Laptop Lenovo Legion 7 15ASH11 83V9AJ1ZOPB

Lenovo
83V9AJ1ZOPB
568453
0199275259920
Produkt modyfikowany na bazie konfiguracji: 83V90001PB
  • Procesor Ryzen AI Max+ 392
  • Ekran 15,3" 2560x1600 (WQXGA) OLED HDR
  • Pamięć RAM 64 GB
  • Dyski SSD 1 TB (NVMe) + SSD 4 TB (NVMe)
  • System Windows 11 Home
  • Gwarancja 2 lata Carry-in na urządzenie / 3 lata Carry-in na wymienione podzespoły

Jesteśmy oficjalnym partnerem Lenovo

Konfigurator

Hurry! only 4 szt. w magazynie.
20 790,20 zł
16 902,60 zł netto
Średnia liczba sztuk w magazynie wysyłka w 24h
Rata od
447.73 zł
PKO Leasing Widget
Liczba sztuk
Produkt w dostawie Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia przewidywanej daty dostawy.

  Nowe produkty

Wyłącznie nowe, fabrycznie zapakowane produkty z oficjalnych polskich dystrybucji.

  Bezpieczna dostawa

Przesyłki są dostarczane przez renomowane firmy kurierskie i są ubezpieczone do pełnej wartości.

  Doradztwo i wsparcie

Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pełne wsparcie przed i po sprzedaży.

Opis laptopa Lenovo Legion 7 15ASH11 83V9AJ1ZOPB

Zdjęcie notebooka Legion 7 15ASH11 83V9AJ1ZOPB Lenovo Legion 7 15ASH11 83V9AJ1ZOPBNotebook Lenovo Legion 7 15ASH11 83V9AJ1ZOPB jest przedstawicielem serii laptopów biznesowych Legion 7 15ASH11 firmy Lenovo.

Rozdzielczość 15,3-calowego ekranu notebooka wynosi 2560x1600 (WQXGA). Jasność ekranu wynosi 1100 nitów. Do wyświetlania obrazu służy matryca OLED zapewniająca doskonały obraz.

Pamięć masowa laptopa obejmuje dysk SSD (M.2 2242, PCIe 4.0) o pojemności 1 TB. Drugi dysk typu SSD (2280, 4 TB) o pojemności 4 TB pozwala na przechowywanie dodatkowych danych. W komputerze nie zainstalowano napędu optycznego. W komputerze zainstalowano procesor Ryzen AI Max+ 392. Procesor pracuje z częstotliwością 3,2GHz GHz (maks. 5GHz). Układ CPU wykonano w technologii TSMC 4 nm FinFET. Układ dysponuje pamięcią cache o pojemności 64MB. Notebook wyposażono w zintegrowany układ graficzny AMD Radeon 8060S - układ uzyskał wynik 18076 punktów w aplikacji PassMark. Producent wyposażył model w 64 GB pamięci RAM. W komputerze zainstalowano pamięć typu LPDDR5X.

Laptop ma preinstalowany system Windows 11 Home. Komputer waży zaledwie 1,55 kg. Podzespoły modelu zainstalowano w obudowie wykonanej z aluminium. Do wprowadzania danych służy podświetlana klawiatura. Istotnym ułatwieniem jest także obecność TouchPada. Notebook został wyposażony w kamerę internetową. Laptop oferuje czytnik kart SDXC. Laptop wyświetla obraz w technologii HDR (High Dynamic Range). Producent zadbał o zgodność urządzenia m.in. z certyfikatami Energy Star 9.0, TÜV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution), TÜV Rheinland Flicker Free, RoHS compliant oraz ErP Lot 6/26. Producent udziela na laptopa dwuletniej gwarancji typu Carry-in - gwarancja tego typu obejmuje naprawę urządzenia w serwisie zewnętrznym. Podzespoły instalowane w konfiguracji zmodyfikowanej przez naszych techników są objęte gwarancją 3 lata Carry-in.

