Laptop Lenovo Legion 9 18IAX10 83EYT0JY8PB

Lenovo
83EYT0JY8PB
9215
0199271192757
Produkt modyfikowany na bazie konfiguracji: 83EY000LPB

Jesteśmy oficjalnym partnerem Lenovo

Konfigurator

Pamięć RAM

Dysk

Hurry! only 1 szt. w magazynie.
35 053,50 zł
28 498,78 zł netto
Mała liczba sztuk w magazynie wysyłka w 24h
Rata od
747.88 zł
PKO Leasing Widget
Liczba sztuk
Produkt w dostawie Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia przewidywanej daty dostawy.

  Nowe produkty

Wyłącznie nowe, fabrycznie zapakowane produkty z oficjalnych polskich dystrybucji.

  Bezpieczna dostawa

Przesyłki są dostarczane przez renomowane firmy kurierskie i są ubezpieczone do pełnej wartości.

  Doradztwo i wsparcie

Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pełne wsparcie przed i po sprzedaży.

Szczegółowy opis laptopa Lenovo Legion 9 18IAX10 83EYT0JY8PB

Zdjęcie produktu Laptop Lenovo Legion 9 18IAX10 83EYT0JY8PB - Core Ultra 9 275HX/18" WQUXGA IPS HDR/RAM 64GB/2TB + 1TB + 2TB + 2TB/GF RTX 5090/Win 11 ProNotebook Lenovo Legion 9 18IAX10 83EYT0JY8PB należy do cieszącej się dużą popularnością serii laptopów biznesowych Legion 9 18IAX10 produkowanych przez firmę Lenovo.

Notebook wyposażono w 64 GB pamięci RAM w układzie 2 x 32 GB. Maksymalna ilość pamięci RAM obsługiwana przez laptopa wynosi 192 GB (notebook ma 2 niewykorzystane sloty pamięci). Producent zainstalował pamięć DDR5 taktowaną z częstotliwością 5200 MHz.

Sercem notebooka jest 24-rdzeniowa jednostka centralna Core Ultra 9 275HX. Wynik procesora w aplikacji PassMark to 56077 punktów. Wielkość pamięci cache procesora wynosi 36 MB. CPU jest taktowany zegarem 5,4 GHz. Notebook Lenovo Legion 9 18IAX10 83EYT0JY8PB oferuje zintegrowaną kartę graficzną Intel Graphics. Zintegrowana karta graficzna osiągnęła wynik 5491 punktów w aplikacji PassMark.

18-calowy ekran wyświetla obraz w natywnej rozdzielczości 3840x2400 punktów (WQUXGA). Jednym z najważniejszych parametrów ekranu notebooka jest jasność matrycy, która w tym przypadku wynosi 520 cd/m². Matryca wykonana w technologii IPS zapewnia świetny obraz. Zaawansowani użytkownicy laptopa zapewne zwrócą uwagę na dedykowany układ graficzny NVIDIA GeForce RTX 5090. Układ graficzny wyposażono w 24 GB GDDR7 pamięci video. Pamięć masowa obejmuje dysk SSD o pojemności 2 TB. Do dyspozycji użytkownika oddano także drugi dysk SSD o pojemności 1 TB. Pamięć masowa obejmuje też trzeci dysk SSD o pojemności 2 TB. Czwarty dysk typu SSD ma pojemność 2 TB.

Notebook oferuje czytnik kart SDXC.

Użytkownik ma do dyspozycji podświetlaną klawiaturę wraz z blokiem numerycznym. Użytkownik może dodatkowo korzystać z TouchPada. Notebook Legion 9 18IAX10 83EYT0JY8PB ma zainstalowany system operacyjny Windows 11 Pro.

Komunikacja bezprzewodowa jest możliwa dzięki wbudowanym modułom Wi-Fi w standardzie 802.11be i Bluetooth. Laptop spełnia certyfikaty TÜV Rheinland High Gaming Performance oraz ErP Lot 3. Niewątpliwą zaletą laptopa jest wbudowana kamera internetowa. Model waży 3,50 kg. Podzespoły notebooka Legion 9 18IAX10 83EYT0JY8PB zainstalowano w obudowie koloru czarnego wykonanej z aluminium. Komputer zapewnia zgodność ze standardem HDR (High Dynamic Range). Produkt jest objęty dwuletnią gwarancją producenta w trybie Carry-in. Podzespoły instalowane w konfiguracji zmodyfikowanej przez naszych techników są objęte 3-letnią gwarancją sklepu Carry-in.

