesz umowę (często całkowicie online) i dołączasz do grona firm, które nie czekają na przyszłość, ale ją tworzą.

SUCCESS

Start Systemu

Sprzęt trafia do Twojego biura, gotowy do pracy, a Ty cieszysz się pełnym wsparciem posprzedażowym ITnes.pl.

PORADA EKSPERTA

Strategiczne Zarządzanie Cyklem Życia IT

„W dzisiejszym IT to nie posiadanie, a użytkowanie generuje zysk. Rekomendujemy leasing jako narzędzie do zarządzania TCO (Total Cost of Ownership). Zamiast jednorazowego kosztu 100 000 zł na serwery, zainwestuj te środki w rozwój produktu, a technologię sfinansuj z bieżących przychodów. To różnica między firmą, która trwa, a firmą, która dominuje."

FAQ – Rozumiemy Twój Biznes

Absolutnie. Dzięki partnerstwu z PKO Leasing oferujemy procedury uproszczone dla startupów i nowych podmiotów.
Praktycznie wszystko, co buduje Twoje środowisko pracy: laptopy, stacje robocze, serwery, macierze, monitory, a nawet specjalistyczne oprogramowanie.
Stawiamy na minimum biurokracji. W większości przypadków wystarczy NIP i dowód osobisty reprezentanta firmy.

ITnes.pl | IT for BUSINESS

Więcej niż Sklep – Twój Partner Technologiczny. Nie jesteśmy tylko dostawcą pudełek. Jesteśmy architektami Twojej przewagi konkurencyjnej.

Dedykowany Opiekun Klienta

W ITnes.pl nie jesteś numerem w systemie. Masz swojego partnera, który zna specyfikę Twojej branży i zawsze odbiera telefon.

A-brandy z Rodziny IT

Dostarczamy tylko rozwiązania od globalnych liderów (Dell, HP, Lenovo, Apple). To gwarancja jakości, prestiżu i niezawodności.

Wsparcie Przed i Posprzedażowe

Nasza rola nie kończy się na wystawieniu faktury. Doradzamy przy wyborze, wspieramy przy wdrożeniu i dbamy o Twój spokój w trakcie eksploatacji.

B2B DNA

Rozumiemy język biznesu. Nasza oferta jest elastyczna, skalowalna i zawsze zorientowana na Twój sukces.

Gotowy na przyspieszenie?

Porozmawiajmy o tym, jak leasing z PKO Leasing w ITnes.pl może odmienić Twoją firmę. Skontaktuj się z nami już dziś.

Skontaktuj się z nami

Sprzęt IT dla firm bez inwestycji na start

Zamiast jednorazowego wydatku rzędu kilkudziesięciu tysięcy zł – przewidywalny miesięczny koszt

Rozwiązanie dla klientów biznesowych

Sprzęt elektroniczny RentPay

finansowanie sprzętu IT
dla firm

RentPay to model finansowania, w którym firma korzysta ze sprzętu w zamian za stałą miesięczna opłatę. Nie inwestujesz w zakup środków trwałych – zachowujesz płynność finansową i kontrolę nad kosztami.

Jak wynajmować sprzęt za pomocą RentPay?

Zobacz opcję „Subskrybuj” przy na stronie produktu i sprawdź miesięczny koszt dla Twojej firmy

Dlaczego firmy wybierają subskrypcję?

Wykup

Stały miesięczny koszt bez dużych inwestycji

Nie angażujesz kapitału w zakup sprzętu, który traci wartość

Przedłużenie

Krótka umowa

Na 12 miesięcy. W ofercie dla firm sprzęt wymienisz już po pół roku.

Rozwiązanie

Możliwość zmiany sprzętu w trakcie umowy

Rozbudowujesz lub wymieniasz sprzęt bez rozwiązywania umowy, po 6 miesiącach możesz wymienić sprzęt na nowy – coś czego nie oferuje leasing.

Wykup 2

Ochrona i SafeUp w cenie

Subskrypcja sprzętu obejmuje bezpłatny pakiet ochronny SafeUp. Nie musisz martwić się kradzieżą i serwisem sprzętu.

Przedłużenie 2

Faktura VAT za usługę

Co miesiąc otrzymujesz fakturę VAT za subskrypcję, którą łatwo zaksięgujesz w koszty prowadzenia biznesu.

Jak działa RentPay?

1 Koszyk

Wybierz subskrypcję

W metodach płatności za produkt wybierz opcję SUBSKRYBUJ.

2 Koszyk

Podsumowanie oferty

Na tym etapie poznasz dokładną ofertę subskrypcji bądź najmu. Możesz dobrać dodatkowy pakiet serwisowy.

3 Koszyk

Zaakceptuj umowę

Na ekranie generowania Umowy zostaniesz poproszony o podanie swoich danych.

Przygotuj dowód osobisty, na podstawie Twoich informacji zostanie wygenerowana Umowa Subskrypcji. Zaakceptuj aby przejść dalej.

4 Koszyk

Subskrypcja dla biznesu

Po zaakceptowaniu Umowy należy wpłacić kaucję, która jest niezbędna do aktywowania Twojej Umowy.

Możesz to zrobić na dwa sposoby – płatnością online AutoPay bądź na podstawie Noty Księgowej. Pamiętaj, aby wpłacić kaucję z konta firmowego, inaczej niezbędna będzie dodatkowa weryfikacja. Po zaksięgowaniu wpłaty, wysyłamy Twój sprzęt!

Najczęstsze pytania

Czy subskrypcja to leasing?
Nie. W leasingu spłacasz sprzęt i często go wykupujesz. Dzięki subskrypcji płacisz tylko za korzystanie ze sprzętu, co znacznie zmniejsza Twoje firmowe wydatki.
Co zawiera cena subskrypcji?
Cena miesięcznego wynajmu związana jest ze spadkiem wartości urządzenia w czasie, kiedy jest użytkowany przez klienta. Oznacza to, że płacisz tylko za korzystanie z urządzenia. W cenę wliczony jest podstawowy pakiet ochronny.
Uproszczony proces zawarcia umowy
Proces wynajmu sprzętu IT został zaprojektowany z myślą o firmach, które cenią czas i sprawność działania. Ograniczamy formalności do niezbędnego minimum – bez rozbudowanej dokumentacji, długiego oczekiwania na decyzję czy skomplikowanych negocjacji. W kilku prostych krokach Twoja firma może szybko uzyskać dostęp do potrzebnego sprzętu.
Czy mogę zmienić sprzęt w trakcie umowy?
Tak. W trakcie trwania umowy zawsze możesz rozbudować sprzęt i po 6 miesiącach już wymieniać na inny model.
Co się stanie, jeśli sprzęt zostanie skradziony, zgubiony lub zniszczony?
Kradzież sprzętu należy jak najszybciej zgłosić na policję oraz do firmy WeSub S.A. W przypadku zgubienia lub zniszczenia wynajmowanego sprzętu należy natychmiastowo poinformować firmę WeSub S.A., której pracownicy udzielą szczegółowych informacji w celu dalszego postępowania.

Skontaktuj się z nami

```

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.