Procesor AMD Ryzen AI Max+ 392

Procesor AMD Ryzen AI Max+ 392 Procesor AMD Ryzen AI Max+ 392 stanowi absolutnie topową i bezkompromisową jednostkę w portfolio producenta, będąc częścią flagowej rodziny układów Strix Halo, która oficjalnie zadebiutowała w styczniu 2026 roku. Ten zaawansowany procesor APU został wyposażony w 12 pełnowymiarowych rdzeni CPU opartych na nowoczesnej mikroarchitekturze Zen 5, które są w stanie rozpędzić się w trybie boost aż do częstotliwości 5,0 GHz. Oprócz potężnej mocy obliczeniowej procesora głównego, na pokładzie znalazł się niezwykle wydajny zintegrowany układ graficzny Radeon 8060S z 40 jednostkami obliczeniowymi CU w architekturze RDNA 3+, a także wyspecjalizowany jednostka NPU XDNA 2 Neural Engine oferująca moc na poziomie 50 TOPS. Całość uzupełnia bogaty zestaw kontrolerów oraz nowoczesnych interfejsów, wśród których na szczególną uwagę zasługuje pełne wsparcie dla magistrali PCIe 4.0, złącz USB 4 oraz ultraszybkich pamięci RAM LPDDR5x-8000, jak również bardzo pojemna, 64-megabajtowa pamięć podręczna trzeciego poziomu (L3).

Pod względem samej architektury wewnętrznej i oferowanych możliwości, seria Strix Halo znacząco wyróżnia się na tle układów Strix Point. Kluczową różnicą jest wyłączna obecność pełnych rdzeni Zen 5, co oznacza całkowite zrezygnowanie z ich mniejszych, energooszczędnych wariantów Zen 5c. Choć szczegóły techniczne nie określają wprost, czy zastosowano tu wersję Zen 5 znaną ze stacjonarnych procesorów z pełną przepustowością instrukcji AVX512, czy też jej modyfikację mobilną, korzyści płynące z nowej generacji są ewidentne. Zgodnie z oficjalnymi zapewnieniami AMD, architektura Zen 5 dostarcza średnio o 16% wyższą wydajność z zegara na zegar (IPC) w porównaniu do poprzedniej generacji Zen 4, co osiągnięto głównie dzięki znacznym udoskonaleniom w mechanizmach przewidywania rozgałęzień i zoptymalizowaniu przepływu danych.

Co więcej, architektura układu AI Max została zaprojektowana z myślą o najwyższej przepustowości systemowej. Procesor natywnie obsługuje superszybkie moduły RAM LPDDR5x-8000 i oferuje fabryczną kompatybilność ze standardem USB 4, co gwarantuje także pełną zgodność z ekosystemem Thunderbolt. Transfer danych wewnątrz komputera opiera się na sprawdzonym standardzie PCIe 4.0, który zapewnia przepustowość rzędu 1,9 GB/s na każdy kanał. Istotnym elementem nowoczesnych zastosowań jest również zintegrowany procesor sieci neuronowej XDNA 2 NPU. Oferuje on moc obliczeniową sięgającą do 50 INT8 TOPS, co pozwala na błyskawiczne, lokalne przetwarzanie zaawansowanych algorytmów sztucznej inteligencji bez obciążania zasobów CPU i GPU.

W kwestii czystej wydajności procesorowej, układ AI Max+ 392 stawia poprzeczkę niezwykle wysoko. Oczekuje się, że w codziennych zastosowaniach oraz w testach syntetycznych zyska on około 10% przewagi nad i tak bardzo mocnymi procesorami Ryzen AI 9 HX 370 oraz HX 375. Wynika to nie tylko z obecności wyłącznie pełnowymiarowych rdzeni Zen 5 bez wolniejszych rdzeni Zen 5c, ale także z mocno podniesionych limitów energetycznych TDP, pozwalających na długotrwałe utrzymywanie maksymalnych zegarów w trudnych zadaniach.

Największą rewolucją w tym procesorze jest jednak zintegrowany układ graficzny Radeon 8060S, który w momencie swojej premiery na początku 2025 roku zyskał miano najpotężniejszego iGPU na rynku. Wyposażenie go w aż 40 jednostek obliczeniowych RDNA 3+, co przekłada się na 2560 zunifikowanych jednostek cieniujących, pozwala mu bez problemu rywalizować ze średniej półki dedykowanymi kartami graficznymi do komputerów stacjonarnych, takimi jak GeForce RTX 4050. Taka moc gwarantuje bezproblemowe uruchomienie niemal każdej wymagającej gry w rozdzielczości 1080p na najwyższych ustawieniach graficznych Ultra. Ostateczne możliwości i stabilność działania tego układu graficznego w konkretnym laptopie będą jednak bezpośrednio zależne od tego, jak sprawny system chłodzenia zaprojektuje dany producent sprzętu.

