Monitor AOC C27G4ZXE
AOC
C27G4ZXE
206982
  • Przekątna ekranu 27"
  • Rozdzielczość 1920x1080 (Full HD)
  • Odświeżanie 280 Hz
  • Proporcje obrazu 16:9
  • Technologia matrycy Fast VA
  • Powłoka matrycy Antyrefleksyjna
Hurry! only 1 szt. w magazynie.
Mała liczba sztuk w magazynie wysyłka w 24h
Opis monitora AOC C27G4ZXE
AOC C27G4ZXE - zdjęcieAOC C27G4ZXE wyprodukowany przez firmę AOC jest propozycją adresowaną przede wszystkim do odbiorców biznesowych. Zakrzywiony, 27-calowy ekran monitora wyświetla obraz w rozdzielczości 1920x1080 pikseli (Full HD). Obraz jest więc wyświetlany w formacie 16:9. Kąty widzenia w pionie i poziomie wynoszą 178 stopni i 178 stopni. Obraz jest odświeżany na ekranie z częstotliwością 280 Hz. Czas reakcji matrycy wynosi 1 ms, a piksel ma rozmiar 0,311 mm. Matryca została wykonana w technologii Fast VA. Producent deklaruje jasność matrycy na poziomie 300 cd/m². Użytkownicy zapewne zwrócą uwagę na zastosowanie. Urządzenie oferuje następujące porty: port 3,5 mm minijack, 0 x USB-C, dwa porty HDMI oraz port DisplayPort. Producent modelu deklaruje średni pobór mocy równy 30,0 W (w trybie stand-by 0,5 W). Podzespoły monitora zostały umieszczone w obudowie koloru czarnego. Monitor waży niespełna 5 kg. Monitor oferuje możliwość montażu 100 x 100 mm w standardzie VESA.
Producent modelu udziela na swój produkt trzyletniej gwarancji typu Carry-in.
Gwarancja Carry-in (Door-to-Door / Serwis zewnętrzny)
Matryca VA
Zakrzywienie ekranu
HDR
Standard VESA
: C27G4ZXE
Producent
AOC
Produkt
Monitor
Stan
Nowy
Gwarancja
3 lata Carry-in
Kolor obudowy
Czarny
Pivot
Nie
Kamera internetowa
Nie
Przekątna ekranu
27"
Rozdzielczość
1920x1080 (Full HD)
Format obrazu
16:9
Technologia matrycy
Fast VA
Ekran dotykowy
Zakrzywiony
Tak
Powłoka matrycy
Antyrefleksyjna
High Dynamic Range (HDR)
Tak
Odświeżanie
280 Hz
Synchronizacja pionowa
48-280 Hz
Synchronizacja pozioma
30-320 kHz
Liczba kolorów
16,7 mln
Czas reakcji
1 ms
Jasność
300 cd/m²
Kontrast statyczny
4000:1
Kontrast dynamiczny
Kąt widzenia (w poziomie)
178°
Kąt widzenia (w pionie)
178°
Rozmiar piksela
0,311 mm
Interfejsy
1 x DisplayPort
2 x HDMI
0 x USB-C
1 x 3,5 mm minijack
Liczba portów DisplayPort
1
Liczba portów HDMI
2
Zużycie energii (tryb pracy)
30,0 W
Zużycie energii (tryb czuwania)
0,5 W
Wymiary (z podstawą)
Szerokość: 61,2 cm
Wysokość: 45,7 cm
Głębokość: 17,7 cm
Wbudowany hub USB
Standard VESA
100 x 100 mm