Ryzen 5 7535U, 15,6" Full HD IPS, RAM 8GB, SSD 512GB, Windows 11 Home, 1 rok Carry-in
ITnes.pl sp. z o.o. jest oficjalnym partnerem HP Polska.
ITnes.pl sp. z o.o. jest oficjalnym partnerem Lenovo Polska.
ITnes.pl sp. z o.o. jest oficjalnym partnerem ASUS Polska.
ITnes.pl sp. z o.o. jest oficjalnym partnerem Dell Polska.
ITnes.pl sp. z o.o. jest oficjalnym partnerem Microsoft Polska.
Monitor Benq PD2703S 9H.LN7LA.TBE należy do grupy niezawodnych 27-calowych urządzeń firmy Benq. Rozdzielczość 27-calowego ekranu urządzenia wynosi 5120x2880 pikseli (5K). Do wyświetlania obrazu wykorzystano matrycę IPS. Producent deklaruje jasność matrycy na poziomie 400 cd/m². Częstotliwość odświeżania matrycy przy optymalnej rozdzielczości wynosi 60 Hz. Ważną cechą monitora jest pokrycie ekranu. Matryca monitora zapewnia kąty widzenia 178° w pionie i 178° w poziomie. Monitor oferuje funkcję pivot (fizycznego obrotu do układu portretowego) poprawiającą komfort programowania i pracy z tekstem. Model oferuje możliwość montażu zgodnie ze standardem VESA 100 x 100 mm. Urządzenie jest zgodne z certyfikatem TUV.
55-calowy Monitor Benq Smart Signage ST5502S 9H.F7HPT.RA2 to jeden z cieszących się coraz większą popularnością na polskim rynku produktów Benq. 55-calowy ekran monitora wyświetla obraz w natywnej rozdzielczości 4K (3840x2160 pikseli), czyli w proporcjach 16:9. Jasność monitora wynosi 400 cd/m². Użytkownicy zapewne zwrócą uwagę na pokrycie ekranu. Do wyświetlania obrazu wykorzystano matrycę IPS. Urządzenia peryferyjne można podłączać za pośrednictwem następujących portów: jeden port RS-232 (COM), dwa porty HDMI, jeden port VGA (D-Sub), jeden port RJ-45 LAN, jeden port Audio out, dwa porty USB 2.0, jeden port Audio in oraz 0 x USB-C.
23,8-calowy Monitor komputerowy Benq GW2490 9H.LLSLB.QBE należy do grupy niezawodnych urządzeń firmy Benq.
23,8-calowy ekran modelu wyświetla obraz w natywnej rozdzielczości Full HD (1920x1080). Oznacza to, że obraz jest wyświetlany w proporcjach 16:9. Do wyświetlania obrazu wykorzystano matrycę IPS zapewniającą doskonały obraz. Obraz jest odświeżany na ekranie z częstotliwością 100 Hz. Ważną cechą modelu jest pokrycie ekranu. Ważnym parametrem modelu jest jasność wynosząca 250 cd/m². Kąty widzenia w poziomie i pionie wynoszą odpowiednio 178° i 178°.
27-calowy Monitor Benq EX271Q 9H.LNCLB.QBE to jeden z cieszących się coraz większą popularnością na polskim rynku produktów Benq. Urządzenie oferuje funkcję pivot, czyli możliwość pracy w układzie portretowym. Maksymalna rozdzielczość 27-calowego ekranu monitora wynosi QHD (2560x1440 punktów), zatem format obrazu to 16:9. Zaletą ekranu jest możliwość wyświetlania 1,1 mld kolorów. Częstotliwość odświeżania matrycy wynosi 180 Hz. Kąty widzenia w pionie i poziomie wynoszą 178° i 178°. Do wyświetlania obrazu służy matryca IPS. Producent modelu deklaruje jasność matrycy na poziomie 350 nitów. Matryca została pokryta. Niewątpliwą zaletą urządzenia jest obsługa technologii HDR (High Dynamic Range). Urządzenie oferuje możliwość montażu zgodnie ze standardem VESA 100 x 100 mm. Producent monitora zadbał o zgodność urządzenia z certyfikatami TUV oraz EPEAT.
Monitor komputerowy Benq 9H.LMNLB.QBE należy do grupy niezawodnych urządzeń firmy Benq. Urządzenie oferuje funkcję pivot, czyli możliwość fizycznego obrotu o 90° do układu portretowego przydatną w pracy programistów i redaktorów.
