Laptop Dynabook Portege X30W-K A1PDA31E11HG

A1PDA31E11HG
67472
4062507241658
Out of Stock
10 402,00 zł *
8 456,91 zł netto * cena z ostatniej dostawy - może ulec zmianie
Brak w magazynie

Produkt nie jest obecnie dostępny w magazynie.

Zachęcamy do skorzystania z poniższego narzędzia POWIADOM MNIE, KIEDY BĘDZIE DOSTĘPNY. Kiedy produkt będzie dostępny, otrzymają Państwo jednorazową wiadomość e-mail. Wówczas będzie możliwe zamówienie tego produktu.

Liczba sztuk
Produkt w dostawie Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia przewidywanej daty dostawy.

  Nowe produkty

Wyłącznie nowe, fabrycznie zapakowane produkty z oficjalnych polskich dystrybucji.

  Bezpieczna dostawa

Przesyłki są dostarczane przez renomowane firmy kurierskie i są ubezpieczone do pełnej wartości.

  Doradztwo i wsparcie

Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pełne wsparcie przed i po sprzedaży.

Laptop konwertowalny

Biznesowe laptopy konwertowalne, określane często mianem urządzeń 2w1, to elitarna kategoria komputerów przenośnych, zaprojektowana z myślą o kadrze zarządzającej, menedżerach oraz specjalistach pracujących w dynamicznych warunkach. Łączą one w sobie bezkompromisową wydajność stacji roboczej z elastycznością tabletu, co pozwala na płynne przechodzenie między pracą przy biurku a interaktywnymi spotkaniami z klientami.

Dzięki zastosowaniu wytrzymałych zawiasów o zakresie obrotu 360 stopni, biznesowy laptop konwertowalny potrafi błyskawicznie dostosować się do aktualnego zadania. W biurze służy jako standardowe narzędzie pracy z fizyczną klawiaturą, natomiast podczas prezentacji u klienta można go złożyć w tryb namiotu lub podstawki, co ułatwia wspólne przeglądanie ofert i projektów. W podróży służbowej, np. na pokładzie samolotu, tryb tabletu umożliwia wygodną lekturę raportów lub edycję dokumentów na ograniczonej przestrzeni.

Sercem tych urządzeń są zaawansowane matryce dotykowe, zazwyczaj zabezpieczone hartowanym szkłem ochronnym. Kluczowym elementem wykorzystania biznesowego jest obsługa aktywnego rysika, który często jest chowany i ładowany bezpośrednio w obudowie laptopa. Pozwala to na błyskawiczne składanie prawnie wiążących podpisów elektronicznych pod umowami, nanoszenie odręcznych poprawek na dokumenty PDF i pliki graficzne czy tworzenie szybkich notatek podczas zebrań, które dzięki technologii OCR mogą zostać od razu zamienione na tekst cyfrowy.

Laptopy konwertowalne klasy biznesowej są wyposażone w technologie, których próżno szukać w modelach konsumenckich. Producenci stosują w nich zaawansowane systemy biometryczne, takie jak kamery na podczerwień wspierające Windows Hello oraz czytniki linii papilarnych. Dodatkowo urządzenia te często posiadają zintegrowane filtry prywatności (np. HP Sure View), które po jednym kliknięciu ograniczają kąty widzenia, uniemożliwiając osobom postronnym odczytanie poufnych danych z ekranu w miejscach publicznych.

Mimo swojej smukłej sylwetki, biznesowe modele 2w1 muszą spełniać rygorystyczne normy wytrzymałości, często potwierdzone certyfikatami militarnymi (np. MIL-STD 810). Obudowy wykonane z frezowanego aluminium, włókna węglowego lub stopów magnezu zapewniają sztywność konstrukcji przy zachowaniu minimalnej wagi, co jest kluczowe dla osób często przemieszczających się między biurami. Elegancki, minimalistyczny design podkreśla przy tym profesjonalny wizerunek użytkownika.

