Tablet Apple iPad mini 7 (2024) MXN63HC, A - zdjęcie poglądowe 4
Tablet Apple iPad mini 7 (2024) MXN63HC/A
Apple
MXN63HC/A
171759
  • Procesor A17 Pro
  • Ekran 8,3" 2266x1488 IPS
  • Pojemność dysku 128 GB
  • Pamięć RAM 8 GB
  • Kolor Szary
  • Kamera 12 + 12 Mpix
  • System iPadOS
  • Gwarancja 1 rok Carry-in
Hurry! only 30 szt. w magazynie.
Duża liczba sztuk w magazynie wysyłka w 24h
Rata od
PKO Leasing Widget
Jak to działa…
Szczegółowy opis tabletu Tablet Apple iPad mini 7 (2024) MXN63HC/A
Procesor Apple A17 Pro
iPadOS
Wi-Fi 6
Wi-Fi 6 W urządzeniach serii Apple iPad mini 7 (2024) zainstalowano kartę sieci bezprzewodowej Wi-Fi 6 w standardzie oznaczonym jako 802.11ax. W porównaniu ze starszą wersją Wi-Fi 5 nowsza odsłona oferuje blisko trzykrotnie szybszy transfer danych. Dzięki technologii OFDMA standard Wi-Fi 6 dużo lepiej radzi sobie z dzieleniem pasma, co przekłada się na stabilność połączenia i brak spadków prędkości w miejscach gdzie jest duże zagęszczenie urządzeń korzystających z sieci. Wprowadzona funkcje Target Wake Time (TWT) pozwala na bardziej efektywne zarządzenie energią co powoduje wydłużenie czasu pracy na baterii. Wprowadzone ulepszenie, takie jak MU-MIMO (Multi-User, Multiple Input, Multiple Output) czy Beamforming poprawiły zasięg i jakość połączeń pozwalając na zwiększenie liczby urządzeń równocześnie korzystających z sieci. Wprowadzony standard szyfrowania transmisji WPA3 poprawia bezpieczeństwo połączeń i uniemożliwia podsłuch transmisji.
Matryca IPS
Gwarancja Carry-in (Door-to-Door / Serwis zewnętrzny)
: MXN63HC/A
Producent
Apple
Produkt
Tablet
Rodzaj konfiguracji
Bazowa
Model
iPad mini 7 (2024)
Stan
Nowy
Gwarancja
1 rok Carry-in
Pamięć wbudowana
128 GB
Pamięć RAM
8 GB
Kolor
Szary
Materiał obudowy
Aluminium
Procesor
Apple A17 Pro
Typ procesora
Model: A17 Pro
Częstotliwość: 2,1-3,8 GHz
Litografia: 3 nm
Liczba rdzeni procesora
6
PassMark procesora
12198
Przekątna ekranu
8,3"
Rozdzielczość
2266x1488
Technologia matrycy
IPS
Jasność matrycy
500 cd/m²
Interfejsy
1 x USB (Type C)
Modem WWAN
Nie
Typ modemu WWAN
brak
Komunikacja
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth 5.3
Aparat główny
12 Mpix
Aparat - przód
12 Mpix
Bateria
Pojemność baterii: 19,3 Wh
Bateria litowo-polimerowa
System operacyjny
iPadOS
W zestawie
iPad mini Przewód USB-C do ładowania (1 m)
Karta graficzna
Apple A17 Pro GPU
Szerokość
134,8 mm
Wysokość
6,3 mm
Grubość
195,4 mm