Laptop Lenovo ThinkPad T14s Gen 7 AMD 21YWKK4WHPB

Lenovo
21YWKK4WHPB
570451
0199276346926
Produkt modyfikowany na bazie konfiguracji: 21YW0023PB

Jesteśmy oficjalnym partnerem Lenovo

Konfigurator

Procesor

Modem

Hurry! only 5 szt. w magazynie.
15 624,35 zł
12 702,73 zł netto
Średnia liczba sztuk w magazynie wysyłka w 24h
Rata od
336.36 zł
PKO Leasing Widget
Liczba sztuk
Produkt w dostawie Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia przewidywanej daty dostawy.

  Nowe produkty

Wyłącznie nowe, fabrycznie zapakowane produkty z oficjalnych polskich dystrybucji.

  Bezpieczna dostawa

Przesyłki są dostarczane przez renomowane firmy kurierskie i są ubezpieczone do pełnej wartości.

  Doradztwo i wsparcie

Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pełne wsparcie przed i po sprzedaży.

Najważniejsze cechy laptopa Lenovo ThinkPad T14s Gen 7 AMD 21YWKK4WHPB

Lenovo ThinkPad T14s Gen 7 AMD 21YWKK4WHPBLenovo ThinkPad T14s Gen 7 AMD 21YWKK4WHPB należy do cieszącej się dużą popularnością serii 14-calowych laptopów biznesowych ThinkPad T14s Gen 7 AMD produkowanych przez firmę Lenovo. Laptopa producent wyposażył w 32 GB pamięci RAM w układzie 1 x 32 GB wlutowane. Maksymalna ilość pamięci operacyjnej obsługiwana przez notebook wynosi 32 GB. Producent zastosował pamięć LPDDR5X. Komputer wyposażono w dysk SSD o pojemności 2 TB. W notebooku nie zainstalowano napędu optycznego. W laptopie zainstalowano 8-rdzeniowy procesor Ryzen AI 7 PRO 450 z rodziny procesorów AMD Ryzen AI 7. Pamięć podręczna układu ma pojemność 16MB. CPU osiągnął 26108 punktów w aplikacji PassMark. Układ CPU wykonano w technologii TSMC 4 nm FinFET. Zegar układu CPU jest taktowany z częstotliwością 2GHz GHz (w trybie turbo/boost 5,1GHz). Laptopa wyposażono w podstawowy układ graficzny AMD Radeon 860M. Zintegrowany układ GPU osiągnął wynik 4872 punktów w aplikacji PassMark. Obraz jest wyświetlany na 14-calowym ekranie laptopa w rozdzielczości maksymalnej WUXGA (1920x1200). Do wyświetlania obrazu wykorzystano matrycę IPS zapewniającą doskonały obraz.

Całość zamknięto w obudowie w kolorze czarnym. Cechą charakterystyczną modelu jest niska waga, która wynosi zaledwie nieco ponad 1 kg. Laptop spełnia normy certyfikatów RoHS compliant, Energy Star 9.0, EPEAT 2.0 Gold Registered, TCO Certified, generation 10, Eyesafe Certified 2.0, ErP Lot 6/26 oraz MIL-STD-810H. Użytkownik ma do dyspozycji następujące porty: jeden port USB 3.2 Gen 1 (Always On), trzy gniazda Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (Power Delivery 3.0 i DisplayPort 2.1), jeden port słuchawkowe oraz jeden port HDMI 2.1. Laptop ThinkPad T14s Gen 7 AMD 21YWKK4WHPB ma zainstalowany system operacyjny Windows 11 Pro.

W laptopie zainstalowano modem WWAN. W laptopie ThinkPad T14s Gen 7 AMD 21YWKK4WHPB zainstalowano moduły umożliwiające komunikację z siecią bezprzewodową Wi-Fi oraz w standardzie Bluetooth (5.4).

Do wprowadzania danych służy podświetlana klawiatura. Do dyspozycji użytkownika komputera oddano także TouchPad i TrackPoint. Laptop został wyposażony w kamerę internetową.

Model jest objęty 3-letnią gwarancją producenta typu On-Site. Podzespoły instalowane w ramach modyfikacji konfiguracji bazowej producenta są objęte gwarancją 3 lata Carry-in.

Procesor AMD Ryzen AI 7 PRO 450

Procesor AMD Ryzen AI 7 PRO 450 AMD Ryzen AI 7 PRO 450 oraz jego wariant AI 7 H 450 to jednostki, które na nowo definiują pojęcie mobilnej mocy obliczeniowej w ramach nowoczesnej rodziny Gorgon Point. Ten zaawansowany układ APU integruje w sobie łącznie osiem rdzeni, stosując inteligentny podział na cztery wydajne jednostki Zen 5 osiągające taktowanie do 5,1 GHz oraz cztery energooszczędne rdzenie Zen 5c, które pracują z maksymalną częstotliwością 3,6 GHz. Warto zauważyć, że choć konstrukcyjnie bazuje on na rozwiązaniach znanych z modelu Ryzen AI 7 PRO 350, nowsza iteracja przynosi istotne udoskonalenia, takie jak podbicie zegarów o 100 MHz oraz wprowadzenie pełnego wsparcia dla błyskawicznych pamięci LPDDR5-8533.

