Monitor ASUS TUF Gaming VG27AQL3A, 27", 2560x1440 (QHD), 180Hz, IPS, FreeSync, HDR, 1 ms, pivot, Czarny | Sklep ITnes.pl, IT for BUSINESS
Monitor ASUS TUF Gaming VG27AQL3A
ASUS
VG27AQL3A
25895
  • Przekątna ekranu 27"
  • Rozdzielczość 2560x1440 (QHD)
  • Odświeżanie 180 Hz
  • Proporcje obrazu 16:9
  • Technologia matrycy IPS
  • Powłoka matrycy Antyrefleksyjna
Out of Stock
Brak w magazynie
Produkt nie jest obecnie dostępny w magazynie.
Opis monitora ASUS TUF Gaming VG27AQL3A
Monitor ASUS TUF Gaming VG27AQL3A - 27"/2560x1440 (QHD)/180Hz/IPS/FreeSync/HDR/1 ms/pivot/Czarny - zdjęcieMonitor ASUS TUF Gaming VG27AQL3A to jeden z cieszących się coraz większą popularnością na polskim rynku produktów ASUS. Monitor obsługuje funkcję pivot (możliwość obrotu o 90° do układu portretowego) lubianą przede wszystkim przez osoby pracujące z tekstem i programistów.
Rozdzielczość 27-calowego ekranu wynosi QHD (2560x1440) w formacie 16:9. Ekran obsługuje 16,70 mln kolorów. Czas reakcji matrycy wynosi 1 ms, a piksel ma rozmiar 0,233 x 0,233 mm. Do wyświetlania obrazu służy matryca w technologii IPS zapewniająca doskonały obraz. Producent urządzenia deklaruje jasność matrycy na poziomie 350 nitów. Na powierzchni matrycy zastosowano.
Zaletą urządzenia są 2 głośniki o mocy 2 W każdy. Użytkownik ma do dyspozycji następujące porty: jedno gniazdo 3,5 mm minijack, dwa porty HDMI, dwa porty USB 3.2 Type-A Gen 1, jedno gniazdo DisplayPort oraz 0 x USB-C. Jedną z największych zalet monitora jest obsługa technologii HDR (High Dynamic Range). Waga urządzenia wynosi niespełna 7 kg. Podzespoły modelu zainstalowano w obudowie w kolorze czarnym. Urządzenie oferuje możliwość montażu 100 x 100 mm (VESA).
Matryca IPS
Standard VESA
Pivot
HDR
Gwarancja Carry-in (Door-to-Door / Serwis zewnętrzny)
: VG27AQL3A
Out of Stock
Producent
ASUS
Produkt
Monitor
Model
TUF Gaming
Stan
Nowy
Gwarancja
3 lata Carry-in
Kolor obudowy
Czarny
Pivot
Tak
Kamera internetowa
Nie
Przekątna ekranu
27"
Rozdzielczość
2560x1440 (QHD)
Format obrazu
16:9
Technologia matrycy
IPS
Ekran dotykowy
Nie
Zakrzywiony
Powłoka matrycy
Antyrefleksyjna
High Dynamic Range (HDR)
Tak
Odświeżanie
180 Hz
Synchronizacja pionowa
48-180 Hz
Synchronizacja pozioma
265-265 kHz
Technologia synchronizacji
AMD FreeSync
Liczba kolorów
16,7 mln
Powierzchnia robocza
596,74 x 335,66 mm
Czas reakcji
1 ms
Jasność
350 cd/m²
Kontrast statyczny
1000:1
Kąt widzenia (w poziomie)
178°
Kąt widzenia (w pionie)
178°
Rozmiar piksela
0,233 mm
Interfejsy
1 x DisplayPort
2 x HDMI
0 x USB-C
1 x 3,5 mm minijack
2 x USB 3.2 Type-A Gen 1
Liczba portów DisplayPort
1
Liczba portów HDMI
2
Zużycie energii (tryb pracy)
23,0 W
Zużycie energii (tryb czuwania)
0,5 W
Wymiary (z podstawą)
Szerokość: 61,5 cm
Wysokość: 53,4 cm
Głębokość: 21,5 cm
Wbudowany hub USB
Certyfikaty
TUV
AMD FreeSync Premium
Standard VESA
100 x 100 mm
Ochrona oczu
Low Blue Light
Wbudowane głośniki
Moc głośników
2 x 2 W