Laptop Lenovo ThinkPad L14 Gen 6 AMD 21S8YGT69PB

Lenovo
21S8YGT69PB
144550
0199271841921
Produkt modyfikowany na bazie konfiguracji: 21S8002TPB

Jesteśmy oficjalnym partnerem Lenovo

Hurry! only 1 szt. w magazynie.
6 953,00 zł
5 652,85 zł netto
Mała liczba sztuk w magazynie wysyłka w 24h
Rata od
153.21 zł
PKO Leasing Widget
Liczba sztuk
Produkt w dostawie Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia przewidywanej daty dostawy.

  Nowe produkty

Wyłącznie nowe, fabrycznie zapakowane produkty z oficjalnych polskich dystrybucji.

  Bezpieczna dostawa

Przesyłki są dostarczane przez renomowane firmy kurierskie i są ubezpieczone do pełnej wartości.

  Doradztwo i wsparcie

Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pełne wsparcie przed i po sprzedaży.

Szczegółowy opis laptopa Lenovo ThinkPad L14 Gen 6 AMD 21S8YGT69PB

Zdjęcie laptopa Lenovo ThinkPad L14 Gen 6 AMD 21S8YGT69PBLaptop Lenovo ThinkPad L14 Gen 6 AMD 21S8YGT69PB należy do cieszącej się dużą popularnością serii 14-calowych notebooków ThinkPad L14 Gen 6 AMD produkowanych przez firmę Lenovo. Laptop oferuje dysk SSD o pojemności 2 TB. W notebooku nie zainstalowano napędu optycznego.

Model wyposażono w pamięć operacyjną o pojemności 16 GB w układzie 1 x 16 GB. Maksymalna ilość pamięci wynosi 64 GB (na płycie głównej pozostawiono 1 wolny slot pamięci). Producent zastosował pamięć typu DDR5 z taktowaniem 5600 MHz. Obraz jest wyświetlany na 14-calowym ekranie w rozdzielczości maksymalnej 1920x1200 punktów (WUXGA). Do wyświetlania obrazu służy matryca w technologii IPS zapewniająca doskonały obraz.

Sercem laptopa jest jednostka centralna Ryzen 5 PRO 215 z rodziny procesorów AMD Ryzen 5. Litografia procesora to TSMC 4 nm FinFET. CPU jest taktowany zegarem 3,2GHz GHz (w trybie turbo/boost 4,7GHz). Procesor osiągnął 17949 punktów w aplikacji PassMark. Za generowanie obrazu odpowiada zintegrowana karta graficzna AMD Radeon 740M. Wynik zintegrowanej karty graficznej w aplikacji PassMark to 3021 punktów.

W laptopie zainstalowano moduły komunikacji Wi-Fi i Bluetooth.

Laptop spełnia normy certyfikatów MIL-STD-810H, Energy Star 9.0, ErP Lot 6/26, TCO Certified, generation 10, EPEAT Gold Registered oraz RoHS compliant.

Produkt jest dostępny w obudowie w kolorze czarnym. Zaletą laptopa jest niska waga, która wynosi tylko 1,4 kg.

Model 21S8YGT69PB jest sprzedawany z preinstalowanym systemem operacyjnym Windows 11 Pro.

Do wprowadzania danych służy podświetlana klawiatura. Produkt jest objęty 3-letnią gwarancją producenta typu On-Site. Podzespoły instalowane w konfiguracji zmodyfikowanej przez naszych techników są objęte gwarancją sklepu 3 lata Carry-in.

Procesor AMD Ryzen 5 PRO 215

Procesor AMD Ryzen 5 PRO 215 AMD Ryzen 5 PRO 215 to procesor klasy średniej dedykowany do komputerów przenośnych, który zadebiutował na rynku na początku 2025 roku. Jednostka ta należy do rodziny Hawk Point i jest konstrukcyjnie zbliżona do modelu Ryzen 5 220, co oznacza, że wywodzi się z architektury znanej z modeli Ryzen 5 8540U oraz Ryzen 5 7545U, oferując jednak nieco niższe częstotliwości taktowania. Pod jedną obudową zintegrowano dwa wydajne rdzenie Zen 4 oraz cztery mniejsze rdzenie Zen 4c, które wspólnie realizują zadania obliczeniowe. W odróżnieniu od wariantów konsumenckich, model z serii PRO został wyposażony w dodatkowe mechanizmy bezpieczeństwa, zarządzania i niezawodności, takie jak koprocesor bezpieczeństwa ARM Secure Processor, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla użytkowników profesjonalnych oraz mobilnych stacji roboczych.

Dwa szybkie rdzenie Zen 4 pracują w zakresie od 3,2 do 4,7 GHz, podczas gdy mniejsze rdzenie Zen 4c, charakteryzujące się mniejszą ilością pamięci podręcznej, osiągają taktowanie od 3,2 do 3,55 GHz. Cały układ obsługuje technologię SMT, co pozwala na równoległe przetwarzanie dwunastu wątków, zapewniając płynność pracy w środowisku wielozadaniowym. Mimo braku dedykowanego wsparcia dla silnika Ryzen AI, procesor oferuje dostęp do nowoczesnego układu graficznego Radeon 740M. Architektura Zen 4, będąca fundamentem tej jednostki, wprowadza istotne usprawnienia względem generacji Zen 3, w tym pełną obsługę instrukcji AVX512 oraz dwucyfrowy wzrost współczynnika IPC osiągnięty dzięki powiększeniu rejestrów, buforów oraz pamięci podręcznych.

