Serwer NAS QNAP Tower TVS-H1688X-W1250-97
QNAP
TVS-H1688X-W1250-97
199676
Produkt modyfikowany na bazie konfiguracji: TVS-H1688X-W1250-32G
  • Obudowa Tower
  • Procesor Intel Xeon W-1250
  • Pamięć RAM 128 GB
  • Dyski 6 x 16 TB HDD (WD RED Pro/Ironwolf)
  • Dyski cache 2 x 500 GB SSD (Samsung 970 Evo Plus)
  • Wnęki na dyski 16
  • Gniazda M.2 2
  • Gniazda PCI-Express 3
  • Porty 4x 2,5GbE x GbE, 2 x 10GbE, 6 x USB
  • Gwarancja 3 lata Carry-in
Out of Stock
Brak w magazynie
Produkt nie jest obecnie dostępny w magazynie.
Opis serwera NAS QNAP Tower TVS-H1688X-W1250-97
Serwer wyposażono w pamięć RAM o pojemności 128 GB (w układzie 4 x 32 GB). Maksymalna ilość pamięci operacyjnej wynosi 128 GB. Producent zastosował pamięć DDR4. Model TVS-H1688X-W1250-97 współpracuje z dyskami 2,5" SATA SSD, 3,5" SATA HDD, 2,5" SATA SSD i 2,5" SATA HDD.
. Procesor pracuje z częstotliwością 4,7 GHz. Urządzenie oferuje następujące porty sieci LAN: 2 x 10GbE oraz 4x 2,5GbE x 1GbE.
Serwer NAS wyposażono w 3 gniazda umożliwiające instalację kart rozszerzeń PCIe. Serwer plików umieszczono w obudowie typu Tower. Serwer plików zaprojektowano z myślą o zastosowaniu zasilacza 550 W. Użytkownik może podłączyć do serwera plików urządzeń zewnętrznych za pośrednictwem 6 portów USB. Urządzenie działa pod kontrolą systemu operacyjnego QTS/QTS Hero. Produkt jest objęty 3-letnią gwarancją Carry-in. Podzespoły instalowane w konfiguracji zmodyfikowanej przez naszych techników są objęte gwarancją 3 lata Carry-in.
: TVS-H1688X-W1250-97
Out of Stock
Gwarancja
3 lata Carry-in
Model procesora
Intel Xeon W-1250
Częstotliwość procesora
4,7 GHz
Pamięć zainstalowana
128 GB
Typ pamięci
4 x 32 GB
ECC
UDIMM
DDR4
Maksymalna ilość pamięci
128 GB
Liczba gniazd pamięci
4
Pojemność zainstalowanych dysków
96 TB
Pojemność zainstalowanych dysków HDD
96 TB
Informacje o zainstalowanych dyskach
6 x 16 TB HDD (WD RED Pro/Ironwolf)
SATA3 3,5 cala
7200 obr./min
Wnęki na dyski
16
Wnęki na dyski z jednostką rozszerzającą
16
Liczba gniazd M.2
2 (obsługa NVMe)
Obsługiwane dyski
3,5" SATA HDD
2,5" SATA HDD
2,5" SATA SSD
2,5" SATA SSD
Tak
Obsługiwane typy macierzy RAID
RAID 0
RAID 1
RAID 5
RAID 6
RAID 10
RAID 50
JBOD
RAID 60
Liczba portów Gigabit Ethernet (RJ-45)
4x 2,5GbE
Liczba portów 10 Gigabit Ethernet (RJ-45)
Liczba gniazd PCIe
3
Rodzaj gniazd PCIe
Gniazdo 1: PCI-Express Gen3 x8
Gniazdo 2: PCI-Express Gen3 x4
Gniazdo 3: PCI-Express Gen3 x4
*Gniazdo 1 jest fabrycznie instalowane z dwuportową kartą sieciową 10GbE.
2 x USB-C 3.2 Gen 2 (10 Gb/s)
4 x USB-A 3.2 Gen 2 (10 Gb/s)
Obsługa Link Aggregation / Failover
System operacyjny serwera
QTS/QTS Hero
Microsoft Windows 7, 8, 10
Szerokość
369,9 mm
Wysokość
303,8 mm
Głębokość
319,8 mm
Waga
13,41 kg
Zasilacz
550 W
Obsługa zasilacza nadmiarowego
Nie
Pobór mocy
108,7 W (z maksymalną liczbą dysków)
Temperatura robocza
0-40°C
Temperatura dysków
-20-70°C
Wilgotność względna
5-95%
Reset
Automatyczne kopiowanie USB
Wskaźniki LED
Stan systemu
LAN
USB
Dysk 1–16
M.2 SSD 1–2
Wentylator
Wentylator systemu: 3 x 80 mm, 12 V prądu stałego
Wentylator procesora: 2 x 97 mm, 12 V prądu stałego
Poziom dźwięku
25,8 dB(A)
1 x Przewód zasilający
36 x Śrubka z płaskim łebkiem (dla dysków HDD 3,5")
36 x Śrubka z płaskim łebkiem (dla dysków HDD 2,5")