Stacja robocza Lenovo ThinkStation P2 Tower Gen 2 30JQ3IDXQPB

Lenovo
30JQ3IDXQPB
573702
0199274331689
Produkt modyfikowany na bazie konfiguracji: 30JQ009EPB

Jesteśmy oficjalnym partnerem Lenovo

Konfigurator

Procesor

Pamięć RAM

Dysk

Hurry! only 5 szt. w magazynie.
18 923,47 zł
15 384,93 zł netto
Średnia liczba sztuk w magazynie wysyłka w 24h
Rata od
408.28 zł
PKO Leasing Widget
Liczba sztuk
Produkt w dostawie Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia przewidywanej daty dostawy.

  Nowe produkty

Wyłącznie nowe, fabrycznie zapakowane produkty z oficjalnych polskich dystrybucji.

  Bezpieczna dostawa

Przesyłki są dostarczane przez renomowane firmy kurierskie i są ubezpieczone do pełnej wartości.

  Doradztwo i wsparcie

Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pełne wsparcie przed i po sprzedaży.

Szczegółowy opis stacji roboczej Lenovo ThinkStation P2 Tower Gen 2 30JQ3IDXQPB

Stacja robocza Lenovo ThinkStation P2 Tower Gen 2 30JQ3IDXQPB - Tower/Core Ultra 7 265 vPro/RAM 64GB/4TB/GF RTX 5050/Win 11 Pro - zdjęcieStacja robocza Lenovo ThinkStation P2 Tower Gen 2 30JQ3IDXQPB należy do rodziny wydajnych komputerów Lenovo ThinkStation P. Pamięć masowa komputera obejmuje dysk SSD (jednostronne) o pojemności 4 TB. W komputerze zastosowano 20-rdzeniowy procesor Intel Core Ultra 7 (model Core Ultra 7 265). Pamięć cache CPU ma pojemność 30 MB. Jednostka centralna jest taktowana zegarem 5,3 GHz. W komputerze zainstalowano dedykowany układ graficzny NVIDIA GeForce RTX 5050. Układ graficzny ma do dyspozycji 8 GB pamięci video. Użytkownik ma do dyspozycji 64 GB pamięci RAM (w układzie 2 x 32 GB). Producent zainstalował pamięć typu DDR5. Maksymalna ilość pamięci RAM obsługiwana przez komputer wynosi 128 GB (na płycie głównej pozostawiono 2 wolne sloty pamięci). Stacja robocza ma preinstalowany system operacyjny Windows 11 Pro. Model 30JQ3IDXQPB waży 9,67 kilograma. Podzespoły komputera ThinkStation P2 Tower Gen 2 30JQ3IDXQPB zostały umieszczone w obudowie koloru czarnego typu Tower.

Model oferuje następujące gniazda rozszerzeń: Supports 4x PCIe slots with 1x PCIe 5.0 x16, one PCIe 4.0 x16, 2x PCIe 3.0 x1, Slot 1: PCIe 5.0 x16, full height, full length, 75W, double-width, Slot 3: PCIe 4.0 x16 (x4 lanes), full height oraz Slot 2: PCIe 3.0 x1, full height, half length, 25W, open-ended. Model zawiera port słuchawkowe (z przodu), dwa porty DisplayPort 1.4, port HDMI 2.1, dwa porty USB-A 2.0, port RJ-45, 1 x, port USB-C 3.2 Gen 2x2 (z przodu), dwa porty USB-A 3.2 Gen 1, dwa porty USB-A 3.2 Gen 2 (z przodu), port wejścia mikrofonowe (z przodu) oraz dwa porty USB-A 3.2 Gen 1 (z przodu). Produkt jest objęty trzyletnią gwarancją producenta typu On-Site. Podzespoły instalowane w konfiguracji zmodyfikowanej przez naszych techników są objęte gwarancją sklepu 3 lata Carry-in.