Specyfikacja techniczna modelu Ryzen 5 PRO 215 obejmuje 16 MB pamięci L3 oraz bardzo szybki kontroler pamięci wspierający standardy DDR5-5600 i LPDDR5x-7500. Procesor oferuje pełną kompatybilność z interfejsem USB 4, co umożliwia również korzystanie z rozwiązań typu Thunderbolt, a czternaście linii PCIe 4 zapewnia wystarczającą przepustowość dla szybkich dysków NVMe SSD oraz zewnętrznych układów graficznych. Wsparcie systemowe ogranicza się do nowoczesnych, 64-bitowych wersji systemów Windows 10 i 11 oraz platformy Linux. Jako procesor mobilny montowany w gnieździe FP7 lub FP7r2, jednostka ta jest na stałe przylutowana do płyty głównej, co wyklucza jej wymianę w przyszłości oraz uniemożliwia tradycyjne podkręcanie parametrów pracy.

Biorąc pod uwagę zbliżone parametry techniczne do starszych jednostek serii 8000, wydajność tego układu powinna być jedynie nieznacznie niższa, co będzie zauważalne głównie w testach jednowątkowych. Zintegrowana karta graficzna Radeon 740M dysponuje czterema jednostkami obliczeniowymi pracującymi z częstotliwością do 2700 MHz, wspierając technologie ray tracingu oraz DirectX 12 Ultimate. Choć jej wydajność nie pozwala na komfortową rozgrywkę w najbardziej wymagające tytuły klasy AAA, to bez problemu obsługuje do czterech monitorów o rozdzielczości SUHD i oferuje sprzętowe kodowanie oraz dekodowanie popularnych kodeków, takich jak AV1 czy HEVC. Procesor cechuje się konfigurowalnym TDP w zakresie od 15 W do 30 W przy domyślnej wartości 28 W, co wymusza zastosowanie aktywnego systemu chłodzenia, a produkcja w procesie 4 nm TSMC gwarantuje najwyższą dostępną efektywność energetyczną.

TPM

TPM Notebooki serii Lenovo ThinkPad L14 Gen 6 AMD wykorzystują układ TPM jako dedykowany układ bezpieczeństwa, który jest fizycznie odizolowany od reszty podzespołów na płycie głównej. Takie rozwiązanie gwarantuje, że klucze kryptograficzne są generowane i przechowywane w środowisku odpornym na ataki hakerskie skierowane bezpośrednio w system operacyjny. Moduł ten staje się kluczowym elementem podczas współpracy z funkcją BitLocker, ponieważ odpowiada za automatyczne zarządzanie dostępem do zaszyfrowanych partycji dysku przy każdym uruchomieniu komputera. Dodatkowo układ monitoruje integralność oprogramowania układowego, blokując dostęp do danych w sytuacji, gdy wykryje nieautoryzowaną ingerencję w pliki startowe systemu Windows.

Wi-Fi 7

Wi-Fi 7 Laptopy serii Lenovo ThinkPad L14 Gen 6 AMD zostały wyposażone w najnowocześniejsze karty sieciowe wspierające standard Wi-Fi 7 (802.11be), znany również jako Extremely High Throughput (EHT). Największą rewolucją jest technologia Multi-Link Operation (MLO), która pozwala urządzeniu na jednoczesne wysyłanie i odbieranie danych w wielu pasmach (2,4 GHz, 5 GHz i 6 GHz). Dzięki temu wyeliminowano problem przełączania się między częstotliwościami, co drastycznie redukuje opóźnienia.

Standard ten wprowadza szerokość kanału aż do 320 MHz oraz modulację 4096-QAM, co pozwala na osiągnięcie prędkości przesyłu danych przekraczających 40 Gb/s – to blisko pięciokrotnie więcej niż w Wi-Fi 6. Dodatkowo funkcja Multi-RU Puncturing/ pozwala na efektywne wykorzystanie pasma nawet w obecności zakłóceń, „wycinając” jedynie zaszumiony fragment kanału zamiast blokowania go w całości. Całość wspiera moduł Bluetooth 5.4, oferujący jeszcze lepszą stabilność i zasięg dla profesjonalnych akcesoriów.

Gwarancja On-Site (w tym 1 rok Premier Support)

Gwarancja Ten wariant gwarancji łączy w sobie standardową obsługę naprawczą u klienta (On-Site) z elitarnym pakietem wsparcia Premier Support przez pierwszy rok użytkowania. Przez pierwsze 12 miesięcy zyskujesz priorytetowy dostęp do zaawansowanych inżynierów technicznych dedykowaną linią telefoniczną, a także szybsze ścieżki eskalacji problemów.

Po upływie pierwszego roku ochrona kontynuowana jest w standardzie On-Site, zapewniającym naprawy w siedzibie klienta. To doskonały wybór na start, zapewniający „parasol ochronny” podczas wdrażania i konfiguracji nowego sprzętu w infrastrukturze firmy, kiedy wsparcie eksperckie jest najbardziej potrzebne.