Architektura stojąca za rodzinami Gorgon i Krackan Point opiera się na harmonijnej współpracy dwóch klastrów mikroarchitektury. Rdzenie Zen 5c pełnią tu rolę cichych bohaterów codziennych zadań – są mniejsze i bardziej oszczędne pod względem energii, podczas gdy pełnowymiarowe jednostki Zen 5 przejmują stery w momentach najwyższego obciążenia dzięki większym zasobom pamięci podręcznej. Ciekawym aspektem, na który zwracają uwagę analizy techniczne, jest specyfika mobilnej implementacji Zen 5. Ze względu na optymalizację rozmiarów cache oraz różnice w przepustowości instrukcji AVX-512, jednostka ta wykazuje pod pewnymi względami większe pokrewieństwo z desktopową architekturą Zen 4 niż z pełnoprawnym Zen 5 znanym ze stacjonarnych stacji roboczych, co jest przemyślanym kompromisem wymuszonym przez ramy energetyczne laptopów.

Poza samą czystą mocą obliczeniową, Ryzen AI 7 oferuje szeroki wachlarz nowoczesnych technologii komunikacyjnych i multimedialnych. Kluczowym elementem jest obsługa pamięci LPDDR5x-8533, co w połączeniu z natywną kompatybilnością z USB 4 i Thunderbolt otwiera drogę do ekstremalnie szybkich transferów danych i współpracy z nowoczesnymi peryferiami. Podobnie jak w poprzedniej generacji, zachowano wsparcie dla magistrali PCIe 4.0, oferującej stabilne 1,9 GB/s na każdą linię. Prawdziwym sercem do zadań specjalnych jest jednak zintegrowana jednostka NPU XDNA 2. Jej złożona struktura deklasuje pierwszą generację XDNA, dostarczając do 50 INT8 TOPS, co pozwala na błyskawiczną akcelerację procesów opartych na sztucznej inteligencji bezpośrednio na urządzeniu. Należy jednak pamiętać o standardowym dla tego segmentu rozwiązaniu konstrukcyjnym – układ jest na stałe przylutowany do płyty głównej, co wyklucza jego późniejszą wymianę.

W kwestii realnej wydajności, Ryzen AI 7 PRO 450 stanowi solidną ewolucję chipu 350. Dzięki wyższym taktowaniom użytkownicy mogą liczyć na lepszą responsywność, a ogólna moc obliczeniowa stawia ten procesor w bezpośrednim starciu z takimi jednostkami jak Intel Core i7-13900H, co czyni go atrakcyjnym wyborem dla twórców treści. Wrażenia wizualne zapewnia zintegrowana grafika Radeon 860M. Jako bezpośredni następca popularnego modelu 760M, dysponuje on 8 jednostkami obliczeniowymi (512 procesorów strumieniowych) i potrafi rozpędzić się do 3,1 GHz, co w zupełności wystarcza do płynnej pracy w aplikacjach kreatywnych oraz komfortowej zabawy w mniej wymagających grach.

Efektywność energetyczna całego układu jest ściśle kontrolowana przez zaawansowany proces technologiczny 4 nm od TSMC. Pozwala on na utrzymanie bazowego TDP na poziomie 28 W, dając jednocześnie producentom laptopów dużą swobodę w dostosowywaniu limitów mocy od 15 W w ultra-smukłych konstrukcjach aż do 54 W w wydajniejszych maszynach multimedialnych. Tak szeroki zakres regulacji sprawia, że Ryzen AI 7 PRO 450 jest jednym z najbardziej wszechstronnych procesorów mobilnych na rynku, łączącym długi czas pracy na baterii z potężnym zapasem mocy dostępnym dokładnie wtedy, gdy jest on potrzebny.

Copilot+ PC

Copilot+ PC Copilot+ PC to nowa kategoria laptopów i komputerów zgodnych z Windows 11 i zoptymalizowanych pod kątem sztucznej inteligencji. notebook Lenovo ThinkPad T14s Gen 7 AMD 21YWKK4WHPB należy do tej kategorii, więc użytkownik może być pewny, że dzięki odpowiedniej specyfikacji i pojemnej baterii urządzenie doskonale sprawdzi się w pracy w aplikacjach korzystających z AI również poza biurem, z dala od gniazdka zasilania. Urządzenie to zostało stworzone do długiej pracy na zasilaniu akumulatorowym i wspomagania pracy użytkownika sztuczną inteligencją.

Spełniające wymogi certyfikacje Copilot+ PC komponenty zapewnią wysoką wydajność w desktopowych aplikacjach korzystających z AI przy tworzeniu tekstu, analizie danych czy generowaniu grafiki.

Technologia NVMe

Technologia NVMe Technologia NVMe (Non-Volatile Memory Express) to nowoczesny protokół komunikacyjny zaprojektowany specjalnie dla dysków SSD, który radykalnie zwiększa szybkość przesyłania danych. W przeciwieństwie do starszego standardu SATA, NVMe wykorzystuje szybką magistralę PCI Express (PCIe), co pozwala na bezpośrednią i wielokanałową komunikację z procesorem.

Dzięki ogromnej przepustowości i minimalnym opóźnieniom, technologia ta umożliwia błyskawiczne ładowanie systemu operacyjnego, skrócenie czasu renderowania wideo oraz płynną pracę w najbardziej wymagających grach i aplikacjach profesjonalnych. W praktyce dyski NVMe mogą być nawet kilkanaście razy szybsze od tradycyjnych nośników półprzewodnikowych starszej generacji, co czyni je obecnym standardem w wydajnych komputerach i serwerach.

