Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Laptopy HP EliteBook 860 G9

Laptopy HP EliteBook 860 G9 zostały stworzone z myślą o profesjonalnych użytkownikach. Producent zdecydował się tu na relatywnie duże, 16-calowe matryce LCD oraz topowe podzespoły, tak aby zagwarantować bezpieczną i wydajną pracę w zastosowaniach typowo biznesowych. Seria EliteBook zawiera tylko najlepsze rozwiązania, które docenią najbardziej wymagający użytkownicy. Warto zwrócić tutaj uwagę na wykorzystanie procesorów Intel Core 12. generacji Alder Lake. Laptopy posiadają także certyfikat Intel Evo, co gwarantuje, że spełniły restrykcyjne wymogi dotyczące biznesowego sprzętu. HP EliteBook 860 G9 to urządzenia z najwyższej półki – idealne do mobilnej pracy, gdzie potrzebna jest duża moc obliczeniowa.

Biznesowe, profesjonalne laptopy z 16-calowym ekranem – seria HP EliteBook 860 G9

W tej serii laptopów producent wykorzystał topowe rozwiązania, by dostarczyć prawdziwie profesjonalny sprzęt. HP EliteBook 860 G9 posiada między innymi procesor Intel Core Alder Lake 12-tej generacji. Konfiguracji jest kilka, jednak taki element gwarantuje świetną wydajność. Przystosowano go również do niższego zużycia energii, co ma zapewniać dłuższe działanie bez konieczności ładowania laptopa. HP EliteBook 860 G9 posiada certyfikat Intel Evo – to platforma z restrykcyjnymi wymogami dotyczącymi biznesowych laptopów. Jeżeli sprzęt posiada takie wyróżnienie, został przystosowany do profesjonalnej pracy.

Producent zadbał tu również o pozostałe podzespoły. Laptopy HP EliteBook 860 G9 wyposażono w szybkie dyski PCIe 4.0 o pojemności sięgającej 2 TB. Pamięci RAM również jest stosunkowo dużo – maksymalnie 64 GB. Warto także zwrócić uwagę na baterię urządzenia. W tej serii wykorzystano ogniwa o pojemności 51 Wh. Laptopy posiadają dodatkowo funkcję Fast Charge, by sprzęt zawsze był gotowy do pracy. Pod względem wydajności oraz komfortu pracy HP EliteBook 860 G9 to jedno z najlepszych rozwiązań tego producenta.

Ta seria oferuje aż 16-calowe matryce 16:10 IPS. Duży ekran ma wiele zalet – przede wszystkim to większa przestrzeń robocza. Laptopy obsługują natywną rozdzielczość 1920 × 1200. Oczywiście 16-calowy ekran powoduje, że obudowa jest także większa. Nie jest to więc najbardziej mobilna propozycja, jednak producent zadbał o komfort użytkownika. Proporcje 16:10 są bardzo wygodnym rozwiązaniem – praca w wielu programach jest dzięki temu przejrzysta i wygodna. HP EliteBook 860 G9 posiada certyfikat standardu militarnego MIL-STD-810H. Sprzęt przeszedł bardzo restrykcyjne i wymagające testy związane z wytrzymałością na trudne warunki. Dzięki temu można być pewnym wytrzymałości urządzenia oraz jego dłuższej żywotności.

Dlaczego warto wybrać HP EliteBook 860 G9 do biznesowych zastosowań?

Laptopy te zostały stworzone z myślą o pracy. To solidny, uniwersalny sprzęt, który ma zapewniać komfortowe użytkowanie – niezależnie od tego, gdzie się znajduje. Warto zauważyć, jak dużo funkcji i rozwiązań dla biznesowych użytkowników zaimplementował producent. HP EliteBook 860 G9 został przystosowany pod względem wytrzymałości, wydajności, funkcjonalności oraz bezpieczeństwa.

W biznesowym sprzęcie dość istotna jest komunikacja. Producent wykorzystał tu kamerkę internetową o rozdzielczości 5 Mpix z funkcją automatycznego śledzenia. Za nagrywanie dźwięku odpowiada podwójny mikrofon. Wszystko wspiera sztuczna inteligencja oraz rozwiązania producenta HP. Dzięki temu niwelowane są szumy i hałas z otoczenia. Dodatkowo jakość obrazu jest znacznie lepsza, ponieważ parametry dopasowują się automatycznie. Kamerkę wyposażono dodatkowo w osłonkę zapewniającą prywatność.

HP EliteBook 860 G9 posiada również czytnik linii papilarnych. Opcjonalnie można zdecydować się na obiektyw IR. Daje on dostęp do funkcji Windows Hello. Dzięki niej da się odblokować laptopa tylko za pośrednictwem skanu twarzy – podobnie, jak w smartfonach. O bezpieczeństwo dba także specjalny system HP Wolf Pro. To kompleksowe rozwiązanie, które na wielu płaszczyznach chroni dane i pliki użytkownika. Producent wykorzystał również chip TPM 2.0. Służy on do szyfrowania haseł i ważnych informacji na poziomie hardware’owym.

Laptopy są także przygotowane do korzystania z dowolnych, zewnętrznych akcesoriów. Producent zaimplementował wiele portów – w tym również Thunderbolt 4. Sprzęt posiada USB Typu A, USB Typu C, HDMI 2.0 oraz Audio. Slot na kartę nano-SIM służy tutaj do mobilnego internetu.

Producent zadbał również o łączność bezprzewodową. Zaimplementowano dlatego moduł Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.2 oraz opcjonalnie NFC. Laptopy zależnie od wybranej konfiguracji obsługują także 4G LTE lub 5G. Możliwość korzystania z szybkiego internetu wszędzie jest szczególnie przydatna dla biznesowego użytkownika.

Oficjalny partner:

Close