Laptop Lenovo ThinkPad T14 Gen 6 AMD 21QJGX00QPB

Lenovo
21QJGX00QPB
561178
0198157692398
Produkt modyfikowany na bazie konfiguracji: 21QJ005DPB

Jesteśmy oficjalnym partnerem Lenovo

Hurry! only 9 szt. w magazynie.
9 396,50 zł
7 639,43 zł netto
Średnia liczba sztuk w magazynie wysyłka w 24h
Rata od
204.87 zł
PKO Leasing Widget
Liczba sztuk
Produkt w dostawie Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia przewidywanej daty dostawy.

  Nowe produkty

Wyłącznie nowe, fabrycznie zapakowane produkty z oficjalnych polskich dystrybucji.

  Bezpieczna dostawa

Przesyłki są dostarczane przez renomowane firmy kurierskie i są ubezpieczone do pełnej wartości.

  Doradztwo i wsparcie

Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pełne wsparcie przed i po sprzedaży.

Opis notebooka Lenovo ThinkPad T14 Gen 6 AMD 21QJGX00QPB

Zdjęcie komputera Lenovo ThinkPad T14 Gen 6 AMD 21QJGX00QPBNotebook Lenovo ThinkPad T14 Gen 6 AMD 21QJGX00QPB należy do cieszącej się dużą popularnością serii laptopów biznesowych ThinkPad T14 Gen 6 AMD produkowanych przez firmę Lenovo. W laptopie zastosowano 8-rdzeniową jednostkę centralną AMD Ryzen AI 7 (Ryzen AI 7 PRO 350). Układ osiągnął 24060 punktów w aplikacji PassMark. Pamięć cache układu ma pojemność 16MB. CPU pracuje z częstotliwością 2GHz GHz (maks. 5GHz). Układ CPU został wyprodukowany w technologii TSMC 4 nm FinFET. Laptop oferuje podstawowy układ graficzny AMD Radeon 860M - wynik zintegrowanego GPU w aplikacji PassMark to 4872 punktów.

W notebooku zainstalowano 16 GB pamięci RAM (1 x 16 GB). Producent zastosował pamięć DDR5. Pamięć RAM można rozbudować do 64 GB. 14-calowy ekran notebooka ThinkPad T14 Gen 6 AMD 21QJGX00QPB wyświetla obraz w maksymalnej rozdzielczości 1920x1200 pikseli (WUXGA). Do wyświetlania obrazu wykorzystano matrycę w technologii IPS zapewniającą doskonały obraz. Pamięć masowa obejmuje dysk SSD o pojemności 1 TB. Użytkownik laptopa ma do dyspozycji modem GSM. Podzespoły laptopa zostały umieszczone w obudowie w kolorze czarnym. Waga laptopa wynosi zaledwie 1,4 kilograma. Komputer ma preinstalowany system operacyjny Windows 11 Pro. Laptop oferuje następujące porty: port słuchawkowe, port USB 3.2 Gen 1 (Always On), port Ethernet (RJ-45), port USB 3.2 Gen 1, port HDMI 2.1 oraz dwa porty Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (Power Delivery 3.0 i DisplayPort 2.1). Laptop spełnia certyfikaty ErP Lot 6/26, RoHS compliant, Energy Star 9.0, TCO Certified, generation 10, MIL-STD-810H oraz EPEAT Gold Registered. W laptopie zainstalowano moduły komunikacji Wi-Fi i Bluetooth 5.4. Jedną z zalet produktu jest wbudowana kamera internetowa.

Produkt jest objęty 3-letnią gwarancją producenta typu On-Site. Podzespoły instalowane w ramach modyfikacji konfiguracji bazowej producenta są objęte gwarancją sklepu 3 lata Carry-in.

Procesor AMD Ryzen AI 7 PRO 350

Procesor AMD Ryzen AI 7 PRO 350 AMD Ryzen AI 7 PRO 350 to zaawansowany procesor mobilny należący do nowoczesnej rodziny Krakan Point, który został oficjalnie zaprezentowany podczas targów CES na początku 2025 roku. Jednostka ta integruje osiem rdzeni CPU w układzie hybrydowym, na który składają się cztery wysokowydajne rdzenie Zen 5 osiągające taktowanie do 5 GHz oraz cztery energooszczędne rdzenie Zen 5c o maksymalnej częstotliwości 3,5 GHz. Procesor dysponuje 16 MB pamięci podręcznej trzeciego poziomu, co znacząco wspomaga płynność operacji przy dużym obciążeniu. Choć pod względem czystej specyfikacji model ten jest niemal identyczny z wariantem konsumenckim, wersja PRO została wzbogacona o specjalistyczne funkcje zarządzania flotą urządzeń oraz rozbudowane mechanizmy zabezpieczeń, które są kluczowe w środowiskach korporacyjnych.

Fundamentem architektury Krakan Point jest podział na dwa klastry, gdzie rdzenie Zen 5c stanowią mniejszą i bardziej efektywną energetycznie wersję pełnowymiarowych jednostek Zen 5, oferując jednocześnie skromniejszą pamięć podręczną. Specjaliści wskazują na istotny fakt, że mobilna implementacja architektury Zen 5 wykazuje pewne podobieństwa do desktopowej generacji Zen 4, co wynika ze specyficznej hierarchii pamięci cache oraz różnic w przepustowości instrukcji AVX-512. Projektanci systemów wykorzystujący ten procesor mają dużą swobodę w doborze pamięci operacyjnej, ponieważ układ wspiera zarówno moduły DDR5-5600, jak i bardzo szybkie LPDDR5x-8000. Dodatkowo jednostka zapewnia natywną obsługę interfejsu USB 4 oraz magistrali PCIe 4.0, co gwarantuje szybki transfer danych dla nowoczesnych dysków NVMe i zewnętrznych akcesoriów.

Niezwykle istotnym elementem procesora jest zintegrowana jednostka NPU XDNA 2, która cechuje się znacznie większą złożonością niż jej poprzedniczka i oferuje wydajność na poziomie 50 INT8 TOPS do akceleracji obliczeń związanych ze sztuczną inteligencją. Dzięki zastosowaniu najnowszej architektury oraz wysokim zegarom, ogólna wydajność procesora stoi na bardzo wysokim poziomie, co pozwala na sprawne wykonywanie nawet najbardziej wymagających zadań profesjonalnych. W obszarze graficznym użytkownicy otrzymują układ Radeon 860M, będący bezpośrednim następcą modelu 760M, który wykorzystuje nową architekturę RDNA 3.5. Grafika ta dysponuje ośmioma jednostkami obliczeniowymi taktowanymi zegarem do 3 GHz, co przekłada się na solidne osiągi w pracy z multimediami i projektami wizualnymi.