Opis laptopa konwertowalnego Dynabook Portege X30W-K A1PDA31E11HG

Laptop Dynabook Portege X30W-K A1PDA31E11HG - i7-1260P/13,3" FHD IPS MT/RAM 32GB/SSD 1TB/Niebieski/Windows 11 Pro/1 rok Carry-inLaptop Dynabook Portege X30W-K A1PDA31E11HG należy do cieszącej się dużą popularnością serii 13,3-calowych notebooków biznesowych Portege X30W-K produkowanych przez firmę Dynabook. Model wyposażono w 32 GB pamięci operacyjnej w układzie 1 x 32 GB wlutowane. Producent zastosował pamięć LPDDR5. Maksymalna ilość pamięci wynosi 32 GB. Jest to model konwertowalny, co oznacza, że może być używany zarówno w trybie laptopa, jak i w trybie tabletu. Najważniejszym elementem notebooka Portege X30W-K A1PDA31E11HG jest 12-rdzeniowy układ CPU Intel Core i7 (i7-1260P). Litografia CPU to Intel 7. Procesor osiągnął 17229 punktów w aplikacji PassMark. Procesor pracuje z częstotliwością 4,70 GHz. Laptopa wyposażono w zintegrowany układ graficzny Intel Iris Xe Graphics. Zintegrowana karta graficzna osiągnęła wynik 2690 punktów w aplikacji PassMark. Rozdzielczość 13,3-calowego ekranu dotykowego komputera wynosi Full HD (1920x1080). Matryca wykonana w technologii IPS zapewnia świetny obraz. Pamięć masowa składa się z dysku SSD o pojemności 1 TB.

Model zawiera czytnik kart microSD.

Użytkownik ma do dyspozycji następujące porty: gniazdo Audio (combo), gniazdo USB-A 3.2 Gen 2, dwa porty Thunderbolt 4 oraz gniazdo HDMI 2.0. Jedną z zalet produktu jest wbudowana kamera internetowa. Użytkownik ma do dyspozycji podświetlaną klawiaturę. Komputer ma preinstalowany system operacyjny Windows 11 Pro.

Użytkownik notebooka ma do dyspozycji moduły Wi-Fi i Bluetooth (5.2).

Producent udziela na model rocznej gwarancji Carry-in.

Procesor Intel Core i7-1260P

Procesor Intel Core i7-1260P Intel Core i7-1260P to zaawansowana jednostka mobilna, która zadebiutowała w lutym 2022 roku jako istotny element prestiżowej linii Core i7. Procesor ten bazuje na architekturze Alder Lake-P i jest montowany w gnieździe BGA 1744, co czyni go fundamentem dla nowoczesnych, smukłych laptopów o podwyższonej wydajności. Konstrukcja układu obejmuje łącznie dwanaście rdzeni, a dzięki zastosowaniu technologii Intel Hyper-Threading liczba obsługiwanych wątków wzrasta do szesnastu, co znacząco usprawnia pracę wielozadaniową. Jednostka została wyposażona w 18 MB pamięci podręcznej trzeciego poziomu i pracuje z bazowym taktowaniem 2,1 GHz, jednak w razie zapotrzebowania na większą moc obliczeniową potrafi dynamicznie przyspieszyć do poziomu 4,7 GHz.

Produkcja tego układu odbywa się w procesie technologicznym 10 nm, co przy zachowaniu współczynnika TDP na poziomie 28 W sprawia, że procesor charakteryzuje się wysoką efektywnością energetyczną i niskim zużyciem prądu. Zgodnie ze standardami dla jednostek mobilnych, mnożnik w modelu Core i7-1260P pozostaje zablokowany, co wyklucza możliwość manualnego podkręcania częstotliwości przez użytkownika. Procesor oferuje szerokie wsparcie dla technologii pamięci operacyjnej, współpracując zarówno z modułami DDR4, jak i nowocześniejszymi DDR5 w konfiguracji dwukanałowej. W zakresie wymiany danych z pozostałymi komponentami systemu układ wykorzystuje magistralę PCI-Express czwartej generacji, co gwarantuje szybki transfer informacji.

Niezwykle ważnym elementem specyfikacji jest zintegrowany układ graficzny Iris Xe z 96 jednostkami wykonawczymi, który zapewnia solidną wydajność w zadaniach multimedialnych oraz podstawowych pracach graficznych. Użytkownicy profesjonalni docenią pełne wsparcie dla wirtualizacji sprzętowej oraz funkcji IOMMU, która umożliwia maszynom gościnnym bezpośrednie wykorzystywanie zasobów fizycznych komputera. Wydajność w zaawansowanych aplikacjach inżynieryjnych i obliczeniowych jest dodatkowo wzmacniana przez instrukcje AVX oraz nowszy standard AVX2. Mimo braku wsparcia dla instrukcji AVX-512, procesor pozostaje niezwykle wszechstronnym rozwiązaniem, doskonale radzącym sobie z większością nowoczesnych wyzwań programowych spotykanych w segmencie ultraprzenośnym.