AMD DASH

AMD DASH Technologia AMD DASH, rozwijana jako skrót od Desktop and mobile Architecture for System Hardware, to zaawansowany standard sprzętowego zarządzania komputerami osobistymi i laptopami, stworzony z myślą o nowoczesnych środowiskach biznesowych oraz rozbudowanych infrastrukturach korporacyjnych. Rozwiązanie to, implementowane przede wszystkim w profesjonalnych procesorach z biznesowej linii AMD PRO, opiera się na otwartych specyfikacjach architektonicznych opracowanych przez niezależną organizację DMTF, co gwarantuje jego wyjątkową elastyczność i bezproblemową integrację z większością wiodących konsol administracyjnych. Głównym zadaniem technologii DASH jest umożliwienie specjalistom z działów IT zdalnego, wysoce zautomatyzowanego monitorowania, diagnozowania oraz naprawiania firmowych stacji roboczych na bardzo niskim poziomie sprzętowym. Proces ten odbywa się w trybie pozapasmowym (out-of-band), co oznacza, że administratorzy mają pełny dostęp do maszyny całkowicie niezależnie od kondycji i statusu jej systemu operacyjnego, mogąc wchodzić w interakcję z komputerem nawet wtedy, gdy uległ on krytycznej awarii, zawiesił się, jest uśpiony lub całkowicie wyłączony.

Kluczową zaletą technologii AMD DASH jest oparcie jej na otwartych standardach sieciowych, co pozwala firmom na uniknięcie rygorystycznego uzależnienia od zamkniętych, autorskich ekosystemów oprogramowania, oferując przy tym potężną i tańszą we wdrożeniu alternatywę dla konkurencyjnych systemów zarządzania. Administratorzy korzystający z tego rozwiązania otrzymują do dyspozycji bogaty wachlarz narzędzi diagnostycznych, obejmujących między innymi możliwość zdalnego włączania i restartowania maszyn, inwentaryzację zasobów sprzętowych, aktualizację oprogramowania układowego BIOS/UEFI, a także zdalne bootowanie systemu z zewnętrznych nośników sieciowych w celu jego pełnej reinstalacji. W połączeniu ze wsparciem dla technologii KVM, która pozwala na wirtualne przekierowanie obrazu, klawiatury i myszy bezpośrednio na monitor serwisanta, technologia ta umożliwia rozwiązanie zdecydowanej większości problemów technicznych bez konieczności fizycznego opuszczania biurka przez pracownika wsparcia. Wdrożenie floty komputerów wyposażonych w procesory AMD PRO ze wsparciem dla standardu DASH znacząco obniża całkowite koszty operacyjne przedsiębiorstwa, minimalizując czasy przestojów sprzętu i radykalnie ułatwiając codzienne administrowanie setkami urządzeń rozproszonych w różnych oddziałach firmy.

Gwarancja On-Site Premier Support

Gwarancja To najwyższy poziom wsparcia technicznego dostępny na rynku, znany jako Premier Support. Wykracza daleko poza zwykłą naprawę sprzętu. Zyskujesz bezpośredni dostęp do dedykowanych, zaawansowanych inżynierów (często 24/7), pomijając standardowe infolinie i automatyczne skrypty rozmów.

Usługa obejmuje nie tylko naprawy sprzętowe (zazwyczaj w trybie Next Business Day), ale także wsparcie w zakresie oprogramowania, problemów z siecią czy konfiguracją. To kompleksowa opieka IT, w której producent przejmuje odpowiedzialność za rozwiązanie problemu „end-to-end”, a Ty masz pewność priorytetowego traktowania każdego zgłoszenia.

TrackPoint

TrackPoint Wprowadzony po raz pierwszy w 1992 roku, TrackPoint stał się ikoną designu przemysłowego. Został zaprojektowany, aby rozwiązać problem ograniczonej przestrzeni w samolotach i pociągach, gdzie korzystanie z myszy zewnętrznej było niemożliwe. Konstrukcyjnie jest to miniaturowy dżojstik (strain gauge), który reaguje na siłę nacisku – im mocniej go przesuwasz, tym szybciej porusza się kursor.

To rozwiązanie jest cenione za niezawodność w ekstremalnych warunkach. W przeciwieństwie do tradycyjnych touchpadów, TrackPoint działa bezbłędnie, gdy masz mokre dłonie lub pracujesz w rękawiczkach, co czyni go niezastąpionym w zastosowaniach inżynieryjnych i terenowych. Charakterystyczna chropowata faktura nakładki (dostępnej w różnych kształtach, jak Classic Dome czy Soft Rim) zapewnia doskonałą przyczepność i precyzję co do jednego piksela.

Czytnik linii papilarnych

Czytnik linii papilarnych Notebooki serii Lenovo ThinkPad T14s Gen 7 AMD słyną z niezawodności i zabezpieczeń, a wbudowany czytnik linii papilarnych jest tego najlepszym dowodem. To popularne zabezpieczenie biometryczne nie tylko gwarantuje, że nikt niepowołany nie uzyska dostępu do Twoich projektów, ale także oferuje najwyższy komfort użytkowania. Wystarczy jedno dotknięcie palca, aby błyskawicznie odblokować komputer i wrócić do przerwanych zadań. Rezygnacja z wpisywania hasła to oszczędność czasu i wygoda, która w dzisiejszym, dynamicznym świecie biznesu jest nieoceniona. Czytnik linii papilarnych w urządzeniach biznesowych to synergia bezpieczeństwa i nowoczesnego designu.

Wi-Fi 7

Wi-Fi 7 Wybór urządzeń serii Lenovo ThinkPad T14s Gen 7 AMD z Wi-Fi 7 (802.11be) to inwestycja, która zabezpiecza infrastrukturę IT Twojej firmy na lata. W dobie powszechnych wideokonferencji w rozdzielczości 4K, pracy w chmurze i rosnącej roli rzeczywistości rozszerzonej (AR/VR), Wi-Fi 7 zapewnia stabilność połączenia porównywalną z kablem ethernetowym. Dzięki nowemu podejściu do zarządzania pasmem, Lenovo ThinkPad T14s Gen 7 AMD 21YWKK4WHPB radzi sobie bezbłędnie nawet w najbardziej zatłoczonych biurach, gdzie setki urządzeń walczą o dostęp do sieci.

