Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Laptopy Lenovo ThinkPad P52s

Następcą serii ThinkPad P52s jest seria Lenovo ThinkPad P53s


Notebooki Lenovo ThinkPad P52s
 to nowoczesna, mobilna stacja robocza łącząca w sobie zalety mobilnej stacji roboczej i ultrabooka. Lenovo zaprojektowało ją i wykonało specjalnie z myślą o użytkownikach profesjonalnych. Producent wyposażył ten model laptopów w wysokiej jakości ekran IPS o przekątnej 15,6’’ - wyświetla on obraz w rozdzielczości albo FullHD, albo 3K. Dodatkowo dołożył do niego mocne procesory Intel Core 8 generacji - Kaby Lake R (Refresh), a także profesjonalne, niezwykle silne karty graficzne nVidia Quadro.Dzięki temu notebook gwarantuje niezbędną wydajność, która jest potrzebna do szybkiej i bezawaryjnej pracy z zaawansowanym oprogramowaniem graficznym. Dodatkowym atutem w tej serii notebooków jest również bogaty zestaw portów – dzięki niemu można podłączyć do laptopa między innymi stację dokującą. Zwiększa to funkcjonalność i możliwości notebooka. Całość wieńczy niezwykle wytrzymała, wzmocniona obudowa, chroniąca wszystkie wrażliwe podzespoły przed uszkodzeniami.Seria Lenovo ThinkPad P to seria niezwykle wydajnych notebooków, zaprojektowanych z myślą o profesjonalistach, którzy oczekują od swojego laptopa szybkiej, stabilnej i płynnej pracy na najbardziej wymagających oprogramowaniach graficznych. Ta seria notebooków charakteryzuje się przede wszystkim najwyższą jakością wykonania i nieprzeciętną funkcjonalnością.
W skład serii Lenovo ThinkPad P wchodzą obecnie trzy wizje mobilnych stacji roboczych:
  • Lenovo ThinkPad P51/P52 - matryce 15.6 cala oparte o procesory pełnonapięciowe (H) w tym także cztero i więcej rdzeniowe, karty graficzne NVIDIA Quadro.
  • Lenovo ThinkPad P71/P72 - matryce 17.3 cala oparte o procesory pełnonapięciowe (H) w tym także cztero i więcej rdzeniowe, karty graficzne NVIDIA Quadro.
  • Lenovo ThinkPad P51s/P52s - matryce 15.6 cala oparte o procesory niskonapięciowe (U) w tym także cztero i więcej rdzeniowe, karty graficzne NVIDIA Quadro.Każda osoba, która pracuje na wymagających oprogramowaniach, takich jak oprogramowania graficzne, projektowe i obliczeniowe, będzie zadowolona z tego modelu. Dodatkowo wysokiej jakości ekran gwarantuje wierne odwzorowanie kolorów przy najwyższej rozdzielczości, dzięki czemu seria ThinkPad P nadaje komfortowi pracy zupełnie nowego znaczenia.Istnieje możliwość konfiguracji i wyceny notebooka uszytego na miarę z pełnym wsparciem gwarancyjnym producenta.
Dotyczy to wszystkich serii Lenovo, zapraszamy do kontaktu.Mechaniczna stacja stacja dokująca ThinkPad PRO Dock 135W zapewniają najlepszą wygodę dokowania. Innowacyjne złącze boczne, zaprojektowane wyłącznie dla notebooków ThinkPad, zapewnia zapewnia bezproblemowy sposób wygodnego i bezpiecznego łączenia z szeregiem akcesoriów USB i zewnętrznych wyświetlaczy, a funkcja szybkiego ładowania i lustrzany przycisk zasilania ułatwiają pakowanie i przenoszenie.

W skład serii mobilnych stacji roboczych Lenovo ThinkPad P wchodzą:

ThinkPad P1 - ultra mobilna stacja robocza, matryca 15.6 cala, procesory Intel 8. generacji z kartami NVIDIA.

ThinkPad P52 -
mobilna stacja robocza, matryca 15.6 cala, procesory firmy Intel 8. generacji (H).
ThinkPad P52s - mobilna stacja robocza, matryca 15.6 cala, procesory firmy Intel 8. generacji (U).
ThinkPad P51 - mobilna stacja robocza, matryca 15.6 cala, procesory firmy Intel 7. generacji (HQ).
ThinkPad P50 - mobilna stacja robocza, matryca 15.6 cala, procesory firmy Intel 6. generacji (HQ).

ThinkPad P72 - mobilna stacja robocza, matryca 17.3 cala, procesory firmy Intel 8. generacji (H).
ThinkPad P71 - mobilna stacja robocza, matryca 17.3 cala, procesory firmy Intel 7. generacji (HQ).
ThinkPad P70 - mobilna stacja robocza, matryca 17.3 cala, procesory firmy Intel 6. generacji (HQ).

ThinkPad P51s - mobilna stacja robocza, matryca 15.6 cala, procesory firmy Intel 7. generacji (U).
ThinkPad P50s - mobilna stacja robocza, matryca 15.6 cala, procesory firmy Intel 7. generacji (U).

ThinkPad P40 Yoga - konwertowalna mobilna stacja robocza, matryca 14.0 cala, procesory firmy Intel 7. generacji (U).

Close