Serwer NAS QNAP Rack TS-877XU-1200-16G
QNAP
TS-877XU-1200-16G
143817
  • Obudowa Rack (2U)
  • Procesor AMD Ryzen 3 1200
  • Pamięć RAM 16 GB
  • Wnęki na dyski 8
  • Gniazda PCI-Express 4
  • Porty 2 x GbE, 2 x 10GbE, 6 x USB
Out of Stock
Brak w magazynie
Produkt nie jest obecnie dostępny w magazynie.
Najważniejsze cechy serwera QNAP Rack TS-877XU-1200-16G
. Częstotliwość taktowania układu CPU to 3,4 GHz. Serwer NAS wyposażono w 4 gniazda PCI Express, dzięki czemu serwer można rozbudować o karty rozszerzeń. Urządzenie współpracuje z dyskami 2,5" SATA SSD, 3,5" SATA HDD oraz 2,5" SATA HDD.
Producent wyposażył serwer w 8 wnęk na dyski z opcją wymiany w czasie pracy (hot-swap).
Urządzenie wyposażono w pamięć operacyjną o pojemności 16 GB (w układzie 4 x 4 GB). W serwerze NAS zastosowano pamięć typu DDR4. Całość zamknięto w obudowie Rack (2U). Serwer ma preinstalowany system QTS 5.0.0. Do zasilania urządzenia służy pojedynczy zasilacz 350 W. Do serwera plików można podłączyć 6 urządzeń zewnętrznych za pomocą portów USB (1 x USB-C 3.2 Gen 2, 1 x USB-A 3.2 Gen 2, 4 x USB 3.2).
: TS-877XU-1200-16G
Out of Stock
Producent
QNAP
Produkt
Serwer NAS
Rodzaj konfiguracji
Bazowa
Model
Rack
Stan
Nowy
Typ obudowy
Rack (2U)
Architektura procesora
64-bit
Model procesora
AMD Ryzen 3 1200
Liczba rdzeni procesora
4
Częstotliwość procesora
3,4 GHz
Szyfrowanie sprzętowe
AES-NI
Pamięć zainstalowana
16 GB
Typ pamięci
4 x 4 GB
UDIMM
DDR4
Maksymalna ilość pamięci
64 GB
Liczba gniazd pamięci
4
Wnęki na dyski
8
Wnęki na dyski z jednostką rozszerzającą
8
Obsługiwane dyski
3,5" SATA HDD
2,5" SATA HDD
2,5" SATA SSD
Możliwość wymiany podczas pracy (hot-swap)
Tak
Obsługa SSD jako pamięci cache
Tak
Liczba portów Gigabit Ethernet (RJ-45)
2
Liczba portów 10 Gigabit Ethernet (RJ-45)
Liczba gniazd PCIe
Rodzaj gniazd PCIe
Gniazdo 1: PCI-Express 3.0 x4
Gniazdo 2: PCI-Express 3.0 x8 lub PCI-Express 3.0 x4*
Gniazdo 3: PCI-Express 3.0 x4
Gniazdo 4: PCI-Express 3.0 x8 lub PCI-Express 3.0 x4**
*Slot 2 provides the width of PCI-Express Gen.3 x8 when Slot 1 is not in use, and
Liczba portów USB
6
Rodzaj portów USB
4 x USB 3.2
1 x USB-C 3.2 Gen 2 (10 Gb/s)
1 x USB-A 3.2 Gen 2 (10 Gb/s)
System operacyjny serwera
QTS 5.0.0
Obsługiwane systemy operacyjne klienta
Apple Mac OS 10.10 i nowsze
Ubuntu 14.04, CentOS 7, RHEL 6.6, SUSE 12 i nowsze systemy Linux
IBM AIX 7, Solaris 10 i nowsze systemy UNIX
Microsoft Windows 7, 8, 10, 11
Microsoft Windows Server 2008 R2, 2012, 2012 R2, 2016, 2019
Obsługiwane przeglądarki internetowe
Apple Safari (latest version)
Google Chrome (latest version)
Microsoft Edge (latest version)
Mozilla Firefox (latest version)
Obsługiwane języki
Chinese (Traditional & Simplified)
Czech
Danish
Dutch
English
Finnish
French
German
Greek
Hungarian
Italian
Japanese
Korean
Norwegian
Polski
Portuguese (Brazil)
Romanian
Russian
Spanish
Swedish
Thai
Turkish
Szerokość
482,0 mm
Wysokość
88,3 mm
Głębokość
562,0 mm
Waga
11,98 kg
Zasilacz
350 W
Pobór mocy
73,1 W (z maksymalną liczbą dysków)
Temperatura robocza
0-40°C
Temperatura dysków
-20-70°C
Wilgotność względna
5-95%
Dostępne przyciski
Zasilanie
Reset
Wskaźniki LED
HDD 1–8
Stan
LAN
Stan gniazda rozszerzenia pamięci masowej
Wentylator
Wentylator systemu: 2 x 70 mm, 12 V prądu stałego
Zawartość opakowania
1 x Serwer NAS
2 x Przewód sieciowy Ethernet
1 x Przewód zasilający
32 x Śrubka z płaskim łebkiem (dla dysków HDD 3,5")
24 x Śrubka z płaskim łebkiem (dla dysków HDD 2,5")