Certyfikat RoHS

Certyfikat RoHS Certyfikat RoHS, stanowiący skrót od angielskiej nazwy dyrektywy dotyczącej ograniczenia stosowania niektórych niebezpiecznych substancji w sprzęcie elektrycznym i elektronicznym, to Unijna regulacja prawna mająca na celu ochronę zdrowia ludzi oraz środowiska naturalnego. Wprowadzona pierwotnie w 2003 roku dyrektywa nakłada na producentów, importerów i dystrybutorów bezwzględny obowiązek ograniczenia zawartości szkodliwych związków chemicznych i metali ciężkich w produktach wprowadzanych na rynek Unii Europejskiej. Do grupy substancji objętych najostrzejszymi rygorami należą między innymi ołów, rtęć, kadm, sześciowartościowy chrom oraz wybrane palne związki bromu i plastyfikatory ftalanowe.

Proces uzyskiwania zgodności z normą RoHS wymaga od firm pełnej kontroli łańcucha dostaw oraz stosowania bezpieczniejszych materiałów zastępczych na każdym etapie produkcji. Wyeliminowanie tradycyjnego spoiwa ołowiowego na rzecz lutowania bezołowiowego w płytkach drukowanych komputerów, monitorów czy sprzętu AGD było jednym z najbardziej widocznych efektów wprowadzenia tego standardu. Weryfikacja spełniania wymogów odbywa się poprzez rygorystyczne testy laboratoryjne komponentów, a potwierdzeniem zgodności wyrobu na rynku europejskim jest umieszczenie na nim oznakowania CE wraz z odpowiednią dokumentacją techniczną.

Z punktu widzenia konsumentów oraz gospodarki cyrkularnej certyfikat RoHS niesie ze sobą istotne korzyści zdrowotne i ekologiczne. Ograniczenie toksycznych składników zapobiega ich przenikaniu do gleby i wód gruntowych podczas składowania elektroodpadów na wysypiskach, a także czyni proces recyklingu zużytego sprzętu znacznie bezpieczniejszym dla pracowników zakładów przetwarzania. Obecność tego standardu gwarantuje użytkownikom, że codzienne korzystanie z laptopów, smartfonów czy urządzeń gospodarstwa domowego nie stwarza bezpośredniego zagrożenia chemicznego dla ich zdrowia.

Czytnik linii papilarnych

Czytnik linii papilarnych Notebook Lenovo ThinkPad L14 Gen 6 AMD 21S8YGT69PB wyposażono w czytnik linii papilarnych. Jest to popularne zabezpieczenie urządzeń biznesowych, które nie tylko chroni urządzenie przed nieautoryzowanym dostępem, ale także przyspiesza logowanie do systemu eliminując konieczność wpisywania hasła. Czytnik linii papilarnych to skuteczna i prosta forma zabezpieczenia dostępu do systemu i danych gromadzonych na komputerze, która również upraszcza i przyspiesza logowanie użytkownika.

Windows 11 Pro

Windows 11 Pro Laptop Lenovo ThinkPad L14 Gen 6 AMD 21S8YGT69PB otrzymał Microsoft Windows 11 Pro czyli system stworzony do profesjonalnych wyzwań. Wybierając laptopa z preinstalowanym systemem Windows 11 Pro, zyskujesz narzędzie zaprojektowane z myślą o pracy hybrydowej i maksymalnym bezpieczeństwie danych. Wersja Pro oferuje zaawansowane funkcje, których nie znajdziesz w wersji Home, takie jak szyfrowanie urządzeń technologią BitLocker oraz ochronę informacji Windows (WIP).

System wspiera nowoczesne metody zarządzania chmurą, pozwalając na łatwe logowanie się do domeny firmowej i korzystanie z usługi Azure Active Directory. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi, ulepszonej obsłudze pulpitów wirtualnych oraz funkcji Snap Layouts (układy przyciągania okien), organizacja wielozadaniowej pracy staje się prostsza niż kiedykolwiek. To stabilne i bezpieczne środowisko, które nadąży za tempem Twojego biznesu.

Certyfikat TCO

Certyfikat TCO Certyfikat TCO to uznany na całym świecie międzynarodowy standard zrównoważonego rozwoju, stworzony specjalnie dla branży sprzętu IT przez szwedzką organizację TCO Development. Powstały na początku lat dziewięćdziesiątych system certyfikacji stawiał początkowo na obniżenie promieniowania i poprawę ergonomii monitorów komputerowych, jednak z biegiem lat przekształcił się w wielowymiarowy zestaw wymogów. Obecnie TCO Certified obejmuje szeroką gamę sprzętu elektronicznego, w tym komputery stacjonarne, laptopy, wyświetlacze, smartfony, serwery oraz urządzenia pamięci masowej, stanowiąc niezależne potwierdzenie, że dany produkt spełnia wyśrubowane kryteria środowiskowe i społeczne.

Proces uzyskania tej certyfikacji wymaga od producentów przeformatowania podejścia do całego cyklu życia produktu, począwszy od pozyskiwania surowców i warunków w zakładach produkcyjnych. Urządzenia ubiegające się o znak TCO muszą powstawać w fabrykach respektujących prawa pracowników, zasady bezpieczeństwa i higieny pracy oraz sprawiedliwe wynagrodzenie. W kontekście ekologii sprawdza się ograniczanie użycia substancji niebezpiecznych, takich jak ciężkie metale czy szkodliwe opóźniacze palności, a także wysoki poziom efektywności energetycznej, podatność sprzętu na łatwą naprawę, modernizację oraz późniejszy recykling.

