Serwer NAS QNAP Tower TVS-H1288X-W1250-L80
QNAP
TVS-H1288X-W1250-L80
218266
Produkt modyfikowany na bazie konfiguracji: TVS-H1288X-W1250-16G
  • Obudowa Tower
  • Procesor Intel Xeon W-1250
  • Pamięć RAM 64 GB
  • Dysk 1 x 16 TB HDD (WD RED Pro/Ironwolf)
  • Dyski cache 2 x 500 GB SSD (Samsung 970 Evo Plus)
  • Wnęki na dyski 12
  • Gniazda M.2 2
  • Gniazda PCI-Express 3
  • Porty 4x 2,5GbE x GbE, 2 x 10GbE, 5 x USB
  • Gwarancja 5 lat Carry-in na serwer / 3 lata Carry-in na wymienione podzespoły
Hurry! only 1 szt. w magazynie.
Mała liczba sztuk w magazynie wysyłka w 24h
Rata od
PKO Leasing Widget
Opis urządzenia QNAP Tower TVS-H1288X-W1250-L80
Serwer oferuje pojedynczy dysk twardy o pojemności 16 TB. O wysokiej wydajności serwera decydują m.in. dyski SSD o łącznej pojemności 1 TB (używane jako pamięć cache). Serwer QNAP Tower TVS-H1288X-W1250-L80 oferuje następujące porty sieci LAN: 2 x 10 Gigabit Ethernet (10 gigabitów na sekundę) oraz 4x 2,5GbE x Gigabit Ethernet (1 gigabit na sekundę). Serwer oferuje możliwość instalacji 12 dysków. Użytkownik serwera ma do dyspozycji także 2 gniazda M.2. Urządzenie obsługuje następujące macierze dyskowe: RAID 0, RAID 5, RAID 10, RAID 6, RAID 50, RAID 60, RAID 1 i JBOD. Serwer producent wyposażył w 64 GB pamięci operacyjnej (4 x 16 GB). Serwer NAS obsługuje maksymalnie 128 GB pamięci operacyjnej. W serwerze plików zainstalowano pamięć DDR4. Serwer działa z dyskami 2,5" SATA SSD, 2,5" SATA SSD, 2,5" SATA HDD i 3,5" SATA HDD.
W urządzeniu można zainstalować 3 karty rozszerzeń, korzystając z dostępnych gniazd PCI Express.
Podzespoły serwera plików zostały zainstalowane w obudowie typu Tower.
Serwer oferuje 5 portów USB (2 x USB-C 3.2 Gen 2, 3 x USB-A 3.2 Gen 2). Serwer plików jest zasilany za pomocą pojedynczego zasilacza o mocy 550 W. Serwer NAS ma preinstalowany system operacyjny QTS/QTS Hero. Serwer jest objęty 5-letnią gwarancją producenta w trybie Carry-in. Podzespoły instalowane w ramach modyfikacji konfiguracji bazowej producenta są objęte 3-letnią gwarancją sklepu Carry-in.
: TVS-H1288X-W1250-L80
Gwarancja
5 lat Carry-in
Model procesora
Intel Xeon W-1250
Częstotliwość procesora
4,7 GHz
Pamięć zainstalowana
64 GB
Typ pamięci
4 x 16 GB
ECC
UDIMM
DDR4
Maksymalna ilość pamięci
128 GB
Liczba gniazd pamięci
4
Pojemność zainstalowanych dysków
16 TB
Pojemność zainstalowanych dysków HDD
16 TB
Liczba zainstalowanych dysków HDD
1
Informacje o zainstalowanych dyskach
1 x 16 TB HDD (WD RED Pro/Ironwolf)
SATA3 3,5 cala
7200 obr./min
Wnęki na dyski
12
Wnęki na dyski z jednostką rozszerzającą
12
Liczba gniazd M.2
2 (obsługa NVMe)
Obsługiwane dyski
3,5" SATA HDD
2,5" SATA HDD
2,5" SATA SSD
2,5" SATA SSD
Tak
Obsługiwane typy macierzy RAID
RAID 0
RAID 1
RAID 5
RAID 6
RAID 10
RAID 50
JBOD
RAID 60
Liczba portów Gigabit Ethernet (RJ-45)
4x 2,5GbE
Liczba portów 10 Gigabit Ethernet (RJ-45)
Liczba gniazd PCIe
3
Rodzaj gniazd PCIe
Gniazdo 1: PCI-Express Gen3 x8
Gniazdo 2: PCI-Express Gen3 x4
Gniazdo 3: PCI-Express Gen3 x4
*Gniazdo 1 jest fabrycznie instalowane z dwuportową kartą sieciową 10GbE.
Liczba portów USB
5
Rodzaj portów USB
2 x USB-C 3.2 Gen 2 (10 Gb/s)
3 x USB-A 3.2 Gen 2 (10 Gb/s)
Obsługa Link Aggregation / Failover
System operacyjny serwera
QTS/QTS Hero
Microsoft Windows 7, 8, 10
Szerokość
369,9 mm
Wysokość
234,6 mm
Głębokość
319,8 mm
Waga
11,27 kg
Zasilacz
550 W
Obsługa zasilacza nadmiarowego
Nie
Pobór mocy
97,5 W (z maksymalną liczbą dysków)
Temperatura robocza
0-40°C
Temperatura dysków
-20-70°C
Wilgotność względna
5-95%
Reset
Automatyczne kopiowanie USB
Wskaźniki LED
Stan systemu
LAN
USB
Dysk 1–12
M.2 SSD 1–2
Wentylator
Wentylator systemu: 3 x 80 mm, 12 V prądu stałego
Wentylator procesora: 2 x 97 mm, 12 V prądu stałego
Poziom dźwięku
26,0 dB(A)
1 x Przewód zasilający
24 x Śrubka z płaskim łebkiem (dla dysków HDD 3,5")
24 x Śrubka z płaskim łebkiem (dla dysków HDD 2,5")