Procesor Intel Core Ultra 7 265

Procesor Intel Core Ultra 7 265 Intel Core Ultra 7 265 to zaawansowany procesor do komputerów stacjonarnych i stacji roboczych, który zadebiutował w styczniu 2025 roku, wprowadzając nową jakość do segmentu wydajnych jednostek konsumenckich i profesjonalnych. Jako kluczowy przedstawiciel linii Ultra 7, procesor ten bazuje na nowoczesnej architekturze Arrow Lake i wykorzystuje gniazdo Socket 1851, co stanowi wyraźny krok naprzód w ewolucji platform Intela. Jednostka ta oferuje imponującą konfigurację dwudziestu rdzeni fizycznych, a jej struktura krzemowa, składająca się z 17 800 milionów tranzystorów, została wytworzona w ultra-precyzyjnym procesie technologicznym 3 nm w zakładach TSMC.

Wysoka wydajność w codziennych i profesjonalnych zadaniach jest wspierana przez 30 MB pamięci podręcznej L3 oraz elastyczne zarządzanie taktowaniem, które przy bazowej wartości 2,4 GHz potrafi wzrosnąć w trybie boost do poziomu 5,3 GHz. Mimo tak dużej mocy obliczeniowej, procesor charakteryzuje się współczynnikiem TDP wynoszącym zaledwie 65 W, co plasuje go w grupie jednostek o typowym poborze energii dla nowoczesnych komputerów osobistych, pozwalając jednocześnie na zachowanie wysokiej kultury pracy układu chłodzenia. Należy zaznaczyć, że mnożnik w tym modelu pozostaje zablokowany, co ogranicza potencjał ekstremalnego podkręcania, lecz zapewnia wysoką stabilność wymaganą w stacjach roboczych.

Procesor został zaprojektowany z myślą o współpracy z najnowocześniejszymi standardami pamięci, oferując wsparcie wyłącznie dla modułów DDR5 w trybie dwukanałowym o oficjalnej szybkości do 6400 MT/s, choć zastosowanie odpowiednich podzespołów pozwala na osiągnięcie jeszcze wyższych parametrów. Komunikacja z pozostałymi elementami systemu odbywa się za pośrednictwem magistrali PCI-Express Gen 5, co gwarantuje błyskawiczną wymianę danych z najszybszymi dyskami SSD oraz nowoczesnymi kartami graficznymi. Jednostka integruje również układ graficzny Arc Xe-LPG z 32 jednostkami wykonawczymi, który zapewnia solidną bazę do zadań multimedialnych oraz podstawowej obróbki graficznej bez konieczności instalowania dedykowanego GPU.

Dla użytkowników profesjonalnych i administratorów systemów Intel Core Ultra 7 265 oferuje pełny zestaw funkcji wirtualizacji sprzętowej oraz wsparcie dla technologii IOMMU, dzięki czemu systemy gościnne mogą bezpośrednio korzystać z zasobów sprzętowych hosta, co drastycznie podnosi wydajność maszyn wirtualnych. Procesor w pełni wspiera instrukcje Advanced Vector Extensions w standardach AVX i AVX2, co znacząco przyspiesza operacje w oprogramowaniu do obliczeń naukowych, finansowych oraz zaawansowanej obróbki danych. Mimo braku wsparcia dla instrukcji AVX-512, architektura ta pozostaje jedną z najbardziej wszechstronnych propozycji na rynku, łącząc nowoczesną litografię z potężnym zapleczem technologicznym wspierającym najbardziej wymagające aplikacje.

Karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 5050

Karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 5050 NVIDIA GeForce RTX 5050 to karta graficzna z segmentu wydajnościowego mainstream, zaprezentowana 1 lipca 2025 roku. Układ został zbudowany w procesie technologicznym 5 nm w oparciu o procesor graficzny GB207 (w wariancie GB207-300-A1). Fizyczny rdzeń zajmuje powierzchnię 149 mm² i mieści 16,9 miliarda tranzystorów. Karta oferuje pełną obsługę bibliotek DirectX 12 Ultimate, co gwarantuje kompatybilność ze wszystkimi nowoczesnymi grami oraz natywne wsparcie dla technologii takich jak sprzętowy śledzenie promieni (hardware ray tracing) czy zmienne cieniowanie (Variable Rate Shading).