Klawiatura podświetlana

Klawiatura podświetlana Podświetlenie klawiatury to nie tylko kwestia użyteczności, ale również element, który nadaje laptopowi nowoczesny, prestiżowy charakter. Subtelna łuna światła wokół krawędzi klawiszy podkreśla smukłą sylwetkę urządzenia i sprawia, że wygląda ono profesjonalnie na każdym biurku. W laptopach biznesowych wysokiej klasy podświetlenie jest idealnie równomierne, co świadczy o wysokiej jakości montażu i dbałości o detale.

Funkcja ta idealnie współgra z minimalistycznym designem serii. Możliwość szybkiego włączenia lub wyłączenia iluminacji daje użytkownikowi pełną kontrolę nad estetyką swojego stanowiska pracy, pozwalając na przejście z trybu skupienia w tryb relaksu w ułamku sekundy.

Gwarancja Carry-in (Door-to-Door / Serwis zewnętrzny)

Gwarancja Opcja Carry-in to klasyczna formuła gwarancyjna, w której naprawa odbywa się w profesjonalnym centrum serwisowym producenta. Jest to ekonomiczne rozwiązanie zapewniające dostęp do certyfikowanych techników i oryginalnych części zamiennych, bez konieczności wizyty serwisanta w Twoim biurze czy domu.

Złącze Thunderbolt 4

Złącze Thunderbolt 4 Port Thunderbolt 4 to wszechstronny, wieloprotokołowy interfejs komunikacyjny oparty na symetrycznym złączu USB-C oraz architekturze USB4. Gwarantuje on stałą, dwukierunkową przepustowość na poziomie 40 Gb/s, zachowując tę pełną prędkość na uniwersalnych kablach pasywnych o długości do 2 metrów. W porównaniu do poprzednich generacji, specyfikacja Thunderbolt 4 znacząco podnosi minimalne wymagania sprzętowe, nakładając obowiązek podwojenia minimalnej przepustowości dla magistrali PCI Express do 32 Gb/s (co przekłada się na transfery danych dochodzące do 3000 MB/s dla szybkich nośników SSD). Ponadto standard oferuje obowiązkowe wsparcie dla przesyłu sygnału wideo umożliwiające jednoczesne zasilenie dwóch monitorów w rozdzielczości 4K przy odświeżaniu 60 Hz lub jednego wyświetlacza 8K. W kwestii zasilania specyfikacja wymusza obsługę ładowania komputera z mocą co najmniej 15 W dla urządzeń peryferyjnych oraz wsparcie dla technologii Power Delivery do 100 W na przynajmniej jednym porcie. Ważnym elementem specyfikacji jest również wbudowane zabezpieczenie przed atakami typu DMA (Direct Memory Access) wykorzystujące technologię wirtualizacji Intel VT-d, a także pełna wsteczna kompatybilność z urządzeniami Thunderbolt 3 oraz standardami USB 3.2 i USB4.

Podstawową funkcją portu Thunderbolt 4 jest zastąpienie wielu osobnych przewodów jednym uniwersalnym połączeniem, łączącym w czasie rzeczywistym szybki transfer danych, przesyłanie obrazu i dźwięku oraz zasilanie urządzenia. Interfejs pozwala na tworzenie rozbudowanych rozgałęzień za pomocą stacji dokujących z czterema portami Thunderbolt (jednym wejściowym i trzema wyjściowymi) oraz wspiera tradycyjne łączenie w łańcuch (daisy-chaining) do sześciu urządzeń peryferyjnych. Do istotnych funkcji użytkowych należy możliwość natychmiastowego wybudzania komputera ze stanu uśpienia za pomocą podłączonej do stacji dokującej klawiatury lub myszy. Dodatkowo port umożliwia bezpośrednie łączenie dwóch komputerów w szybką sieć (Thunderbolt Networking) z przepustowością do 10 Gb/s, co ułatwia bezpośrednią migrację dużych ilości danych.