Procesor Intel Core Ultra 9 275HX

Procesor Intel Core Ultra 9 275HX Intel Core Ultra 9 275HX to flagowy procesor mobilny z segmentu high-end, który został zaprojektowany z myślą o najpotężniejszych laptopach gamingowych i profesjonalnych mobilnych stacjach roboczych. Jednostka ta, oparta na nowoczesnej architekturze Arrow Lake, dysponuje imponującą konfiguracją 24 rdzeni. W jej skład wchodzi 8 rdzeni o najwyższej wydajności (P-cores), osiągających taktowanie do 5,4 GHz, oraz 16 rdzeni energooszczędnych (E-cores), które pracują z częstotliwością do 4,6 GHz. Procesor posiada niezwykle rozbudowaną strukturę pamięci podręcznej, oferując 40 MB cache L2 oraz 36 MB cache L3, co przy bazowym współczynniku TDP na poziomie 55 W zapewnia doskonały balans między mocą a kulturą pracy.

Wewnątrz układu SoC zintegrowano dedykowany akcelerator sztucznej inteligencji o nazwie AI Boost (NPU), który generuje moc obliczeniową rzędu 13 TOPS. Jednostka ta wspiera nowoczesne funkcje oparte na AI, a opcjonalna obsługa standardu vPro Essentials sprawia, że procesor świetnie odnajduje się w środowiskach biznesowych.

*Technologia Intel vPro jest zależna od innych komponentów i może być niedostępna w urządzeniu.

Zaawansowany kontroler pamięci pozwala na instalację nawet 192 GB pamięci DDR5-6400 w układzie dwukanałowym, oferując przy tym opcjonalne wsparcie dla korekcji błędów ECC. Uzupełnieniem całości jest zintegrowany układ graficzny Intel Graphics z czterema rdzeniami Xe, pracujący w szerokim zakresie częstotliwości od 300 do 1900 MHz.

Pod względem surowej mocy obliczeniowej, model Ultra 9 275HX plasuje się tuż za absolutnie topowym modelem 285HX, ustępując mu jedynie o 100 MHz w trybie boost dla rdzeni wydajnościowych. Choć z racji ograniczeń energetycznych laptopów pozostaje on poniżej desktopowego odpowiednika (Core Ultra 9 285K o TDP 125 W), to dzięki znaczącej poprawie współczynnika IPC jego wydajność dorównuje legendarnemu modelowi Core i9-14900HX. Taki poziom osiągów kwalifikuje ten procesor do najbardziej obciążających zadań, takich jak profesjonalny montaż wideo w 8K, zaawansowany rendering 3D czy bezkompromisowa rozgrywka w najnowszych produkcjach AAA.

Konstrukcja układów Arrow Lake-HX rewolucjonizuje podejście do budowy procesorów mobilnych dzięki zastosowaniu zaawansowanej struktury chipletowej, wzorowanej na rozwiązaniach desktopowych. Poszczególne elementy procesora są wytwarzane w wyspecjalizowanych procesach technologicznych przez firmę TSMC. Wszystkie komponenty są integrowane na krzemowej płytce bazowej (wykonanej przez Intela w t

Karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 5090

Karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 5090 Mobilny układ graficzny NVIDIA GeForce RTX 5090 Mobile, wprowadzony na rynek 27 marca 2025 roku, stanowi absolutny szczyt wydajności w segmencie komputerów przenośnych. Jednostka ta została wyprodukowana w zaawansowanym procesie technologicznym 5 nm i bazuje na procesorze graficznym GB203 w wariancie GN22-X11-A1, co zapewnia pełne wsparcie dla standardu DirectX 12 Ultimate. Dzięki tej kompatybilności użytkownicy mają gwarancję, że wszystkie nowoczesne oraz nadchodzące gry będą działać płynnie, korzystając z takich technologii jak sprzętowy ray tracing czy variable-rate shading. Sercem tego potężnego układu jest procesor GB203 o powierzchni rdzenia wynoszącej 378 mm2, w którym zintegrowano aż 45 600 milionów tranzystorów.

