Tablet Apple iPad mini 7 (2024) MXN83HC, A - zdjęcie poglądowe 4
Tablet Apple iPad mini 7 (2024) MXN83HC/A
Apple
MXN83HC/A
73689
  • Procesor A17 Pro
  • Ekran 8,3" 2266x1488 IPS
  • Pojemność dysku 128 GB
  • Pamięć RAM 8 GB
  • Kolor Księżycowa poświata
  • Kamera 12 + 12 Mpix
  • System iPadOS
  • Gwarancja 1 rok Carry-in
Hurry! only 5 szt. w magazynie.
Średnia liczba sztuk w magazynie wysyłka w 24h
Rata od
PKO Leasing Widget
Opis tabletu Tablet Apple iPad mini 7 (2024) MXN83HC/A
Procesor Apple A17 Pro
iPadOS
Gwarancja Carry-in (Door-to-Door / Serwis zewnętrzny)
Wi-Fi 6
Matryca IPS
: MXN83HC/A
Producent
Apple
Produkt
Tablet
Rodzaj konfiguracji
Bazowa
Model
iPad mini 7 (2024)
Stan
Nowy
Gwarancja
1 rok Carry-in
Pamięć wbudowana
128 GB
Pamięć RAM
8 GB
Kolor
Księżycowa poświata
Materiał obudowy
Aluminium
Procesor
Apple A17 Pro
Typ procesora
Model: A17 Pro
Częstotliwość: 2,1-3,8 GHz
Litografia: 3 nm
Liczba rdzeni procesora
6
PassMark procesora
12198
Przekątna ekranu
8,3"
Rozdzielczość
2266x1488
Technologia matrycy
IPS
Jasność matrycy
500 cd/m²
Interfejsy
1 x USB (Type C)
Modem WWAN
Nie
Typ modemu WWAN
brak
Komunikacja
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth 5.3
Złącze DisplayPort
Nie
Aparat główny
12 Mpix
Aparat - przód
12 Mpix
Bateria
Pojemność baterii: 19,3 Wh
Bateria litowo-polimerowa
System operacyjny
iPadOS
W zestawie
iPad mini Przewód USB-C do ładowania (1 m)
Karta graficzna
Apple A17 Pro GPU
Szerokość
134,8 mm
Wysokość
6,3 mm
Grubość
195,4 mm