Pod względem konstrukcyjnym Ryzen AI 7 PRO 350 jest na stałe przylutowany do płyty głównej, co jest standardowym rozwiązaniem w przypadku nowoczesnych, smukłych laptopów i uniemożliwia jego późniejszą wymianę. Bazowy współczynnik TDP został ustalony na poziomie 28 W, jednak producenci sprzętu mają możliwość elastycznej regulacji tego parametru w zakresie od 15 W do 54 W, aby dopasować charakterystykę pracy procesora do systemu chłodzenia konkretnego urządzenia. Wykorzystanie zaawansowanego procesu technologicznego 4 nm w zakładach TSMC sprawia, że jednostka ta cechuje się ponadprzeciętną efektywnością energetyczną, co bezpośrednio przekłada się na długi czas pracy na zasilaniu bateryjnym.

Copilot+ PC

Copilot+ PC Copilot+ PC to nowa kategoria laptopów i komputerów zgodnych z Windows 11 i zoptymalizowanych pod kątem sztucznej inteligencji. laptop Lenovo ThinkPad T14 Gen 6 AMD 21QJGX00QPB należy do tej kategorii, więc użytkownik może być pewny, że dzięki odpowiedniej specyfikacji i pojemnej baterii urządzenie doskonale sprawdzi się w pracy w aplikacjach korzystających z AI również poza biurem, z dala od gniazdka zasilania. Urządzenie to zostało stworzone do długiej pracy na zasilaniu akumulatorowym i wspomagania pracy użytkownika sztuczną inteligencją.

Spełniające wymogi certyfikacje Copilot+ PC komponenty zapewnią wysoką wydajność w desktopowych aplikacjach korzystających z AI przy tworzeniu tekstu, analizie danych czy generowaniu grafiki.

Certyfikat Energy Star

Certyfikat Energy Star Energy Star to międzynarodowy symbol wysokiej efektywności energetycznej, przyznawany urządzeniom, które zużywają znacznie mniej prądu niż ich standardowe odpowiedniki bez utraty wydajności czy funkcjonalności. Certyfikat ten wymusza na producentach stosowanie zaawansowanych systemów zarządzania energią, które automatycznie przełączają sprzęt w tryb uśpienia o niskim poborze mocy po okresie bezczynności. Program ten został stworzony przez amerykańską Agencję Ochrony Środowiska (EPA), aby pomóc konsumentom i firmom w obniżaniu rachunków za elektryczność przy jednoczesnym ograniczaniu emisji gazów cieplarnianych. Wybierając notebooki serii Lenovo ThinkPad T14 Gen 6 AMD z tym charakterystycznym logo, użytkownik ma pewność, że produkt przeszedł rygorystyczne testy laboratoryjne potwierdzające jego proekologiczny charakter i oszczędność eksploatacji.

Certyfikat EPEAT Gold

Certyfikat EPEAT Gold EPEAT Gold to najwyższy i najbardziej prestiżowy poziom certyfikacji w globalnym systemie oceny ekologicznej elektroniki, który potwierdza, że notebooki serii Lenovo ThinkPad T14 Gen 6 AMD spełniają najbardziej rygorystyczne kryteria zrównoważonego rozwoju. Aby urządzenie mogło poszczycić się tym oznaczeniem, musi nie tylko zaliczyć wszystkie wymagania podstawowe, ale także co najmniej 75% opcjonalnych kryteriów dotyczących mniejszego wpływu na środowisko naturalne. Standard ten bierze pod uwagę cały cykl życia sprzętu, wymuszając na producentach stosowanie tworzyw pochodzących z recyklingu, eliminację toksycznych substancji oraz projektowanie konstrukcji łatwych w naprawie i późniejszym demontażu. Posiadanie złotego certyfikatu EPEAT jest dla świadomego konsumenta oraz dużych organizacji jasnym sygnałem, że wybierają sprzęt o najwyższej efektywności energetycznej, który minimalizuje ślad węglowy i wspiera gospodarkę o obiegu zamkniętym.

Modem 4G LTE

Modem 4G LTE Laptopy biznesowe często wykorzystywane są poza biurem. Podróże służbowe, spotkania z klientami czy kontrahentami często wymagają stałej łączności z firmą czy po prostu z Internetem. W tym pomaga wbudowany modem 4G LTE.

Laptop Lenovo ThinkPad T14 Gen 6 AMD 21QJGX00QPB został wyposażony w modem 4G LTE, wiec praca w terenie wymagająca stałego połączenia z siecią nie będzie problemem. Dzięki szerokiemu dostępowi do sieci 4G dostęp do Internetu będzie możliwy w wielu miejscach gdzie nie jest dostępna sieć Wi-Fi. Korzystanie z łączności komórkowej jest także bezpieczniejsze niż łączenie się do publicznych sieci Wi-Fi dostępnych w restauracjach czy hotelach.

Kensington Lock

Kensington Lock Konstrukcja gniazda zabezpieczającego w serii Lenovo ThinkPad T14 Gen 6 AMD została zaprojektowana z myślą o ekstremalnej wytrzymałości, co odróżnia ją od standardowych rozwiązań spotykanych w segmencie domowym. Gniazdo jest trwale zintegrowane z wewnętrznym, wzmocnionym szkieletem obudowy laptopa, co sprawia, że próba jego siłowego wyrwania doprowadziłaby do nieodwracalnego uszkodzenia całego urządzenia. Taka budowa skutecznie zniechęca potencjalnego złodzieja, ponieważ komputer skradziony poprzez brutalne wyrwanie linki staje się bezwartościowy na rynku wtórnym. Solidne materiały użyte do produkcji tego elementu gwarantują, że mechanizm blokujący pozostanie stabilny i niezawodny nawet po wielu latach intensywnego użytkowania.

Klawiatura podświetlana

Klawiatura podświetlana Podświetlana klawiatura to jedna z tych funkcji, które po jednorazowym wypróbowaniu stają się niezbędnym elementem wyposażenia laptopa. Pozwala ona na pełną swobodę pracy – od nocnych maratonów z projektami, po odpisywanie na e-maile podczas wieczornego lotu samolotem. Delikatne, białe światło wydobywające się spod klawiszy oraz przezroczyste oznaczenia znaków sprawiają, że nie musisz szukać dodatkowego źródła światła, co oszczędza Twój wzrok i zwiększa skupienie.

