Laptop Lenovo ThinkBook 14 G9 AHP 21V0F902SPB

Lenovo
21V0F902SPB
568959
0828132062891
Produkt modyfikowany na bazie konfiguracji: 21V000BGPB
  • Procesor Ryzen 7 250
  • Ekran 14" 1920x1200 (WUXGA) IPS
  • Pamięć RAM 16 GB
  • Dyski SSD 512 GB (NVMe) + SSD 2 TB (NVMe)
  • Kolor Szary
  • System Windows 11 Pro
  • Gwarancja 3 lata On-Site na urządzenie / 3 lata Carry-in na wymienione podzespoły

Jesteśmy oficjalnym partnerem Lenovo

Hurry! only 19 szt. w magazynie.
8 266,50 zł
6 720,73 zł netto
Duża liczba sztuk w magazynie wysyłka w 24h
Rata od
181.08 zł
PKO Leasing Widget
Liczba sztuk
Produkt w dostawie Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia przewidywanej daty dostawy.

  Nowe produkty

Wyłącznie nowe, fabrycznie zapakowane produkty z oficjalnych polskich dystrybucji.

  Bezpieczna dostawa

Przesyłki są dostarczane przez renomowane firmy kurierskie i są ubezpieczone do pełnej wartości.

  Doradztwo i wsparcie

Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pełne wsparcie przed i po sprzedaży.

Szczegółowy opis laptopa Lenovo ThinkBook 14 G9 AHP 21V0F902SPB

Laptop Lenovo ThinkBook 14 G9 AHP 21V0F902SPB - Ryzen 7 250/14" WUXGA IPS/RAM 16GB/SSD 512GB + SSD 2TB/Szary/Windows 11 ProLaptop Lenovo ThinkBook 14 G9 AHP 21V0F902SPB należy do popularnej serii 14-calowych notebooków ThinkBook 14 G9 AHP firmy Lenovo. Obraz jest wyświetlany na 14-calowym ekranie laptopa w rozdzielczości 1920x1200 pikseli (WUXGA). Jasność matrycy wynosi 400 nitów. Do wyświetlania obrazu służy matryca w technologii IPS.

Laptop Lenovo ThinkBook 14 G9 AHP 21V0F902SPB oferuje dysk SSD (NVMe) o pojemności 512 GB. Drugi dysk laptopa typu SSD ma pojemność 2 TB.

Użytkownik laptopa ma do dyspozycji 16 GB pamięci RAM. Producent zastosował pamięć typu DDR5. Notebook ThinkBook 14 G9 AHP 21V0F902SPB obsługuje maksymalnie 64 GB pamięci RAM. W laptopie zainstalowano 8-rdzeniowy układ CPU AMD Ryzen 7 (Ryzen 7 250). Układ dysponuje pamięcią cache 16MB. Litografia CPU wynosi TSMC 4 nm FinFET. Układ uzyskał wynik 25549 punktów w aplikacji PassMark. Zegar układu CPU jest taktowany z częstotliwością 3,3GHz GHz (maksymalnie 5,1GHz). Za generowanie obrazu odpowiada podstawowy układ graficzny AMD Radeon 780M - karta uzyskała wynik 6888 punktów w aplikacji PassMark. Notebook Lenovo ThinkBook 14 G9 AHP 21V0F902SPB działa pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 11 Pro. Podzespoły notebooka zostały zainstalowane w obudowie w kolorze szarym. Laptop waży 1,4 kilograma. Użytkownik laptopa ma do dyspozycji podświetlaną klawiaturę. Komunikacja bezprzewodowa jest możliwa dzięki zainstalowanym modułom Wi-Fi w standardzie 802.11be i Bluetooth. Zaletą produktu jest wbudowana kamera internetowa.

Producent laptopa zadbał o zgodność urządzenia z certyfikatami TCO Certified, generation 10, EPEAT Gold Registered, MIL-STD-810H, Energy Star 9.0, RoHS compliant, TÜV Rheinland Low Blue Light (Software Solution) oraz ErP Lot 6/26.

Laptop zawiera czytnik kart SDXC. Producent udziela na laptopa 3-letniej gwarancji typu On-Site. Podzespoły instalowane w ramach modyfikacji konfiguracji bazowej producenta są objęte 3-letnią gwarancją sklepu Carry-in.

Procesor AMD Ryzen 7 250

Procesor AMD Ryzen 7 250 Debiutujący podczas targów CES 2025 procesor AMD Ryzen 7 250 stanowi solidną propozycję w segmencie wydajnych jednostek mobilnych typu APU, choć należy zaznaczyć, że wywodzi się on ze znanej już od kilku lat rodziny Hawk Point. W rzeczywistości nie mamy tu do czynienia z zupełnie nową konstrukcją, lecz z odświeżonym modelem Ryzen 7 8840U, który otrzymał nowe oznaczenie rynkowe. Jednostka ta dysponuje ośmioma rdzeniami opartymi na architekturze Zen 4, które pracują z częstotliwością od 3,3 GHz do 5,1 GHz, a dzięki obsłudze technologii SMT system operacyjny może operować na szesnastu wątkach jednocześnie. Za generowanie grafiki trójwymiarowej oraz zadania obliczeniowe wspierające procesor odpowiada zintegrowany układ graficzny Radeon 780M.

