Monitor LG UltraGear OLED 45GX950A-B.AEU
LG
45GX950A-B.AEU
537625
  • Przekątna ekranu 45"
  • Rozdzielczość 5120x2160 (UW5K)
  • Odświeżanie 165 Hz
  • Proporcje obrazu 21:9
  • Technologia matrycy OLED
  • Powłoka matrycy Antyrefleksyjna
Out of Stock
Brak w magazynie
Produkt nie jest obecnie dostępny w magazynie.
Opis monitora LG UltraGear OLED 45GX950A-B.AEU
LG UltraGear OLED 45GX950A-B.AEU - zdjęcieMonitor LG UltraGear OLED 45GX950A-B.AEU należy do grupy niezawodnych urządzeń firmy LG. Obraz jest wyświetlany na zakrzywionym, 45-calowym ekranie w rozdzielczości natywnej 5120x2160 punktów (UW5K). Obraz jest więc wyświetlany w formacie 21:9. Rozmiar piksela wynosi 0,204 mm. Producent monitora deklaruje jasność matrycy na poziomie 275 cd/m². Matryca wykonana w technologii OLED zapewnia świetny obraz. Częstotliwość odświeżania matrycy wynosi 165 Hz. Na powierzchni matrycy zastosowano. Urządzenie oferuje jedno gniazdo DisplayPort. Urządzenie jest objęte 2-letnią gwarancją producenta w trybie Carry-in (z opcją naprawy w zewnętrznym serwisie).
HDR
Matryca OLED
Gwarancja Carry-in (Door-to-Door / Serwis zewnętrzny)
Zakrzywienie ekranu
: 45GX950A-B.AEU
Out of Stock
Producent
LG
Produkt
Monitor
Stan
Nowy
Gwarancja
2 lata Carry-in
Kolor obudowy
Czarne
Pivot
Nie
Kamera internetowa
Nie
Przekątna ekranu
45"
Rozdzielczość
5120x2160 (UW5K)
Format obrazu
21:9
Technologia matrycy
OLED
Ekran dotykowy
Zakrzywiony
Tak
Powłoka matrycy
Antyrefleksyjna
High Dynamic Range (HDR)
Tak
Odświeżanie
165 Hz
Czas reakcji
0,03 ms
Jasność
275 cd/m²
Rozmiar piksela
0,204 mm
Interfejsy
1 x DisplayPort
Wymiary (z podstawą)
Szerokość: 99,2 cm
Wysokość: 66,6 cm
Głębokość: 34,2 cm
Wbudowany hub USB
Tak (zasilanie do 90W)
Wbudowane głośniki
Moc głośników
20 W