Serwer NAS QNAP Rack TS-883XU-E2124-RJSP
QNAP
TS-883XU-E2124-RJSP
137829
  • Pamięć RAM 8 GB
  • Dyski 8 x 18 TB HDD (WD RED PRO/Ultrastar)
Najważniejsze cechy serwera QNAP Rack TS-883XU-E2124-RJSP
Serwer NAS QNAP Rack TS-883XU-E2124-RJSP - Rack (2U)/Intel Xeon E-2124/8 GB RAM/144 TB/8 wnęk/hot-swap/3 lata Carry-in - zdjęcieQNAP Rack TS-883XU-E2124-RJSP należy do cieszącej się dużą popularnością rodziny serwerów NAS produkowanych przez firmę QNAP. Serwer plików wyposażono w dyski twarde o łącznej pojemności 144 TB. Serwer oferuje następujące porty LAN: 4 x Gigabit Ethernet (1 gigabit/s) oraz 2 x 10 Gigabit Ethernet (10 gigabitów/s). Serwer QNAP Rack TS-883XU-E2124-RJSP zapewnia obsługę następujących protokołów sieciowych: TCP/IP, IPv4 oraz IPv6. CPU jest taktowany zegarem 3,3 GHz (maksymalnie 4,3 GHz). Serwer działa z dyskami 3,5" SATA HDD, 2,5" SATA SSD i 2,5" SATA HDD. W urządzeniu producent zainstalował 8 GB pamięci RAM (2 x 4 GB). W urządzeniu zastosowano pamięć typu DDR4. Maksymalna ilość pamięci operacyjnej wynosi 128 GB. Serwer wyposażono w 8 wnęk na dyski z możliwością wymiany w czasie pracy (hot-swap). Serwer oferuje 4 gniazda PCI Express umożliwiające instalację kart rozszerzeń. Do serwera można podłączyć 6 urządzeń zewnętrznych za pomocą portów USB (2 x USB-C 3.2 Gen 2, 4 x USB-A 3.2 Gen 2). Serwer jest sprzedawany z systemem operacyjnym QTS 5.0.0. Podzespoły urządzenia zostały zainstalowane w obudowie typu Rack (2U). Serwer NAS jest objęty trzyletnią gwarancją producenta w trybie Carry-in. Podzespoły instalowane w ramach modyfikacji konfiguracji bazowej producenta są objęte gwarancją 3 lata Carry-in.
: TS-883XU-E2124-RJSP
Częstotliwość procesora
3,3 / 4,3 GHz
Pojemność zainstalowanych dysków
144 TB
Pojemność zainstalowanych dysków HDD
144 TB
Informacje o zainstalowanych dyskach
8 x 18 TB HDD (WD RED PRO/Ultrastar)
Obsługiwane dyski
3,5" SATA HDD
2,5" SATA HDD
2,5" SATA SSD
Szerokość
482,0 mm
Wysokość
88,3 mm
Głębokość
562,0 mm
Zasilacz
350 W
Pobór mocy
72,2 W (z maksymalną liczbą dysków)
Temperatura robocza
0-40°C
Temperatura dysków
-20-70°C
Wilgotność względna
5-95%
Wentylator
Wentylator systemu: 2 x 60 mm, 12 V prądu stałego
1 x Przewód zasilający
32 x Śrubka z płaskim łebkiem (dla dysków HDD 3,5")
24 x Śrubka z płaskim łebkiem (dla dysków HDD 2,5")