Fundamentem rodziny Hawk Point jest architektura Zen 4, która wcześniej napędzała tak udane serie jak Phoenix czy Dragon Range. Warto jednak zwrócić uwagę na obecność zintegrowanego modułu NPU o wydajności 16 TOPS, co mimo nowoczesnego charakteru procesora jest wartością niewystarczającą do spełnienia rygorystycznych wymogów certyfikacji Microsoft Copilot+ PC. Pod względem technologicznym procesor oferuje 16 MB pamięci podręcznej trzeciego poziomu oraz wsparcie dla bardzo szybkich pamięci RAM typu DDR5-5600 oraz LPDDR5x-7500. Użytkownicy mogą również liczyć na pełną kompatybilność z interfejsem USB 4, co zapewnia obsługę standardu Thunderbolt, a 20 linii PCIe 4.0 pozwala na wykorzystanie nowoczesnych dysków NVMe SSD o przepustowości dochodzącej do 7,8 GB/s. Należy przy tym pamiętać, że jednostka ta jest na stałe przylutowana do płyty głównej za pomocą gniazda FP8, co wyklucza jej wymianę w przyszłości oraz uniemożliwia podkręcanie parametrów pracy.

W kwestii czystej wydajności Ryzen 7 250 zachowuje parametry zbieżne ze swoimi poprzednikami, czyli modelami 8840U i 7840U, co plasuje go na poziomie porównywalnym z układem Intel Core Ultra 7 256V w testach wielowątkowych. Taka moc obliczeniowa sprawia, że procesor doskonale radzi sobie nawet z wymagającymi zadaniami profesjonalnymi przewidzianymi na rok 2025. Ostateczne rezultaty w codziennym użytkowaniu będą jednak ściśle uzależnione od tego, jak agresywne limity mocy ustawili inżynierowie danego laptopa oraz jak sprawnie działa system odprowadzania ciepła w konkretnym urządzeniu.

Zintegrowana karta graficzna Radeon 780M została wyposażona w 12 jednostek obliczeniowych, co przekłada się na 768 procesorów strumieniowych pracujących z maksymalnym taktowaniem 2700 MHz. Układ ten bez problemu radzi sobie z obsługą do czterech zewnętrznych monitorów o rozdzielczościach sięgających standardu SUHD 4320p, a także oferuje sprzętowe kodowanie i dekodowanie najpopularniejszych kodeków wideo, w tym nowoczesnego formatu AV1. Jeśli chodzi o rozrywkę, większość gier wydanych w 2024 roku działa płynnie w rozdzielczości 1080p przy niskich ustawieniach detali, choć płynność animacji będzie mocno zależeć od szybkości zainstalowanej pamięci RAM, która służy tutaj jako współdzielona pamięć wideo.

Efektywność energetyczna pozostaje jedną z najsilniejszych stron tego układu, ponieważ został on wykonany w zaawansowanym procesie technologicznym 4 nm w zakładach TSMC. Domyślny współczynnik TDP wynosi 28 W, jednak producenci laptopów mają sporą swobodę w konfiguracji tego parametru w zakresie od 15 W do 30 W, co pozwala na dostosowanie procesora do różnych formatów komputerów przenośnych. Niezależnie od wybranej konfiguracji energetycznej, systemy oparte na procesorze Ryzen 7 250 wymagają zastosowania aktywnego chłodzenia z wentylatorem, aby zapewnić stabilną pracę pod obciążeniem i utrzymać wysoką sprawność energetyczną.

Windows 11 Pro

Windows 11 Pro Microsoft Windows 11 Pro to zaawansowany system operacyjny stworzony z myślą o użytkownikach biznesowych, profesjonalistach oraz wymagających entuzjastach technologii. Za modernistyczną, dopracowaną wizualnie powłoką kryje się rozbudowany zestaw narzędzi z zakresu bezpieczeństwa, wirtualizacji oraz zarządzania infrastrukturą IT, które zdecydowanie wyróżniają ten wariant na tle wersji Home.

W kwestii ergonomii i codzienne pracy system oferuje nowoczesny wygląd z wycentrowanym Paskiem Zadań oraz zaokrąglonymi rogami okien. Porządek w przestrzeni roboczej zapewniają mechanizmy Snap Layouts oraz Snap Groups, które pozwalają na błyskawiczne układanie aktywnych okien w przemyślane siatki. Całość uzupełnia płynna obsługa wielu pulpitów wirtualnych, co ułatwia przejrzyste oddzielenie zadań służbowych od prywatnych.