Wewnątrz rdzenia graficznego znajduje się 2560 jednostek cieniujących (Shaders), 80 jednostek mapowania tekstur (TMU) oraz 32 jednostki renderujące (ROP). Układ wyposażono również w 80 rdzeni Tensor wspierających operacje na formatach danych FP4, FP6, INT8 oraz FP8, co znacząco przyspiesza obliczenia związane z uczeniem maszynowym i algorytmami sztucznej inteligencji (w tym skalowaniem obrazu). Dodatkowo procesor dysponuje 20 rdzeniami dedykowanymi do akceleracji ray tracingu.

Karta posiada 8 GB pamięci VRAM typu GDDR6 pracującej na 128-bitowej magistrali danych. Domyślna częstotliwość taktowania rdzenia wynosi 2317 MHz, ze wsparciem dla trybu boost dochodzącego do 2572 MHz. Pamięć RAM pracuje z częstotliwością 2500 MHz, co zapewnia efektywną przepustowość na poziomie 20 Gbps.

Pod względem budowy konstrukcja zajmuje 2 sloty w obudowie komputera. Maksymalny pobór mocy (TDP) wynosi 130 W, a zasilanie doprowadzane jest za pomocą jednego standardowego złącza 8-pin. Komunikacja z płyta główną odbywa się poprzez magistralę PCI-Express 5.0 z wykorzystaniem 8 linii (x8). Zestaw wyjść wideo obejmuje jeden port HDMI 2.1b oraz trzy gniazda DisplayPort 2.1b. W momencie debiutu sugerowana cena detaliczna karty wynosiła 249 dolarów amerykańskich (USD).

Windows 11 Pro

Windows 11 Pro Zainstalowany na urządzeniu serii Lenovo ThinkStation P2 Tower Gen 2 system Windows 11 Pro to centrum dowodzenia dla współczesnego profesjonalisty. Wykorzystując dużą przestrzeń roboczą ekranu, funkcja Snap Layouts pozwala na inteligentne rozmieszczenie wielu okien aplikacji obok siebie, co drastycznie zwiększa wydajność podczas analizy danych.

System został zoptymalizowany pod kątem pracy hybrydowej – płynnie zarządza połączeniami z zewnętrznymi monitorami i stacjami dokującymi, zapamiętując układ okien po ponownym podłączeniu. Dzięki wsparciu dla Azure Active Directory oraz Microsoft Endpoint Manager, działy IT mogą zdalnie konfigurować laptopa i zarządzać aktualizacjami bez konieczności fizycznego kontaktu z urządzeniem. To rozwiązanie, które pozwala pracownikowi być produktywnym w biurze, w domu i w podróży.

Technologia NVMe

Technologia NVMe NVMe, czyli Non-Volatile Memory Express, to nowoczesny protokół komunikacyjny zaprojektowany od podstaw z myślą o wykorzystaniu pełnego potencjału szybkich pamięci flash oraz dysków półprzewodnikowych. W przeciwieństwie do starszych standardów, które powstały jeszcze w erze dysków mechanicznych, rozwiązanie to wykorzystuje szybką magistralę PCIe, co pozwala na drastyczne obniżenie opóźnień i ogromny wzrost przepustowości danych. Dzięki obsłudze tysięcy równoległych kolejek komend, dyski pracujące w tym standardzie potrafią przetwarzać informacje z prędkością nieosiągalną dla tradycyjnych interfejsów, co przekłada się na błyskawiczny start systemu oraz natychmiastowe wczytywanie rozbudowanych gier i profesjonalnych aplikacji. Technologia ta stała się fundamentem nowoczesnych komputerów, oferując użytkownikom niespotykaną wcześniej responsywność i efektywność podczas pracy z dużymi zbiorami plików.

Układ Neural Processing Unit

Układ Neural Processing Unit Jednostka NPU, czyli procesor neuronowy, to wyspecjalizowany układ scalony zaprojektowany bezpośrednio z myślą o sprzętowym przyspieszaniu obliczeń związanych z algorytmami sztucznej inteligencji oraz uczenia maszynowego. W przeciwieństwie do tradycyjnych rdzeni procesora głównego (CPU), które są stworzone do wykonywania skomplikowanych i różnorodnych zadań sekwencyjnych, oraz układów graficznych (GPU) zoptymalizowanych pod kątem równoległego przetwarzania grafiki 3D, układ NPU skupia się wyłącznie na specyficznych operacjach matematycznych. Należą do nich przede wszystkim mnożenie macierzy oraz operacje na liczbach o niższej precyzji, takich jak formaty INT8 czy FP16, które stanowią fundament działania sztucznych sieci neuronowych.