Zastosowanie zaawansowanego szyfrowania oraz najnowszych protokołów bezpieczeństwa sprawia, że transmisja danych pozostaje w pełni chroniona przed nieautoryzowanym dostępem. Lenovo ThinkPad T14s Gen 7 AMD 21YWKK4WHPB z Wi-Fi 7 to nie tylko szybszy internet – to narzędzie, które eliminuje bariery technologiczne, pozwalając Twojemu zespołowi pracować bez żadnych przestojów, bez względu na obciążenie sieci firmowej.

Układ Neural Processing Unit

Układ Neural Processing Unit 21YWKK4WHPB wyposażono w procesor z układem NPU. NPU, czyli Neural Processing Unit, to wyspecjalizowany akcelerator sprzętowy zaprojektowany od podstaw w celu efektywnego wykonywania obliczeń związanych z sieciami neuronowymi oraz algorytmami sztucznej inteligencji. W przeciwieństwie do tradycyjnych procesorów centralnych, które są zoptymalizowane pod kątem zadań ogólnych, NPU koncentruje się na masowo równoległym przetwarzaniu operacji matematycznych na macierzach i wektorach.

Architektura ta pozwala na znaczne odciążenie jednostek CPU i GPU, przejmując od nich zadania takie jak rozpoznawanie obrazów, przetwarzanie języka naturalnego czy zaawansowana edycja wideo w czasie rzeczywistym. Dzięki wysokiej specjalizacji układy te charakteryzują się wyjątkową efektywnością energetyczną, co jest kluczowe w urządzeniach mobilnych i laptopach, gdzie liczy się każdy wat zużytej energii przy zachowaniu płynności działania funkcji AI.

Współczesne jednostki NPU są integrowane bezpośrednio w strukturę procesorów wielordzeniowych, tworząc z nimi spójny ekosystem zdolny do błyskawicznej analizy danych bez konieczności przesyłania ich do chmury obliczeniowej. Rozwiązanie to nie tylko zwiększa szybkość reakcji aplikacji, ale również podnosi poziom prywatności użytkownika, ponieważ większość operacji związanych z uczeniem maszynowym odbywa się lokalnie na danym urządzeniu.

Wykorzystanie NPU przekłada się na realne korzyści w codziennym użytkowaniu, takie jak inteligentne zarządzanie energią, poprawa jakości rozmów wideo poprzez automatyczne usuwanie szumów czy przyspieszenie pracy w profesjonalnych programach graficznych. Technologia ta staje się obecnie standardem w nowoczesnych komputerach osobistych, definiując nową kategorię sprzętu zdolnego do natywnej obsługi zaawansowanych modeli językowych i asystentów cyfrowych bezpośrednio z poziomu systemu operacyjnego.

Certyfikat Energy Star

Certyfikat Energy Star Energy Star to międzynarodowy symbol wysokiej efektywności energetycznej, przyznawany urządzeniom, które zużywają znacznie mniej prądu niż ich standardowe odpowiedniki bez utraty wydajności czy funkcjonalności. Certyfikat ten wymusza na producentach stosowanie zaawansowanych systemów zarządzania energią, które automatycznie przełączają sprzęt w tryb uśpienia o niskim poborze mocy po okresie bezczynności. Program ten został stworzony przez amerykańską Agencję Ochrony Środowiska (EPA), aby pomóc konsumentom i firmom w obniżaniu rachunków za elektryczność przy jednoczesnym ograniczaniu emisji gazów cieplarnianych. Wybierając laptopy serii Lenovo ThinkPad T14s Gen 7 AMD z tym charakterystycznym logo, użytkownik ma pewność, że produkt przeszedł rygorystyczne testy laboratoryjne potwierdzające jego proekologiczny charakter i oszczędność eksploatacji.

Matryca IPS

Matryca IPS Laptop Lenovo ThinkPad T14s Gen 7 AMD 21YWKK4WHPB z matrycą IPS (In-Plane Switching) to gwarancja najwyższej ergonomii i precyzji obrazu. Technologia ta została zaprojektowana, aby wyeliminować ograniczenia starszych paneli, oferując szerokie kąty widzenia sięgające 178 stopni zarówno w pionie, jak i w poziomie. Oznacza to, że obraz zachowuje spójność kolorów i kontrastu nawet wtedy, gdy patrzysz na ekran z boku – co jest nieocenione podczas prezentowania wyników pracy zespołowi lub klientowi.

Wysoki kontrast i doskonała ostrość czcionek sprawiają, że wielogodzinna praca z tekstem, arkuszami kalkulacyjnymi czy kodem staje się znacznie mniej męcząca dla oczu. Dodatkowo, urządzenia z matrycami IPS słyną z równomiernego podświetlenia, co eliminuje irytujące plamy światła na krawędziach ekranu. Dla twórców oznacza to stabilne środowisko do edycji zdjęć i wideo, gdzie każdy kolor jest wyświetlany zgodnie z zamierzeniami, bez przekłamań wynikających z kąta nachylenia klapy laptopa.

Certyfikat MIL-STD-810H

Certyfikat MIL-STD-810H Laptopy serii Lenovo ThinkPad T14s Gen 7 AMD pozytywnie przeszły szereg wymagających i rygorystycznych testów jakości, wytrzymałości i odporności na różne warunki środowiskowe zgodnie z zaktualizowanym militarnym standardem MIL-STD-810H. Bardziej restrykcyjne procedury i zaktualizowane metody testowe jeszcze lepiej odzwierciedlają skrajne warunki użycia w prawdziwym środowisku roboczym. Certyfikacja MIL-STD-810H potwierdza wysoką jakość i niezawodność urządzeń tej serii.