Kluczowym filarem wydania Pro pozostają zaawansowane funkcje bezpieczeństwa oraz administracji sieciowej. System pozwala na natywne szyfrowanie całości dysków za pomocą mechanizmu BitLocker, co zabezpiecza poufne dane przed nieautoryzowanym odczytem w przypadku kradzieży urządzenia. Administratorzy IT otrzymują wsparcie dla dołączania komputera do domen lokalnych oraz chmurowej usługi Azure Active Directory, a także dostęp do Edytora lokalnych zasad grupy. Pozwala to na masowe i precyzyjne zarządzanie uprawnieniami oraz konfiguracją wielu maszyn w organizacji. W przeciwieństwie do tańszych wariantów, Windows 11 Pro może pełnić rolę hosta Pulpitu Zdalnego, co umożliwia pełne, bezpieczne sterowanie komputerem z dowolnego miejsca.

Z myślą o deweloperach i profesjonalistach wbudowano tu również technologie wirtualizacyjne. Hipernadzorca Hyper-V pozwala na tworzenie i uruchamianie niezależnych maszyn wirtualnych z innymi systemami operacyjnymi, z kolei funkcja Windows Sandbox tworzy tymczasowe, odizolowane środowisko do bezpiecznego testowania nieznanego oprogramowania bez ryzyka uszkodzenia głównej instalacji. Dopełnieniem całości jest rozszerzona obsługa podzespołów komputerowych, ponieważ wersja Pro potrafi zarejestrować i efektywnie wykorzystać nawet do 2 TB pamięci operacyjnej RAM oraz konfiguracje wieloprocesorowe z dwoma fizycznymi gniazdami CPU na płycie głównej.

Gwarancja On-Site

Gwarancja Cenisz swój czas? Wybierz gwarancję On-Site i zapomnij o wysyłaniu laptopa do serwisu. W ramach tej usługi naprawa odbywa się w miejscu użytkowania sprzętu – u Ciebie w firmie lub w domu. Autoryzowany technik przyjeżdża z niezbędnymi częściami i przywraca sprawność urządzenia w Twojej obecności.

To idealna opcja dla firm, które nie mogą pozwolić sobie na rozstanie ze sprzętem na kilka czy kilkanaście dni. Zyskujesz komfort, bezpieczeństwo i pewność, że Twój komputer jest w dobrych rękach, bez konieczności rozstawania się z nim.

Certyfikat Energy Star

Certyfikat Energy Star Certyfikat Energy Star to międzynarodowy symbol przyznawany urządzeniom i budynkom charakteryzującym się wysoką efektywnością energetyczną oraz niskim szkodliwym wpływem na środowisko naturalne. Program ten został powołany do życia w 1992 roku przez amerykańską Agencję Ochrony Środowiska (EPA) oraz Departament Energii Stanów Zjednoczonych, a z biegiem lat zyskał status globalnego standardu uznawanego w wielu regionach świata, w tym w Unii Europejskiej. Główną ideą stojącą za powstaniem tego oznaczenia było stworzenie czytelnego i godnego zaufania wskaźnika, który pomagałby konsumentom oraz przedsiębiorstwom w identyfikacji produktów zużywających zauważalnie mniej energii elektrycznej, co bezpośrednio przekłada się na redukcję emisji gazów cieplarnianych do atmosfery.

Proces certyfikacji opiera się na rygorystycznych badaniach i normach technicznych ustalanych dla poszczególnych kategorii produktów. Aby urządzenie mogło zostać opatrzone charakterystycznym, błękitnym logo z wpisaną w nie gwiazdą, musi wykazywać wyższą sprawność energetyczną od standardowych odpowiedników dostępnych na rynku – przeważnie o kilkanaście do kilkudziesięciu procent. Oznaczenie to stosuje się szeroko w segmencie elektroniki użytkowej i sprzętu komputerowego, w tym w laptopach, komputerach stacjonarnych, serwerach, monitorach czy urządzeniach wielofunkcyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem ich energooszczędności w trybach bezczynności i uśpienia. Certyfikat obejmuje również sprzęt gospodarstwa domowego, taki jak lodówki, pralki, zmywarki i klimatyzatory, a także zaawansowane systemy oświetleniowe oraz całe obiekty budowlane spełniające rygorystyczne kryteria zrównoważonego budownictwa.

Z punktu widzenia użytkowników obecność symbolu Energy Star stanowi proste zapewnienie, że dany produkt pozwala na realne obniżenie rachunków za prąd w całym okresie jego eksploatacji, nie wymagając przy tym idących na ustępstwa kompromisów w zakresie wydajności, funkcjonalności czy wygody obsługi. Dla sektora biznesowego oraz instytucji publicznych posiadanie przez sprzęt certyfikatu Energy Star jest bardzo często warunkiem koniecznym do spełnienia norm przetargowych oraz realizacji wymogów proekologicznej polityki zakupowej.

Wi-Fi 7

Wi-Fi 7 Wi-Fi 7, znany również pod technicznym oznaczeniem 802.11be, stanowi najnowszą rewolucję w łączności bezprzewodowej, która wprowadza termin Extremely High Throughput w celu opisania niespotykanej dotąd przepustowości. Ten standard buduje swoje fundamenty na rozwiązaniach znanych z Wi-Fi 6E, jednak drastycznie zwiększa szerokość kanału do 320 MHz, co pozwala na przesyłanie dwukrotnie większej ilości danych w tym samym czasie.