Większość nowoczesnych laptopów oferuje kilkustopniową regulację natężenia światła, co pozwala dopasować jasność do panujących warunków – od subtelnej poświaty po wyraźny blask. Dzięki temu klawiatura staje się czytelna nawet w całkowitej ciemności, a Ty zachowujesz pełną precyzję pisania bez względu na porę dnia i nocy.

AMD DASH

AMD DASH Technologia AMD DASH, rozwijana jako skrót od Desktop and mobile Architecture for System Hardware, to zaawansowany standard sprzętowego zarządzania komputerami osobistymi i laptopami, stworzony z myślą o nowoczesnych środowiskach biznesowych oraz rozbudowanych infrastrukturach korporacyjnych. Rozwiązanie to, implementowane przede wszystkim w profesjonalnych procesorach z biznesowej linii AMD PRO, opiera się na otwartych specyfikacjach architektonicznych opracowanych przez niezależną organizację DMTF, co gwarantuje jego wyjątkową elastyczność i bezproblemową integrację z większością wiodących konsol administracyjnych. Głównym zadaniem technologii DASH jest umożliwienie specjalistom z działów IT zdalnego, wysoce zautomatyzowanego monitorowania, diagnozowania oraz naprawiania firmowych stacji roboczych na bardzo niskim poziomie sprzętowym. Proces ten odbywa się w trybie pozapasmowym (out-of-band), co oznacza, że administratorzy mają pełny dostęp do maszyny całkowicie niezależnie od kondycji i statusu jej systemu operacyjnego, mogąc wchodzić w interakcję z komputerem nawet wtedy, gdy uległ on krytycznej awarii, zawiesił się, jest uśpiony lub całkowicie wyłączony.

Kluczową zaletą technologii AMD DASH jest oparcie jej na otwartych standardach sieciowych, co pozwala firmom na uniknięcie rygorystycznego uzależnienia od zamkniętych, autorskich ekosystemów oprogramowania, oferując przy tym potężną i tańszą we wdrożeniu alternatywę dla konkurencyjnych systemów zarządzania. Administratorzy korzystający z tego rozwiązania otrzymują do dyspozycji bogaty wachlarz narzędzi diagnostycznych, obejmujących między innymi możliwość zdalnego włączania i restartowania maszyn, inwentaryzację zasobów sprzętowych, aktualizację oprogramowania układowego BIOS/UEFI, a także zdalne bootowanie systemu z zewnętrznych nośników sieciowych w celu jego pełnej reinstalacji. W połączeniu ze wsparciem dla technologii KVM, która pozwala na wirtualne przekierowanie obrazu, klawiatury i myszy bezpośrednio na monitor serwisanta, technologia ta umożliwia rozwiązanie zdecydowanej większości problemów technicznych bez konieczności fizycznego opuszczania biurka przez pracownika wsparcia. Wdrożenie floty komputerów wyposażonych w procesory AMD PRO ze wsparciem dla standardu DASH znacząco obniża całkowite koszty operacyjne przedsiębiorstwa, minimalizując czasy przestojów sprzętu i radykalnie ułatwiając codzienne administrowanie setkami urządzeń rozproszonych w różnych oddziałach firmy.

Czytnik SmartCard

Czytnik SmartCard Zintegrowany czytnik kart inteligentnych SmartCard w modelu Lenovo ThinkPad T14 Gen 6 AMD 21QJGX00QPB to jedno z najważniejszych zabezpieczeń sprzętowych, które zmienia laptopa w profesjonalne narzędzie do pracy z danymi objętymi ścisłą poufnością. Wprowadzenie fizycznego komponentu do procesu logowania stanowi skuteczną barierę przeciwko cyberzagrożeniom, ponieważ dostęp do urządzenia jest niemożliwy bez posiadania unikalnej karty przypisanej do konkretnego pracownika. Jest to rozwiązanie znacznie przewyższające standardowe zabezpieczenia biometryczne czy hasła, ponieważ opiera się na tzw. dwuskładnikowym uwierzytelnianiu, chroniąc system przed skutkami ewentualnego wycieku danych dostępowych.

W codziennym użytkowaniu czytnik ten staje się nieoceniony dla osób pracujących w sektorach administracji, bankowości czy służby zdrowia, gdzie obsługa certyfikatów cyfrowych i bezpieczny obieg dokumentów są rutyną. Dzięki czytnikowi SmartCard użytkownik może w prosty i szybki sposób autoryzować transakcje, podpisywać pisma urzędowe podpisem elektronicznym czy uzyskiwać dostęp do szyfrowanych dysków sieciowych bez wpisywania skomplikowanych ciągów znaków. Elegancja tego rozwiązania polega na jego pełnej dyskrecji – czytnik jest estetycznie wkomponowany w obudowę ThinkPada, co pozwala zachować profesjonalny wygląd urządzenia przy jednoczesnym utrzymaniu standardów bezpieczeństwa klasy militarnej.

Złącze Thunderbolt 4

Złącze Thunderbolt 4 Port Thunderbolt 4 to wszechstronny, wieloprotokołowy interfejs komunikacyjny oparty na symetrycznym złączu USB-C oraz architekturze USB4. Gwarantuje on stałą, dwukierunkową przepustowość na poziomie 40 Gb/s, zachowując tę pełną prędkość na uniwersalnych kablach pasywnych o długości do 2 metrów. W porównaniu do poprzednich generacji, specyfikacja Thunderbolt 4 znacząco podnosi minimalne wymagania sprzętowe, nakładając obowiązek podwojenia minimalnej przepustowości dla magistrali PCI Express do 32 Gb/s (co przekłada się na transfery danych dochodzące do 3000 MB/s dla szybkich nośników SSD). Ponadto standard oferuje obowiązkowe wsparcie dla przesyłu sygnału wideo umożliwiające jednoczesne zasilenie dwóch monitorów w rozdzielczości 4K przy odświeżaniu 60 Hz lub jednego wyświetlacza 8K. W kwestii zasilania specyfikacja wymusza obsługę ładowania komputera z mocą co najmniej 15 W dla urządzeń peryferyjnych oraz wsparcie dla technologii Power Delivery do 100 W na przynajmniej jednym porcie. Ważnym elementem specyfikacji jest również wbudowane zabezpieczenie przed atakami typu DMA (Direct Memory Access) wykorzystujące technologię wirtualizacji Intel VT-d, a także pełna wsteczna kompatybilność z urządzeniami Thunderbolt 3 oraz standardami USB 3.2 i USB4.