Klawiatura podświetlana

Klawiatura podświetlana W laptopach klasy biznesowej i premium podświetlenie klawiatury realizowane jest za pomocą energooszczędnych diod LED. System ten został zaprojektowany tak, aby zminimalizować pobór prądu z baterii, co jest kluczowe podczas pracy mobilnej. Białe, eleganckie i dyskretne, typowe dla serii biznesowych światło klawiatury pomaga w skupieniu się i męczy oczu licznymi kolorami i migotaniem. Podświetlana klawiatura pozwala na pracę miejscach gdzie oświetlenie nie jest odpowiednie. Praca w podróży służbowej w pociągu czy samolocie może być wygodniejsza, gdy klawisze będą łagodnie podświetlone. W laptopach biznesowych taka funkcja może okazać się nieoceniona i niezbędna, zwłaszcza dla osób, które często pracują poza biurem.

Modem 4G LTE

Modem 4G LTE Laptopy biznesowe często wykorzystywane są poza biurem. Podróże służbowe, spotkania z klientami czy kontrahentami często wymagają stałej łączności z firmą czy po prostu z Internetem. W tym pomaga wbudowany modem 4G LTE.

Notebook Lenovo ThinkPad T14s Gen 7 AMD 21YWKK4WHPB został wyposażony w modem 4G LTE, wiec praca w terenie wymagająca stałego połączenia z siecią nie będzie problemem. Dzięki szerokiemu dostępowi do sieci 4G dostęp do Internetu będzie możliwy w wielu miejscach gdzie nie jest dostępna sieć Wi-Fi. Korzystanie z łączności komórkowej jest także bezpieczniejsze niż łączenie się do publicznych sieci Wi-Fi dostępnych w restauracjach czy hotelach.

Certyfikat EPEAT Gold

Certyfikat EPEAT Gold Certyfikat EPEAT Gold to najwyższe i najbardziej prestiżowe odznaczenie w ramach globalnego systemu oceny wpływu urządzeń elektronicznych na środowisko naturalne, zarządzanego przez organizację Global Electronics Council. Aby dany produkt, taki jak nowoczesny laptop, zaawansowany monitor czy profesjonalna stacja robocza, mógł uzyskać to elitarne wyróżnienie, musi on nie tylko rygorystycznie spełniać wszystkie nałożone kryteria obowiązkowe, ale również sprostać wymaganiom co najmniej siedemdziesięciu pięciu procent bardzo wyśrubowanych kryteriów opcjonalnych. Wymogi te drobiazgowo weryfikują niemal każdy etap cyklu życia sprzętu, począwszy od zrównoważonego projektowania i starannego doboru materiałów, poprzez drastyczne ograniczenie użycia substancji toksycznych i szkodliwych w procesie produkcyjnym, aż po powszechne wykorzystanie tworzyw sztucznych oraz metali pochodzących bezpośrednio z recyklingu. Każde urządzenie opatrzone tą złotą odznaką musi charakteryzować się również wybitną energooszczędnością w codziennym użytkowaniu, przemyślaną konstrukcją ułatwiającą jego przyszłą naprawę lub dłuższą eksploatację, a także ekologicznym opakowaniem i dostępnością darmowych programów odbioru zużytego sprzętu.

Z perspektywy świadomych konsumentów oraz nowoczesnych przedsiębiorstw, wybór elektroniki z certyfikatem EPEAT Gold stanowi bezkompromisową gwarancję inwestycji w sprawdzone rozwiązania technologiczne o minimalnym śladzie węglowym, które realnie wspierają globalną gospodarkę obiegu zamkniętego. Wartość tego standardu jest szczególnie doceniana w przypadku dużych wdrożeń firmowych oraz międzynarodowych zamówień publicznych, gdzie zrównoważony rozwój, długowieczność infrastruktury IT oraz ścisła, proekologiczna polityka odpowiedzialności biznesu stanowią kluczowe filary podejmowania decyzji zakupowych. Decydując się na sprzęt najwyższej klasy ekologicznej, użytkownicy otrzymują nie tylko innowacyjne i wydajne narzędzia do pracy, ale także wymiernie przyczyniają się do redukcji elektrośmieci i obniżenia globalnego zużycia energii elektrycznej.

TPM

TPM Zastosowanie standardu TPM w urządzeniach serii Lenovo ThinkPad T14s Gen 7 AMD znacząco podnosi poziom ochrony użytkowników pracujących w terenie czy w podróży służbowej. Dzięki ścisłej integracji modułu z systemem Windows Hello, proces autoryzacji za pomocą odcisku palca lub skanowania twarzy odbywa się wewnątrz bezpiecznego układu, co uniemożliwia przejęcie danych biometrycznych przez złośliwe oprogramowanie. W praktyce oznacza to, że nawet w przypadku kradzieży lub zgubienia laptopa, osoba niepowołana nie jest w stanie odczytać zawartości dysku ani obejść ekranu blokady. Fizyczne zabezpieczenie kluczy w module TPM sprawia, że próba przełożenia dysku do innego komputera kończy się niepowodzeniem, pozostawiając dane trwale zaszyfrowanymi.