Mimo że chip ten wywodzi się z tej samej architektury co model stacjonarny, NVIDIA precyzyjnie dostosowała liczbę jednostek obliczeniowych, aby zoptymalizować działanie w środowisku mobilnym. Układ dysponuje imponującą liczbą 10496 jednostek cieniujących, 328 jednostkami mapowania tekstur oraz 112 potokami renderującymi. Specyfikacja obejmuje również 328 rdzeni Tensor, które znacząco przyspieszają operacje oparte na uczeniu maszynowym, oraz 82 rdzenie dedykowane akceleracji śledzenia promieni w czasie rzeczywistym. Wyjątkowym atutem tego flagowego modelu jest zastosowanie aż 24 GB nowoczesnej pamięci GDDR7, która komunikuje się z procesorem za pośrednictwem 256-bitowego interfejsu.

Parametry pracy zostały dobrane tak, aby oferować bezkonkurencyjną moc przy zachowaniu mobilnej charakterystyki, co owocuje bazową częstotliwością taktowania 990 MHz z możliwością wzrostu w trybie Boost do 1515 MHz. Pamięć pracuje przy częstotliwości 1750 MHz, co dzięki technologii GDDR7 przekłada się na efektywną przepustowość rzędu 28 Gbps. Maksymalny pobór mocy układu został określony na poziomie 95 W, co pozwala na implementację tej jednostki w najbardziej zaawansowanych laptopach klasy premium.

Zgodnie ze swoim przeznaczeniem układ nie posiada własnych, bezpośrednich wyjść wideo, lecz wykorzystuje system wyświetlania obrazu i porty urządzenia hosta. GeForce RTX 5090 Mobile łączy się z resztą podzespołów za pomocą najnowocześniejszego interfejsu PCI-Express 5.0 x16, co zapewnia błyskawiczną wymianę danych niezbędną do profesjonalnej pracy i najbardziej wymagającej rozgrywki.

Technologia NVMe

Technologia NVMe NVMe, czyli Non-Volatile Memory Express, to nowoczesny protokół komunikacyjny zaprojektowany od podstaw z myślą o wykorzystaniu pełnego potencjału szybkich pamięci flash oraz dysków półprzewodnikowych. W przeciwieństwie do starszych standardów, które powstały jeszcze w erze dysków mechanicznych, rozwiązanie to wykorzystuje szybką magistralę PCIe, co pozwala na drastyczne obniżenie opóźnień i ogromny wzrost przepustowości danych. Dzięki obsłudze tysięcy równoległych kolejek komend, dyski pracujące w tym standardzie potrafią przetwarzać informacje z prędkością nieosiągalną dla tradycyjnych interfejsów, co przekłada się na błyskawiczny start systemu oraz natychmiastowe wczytywanie rozbudowanych gier i profesjonalnych aplikacji. Technologia ta stała się fundamentem nowoczesnych komputerów, oferując użytkownikom niespotykaną wcześniej responsywność i efektywność podczas pracy z dużymi zbiorami plików.

Gwarancja Carry-in (Door-to-Door / Serwis zewnętrzny)

Gwarancja Gwarancja typu Carry-in (często realizowana w wygodnym systemie Door-to-Door) to podstawowa, ale solidna forma ochrony Twojego sprzętu. W przypadku wystąpienia usterki, Twoim zadaniem jest jedynie zgłoszenie problemu do serwisu i przygotowanie urządzenia do transportu. Klient sam organizuje kuriera i dostarcza go do autoryzowanego centrum serwisowego. To sprawdzone rozwiązanie, które nie wymaga od Ciebie samodzielnego szukania punktów naprawczych.

HDR

Technologia HDR, czyli High Dynamic Range (szeroki zakres dynamiczny), w laptopach i monitorach komputerowych to zaawansowany standard wyświetlania obrazu, który znacząco zwiększa rozpiętość tonalną pomiędzy najciemniejszymi cieniami a najjaśniejszymi punktami na ekranie. W odróżnieniu od tradycyjnego standardu SDR (Standard Dynamic Range), ekrany ze wsparciem dla HDR są w stanie wygenerować znacznie wyższą jasność szczytową, wyrażaną w nitach, oraz znacznie głębszą czerń. Przekłada się to na nieosiągalny dotąd poziom szczegółowości – użytkownik dostrzega ukryte detale w ciemnych scenach oraz subtelne przejścia tonalne w mocno oświetlonych partiach kadru bez efektu ich prześwietlenia. Technologia ta ściśle wiąże się także z poszerzoną paletą barw, wykorzystując co najmniej 10-bitowe kodowanie kolorów, co umożliwia wyświetlanie ponad miliarda odcieni i pełne pokrycie profesjonalnych przestrzeni barwnych, takich jak DCI-P3 czy Rec. 2020.