Podstawową funkcją portu Thunderbolt 4 jest zastąpienie wielu osobnych przewodów jednym uniwersalnym połączeniem, łączącym w czasie rzeczywistym szybki transfer danych, przesyłanie obrazu i dźwięku oraz zasilanie urządzenia. Interfejs pozwala na tworzenie rozbudowanych rozgałęzień za pomocą stacji dokujących z czterema portami Thunderbolt (jednym wejściowym i trzema wyjściowymi) oraz wspiera tradycyjne łączenie w łańcuch (daisy-chaining) do sześciu urządzeń peryferyjnych. Do istotnych funkcji użytkowych należy możliwość natychmiastowego wybudzania komputera ze stanu uśpienia za pomocą podłączonej do stacji dokującej klawiatury lub myszy. Dodatkowo port umożliwia bezpośrednie łączenie dwóch komputerów w szybką sieć (Thunderbolt Networking) z przepustowością do 10 Gb/s, co ułatwia bezpośrednią migrację dużych ilości danych.

Przeznaczeniem portów Thunderbolt 4 jest obsługa nowoczesnych komputera mobilnych i stacjonarnych w środowiskach biurowych, profesjonalnych oraz domowych. Dedykowany jest programistom, fotografom, montażystom wideo oraz twórcom treści cyfrowych, którzy potrzebują stabilnego transferu obszernych plików RAW i projektów wideo bezpośrednio na zewnętrzne macierze dyskowe NVMe. Za sprawą certyfikowanej obsługi dwóch monitorów 4K i stacji dokujących interfejs idealnie sprawdza się na stanowiskach pracy, gdzie podłączenie jednego kabla USB-C do laptopa natychmiastowo zapewnia zasilanie, dostęp do przewodowej sieci oraz obsługę wszystkich akcesoriów peryferyjnych. Technologia ta znajduje również zastosowanie wśród graczy i inżynierów, umożliwiając łatwe podpięcie zewnętrznych stacji eGPU czy specjalistycznych urządzeń do przechwytywania obrazu.

Certyfikat TCO

Certyfikat TCO Certyfikat TCO to uznany na całym świecie międzynarodowy standard zrównoważonego rozwoju, stworzony specjalnie dla branży sprzętu IT przez szwedzką organizację TCO Development. Powstały na początku lat dziewięćdziesiątych system certyfikacji stawiał początkowo na obniżenie promieniowania i poprawę ergonomii monitorów komputerowych, jednak z biegiem lat przekształcił się w wielowymiarowy zestaw wymogów. Obecnie TCO Certified obejmuje szeroką gamę sprzętu elektronicznego, w tym komputery stacjonarne, laptopy, wyświetlacze, smartfony, serwery oraz urządzenia pamięci masowej, stanowiąc niezależne potwierdzenie, że dany produkt spełnia wyśrubowane kryteria środowiskowe i społeczne.

Proces uzyskania tej certyfikacji wymaga od producentów przeformatowania podejścia do całego cyklu życia produktu, począwszy od pozyskiwania surowców i warunków w zakładach produkcyjnych. Urządzenia ubiegające się o znak TCO muszą powstawać w fabrykach respektujących prawa pracowników, zasady bezpieczeństwa i higieny pracy oraz sprawiedliwe wynagrodzenie. W kontekście ekologii sprawdza się ograniczanie użycia substancji niebezpiecznych, takich jak ciężkie metale czy szkodliwe opóźniacze palności, a także wysoki poziom efektywności energetycznej, podatność sprzętu na łatwą naprawę, modernizację oraz późniejszy recykling.

Z punktu widzenia użytkownika końcowego certyfikat TCO stanowi kompleksową gwarancję, że sprzęt jest bezpieczny dla zdrowia, ergonomiczny i nie nadwyręża wzroku ani kręgosłupa podczas wielogodzinnej pracy. Obecność tego oznaczenia zapewnia także pewność, że zakupiony monitor czy komputer charakteryzuje się wysoką trwałością, niskim zużyciem energii i został wyprodukowany w sposób odpowiedzialny społecznie. Z tego powodu TCO Certified stał się kluczowym wyznacznikiem i kryterium oceny w przetargach publicznych oraz korporacyjnych politykach zakupowych na całym świecie.

Matryca IPS

Matryca IPS Laptop Lenovo ThinkPad T14 Gen 6 AMD 21QJGX00QPB otrzymał matrycę IPS, czyli In-Plane Switching. Jest to technologia wyświetlaczy ciekłokrystalicznych zaprojektowana w celu wyeliminowania głównych ograniczeń starszych paneli typu TN. Jej najważniejszą cechą jest to, że kryształy poruszają się równolegle do płaszczyzny ekranu, co pozwala na uzyskanie wyjątkowo szerokich kątów widzenia sięgających 178 stopni bez degradacji kolorów czy utraty kontrastu.

Dzięki precyzyjnemu sterowaniu światłem matryce te oferują bardzo wierne odwzorowanie barw i głębokie nasycenie, co czyni je standardem w pracy grafików, fotografów oraz montażystów wideo. Choć historycznie charakteryzowały się wolniejszym czasem reakcji, współczesne panele IPS dogoniły inne technologie, stając się uniwersalnym wyborem łączącym świetną jakość obrazu z zadowalającą płynnością w grach i multimediach.

Układ Neural Processing Unit

Układ Neural Processing Unit Jednostka NPU, czyli procesor neuronowy, to wyspecjalizowany układ scalony zaprojektowany bezpośrednio z myślą o sprzętowym przyspieszaniu obliczeń związanych z algorytmami sztucznej inteligencji oraz uczenia maszynowego. W przeciwieństwie do tradycyjnych rdzeni procesora głównego (CPU), które są stworzone do wykonywania skomplikowanych i różnorodnych zadań sekwencyjnych, oraz układów graficznych (GPU) zoptymalizowanych pod kątem równoległego przetwarzania grafiki 3D, układ NPU skupia się wyłącznie na specyficznych operacjach matematycznych. Należą do nich przede wszystkim mnożenie macierzy oraz operacje na liczbach o niższej precyzji, takich jak formaty INT8 czy FP16, które stanowią fundament działania sztucznych sieci neuronowych.