Z punktu widzenia użytkownika końcowego certyfikat TCO stanowi kompleksową gwarancję, że sprzęt jest bezpieczny dla zdrowia, ergonomiczny i nie nadwyręża wzroku ani kręgosłupa podczas wielogodzinnej pracy. Obecność tego oznaczenia zapewnia także pewność, że zakupiony monitor czy komputer charakteryzuje się wysoką trwałością, niskim zużyciem energii i został wyprodukowany w sposób odpowiedzialny społecznie. Z tego powodu TCO Certified stał się kluczowym wyznacznikiem i kryterium oceny w przetargach publicznych oraz korporacyjnych politykach zakupowych na całym świecie.

Kensington Lock

Kensington Lock Gniazdo linki zabezpieczającej przed kradzieżą to popularny mechanizm poprawiający bezpieczeństwo komputerów biznesowych. Najczęstszym standardem jest Kensington Lock, nazwany tak od producenta, który wprowadził to rozwiązanie na rynek. laptopy serii Lenovo ThinkPad L14 Gen 6 AMD otrzymały takie gniazdo by lepiej chronić urządzenie przed przywłaszczeniem przez osoby postronne w zatłoczonych biurach, urzędach, sklepach czy innych lokalach usługowych. Specjalnie zaprojektowane, wzmocnione gniazdo chroni urządzenie przed łatwą kradzieżą. Solidne wykonanie sprawia, że wyrwanie linki czy gniada jest wręcz niemożliwe.

Certyfikat EPEAT Gold

Certyfikat EPEAT Gold EPEAT Gold to najwyższy i najbardziej prestiżowy poziom certyfikacji w globalnym systemie oceny ekologicznej elektroniki, który potwierdza, że laptopy serii Lenovo ThinkPad L14 Gen 6 AMD spełniają najbardziej rygorystyczne kryteria zrównoważonego rozwoju. Aby urządzenie mogło poszczycić się tym oznaczeniem, musi nie tylko zaliczyć wszystkie wymagania podstawowe, ale także co najmniej 75% opcjonalnych kryteriów dotyczących mniejszego wpływu na środowisko naturalne. Standard ten bierze pod uwagę cały cykl życia sprzętu, wymuszając na producentach stosowanie tworzyw pochodzących z recyklingu, eliminację toksycznych substancji oraz projektowanie konstrukcji łatwych w naprawie i późniejszym demontażu. Posiadanie złotego certyfikatu EPEAT jest dla świadomego konsumenta oraz dużych organizacji jasnym sygnałem, że wybierają sprzęt o najwyższej efektywności energetycznej, który minimalizuje ślad węglowy i wspiera gospodarkę o obiegu zamkniętym.

Certyfikat Energy Star

Certyfikat Energy Star Energy Star to międzynarodowy symbol wysokiej efektywności energetycznej, przyznawany urządzeniom, które zużywają znacznie mniej prądu niż ich standardowe odpowiedniki bez utraty wydajności czy funkcjonalności. Certyfikat ten wymusza na producentach stosowanie zaawansowanych systemów zarządzania energią, które automatycznie przełączają sprzęt w tryb uśpienia o niskim poborze mocy po okresie bezczynności. Program ten został stworzony przez amerykańską Agencję Ochrony Środowiska (EPA), aby pomóc konsumentom i firmom w obniżaniu rachunków za elektryczność przy jednoczesnym ograniczaniu emisji gazów cieplarnianych. Wybierając laptopy serii Lenovo ThinkPad L14 Gen 6 AMD z tym charakterystycznym logo, użytkownik ma pewność, że produkt przeszedł rygorystyczne testy laboratoryjne potwierdzające jego proekologiczny charakter i oszczędność eksploatacji.

AMD DASH

AMD DASH Laptop Lenovo ThinkPad L14 Gen 6 AMD 21S8YGT69PB został wyposażony w technologię AMD DASH, czyli Architecture for Hardware Management, która stanowi otwarty standard branżowy stworzony przez organizację DMTF, umożliwiający bezpieczne i zdalne zarządzanie systemami komputerowymi w środowiskach korporacyjnych. Rozwiązanie to opiera się na architekturze procesorów AMD Ryzen PRO i pozwala administratorom IT na pełną kontrolę nad flotą urządzeń niezależnie od stanu ich zasilania czy kondycji systemu operacyjnego.

Dzięki wykorzystaniu komunikacji typu out-of-band, AMD DASH pozwala na wykonywanie krytycznych zadań administracyjnych, takich jak zdalne włączanie i wyłączanie komputerów, zmiana ustawień BIOS czy diagnozowanie problemów technicznych, nawet gdy maszyna jest całkowicie zawieszona. Funkcjonalność ta znacząco redukuje koszty operacyjne w firmach, eliminując potrzebę fizycznej interwencji technika przy biurku użytkownika w przypadku większości awarii programowych.

System ten oferuje również zaawansowane możliwości inwentaryzacji sprzętu i monitorowania parametrów pracy podzespołów bezpośrednio z poziomu konsoli zarządzającej. Standard DASH jest w pełni interoperacyjny, co oznacza, że współpracuje z różnymi narzędziami do zarządzania systemami bez konieczności stosowania zamkniętych, autorskich rozwiązań producenta, co daje przedsiębiorstwom większą elastyczność w budowaniu infrastruktury informatycznej.