Uzyskanie prawdziwego efektu HDR na ekranie laptopa lub monitora wymaga odpowiedniej konstrukcji sprzętowej matrycy, dlatego kluczową rolę odgrywają tu nowoczesne technologie podświetlenia oraz typ zastosowanego panelu. Najwyższy poziom dynamiki tonalnej zapewniają wyświetlacze typu OLED, WOLED oraz QD-OLED, w których każdy piksel stanowi niezależne źródło światła, pozwalając na całkowite wyłączenie wybranych punktów i uzyskanie nieskończonego kontrastu oraz perfekcyjnej czerni. W przypadku klasycznych paneli LCD niezbędne jest zastosowanie zaawansowanego strefowego wygaszania podświetlenia (FALD) z wykorzystaniem miniaturowych diod Mini-LED, co umożliwia precyzyjne sterowanie jasnością w kilkuset lub nawet kilku tysiącach niezależnych stref. Aby ułatwić wybór odpowiedniego urządzenia, organizacja VESA wprowadziła rygorystyczne certyfikaty DisplayHDR, określające minimalną jasność szczytową oraz poziom czerni, dzieląc wyświetlacze na konkretne klasy – od podstawowych DisplayHDR 400 i 600, poprzez wysoce zaawansowane DisplayHDR 1000 i 1400, aż po dedykowane matrycom organicznym normy DisplayHDR True Black.

Obecność technologii HDR w nowoczesnych monitorach i laptopach redefiniuje doświadczenia płynące z codziennej pracy i rozrywki, tworząc realistyczne wrażenie głębi. Dla graczy oraz miłośników kina oznacza to wyjątkową immersję, efektywne rozbłyski światła i naturalną oprawę wizualną w grach oraz filmach wspierających standardy takie jak Dolby Vision, HDR10 czy HDR10+. Rozwiązanie to jest również bezcennym narzędziem w pracy twórców cyfrowych, kolorystów, fotografów oraz montażystów wideo, umożliwiając im precyzyjną edycję materiałów z zachowaniem całkowitej spójności tonalnej wymaganej przez współczesny przemysł multimedialny.

Wi-Fi 7

Wi-Fi 7 Lenovo Legion 9 18IAX10 83EYT0JY8PB z Wi-Fi 7 to przeskok technologiczny, który odczujesz przy każdym kliknięciu. Jeśli Wi-Fi 6 było jak szybka autostrada, to Wi-Fi 7 jest jak wielopoziomowy system transportowy, w którym dane nigdy nie stoją w korku. Dzięki technologii MLO, Twój laptop korzysta z kilku pasm naraz. Jeśli jedno pasmo zostanie obciążone, dane natychmiast płyną drugim, co eliminuje przycięcia podczas ważnych rozmów online. Pobieranie ogromnych projektów czy aktualizacji systemu trwa teraz sekundy, a nie minuty. Funkcja Puncturing sprawia, że mikrofalówki czy routery sąsiadów nie spowalniają już Twojej pracy – sieć „obchodzi” zakłócenia szerokim łukiem.

Dodatkowo nowoczesny Bluetooth 5.4 zintegrowany z kartą to jeszcze pewniejsze połączenie z bezprzewodowymi słuchawkami i myszką, przy minimalnym zużyciu energii.

Klawiatura podświetlana

Klawiatura podświetlana W laptopach klasy biznesowej i premium podświetlenie klawiatury realizowane jest za pomocą energooszczędnych diod LED. System ten został zaprojektowany tak, aby zminimalizować pobór prądu z baterii, co jest kluczowe podczas pracy mobilnej. Białe, eleganckie i dyskretne, typowe dla serii biznesowych światło klawiatury pomaga w skupieniu się i męczy oczu licznymi kolorami i migotaniem. Podświetlana klawiatura pozwala na pracę miejscach gdzie oświetlenie nie jest odpowiednie. Praca w podróży służbowej w pociągu czy samolocie może być wygodniejsza, gdy klawisze będą łagodnie podświetlone. W laptopach biznesowych taka funkcja może okazać się nieoceniona i niezbędna, zwłaszcza dla osób, które często pracują poza biurem.

