Serwer NAS QNAP Rack TS-453DU-RP-XIC
QNAP
TS-453DU-RP-XIC
132759
  • Procesor Intel Celeron J4125
  • Pamięć RAM 8 GB
  • Dyski 4 x 16 TB HDD (WD RED 16 TB (pro))
Opis urządzenia QNAP Rack TS-453DU-RP-XIC
Zdjęcie serwera NAS QNAP Rack TS-453DU-RP-XICModel QNAP Rack TS-453DU-RP-XIC należy do popularnej serii biznesowych serwerów NAS firmy QNAP. Producent przygotował urządzenie do współpracy z dyskami 2,5" SATA HDD, 3,5" SATA HDD oraz 2,5" SATA SSD.
Oferowana konfiguracja obejmuje dyski twarde o łącznej pojemności 64 TB.
: TS-453DU-RP-XIC
Częstotliwość procesora
2,7 GHz
Typ pamięci
2 x 4 GB
Pojemność zainstalowanych dysków
64 TB
Pojemność zainstalowanych dysków HDD
64 TB
Informacje o zainstalowanych dyskach
4 x 16 TB HDD (WD RED 16 TB (pro))
Obsługiwane dyski
3,5" SATA HDD
2,5" SATA HDD
2,5" SATA SSD
Szerokość
482,6 mm
Wysokość
43,3 mm
Głębokość
508,7 mm
Zasilacz
2 x 250 W
Obsługa zasilacza nadmiarowego
Pobór mocy
45,3 W (z maksymalną liczbą dysków)
Temperatura robocza
0-40°C
Temperatura dysków
-20-70°C
Wilgotność względna
5-95%
Wentylator
2 x 40 mm, 12 V prądu stałego
2 x Power cord
16 x Śrubka z płaskim łebkiem (dla dysków HDD 3,5")
12 x Śrubka z płaskim łebkiem (dla dysków HDD 2,5")