Serwer NAS QNAP Rack TS-883XU-E2124-C7T7
QNAP
TS-883XU-E2124-C7T7
129892
  • Pamięć RAM 8 GB
  • Dyski 8 x 14 TB HDD (WD Red Plus)
Szczegółowy opis serwera QNAP Rack TS-883XU-E2124-C7T7
Zdjęcie produktu Serwer NAS QNAP Rack TS-883XU-E2124-C7T7 - Rack (2U)/Intel Xeon E-2124/8 GB RAM/112 TB/8 wnęk/hot-swap/3 lata Carry-inModel QNAP Rack TS-883XU-E2124-C7T7 należy do cieszącej się dużą popularnością wśród użytkowników biznesowych serii serwerów plików od firmy QNAP. Urządzenie współpracuje z dyskami 2,5" SATA SSD, 3,5" SATA HDD oraz 2,5" SATA HDD. W serwerze plików producent zainstalował 8 GB pamięci operacyjnej w układzie 2 x 4 GB. Maksymalna ilość pamięci operacyjnej obsługiwana przez urządzenie wynosi 128 GB. Producent zastosował pamięć typu DDR4.
Oferowana konfiguracja obejmuje dyski twarde o łącznej pojemności 112 TB. Serwer plików obsługuje 8 dysków. Lista obsługiwanych typów macierzy dyskowych obejmuje RAID 10 hot spare, RAID 6, RAID 6 hot spare, część zamienna RAID 60 wymieniana podczas pracy, RAID 5, RAID 10, RAID 0, JBOD, RAID 1, RAID 60, RAID 1 hot spare, RAID 50, RAID 50 hot spare oraz RAID 5 z rezerwą dyanamiczną. Serwer oferuje 4 gniazda PCI Express umożliwiające instalację kart rozszerzeń. Zegar procesora jest taktowany z częstotliwością 3,3 GHz (4,3 GHz w trybie turbo/boost). Serwer NAS oferuje następujące porty sieci LAN: 4 x Gigabit Ethernet (1 gigabit na sekundę) oraz 2 x 10 Gigabit Ethernet (10 gigabitów na sekundę). Lista obsługiwanych protokołów obejmuje TCP/IP, IPv6 i IPv4. Serwer wyposażono w 6 portów USB (2 x USB-C 3.2 Gen 2, 4 x USB-A 3.2 Gen 2).
Całość zamknięto w obudowie Rack (2U). Serwer zaprojektowano z myślą o zastosowaniu zasilacza o mocy 350 W. Serwer NAS działa pod kontrolą systemu operacyjnego QTS 5.0.0. Producent serwera udziela na ten produkt trzyletniej gwarancji typu Carry-in (z opcją naprawy w autoryzowanym serwisie). Podzespoły instalowane w ramach modyfikacji konfiguracji bazowej producenta są objęte gwarancją sklepu 3 lata Carry-in.
: TS-883XU-E2124-C7T7
Częstotliwość procesora
3,3 / 4,3 GHz
Pojemność zainstalowanych dysków
112 TB
Pojemność zainstalowanych dysków HDD
112 TB
Informacje o zainstalowanych dyskach
8 x 14 TB HDD (WD Red Plus)
Obsługiwane dyski
3,5" SATA HDD
2,5" SATA HDD
2,5" SATA SSD
Szerokość
482,0 mm
Wysokość
88,3 mm
Głębokość
562,0 mm
Zasilacz
350 W
Pobór mocy
72,2 W (z maksymalną liczbą dysków)
Temperatura robocza
0-40°C
Temperatura dysków
-20-70°C
Wilgotność względna
5-95%
Wentylator
Wentylator systemu: 2 x 60 mm, 12 V prądu stałego
1 x Przewód zasilający
32 x Śrubka z płaskim łebkiem (dla dysków HDD 3,5")
24 x Śrubka z płaskim łebkiem (dla dysków HDD 2,5")