Kensington Lock

Kensington Lock Konstrukcja gniazda zabezpieczającego w serii Lenovo ThinkPad T14s Gen 7 AMD została zaprojektowana z myślą o ekstremalnej wytrzymałości, co odróżnia ją od standardowych rozwiązań spotykanych w segmencie domowym. Gniazdo jest trwale zintegrowane z wewnętrznym, wzmocnionym szkieletem obudowy laptopa, co sprawia, że próba jego siłowego wyrwania doprowadziłaby do nieodwracalnego uszkodzenia całego urządzenia. Taka budowa skutecznie zniechęca potencjalnego złodzieja, ponieważ komputer skradziony poprzez brutalne wyrwanie linki staje się bezwartościowy na rynku wtórnym. Solidne materiały użyte do produkcji tego elementu gwarantują, że mechanizm blokujący pozostanie stabilny i niezawodny nawet po wielu latach intensywnego użytkowania.

Złącze Thunderbolt 4

Złącze Thunderbolt 4 Laptopy serii Lenovo ThinkPad T14s Gen 7 AMD idąc za nowoczesnymi standardami łączności otrzymały szybkie i wszechstronne gniazdo Thunderbolt 4. Choć wizualnie port ten wykorzystuje powszechnie znane USB-C, jego możliwości znacznie wykraczają poza standardowe rozwiązania. Dzięki niesamowitej przepustowości wynoszącej 40 Gbps, Thunderbolt 4 pozwala na błyskawiczny transfer ogromnych plików, co jest kluczowe dla profesjonalistów pracujących z wideo czy grafiką.

Co więcej, port ten jest w pełni kompatybilny ze standardem DisplayPort, co umożliwia przesyłanie obrazu do dwóch monitorów 4K lub jednego 8K przy zachowaniu najwyższej płynności. Dzięki wsparciu dla Power Delivery, to samo gniazdo służy do szybkiego ładowania laptopa z dużą mocą, eliminując potrzebę posiadania dedykowanego zasilacza o specyficznej wtyczce. To technologia „wszystko w jednym”, która redefiniuje pojęcie mobilnego biura.

: 21YWKK4WHPB
Hurry! only 5 szt. w magazynie.
Informacje podstawowe
Producent
Lenovo
Produkt
Laptop
Rodzaj konfiguracji
Rozszerzona
Certyfikat Intel EVO
Nie
Model
ThinkPad T14s Gen 7 AMD
Stan
Nowy
Gwarancja
3 lata On-Site (w tym 3 lata Premier Support)
Laptop konwertowalny
Nie
Materiał obudowy
Stop magnezu
Aluminium
Kolor obudowy
Czarny
Kamera internetowa
Tak
Procesor
Procesor
AMD Ryzen AI 7
Typ procesora
Model: Ryzen AI 7 PRO 450
Częstotliwość: 2GHz / 5,1GHz
Cache: 16MB
Litografia: TSMC 4 nm FinFET
Obsługiwane gniazda: FP8
Obsługiwana pamięć: DDR5 (FP8), LPDDR5X (FP8)
Technologia Intel vPro
Nie
Liczba rdzeni procesora
8
Układ NPU (AI)
Tak
Technologia AMD DASH
Tak
Liczba zainstalowanych procesorów
1
Chipset płyty głównej
AMD SoC
PassMark procesora
26108
Pamięć RAM
Pamięć zainstalowana
32 GB
Typ pamięci
1 x 32 GB wlutowane
LPDDR5X
Maksymalna ilość pamięci
32 GB
Dysk
Dysk
SSD
Pojemność dysku
2 TB
Parametry dysku
M.2 NVMe PCie x3
SSD
jednostronne
2280
2 TB
Dysk 2
brak
Dysk 3
brak
Dysk 4
brak
Napęd optyczny
brak
Ekran
Przekątna ekranu
14"
Rozdzielczość
1920x1200 (WUXGA)
Technologia matrycy
IPS
Jasność matrycy
400 cd/m²
Ekran dotykowy
Nie
Filtr prywatyzujący
Nie
High Dynamic Range (HDR)
Nie
Informacja o ekranie
14" WUXGA (1920x1200) IPS 400nits
Anti-glare
45% NTSC
60Hz
DBEF5
Karta graficzna
Zintegrowana karta graficzna
AMD Radeon 860M
PassMark karty zintegrowanej
4872
Rodzaj karty graficznej
Zintegrowana
Interfejsy i komunikacja
Interfejsy
3 x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (Power Delivery 3.0 i DisplayPort 2.1)
1 x USB 3.2 Gen 1 (Always On)
1 x HDMI 2.1
1 x Gniazdo słuchawkowe
Modem WWAN
Tak
Typ modemu WWAN
4G (LTE)
Komunikacja
Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth 5.4
Złącze Thunderbolt
Thunderbolt 4
Złącze HDMI
Tak
Złącze DisplayPort
Nie
Złącze VGA (15-pin D-Sub)
Nie
Wi-Fi
Tak
Złącze COM (RS-232)
Nie
Bluetooth
Tak
Pozostałe
Multimedia
SoundWire
Realtek ALC3346
2 mikrofony 360°
Głośniki stereo 2W x2, Dolby Atmos
Kamera internetowa 5.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter, vHDR, Computer Vision on ISP
Bezpieczeństwo
Dedykowany układ szyfrowania TPM 2.0 Enabled
Czytnik linii papilarnych (dotykowy, Match-on-Chip), Zintegrowany z przyciskiem uruchamiania
Kensington Lock (Nano), 2.5 x 6 mm
Computer Vision-based Human Presence Detection on Image Signal Processor (ISP)
Czytnik kart SmartCard
Nie
Wprowadzanie danych
Klawiatura podświetlana
Klawiatura odporna na zachlapanie
TrackPoint
Touchpad
Układ klawiatury
Międzynarodowy
Podświetlana klawiatura
Tak
Czytnik linii papilarnych
Tak
Klawiatura numeryczna
Nie
Near Field Communication (NFC)
Nie
Zasilanie
Zasilacz 65W USB-C Slim GaN (3-pin)
Kensington Lock
Tak
Bateria
Bateria 58 Wh
Trusted Platform Module (TPM)
Tak
System operacyjny
Windows 11 Pro
Wymiary
Szerokość: 313 mm
Głębokość: 224 mm
Wysokość: 20 mm
Certyfikaty
MIL-STD-810H
Eyesafe Certified 2.0
Energy Star 9.0
EPEAT 2.0 Gold Registered
ErP Lot 6/26
RoHS compliant
TCO Certified, generation 10
Certyfikat MIL-STD-810
MIL-STD-810H
Certyfikat EPEAT Gold
Tak
W zestawie
ThinkShield Remote Supervisor Password 3-year + Lenovo AI Now
Zasilacz 65W USB-C Slim GaN (3-pin)
Waga
1,09 kg
Copilot+ PC
Tak