Warto dodać, że Radeon 8060S rewelacyjnie sprawdza się również w zastosowaniach profesjonalnych i multimedialnych. Jest on w stanie bez problemu obsłużyć równolegle do czterech zewnętrznych monitorów o rozdzielczości SUHD 4320p przy odświeżaniu 60 Hz. Posiada także niezwykle wydajny sprzętowy silnik do kodowania i dekodowania najpopularniejszych formatów wideo, w tym AVC, HEVC, VP9 oraz AV1. Jedynym drobnym brakiem w stosunku do konkurencyjnych rozwiązań, takich jak procesory Intel Lunar Lake, jest brak wsparcia dla najnowszego dekodera VVC.

Cały ten potężny zestaw komponentów wymaga oczywiście odpowiedniego zasilania. W zależności od konstrukcji konkretnego urządzenia, docelowej klasy laptopa oraz zastosowanego chłodzenia, pobór mocy procesora AMD Ryzen AI Max+ 392 może wynosić od minimalnych 45 W w trybach energooszczędnych aż do imponujących 120 W w trybie maksymalnej wydajności.

Copilot+ PC

Copilot+ PC Copilot+ PC to nie tylko kolejna generacja sprzętu – to całkowita redefinicja roli komputera w codziennej pracy. laptop Lenovo Legion 7 15ASH11 83V9AJ1ZOPB, jako dumny przedstawiciel tej kategorii, został zaprojektowany, by stać się inteligentnym partnerem użytkownika. Sercem tych urządzeń są jednostki NPU (Neural Processing Unit), które przejmują zadania związane ze sztuczną inteligencją, odciążając główny procesor i kartę graficzną.

Dzięki temu użytkownik zyskuje płynność działania w aplikacjach przyszłości: od zaawansowanej edycji wideo z automatycznym wycinaniem tła, po analizę skomplikowanych arkuszy kalkulacyjnych w czasie rzeczywistym. Co najważniejsze, architektura Copilot+ PC stawia na bezprecedensową energooszczędność. laptop Lenovo Legion 7 15ASH11 83V9AJ1ZOPB w tej konfiguracji pozwala na pracę przez cały dzień roboczy bez konieczności szukania gniazdka, oferując inteligentne funkcje, takie jak Recall, która pomaga błyskawicznie odnaleźć każdą treść, nad którą pracowałeś, czy napisy na żywo (Live Captions) tłumaczące mowę w locie podczas międzynarodowych wideokonferencji.

Gwarancja Carry-in (Door-to-Door / Serwis zewnętrzny)

Gwarancja Opcja Carry-in to klasyczna formuła gwarancyjna, w której naprawa odbywa się w profesjonalnym centrum serwisowym producenta. Jest to ekonomiczne rozwiązanie zapewniające dostęp do certyfikowanych techników i oryginalnych części zamiennych, bez konieczności wizyty serwisanta w Twoim biurze czy domu.

Układ Neural Processing Unit

Układ Neural Processing Unit Jednostka NPU, czyli procesor neuronowy, to wyspecjalizowany układ scalony zaprojektowany bezpośrednio z myślą o sprzętowym przyspieszaniu obliczeń związanych z algorytmami sztucznej inteligencji oraz uczenia maszynowego. W przeciwieństwie do tradycyjnych rdzeni procesora głównego (CPU), które są stworzone do wykonywania skomplikowanych i różnorodnych zadań sekwencyjnych, oraz układów graficznych (GPU) zoptymalizowanych pod kątem równoległego przetwarzania grafiki 3D, układ NPU skupia się wyłącznie na specyficznych operacjach matematycznych. Należą do nich przede wszystkim mnożenie macierzy oraz operacje na liczbach o niższej precyzji, takich jak formaty INT8 czy FP16, które stanowią fundament działania sztucznych sieci neuronowych.