Główną zaletą zintegrowania jednostki NPU bezpośrednio w strukturze krzemowej procesora jest niezwykle wysoka efektywność energetyczna przy przetwarzaniu zadań AI. Uruchamianie modeli językowych, generowanie obrazów, rozmywanie tła w wideo czy rozpoznawanie twarzy i głosu na klasycznym procesorze lub karcie graficznej wymaga znacznych nakładów mocy i powoduje szybkie zużycie baterii w urządzeniach mobilnych. Układ NPU realizuje te same zadania wielokrotnie szybciej, zużywając przy tym zaledwie ułamek energii elektrycznej, co ma kluczowe znaczenie w nowoczesnych laptopach, smartfonach i tabletach.

Wydajność procesorów neuronowych jest najczęściej podawana w teraoperacjach na sekundę (TOPS), co określa, ile bilionów operacji matematycznych układ jest w stanie wykonać w ciągu jednej sekundy. Współczesne systemy operacyjne oraz oprogramowanie coraz silniej polegają na dedykowanych układach NPU, odciążając od ciągłej pracy procesor główny i grafikę, co przekłada się na wyższą kulturę pracy całego komputera, niższe temperatury oraz znacznie dłuższy czas pracy na jednym ładowaniu akumulatora.

Intel vPro

Intel vPro Komputer Lenovo ThinkStation P2 Tower Gen 2 30JQ3IDXQPB wspiera technologię Intel vPro, która stanowi zintegrowaną platformę sprzętową zaprojektowaną z myślą o potrzebach nowoczesnego biznesu. Łączy w sobie wysoką wydajność, zaawansowane funkcje bezpieczeństwa oraz rozbudowane możliwości zdalnego zarządzania. Fundamentem tego rozwiązania jest ścisła integracja procesorów Intel Core z dedykowanymi chipsetami i kartami sieciowymi, co pozwala na stworzenie stabilnego i przewidywalnego środowiska informatycznego w dużych organizacjach.

Jednym z najważniejszych elementów platformy jest technologia Intel Active Management Technology, która umożliwia działom IT uzyskanie dostępu do komputera nawet w sytuacji, gdy system operacyjny uległ awarii lub urządzenie jest wyłączone. Dzięki takiemu rozwiązaniu administratorzy mogą zdalnie naprawiać błędy, aktualizować oprogramowanie układowe czy przeprowadzać inwentaryzację sprzętu bez konieczności fizycznej obecności przy danym stanowisku pracy.

Kwestie bezpieczeństwa są realizowane poprzez rozwiązanie Intel Hardware Shield, które oferuje ochronę wykraczającą poza możliwości tradycyjnego oprogramowania antywirusowego. System ten monitoruje integralność procesów na poziomie sprzętowym, chroniąc BIOS przed atakami oraz izolując krytyczne dane w bezpiecznych kontenerach, co znacząco minimalizuje ryzyko infekcji złośliwym oprogramowaniem typu ransomware.

Ważnym aspektem Intel vPro jest również program Intel Stable IT Platform, który gwarantuje przedsiębiorstwom niezmienność kluczowych komponentów sprzętowych i sterowników przez co najmniej piętnaście miesięcy od premiery produktu. Taka stabilność pozwala na uniknięcie problemów z kompatybilnością podczas wdrażania nowych obrazów systemu i ułatwia zarządzanie cyklem życia floty komputerowej w firmie. Całość technologii została zoptymalizowana pod kątem współpracy z nowoczesnymi systemami operacyjnymi, oferując płynne przejście między różnymi trybami pracy przy zachowaniu maksymalnej energooszczędności i responsywności sprzętu.