Przeznaczeniem portów Thunderbolt 4 jest obsługa nowoczesnych komputera mobilnych i stacjonarnych w środowiskach biurowych, profesjonalnych oraz domowych. Dedykowany jest programistom, fotografom, montażystom wideo oraz twórcom treści cyfrowych, którzy potrzebują stabilnego transferu obszernych plików RAW i projektów wideo bezpośrednio na zewnętrzne macierze dyskowe NVMe. Za sprawą certyfikowanej obsługi dwóch monitorów 4K i stacji dokujących interfejs idealnie sprawdza się na stanowiskach pracy, gdzie podłączenie jednego kabla USB-C do laptopa natychmiastowo zapewnia zasilanie, dostęp do przewodowej sieci oraz obsługę wszystkich akcesoriów peryferyjnych. Technologia ta znajduje również zastosowanie wśród graczy i inżynierów, umożliwiając łatwe podpięcie zewnętrznych stacji eGPU czy specjalistycznych urządzeń do przechwytywania obrazu.

Certyfikat MIL-STD-810H

Certyfikat MIL-STD-810H Laptopy serii Toshiba Dynabook Portege X30W-K pozytywnie przechodząc rygorystyczne testy wytrzymałości zgodne z zaktualizowanym standardem militarnym MIL-STD-810H potwierdziły swoją niezawodność i znakomite wykonanie. Przejście na wersję „H” oznacza podniesienie poprzeczki – procedury badawcze są teraz bardziej rygorystyczne, a metody testowe zostały zaprojektowane tak, aby jeszcze wierniej symulować skrajne wyzwania, z jakimi sprzęt może się mierzyć w rzeczywistym środowisku pracy.

Inżynierowie poddają urządzenia testom obejmującym m.in. odporność na gwałtowne zmiany ciśnienia na dużych wysokościach, ekstremalne temperatury (od arktycznego mrozu po pustynny żar), a także długotrwałą ekspozycję na pył, piasek i dużą wilgotność. Dodatkowo, testy wibracji i wstrząsów mechanicznych gwarantują, że urządzenie przetrwa nie tylko trudną podróż, ale i przypadkowe upadki czy uderzenia. Posiadanie certyfikatu MIL-STD-810H to dla użytkownika ostateczny dowód na to, że wybiera sprzęt o bezkompromisowej jakości, zaprojektowany do niezawodnej pracy przez lata.

Matryca IPS

Matryca IPS Laptop Dynabook Portege X30W-K A1PDA31E11HG został wyposażony w matrycę IPS. Ekran taki daje przede wszystkim wyjątkową jakością obrazu oraz komfort użytkowania, którego nie są w stanie zapewnić starsze technologie. Najważniejszą cechą tego rozwiązania są niemal nieograniczone kąty widzenia, co oznacza, że kolory i kontrast pozostają stabilne nawet wtedy, gdy patrzymy na ekran z boku lub pod dużym nachyleniem.

Kolejnym argumentem przemawiającym za tym typem ekranu jest precyzyjne i naturalne odwzorowanie barw. Matryce IPS potrafią wyświetlać znacznie szerszą paletę kolorów niż budżetowe panele TN, dzięki czemu wyświetlane zdjęcia, filmy oraz projekty graficzne wyglądają żywo i realistycznie. Ta cecha sprawia, że laptopy wyposażone w technologię In-Plane Switching są preferowanym narzędziem pracy dla profesjonalistów zajmujących się obróbką obrazu, ale korzyści z lepszego nasycenia barw odczuje każdy użytkownik podczas codziennej rozrywki.

Warto również zwrócić uwagę na ogólną czytelność i mniejsze obciążenie dla wzroku, co wynika z wysokiej stabilności wyświetlanego obrazu. Mimo że matryce te mogą charakteryzować się nieco wyższym czasem reakcji niż ekrany dedykowane wyłącznie dla e-sportowców, współczesne panele IPS stosowane w laptopach gamingowych z łatwością osiągają parametry wystarczające do bardzo płynnej rozgrywki. Choć technologia ta może wiązać się z występowaniem zjawiska lekkiego srebrzenia czerni w ciemnych pomieszczeniach, korzyści w postaci głębi kolorów i wygody użytkowania zdecydowanie przeważają nad tą drobną niedogodnością.