Specyficzne kody

EAN13
0199276346926
MPN
21YW0023PB
Przesyłka kurierska
Darmowa

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.

ITnes.pl · PKO Leasing

Finansowanie jutra:
Leasing w ITnes.pl

Napędzamy Twój biznes technologią, której nie musisz kupować na własność.

W świecie nowoczesnego biznesu wygrywają ci, którzy potrafią szybciej adaptować zmiany. W ITnes.pl wierzymy, że dostęp do najpotężniejszych narzędzi IT nie powinien być ograniczony jednorazowym wydatkiem. Dlatego, wspólnie z PKO Leasing – niekwestionowanym liderem rynku – stworzyliśmy ekosystem finansowy, który pozwala Twojej firmie wejść na wyższy poziom efektywności bez obciążania budżetu.

Dlaczego Leasing z ITnes.pl to Twój strategiczny ruch?

Leasing w naszym wydaniu to nie tylko rata.
To Power Up dla Twojej infrastruktury IT.

Maksymalna Płynność

Cash Flow Mastery

Zachowaj gotówkę na kluczowe inwestycje, marketing czy ekspansję. Sprzęt zarabia na siebie sam, gdy Ty płacisz niskie, przewidywalne raty.

Optymalizacja Podatkowa 2.0

Tarcza Podatkowa

Wykorzystaj tarczę podatkową. Każda rata to koszt uzyskania przychodu, który realnie obniża Twoje zobowiązania wobec fiskusa.

Technologia Zawsze na Czas

Rotacja Floty IT

Nie czekaj latami na wymianę sprzętu. Leasing pozwala na regularną rotację floty IT, dzięki czemu Twój zespół zawsze pracuje na najszybszych i najbezpieczniejszych rozwiązaniach.

Formy Finansowania

Skrojone pod Twój Model Biznesowy. Wybierz drogę, która najlepiej pasuje do strategii rozwoju Twojej firmy.

Leasing Operacyjny

Wolność i Elastyczność

To najczęściej wybierana forma przez naszych partnerów B2B. Traktujesz leasing jak usługę.

DLA KOGO? Dla firm chcących regularnie odświeżać park maszynowy.
KORZYŚĆ Opłata wstępna i wszystkie raty są w całości kosztem uzyskania przychodu. Podatek VAT płacisz proporcjonalnie w każdej racie.

Leasing Finansowy

Inwestycja w Majątek

Idealny, gdy planujesz związać się ze sprzętem na dłużej i chcesz go amortyzować po swojej stronie.

DLA KOGO? Dla przedsiębiorców stawiających na budowę stałych aktywów firmy.
KORZYŚĆ Ty dokonujesz odpisów amortyzacyjnych, a część odsetkowa raty jest Twoim kosztem.

Twoja Droga do Nowoczesności

Proces w ITnes.pl jest tak płynny, jak praca na nowym workstation od HP czy Dell.

TECH

Wybór Rozwiązania

Wybierz topowy sprzęt z naszej oferty. Nasi eksperci pomogą Ci skonfigurować zestaw idealnie pod profil Twojej działalności.

LEARN

Konsultacja i Decyzja

Skontaktuj się ze swoim Dedykowanym Opiekunem. Wniosek procesujemy błyskawicznie – decyzję z PKO Leasing otrzymasz często w 15 minut.

TOGETHER

Podpisanie i Realizacja

Formalności ograniczamy do minimum. Podpisujesz umowę (często całkowicie online) i dołączasz do grona firm, które nie czekają na przyszłość, ale ją tworzą.

SUCCESS

Start Systemu

Sprzęt trafia do Twojego biura, gotowy do pracy, a Ty cieszysz się pełnym wsparciem posprzedażowym ITnes.pl.

PORADA EKSPERTA

Strategiczne Zarządzanie Cyklem Życia IT

„W dzisiejszym IT to nie posiadanie, a użytkowanie generuje zysk. Rekomendujemy leasing jako narzędzie do zarządzania TCO (Total Cost of Ownership). Zamiast jednorazowego kosztu 100 000 zł na serwery, zainwestuj te środki w rozwój produktu, a technologię sfinansuj z bieżących przychodów. To różnica między firmą, która trwa, a firmą, która dominuje."

FAQ – Rozumiemy Twój Biznes

Absolutnie. Dzięki partnerstwu z PKO Leasing oferujemy procedury uproszczone dla startupów i nowych podmiotów.
Praktycznie wszystko, co buduje Twoje środowisko pracy: laptopy, stacje robocze, serwery, macierze, monitory, a nawet specjalistyczne oprogramowanie.
Stawiamy na minimum biurokracji. W większości przypadków wystarczy NIP i dowód osobisty reprezentanta firmy.

ITnes.pl | IT for BUSINESS

Więcej niż Sklep – Twój Partner Technologiczny. Nie jesteśmy tylko dostawcą pudełek. Jesteśmy architektami Twojej przewagi konkurencyjnej.

