Serwer NAS QNAP Rack TS-883XU-E2124-9WJ
QNAP
TS-883XU-E2124-9WJ
135990
Produkt modyfikowany na bazie konfiguracji: TS-883XU-E2124-8G
  • Obudowa Rack (2U)
  • Procesor Intel Xeon E-2124
  • Pamięć RAM 8 GB
  • Dysk 1 x 10 TB HDD (WD Red Pro)
  • Wnęki na dyski 8
  • Gniazda PCI-Express 4
  • Porty 4 x GbE, 2 x 10GbE, 6 x USB
  • Gwarancja 3 lata Carry-in
Out of Stock
Brak w magazynie
Produkt nie jest obecnie dostępny w magazynie.
Opis serwera plików QNAP Rack TS-883XU-E2124-9WJ
QNAP Rack TS-883XU-E2124-9WJModel QNAP Rack TS-883XU-E2124-9WJ należy do cenionej serii serwerów NAS QNAP. Oferowana konfiguracja serwera obejmuje dysk twardy o pojemności 10 TB. Producent wyposażył serwer w 8 GB pamięci operacyjnej. Maksymalna ilość pamięci RAM wynosi 128 GB. Producent zainstalował pamięć typu DDR4. Serwer zapewnia obsługę dysków 2,5" SATA SSD, 2,5" SATA HDD i 3,5" SATA HDD. Serwer NAS wyposażono w 8 wnęk na dyski. Serwer QNAP Rack TS-883XU-E2124-9WJ obsługuje macierze dyskowe RAID 60, RAID 10 hot spare, RAID 50, RAID 1 hot spare, RAID 6 hot spare, RAID 10, RAID 0, RAID 5, część zamienna RAID 60 wymieniana podczas pracy, RAID 6, JBOD, RAID 50 hot spare, RAID 5 z rezerwą dyanamiczną oraz RAID 1. Serwer plików wyposażono w 4 gniazda PCIe umożliwiające instalację kart rozszerzeń.
. CPU pracuje z częstotliwością 3,3 GHz / 4,3 GHz (w trybie turbo/boost). Urządzenie zaprojektowano z myślą o zastosowaniu zasilacza 350 W. Do serwera można podłączyć 6 urządzeń zewnętrznych za pomocą portów USB. Serwer Rack TS-883XU-E2124-9WJ ma preinstalowany system operacyjny QTS 5.0.0.
: TS-883XU-E2124-9WJ
Out of Stock
Producent
QNAP
Produkt
Serwer NAS
Rodzaj konfiguracji
Rozszerzona
Model
Rack
Stan
Nowy
Gwarancja
3 lata Carry-in
Typ obudowy
Rack (2U)
Architektura procesora
64-bit
Model procesora
Intel Xeon E-2124
Liczba rdzeni procesora
4
Częstotliwość procesora
3,3 / 4,3 GHz
Szyfrowanie sprzętowe
AES-NI
Pamięć zainstalowana
8 GB
Typ pamięci
2 x 4 GB
UDIMM
DDR4
ECC
Maksymalna ilość pamięci
128 GB
Liczba gniazd pamięci
4
Liczba wolnych gniazd pamięci
3
Pojemność zainstalowanych dysków
10 TB
Pojemność zainstalowanych dysków HDD
10 TB
Liczba zainstalowanych dysków HDD
1
Informacje o zainstalowanych dyskach
1 x 10 TB HDD (WD Red Pro)
SATA3 3,5 cala
7200 obr./min
Wnęki na dyski
8
Wnęki na dyski z jednostką rozszerzającą
8
Obsługiwane dyski
3,5" SATA HDD
2,5" SATA HDD
2,5" SATA SSD
Możliwość wymiany podczas pracy (hot-swap)
Tak
Obsługa SSD jako pamięci cache
Tak
Obsługiwane typy macierzy RAID
RAID 0
RAID 1
RAID 5
RAID 6
RAID 10
RAID 50
JBOD
RAID 5 z rezerwą dyanamiczną
RAID 6 hot spare
RAID 60
RAID 50 hot spare
RAID 10 hot spare
RAID 1 hot spare
część zamienna RAID 60 wymieniana podczas pracy
Liczba portów Gigabit Ethernet (RJ-45)
Liczba portów 10 Gigabit Ethernet (RJ-45)
Liczba gniazd PCIe
Rodzaj gniazd PCIe
Gniazdo 1: PCI-Express 2.0 x4 (PCH)
Gniazdo 2: PCI-Express 3.0 x8 (CPU)
Gniazdo 3: PCI-Express 3.0 x4 (CPU)
Gniazdo 4: PCI-Express 3.0 x4 (CPU) Gniazdo 4 jest fabrycznie instalowane z kartą sieciową 10GbE
Liczba portów USB
6
Rodzaj portów USB
2 x USB-C 3.2 Gen 2 (10 Gb/s)
4 x USB-A 3.2 Gen 2 (10 Gb/s)
System operacyjny serwera
QTS 5.0.0
Obsługiwane systemy operacyjne klienta
Apple Mac OS 10.10 i nowsze
Ubuntu 14.04, CentOS 7, RHEL 6.6, SUSE 12 i nowsze systemy Linux
IBM AIX 7, Solaris 10 i nowsze systemy UNIX
Microsoft Windows 7, 8, 10, 11
Microsoft Windows Server 2008 R2, 2012, 2012 R2, 2016, 2019
Obsługiwane przeglądarki internetowe
Apple Safari (latest version)
Google Chrome (latest version)
Microsoft Edge (latest version)
Mozilla Firefox (latest version)
Obsługiwane języki
Chinese (Traditional & Simplified)
Czech
Danish
Dutch
English
Finnish
French
German
Greek
Hungarian
Italian
Japanese
Korean
Norwegian
Polski
Portuguese (Brazil)
Romanian
Russian
Spanish
Swedish
Thai
Turkish
Protokoły sieciowe
TCP/IP
IPv4
IPv6
Szerokość
482,0 mm
Wysokość
88,3 mm
Głębokość
562,0 mm
Waga
10,39 kg
Zasilacz
350 W
Pobór mocy
72,2 W (z maksymalną liczbą dysków)
Temperatura robocza
0-40°C
Temperatura dysków
-20-70°C
Wilgotność względna
5-95%
Dostępne przyciski
Zasilanie
Reset
Wskaźniki LED
HDD 1–8
Stan
LAN
Stan gniazda rozszerzenia pamięci masowej
Wentylator
Wentylator systemu: 2 x 60 mm, 12 V prądu stałego
Zawartość opakowania
1 x Serwer NAS
2 x Przewód sieciowy Ethernet
1 x Przewód zasilający
32 x Śrubka z płaskim łebkiem (dla dysków HDD 3,5")
24 x Śrubka z płaskim łebkiem (dla dysków HDD 2,5")