Najbardziej przełomową funkcją Wi-Fi 7 jest technologia Multi-Link Operation, która umożliwia urządzeniom jednoczesne wysyłanie i odbieranie danych przez różne pasma i kanały. W starszych standardach sprzęt musiał wybierać między pasmami 2,4 GHz, 5 GHz lub 6 GHz, natomiast teraz może korzystać z nich wszystkich naraz, co radykalnie zmniejsza opóźnienia i niemal eliminuje ryzyko zerwania połączenia w gęstym środowisku sieciowym. Kolejnym kluczowym usprawnieniem jest wprowadzenie modulacji 4096-QAM, która upakowuje informacje o 20% gęściej niż w poprzedniej generacji, przekładając się na teoretyczną prędkość przesyłu przekraczającą 40 Gb/s.

Standard ten wprowadza również inteligentne rozwiązanie o nazwie Puncturing, które pozwala na efektywne wykorzystanie szerokich kanałów nawet w sytuacji, gdy ich część jest zakłócana przez inne systemy. Zamiast blokować cały kanał z powodu drobnych interferencji, Wi-Fi 7 po prostu wycina zakłócony fragment i przesyła dane pozostałą, czystą częścią pasma. Dzięki tym wszystkim innowacjom nowa generacja sieci bezprzewodowych staje się realną alternatywą dla kabli ethernetowych, oferując stabilność i wydajność niezbędną do strumieniowania wideo w jakości 8K oraz profesjonalnej pracy w chmurze bez żadnych przestojów.

Wi-Fi 7 to technologia przyszłości, która całkowicie zmienia zasady gry w domowej rozrywce i pracy zdalnej, choć wymaga zakupu zupełnie nowej klasy urządzeń. Mogę sprawdzić, czy na rynku są już dostępne smartfony lub laptopy, które pozwolą Ci wykorzystać ten standard w praktyce.

TPM

TPM Laptopy serii Lenovo ThinkBook 14 G9 AHP wykorzystują układ TPM jako dedykowany układ bezpieczeństwa, który jest fizycznie odizolowany od reszty podzespołów na płycie głównej. Takie rozwiązanie gwarantuje, że klucze kryptograficzne są generowane i przechowywane w środowisku odpornym na ataki hakerskie skierowane bezpośrednio w system operacyjny. Moduł ten staje się kluczowym elementem podczas współpracy z funkcją BitLocker, ponieważ odpowiada za automatyczne zarządzanie dostępem do zaszyfrowanych partycji dysku przy każdym uruchomieniu komputera. Dodatkowo układ monitoruje integralność oprogramowania układowego, blokując dostęp do danych w sytuacji, gdy wykryje nieautoryzowaną ingerencję w pliki startowe systemu Windows.

Kensington Lock

Kensington Lock Gniazdo linki zabezpieczającej przed kradzieżą to popularny mechanizm poprawiający bezpieczeństwo komputerów biznesowych. Najczęstszym standardem jest Kensington Lock, nazwany tak od producenta, który wprowadził to rozwiązanie na rynek. notebooki serii Lenovo ThinkBook 14 G9 AHP otrzymały takie gniazdo by lepiej chronić urządzenie przed przywłaszczeniem przez osoby postronne w zatłoczonych biurach, urzędach, sklepach czy innych lokalach usługowych. Specjalnie zaprojektowane, wzmocnione gniazdo chroni urządzenie przed łatwą kradzieżą. Solidne wykonanie sprawia, że wyrwanie linki czy gniada jest wręcz niemożliwe.

Certyfikat EPEAT Gold

Certyfikat EPEAT Gold EPEAT Gold to najwyższy i najbardziej prestiżowy poziom certyfikacji w globalnym systemie oceny ekologicznej elektroniki, który potwierdza, że laptopy serii Lenovo ThinkBook 14 G9 AHP spełniają najbardziej rygorystyczne kryteria zrównoważonego rozwoju. Aby urządzenie mogło poszczycić się tym oznaczeniem, musi nie tylko zaliczyć wszystkie wymagania podstawowe, ale także co najmniej 75% opcjonalnych kryteriów dotyczących mniejszego wpływu na środowisko naturalne. Standard ten bierze pod uwagę cały cykl życia sprzętu, wymuszając na producentach stosowanie tworzyw pochodzących z recyklingu, eliminację toksycznych substancji oraz projektowanie konstrukcji łatwych w naprawie i późniejszym demontażu. Posiadanie złotego certyfikatu EPEAT jest dla świadomego konsumenta oraz dużych organizacji jasnym sygnałem, że wybierają sprzęt o najwyższej efektywności energetycznej, który minimalizuje ślad węglowy i wspiera gospodarkę o obiegu zamkniętym.

Czytnik linii papilarnych

Czytnik linii papilarnych Laptop Lenovo ThinkBook 14 G9 AHP 21V0F902SPB wyposażono w czytnik linii papilarnych. Jest to popularne zabezpieczenie urządzeń biznesowych, które nie tylko chroni urządzenie przed nieautoryzowanym dostępem, ale także przyspiesza logowanie do systemu eliminując konieczność wpisywania hasła. Czytnik linii papilarnych to skuteczna i prosta forma zabezpieczenia dostępu do systemu i danych gromadzonych na komputerze, która również upraszcza i przyspiesza logowanie użytkownika.