Bezpieczeństwo w ramach tej technologii jest realizowane poprzez szyfrowane kanały komunikacji oraz uwierzytelnianie oparte na rolach, co zapobiega nieautoryzowanemu dostępowi do funkcji administracyjnych komputera. Integracja AMD DASH z nowoczesnymi procesorami zapewnia płynne działanie funkcji zarządzania bez negatywnego wpływu na ogólną wydajność komputera podczas codziennej pracy biurowej.

Złącze Thunderbolt 4

Złącze Thunderbolt 4 Notebooki serii Lenovo ThinkPad L14 Gen 6 AMD zostały wyposażone w jeden z najbardziej uniwersalnych portów jakim jest Thunderbolt 4. Port ten używa popularnego gniazda USB-C, a potrafi przesyłać dane z prędkością do 40Gbps, przesyłać dźwięk i obraz w wysokiej rozdzielczości dzięki standardowi DisplayPort oraz ładować z dużą mocą dzięki standardowi Power Delivery. Thunderbolt 4 może posłużyć również do podłączenia stacji dokującej, dzięki której jednym przewodem laptop będzie ładowany i będzie mógł korzystać z dodatkowych monitorów, myszy, klawiatury czy innych peryferiów i akcesoriów.

Technologia NVMe

Technologia NVMe Technologia NVMe (Non-Volatile Memory Express) to nowoczesny protokół komunikacyjny zaprojektowany specjalnie dla dysków SSD, który radykalnie zwiększa szybkość przesyłania danych. W przeciwieństwie do starszego standardu SATA, NVMe wykorzystuje szybką magistralę PCI Express (PCIe), co pozwala na bezpośrednią i wielokanałową komunikację z procesorem.

Dzięki ogromnej przepustowości i minimalnym opóźnieniom, technologia ta umożliwia błyskawiczne ładowanie systemu operacyjnego, skrócenie czasu renderowania wideo oraz płynną pracę w najbardziej wymagających grach i aplikacjach profesjonalnych. W praktyce dyski NVMe mogą być nawet kilkanaście razy szybsze od tradycyjnych nośników półprzewodnikowych starszej generacji, co czyni je obecnym standardem w wydajnych komputerach i serwerach.

Czytnik SmartCard

Czytnik SmartCard Obecność czytnika SmartCard w modelu Lenovo ThinkPad L14 Gen 6 AMD 21S8YGT69PB to wyraźny sygnał, że jest to urządzenie stworzone do pracy w nowoczesnych ekosystemach biznesowych. Funkcja ta pozwala na szybką i bezbłędną weryfikację tożsamości pracownika, co jest szczególnie istotne w firmach stosujących rygorystyczne polityki dostępu do baz danych i wewnętrznych aplikacji. Wykorzystanie fizycznej karty inteligentnej jako klucza do komputera sprawia, że proces autoryzacji staje się nie tylko bezpieczniejszy, ale również bardziej ustandaryzowany, co ułatwia zarządzanie flotą urządzeń w dużych organizacjach.

Dla pracownika mobilnego czytnik SmartCard to przede wszystkim gwarancja spokoju podczas wykonywania obowiązków w przestrzeniach publicznych, takich jak kawiarnie czy strefy co-workingowe. Nawet w przypadku chwilowego pozostawienia włączonego komputera, odpowiednio skonfigurowany system wymuszający obecność karty w czytniku skutecznie blokuje dostęp osobom postronnym. To rozwiązanie łączy w sobie bezkompromisową ochronę prywatności z wysoką kulturą pracy, pozwalając na swobodne korzystanie z profesjonalnego notebooka wszędzie tam, gdzie wymaga tego sytuacja biznesowa.

Certyfikat MIL-STD-810H

Certyfikat MIL-STD-810H W świecie nowoczesnego biznesu awaria sprzętu to nie tylko koszt serwisu, ale przede wszystkim ryzyko przestoju i utraty danych. Dlatego laptopy serii Lenovo ThinkPad L14 Gen 6 AMD przechodzą rygorystyczną ścieżkę certyfikacji według normy MIL-STD-810H. Ten zaktualizowany standard wojskowy kładzie jeszcze większy nacisk na trwałość konstrukcji w obliczu codziennych zagrożeń.

Proces certyfikacji obejmuje szereg zaawansowanych prób, takich jak testy odporności na korozję (mgła solna), promieniowanie słoneczne, a nawet wpływ grzybów i pleśni, co jest kluczowe dla osób pracujących w zmiennych warunkach klimatycznych. Solidne zawiasy, wzmocniona obudowa i precyzyjnie chronione podzespoły wewnętrzne sprawiają, że urządzenia te są niemal niezniszczalne w standardowym użytkowaniu biurowym. Wybierając serię Lenovo ThinkPad L14 Gen 6 AMD z certyfikatem MIL-STD-810H, inwestujesz w narzędzie pracy, które nie zawiedzie w kluczowym momencie, bez względu na to, czy pracujesz w biurze, na hali produkcyjnej, czy w terenie.

Matryca IPS

Matryca IPS Laptop Lenovo ThinkPad L14 Gen 6 AMD 21S8YGT69PB otrzymał matrycę IPS, czyli In-Plane Switching. Jest to technologia wyświetlaczy ciekłokrystalicznych zaprojektowana w celu wyeliminowania głównych ograniczeń starszych paneli typu TN. Jej najważniejszą cechą jest to, że kryształy poruszają się równolegle do płaszczyzny ekranu, co pozwala na uzyskanie wyjątkowo szerokich kątów widzenia sięgających 178 stopni bez degradacji kolorów czy utraty kontrastu.