TPM

TPM Laptopy serii Toshiba Dynabook Portege X30W-K wykorzystują układ TPM jako dedykowany układ bezpieczeństwa, który jest fizycznie odizolowany od reszty podzespołów na płycie głównej. Takie rozwiązanie gwarantuje, że klucze kryptograficzne są generowane i przechowywane w środowisku odpornym na ataki hakerskie skierowane bezpośrednio w system operacyjny. Moduł ten staje się kluczowym elementem podczas współpracy z funkcją BitLocker, ponieważ odpowiada za automatyczne zarządzanie dostępem do zaszyfrowanych partycji dysku przy każdym uruchomieniu komputera. Dodatkowo układ monitoruje integralność oprogramowania układowego, blokując dostęp do danych w sytuacji, gdy wykryje nieautoryzowaną ingerencję w pliki startowe systemu Windows.

Kensington Lock

Kensington Lock Konstrukcja gniazda zabezpieczającego w serii Toshiba Dynabook Portege X30W-K została zaprojektowana z myślą o ekstremalnej wytrzymałości, co odróżnia ją od standardowych rozwiązań spotykanych w segmencie domowym. Gniazdo jest trwale zintegrowane z wewnętrznym, wzmocnionym szkieletem obudowy laptopa, co sprawia, że próba jego siłowego wyrwania doprowadziłaby do nieodwracalnego uszkodzenia całego urządzenia. Taka budowa skutecznie zniechęca potencjalnego złodzieja, ponieważ komputer skradziony poprzez brutalne wyrwanie linki staje się bezwartościowy na rynku wtórnym. Solidne materiały użyte do produkcji tego elementu gwarantują, że mechanizm blokujący pozostanie stabilny i niezawodny nawet po wielu latach intensywnego użytkowania.

Technologia NVMe

Technologia NVMe Technologia NVMe (Non-Volatile Memory Express) to nowoczesny protokół komunikacyjny zaprojektowany specjalnie dla dysków SSD, który radykalnie zwiększa szybkość przesyłania danych. W przeciwieństwie do starszego standardu SATA, NVMe wykorzystuje szybką magistralę PCI Express (PCIe), co pozwala na bezpośrednią i wielokanałową komunikację z procesorem.

Dzięki ogromnej przepustowości i minimalnym opóźnieniom, technologia ta umożliwia błyskawiczne ładowanie systemu operacyjnego, skrócenie czasu renderowania wideo oraz płynną pracę w najbardziej wymagających grach i aplikacjach profesjonalnych. W praktyce dyski NVMe mogą być nawet kilkanaście razy szybsze od tradycyjnych nośników półprzewodnikowych starszej generacji, co czyni je obecnym standardem w wydajnych komputerach i serwerach.