Matryca IPS

Matryca IPS Notebook Lenovo ThinkBook 14 G9 AHP 21V0F902SPB otrzymał matrycę IPS, czyli In-Plane Switching. Jest to technologia wyświetlaczy ciekłokrystalicznych zaprojektowana w celu wyeliminowania głównych ograniczeń starszych paneli typu TN. Jej najważniejszą cechą jest to, że kryształy poruszają się równolegle do płaszczyzny ekranu, co pozwala na uzyskanie wyjątkowo szerokich kątów widzenia sięgających 178 stopni bez degradacji kolorów czy utraty kontrastu.

Dzięki precyzyjnemu sterowaniu światłem matryce te oferują bardzo wierne odwzorowanie barw i głębokie nasycenie, co czyni je standardem w pracy grafików, fotografów oraz montażystów wideo. Choć historycznie charakteryzowały się wolniejszym czasem reakcji, współczesne panele IPS dogoniły inne technologie, stając się uniwersalnym wyborem łączącym świetną jakość obrazu z zadowalającą płynnością w grach i multimediach.

Certyfikat MIL-STD-810H

Certyfikat MIL-STD-810H Laptopy serii Lenovo ThinkBook 14 G9 AHP pozytywnie przechodząc rygorystyczne testy wytrzymałości zgodne z zaktualizowanym standardem militarnym MIL-STD-810H potwierdziły swoją niezawodność i znakomite wykonanie. Przejście na wersję „H” oznacza podniesienie poprzeczki – procedury badawcze są teraz bardziej rygorystyczne, a metody testowe zostały zaprojektowane tak, aby jeszcze wierniej symulować skrajne wyzwania, z jakimi sprzęt może się mierzyć w rzeczywistym środowisku pracy.

Inżynierowie poddają urządzenia testom obejmującym m.in. odporność na gwałtowne zmiany ciśnienia na dużych wysokościach, ekstremalne temperatury (od arktycznego mrozu po pustynny żar), a także długotrwałą ekspozycję na pył, piasek i dużą wilgotność. Dodatkowo, testy wibracji i wstrząsów mechanicznych gwarantują, że urządzenie przetrwa nie tylko trudną podróż, ale i przypadkowe upadki czy uderzenia. Posiadanie certyfikatu MIL-STD-810H to dla użytkownika ostateczny dowód na to, że wybiera sprzęt o bezkompromisowej jakości, zaprojektowany do niezawodnej pracy przez lata.

Technologia NVMe

Technologia NVMe NVMe, czyli Non-Volatile Memory Express, to nowoczesny protokół komunikacyjny zaprojektowany od podstaw z myślą o wykorzystaniu pełnego potencjału szybkich pamięci flash oraz dysków półprzewodnikowych. W przeciwieństwie do starszych standardów, które powstały jeszcze w erze dysków mechanicznych, rozwiązanie to wykorzystuje szybką magistralę PCIe, co pozwala na drastyczne obniżenie opóźnień i ogromny wzrost przepustowości danych. Dzięki obsłudze tysięcy równoległych kolejek komend, dyski pracujące w tym standardzie potrafią przetwarzać informacje z prędkością nieosiągalną dla tradycyjnych interfejsów, co przekłada się na błyskawiczny start systemu oraz natychmiastowe wczytywanie rozbudowanych gier i profesjonalnych aplikacji. Technologia ta stała się fundamentem nowoczesnych komputerów, oferując użytkownikom niespotykaną wcześniej responsywność i efektywność podczas pracy z dużymi zbiorami plików.

Klawiatura podświetlana

Klawiatura podświetlana W laptopach klasy biznesowej i premium podświetlenie klawiatury realizowane jest za pomocą energooszczędnych diod LED. System ten został zaprojektowany tak, aby zminimalizować pobór prądu z baterii, co jest kluczowe podczas pracy mobilnej. Białe, eleganckie i dyskretne, typowe dla serii biznesowych światło klawiatury pomaga w skupieniu się i męczy oczu licznymi kolorami i migotaniem. Podświetlana klawiatura pozwala na pracę miejscach gdzie oświetlenie nie jest odpowiednie. Praca w podróży służbowej w pociągu czy samolocie może być wygodniejsza, gdy klawisze będą łagodnie podświetlone. W laptopach biznesowych taka funkcja może okazać się nieoceniona i niezbędna, zwłaszcza dla osób, które często pracują poza biurem.

