Serwer NAS QNAP Rack TS-453DU-RP-SJW
QNAP
TS-453DU-RP-SJW
134864
  • Procesor Intel Celeron J4125
  • Pamięć RAM 8 GB
  • Dyski 4 x 3 TB HDD (WD RED Plus)
Szczegółowy opis serwera QNAP Rack TS-453DU-RP-SJW
Serwer plików wyposażono w pamięć operacyjną o pojemności 8 GB. Maksymalna ilość pamięci, którą można zaistalować w serwerze plików, wynosi 8 GB. Producent zainstalował pamięć typu DDR4. Serwer NAS może obsłużyć 4 dyski z możliwością bezpiecznej wymiany dysków podczas pracy serwera (hot-swap). Serwer obsługuje następujące macierze dyskowe: RAID 0, JBOD i RAID 1. Producent serwera przewidział miejsce na dyski 2,5" SATA HDD, 2,5" SATA SSD i 3,5" SATA HDD. Serwer oferuje przestrzeń dyskową 12 TB. W serwerze plików można zainstalować 1 kartę rozszerzeń, korzystając z dostępnego gniazda PCIe. Serwer ma zainstalowany system operacyjny QTS 5.0.0. Podzespoły serwera plików zostały umieszczone w obudowie Rack (1U). Serwer QNAP Rack TS-453DU-RP-SJW oferuje 4 porty USB (2 x USB 3.2, 2 x USB 2.0).
: TS-453DU-RP-SJW
Częstotliwość procesora
2,7 GHz
Typ pamięci
2 x 4 GB
Pojemność zainstalowanych dysków
12 TB
Pojemność zainstalowanych dysków HDD
12 TB
Informacje o zainstalowanych dyskach
4 x 3 TB HDD (WD RED Plus)
Obsługiwane dyski
3,5" SATA HDD
2,5" SATA HDD
2,5" SATA SSD
Szerokość
482,6 mm
Wysokość
43,3 mm
Głębokość
508,7 mm
Zasilacz
2 x 250 W
Obsługa zasilacza nadmiarowego
Pobór mocy
45,3 W (z maksymalną liczbą dysków)
Temperatura robocza
0-40°C
Temperatura dysków
-20-70°C
Wilgotność względna
5-95%
Wentylator
2 x 40 mm, 12 V prądu stałego
2 x Power cord
16 x Śrubka z płaskim łebkiem (dla dysków HDD 3,5")
12 x Śrubka z płaskim łebkiem (dla dysków HDD 2,5")