Close

Dell Vostro 3580 - biznesowe laptopy z procesorami Intel Core Whisky Lake-U

Wysłany dnia: Feb 1, 2019 | Autor: ITnes.pl | Kategorie: Nowości w ofercie sklepu
Dell Vostro 3580 - biznesowe laptopy z procesorami Intel Core Whisky Lake-U

Dell Vostro 3580 - biznesowe laptopy z procesorami Intel Core Whisky Lake-U

Nowa seria biznesowych laptopów Dell Vostro 3580 charakteryzuje się wykorzystaniem wyświetlaczy 15.6 cala o rozdzielczości Full HD  (1920x1080) bez obsługi dotykowej z powłoką przeciwodblaskową i podświetleniem LED. Wraz z nową serią producent wprowadza do laptopów Dell Vostro 3xxx procesory Intel Core ósmej generacji - Whisky Lake-U takie jak:

  • Intel Core i3-8145U ósmej generacji (4 MB pamięci podręcznej, do 3,9 GHz)
  • Intel Core i5-8265U ósmej generacji (6 MB pamięci podręcznej, do 3,9 GHz)
  • Intel Core i7-8565U ósmej generacji (8 MB pamięci podręcznej, do 4,6 GHz)

Laptopy z serii Vostro 3580 wyposażone są w napęd DVD (odczyt i zapis dysków DVD/CD) oraz klawiaturę bez podświetlenia. Wbudowany akumulator o pojemność 42 Wh - 3-ogniwowy, dołączony zasilacz sieciowy ma moc 45 W. Systemem operacyjnym jest Microsoft Windows 10 Pro 64-bitowy w wersji wielojęzycznej — angielski, holenderski, polski, rumuński, słoweński.
Laptopy Dell Vostro
 objęte są gwarancją producenta wynoszącą 36 miesięcy (NBD - naprawa realizowana w miejscu użytkowania sprzętu wykonywana jest najczęściej na następny dzień roboczy po zgłoszeniu usterki) - z możliwością rozszerzenia do 5 lat - zapraszamy do zapoznania się z pełną oferta rozszerzeń gwarancji Dell dla produktów biznesowych.

W skład biznesowych laptopów Dell Vostro wchodzą poniższe podserie:

  • Dell Vostro seria 7000 to sprzęt dla miłośników wszelkiego rodzaju multimediów oraz osób potrzebujących wysokiej mocy obliczeniowej w trakcie pracy. Wspomniana podseria oferuje użytkownikowi czterordzeniowe procesory (Intel Core i5 oraz Core i7) oraz wydajne niezależne układy graficzne, które znaleźć można także w notebookach gamingowych.
  • Dell Vostro seria 5000 znajdziemy więcej dostępnych konfiguracji, co często idzie w parze z większymi możliwościami rozbudowy konfiguracji bazowej (np. dołożenie dodatkowego dysku, nawet SSD PCIe NVMe).
  • Dell Vostro seria 3000 to podstawowe maszyny dla najmniej wymagających użytkowników, świetnie sprawdzające się w codziennej pracy biurowej.Zachęcamy do zapoznania się z opisem serii notebooków Dell Vostro na naszym Blogu Technologicznym w artykule: Przewodnik po serii notebooków Dell Vostro

Close