Obraz jest wyświetlany na 27-calowym ekranie monitora w rozdzielczości Full HD (1920x1080 pikseli). Obraz jest więc wyświetlany w formacie 16:9. Jasność matrycy wynosi 250 cd/m². Częstotliwość odświeżania matrycy wynosi 100 Hz. Ważną cechą monitora jest pokrycie ekranu. Matryca wykonana w technologii IPS zapewnia świetny obraz. Urządzenie waży mniej niż 8 kilogramów. Produkt jest dostępny w obudowie w kolorze białym. Monitor można zamontować na ścianie lub uchwycie zgodnie ze standardem VESA 100 x 100 mm. Producent udziela na monitor 2-letniej gwarancji w trybie Carry-in (z opcją naprawy w zewnętrznym serwisie).
Standard VESA w kontekście monitorów oraz telewizorów to powszechnie przyjęty na całym świecie system norm technicznych, który definiuje jednolity sposób montażu urządzenia na uchwytach ściennych lub ruchomych ramionach biurkowych. Głównym założeniem tego standardu jest określenie precyzyjnego rozstawu otworów montażowych znajdujących się na tylnej obudowie ekranu, co pozwala użytkownikowi na swobodne dobieranie akcesoriów montażowych różnych producentów bez obawy o ich niekompatybilność. Najczęściej spotykane parametry w przypadku typowych monitorów biurowych to kwadrat o boku 100 milimetrów, choć w mniejszych jednostkach lub większych telewizorach wymiary te mogą się znacząco różnić w zależności od wagi i gabarytów sprzętu.
Benq RD320U 9H.LMSLA.TBE wyprodukowany przez firmę Benq jest propozycją adresowaną przede wszystkim do odbiorców biznesowych. Model obsługuje funkcję pivot, czyli możliwość pracy w układzie portretowym.
Obraz jest wyświetlany na 31,5-calowym ekranie w rozdzielczości maksymalnej 4K (3840x2160 punktów), zatem proporcje obrazu wynoszą 16:9. Do wyświetlania obrazu służy matryca w technologii IPS zapewniająca doskonały obraz. Kąty widzenia w pionie i poziomie wynoszą odpowiednio 178° i 178°. Jasność matrycy wynosi 400 nitów. W nominalnej rozdzielczości obraz jest odświeżany na ekranie z częstotliwością 60 Hz. Użytkownicy zapewne zwrócą uwagę na zastosowanie. Producent zadbał o zgodność urządzenia z certyfikatami EPEAT, TCO oraz Energy Star. Użytkownicy oczekujący najwyższej jakości zapewne docenią zgodność urządzenia ze standardem HDR (High Dynamic Range). Urządzenie zawiera trzy porty USB 3.2 Type-C Gen 2, jeden port USB 3.2 Type-B Gen 1, jeden port 3,5 mm minijack, jeden port DisplayPort, dwa porty USB 3.2 Type-A Gen 2, dwa porty HDMI oraz 0 x USB-C. Całość zamknięto w czarnej obudowie. Waga modelu wynosi 10,8 kg. Producent udziela na monitor dwuletniej gwarancji typu Carry-in.
Funkcja pivot w monitorach to zaawansowane rozwiązanie konstrukcyjne, które pozwala na fizyczne obrócenie ekranu o 90 stopni z orientacji poziomej do pionowej. Mechanizm ten jest zintegrowany z podstawą urządzenia i zazwyczaj współpracuje z systemem operacyjnym, który automatycznie lub po krótkiej konfiguracji dostosowuje wyświetlany obraz do nowej płaszczyzny. Dzięki temu użytkownik zyskuje zupełnie nową perspektywę pracy, która w określonych scenariuszach okazuje się znacznie bardziej efektywna niż tradycyjny układ panoramiczny.
Monitor Benq PD2706UA 9H.LLKLB.QEE to jeden z cieszących się coraz większą popularnością na polskim rynku produktów Benq. 27-calowy ekran wyświetla obraz w rozdzielczości maksymalnej 4K (3840x2160). Użytkownicy zapewne zwrócą uwagę na pokrycie ekranu. Matryca została wykonana w technologii IPS. Częstotliwość odświeżania matrycy wynosi 60 Hz (w nominalnej rozdzielczości). Niewątpliwą zaletą monitora jest obsługa technologii HDR (High Dynamic Range). Podzespoły urządzenia zostały zainstalowane w czarnej obudowie. Waga modelu wynosi nieco ponad 9 kg. Model oferuje 0 x USB-C. Model jest objęty 2-letnią gwarancją Carry-in.