Klawiatura numeryczna

Klawiatura numeryczna Pełnowymiarowa klawiatura z wydzieloną sekcją numeryczną to kluczowy atut laptopów dedykowanych profesjonalistom pracującym w sektorze finansowym, logistycznym czy analitycznym. Dzięki fizycznemu blokowi numerycznemu, wprowadzanie danych do arkuszy kalkulacyjnych takich jak Microsoft Excel staje się znacznie szybsze i mniej obarczone ryzykiem błędu w porównaniu do korzystania z górnego rzędu cyfr.

Standardowy układ "kalkulatorowy" pozwala na obsługę bezwzrokową, co w połączeniu z dedykowanymi klawiszami operacji matematycznych (plus, minus, mnożenie, dzielenie) oraz dodatkowym klawiszem Enter, zamienia laptopa w potężne narzędzie do obliczeń. W wybranych modelach biznesowych z większą matrycą, klawiatura ta jest dodatkowo zoptymalizowana pod kątem ergonomicznym, oferując idealny skok klawisza i wyraźną odpowiedź zwrotną.

: 83EYT0JY8PB
Hurry! only 1 szt. w magazynie.
Informacje podstawowe
Producent
Lenovo
Produkt
Laptop
Rodzaj konfiguracji
Rozszerzona
Certyfikat Intel EVO
Nie
Model
Legion 9 18IAX10
Stan
Nowy
Gwarancja
2 lata Carry-in
Laptop konwertowalny
Nie
Materiał obudowy
Aluminium
Kolor obudowy
Czarny
Kamera internetowa
Tak
Procesor
Procesor
Intel Core Ultra 9
Generacja procesora
Arrow Lake
Typ procesora
Model: Core Ultra 9 275HX
Częstotliwość: 5,4 GHz
Cache: 36 MB
Obsługiwane gniazda: FCBGA2114
Obsługiwana pamięć: Up to DDR5 6400 MT/s
Zestaw instrukcji: 64-bit
Technologia Intel vPro
Nie
Liczba rdzeni procesora
24
Układ NPU (AI)
Tak
Technologia AMD DASH
Nie
Liczba zainstalowanych procesorów
1
Chipset płyty głównej
Intel HM870
PassMark procesora
56077
Pamięć RAM
Pamięć zainstalowana
64 GB
Typ pamięci
2 x 32 GB
SO-DIMM
DDR5
5200 MHz
Liczba banków pamięci
4
Liczba wolnych banków pamięci
2
Maksymalna ilość pamięci
192 GB
Dyski
Dysk
SSD
Pojemność dysku
2 TB
Parametry dysku
M.2
2280
PCIe
5.0x4
Performance
NVMe
Dysk 2
SSD
Pojemność dysku 2
1 TB
Parametry dysku 2
M.2 NVMe PCie x3
SSD
jednostronne
2280
1 TB
Dysk 3
SSD
Pojemność dysku 3
2 TB
Parametry dysku 3
M.2 NVMe PCie x3
SSD
jednostronne
2280
2 TB
Dysk 4
SSD
Pojemność dysku 4
2 TB
Parametry dysku 4
M.2 NVMe PCie x3
SSD
jednostronne
2280
2 TB
Napęd optyczny
brak
Ekran
Przekątna ekranu
18"
Rozdzielczość
3840x2400 (WQUXGA)
Technologia matrycy
IPS
Jasność matrycy
520 cd/m²
Ekran dotykowy
Nie
Filtr prywatyzujący
Nie
High Dynamic Range (HDR)
Tak
Informacja o ekranie
18" WQUXGA (3840x2400) IPS 520nits
Glossy
100% DCI-P3
240Hz
Dolby Vision
G-SYNC
DisplayHDR 400
Low Blue Light
High Gaming Performance
Karta graficzna
Zintegrowana karta graficzna
Intel Graphics
PassMark karty zintegrowanej
5491
Dedykowana karta graficzna
NVIDIA GeForce RTX 5090
Typ dedykowanej karty graficznej
Pamięć video: 24 GB GDDR7
Rodzaj karty graficznej
Dedykowana
Interfejsy i komunikacja
Interfejsy
2 x Thunderbolt 5 (80Gbps, Power Delivery 100W, DisplayPort 2.1)
1 x USB-C 3.2 Gen 1 (tylko transfer danych)
3 x USB-A 3.2 Gen 1
1 x HDMI 2.1
1 x RJ-45
1 x Audio (Combo)
1 x złącze zasilania
Złącza, gniazda rozszerzeń
Czytnik kart SDXC
Modem WWAN
Nie
Typ modemu WWAN
brak
Komunikacja
2.5GbE (RJ-45)
Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth 5.4
Złącze Thunderbolt
Thunderbolt 5
Złącze HDMI
Tak
Złącze DisplayPort
Nie
Złącze VGA (15-pin D-Sub)
Nie
Wi-Fi
Tak
Złącze COM (RS-232)
Nie
Bluetooth
Tak
Pozostałe
Multimedia
High Definition (HD) Audio
Realtek ALC3306
2 mikrofony
6 stereo speakers, 2W x4 (woofers), 2W x2 (tweeters), optimized with Nahimic Audio, Smart Amplifier (AMP)
Kamera internetowa 5.0MP + IR with E-shutter
Bezpieczeństwo
Układ szyfrowania TPM 2.0 Enabled
E-shutter
Czytnik kart SmartCard
Nie
Wprowadzanie danych
Touchpad
Klawiatura numeryczna
Klawiatura pełnowymiarowa
Klawiatura podświetlana
Układ klawiatury
Międzynarodowy
Podświetlana klawiatura
Tak
Czytnik linii papilarnych
Nie
Klawiatura numeryczna
Tak
Near Field Communication (NFC)
Nie
Zasilanie
Zasilacz 400W Slim Tip (3-pin)
Kensington Lock
Nie
Bateria
Bateria 99,9 Wh
Trusted Platform Module (TPM)
Tak
System operacyjny
Windows 11 Pro
Wymiary
Szerokość: 403 mm
Głębokość: 297 mm
Wysokość: 28 mm
Certyfikaty
TÜV Rheinland High Gaming Performance
ErP Lot 3
Certyfikat MIL-STD-810
brak
W zestawie
Zasilacz 400W Slim Tip (3-pin)
Waga
3,5 kg
Copilot+ PC
Nie

