Serwer NAS QNAP Rack TS-883XU-E2124-5SS
QNAP
TS-883XU-E2124-5SS
130802
  • Pamięć RAM 8 GB
  • Dyski 4 x 4 TB HDD (WD RED)
Opis serwera NAS QNAP Rack TS-883XU-E2124-5SS
W urządzeniu zainstalowano 8 GB pamięci RAM (w układzie 2 x 4 GB). W serwerze zainstalowano pamięć typu DDR4. Maksymalna ilość pamięci RAM, którą można zaistalować w serwerze NAS, wynosi 128 GB. Procesor pracuje z częstotliwością 3,3 GHz (maks. 4,3 GHz). Serwer plików oferuje następujące porty LAN: 4 x Gigabit Ethernet oraz 2 x 10 Gigabit Ethernet. Serwer plików oferuje przestrzeń dyskową 16 TB.
Serwer współpracuje z dyskami 3,5" SATA HDD, 2,5" SATA SSD i 2,5" SATA HDD. Serwer QNAP Rack TS-883XU-E2124-5SS wyposażono w 4 gniazda PCIe, dzięki czemu serwer można rozbudować o karty rozszerzeń. W serwerze przewidziano miejsce na 8 dysków.
Serwer jest sprzedawany z systemem operacyjnym QTS 5.0.0. Do serwera można podłączyć 6 urządzeń zewnętrznych za pomocą portów USB. Do zasilania serwera plików służy jeden zasilacz o mocy 350 W. Całość zamknięto w obudowie Rack (2U). Producent udziela na serwer plików 3-letniej gwarancji w trybie Carry-in. Podzespoły instalowane w konfiguracji zmodyfikowanej przez naszych techników są objęte 3-letnią gwarancją sklepu Carry-in.
: TS-883XU-E2124-5SS
Częstotliwość procesora
3,3 / 4,3 GHz
Pojemność zainstalowanych dysków
16 TB
Pojemność zainstalowanych dysków HDD
16 TB
Liczba zainstalowanych dysków HDD
Informacje o zainstalowanych dyskach
4 x 4 TB HDD (WD RED)
Obsługiwane dyski
3,5" SATA HDD
2,5" SATA HDD
2,5" SATA SSD
Szerokość
482,0 mm
Wysokość
88,3 mm
Głębokość
562,0 mm
Zasilacz
350 W
Pobór mocy
72,2 W (z maksymalną liczbą dysków)
Temperatura robocza
0-40°C
Temperatura dysków
-20-70°C
Wilgotność względna
5-95%
Wentylator
Wentylator systemu: 2 x 60 mm, 12 V prądu stałego
1 x Przewód zasilający
32 x Śrubka z płaskim łebkiem (dla dysków HDD 3,5")
24 x Śrubka z płaskim łebkiem (dla dysków HDD 2,5")