Technologia HDR, czyli High Dynamic Range, to zaawansowane rozwiązanie w monitorach, które ma na celu zbliżenie obrazu wyświetlanego na ekranie do sposobu, w jaki ludzkie oko postrzega rzeczywisty świat. Głównym założeniem tego standardu jest drastyczne zwiększenie rozpiętości między najciemniejszymi a najjaśniejszymi punktami obrazu, co pozwala na jednoczesne zachowanie ogromnej liczby detali w głębokich cieniach oraz w bardzo jasnych partiach, takich jak słońce czy odbłyski światła. Dzięki temu obraz przestaje być płaski i nabiera wyjątkowej głębi oraz plastyczności, co przekłada się na znacznie bardziej realistyczne doznania wizualne podczas oglądania filmów czy grania w nowoczesne gry komputerowe.
Monitor komputerowy Benq RD280U 9H.LM1LJ.TBE należy do grupy niezawodnych urządzeń firmy Benq.
28,2-calowy ekran monitora wyświetla obraz w maksymalnej rozdzielczości 3840x2560 punktów. Do wyświetlania obrazu służy matryca IPS zapewniająca doskonały obraz. Matryca została pokryta. Niewątpliwą zaletą urządzenia jest obsługa technologii High Dynamic Range (HDR). Do podłączania urządzeń peryferyjnych służą następujące porty: trzy porty USB 3.2 Type-A Gen 1, jeden port DisplayPort, jeden port 3,5 mm minijack, 0 x USB-C, dwa porty USB 3.2 Type-C Gen 1, jeden port USB (Type B) oraz jeden port HDMI. Podzespoły modelu zostały umieszczone w obudowie w kolorze szarym. Monitor waży 10,40 kg.
Monitor Benq EX251 9H.LN9LA.TBE to jeden z cieszących się coraz większą popularnością na polskim rynku produktów Benq. 24,5-calowy ekran monitora wyświetla obraz w natywnej rozdzielczości Full HD (1920x1080). Ważną cechą monitora jest zastosowanie. Producent deklaruje jasność matrycy na poziomie 350 nitów. Częstotliwość odświeżania matrycy przy optymalnej rozdzielczości wynosi 220 Hz. Do wyświetlania obrazu wykorzystano matrycę IPS. Matryca zapewnia kąty widzenia 178 st. w pionie i 178 st. w poziomie. Monitor zawiera jeden port DisplayPort, jeden port USB 3.2 Type-C Gen 1, jeden port 3,5 mm minijack, dwa porty USB 3.2 Type-A Gen 1, 0 x USB-C oraz dwa porty HDMI. Producent gwarantuje zgodność monitora z certyfikatem TUV. Podzespoły monitora zostały umieszczone w biało-czarnej obudowie. Waga urządzenia wynosi 5,60 kilograma. Producent udziela na monitor trzyletniej gwarancji Carry-in.
Standard VESA w kontekście monitorów oraz telewizorów to powszechnie przyjęty na całym świecie system norm technicznych, który definiuje jednolity sposób montażu urządzenia na uchwytach ściennych lub ruchomych ramionach biurkowych. Głównym założeniem tego standardu jest określenie precyzyjnego rozstawu otworów montażowych znajdujących się na tylnej obudowie ekranu, co pozwala użytkownikowi na swobodne dobieranie akcesoriów montażowych różnych producentów bez obawy o ich niekompatybilność. Najczęściej spotykane parametry w przypadku typowych monitorów biurowych to kwadrat o boku 100 milimetrów, choć w mniejszych jednostkach lub większych telewizorach wymiary te mogą się znacząco różnić w zależności od wagi i gabarytów sprzętu.
Monitor komputerowy Benq BL2790 9H.LM6LB.QBE należy do grupy niezawodnych urządzeń firmy Benq. Rozdzielczość 27-calowego ekranu urządzenia wynosi 1920x1080 (Full HD). Obraz jest więc wyświetlany w formacie 16:9. Producent urządzenia deklaruje jasność matrycy na poziomie 250 cd/m². Producent deklaruje kąty widzenia 178° w poziomie i 178° w pionie. W nominalnej rozdzielczości obraz jest odświeżany na ekranie z częstotliwością 100 Hz. Producent matrycy zastosował. Matrycę wykonano w technologii IPS.