Close

Już w sprzedaży !

Notebooki - wyszukiwanie zaawansowane
Pamięć zainstalowana
Dysk podstawowy
Karta graficzna dedykowana, typ
Notebooki Lenovo ThinkPad P52s

Notebooki Lenovo ThinkPad P52s 

Notebooki Lenovo ThinkPad P52s to nowoczesna, mobilna stacja robocza łącząca w sobie zalety mobilnej stacji roboczej i ultrabooka. Lenovo zaprojektowało ją i wykonało specjalnie z myślą o użytkownikach profesjonalnych.

Producent wyposażył ten model laptopów w wysokiej jakości ekran IPS o przekątnej 15,6’’ - wyświetla on obraz w rozdzielczości albo FullHD, albo 3K. Dodatkowo dołożył do niego mocne procesory Intel Core 8 generacji - Kaby Lake R (Refresh), a także profesjonalne, niezwykle silne karty graficzne nVidia Quadro.

Dzięki temu notebook gwarantuje niezbędną wydajność, która jest potrzebna do szybkiej i bezawaryjnej pracy z zaawansowanym oprogramowaniem graficznym. Dodatkowym atutem w tej serii notebooków jest również bogaty zestaw portów – dzięki niemu można podłączyć do laptopa między innymi stację dokującą. Zwiększa to funkcjonalność i możliwości notebooka. Całość wieńczy niezwykle wytrzymała, wzmocniona obudowa, chroniąca wszystkie wrażliwe podzespoły przed uszkodzeniami.

Seria Lenovo ThinkPad P to seria niezwykle wydajnych notebooków, zaprojektowanych z myślą o profesjonalistach, którzy oczekują od swojego laptopa szybkiej, stabilnej i płynnej pracy na najbardziej wymagających oprogramowaniach graficznych. Ta seria notebooków charakteryzuje się przede wszystkim najwyższą jakością wykonania i nieprzeciętną funkcjonalnością.
W skład serii Lenovo ThinkPad P wchodzą obecnie trzy wizje mobilnych stacji roboczych:
- Lenovo ThinkPad P51/P52 - matryce 15.6 cala oparte o procesory pełnonapięciowe (HQ) w tym także cztero i więcej rdzeniowe.
- Lenovo ThinkPad P71/P72 - matryce 17.3 cala oparte o procesory pełnonapięciowe (HQ) w tym także cztero i więcej rdzeniowe.
- Lenovo ThinkPad P51s/P52s - matryce 15.6 cala oparte o procesory niskonapięciowe (U) w tym także cztero i więcej rdzeniowe.

Każda osoba, która pracuje na wymagających oprogramowaniach, takich jak oprogramowania graficzne, projektowe i obliczeniowe, będzie zadowolona z tego modelu. Dodatkowo wysokiej jakości ekran gwarantuje wierne odwzorowanie kolorów przy najwyższej rozdzielczości, dzięki czemu seria ThinkPad P nadaje komfortowi pracy zupełnie nowego znaczenia.

Istnieje możliwość konfiguracji i wyceny notebooka uszytego na miarę z pełnym wsparciem gwarancyjnym producenta.
Dotyczy to wszystkich serii Lenovo, zapraszamy do kontaktu.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Close