Dzięki precyzyjnemu sterowaniu światłem matryce te oferują bardzo wierne odwzorowanie barw i głębokie nasycenie, co czyni je standardem w pracy grafików, fotografów oraz montażystów wideo. Choć historycznie charakteryzowały się wolniejszym czasem reakcji, współczesne panele IPS dogoniły inne technologie, stając się uniwersalnym wyborem łączącym świetną jakość obrazu z zadowalającą płynnością w grach i multimediach.

: 21S8YGT69PB
Hurry! only 1 szt. w magazynie.
Informacje podstawowe
Producent
Lenovo
Produkt
Laptop
Rodzaj konfiguracji
Rozszerzona
Certyfikat Intel EVO
Nie
Model
ThinkPad L14 Gen 6 AMD
Stan
Nowy
Gwarancja
3 lata On-Site (w tym 1 rok Premier Support)
Laptop konwertowalny
Nie
Materiał obudowy
Tworzywo sztuczne PC-ABS
Kolor obudowy
Czarny
Kamera internetowa
Tak
Procesor
Procesor
AMD Ryzen 5
Typ procesora
Model: Ryzen 5 PRO 215
Częstotliwość: 3,2GHz / 4,7GHz
Cache: 16MB
Litografia: TSMC 4 nm FinFET
Obsługiwane gniazda: FP8
Obsługiwana pamięć: DDR5 (FP8), LPDDR5X (FP8)
Technologia Intel vPro
Nie
Liczba rdzeni procesora
6
Układ NPU (AI)
Nie
Technologia AMD DASH
Tak
Liczba zainstalowanych procesorów
1
Chipset płyty głównej
AMD SoC
PassMark procesora
17949
Pamięć RAM
Pamięć zainstalowana
16 GB
Typ pamięci
1 x 16 GB
SO-DIMM
DDR5
5600 MHz
Liczba banków pamięci
2
Liczba wolnych banków pamięci
1
Maksymalna ilość pamięci
64 GB
Dysk
Dysk
SSD
Pojemność dysku
2 TB
Parametry dysku
M.2 NVMe PCie x3
SSD
jednostronne
2280
2 TB
Dysk 2
brak
Dysk 3
brak
Dysk 4
brak
Napęd optyczny
brak
Ekran
Przekątna ekranu
14"
Rozdzielczość
1920x1200 (WUXGA)
Technologia matrycy
IPS
Jasność matrycy
400 cd/m²
Ekran dotykowy
Nie
Filtr prywatyzujący
Nie
High Dynamic Range (HDR)
Nie
Informacja o ekranie
14" WUXGA (1920x1200) IPS 400nits
Anti-glare
45% NTSC
60Hz
DBEF5
Karta graficzna
Zintegrowana karta graficzna
AMD Radeon 740M
PassMark karty zintegrowanej
3021
Rodzaj karty graficznej
Zintegrowana
Interfejsy i komunikacja
Interfejsy
2 x Thunderbolt 4 (Power Delivery 3.1, i DisplayPort 1.4a)
1 x USB 3.2 Gen 1
1 x USB 3.2 Gen 1 (Always On)
1 x USB 2.0
1 x HDMI 2.1
1 x Ethernet (RJ-45)
1 x Gniazdo słuchawkowe
Modem WWAN
Nie
Typ modemu WWAN
brak
Komunikacja
LAN 1 GbE
Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth 5.4
Złącze Thunderbolt
Thunderbolt 4
Złącze HDMI
Tak
Złącze DisplayPort
Nie
Złącze VGA (15-pin D-Sub)
Nie
Wi-Fi
Tak
Złącze COM (RS-232)
Nie
Bluetooth
Tak
Pozostałe
Multimedia
High Definition (HD) Audio
Realtek ALC3287
2 mikrofony
Głośniki stereo 2W x2, optimized with Dolby Atmos
Kamera internetowa 5.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter
Bezpieczeństwo
Dedykowany układ szyfrowania TPM 2.0 Enabled
Czytnik linii papilarnych (dotykowy, Match-on-Chip), Zintegrowany z przyciskiem uruchamiania
Kensington Lock (Nano), 2.5 x 6 mm
Czytnik kart procesorowych (SmartCard)
Zabezpieczenie kamery internetowej
Kam
Czytnik kart SmartCard
Tak
Wprowadzanie danych
Klawiatura podświetlana
Układ klawiatury
Międzynarodowy
Podświetlana klawiatura
Tak
Czytnik linii papilarnych
Tak
Klawiatura numeryczna
Nie
Near Field Communication (NFC)
Nie
Zasilanie
Zasilacz 65W USB-C
Kensington Lock
Tak
Bateria
Bateria 57 Wh
Trusted Platform Module (TPM)
Tak
System operacyjny
Windows 11 Pro
Wymiary
Szerokość: 314 mm
Głębokość: 226 mm
Wysokość: 23 mm
Certyfikaty
MIL-STD-810H
Energy Star 9.0
EPEAT Gold Registered
ErP Lot 6/26
RoHS compliant
TCO Certified, generation 10
Certyfikat MIL-STD-810
MIL-STD-810H
Certyfikat EPEAT Gold
Tak
W zestawie
Zasilacz 65W USB-C (3-pin)
Waga
1,38 kg
Copilot+ PC
Nie

Specyficzne kody

UPC
144550
EAN13
0199271841921
MPN
21S8YGT69PB
Przesyłka kurierska
Darmowa

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.

