Monitor Samsung OM46N-D LH46OMNDPGB/EN, 46", 1920x1080 (FHD), 75Hz, 6 ms, MT, Czarny | Sklep ITnes.pl, IT for BUSINESS
Monitor Samsung OM46N-D LH46OMNDPGB/EN
Samsung
LH46OMNDPGB/EN
170747
  • Przekątna ekranu 46"
  • Rozdzielczość 1920x1080 (Full HD)
  • Proporcje obrazu 16:9
  • Powłoka matrycy Antyrefleksyjna
Out of Stock
Brak w magazynie
Produkt nie jest obecnie dostępny w magazynie.
Najważniejsze cechy monitora Samsung OM46N-D LH46OMNDPGB/EN
Monitor Samsung OM46N-D LH46OMNDPGB/EN - 46"/1920x1080 (Full HD)/75Hz/6 ms/dotykowy/CzarnyMonitor Samsung OM46N-D LH46OMNDPGB/EN to jeden z cieszących się coraz większą popularnością na polskim rynku produktów Samsung. 46-calowy ekran dotykowy wyświetla obraz w rozdzielczości maksymalnej 1920x1080 pikseli (Full HD) w formacie 16:9. Zastosowana matryca zapewnia kąty widzenia 178° w poziomie i 178° w pionie. Zaletą ekranu jest możliwość wyświetlania 16,7 miliona kolorów. Rozmiar piksela wynosi 0,530 x 0,530 mm. Producent matrycy zastosował. Obraz jest odświeżany na ekranie z częstotliwością 75 Hz. Producent zadbał o zgodność urządzenia z certyfikatem EMC. Monitor oferuje następujące porty: jedno gniazdo RJ-45 LAN, dwa porty HDMI, jedno gniazdo RS-232 (COM), 0 x USB-C oraz dwa porty USB 2.0. Średnie zużycie energii podczas pracy wynosi 380,0 W, a w trybie czuwania tylko 1,0 W. Podzespoły modelu zainstalowano w czarnej obudowie. Waga monitora wynosi 18,2 kg. Model jest objęty trzyletnią gwarancją producenta w trybie Carry-in - gwarancja tego typu obejmuje naprawę urządzenia w autoryzowanym zewnętrznym serwisie.
Gwarancja Carry-in (Door-to-Door / Serwis zewnętrzny)
Ekran dotykowy
: LH46OMNDPGB/EN
Out of Stock
Producent
Samsung
Produkt
Monitor
Stan
Nowy
Gwarancja
3 lata Carry-in
Kolor obudowy
Czarny
Pivot
Nie
Kamera internetowa
Nie
Przekątna ekranu
46"
Rozdzielczość
1920x1080 (Full HD)
Format obrazu
16:9
Ekran dotykowy
Tak
Zakrzywiony
Powłoka matrycy
Antyrefleksyjna
High Dynamic Range (HDR)
Odświeżanie
75 Hz
Synchronizacja pionowa
24-75 Hz
Synchronizacja pozioma
15-135 kHz
Liczba kolorów
16,7 mln
Powierzchnia robocza
1018,08 x 577,67 mm
Czas reakcji
6 ms
Jasność
3000 cd/m²
Kontrast statyczny
5000:1
Kontrast dynamiczny
Kąt widzenia (w poziomie)
178°
Kąt widzenia (w pionie)
178°
Rozmiar piksela
0,530 mm
Interfejsy
2 x HDMI
0 x USB-C
1 x RS-232 (COM)
1 x RJ-45 LAN
2 x USB 2.0
Liczba portów HDMI
2
Zużycie energii (tryb pracy)
380,0 W
Zużycie energii (tryb czuwania)
1,0 W