Monitor AOC Q27B35S3, 27", 2560x1440 (QHD), 120Hz, IPS, HDR, 4 ms, Czarny | Sklep ITnes.pl, IT for BUSINESS
Monitor AOC Q27B35S3
AOC
Q27B35S3
132936
  • Przekątna ekranu 27"
  • Rozdzielczość 2560x1440 (QHD)
  • Odświeżanie 120 Hz
  • Proporcje obrazu 16:9
  • Technologia matrycy IPS
  • Powłoka matrycy Antyrefleksyjna
Hurry! only 2 szt. w magazynie.
Mała liczba sztuk w magazynie wysyłka w 24h
Opis monitora AOC Q27B35S3
AOC Q27B35S3Monitor AOC Q27B35S3 należy do grupy niezawodnych urządzeń firmy AOC.
Maksymalna rozdzielczość 27-calowego ekranu modelu wynosi QHD (2560x1440 punktów), czyli w formacie 16:9. Częstotliwość odświeżania matrycy wynosi 120 Hz (w optymalnej rozdzielczości). Jasność matrycy wynosi 300 cd/m². Do wyświetlania obrazu wykorzystano matrycę w technologii IPS. Producent matrycy zastosował. Czas reakcji matrycy wynosi 4 ms. Kąty widzenia w poziomie i pionie wynoszą odpowiednio 178° i 178°. Producent urządzenia deklaruje średni pobór mocy równy 22,0 W (w trybie stand-by 0,3 W). Urządzenie oferuje możliwość montażu 100 x 100 mm (VESA). Użytkownicy oczekujący najwyższej jakości zapewne docenią zgodność monitora ze standardem High Dynamic Range (HDR).
Model jest objęty trzyletnią gwarancją producenta w trybie Carry-in.
HDR
Gwarancja Carry-in (Door-to-Door / Serwis zewnętrzny)
Standard VESA
Matryca IPS
Certyfikat RoHS
: Q27B35S3
Producent
AOC
Produkt
Monitor
Stan
Nowy
Gwarancja
3 lata Carry-in
Kolor obudowy
Czarny
Pivot
Nie
Kamera internetowa
Nie
Przekątna ekranu
27"
Rozdzielczość
2560x1440 (QHD)
Format obrazu
16:9
Technologia matrycy
IPS
Ekran dotykowy
Zakrzywiony
Powłoka matrycy
Antyrefleksyjna
High Dynamic Range (HDR)
Tak
Odświeżanie
120 Hz
Liczba kolorów
16,7 mln
Powierzchnia robocza
597,8 x 336,3 mm
Czas reakcji
4 ms
Jasność
300 cd/m²
Kontrast statyczny
1000:1
Kontrast dynamiczny
Kąt widzenia (w poziomie)
178°
Kąt widzenia (w pionie)
178°
Rozmiar piksela
0,233 mm
Interfejsy
1 x DisplayPort
1 x HDMI
0 x USB-C
Liczba portów DisplayPort
1
Liczba portów HDMI
1
Zużycie energii (tryb pracy)
22,0 W
Zużycie energii (tryb czuwania)
0,3 W
Wymiary (z podstawą)
Szerokość: 61,6 cm
Wysokość: 44,7 cm
Głębokość: 19,2 cm
Wbudowany hub USB
Certyfikaty
RoHS
WEEE
REACH
Standard VESA
100 x 100 mm