Monitor AOC CU34V5C/BK
AOC
CU34V5C/BK
215466
  • Przekątna ekranu 34"
  • Rozdzielczość 3440x1440 (UWQHD)
  • Proporcje obrazu 21:9
  • Technologia matrycy VA
  • Powłoka matrycy Antyrefleksyjna
Out of Stock
Brak w magazynie
Produkt nie jest obecnie dostępny w magazynie.
Opis monitora AOC CU34V5C/BK
Monitor AOC CU34V5C/BK - 34"/3440x1440 (UWQHD)/21:9/zakrzywiony/VA/FreeSync/1 ms/CzarnyMonitor komputerowy AOC CU34V5C/BK należy do grupy niezawodnych urządzeń firmy AOC. Rozdzielczość zakrzywionego, 34-calowego ekranu urządzenia wynosi 3440x1440 (UWQHD), zatem proporcje obrazu wynoszą 21:9. Matryca została wykonana w technologii VA. Ekran obsługuje 16,7 mln kolorów. Kąty widzenia w poziomie i pionie wynoszą 178 stopni i 178 stopni. Ważną cechą modelu jest pokrycie ekranu. Zaletą urządzenia są 2 głośniki, każdy o mocy 5 W.
Producent monitora deklaruje średnie zużycie energii równe 57,0 W (w trybie czuwania 0,5 W). Monitor oferuje możliwość montażu 100 x 100 mm (VESA).
Monitor oferuje następujące porty: jedno gniazdo DisplayPort, dwa porty HDMI, 0 x USB-C, jedno gniazdo 3,5 mm minijack, cztery porty USB 3.2 Type-A Gen 1 oraz jedno gniazdo USB 3.2 Type-C Gen 1. Podzespoły monitora zostały zainstalowane w obudowie koloru czarnego. Waga modelu wynosi 9,34 kg.
Zakrzywienie ekranu
Standard VESA
Matryca VA
Gwarancja Carry-in (Door-to-Door / Serwis zewnętrzny)
: CU34V5C/BK
Out of Stock
Producent
AOC
Produkt
Monitor
Stan
Nowy
Gwarancja
3 lata Carry-in
Kolor obudowy
Czarny
Pivot
Nie
Kamera internetowa
Nie
Przekątna ekranu
34"
Rozdzielczość
3440x1440 (UWQHD)
Format obrazu
21:9
Technologia matrycy
VA
Ekran dotykowy
Zakrzywiony
Tak
Powłoka matrycy
Antyrefleksyjna
High Dynamic Range (HDR)
Technologia synchronizacji
AMD FreeSync
Liczba kolorów
16,7 mln
Czas reakcji
1 ms
Jasność
300 cd/m²
Kontrast statyczny
3000:1
Kontrast dynamiczny
Kąt widzenia (w poziomie)
178°
Kąt widzenia (w pionie)
178°
Interfejsy
1 x DisplayPort
2 x HDMI
0 x USB-C
1 x 3,5 mm minijack
1 x USB 3.2 Type-C Gen 1
4 x USB 3.2 Type-A Gen 1
Liczba portów DisplayPort
1
Liczba portów HDMI
2
Zużycie energii (tryb pracy)
57,0 W
Zużycie energii (tryb czuwania)
0,5 W
Wymiary (z podstawą)
Szerokość: 80,8 cm
Wysokość: 36,5 cm
Głębokość: 10,0 cm
Wbudowany hub USB
Tak
Standard VESA
100 x 100 mm
Wbudowane głośniki
Moc głośników
2 x 5 W