Monitor AOC Q27G42XNE
AOC
Q27G42XNE
12580
  • Przekątna ekranu 27"
  • Rozdzielczość 2560x1440 (QHD)
  • Odświeżanie 180 Hz
  • Proporcje obrazu 16:9
  • Technologia matrycy Fast VA
  • Powłoka matrycy Antyrefleksyjna
Hurry! only 1 szt. w magazynie.
Mała liczba sztuk w magazynie wysyłka w 24h
Opis monitora AOC Q27G42XNE
AOC Q27G42XNE - zdjęcieMonitor AOC Q27G42XNE to jeden z cieszących się coraz większą popularnością na polskim rynku produktów AOC. Rozdzielczość 27-calowego ekranu wynosi QHD (2560x1440) w proporcjach 16:9. Matryca zapewnia kąty widzenia 178 stopni w pionie i 178 stopni w poziomie. Ważną cechą monitora jest zastosowanie. W nominalnej rozdzielczości obraz jest odświeżany na ekranie z częstotliwością 180 Hz. Ważnym parametrem modelu jest jasność wynosząca 300 cd/m². Do wyświetlania obrazu wykorzystano matrycę Fast VA zapewniającą doskonały obraz. Zaletą ekranu jest możliwość wyświetlania 16,70 mln kolorów.
Niewątpliwą zaletą monitora jest obsługa technologii High Dynamic Range (HDR). Zaletą monitora są 2 głośniki, każdy o mocy 2 W. Model umieszczono w obudowie w kolorze czarnym. Waga modelu wynosi 3,7 kg. Urządzenie oferuje jedno gniazdo DisplayPort, jedno gniazdo 3,5 mm minijack, dwa porty HDMI oraz 0 x USB-C.
Urządzenie jest objęte trzyletnią gwarancją Carry-in.
Matryca VA
Standard VESA
HDR
Gwarancja Carry-in (Door-to-Door / Serwis zewnętrzny)
: Q27G42XNE
Producent
AOC
Produkt
Monitor
Stan
Nowy
Gwarancja
3 lata Carry-in
Kolor obudowy
Czarny
Pivot
Nie
Kamera internetowa
Nie
Przekątna ekranu
27"
Rozdzielczość
2560x1440 (QHD)
Format obrazu
16:9
Technologia matrycy
Fast VA
Ekran dotykowy
Zakrzywiony
Powłoka matrycy
Antyrefleksyjna
High Dynamic Range (HDR)
Tak
Odświeżanie
180 Hz
Synchronizacja pionowa
48-180 Hz
Synchronizacja pozioma
30-270 kHz
Liczba kolorów
16,7 mln
Czas reakcji
1 ms
Jasność
300 cd/m²
Kontrast statyczny
5000:1
Kąt widzenia (w poziomie)
178°
Kąt widzenia (w pionie)
178°
Interfejsy
1 x DisplayPort
2 x HDMI
0 x USB-C
1 x 3,5 mm minijack
Liczba portów DisplayPort
1
Liczba portów HDMI
2
Zużycie energii (tryb czuwania)
0,5 W
Wymiary (z podstawą)
Szerokość: 61,4 cm
Wysokość: 45,0 cm
Głębokość: 19,8 cm
Wbudowany hub USB
Standard VESA
100 x 100 mm
Wbudowane głośniki
Tak
Moc głośników
2 x 2 W