ITnes.pl · PKO Leasing

Finansowanie jutra:
Leasing w ITnes.pl

Napędzamy Twój biznes technologią, której nie musisz kupować na własność.

W świecie nowoczesnego biznesu wygrywają ci, którzy potrafią szybciej adaptować zmiany. W ITnes.pl wierzymy, że dostęp do najpotężniejszych narzędzi IT nie powinien być ograniczony jednorazowym wydatkiem. Dlatego, wspólnie z PKO Leasing – niekwestionowanym liderem rynku – stworzyliśmy ekosystem finansowy, który pozwala Twojej firmie wejść na wyższy poziom efektywności bez obciążania budżetu.

Dlaczego Leasing z ITnes.pl to Twój strategiczny ruch?

Leasing w naszym wydaniu to nie tylko rata.
To Power Up dla Twojej infrastruktury IT.

Maksymalna Płynność

Cash Flow Mastery

Zachowaj gotówkę na kluczowe inwestycje, marketing czy ekspansję. Sprzęt zarabia na siebie sam, gdy Ty płacisz niskie, przewidywalne raty.

Optymalizacja Podatkowa 2.0

Tarcza Podatkowa

Wykorzystaj tarczę podatkową. Każda rata to koszt uzyskania przychodu, który realnie obniża Twoje zobowiązania wobec fiskusa.

Technologia Zawsze na Czas

Rotacja Floty IT

Nie czekaj latami na wymianę sprzętu. Leasing pozwala na regularną rotację floty IT, dzięki czemu Twój zespół zawsze pracuje na najszybszych i najbezpieczniejszych rozwiązaniach.

Formy Finansowania

Skrojone pod Twój Model Biznesowy. Wybierz drogę, która najlepiej pasuje do strategii rozwoju Twojej firmy.

Leasing Operacyjny

Wolność i Elastyczność

To najczęściej wybierana forma przez naszych partnerów B2B. Traktujesz leasing jak usługę.

DLA KOGO? Dla firm chcących regularnie odświeżać park maszynowy.
KORZYŚĆ Opłata wstępna i wszystkie raty są w całości kosztem uzyskania przychodu. Podatek VAT płacisz proporcjonalnie w każdej racie.

Leasing Finansowy

Inwestycja w Majątek

Idealny, gdy planujesz związać się ze sprzętem na dłużej i chcesz go amortyzować po swojej stronie.

DLA KOGO? Dla przedsiębiorców stawiających na budowę stałych aktywów firmy.
KORZYŚĆ Ty dokonujesz odpisów amortyzacyjnych, a część odsetkowa raty jest Twoim kosztem.

Twoja Droga do Nowoczesności

Proces w ITnes.pl jest tak płynny, jak praca na nowym workstation od HP czy Dell.

TECH

Wybór Rozwiązania

Wybierz topowy sprzęt z naszej oferty. Nasi eksperci pomogą Ci skonfigurować zestaw idealnie pod profil Twojej działalności.

LEARN

Konsultacja i Decyzja

Skontaktuj się ze swoim Dedykowanym Opiekunem. Wniosek procesujemy błyskawicznie – decyzję z PKO Leasing otrzymasz często w 15 minut.

TOGETHER

Podpisanie i Realizacja

Formalności ograniczamy do minimum. Podpisujesz umowę (często całkowicie online) i dołączasz do grona firm, które nie czekają na przyszłość, ale ją tworzą.

SUCCESS

Start Systemu

Sprzęt trafia do Twojego biura, gotowy do pracy, a Ty cieszysz się pełnym wsparciem posprzedażowym ITnes.pl.

PORADA EKSPERTA

Strategiczne Zarządzanie Cyklem Życia IT

„W dzisiejszym IT to nie posiadanie, a użytkowanie generuje zysk. Rekomendujemy leasing jako narzędzie do zarządzania TCO (Total Cost of Ownership). Zamiast jednorazowego kosztu 100 000 zł na serwery, zainwestuj te środki w rozwój produktu, a technologię sfinansuj z bieżących przychodów. To różnica między firmą, która trwa, a firmą, która dominuje."

FAQ – Rozumiemy Twój Biznes

Absolutnie. Dzięki partnerstwu z PKO Leasing oferujemy procedury uproszczone dla startupów i nowych podmiotów.
Praktycznie wszystko, co buduje Twoje środowisko pracy: laptopy, stacje robocze, serwery, macierze, monitory, a nawet specjalistyczne oprogramowanie.
Stawiamy na minimum biurokracji. W większości przypadków wystarczy NIP i dowód osobisty reprezentanta firmy.

ITnes.pl | IT for BUSINESS

Więcej niż Sklep – Twój Partner Technologiczny. Nie jesteśmy tylko dostawcą pudełek. Jesteśmy architektami Twojej przewagi konkurencyjnej.

Dedykowany Opiekun Klienta

W ITnes.pl nie jesteś numerem w systemie. Masz swojego partnera, który zna specyfikę Twojej branży i zawsze odbiera telefon.