Specyficzne kody

UPC
9215
EAN13
0199271192757
MPN
83EYT0JY8PB
Przesyłka kurierska
Darmowa

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.

ITnes.pl · PKO Leasing

Finansowanie jutra:
Leasing w ITnes.pl

Napędzamy Twój biznes technologią, której nie musisz kupować na własność.

W świecie nowoczesnego biznesu wygrywają ci, którzy potrafią szybciej adaptować zmiany. W ITnes.pl wierzymy, że dostęp do najpotężniejszych narzędzi IT nie powinien być ograniczony jednorazowym wydatkiem. Dlatego, wspólnie z PKO Leasing – niekwestionowanym liderem rynku – stworzyliśmy ekosystem finansowy, który pozwala Twojej firmie wejść na wyższy poziom efektywności bez obciążania budżetu.

Dlaczego Leasing z ITnes.pl to Twój strategiczny ruch?

Leasing w naszym wydaniu to nie tylko rata.
To Power Up dla Twojej infrastruktury IT.

Maksymalna Płynność

Cash Flow Mastery

Zachowaj gotówkę na kluczowe inwestycje, marketing czy ekspansję. Sprzęt zarabia na siebie sam, gdy Ty płacisz niskie, przewidywalne raty.

Optymalizacja Podatkowa 2.0

Tarcza Podatkowa

Wykorzystaj tarczę podatkową. Każda rata to koszt uzyskania przychodu, który realnie obniża Twoje zobowiązania wobec fiskusa.

Technologia Zawsze na Czas

Rotacja Floty IT

Nie czekaj latami na wymianę sprzętu. Leasing pozwala na regularną rotację floty IT, dzięki czemu Twój zespół zawsze pracuje na najszybszych i najbezpieczniejszych rozwiązaniach.

Formy Finansowania

Skrojone pod Twój Model Biznesowy. Wybierz drogę, która najlepiej pasuje do strategii rozwoju Twojej firmy.

