Monitor AOC C27G2Z3/BK
AOC
C27G2Z3/BK
54446
  • Przekątna ekranu 27"
  • Rozdzielczość 1920x1080 (Full HD)
  • Odświeżanie 280 Hz
  • Proporcje obrazu 16:9
  • Technologia matrycy Fast VA
  • Powłoka matrycy Antyrefleksyjna
Hurry! only 1 szt. w magazynie.
Produkt w dostawie
zapytaj o dostępność
Opis monitora AOC C27G2Z3/BK
Zdjęcie produktu Monitor AOC C27G2Z3/BK - 27"/1920x1080 (Full HD)/280Hz/zakrzywiony/Fast VA/HDR/1 ms/CzarnyMonitor komputerowyAOC C27G2Z3/BK należy do cieszącej się dużą popularnością wśród użytkowników biznesowych rodziny urządzeń od AOC. 27-calowy zakrzywiony ekran wyświetla obraz w natywnej rozdzielczości 1920x1080 punktów (Full HD). Obraz jest wyświetlany w formacie 16:9. Matrycę wykonano w technologii Fast VA. Ważną cechą modelu jest pokrycie ekranu. Urządzenie zapewnia zgodność ze standardem High Dynamic Range (HDR).
Gwarancja Carry-in (Door-to-Door / Serwis zewnętrzny)
Matryca VA
Standard VESA
HDR
Zakrzywienie ekranu
: C27G2Z3/BK
Producent
AOC
Produkt
Monitor
Stan
Nowy
Gwarancja
3 lata Carry-in
Kolor obudowy
Czarny
Pivot
Nie
Kamera internetowa
Nie
Przekątna ekranu
27"
Rozdzielczość
1920x1080 (Full HD)
Format obrazu
16:9
Technologia matrycy
Fast VA
Ekran dotykowy
Zakrzywiony
Tak
Powłoka matrycy
Antyrefleksyjna
High Dynamic Range (HDR)
Tak
Odświeżanie
280 Hz
Synchronizacja pionowa
48-280 Hz
Synchronizacja pozioma
30-320 kHz
Liczba kolorów
16,7 mln
Czas reakcji
1 ms
Jasność
300 cd/m²
Kontrast statyczny
4000:1
Kontrast dynamiczny
Kąt widzenia (w poziomie)
178°
Kąt widzenia (w pionie)
178°
Interfejsy
1 x DisplayPort
2 x HDMI
0 x USB-C
1 x 3,5 mm minijack
Liczba portów DisplayPort
1
Liczba portów HDMI
2
Zużycie energii (tryb pracy)
32,0 W
Wymiary (z podstawą)
Szerokość: 61,2 cm
Wysokość: 52,9 cm
Głębokość: 22,7 cm
Wbudowany hub USB
Standard VESA
100 x 100 mm