A-brandy z Rodziny IT

Dostarczamy tylko rozwiązania od globalnych liderów (Dell, HP, Lenovo, Apple). To gwarancja jakości, prestiżu i niezawodności.

Wsparcie Przed i Posprzedażowe

Nasza rola nie kończy się na wystawieniu faktury. Doradzamy przy wyborze, wspieramy przy wdrożeniu i dbamy o Twój spokój w trakcie eksploatacji.

B2B DNA

Rozumiemy język biznesu. Nasza oferta jest elastyczna, skalowalna i zawsze zorientowana na Twój sukces.

Gotowy na przyspieszenie?

Porozmawiajmy o tym, jak leasing z PKO Leasing w ITnes.pl może odmienić Twoją firmę. Skontaktuj się z nami już dziś.

Skontaktuj się z nami

Sprzęt IT dla firm bez inwestycji na start

Zamiast jednorazowego wydatku rzędu kilkudziesięciu tysięcy zł – przewidywalny miesięczny koszt

Rozwiązanie dla klientów biznesowych

Sprzęt elektroniczny RentPay

finansowanie sprzętu IT
dla firm

RentPay to model finansowania, w którym firma korzysta ze sprzętu w zamian za stałą miesięczna opłatę. Nie inwestujesz w zakup środków trwałych – zachowujesz płynność finansową i kontrolę nad kosztami.

Jak wynajmować sprzęt za pomocą RentPay?

Zobacz opcję „Subskrybuj” przy na stronie produktu i sprawdź miesięczny koszt dla Twojej firmy

Dlaczego firmy wybierają subskrypcję?

Wykup

Stały miesięczny koszt bez dużych inwestycji

Nie angażujesz kapitału w zakup sprzętu, który traci wartość

Przedłużenie

Krótka umowa

Na 12 miesięcy. W ofercie dla firm sprzęt wymienisz już po pół roku.

Rozwiązanie

Możliwość zmiany sprzętu w trakcie umowy

Rozbudowujesz lub wymieniasz sprzęt bez rozwiązywania umowy, po 6 miesiącach możesz wymienić sprzęt na nowy – coś czego nie oferuje leasing.

Wykup 2

Ochrona i SafeUp w cenie

Subskrypcja sprzętu obejmuje bezpłatny pakiet ochronny SafeUp. Nie musisz martwić się kradzieżą i serwisem sprzętu.

Przedłużenie 2

Faktura VAT za usługę

Co miesiąc otrzymujesz fakturę VAT za subskrypcję, którą łatwo zaksięgujesz w koszty prowadzenia biznesu.

Jak działa RentPay?

1 Koszyk

Wybierz subskrypcję

W metodach płatności za produkt wybierz opcję SUBSKRYBUJ.

2 Koszyk

Podsumowanie oferty

Na tym etapie poznasz dokładną ofertę subskrypcji bądź najmu. Możesz dobrać dodatkowy pakiet serwisowy.

3 Koszyk

Zaakceptuj umowę

Na ekranie generowania Umowy zostaniesz poproszony o podanie swoich danych.

Przygotuj dowód osobisty, na podstawie Twoich informacji zostanie wygenerowana Umowa Subskrypcji. Zaakceptuj aby przejść dalej.

4 Koszyk

Subskrypcja dla biznesu

Po zaakceptowaniu Umowy należy wpłacić kaucję, która jest niezbędna do aktywowania Twojej Umowy.

Możesz to zrobić na dwa sposoby – płatnością online AutoPay bądź na podstawie Noty Księgowej. Pamiętaj, aby wpłacić kaucję z konta firmowego, inaczej niezbędna będzie dodatkowa weryfikacja. Po zaksięgowaniu wpłaty, wysyłamy Twój sprzęt!

Najczęstsze pytania

Czy subskrypcja to leasing?
Nie. W leasingu spłacasz sprzęt i często go wykupujesz. Dzięki subskrypcji płacisz tylko za korzystanie ze sprzętu, co znacznie zmniejsza Twoje firmowe wydatki.
Co zawiera cena subskrypcji?
Cena miesięcznego wynajmu związana jest ze spadkiem wartości urządzenia w czasie, kiedy jest użytkowany przez klienta. Oznacza to, że płacisz tylko za korzystanie z urządzenia. W cenę wliczony jest podstawowy pakiet ochronny.
Uproszczony proces zawarcia umowy
Proces wynajmu sprzętu IT został zaprojektowany z myślą o firmach, które cenią czas i sprawność działania. Ograniczamy formalności do niezbędnego minimum – bez rozbudowanej dokumentacji, długiego oczekiwania na decyzję czy skomplikowanych negocjacji. W kilku prostych krokach Twoja firma może szybko uzyskać dostęp do potrzebnego sprzętu.
Czy mogę zmienić sprzęt w trakcie umowy?
Tak. W trakcie trwania umowy zawsze możesz rozbudować sprzęt i po 6 miesiącach już wymieniać na inny model.
Co się stanie, jeśli sprzęt zostanie skradziony, zgubiony lub zniszczony?
Kradzież sprzętu należy jak najszybciej zgłosić na policję oraz do firmy WeSub S.A. W przypadku zgubienia lub zniszczenia wynajmowanego sprzętu należy natychmiastowo poinformować firmę WeSub S.A., której pracownicy udzielą szczegółowych informacji w celu dalszego postępowania.

Skontaktuj się z nami

```

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.