Kensington Lock

Kensington Lock Konstrukcja gniazda zabezpieczającego w serii Lenovo ThinkStation P2 Tower Gen 2 została zaprojektowana z myślą o ekstremalnej wytrzymałości, co odróżnia ją od standardowych rozwiązań spotykanych w segmencie domowym. Gniazdo jest trwale zintegrowane z wewnętrznym, wzmocnionym szkieletem obudowy laptopa, co sprawia, że próba jego siłowego wyrwania doprowadziłaby do nieodwracalnego uszkodzenia całego urządzenia. Taka budowa skutecznie zniechęca potencjalnego złodzieja, ponieważ komputer skradziony poprzez brutalne wyrwanie linki staje się bezwartościowy na rynku wtórnym. Solidne materiały użyte do produkcji tego elementu gwarantują, że mechanizm blokujący pozostanie stabilny i niezawodny nawet po wielu latach intensywnego użytkowania.

TPM

TPM Zastosowanie standardu TPM w urządzeniach serii Lenovo ThinkStation P2 Tower Gen 2 znacząco podnosi poziom ochrony użytkowników pracujących w terenie czy w podróży służbowej. Dzięki ścisłej integracji modułu z systemem Windows Hello, proces autoryzacji za pomocą odcisku palca lub skanowania twarzy odbywa się wewnątrz bezpiecznego układu, co uniemożliwia przejęcie danych biometrycznych przez złośliwe oprogramowanie. W praktyce oznacza to, że nawet w przypadku kradzieży lub zgubienia laptopa, osoba niepowołana nie jest w stanie odczytać zawartości dysku ani obejść ekranu blokady. Fizyczne zabezpieczenie kluczy w module TPM sprawia, że próba przełożenia dysku do innego komputera kończy się niepowodzeniem, pozostawiając dane trwale zaszyfrowanymi.

: 30JQ3IDXQPB
Hurry! only 5 szt. w magazynie.
Informacje podstawowe
Producent
Lenovo
Produkt
Stacja robocza
Rodzaj konfiguracji
Rozszerzona
Certyfikat Intel EVO
Nie
Model
ThinkStation P2 Tower Gen 2
Stan
Nowy
Gwarancja
3 lata On-Site
Typ obudowy
Tower
Kolor obudowy
Czarny
Procesor
Procesor
Intel Core Ultra 7
Generacja procesora
Arrow Lake
Typ procesora
Model: Core Ultra 7 265
Częstotliwość: 5,3 GHz
Cache: 30 MB
Obsługiwane gniazda: FCLGA1851
Obsługiwana pamięć: Up to DDR5 6400 MT/s
Zestaw instrukcji: 64-bit
Technologia Intel vPro
Tak
Liczba rdzeni procesora
20
Układ NPU (AI)
Tak
Technologia AMD DASH
Nie
Liczba zainstalowanych procesorów
1
Maksymalna liczba procesorów
1
Chipset płyty głównej
Intel W880
PassMark procesora
49695
Pamięć RAM
Pamięć zainstalowana
64 GB
Typ pamięci
2 x 32 GB
DIMM
DDR5
4800-5600 MHz
non-ECC
Liczba banków pamięci
4
Liczba wolnych banków pamięci
2
Maksymalna ilość pamięci
128 GB
Dysk
Dysk
SSD
Pojemność dysku
4 TB
Parametry dysku
M.2 NVMe PCie x3
SSD
jednostronne
2280
4 TB
Dysk 2
brak
Dysk 3
brak
Dysk 4
brak
Napęd optyczny
brak
Karta graficzna
Zintegrowana karta graficzna
Intel Graphics
PassMark karty zintegrowanej
5491
Dedykowana karta graficzna
NVIDIA GeForce RTX 5050
Typ dedykowanej karty graficznej
Pamięć video: 8 GB
Rodzaj karty graficznej
Dedykowana
Interfejsy i komunikacja
Interfejsy
1 x USB-C 3.2 Gen 2x2 (z przodu)
2 x USB-A 3.2 Gen 2 (z przodu)
2 x USB-A 3.2 Gen 1 (z przodu)
1 x Gniazdo słuchawkowe (z przodu)
1 x Wejście mikrofonowe (z przodu)
2 x USB-A 3.2 Gen 1
2 x USB-A 2.0
1 x HDMI 2.1
2 x DisplayPort 1.4
1 x RJ-45
1 x
Złącza, gniazda rozszerzeń
Supports 4x PCIe slots with 1x PCIe 5.0 x16, one PCIe 4.0 x16, 2x PCIe 3.0 x1
Slot 1: PCIe 5.0 x16, full height, full length, 75W, double-width
Slot 2: PCIe 3.0 x1, full height, half length, 25W, open-ended
Slot 3: PCIe 4.0 x16 (x4 lanes), full height,
Modem WWAN
Nie
Typ modemu WWAN
brak
Komunikacja
LAN 1 GbE
Złącze Thunderbolt
brak
Złącze HDMI
Tak
Złącze DisplayPort
Tak
Złącze VGA (15-pin D-Sub)
Nie
Wi-Fi
Nie
Złącze COM (RS-232)
Nie
Bluetooth
Nie
Pozostałe
Multimedia
High Definition (HD) Audio
Realtek ALC623-CG
Bezpieczeństwo
Dedykowany układ szyfrowania TPM 2.0 z certyfikatem TCG, FIPS 140-2 certified
Kensington Lock, 3 x 7 mm
Zaczep do kłódki
Czytnik kart SmartCard
Nie
Czytnik linii papilarnych
Nie
Near Field Communication (NFC)
Nie
Zasilanie
Zasilacz 750W
Kensington Lock
Tak
Trusted Platform Module (TPM)
Tak
System operacyjny
Windows 11 Pro
Wymiary
Szerokość: 170 mm
Głębokość: 315 mm
Wysokość: 376 mm
W zestawie
Mysz USB Calliope Mouse, Black
Klawiatura USB, Calliope, Black, English (EU)
Waga
9,67 kg
Copilot+ PC
Nie