: 21V0F902SPB
Hurry! only 19 szt. w magazynie.
Informacje podstawowe
Producent
Lenovo
Produkt
Laptop
Rodzaj konfiguracji
Rozszerzona
Certyfikat Intel EVO
Nie
Model
ThinkBook 14 G9 AHP
Stan
Nowy
Gwarancja
3 lata On-Site
Laptop konwertowalny
Nie
Materiał obudowy
Aluminium
Tworzywo sztuczne PC-ABS
Kolor obudowy
Szary
Kamera internetowa
Tak
Procesor
Procesor
AMD Ryzen 7
Typ procesora
Model: Ryzen 7 250
Częstotliwość: 3,3GHz / 5,1GHz
Cache: 16MB
Litografia: TSMC 4 nm FinFET
Obsługiwane gniazda: FP8, FP7, FP7r2
Obsługiwana pamięć: DDR5 (FP8), LPDDR5X (FP8), DDR5 (FP7r2), LPDDR5X (FP7)
Technologia Intel vPro
Nie
Liczba rdzeni procesora
8
Układ NPU (AI)
Nie
Technologia AMD DASH
Nie
Liczba zainstalowanych procesorów
1
Chipset płyty głównej
AMD SoC
PassMark procesora
25549
Pamięć RAM
Pamięć zainstalowana
16 GB
Typ pamięci
1 x 16 GB
SODIMM
DDR5
5600 MT/s
Liczba banków pamięci
2
Liczba wolnych banków pamięci
1
Maksymalna ilość pamięci
64 GB
Dyski
Dysk
SSD
Pojemność dysku
512 GB
Parametry dysku
M.2 2242
NVMe
PCIe 4.0
Dysk 2
SSD
Pojemność dysku 2
2 TB
Parametry dysku 2
M.2 NVMe PCie x3
SSD
jednostronne
2280
2 TB
Dysk 3
brak
Dysk 4
brak
Napęd optyczny
brak
Ekran
Przekątna ekranu
14"
Rozdzielczość
1920x1200 (WUXGA)
Technologia matrycy
IPS
Jasność matrycy
400 cd/m²
Ekran dotykowy
Nie
Filtr prywatyzujący
Nie
High Dynamic Range (HDR)
Nie
Informacja o ekranie
14" WUXGA (1920x1200) IPS 400nits
Anti-glare
45% NTSC
60Hz
Karta graficzna
Zintegrowana karta graficzna
AMD Radeon 780M
PassMark karty zintegrowanej
6888
Rodzaj karty graficznej
Zintegrowana
Interfejsy i komunikacja
Interfejsy
2 x USB4 (Power Delivery 3.0 i DisplayPort 1.4a)
1 x USB-A 3.2 Gen 1
1 x USB-A 3.2 Gen 1 (Always On)
1 x HDMI 2.1
1 x RJ-45
1 x Gniazdo słuchawkowe
Złącza, gniazda rozszerzeń
Czytnik kart SDXC
Modem WWAN
Nie
Typ modemu WWAN
brak
Komunikacja
LAN 1 GbE
Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth 5.4
Złącze Thunderbolt
brak
Złącze HDMI
Tak
Złącze DisplayPort
Nie
Złącze VGA (15-pin D-Sub)
Nie
Wi-Fi
Tak
Złącze COM (RS-232)
Nie
Bluetooth
Tak
Pozostałe
Multimedia
High Definition (HD) Audio
Realtek ALC3287
2 mikrofony
Głośniki stereo 2W x2, Dolby Audio
Kamera internetowa FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter
Bezpieczeństwo
Dedykowany układ szyfrowania TPM 2.0 Enabled
Czytnik linii papilarnych (dotykowy, Match-on-Chip), Zintegrowany z przyciskiem uruchamiania
Kensington Lock (Nano), 2.5 x 6 mm
Zabezpieczenie kamery internetowej
Kamera IR dla funkcji Windows Hello (Rozpoz
Czytnik kart SmartCard
Nie
Wprowadzanie danych
Klawiatura podświetlana
Układ klawiatury
Międzynarodowy
Podświetlana klawiatura
Tak
Czytnik linii papilarnych
Tak
Klawiatura numeryczna
Nie
Near Field Communication (NFC)
Nie
Zasilanie
Zasilacz 65W USB-C
Kensington Lock
Tak
Bateria
Bateria 48 Wh
Trusted Platform Module (TPM)
Tak
System operacyjny
Windows 11 Pro
Wymiary
Szerokość: 314 mm
Głębokość: 224 mm
Wysokość: 17 mm
Certyfikaty
MIL-STD-810H
TÜV Rheinland Low Blue Light (Software Solution)
Energy Star 9.0
EPEAT Gold Registered
ErP Lot 6/26
RoHS compliant
TCO Certified, generation 10
Certyfikat MIL-STD-810
MIL-STD-810H
Certyfikat EPEAT Gold
Tak
W zestawie
Zasilacz 65W USB-C (3-pin)
Waga
1,36 kg
Copilot+ PC
Nie

Specyficzne kody

EAN13
0828132062891
MPN
21V000BGPB
Przesyłka kurierska
Darmowa

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.

ITnes.pl · PKO Leasing

Finansowanie jutra:
Leasing w ITnes.pl

Napędzamy Twój biznes technologią, której nie musisz kupować na własność.

