Serwer NAS QNAP Rack TS-H1886XU-RP-D1622-32G
QNAP
TS-H1886XU-RP-D1622-32G
128977
  • Obudowa Rack (2U)
  • Procesor Intel Xeon D-1622
  • Pamięć RAM 32 GB
  • Wnęki na dyski 18
  • Gniazda PCI-Express 4
  • Porty 4 x GbE, 2 x 10GbE, 2 x USB
Out of Stock
Brak w magazynie
Produkt nie jest obecnie dostępny w magazynie.
Szczegółowy opis serwera QNAP Rack TS-H1886XU-RP-D1622-32G
QNAP Rack TS-H1886XU-RP-D1622-32GUrządzenie QNAP Rack TS-H1886XU-RP-D1622-32G należy do rodziny serwerów NAS wyprodukowanych przez firmę QNAP kojarzoną właśnie z serwerami plików. Serwer NAS producent wyposażył w 32 GB pamięci operacyjnej (2 x 16 GB). Pamięć operacyjną można rozbudować do 128 GB. Producent zainstalował pamięć typu DDR4. Serwer współpracuje z dyskami 2,5" SATA SSD, 3,5" SATA HDD, 2,5" SATA SSD oraz 2,5" SATA HDD. W serwerze plików można zainstalować 4 karty rozszerzeń PCI Express. W serwerze NAS można zainstalować 18 dysków.
. Układ pracuje z częstotliwością 2,6 GHz (3,2 GHz w trybie turbo/boost). Do komunikacji z siecią LAN służą porty: 4 x Gigabit Ethernet oraz 2 x 10 Gigabit Ethernet.
Urządzenie jest sprzedawane z preinstalowanym systemem operacyjnym QuTS hero h5.0.0.
Do zasilania serwera służą dwa zasilacze, każdy o mocy 550 W. Do serwera można podłączyć 2 urządzenia zewnętrzne za pomocą portów USB (2 x USB 3.2). Podzespoły urządzenia zainstalowano w obudowie typu Rack (2U).
: TS-H1886XU-RP-D1622-32G
Out of Stock
Producent
QNAP
Produkt
Serwer NAS
Rodzaj konfiguracji
Bazowa
Model
Rack
Stan
Nowy
Typ obudowy
Rack (2U)
Architektura procesora
64-bit
Model procesora
Intel Xeon D-1622
Liczba rdzeni procesora
4
Częstotliwość procesora
2,6 / 3,2 GHz
Szyfrowanie sprzętowe
AES-NI
Pamięć zainstalowana
32 GB
Typ pamięci
2 x 16 GB
UDIMM
DDR4
ECC
Maksymalna ilość pamięci
128 GB
Liczba gniazd pamięci
4
Liczba wolnych gniazd pamięci
2
Wnęki na dyski
18
Wnęki na dyski z jednostką rozszerzającą
18
Obsługiwane dyski
3,5" SATA HDD
2,5" SATA HDD
2,5" SATA SSD
2,5" SATA SSD
Możliwość wymiany podczas pracy (hot-swap)
Tak
Obsługa SSD jako pamięci cache
Tak
Liczba portów Gigabit Ethernet (RJ-45)
Liczba portów 10 Gigabit Ethernet (RJ-45)
Liczba gniazd PCIe
Rodzaj gniazd PCIe
Gniazdo 1: PCI-Express 3.0 x4
Gniazdo 2: PCI-Express 3.0 x8 lub x4
Gniazdo 3: PCI-Express 3.0 x4
Gniazdo 4: PCI-Express 3.0 x8 lub x4
*Gniazdo 4 jest fabrycznie instalowane z kartą sieciową 10GbE.
**Gniazdo 2 zapewnia szerokość PCI-Express 3.0 x8 w p
Liczba portów USB
2
Rodzaj portów USB
2 x USB 3.2
System operacyjny serwera
QuTS hero h5.0.0
Obsługiwane systemy operacyjne klienta
Apple Mac OS 10.10 i nowsze
Ubuntu 14.04, CentOS 7, RHEL 6.6, SUSE 12 i nowsze systemy Linux
IBM AIX 7, Solaris 10 i nowsze systemy UNIX
Microsoft Windows 7, 8, 10
Microsoft Windows Server 2008 R2, 2012, 2012 R2, 2016, 2019
Obsługiwane przeglądarki internetowe
Apple Safari (latest version)
Google Chrome (latest version)
Microsoft Edge (latest version)
Mozilla Firefox (latest version)
Obsługiwane języki
Chinese (Traditional & Simplified)
Czech
Danish
Dutch
English
Finnish
French
German
Greek
Hungarian
Italian
Japanese
Korean
Norwegian
Polski
Portuguese (Brazil)
Romanian
Russian
Spanish
Swedish
Thai
Turkish
Szerokość
482,0 mm
Wysokość
88,3 mm
Głębokość
549,7 mm
Waga
12,73 kg
Zasilacz
2 x 550 W
Obsługa zasilacza nadmiarowego
Pobór mocy
117,9 W (z maksymalną liczbą dysków)
Temperatura robocza
0-40°C
Temperatura dysków
-20-70°C
Wilgotność względna
5-95%
Dostępne przyciski
Zasilanie
Reset
Wskaźniki LED
HDD
Stan
LAN
Stan gniazda rozszerzenia pamięci masowej
Wentylator
Wentylator systemu: 3 x 60 mm, 12 V prądu stałego
Zawartość opakowania
1 x Serwer NAS
2 x Przewód sieciowy Ethernet
2 x Przewód zasilający
48 x Śrubka z płaskim łebkiem (dla dysków HDD 3,5")
64 x Śrubka z płaskim łebkiem (dla dysków HDD 2,5")