: A1PDA31E11HG
Out of Stock
Informacje podstawowe
Producent
Dynabook
Produkt
Laptop
Rodzaj konfiguracji
Bazowa
Model
Portege X30W-K
Stan
Nowy
Gwarancja
1 rok Carry-in
Laptop konwertowalny
Tak
Kolor obudowy
Niebieski
Kamera internetowa
Tak
Procesor
Procesor
Intel Core i7
Generacja procesora
12 (Alder Lake)
Typ procesora
Model: i7-1260P
Częstotliwość: 4,70 GHz
Cache: 18 MB
Litografia: Intel 7
Obsługiwane gniazda: FCBGA1744
Obsługiwana pamięć: Up to DDR5 4800 MT/s Up to DDR4 3200 MT/s Up to LPDDR5 5200 MT/s Up to LPDDR4x 4267 MT/s
Zestaw instrukcji: 64-bit
Rozszerzo
Technologia Intel vPro
Nie
Liczba rdzeni procesora
12
Technologia AMD DASH
Nie
Liczba zainstalowanych procesorów
1
Maksymalna liczba procesorów
1
PassMark procesora
17229
Pamięć RAM
Pamięć zainstalowana
32 GB
Typ pamięci
1 x 32 GB wlutowane
LPDDR5
Maksymalna ilość pamięci
32 GB
Dysk
Dysk
SSD
Pojemność dysku
1 TB
Parametry dysku
M.2
NVMe
PCIe
Dysk 2
brak
Dysk 3
brak
Dysk 4
brak
Napęd optyczny
brak
Ekran
Przekątna ekranu
13,3"
Rozdzielczość
1920x1080 (Full HD)
Technologia matrycy
IPS
Ekran dotykowy
Tak
Filtr prywatyzujący
Nie
High Dynamic Range (HDR)
Nie
Karta graficzna
Zintegrowana karta graficzna
Intel Iris Xe Graphics
PassMark karty zintegrowanej
2690
Rodzaj karty graficznej
Zintegrowana
Interfejsy i komunikacja
Interfejsy
2 x Thunderbolt 4
1 x USB-A 3.2 Gen 2
1 x HDMI 2.0
1 x Audio (combo)
Złącza, gniazda rozszerzeń
Czytnik kart microSD
Modem WWAN
Nie
Typ modemu WWAN
brak
Komunikacja
Bluetooth 5.2
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Złącze Thunderbolt
Thunderbolt 4
Złącze HDMI
Tak
Złącze DisplayPort
Nie
Złącze VGA (15-pin D-Sub)
Nie
Wi-Fi
Tak
Złącze COM (RS-232)
Nie
Bluetooth
Tak
Pozostałe
Multimedia
Wbudowane głośniki stereo Harman Kardon
Dwa mikrofony
Kamera internetowa z obługą Windows Hello i Intel Authenticate
Bezpieczeństwo
Wybudzanie przy użyciu linii papilarnych
Szklana płytka SecurePad™ z czytnikiem linii papilarnych
Kensington Lock
Czytnik odcisków palców
Czujnik akceleracji 3D
Zaawansowane szyfrowanie (TPM 2.0)
Kamera na podczerwień służąca do weryfikacji rysów tw
Czytnik kart SmartCard
Nie
Wprowadzanie danych
Klawiatura podświetlana
Szklana płytka SecurePad™ z czytnikiem linii papilarnych
Układ klawiatury
Międzynarodowy
Podświetlana klawiatura
Tak
Czytnik linii papilarnych
Tak
Klawiatura numeryczna
Nie
Near Field Communication (NFC)
Nie
Zasilanie
Zasilacz 45W USB-C
Kensington Lock
Tak
Bateria
Bateria zintegrowana o pojemności 53 Wh
Trusted Platform Module (TPM)
Tak
System operacyjny
Windows 11 Pro
Wymiary
Szerokość: 304 mm
Głebokość: 197 mm
Wysokość: 18 mm
Certyfikaty
CE
MIL-STD-810H
Certyfikat MIL-STD-810
MIL-STD-810H
Waga
0,979 kg
Copilot+ PC
Nie

Specyficzne kody

UPC
67472
EAN13
4062507241658
MPN
A1PDA31E11HG
Przesyłka kurierska
Darmowa

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.

ITnes.pl · PKO Leasing

Finansowanie jutra:
Leasing w ITnes.pl

Napędzamy Twój biznes technologią, której nie musisz kupować na własność.

W świecie nowoczesnego biznesu wygrywają ci, którzy potrafią szybciej adaptować zmiany. W ITnes.pl wierzymy, że dostęp do najpotężniejszych narzędzi IT nie powinien być ograniczony jednorazowym wydatkiem. Dlatego, wspólnie z PKO Leasing – niekwestionowanym liderem rynku – stworzyliśmy ekosystem finansowy, który pozwala Twojej firmie wejść na wyższy poziom efektywności bez obciążania budżetu.

Dlaczego Leasing z ITnes.pl to Twój strategiczny ruch?

Leasing w naszym wydaniu to nie tylko rata.
To Power Up dla Twojej infrastruktury IT.

Maksymalna Płynność

Cash Flow Mastery

Zachowaj gotówkę na kluczowe inwestycje, marketing czy ekspansję. Sprzęt zarabia na siebie sam, gdy Ty płacisz niskie, przewidywalne raty.

Optymalizacja Podatkowa 2.0

Tarcza Podatkowa

Wykorzystaj tarczę podatkową. Każda rata to koszt uzyskania przychodu, który realnie obniża Twoje zobowiązania wobec fiskusa.

Technologia Zawsze na Czas

Rotacja Floty IT

Nie czekaj latami na wymianę sprzętu. Leasing pozwala na regularną rotację floty IT, dzięki czemu Twój zespół zawsze pracuje na najszybszych i najbezpieczniejszych rozwiązaniach.

Formy Finansowania

Skrojone pod Twój Model Biznesowy. Wybierz drogę, która najlepiej pasuje do strategii rozwoju Twojej firmy.