Leasing Operacyjny

Wolność i Elastyczność

To najczęściej wybierana forma przez naszych partnerów B2B. Traktujesz leasing jak usługę.

DLA KOGO? Dla firm chcących regularnie odświeżać park maszynowy.
KORZYŚĆ Opłata wstępna i wszystkie raty są w całości kosztem uzyskania przychodu. Podatek VAT płacisz proporcjonalnie w każdej racie.

Leasing Finansowy

Inwestycja w Majątek

Idealny, gdy planujesz związać się ze sprzętem na dłużej i chcesz go amortyzować po swojej stronie.

DLA KOGO? Dla przedsiębiorców stawiających na budowę stałych aktywów firmy.
KORZYŚĆ Ty dokonujesz odpisów amortyzacyjnych, a część odsetkowa raty jest Twoim kosztem.

Twoja Droga do Nowoczesności

Proces w ITnes.pl jest tak płynny, jak praca na nowym workstation od HP czy Dell.

TECH

Wybór Rozwiązania

Wybierz topowy sprzęt z naszej oferty. Nasi eksperci pomogą Ci skonfigurować zestaw idealnie pod profil Twojej działalności.

LEARN

Konsultacja i Decyzja

Skontaktuj się ze swoim Dedykowanym Opiekunem. Wniosek procesujemy błyskawicznie – decyzję z PKO Leasing otrzymasz często w 15 minut.

TOGETHER

Podpisanie i Realizacja

Formalności ograniczamy do minimum. Podpisujesz umowę (często całkowicie online) i dołączasz do grona firm, które nie czekają na przyszłość, ale ją tworzą.

SUCCESS

Start Systemu

Sprzęt trafia do Twojego biura, gotowy do pracy, a Ty cieszysz się pełnym wsparciem posprzedażowym ITnes.pl.

PORADA EKSPERTA

Strategiczne Zarządzanie Cyklem Życia IT

„W dzisiejszym IT to nie posiadanie, a użytkowanie generuje zysk. Rekomendujemy leasing jako narzędzie do zarządzania TCO (Total Cost of Ownership). Zamiast jednorazowego kosztu 100 000 zł na serwery, zainwestuj te środki w rozwój produktu, a technologię sfinansuj z bieżących przychodów. To różnica między firmą, która trwa, a firmą, która dominuje."

FAQ – Rozumiemy Twój Biznes

Absolutnie. Dzięki partnerstwu z PKO Leasing oferujemy procedury uproszczone dla startupów i nowych podmiotów.
Praktycznie wszystko, co buduje Twoje środowisko pracy: laptopy, stacje robocze, serwery, macierze, monitory, a nawet specjalistyczne oprogramowanie.
Stawiamy na minimum biurokracji. W większości przypadków wystarczy NIP i dowód osobisty reprezentanta firmy.

ITnes.pl | IT for BUSINESS

Więcej niż Sklep – Twój Partner Technologiczny. Nie jesteśmy tylko dostawcą pudełek. Jesteśmy architektami Twojej przewagi konkurencyjnej.

Dedykowany Opiekun Klienta

W ITnes.pl nie jesteś numerem w systemie. Masz swojego partnera, który zna specyfikę Twojej branży i zawsze odbiera telefon.

A-brandy z Rodziny IT

Dostarczamy tylko rozwiązania od globalnych liderów (Dell, HP, Lenovo, Apple). To gwarancja jakości, prestiżu i niezawodności.

Wsparcie Przed i Posprzedażowe

Nasza rola nie kończy się na wystawieniu faktury. Doradzamy przy wyborze, wspieramy przy wdrożeniu i dbamy o Twój spokój w trakcie eksploatacji.

B2B DNA

Rozumiemy język biznesu. Nasza oferta jest elastyczna, skalowalna i zawsze zorientowana na Twój sukces.

Gotowy na przyspieszenie?

Porozmawiajmy o tym, jak leasing z PKO Leasing w ITnes.pl może odmienić Twoją firmę. Skontaktuj się z nami już dziś.

Skontaktuj się z nami

Sprzęt IT dla firm bez inwestycji na start

Zamiast jednorazowego wydatku rzędu kilkudziesięciu tysięcy zł – przewidywalny miesięczny koszt

Rozwiązanie dla klientów biznesowych

Sprzęt elektroniczny RentPay

finansowanie sprzętu IT
dla firm

RentPay to model finansowania, w którym firma korzysta ze sprzętu w zamian za stałą miesięczna opłatę. Nie inwestujesz w zakup środków trwałych – zachowujesz płynność finansową i kontrolę nad kosztami.

