Serwer NAS QNAP Tower TS-462-A35
QNAP
TS-462-A35
36609
Produkt modyfikowany na bazie konfiguracji: TS-462-2G
  • Obudowa Tower
  • Procesor Intel Celeron N4505
  • Pamięć RAM 8 GB
  • Dyski 4 x 2 TB HDD (WD RED Plus)
  • Wnęki na dyski 4
  • Gniazda M.2 2
  • Gniazda PCI-Express 1
  • Porty 1x 2,5GbE x GbE, 4 x USB
  • Gwarancja 5 lat Carry-in na serwer / 3 lata Carry-in na wymienione podzespoły
Out of Stock
Brak w magazynie
Produkt nie jest obecnie dostępny w magazynie.
Opis serwera QNAP Tower TS-462-A35
Zdjęcie serwera QNAP Tower TS-462-A35QNAP Tower TS-462-A35 należy do cenionej serii biznesowych serwerów plików QNAP. Oferowana konfiguracja obejmuje dyski twarde o łącznej pojemności 8 TB. Serwer plików oferuje następujące porty LAN: 1x 2,5GbE x Gigabit Ethernet (1 gigabit na sekundę). Serwer wyposażono w 4 wnęki na dyski z możliwością bezpiecznej wymiany dysków podczas pracy serwera (hot-swap). Użytkownik serwera plików ma do dyspozycji także 2 gniazda M.2. Serwer zapewnia obsługę następujących typów macierzy dyskowych: RAID 10, JBOD, RAID 5, RAID 0, RAID 6 oraz RAID 1. Serwer plików działa z dyskami 2,5" SATA SSD i 3,5" SATA HDD.
Producent wyposażył serwer NAS w 8 GB pamięci operacyjnej (w układzie 2 x 4 GB). Producent zainstalował pamięć SODIMM DDR4. Model TS-462-A35 obsługuje maksymalnie 16 GB pamięci operacyjnej. Producent serwera plików przewidział miejsce na 1 kartę rozszerzeń PCI Express. Częstotliwość taktowania jednostki centralnej to 2,9 GHz. Produkt jest dostępny w obudowie typu Tower.
: TS-462-A35
Out of Stock
Producent
QNAP
Produkt
Serwer NAS
Rodzaj konfiguracji
Rozszerzona
Model
Tower
Stan
Nowy
Gwarancja
5 lat Carry-in
Typ obudowy
Tower
Architektura procesora
64-bit
Model procesora
Intel Celeron N4505
Częstotliwość procesora
2,9 GHz
Szyfrowanie sprzętowe
AES-NI
Pamięć zainstalowana
8 GB
Typ pamięci
2 x 4 GB
SODIMM DDR4
Maksymalna ilość pamięci
16 GB
Liczba gniazd pamięci
2
Pojemność zainstalowanych dysków
8 TB
Pojemność zainstalowanych dysków HDD
8 TB
Liczba zainstalowanych dysków HDD
4
Informacje o zainstalowanych dyskach
4 x 2 TB HDD (WD RED Plus)
SATA3 3,5 cala
5400 obr./min
Wnęki na dyski
4
Wnęki na dyski z jednostką rozszerzającą
Liczba gniazd M.2
2 (obsługa NVMe)
Obsługiwane dyski
3,5" SATA HDD
2,5" SATA SSD
Możliwość wymiany podczas pracy (hot-swap)
Tak
Obsługa SSD jako pamięci cache
Tak
Obsługiwane typy macierzy RAID
RAID 0
RAID 1
RAID 5
RAID 6
RAID 10
JBOD
Liczba portów Gigabit Ethernet (RJ-45)
1x 2,5GbE
Liczba gniazd PCIe
1
Rodzaj gniazd PCIe
PCI-Express 3.0 x2
Liczba portów USB
Rodzaj portów USB
2 x USB 2.0
3 x USB 3.2
System operacyjny serwera
QTS 5.x
Głębokość
226,0 mm
Zasilacz
90W, 100–240 V