Leasing Operacyjny

Wolność i Elastyczność

To najczęściej wybierana forma przez naszych partnerów B2B. Traktujesz leasing jak usługę.

DLA KOGO? Dla firm chcących regularnie odświeżać park maszynowy.
KORZYŚĆ Opłata wstępna i wszystkie raty są w całości kosztem uzyskania przychodu. Podatek VAT płacisz proporcjonalnie w każdej racie.

Leasing Finansowy

Inwestycja w Majątek

Idealny, gdy planujesz związać się ze sprzętem na dłużej i chcesz go amortyzować po swojej stronie.

DLA KOGO? Dla przedsiębiorców stawiających na budowę stałych aktywów firmy.
KORZYŚĆ Ty dokonujesz odpisów amortyzacyjnych, a część odsetkowa raty jest Twoim kosztem.

Twoja Droga do Nowoczesności

Proces w ITnes.pl jest tak płynny, jak praca na nowym workstation od HP czy Dell.

TECH

Wybór Rozwiązania

Wybierz topowy sprzęt z naszej oferty. Nasi eksperci pomogą Ci skonfigurować zestaw idealnie pod profil Twojej działalności.

LEARN

Konsultacja i Decyzja

Skontaktuj się ze swoim Dedykowanym Opiekunem. Wniosek procesujemy błyskawicznie – decyzję z PKO Leasing otrzymasz często w 15 minut.

TOGETHER

Podpisanie i Realizacja

Formalności ograniczamy do minimum. Podpisujesz umowę (często całkowicie online) i dołączasz do grona firm, które nie czekają na przyszłość, ale ją tworzą.

SUCCESS

Start Systemu

Sprzęt trafia do Twojego biura, gotowy do pracy, a Ty cieszysz się pełnym wsparciem posprzedażowym ITnes.pl.

PORADA EKSPERTA

Strategiczne Zarządzanie Cyklem Życia IT

„W dzisiejszym IT to nie posiadanie, a użytkowanie generuje zysk. Rekomendujemy leasing jako narzędzie do zarządzania TCO (Total Cost of Ownership). Zamiast jednorazowego kosztu 100 000 zł na serwery, zainwestuj te środki w rozwój produktu, a technologię sfinansuj z bieżących przychodów. To różnica między firmą, która trwa, a firmą, która dominuje."

FAQ – Rozumiemy Twój Biznes

Absolutnie. Dzięki partnerstwu z PKO Leasing oferujemy procedury uproszczone dla startupów i nowych podmiotów.
Praktycznie wszystko, co buduje Twoje środowisko pracy: laptopy, stacje robocze, serwery, macierze, monitory, a nawet specjalistyczne oprogramowanie.
Stawiamy na minimum biurokracji. W większości przypadków wystarczy NIP i dowód osobisty reprezentanta firmy.

ITnes.pl | IT for BUSINESS

Więcej niż Sklep – Twój Partner Technologiczny. Nie jesteśmy tylko dostawcą pudełek. Jesteśmy architektami Twojej przewagi konkurencyjnej.

Dedykowany Opiekun Klienta

W ITnes.pl nie jesteś numerem w systemie. Masz swojego partnera, który zna specyfikę Twojej branży i zawsze odbiera telefon.

A-brandy z Rodziny IT

Dostarczamy tylko rozwiązania od globalnych liderów (Dell, HP, Lenovo, Apple). To gwarancja jakości, prestiżu i niezawodności.

Wsparcie Przed i Posprzedażowe

Nasza rola nie kończy się na wystawieniu faktury. Doradzamy przy wyborze, wspieramy przy wdrożeniu i dbamy o Twój spokój w trakcie eksploatacji.

B2B DNA

Rozumiemy język biznesu. Nasza oferta jest elastyczna, skalowalna i zawsze zorientowana na Twój sukces.

Gotowy na przyspieszenie?

Porozmawiajmy o tym, jak leasing z PKO Leasing w ITnes.pl może odmienić Twoją firmę. Skontaktuj się z nami już dziś.

Skontaktuj się z nami

Sprzęt IT dla firm bez inwestycji na start

Zamiast jednorazowego wydatku rzędu kilkudziesięciu tysięcy zł – przewidywalny miesięczny koszt

Rozwiązanie dla klientów biznesowych

Sprzęt elektroniczny RentPay

finansowanie sprzętu IT
dla firm

RentPay to model finansowania, w którym firma korzysta ze sprzętu w zamian za stałą miesięczna opłatę. Nie inwestujesz w zakup środków trwałych – zachowujesz płynność finansową i kontrolę nad kosztami.