W świecie nowoczesnego biznesu wygrywają ci, którzy potrafią szybciej adaptować zmiany. W ITnes.pl wierzymy, że dostęp do najpotężniejszych narzędzi IT nie powinien być ograniczony jednorazowym wydatkiem. Dlatego, wspólnie z PKO Leasing – niekwestionowanym liderem rynku – stworzyliśmy ekosystem finansowy, który pozwala Twojej firmie wejść na wyższy poziom efektywności bez obciążania budżetu.

Dlaczego Leasing z ITnes.pl to Twój strategiczny ruch?

Leasing w naszym wydaniu to nie tylko rata.
To Power Up dla Twojej infrastruktury IT.

Maksymalna Płynność

Cash Flow Mastery

Zachowaj gotówkę na kluczowe inwestycje, marketing czy ekspansję. Sprzęt zarabia na siebie sam, gdy Ty płacisz niskie, przewidywalne raty.

Optymalizacja Podatkowa 2.0

Tarcza Podatkowa

Wykorzystaj tarczę podatkową. Każda rata to koszt uzyskania przychodu, który realnie obniża Twoje zobowiązania wobec fiskusa.

Technologia Zawsze na Czas

Rotacja Floty IT

Nie czekaj latami na wymianę sprzętu. Leasing pozwala na regularną rotację floty IT, dzięki czemu Twój zespół zawsze pracuje na najszybszych i najbezpieczniejszych rozwiązaniach.

Formy Finansowania

Skrojone pod Twój Model Biznesowy. Wybierz drogę, która najlepiej pasuje do strategii rozwoju Twojej firmy.

Leasing Operacyjny

Wolność i Elastyczność

To najczęściej wybierana forma przez naszych partnerów B2B. Traktujesz leasing jak usługę.

DLA KOGO? Dla firm chcących regularnie odświeżać park maszynowy.
KORZYŚĆ Opłata wstępna i wszystkie raty są w całości kosztem uzyskania przychodu. Podatek VAT płacisz proporcjonalnie w każdej racie.

Leasing Finansowy

Inwestycja w Majątek

Idealny, gdy planujesz związać się ze sprzętem na dłużej i chcesz go amortyzować po swojej stronie.

DLA KOGO? Dla przedsiębiorców stawiających na budowę stałych aktywów firmy.
KORZYŚĆ Ty dokonujesz odpisów amortyzacyjnych, a część odsetkowa raty jest Twoim kosztem.

Twoja Droga do Nowoczesności

Proces w ITnes.pl jest tak płynny, jak praca na nowym workstation od HP czy Dell.

TECH

Wybór Rozwiązania

Wybierz topowy sprzęt z naszej oferty. Nasi eksperci pomogą Ci skonfigurować zestaw idealnie pod profil Twojej działalności.

LEARN

Konsultacja i Decyzja

Skontaktuj się ze swoim Dedykowanym Opiekunem. Wniosek procesujemy błyskawicznie – decyzję z PKO Leasing otrzymasz często w 15 minut.

TOGETHER

Podpisanie i Realizacja

Formalności ograniczamy do minimum. Podpisujesz umowę (często całkowicie online) i dołączasz do grona firm, które nie czekają na przyszłość, ale ją tworzą.

SUCCESS

Start Systemu

Sprzęt trafia do Twojego biura, gotowy do pracy, a Ty cieszysz się pełnym wsparciem posprzedażowym ITnes.pl.

PORADA EKSPERTA

Strategiczne Zarządzanie Cyklem Życia IT

„W dzisiejszym IT to nie posiadanie, a użytkowanie generuje zysk. Rekomendujemy leasing jako narzędzie do zarządzania TCO (Total Cost of Ownership). Zamiast jednorazowego kosztu 100 000 zł na serwery, zainwestuj te środki w rozwój produktu, a technologię sfinansuj z bieżących przychodów. To różnica między firmą, która trwa, a firmą, która dominuje."

FAQ – Rozumiemy Twój Biznes

Absolutnie. Dzięki partnerstwu z PKO Leasing oferujemy procedury uproszczone dla startupów i nowych podmiotów.
Praktycznie wszystko, co buduje Twoje środowisko pracy: laptopy, stacje robocze, serwery, macierze, monitory, a nawet specjalistyczne oprogramowanie.
Stawiamy na minimum biurokracji. W większości przypadków wystarczy NIP i dowód osobisty reprezentanta firmy.

ITnes.pl | IT for BUSINESS

Więcej niż Sklep – Twój Partner Technologiczny. Nie jesteśmy tylko dostawcą pudełek. Jesteśmy architektami Twojej przewagi konkurencyjnej.

Dedykowany Opiekun Klienta

W ITnes.pl nie jesteś numerem w systemie. Masz swojego partnera, który zna specyfikę Twojej branży i zawsze odbiera telefon.

A-brandy z Rodziny IT

Dostarczamy tylko rozwiązania od globalnych liderów (Dell, HP, Lenovo, Apple). To gwarancja jakości, prestiżu i niezawodności.

Wsparcie Przed i Posprzedażowe

Nasza rola nie kończy się na wystawieniu faktury. Doradzamy przy wyborze, wspieramy przy wdrożeniu i dbamy o Twój spokój w trakcie eksploatacji.