Jak wynajmować sprzęt za pomocą RentPay?

Zobacz opcję „Subskrybuj” przy na stronie produktu i sprawdź miesięczny koszt dla Twojej firmy

Dlaczego firmy wybierają subskrypcję?

Wykup

Stały miesięczny koszt bez dużych inwestycji

Nie angażujesz kapitału w zakup sprzętu, który traci wartość

Przedłużenie

Krótka umowa

Na 12 miesięcy. W ofercie dla firm sprzęt wymienisz już po pół roku.

Rozwiązanie

Możliwość zmiany sprzętu w trakcie umowy

Rozbudowujesz lub wymieniasz sprzęt bez rozwiązywania umowy, po 6 miesiącach możesz wymienić sprzęt na nowy – coś czego nie oferuje leasing.

Wykup 2

Ochrona i SafeUp w cenie

Subskrypcja sprzętu obejmuje bezpłatny pakiet ochronny SafeUp. Nie musisz martwić się kradzieżą i serwisem sprzętu.

Przedłużenie 2

Faktura VAT za usługę

Co miesiąc otrzymujesz fakturę VAT za subskrypcję, którą łatwo zaksięgujesz w koszty prowadzenia biznesu.

Jak działa RentPay?

1 Koszyk

Wybierz subskrypcję

W metodach płatności za produkt wybierz opcję SUBSKRYBUJ.

2 Koszyk

Podsumowanie oferty

Na tym etapie poznasz dokładną ofertę subskrypcji bądź najmu. Możesz dobrać dodatkowy pakiet serwisowy.

3 Koszyk

Zaakceptuj umowę

Na ekranie generowania Umowy zostaniesz poproszony o podanie swoich danych.

Przygotuj dowód osobisty, na podstawie Twoich informacji zostanie wygenerowana Umowa Subskrypcji. Zaakceptuj aby przejść dalej.

4 Koszyk

Subskrypcja dla biznesu

Po zaakceptowaniu Umowy należy wpłacić kaucję, która jest niezbędna do aktywowania Twojej Umowy.

Możesz to zrobić na dwa sposoby – płatnością online AutoPay bądź na podstawie Noty Księgowej. Pamiętaj, aby wpłacić kaucję z konta firmowego, inaczej niezbędna będzie dodatkowa weryfikacja. Po zaksięgowaniu wpłaty, wysyłamy Twój sprzęt!

Najczęstsze pytania

Czy subskrypcja to leasing?
Nie. W leasingu spłacasz sprzęt i często go wykupujesz. Dzięki subskrypcji płacisz tylko za korzystanie ze sprzętu, co znacznie zmniejsza Twoje firmowe wydatki.
Co zawiera cena subskrypcji?
Cena miesięcznego wynajmu związana jest ze spadkiem wartości urządzenia w czasie, kiedy jest użytkowany przez klienta. Oznacza to, że płacisz tylko za korzystanie z urządzenia. W cenę wliczony jest podstawowy pakiet ochronny.
Uproszczony proces zawarcia umowy
Proces wynajmu sprzętu IT został zaprojektowany z myślą o firmach, które cenią czas i sprawność działania. Ograniczamy formalności do niezbędnego minimum – bez rozbudowanej dokumentacji, długiego oczekiwania na decyzję czy skomplikowanych negocjacji. W kilku prostych krokach Twoja firma może szybko uzyskać dostęp do potrzebnego sprzętu.
Czy mogę zmienić sprzęt w trakcie umowy?
Tak. W trakcie trwania umowy zawsze możesz rozbudować sprzęt i po 6 miesiącach już wymieniać na inny model.
Co się stanie, jeśli sprzęt zostanie skradziony, zgubiony lub zniszczony?
Kradzież sprzętu należy jak najszybciej zgłosić na policję oraz do firmy WeSub S.A. W przypadku zgubienia lub zniszczenia wynajmowanego sprzętu należy natychmiastowo poinformować firmę WeSub S.A., której pracownicy udzielą szczegółowych informacji w celu dalszego postępowania.

Skontaktuj się z nami

```

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.