Dedykowany Opiekun Klienta

W ITnes.pl nie jesteś numerem w systemie. Masz swojego partnera, który zna specyfikę Twojej branży i zawsze odbiera telefon.

A-brandy z Rodziny IT

Dostarczamy tylko rozwiązania od globalnych liderów (Dell, HP, Lenovo, Apple). To gwarancja jakości, prestiżu i niezawodności.

Wsparcie Przed i Posprzedażowe

Nasza rola nie kończy się na wystawieniu faktury. Doradzamy przy wyborze, wspieramy przy wdrożeniu i dbamy o Twój spokój w trakcie eksploatacji.

B2B DNA

Rozumiemy język biznesu. Nasza oferta jest elastyczna, skalowalna i zawsze zorientowana na Twój sukces.

Gotowy na przyspieszenie?

Porozmawiajmy o tym, jak leasing z PKO Leasing w ITnes.pl może odmienić Twoją firmę. Skontaktuj się z nami już dziś.

Skontaktuj się z nami

Sprzęt IT dla firm bez inwestycji na start

Zamiast jednorazowego wydatku rzędu kilkudziesięciu tysięcy zł – przewidywalny miesięczny koszt

Rozwiązanie dla klientów biznesowych

Sprzęt elektroniczny RentPay

finansowanie sprzętu IT
dla firm

RentPay to model finansowania, w którym firma korzysta ze sprzętu w zamian za stałą miesięczna opłatę. Nie inwestujesz w zakup środków trwałych – zachowujesz płynność finansową i kontrolę nad kosztami.

Jak wynajmować sprzęt za pomocą RentPay?

Zobacz opcję „Subskrybuj” przy na stronie produktu i sprawdź miesięczny koszt dla Twojej firmy

Dlaczego firmy wybierają subskrypcję?

Wykup

Stały miesięczny koszt bez dużych inwestycji

Nie angażujesz kapitału w zakup sprzętu, który traci wartość

Przedłużenie

Krótka umowa

Na 12 miesięcy. W ofercie dla firm sprzęt wymienisz już po pół roku.

Rozwiązanie

Możliwość zmiany sprzętu w trakcie umowy

Rozbudowujesz lub wymieniasz sprzęt bez rozwiązywania umowy, po 6 miesiącach możesz wymienić sprzęt na nowy – coś czego nie oferuje leasing.

Wykup 2

Ochrona i SafeUp w cenie

Subskrypcja sprzętu obejmuje bezpłatny pakiet ochronny SafeUp. Nie musisz martwić się kradzieżą i serwisem sprzętu.

Przedłużenie 2

Faktura VAT za usługę

Co miesiąc otrzymujesz fakturę VAT za subskrypcję, którą łatwo zaksięgujesz w koszty prowadzenia biznesu.

Jak działa RentPay?

1 Koszyk

Wybierz subskrypcję

W metodach płatności za produkt wybierz opcję SUBSKRYBUJ.

2 Koszyk

Podsumowanie oferty

Na tym etapie poznasz dokładną ofertę subskrypcji bądź najmu. Możesz dobrać dodatkowy pakiet serwisowy.

3 Koszyk

Zaakceptuj umowę

Na ekranie generowania Umowy zostaniesz poproszony o podanie swoich danych.

Przygotuj dowód osobisty, na podstawie Twoich informacji zostanie wygenerowana Umowa Subskrypcji. Zaakceptuj aby przejść dalej.

4 Koszyk

Subskrypcja dla biznesu

Po zaakceptowaniu Umowy należy wpłacić kaucję, która jest niezbędna do aktywowania Twojej Umowy.

Możesz to zrobić na dwa sposoby – płatnością online AutoPay bądź na podstawie Noty Księgowej. Pamiętaj, aby wpłacić kaucję z konta firmowego, inaczej niezbędna będzie dodatkowa weryfikacja. Po zaksięgowaniu wpłaty, wysyłamy Twój sprzęt!

Najczęstsze pytania

Czy subskrypcja to leasing?
Nie. W leasingu spłacasz sprzęt i często go wykupujesz. Dzięki subskrypcji płacisz tylko za korzystanie ze sprzętu, co znacznie zmniejsza Twoje firmowe wydatki.
Co zawiera cena subskrypcji?
Cena miesięcznego wynajmu związana jest ze spadkiem wartości urządzenia w czasie, kiedy jest użytkowany przez klienta. Oznacza to, że płacisz tylko za korzystanie z urządzenia. W cenę wliczony jest podstawowy pakiet ochronny.
Uproszczony proces zawarcia umowy
Proces wynajmu sprzętu IT został zaprojektowany z myślą o firmach, które cenią czas i sprawność działania. Ograniczamy formalności do niezbędnego minimum – bez rozbudowanej dokumentacji, długiego oczekiwania na decyzję czy skomplikowanych negocjacji. W kilku prostych krokach Twoja firma może szybko uzyskać dostęp do potrzebnego sprzętu.
Czy mogę zmienić sprzęt w trakcie umowy?
Tak. W trakcie trwania umowy zawsze możesz rozbudować sprzęt i po 6 miesiącach już wymieniać na inny model.
Co się stanie, jeśli sprzęt zostanie skradziony, zgubiony lub zniszczony?
Kradzież sprzętu należy jak najszybciej zgłosić na policję oraz do firmy WeSub S.A. W przypadku zgubienia lub zniszczenia wynajmowanego sprzętu należy natychmiastowo poinformować firmę WeSub S.A., której pracownicy udzielą szczegółowych informacji w celu dalszego postępowania.

Skontaktuj się z nami

```

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.