Główną zaletą zintegrowania jednostki NPU bezpośrednio w strukturze krzemowej procesora jest niezwykle wysoka efektywność energetyczna przy przetwarzaniu zadań AI. Uruchamianie modeli językowych, generowanie obrazów, rozmywanie tła w wideo czy rozpoznawanie twarzy i głosu na klasycznym procesorze lub karcie graficznej wymaga znacznych nakładów mocy i powoduje szybkie zużycie baterii w urządzeniach mobilnych. Układ NPU realizuje te same zadania wielokrotnie szybciej, zużywając przy tym zaledwie ułamek energii elektrycznej, co ma kluczowe znaczenie w nowoczesnych laptopach, smartfonach i tabletach.

Wydajność procesorów neuronowych jest najczęściej podawana w teraoperacjach na sekundę (TOPS), co określa, ile bilionów operacji matematycznych układ jest w stanie wykonać w ciągu jednej sekundy. Współczesne systemy operacyjne oraz oprogramowanie coraz silniej polegają na dedykowanych układach NPU, odciążając od ciągłej pracy procesor główny i grafikę, co przekłada się na wyższą kulturę pracy całego komputera, niższe temperatury oraz znacznie dłuższy czas pracy na jednym ładowaniu akumulatora.

Certyfikat RoHS

Certyfikat RoHS Certyfikat RoHS, stanowiący skrót od angielskiej nazwy dyrektywy dotyczącej ograniczenia stosowania niektórych niebezpiecznych substancji w sprzęcie elektrycznym i elektronicznym, to Unijna regulacja prawna mająca na celu ochronę zdrowia ludzi oraz środowiska naturalnego. Wprowadzona pierwotnie w 2003 roku dyrektywa nakłada na producentów, importerów i dystrybutorów bezwzględny obowiązek ograniczenia zawartości szkodliwych związków chemicznych i metali ciężkich w produktach wprowadzanych na rynek Unii Europejskiej. Do grupy substancji objętych najostrzejszymi rygorami należą między innymi ołów, rtęć, kadm, sześciowartościowy chrom oraz wybrane palne związki bromu i plastyfikatory ftalanowe.

Proces uzyskiwania zgodności z normą RoHS wymaga od firm pełnej kontroli łańcucha dostaw oraz stosowania bezpieczniejszych materiałów zastępczych na każdym etapie produkcji. Wyeliminowanie tradycyjnego spoiwa ołowiowego na rzecz lutowania bezołowiowego w płytkach drukowanych komputerów, monitorów czy sprzętu AGD było jednym z najbardziej widocznych efektów wprowadzenia tego standardu. Weryfikacja spełniania wymogów odbywa się poprzez rygorystyczne testy laboratoryjne komponentów, a potwierdzeniem zgodności wyrobu na rynku europejskim jest umieszczenie na nim oznakowania CE wraz z odpowiednią dokumentacją techniczną.

Z punktu widzenia konsumentów oraz gospodarki cyrkularnej certyfikat RoHS niesie ze sobą istotne korzyści zdrowotne i ekologiczne. Ograniczenie toksycznych składników zapobiega ich przenikaniu do gleby i wód gruntowych podczas składowania elektroodpadów na wysypiskach, a także czyni proces recyklingu zużytego sprzętu znacznie bezpieczniejszym dla pracowników zakładów przetwarzania. Obecność tego standardu gwarantuje użytkownikom, że codzienne korzystanie z laptopów, smartfonów czy urządzeń gospodarstwa domowego nie stwarza bezpośredniego zagrożenia chemicznego dla ich zdrowia.

Wi-Fi 7

Wi-Fi 7 Wi-Fi 7, znany również pod technicznym oznaczeniem 802.11be, stanowi najnowszą rewolucję w łączności bezprzewodowej, która wprowadza termin Extremely High Throughput w celu opisania niespotykanej dotąd przepustowości. Ten standard buduje swoje fundamenty na rozwiązaniach znanych z Wi-Fi 6E, jednak drastycznie zwiększa szerokość kanału do 320 MHz, co pozwala na przesyłanie dwukrotnie większej ilości danych w tym samym czasie.

Najbardziej przełomową funkcją Wi-Fi 7 jest technologia Multi-Link Operation, która umożliwia urządzeniom jednoczesne wysyłanie i odbieranie danych przez różne pasma i kanały. W starszych standardach sprzęt musiał wybierać między pasmami 2,4 GHz, 5 GHz lub 6 GHz, natomiast teraz może korzystać z nich wszystkich naraz, co radykalnie zmniejsza opóźnienia i niemal eliminuje ryzyko zerwania połączenia w gęstym środowisku sieciowym. Kolejnym kluczowym usprawnieniem jest wprowadzenie modulacji 4096-QAM, która upakowuje informacje o 20% gęściej niż w poprzedniej generacji, przekładając się na teoretyczną prędkość przesyłu przekraczającą 40 Gb/s.

Standard ten wprowadza również inteligentne rozwiązanie o nazwie Puncturing, które pozwala na efektywne wykorzystanie szerokich kanałów nawet w sytuacji, gdy ich część jest zakłócana przez inne systemy. Zamiast blokować cały kanał z powodu drobnych interferencji, Wi-Fi 7 po prostu wycina zakłócony fragment i przesyła dane pozostałą, czystą częścią pasma. Dzięki tym wszystkim innowacjom nowa generacja sieci bezprzewodowych staje się realną alternatywą dla kabli ethernetowych, oferując stabilność i wydajność niezbędną do strumieniowania wideo w jakości 8K oraz profesjonalnej pracy w chmurze bez żadnych przestojów.

Wi-Fi 7 to technologia przyszłości, która całkowicie zmienia zasady gry w domowej rozrywce i pracy zdalnej, choć wymaga zakupu zupełnie nowej klasy urządzeń. Mogę sprawdzić, czy na rynku są już dostępne smartfony lub laptopy, które pozwolą Ci wykorzystać ten standard w praktyce.

Windows 11 Pro

Windows 11 Pro Zainstalowany na urządzeniu serii Lenovo ThinkPad T14 Gen 6 AMD system Windows 11 Pro to centrum dowodzenia dla współczesnego profesjonalisty. Wykorzystując dużą przestrzeń roboczą ekranu, funkcja Snap Layouts pozwala na inteligentne rozmieszczenie wielu okien aplikacji obok siebie, co drastycznie zwiększa wydajność podczas analizy danych.

System został zoptymalizowany pod kątem pracy hybrydowej – płynnie zarządza połączeniami z zewnętrznymi monitorami i stacjami dokującymi, zapamiętując układ okien po ponownym podłączeniu. Dzięki wsparciu dla Azure Active Directory oraz Microsoft Endpoint Manager, działy IT mogą zdalnie konfigurować laptopa i zarządzać aktualizacjami bez konieczności fizycznego kontaktu z urządzeniem. To rozwiązanie, które pozwala pracownikowi być produktywnym w biurze, w domu i w podróży.

