Serwer NAS QNAP Rack TS-453DU-RP-5S37
QNAP
TS-453DU-RP-5S37
129500
Produkt modyfikowany na bazie konfiguracji: TS-453DU-RP-4G
  • Obudowa Rack (1U)
  • Procesor Intel Celeron J4125
  • Pamięć RAM 8 GB
  • Dysk 1 x 1 TB HDD (WD Red)
  • Wnęki na dyski 4
  • Gniazda PCI-Express 1
  • Porty 2 x GbE, 4 x USB
  • Gwarancja 3 lata Carry-in
Out of Stock
Brak w magazynie
Produkt nie jest obecnie dostępny w magazynie.
Opis serwera QNAP Rack TS-453DU-RP-5S37
QNAP Rack TS-453DU-RP-5S37Urządzenie QNAP Rack TS-453DU-RP-5S37 należy do rodziny serwerów NAS wyprodukowanych przez firmę QNAP kojarzoną właśnie z serwerami plików. Zegar układu CPU jest taktowany z częstotliwością 2,7 GHz.
Serwer plików wyposażono w jeden dysk o pojemności 1 TB. Producent wyposażył serwer w 4 wnęki na dyski. Serwer Rack TS-453DU-RP-5S37 obsługuje następujące typy macierzy dyskowych: JBOD, RAID 0 oraz RAID 1. W serwerze NAS można stosować dyski 2,5" SATA SSD, 3,5" SATA HDD oraz 2,5" SATA HDD. Urządzenie oferuje następujące porty LAN: 2 x Gigabit Ethernet (1 gigabit/s). Serwer zapewnia obsługę protokołów sieciowych TFTP, SFTP oraz FTP. W serwerze zainstalowano 8 GB pamięci operacyjnej w układzie 2 x 4 GB. Maksymalna ilość pamięci operacyjnej obsługiwana przez serwer plików wynosi 8 GB.
W serwerze można zainstalować 1 kartę rozszerzeń, korzystając z dostępnego gniazda PCIe.
Serwer plików jest zasilany za pomocą dwóch zasilaczy, każdy o mocy 250 W.
: TS-453DU-RP-5S37
Out of Stock
Producent
QNAP
Produkt
Serwer NAS
Rodzaj konfiguracji
Rozszerzona
Model
Rack
Stan
Nowy
Gwarancja
3 lata Carry-in
Typ obudowy
Rack (1U)
Architektura procesora
64-bit
Model procesora
Intel Celeron J4125
Liczba rdzeni procesora
4
Częstotliwość procesora
2,7 GHz
Szyfrowanie sprzętowe
AES-NI
Pamięć zainstalowana
8 GB
Typ pamięci
2 x 4 GB
SO-DIMM
DDR4
Maksymalna ilość pamięci
8 GB
Liczba gniazd pamięci
2
Pojemność zainstalowanych dysków
1 TB
Pojemność zainstalowanych dysków HDD
1 TB
Liczba zainstalowanych dysków HDD
1
Informacje o zainstalowanych dyskach
1 x 1 TB HDD (WD Red)
SATA3 3,5 cala
5400 obr./min
Wnęki na dyski
4
Wnęki na dyski z jednostką rozszerzającą
Obsługiwane dyski
3,5" SATA HDD
2,5" SATA HDD
2,5" SATA SSD
Możliwość wymiany podczas pracy (hot-swap)
Tak
Obsługa SSD jako pamięci cache
Tak
Obsługiwane typy macierzy RAID
RAID 0
RAID 1
JBOD
Liczba portów Gigabit Ethernet (RJ-45)
2
Liczba gniazd PCIe
1
Rodzaj gniazd PCIe
PCI-Express 2.0 x2
Ograniczenia przepustowości PCI-Express spowodują pogorszenie wydajności NAS 10GbE.
Liczba portów USB
Rodzaj portów USB
2 x USB 2.0
2 x USB 3.2
System operacyjny serwera
QTS 5.0.0
Obsługiwane systemy operacyjne klienta
Apple Mac OS 10.10 i nowsze
Ubuntu 14.04, CentOS 7, RHEL 6.6, SUSE 12 i nowsze systemy Linux
IBM AIX 7, Solaris 10 i nowsze systemy UNIX
Microsoft Windows 7, 8, 10, 11
Microsoft Windows Server 2008 R2, 2012, 2012 R2, 2016, 2019
Obsługiwane przeglądarki internetowe
Apple Safari (latest version)
Google Chrome (latest version)
Microsoft Edge (latest version)
Mozilla Firefox (latest version)
Obsługiwane języki
Chinese (Traditional & Simplified)
Czech
Danish
Dutch
English
Finnish
French
German
Greek
Hungarian
Italian
Japanese
Korean
Norwegian
Polski
Portuguese (Brazil)
Romanian
Russian
Spanish
Swedish
Thai
Turkish
Protokoły sieciowe
FTP
SFTP
TFTP
Szerokość
482,6 mm
Wysokość
43,3 mm
Głębokość
508,7 mm
Waga
8,12 kg
Zasilacz
2 x 250 W
Obsługa zasilacza nadmiarowego
Pobór mocy
45,3 W (z maksymalną liczbą dysków)
Temperatura robocza
0-40°C
Temperatura dysków
-20-70°C
Wilgotność względna
5-95%
Dostępne przyciski
Zasilanie
Reset
Wskaźniki LED
HDD 1-4
Stan
LAN
Rozszerzenie
Zasilanie
Wentylator
2 x 40 mm, 12 V prądu stałego
Zawartość opakowania
1 x Serwer NAS
1 x Ethernet cable
2 x Power cord
16 x Śrubka z płaskim łebkiem (dla dysków HDD 3,5")
12 x Śrubka z płaskim łebkiem (dla dysków HDD 2,5")