Jak wynajmować sprzęt za pomocą RentPay?

Zobacz opcję „Subskrybuj” przy na stronie produktu i sprawdź miesięczny koszt dla Twojej firmy

Dlaczego firmy wybierają subskrypcję?

Wykup

Stały miesięczny koszt bez dużych inwestycji

Nie angażujesz kapitału w zakup sprzętu, który traci wartość

Przedłużenie

Krótka umowa

Na 12 miesięcy. W ofercie dla firm sprzęt wymienisz już po pół roku.

Rozwiązanie

Możliwość zmiany sprzętu w trakcie umowy

Rozbudowujesz lub wymieniasz sprzęt bez rozwiązywania umowy, po 6 miesiącach możesz wymienić sprzęt na nowy – coś czego nie oferuje leasing.

Wykup 2

Ochrona i SafeUp w cenie

Subskrypcja sprzętu obejmuje bezpłatny pakiet ochronny SafeUp. Nie musisz martwić się kradzieżą i serwisem sprzętu.

Przedłużenie 2

Faktura VAT za usługę

Co miesiąc otrzymujesz fakturę VAT za subskrypcję, którą łatwo zaksięgujesz w koszty prowadzenia biznesu.

Jak działa RentPay?

1 Koszyk

Wybierz subskrypcję

W metodach płatności za produkt wybierz opcję SUBSKRYBUJ.

2 Koszyk

Podsumowanie oferty

Na tym etapie poznasz dokładną ofertę subskrypcji bądź najmu. Możesz dobrać dodatkowy pakiet serwisowy.

3 Koszyk

Zaakceptuj umowę

Na ekranie generowania Umowy zostaniesz poproszony o podanie swoich danych.

Przygotuj dowód osobisty, na podstawie Twoich informacji zostanie wygenerowana Umowa Subskrypcji. Zaakceptuj aby przejść dalej.

4 Koszyk

Subskrypcja dla biznesu

Po zaakceptowaniu Umowy należy wpłacić kaucję, która jest niezbędna do aktywowania Twojej Umowy.

Możesz to zrobić na dwa sposoby – płatnością online AutoPay bądź na podstawie Noty Księgowej. Pamiętaj, aby wpłacić kaucję z konta firmowego, inaczej niezbędna będzie dodatkowa weryfikacja. Po zaksięgowaniu wpłaty, wysyłamy Twój sprzęt!

Najczęstsze pytania

Czy subskrypcja to leasing?
Nie. W leasingu spłacasz sprzęt i często go wykupujesz. Dzięki subskrypcji płacisz tylko za korzystanie ze sprzętu, co znacznie zmniejsza Twoje firmowe wydatki.
Co zawiera cena subskrypcji?
Cena miesięcznego wynajmu związana jest ze spadkiem wartości urządzenia w czasie, kiedy jest użytkowany przez klienta. Oznacza to, że płacisz tylko za korzystanie z urządzenia. W cenę wliczony jest podstawowy pakiet ochronny.
Uproszczony proces zawarcia umowy
Proces wynajmu sprzętu IT został zaprojektowany z myślą o firmach, które cenią czas i sprawność działania. Ograniczamy formalności do niezbędnego minimum – bez rozbudowanej dokumentacji, długiego oczekiwania na decyzję czy skomplikowanych negocjacji. W kilku prostych krokach Twoja firma może szybko uzyskać dostęp do potrzebnego sprzętu.
Czy mogę zmienić sprzęt w trakcie umowy?
Tak. W trakcie trwania umowy zawsze możesz rozbudować sprzęt i po 6 miesiącach już wymieniać na inny model.
Co się stanie, jeśli sprzęt zostanie skradziony, zgubiony lub zniszczony?
Kradzież sprzętu należy jak najszybciej zgłosić na policję oraz do firmy WeSub S.A. W przypadku zgubienia lub zniszczenia wynajmowanego sprzętu należy natychmiastowo poinformować firmę WeSub S.A., której pracownicy udzielą szczegółowych informacji w celu dalszego postępowania.

Skontaktuj się z nami

```

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.