Gwarancja On-Site Premier Support

Gwarancja Wybierz wsparcie klasy VIP. Gwarancja Premier to dedykowana linia telefoniczna, zaawansowani technicy i priorytetowy dostęp do części zamiennych. Twoje zgłoszenia trafiają od razu na szczyt kolejki, a diagnoza obejmuje zarówno sprzęt, jak i oprogramowanie systemowe.

W razie konieczności naprawy fizycznej, technik przyjeżdża do Twojej siedziby (zazwyczaj na następny dzień roboczy). To idealne rozwiązanie dla firm bez własnego, rozbudowanego działu IT, potrzebujących szybkiego i profesjonalnego wsparcia zewnętrznego.

TPM

TPM Laptopy serii Lenovo ThinkPad T14 Gen 6 AMD zostały wyposażone w układ TPM, czyli Trusted Platform Module. Przechowuje on w bezpiecznym miejscu klucze kryptograficzne używane do szyfrowania danych. Dzięki modułowi TPM możliwe jest szybkie szyfrowanie i odszyfrowywanie danych na dysku za pomocą funkcji BitLocker dostępnej w systemach Windows. Zabezpiecza to dane na dysku przed odczytaniem po zgubieniu lub kradzieży urządzenia. TPM przechowuje także dane biometryczne wykorzystywane przez logowanie za pomocą Windows Hello odciskiem palca czy rozpoznawaniem twarzy.

Moduł TPM to już podstawowe i wymagane przez system Windows 11 zabezpieczenie komputera, które znacząco ułatwia szyfrowanie danych i logowanie do systemu.

Czytnik linii papilarnych

Czytnik linii papilarnych Notebook Lenovo ThinkPad T14 Gen 6 AMD 21QJGX00QPB wyposażono w czytnik linii papilarnych. Jest to kluczowy standard bezpieczeństwa w urządzeniach klasy biznesowej, który tworzy pierwszą linię obrony przed nieautoryzowanym dostępem. Technologia ta wykorzystuje unikalne cechy biometryczne użytkownika, co czyni ją znacznie trudniejszą do złamania niż tradycyjne kody PIN. Rozwiązanie to nie tylko radykalnie podnosi poziom ochrony danych firmowych, ale również znacząco usprawnia codzienną pracę. Dzięki pełnej integracji z usługą Windows Hello, logowanie do systemu następuje w ułamku sekundy, całkowicie eliminując uciążliwą konieczność zapamiętywania i wpisywania skomplikowanych haseł.

Certyfikat MIL-STD-810H

Certyfikat MIL-STD-810H Notebooki serii Lenovo ThinkPad T14 Gen 6 AMD pozytywnie przeszły szereg wymagających i rygorystycznych testów jakości, wytrzymałości i odporności na różne warunki środowiskowe zgodnie z zaktualizowanym militarnym standardem MIL-STD-810H. Bardziej restrykcyjne procedury i zaktualizowane metody testowe jeszcze lepiej odzwierciedlają skrajne warunki użycia w prawdziwym środowisku roboczym. Certyfikacja MIL-STD-810H potwierdza wysoką jakość i niezawodność urządzeń tej serii.

TrackPoint

TrackPoint Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z ThinkPadem, czerwony punkt na środku klawiatury może Cię intrygować. To TrackPoint – inteligentny manipulator, który zastępuje myszkę. Choć na początku wymaga chwili przyzwyczajenia, po krótkim czasie staje się najbardziej intuicyjnym sposobem sterowania komputerem. Pozwala na znacznie dokładniejsze ruchy niż gładzik, co jest kluczowe np. w tabelach Excela. Możesz pracować z laptopem na kolanach, na małym stoliku kawiarnianym czy w ciasnym fotelu lotniczym bez potrzeby przesuwania ręki na boki. Środkowy przycisk pod spacją pozwala na błyskawiczne przewijanie długich stron internetowych – wystarczy przytrzymać go i lekko pchnąć TrackPoint.

To mały element, który definiuje komfort pracy na laptopach Lenovo, sprawiając, że pisanie i nawigacja stają się jedną, spójną czynnością.