Specyficzne kody

EAN13
0199274331689
MPN
30JQ009EPB
Przesyłka kurierska
Darmowa

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.

ITnes.pl · PKO Leasing

Finansowanie jutra:
Leasing w ITnes.pl

Napędzamy Twój biznes technologią, której nie musisz kupować na własność.

W świecie nowoczesnego biznesu wygrywają ci, którzy potrafią szybciej adaptować zmiany. W ITnes.pl wierzymy, że dostęp do najpotężniejszych narzędzi IT nie powinien być ograniczony jednorazowym wydatkiem. Dlatego, wspólnie z PKO Leasing – niekwestionowanym liderem rynku – stworzyliśmy ekosystem finansowy, który pozwala Twojej firmie wejść na wyższy poziom efektywności bez obciążania budżetu.

Dlaczego Leasing z ITnes.pl to Twój strategiczny ruch?

Leasing w naszym wydaniu to nie tylko rata.
To Power Up dla Twojej infrastruktury IT.

Maksymalna Płynność

Cash Flow Mastery

Zachowaj gotówkę na kluczowe inwestycje, marketing czy ekspansję. Sprzęt zarabia na siebie sam, gdy Ty płacisz niskie, przewidywalne raty.

Optymalizacja Podatkowa 2.0

Tarcza Podatkowa

Wykorzystaj tarczę podatkową. Każda rata to koszt uzyskania przychodu, który realnie obniża Twoje zobowiązania wobec fiskusa.

Technologia Zawsze na Czas

Rotacja Floty IT

Nie czekaj latami na wymianę sprzętu. Leasing pozwala na regularną rotację floty IT, dzięki czemu Twój zespół zawsze pracuje na najszybszych i najbezpieczniejszych rozwiązaniach.

Formy Finansowania

Skrojone pod Twój Model Biznesowy. Wybierz drogę, która najlepiej pasuje do strategii rozwoju Twojej firmy.

Leasing Operacyjny

Wolność i Elastyczność

To najczęściej wybierana forma przez naszych partnerów B2B. Traktujesz leasing jak usługę.

DLA KOGO? Dla firm chcących regularnie odświeżać park maszynowy.
KORZYŚĆ Opłata wstępna i wszystkie raty są w całości kosztem uzyskania przychodu. Podatek VAT płacisz proporcjonalnie w każdej racie.