B2B DNA

Rozumiemy język biznesu. Nasza oferta jest elastyczna, skalowalna i zawsze zorientowana na Twój sukces.

Gotowy na przyspieszenie?

Porozmawiajmy o tym, jak leasing z PKO Leasing w ITnes.pl może odmienić Twoją firmę. Skontaktuj się z nami już dziś.

Skontaktuj się z nami

Sprzęt IT dla firm bez inwestycji na start

Zamiast jednorazowego wydatku rzędu kilkudziesięciu tysięcy zł – przewidywalny miesięczny koszt

Rozwiązanie dla klientów biznesowych

Sprzęt elektroniczny RentPay

finansowanie sprzętu IT
dla firm

RentPay to model finansowania, w którym firma korzysta ze sprzętu w zamian za stałą miesięczna opłatę. Nie inwestujesz w zakup środków trwałych – zachowujesz płynność finansową i kontrolę nad kosztami.

Jak wynajmować sprzęt za pomocą RentPay?

Zobacz opcję „Subskrybuj” przy na stronie produktu i sprawdź miesięczny koszt dla Twojej firmy

Dlaczego firmy wybierają subskrypcję?

Wykup

Stały miesięczny koszt bez dużych inwestycji

Nie angażujesz kapitału w zakup sprzętu, który traci wartość

Przedłużenie

Krótka umowa

Na 12 miesięcy. W ofercie dla firm sprzęt wymienisz już po pół roku.

Rozwiązanie

Możliwość zmiany sprzętu w trakcie umowy

Rozbudowujesz lub wymieniasz sprzęt bez rozwiązywania umowy, po 6 miesiącach możesz wymienić sprzęt na nowy – coś czego nie oferuje leasing.

Wykup 2

Ochrona i SafeUp w cenie

Subskrypcja sprzętu obejmuje bezpłatny pakiet ochronny SafeUp. Nie musisz martwić się kradzieżą i serwisem sprzętu.

Przedłużenie 2

Faktura VAT za usługę

Co miesiąc otrzymujesz fakturę VAT za subskrypcję, którą łatwo zaksięgujesz w koszty prowadzenia biznesu.

Jak działa RentPay?

1 Koszyk

Wybierz subskrypcję

W metodach płatności za produkt wybierz opcję SUBSKRYBUJ.

2 Koszyk

Podsumowanie oferty

Na tym etapie poznasz dokładną ofertę subskrypcji bądź najmu. Możesz dobrać dodatkowy pakiet serwisowy.

3 Koszyk

Zaakceptuj umowę

Na ekranie generowania Umowy zostaniesz poproszony o podanie swoich danych.

Przygotuj dowód osobisty, na podstawie Twoich informacji zostanie wygenerowana Umowa Subskrypcji. Zaakceptuj aby przejść dalej.

4 Koszyk

Subskrypcja dla biznesu

Po zaakceptowaniu Umowy należy wpłacić kaucję, która jest niezbędna do aktywowania Twojej Umowy.

Możesz to zrobić na dwa sposoby – płatnością online AutoPay bądź na podstawie Noty Księgowej. Pamiętaj, aby wpłacić kaucję z konta firmowego, inaczej niezbędna będzie dodatkowa weryfikacja. Po zaksięgowaniu wpłaty, wysyłamy Twój sprzęt!

Najczęstsze pytania

Czy subskrypcja to leasing?
Nie. W leasingu spłacasz sprzęt i często go wykupujesz. Dzięki subskrypcji płacisz tylko za korzystanie ze sprzętu, co znacznie zmniejsza Twoje firmowe wydatki.
Co zawiera cena subskrypcji?
Cena miesięcznego wynajmu związana jest ze spadkiem wartości urządzenia w czasie, kiedy jest użytkowany przez klienta. Oznacza to, że płacisz tylko za korzystanie z urządzenia. W cenę wliczony jest podstawowy pakiet ochronny.
Uproszczony proces zawarcia umowy
Proces wynajmu sprzętu IT został zaprojektowany z myślą o firmach, które cenią czas i sprawność działania. Ograniczamy formalności do niezbędnego minimum – bez rozbudowanej dokumentacji, długiego oczekiwania na decyzję czy skomplikowanych negocjacji. W kilku prostych krokach Twoja firma może szybko uzyskać dostęp do potrzebnego sprzętu.
Czy mogę zmienić sprzęt w trakcie umowy?
Tak. W trakcie trwania umowy zawsze możesz rozbudować sprzęt i po 6 miesiącach już wymieniać na inny model.
Co się stanie, jeśli sprzęt zostanie skradziony, zgubiony lub zniszczony?
Kradzież sprzętu należy jak najszybciej zgłosić na policję oraz do firmy WeSub S.A. W przypadku zgubienia lub zniszczenia wynajmowanego sprzętu należy natychmiastowo poinformować firmę WeSub S.A., której pracownicy udzielą szczegółowych informacji w celu dalszego postępowania.

Skontaktuj się z nami

```

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.