Główną zaletą zintegrowania jednostki NPU bezpośrednio w strukturze krzemowej procesora jest niezwykle wysoka efektywność energetyczna przy przetwarzaniu zadań AI. Uruchamianie modeli językowych, generowanie obrazów, rozmywanie tła w wideo czy rozpoznawanie twarzy i głosu na klasycznym procesorze lub karcie graficznej wymaga znacznych nakładów mocy i powoduje szybkie zużycie baterii w urządzeniach mobilnych. Układ NPU realizuje te same zadania wielokrotnie szybciej, zużywając przy tym zaledwie ułamek energii elektrycznej, co ma kluczowe znaczenie w nowoczesnych laptopach, smartfonach i tabletach.

Wydajność procesorów neuronowych jest najczęściej podawana w teraoperacjach na sekundę (TOPS), co określa, ile bilionów operacji matematycznych układ jest w stanie wykonać w ciągu jednej sekundy. Współczesne systemy operacyjne oraz oprogramowanie coraz silniej polegają na dedykowanych układach NPU, odciążając od ciągłej pracy procesor główny i grafikę, co przekłada się na wyższą kulturę pracy całego komputera, niższe temperatury oraz znacznie dłuższy czas pracy na jednym ładowaniu akumulatora.

HDR

Technologia HDR, czyli High Dynamic Range, to zaawansowane rozwiązanie w monitorach, które ma na celu zbliżenie obrazu wyświetlanego na ekranie do sposobu, w jaki ludzkie oko postrzega rzeczywisty świat. Głównym założeniem tego standardu jest drastyczne zwiększenie rozpiętości między najciemniejszymi a najjaśniejszymi punktami obrazu, co pozwala na jednoczesne zachowanie ogromnej liczby detali w głębokich cieniach oraz w bardzo jasnych partiach, takich jak słońce czy odbłyski światła. Dzięki temu obraz przestaje być płaski i nabiera wyjątkowej głębi oraz plastyczności, co przekłada się na znacznie bardziej realistyczne doznania wizualne podczas oglądania filmów czy grania w nowoczesne gry komputerowe.

Skuteczne działanie HDR w monitorze wymaga nie tylko odpowiedniego sygnału źródłowego, ale przede wszystkim wysokiej klasy matrycy zdolnej do osiągania bardzo wysokiej jasności punktowej oraz posiadającej zaawansowany system podświetlenia. W praktyce oznacza to, że monitor musi potrafić rozjaśnić konkretne małe elementy obrazu do poziomu kilkuset lub nawet tysiąca nitów, zachowując przy tym idealną czerń w pozostałych obszarach ekranu. Jest to szczególnie widoczne w monitorach wyposażonych w technologię lokalnego wygaszania strefowego lub w matrycach typu OLED, gdzie każdy piksel świeci niezależnie, co pozwala uniknąć niepożądanego efektu poświaty wokół jasnych obiektów na ciemnym tle.

Warto również zauważyć, że pełne wykorzystanie potencjału HDR wiąże się nierozerwalnie z szerszym zakresem odwzorowania barw, co sprawia, że przejścia tonalne między kolorami są płynniejsze i bardziej naturalne. Na rynku funkcjonują różne certyfikaty, takie jak DisplayHDR 400, 600 czy 1000, które informują użytkownika o realnych możliwościach danego urządzenia w zakresie luminancji i kontrastu. Choć podstawowe standardy HDR oferują zauważalną poprawę obrazu, to dopiero wyższe klasy certyfikacji zapewniają ten spektakularny efekt „wow”, który sprawia, że wirtualne krajobrazy stają się niemal nieodróżnialne od rzeczywistości.

Klawiatura podświetlana

Klawiatura podświetlana W laptopach klasy biznesowej i premium podświetlenie klawiatury realizowane jest za pomocą energooszczędnych diod LED. System ten został zaprojektowany tak, aby zminimalizować pobór prądu z baterii, co jest kluczowe podczas pracy mobilnej. Białe, eleganckie i dyskretne, typowe dla serii biznesowych światło klawiatury pomaga w skupieniu się i męczy oczu licznymi kolorami i migotaniem. Podświetlana klawiatura pozwala na pracę miejscach gdzie oświetlenie nie jest odpowiednie. Praca w podróży służbowej w pociągu czy samolocie może być wygodniejsza, gdy klawisze będą łagodnie podświetlone. W laptopach biznesowych taka funkcja może okazać się nieoceniona i niezbędna, zwłaszcza dla osób, które często pracują poza biurem.