Leasing Finansowy

Inwestycja w Majątek

Idealny, gdy planujesz związać się ze sprzętem na dłużej i chcesz go amortyzować po swojej stronie.

DLA KOGO? Dla przedsiębiorców stawiających na budowę stałych aktywów firmy.
KORZYŚĆ Ty dokonujesz odpisów amortyzacyjnych, a część odsetkowa raty jest Twoim kosztem.

Twoja Droga do Nowoczesności

Proces w ITnes.pl jest tak płynny, jak praca na nowym workstation od HP czy Dell.

TECH

Wybór Rozwiązania

Wybierz topowy sprzęt z naszej oferty. Nasi eksperci pomogą Ci skonfigurować zestaw idealnie pod profil Twojej działalności.

LEARN

Konsultacja i Decyzja

Skontaktuj się ze swoim Dedykowanym Opiekunem. Wniosek procesujemy błyskawicznie – decyzję z PKO Leasing otrzymasz często w 15 minut.

TOGETHER

Podpisanie i Realizacja

Formalności ograniczamy do minimum. Podpisujesz umowę (często całkowicie online) i dołączasz do grona firm, które nie czekają na przyszłość, ale ją tworzą.

SUCCESS

Start Systemu

Sprzęt trafia do Twojego biura, gotowy do pracy, a Ty cieszysz się pełnym wsparciem posprzedażowym ITnes.pl.

PORADA EKSPERTA

Strategiczne Zarządzanie Cyklem Życia IT

„W dzisiejszym IT to nie posiadanie, a użytkowanie generuje zysk. Rekomendujemy leasing jako narzędzie do zarządzania TCO (Total Cost of Ownership). Zamiast jednorazowego kosztu 100 000 zł na serwery, zainwestuj te środki w rozwój produktu, a technologię sfinansuj z bieżących przychodów. To różnica między firmą, która trwa, a firmą, która dominuje."

FAQ – Rozumiemy Twój Biznes

Absolutnie. Dzięki partnerstwu z PKO Leasing oferujemy procedury uproszczone dla startupów i nowych podmiotów.
Praktycznie wszystko, co buduje Twoje środowisko pracy: laptopy, stacje robocze, serwery, macierze, monitory, a nawet specjalistyczne oprogramowanie.
Stawiamy na minimum biurokracji. W większości przypadków wystarczy NIP i dowód osobisty reprezentanta firmy.

ITnes.pl | IT for BUSINESS

Więcej niż Sklep – Twój Partner Technologiczny. Nie jesteśmy tylko dostawcą pudełek. Jesteśmy architektami Twojej przewagi konkurencyjnej.

Dedykowany Opiekun Klienta

W ITnes.pl nie jesteś numerem w systemie. Masz swojego partnera, który zna specyfikę Twojej branży i zawsze odbiera telefon.

A-brandy z Rodziny IT

Dostarczamy tylko rozwiązania od globalnych liderów (Dell, HP, Lenovo, Apple). To gwarancja jakości, prestiżu i niezawodności.

Wsparcie Przed i Posprzedażowe

Nasza rola nie kończy się na wystawieniu faktury. Doradzamy przy wyborze, wspieramy przy wdrożeniu i dbamy o Twój spokój w trakcie eksploatacji.

B2B DNA

Rozumiemy język biznesu. Nasza oferta jest elastyczna, skalowalna i zawsze zorientowana na Twój sukces.

Gotowy na przyspieszenie?

Porozmawiajmy o tym, jak leasing z PKO Leasing w ITnes.pl może odmienić Twoją firmę. Skontaktuj się z nami już dziś.

Skontaktuj się z nami

Sprzęt IT dla firm bez inwestycji na start

Zamiast jednorazowego wydatku rzędu kilkudziesięciu tysięcy zł – przewidywalny miesięczny koszt

Rozwiązanie dla klientów biznesowych

Sprzęt elektroniczny RentPay

finansowanie sprzętu IT
dla firm

RentPay to model finansowania, w którym firma korzysta ze sprzętu w zamian za stałą miesięczna opłatę. Nie inwestujesz w zakup środków trwałych – zachowujesz płynność finansową i kontrolę nad kosztami.