: 21QJGX00QPB
Hurry! only 9 szt. w magazynie.
Informacje podstawowe
Producent
Lenovo
Produkt
Laptop
Rodzaj konfiguracji
Rozszerzona
Certyfikat Intel EVO
Nie
Model
ThinkPad T14 Gen 6 AMD
Stan
Nowy
Gwarancja
3 lata On-Site (w tym 3 lata Premier Support)
Laptop konwertowalny
Nie
Materiał obudowy
Tworzywo sztuczne wzmacniane włóknem węglowym
Kolor obudowy
Czarny
Kamera internetowa
Tak
Procesor
Procesor
AMD Ryzen AI 7
Typ procesora
Model: Ryzen AI 7 PRO 350
Częstotliwość: 2GHz / 5GHz
Cache: 16MB
Litografia: TSMC 4 nm FinFET
Obsługiwane gniazda: FP8
Obsługiwana pamięć: DDR5 (FP8), LPDDR5X (FP8)
Technologia Intel vPro
Nie
Liczba rdzeni procesora
8
Układ NPU (AI)
Tak
Technologia AMD DASH
Tak
Liczba zainstalowanych procesorów
1
Chipset płyty głównej
AMD SoC
PassMark procesora
24060
Pamięć RAM
Pamięć zainstalowana
16 GB
Typ pamięci
1 x 16 GB
SODIMM
DDR5
5600 MT/s
Liczba banków pamięci
2
Liczba wolnych banków pamięci
1
Maksymalna ilość pamięci
64 GB
Dysk
Dysk
SSD
Pojemność dysku
1 TB
Parametry dysku
M.2 NVMe PCie x3
SSD
jednostronne
2280
1 TB
Dysk 2
brak
Dysk 3
brak
Dysk 4
brak
Napęd optyczny
brak
Ekran
Przekątna ekranu
14"
Rozdzielczość
1920x1200 (WUXGA)
Technologia matrycy
IPS
Jasność matrycy
400 cd/m²
Ekran dotykowy
Nie
Filtr prywatyzujący
Nie
High Dynamic Range (HDR)
Nie
Informacja o ekranie
14" WUXGA (1920x1200) IPS 400nits
Anti-glare
45% NTSC
60Hz
DBEF5
Karta graficzna
Zintegrowana karta graficzna
AMD Radeon 860M
PassMark karty zintegrowanej
4872
Rodzaj karty graficznej
Zintegrowana
Interfejsy i komunikacja
Interfejsy
2 x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (Power Delivery 3.0 i DisplayPort 2.1)
1 x USB 3.2 Gen 1
1 x USB 3.2 Gen 1 (Always On)
1 x HDMI 2.1
1 x Ethernet (RJ-45)
1 x Gniazdo słuchawkowe
Modem WWAN
Tak
Typ modemu WWAN
4G (LTE)
Komunikacja
LAN 1 GbE
Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth 5.4
Złącze Thunderbolt
Thunderbolt 4
Złącze HDMI
Tak
Złącze DisplayPort
Nie
Złącze VGA (15-pin D-Sub)
Nie
Wi-Fi
Tak
Złącze COM (RS-232)
Nie
Bluetooth
Tak
Pozostałe
Multimedia
High Definition (HD) Audio
Realtek ALC3287
2 mikrofony 360°
Głośniki stereo 2W x2, Dolby Audio
Kamera internetowa 5.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter
Bezpieczeństwo
Dedykowany układ szyfrowania TPM 2.0 Enabled
Czytnik linii papilarnych (dotykowy, Match-on-Chip), Zintegrowany z przyciskiem uruchamiania
Kensington Lock (Nano), 2.5 x 6 mm
Czytnik kart procesorowych (SmartCard)
Zabezpieczenie kamery internetowej (cam
Czytnik kart SmartCard
Tak
Wprowadzanie danych
Klawiatura podświetlana
Klawiatura odporna na zachlapanie
TrackPoint
Touchpad
Układ klawiatury
Międzynarodowy
Podświetlana klawiatura
Tak
Czytnik linii papilarnych
Tak
Klawiatura numeryczna
Nie
Near Field Communication (NFC)
Nie
Zasilanie
Zasilacz 65W USB-C
Kensington Lock
Tak
Bateria
Bateria 57 Wh
Trusted Platform Module (TPM)
Tak
System operacyjny
Windows 11 Pro
Wymiary
Szerokość: 316 mm
Głębokość: 224 mm
Wysokość: 22 mm
Certyfikaty
MIL-STD-810H
Energy Star 9.0
EPEAT Gold Registered
ErP Lot 6/26
RoHS compliant
TCO Certified, generation 10
Certyfikat MIL-STD-810
MIL-STD-810H
Certyfikat EPEAT Gold
Tak
W zestawie
Zasilacz 65W USB-C (3-pin)
Waga
1,38 kg
Copilot+ PC
Tak

Specyficzne kody

UPC
53222
EAN13
0198157692398
MPN
21QJ005DPB
Przesyłka kurierska
Darmowa

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.

ITnes.pl · PKO Leasing

Finansowanie jutra:
Leasing w ITnes.pl

Napędzamy Twój biznes technologią, której nie musisz kupować na własność.

W świecie nowoczesnego biznesu wygrywają ci, którzy potrafią szybciej adaptować zmiany. W ITnes.pl wierzymy, że dostęp do najpotężniejszych narzędzi IT nie powinien być ograniczony jednorazowym wydatkiem. Dlatego, wspólnie z PKO Leasing – niekwestionowanym liderem rynku – stworzyliśmy ekosystem finansowy, który pozwala Twojej firmie wejść na wyższy poziom efektywności bez obciążania budżetu.

Dlaczego Leasing z ITnes.pl to Twój strategiczny ruch?

Leasing w naszym wydaniu to nie tylko rata.
To Power Up dla Twojej infrastruktury IT.

Maksymalna Płynność

Cash Flow Mastery

Zachowaj gotówkę na kluczowe inwestycje, marketing czy ekspansję. Sprzęt zarabia na siebie sam, gdy Ty płacisz niskie, przewidywalne raty.

Optymalizacja Podatkowa 2.0

Tarcza Podatkowa

Wykorzystaj tarczę podatkową. Każda rata to koszt uzyskania przychodu, który realnie obniża Twoje zobowiązania wobec fiskusa.

Technologia Zawsze na Czas

Rotacja Floty IT

Nie czekaj latami na wymianę sprzętu. Leasing pozwala na regularną rotację floty IT, dzięki czemu Twój zespół zawsze pracuje na najszybszych i najbezpieczniejszych rozwiązaniach.

Formy Finansowania

Skrojone pod Twój Model Biznesowy. Wybierz drogę, która najlepiej pasuje do strategii rozwoju Twojej firmy.

Leasing Operacyjny

Wolność i Elastyczność

To najczęściej wybierana forma przez naszych partnerów B2B. Traktujesz leasing jak usługę.

DLA KOGO? Dla firm chcących regularnie odświeżać park maszynowy.
KORZYŚĆ Opłata wstępna i wszystkie raty są w całości kosztem uzyskania przychodu. Podatek VAT płacisz proporcjonalnie w każdej racie.

Leasing Finansowy

Inwestycja w Majątek

Idealny, gdy planujesz związać się ze sprzętem na dłużej i chcesz go amortyzować po swojej stronie.

DLA KOGO? Dla przedsiębiorców stawiających na budowę stałych aktywów firmy.
KORZYŚĆ Ty dokonujesz odpisów amortyzacyjnych, a część odsetkowa raty jest Twoim kosztem.

Twoja Droga do Nowoczesności

Proces w ITnes.pl jest tak płynny, jak praca na nowym workstation od HP czy Dell.

TECH

Wybór Rozwiązania

Wybierz topowy sprzęt z naszej oferty. Nasi eksperci pomogą Ci skonfigurować zestaw idealnie pod profil Twojej działalności.

LEARN

Konsultacja i Decyzja

Skontaktuj się ze swoim Dedykowanym Opiekunem. Wniosek procesujemy błyskawicznie – decyzję z PKO Leasing otrzymasz często w 15 minut.

TOGETHER

Podpisanie i Realizacja

Formalności ograniczamy do minimum. Podpisujesz umowę (często całkowicie online) i dołączasz do grona firm, które nie czekają na przyszłość, ale ją tworzą.

SUCCESS

Start Systemu

Sprzęt trafia do Twojego biura, gotowy do pracy, a Ty cieszysz się pełnym wsparciem posprzedażowym ITnes.pl.

PORADA EKSPERTA

Strategiczne Zarządzanie Cyklem Życia IT

„W dzisiejszym IT to nie posiadanie, a użytkowanie generuje zysk. Rekomendujemy leasing jako narzędzie do zarządzania TCO (Total Cost of Ownership). Zamiast jednorazowego kosztu 100 000 zł na serwery, zainwestuj te środki w rozwój produktu, a technologię sfinansuj z bieżących przychodów. To różnica między firmą, która trwa, a firmą, która dominuje."