Matryca OLED

Matryca OLED Notebook Lenovo Legion 7 15ASH11 83V9AJ1ZOPB z matrycą OLED (Organic Light Emitting Diode) to przełom w komforcie pracy wizualnej. W przeciwieństwie do tradycyjnych paneli LCD, gdzie podświetlenie krawędziowe lub strefowe zawsze powoduje pewien stopień „wycieku” światła, technologia OLED opiera się na samoświecących pikselach. Pozwala to na uzyskanie nieskończonego kontrastu oraz prawdziwej, głębokiej czerni, ponieważ w celu wyświetlenia ciemnych partii obrazu piksele są po prostu całkowicie wygaszane.

Dzięki wsparciu dla szerokich palet barw, takich jak 100% DCI-P3, notebook Lenovo Legion 7 15ASH11 83V9AJ1ZOPB z ekranem OLED staje się przenośnym studiem graficznym. Każdy niuans kolorystyczny jest oddany z najwyższą wiernością, co jest kluczowe przy profesjonalnej gradacji kolorów w materiałach wideo czy podczas edycji fotografii. Dodatkowo, niemal natychmiastowy czas reakcji matrycy eliminuje efekt smużenia, co sprawia, że dynamiczne materiały wideo prezentują się wyjątkowo ostro i płynnie.

TPM

TPM Laptopy serii Lenovo Legion 7 15ASH11 wykorzystują układ TPM jako dedykowany układ bezpieczeństwa, który jest fizycznie odizolowany od reszty podzespołów na płycie głównej. Takie rozwiązanie gwarantuje, że klucze kryptograficzne są generowane i przechowywane w środowisku odpornym na ataki hakerskie skierowane bezpośrednio w system operacyjny. Moduł ten staje się kluczowym elementem podczas współpracy z funkcją BitLocker, ponieważ odpowiada za automatyczne zarządzanie dostępem do zaszyfrowanych partycji dysku przy każdym uruchomieniu komputera. Dodatkowo układ monitoruje integralność oprogramowania układowego, blokując dostęp do danych w sytuacji, gdy wykryje nieautoryzowaną ingerencję w pliki startowe systemu Windows.

Technologia NVMe

Technologia NVMe Technologia NVMe (Non-Volatile Memory Express) to nowoczesny protokół komunikacyjny zaprojektowany specjalnie dla dysków SSD, który radykalnie zwiększa szybkość przesyłania danych. W przeciwieństwie do starszego standardu SATA, NVMe wykorzystuje szybką magistralę PCI Express (PCIe), co pozwala na bezpośrednią i wielokanałową komunikację z procesorem.

Dzięki ogromnej przepustowości i minimalnym opóźnieniom, technologia ta umożliwia błyskawiczne ładowanie systemu operacyjnego, skrócenie czasu renderowania wideo oraz płynną pracę w najbardziej wymagających grach i aplikacjach profesjonalnych. W praktyce dyski NVMe mogą być nawet kilkanaście razy szybsze od tradycyjnych nośników półprzewodnikowych starszej generacji, co czyni je obecnym standardem w wydajnych komputerach i serwerach.

Wi-Fi 7

Wi-Fi 7 Wi-Fi 7, znany również pod technicznym oznaczeniem 802.11be, stanowi najnowszą rewolucję w łączności bezprzewodowej, która wprowadza termin Extremely High Throughput w celu opisania niespotykanej dotąd przepustowości. Ten standard buduje swoje fundamenty na rozwiązaniach znanych z Wi-Fi 6E, jednak drastycznie zwiększa szerokość kanału do 320 MHz, co pozwala na przesyłanie dwukrotnie większej ilości danych w tym samym czasie.

Najbardziej przełomową funkcją Wi-Fi 7 jest technologia Multi-Link Operation, która umożliwia urządzeniom jednoczesne wysyłanie i odbieranie danych przez różne pasma i kanały. W starszych standardach sprzęt musiał wybierać między pasmami 2,4 GHz, 5 GHz lub 6 GHz, natomiast teraz może korzystać z nich wszystkich naraz, co radykalnie zmniejsza opóźnienia i niemal eliminuje ryzyko zerwania połączenia w gęstym środowisku sieciowym. Kolejnym kluczowym usprawnieniem jest wprowadzenie modulacji 4096-QAM, która upakowuje informacje o 20% gęściej niż w poprzedniej generacji, przekładając się na teoretyczną prędkość przesyłu przekraczającą 40 Gb/s.