Jak wynajmować sprzęt za pomocą RentPay?

Zobacz opcję „Subskrybuj” przy na stronie produktu i sprawdź miesięczny koszt dla Twojej firmy

Dlaczego firmy wybierają subskrypcję?

Wykup

Stały miesięczny koszt bez dużych inwestycji

Nie angażujesz kapitału w zakup sprzętu, który traci wartość

Przedłużenie

Krótka umowa

Na 12 miesięcy. W ofercie dla firm sprzęt wymienisz już po pół roku.

Rozwiązanie

Możliwość zmiany sprzętu w trakcie umowy

Rozbudowujesz lub wymieniasz sprzęt bez rozwiązywania umowy, po 6 miesiącach możesz wymienić sprzęt na nowy – coś czego nie oferuje leasing.

Wykup 2

Ochrona i SafeUp w cenie

Subskrypcja sprzętu obejmuje bezpłatny pakiet ochronny SafeUp. Nie musisz martwić się kradzieżą i serwisem sprzętu.

Przedłużenie 2

Faktura VAT za usługę

Co miesiąc otrzymujesz fakturę VAT za subskrypcję, którą łatwo zaksięgujesz w koszty prowadzenia biznesu.

Jak działa RentPay?

1 Koszyk

Wybierz subskrypcję

W metodach płatności za produkt wybierz opcję SUBSKRYBUJ.

2 Koszyk

Podsumowanie oferty

Na tym etapie poznasz dokładną ofertę subskrypcji bądź najmu. Możesz dobrać dodatkowy pakiet serwisowy.

3 Koszyk

Zaakceptuj umowę

Na ekranie generowania Umowy zostaniesz poproszony o podanie swoich danych.

Przygotuj dowód osobisty, na podstawie Twoich informacji zostanie wygenerowana Umowa Subskrypcji. Zaakceptuj aby przejść dalej.

4 Koszyk

Subskrypcja dla biznesu

Po zaakceptowaniu Umowy należy wpłacić kaucję, która jest niezbędna do aktywowania Twojej Umowy.

Możesz to zrobić na dwa sposoby – płatnością online AutoPay bądź na podstawie Noty Księgowej. Pamiętaj, aby wpłacić kaucję z konta firmowego, inaczej niezbędna będzie dodatkowa weryfikacja. Po zaksięgowaniu wpłaty, wysyłamy Twój sprzęt!

Najczęstsze pytania

Czy subskrypcja to leasing?
Nie. W leasingu spłacasz sprzęt i często go wykupujesz. Dzięki subskrypcji płacisz tylko za korzystanie ze sprzętu, co znacznie zmniejsza Twoje firmowe wydatki.
Co zawiera cena subskrypcji?
Cena miesięcznego wynajmu związana jest ze spadkiem wartości urządzenia w czasie, kiedy jest użytkowany przez klienta. Oznacza to, że płacisz tylko za korzystanie z urządzenia. W cenę wliczony jest podstawowy pakiet ochronny.
Uproszczony proces zawarcia umowy
Proces wynajmu sprzętu IT został zaprojektowany z myślą o firmach, które cenią czas i sprawność działania. Ograniczamy formalności do niezbędnego minimum – bez rozbudowanej dokumentacji, długiego oczekiwania na decyzję czy skomplikowanych negocjacji. W kilku prostych krokach Twoja firma może szybko uzyskać dostęp do potrzebnego sprzętu.
Czy mogę zmienić sprzęt w trakcie umowy?
Tak. W trakcie trwania umowy zawsze możesz rozbudować sprzęt i po 6 miesiącach już wymieniać na inny model.
Co się stanie, jeśli sprzęt zostanie skradziony, zgubiony lub zniszczony?
Kradzież sprzętu należy jak najszybciej zgłosić na policję oraz do firmy WeSub S.A. W przypadku zgubienia lub zniszczenia wynajmowanego sprzętu należy natychmiastowo poinformować firmę WeSub S.A., której pracownicy udzielą szczegółowych informacji w celu dalszego postępowania.

Skontaktuj się z nami

```

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.