FAQ – Rozumiemy Twój Biznes

Absolutnie. Dzięki partnerstwu z PKO Leasing oferujemy procedury uproszczone dla startupów i nowych podmiotów.
Praktycznie wszystko, co buduje Twoje środowisko pracy: laptopy, stacje robocze, serwery, macierze, monitory, a nawet specjalistyczne oprogramowanie.
Stawiamy na minimum biurokracji. W większości przypadków wystarczy NIP i dowód osobisty reprezentanta firmy.

ITnes.pl | IT for BUSINESS

Więcej niż Sklep – Twój Partner Technologiczny. Nie jesteśmy tylko dostawcą pudełek. Jesteśmy architektami Twojej przewagi konkurencyjnej.

Dedykowany Opiekun Klienta

W ITnes.pl nie jesteś numerem w systemie. Masz swojego partnera, który zna specyfikę Twojej branży i zawsze odbiera telefon.

A-brandy z Rodziny IT

Dostarczamy tylko rozwiązania od globalnych liderów (Dell, HP, Lenovo, Apple). To gwarancja jakości, prestiżu i niezawodności.

Wsparcie Przed i Posprzedażowe

Nasza rola nie kończy się na wystawieniu faktury. Doradzamy przy wyborze, wspieramy przy wdrożeniu i dbamy o Twój spokój w trakcie eksploatacji.

B2B DNA

Rozumiemy język biznesu. Nasza oferta jest elastyczna, skalowalna i zawsze zorientowana na Twój sukces.

Gotowy na przyspieszenie?

Porozmawiajmy o tym, jak leasing z PKO Leasing w ITnes.pl może odmienić Twoją firmę. Skontaktuj się z nami już dziś.

Skontaktuj się z nami

Sprzęt IT dla firm bez inwestycji na start

Zamiast jednorazowego wydatku rzędu kilkudziesięciu tysięcy zł – przewidywalny miesięczny koszt

Rozwiązanie dla klientów biznesowych

Sprzęt elektroniczny RentPay

finansowanie sprzętu IT
dla firm

RentPay to model finansowania, w którym firma korzysta ze sprzętu w zamian za stałą miesięczna opłatę. Nie inwestujesz w zakup środków trwałych – zachowujesz płynność finansową i kontrolę nad kosztami.

Jak wynajmować sprzęt za pomocą RentPay?

Zobacz opcję „Subskrybuj” przy na stronie produktu i sprawdź miesięczny koszt dla Twojej firmy

Dlaczego firmy wybierają subskrypcję?

Wykup

Stały miesięczny koszt bez dużych inwestycji

Nie angażujesz kapitału w zakup sprzętu, który traci wartość

Przedłużenie

Krótka umowa

Na 12 miesięcy. W ofercie dla firm sprzęt wymienisz już po pół roku.

Rozwiązanie

Możliwość zmiany sprzętu w trakcie umowy

Rozbudowujesz lub wymieniasz sprzęt bez rozwiązywania umowy, po 6 miesiącach możesz wymienić sprzęt na nowy – coś czego nie oferuje leasing.

Wykup 2

Ochrona i SafeUp w cenie

Subskrypcja sprzętu obejmuje bezpłatny pakiet ochronny SafeUp. Nie musisz martwić się kradzieżą i serwisem sprzętu.

Przedłużenie 2

Faktura VAT za usługę

Co miesiąc otrzymujesz fakturę VAT za subskrypcję, którą łatwo zaksięgujesz w koszty prowadzenia biznesu.

Jak działa RentPay?

1 Koszyk

Wybierz subskrypcję

W metodach płatności za produkt wybierz opcję SUBSKRYBUJ.

2 Koszyk

Podsumowanie oferty

Na tym etapie poznasz dokładną ofertę subskrypcji bądź najmu. Możesz dobrać dodatkowy pakiet serwisowy.

3 Koszyk

Zaakceptuj umowę

Na ekranie generowania Umowy zostaniesz poproszony o podanie swoich danych.

Przygotuj dowód osobisty, na podstawie Twoich informacji zostanie wygenerowana Umowa Subskrypcji. Zaakceptuj aby przejść dalej.

4 Koszyk

Subskrypcja dla biznesu

Po zaakceptowaniu Umowy należy wpłacić kaucję, która jest niezbędna do aktywowania Twojej Umowy.

Możesz to zrobić na dwa sposoby – płatnością online AutoPay bądź na podstawie Noty Księgowej. Pamiętaj, aby wpłacić kaucję z konta firmowego, inaczej niezbędna będzie dodatkowa weryfikacja. Po zaksięgowaniu wpłaty, wysyłamy Twój sprzęt!

Najczęstsze pytania

Czy subskrypcja to leasing?
Nie. W leasingu spłacasz sprzęt i często go wykupujesz. Dzięki subskrypcji płacisz tylko za korzystanie ze sprzętu, co znacznie zmniejsza Twoje firmowe wydatki.
Co zawiera cena subskrypcji?
Cena miesięcznego wynajmu związana jest ze spadkiem wartości urządzenia w czasie, kiedy jest użytkowany przez klienta. Oznacza to, że płacisz tylko za korzystanie z urządzenia. W cenę wliczony jest podstawowy pakiet ochronny.
Uproszczony proces zawarcia umowy
Proces wynajmu sprzętu IT został zaprojektowany z myślą o firmach, które cenią czas i sprawność działania. Ograniczamy formalności do niezbędnego minimum – bez rozbudowanej dokumentacji, długiego oczekiwania na decyzję czy skomplikowanych negocjacji. W kilku prostych krokach Twoja firma może szybko uzyskać dostęp do potrzebnego sprzętu.
Czy mogę zmienić sprzęt w trakcie umowy?
Tak. W trakcie trwania umowy zawsze możesz rozbudować sprzęt i po 6 miesiącach już wymieniać na inny model.
Co się stanie, jeśli sprzęt zostanie skradziony, zgubiony lub zniszczony?
Kradzież sprzętu należy jak najszybciej zgłosić na policję oraz do firmy WeSub S.A. W przypadku zgubienia lub zniszczenia wynajmowanego sprzętu należy natychmiastowo poinformować firmę WeSub S.A., której pracownicy udzielą szczegółowych informacji w celu dalszego postępowania.

Skontaktuj się z nami

```

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.