Standard ten wprowadza również inteligentne rozwiązanie o nazwie Puncturing, które pozwala na efektywne wykorzystanie szerokich kanałów nawet w sytuacji, gdy ich część jest zakłócana przez inne systemy. Zamiast blokować cały kanał z powodu drobnych interferencji, Wi-Fi 7 po prostu wycina zakłócony fragment i przesyła dane pozostałą, czystą częścią pasma. Dzięki tym wszystkim innowacjom nowa generacja sieci bezprzewodowych staje się realną alternatywą dla kabli ethernetowych, oferując stabilność i wydajność niezbędną do strumieniowania wideo w jakości 8K oraz profesjonalnej pracy w chmurze bez żadnych przestojów.

Wi-Fi 7 to technologia przyszłości, która całkowicie zmienia zasady gry w domowej rozrywce i pracy zdalnej, choć wymaga zakupu zupełnie nowej klasy urządzeń. Mogę sprawdzić, czy na rynku są już dostępne smartfony lub laptopy, które pozwolą Ci wykorzystać ten standard w praktyce.

: 83V9AJ1ZOPB
Hurry! only 4 szt. w magazynie.
Informacje podstawowe
Producent
Lenovo
Produkt
Laptop
Rodzaj konfiguracji
Rozszerzona
Certyfikat Intel EVO
Nie
Model
Legion 7 15ASH11
Stan
Nowy
Gwarancja
2 lata Carry-in
Laptop konwertowalny
Nie
Materiał obudowy
Aluminium
Kamera internetowa
Tak
Procesor
Procesor
AMD Ryzen AI Max+
Typ procesora
Model: Ryzen AI Max+ 392
Częstotliwość: 3,2GHz / 5GHz
Cache: 64MB
Litografia: TSMC 4 nm FinFET
Obsługiwane gniazda: FP11
Obsługiwana pamięć: 256-bit LPDDR5x
Technologia Intel vPro
Nie
Liczba rdzeni procesora
12
Układ NPU (AI)
Tak
Technologia AMD DASH
Nie
Liczba zainstalowanych procesorów
1
Chipset płyty głównej
AMD SoC
Pamięć RAM
Pamięć zainstalowana
64 GB
Typ pamięci
1 x 64 GB wlutowane
LPDDR5X
Maksymalna ilość pamięci
64 GB
Dyski
Dysk
SSD
Pojemność dysku
1 TB
Parametry dysku
M.2 2242
NVMe
PCIe 4.0
Dysk 2
SSD
Pojemność dysku 2
4 TB
Parametry dysku 2
M.2 NVMe PCie x3
SSD
jednostronne
2280
4 TB
Dysk 3
brak
Dysk 4
brak
Napęd optyczny
brak
Ekran
Przekątna ekranu
15,3"
Rozdzielczość
2560x1600 (WQXGA)
Technologia matrycy
OLED
Jasność matrycy
1100 cd/m²
Ekran dotykowy
Nie
Filtr prywatyzujący
Nie
High Dynamic Range (HDR)
Tak
Informacja o ekranie
15.3" WQXGA (2560x1600) OLED 1100nits
(peak) / 500nits
(typical) Glossy
100% DCI-P3
165Hz
G-SYNC
FreeSync
DisplayHDR True Black 1000
Karta graficzna
Zintegrowana karta graficzna
AMD Radeon 8060S
PassMark karty zintegrowanej
18076
Rodzaj karty graficznej
Zintegrowana
Interfejsy i komunikacja
Interfejsy
2 x USB4 (40Gbps, USB PD 65-180W i DisplayPort 2.1)
1 x USB-C 3.2 Gen 2 (10Gbps, USB PD 65-180W i DisplayPort 2.1)
1 x USB-A 3.2 Gen 2 (Always On)
1 x USB-A 3.2 Gen 2
1 x HDMI 2.1
1 x Gniazdo słuchawkowe
Złącza, gniazda rozszerzeń
Czytnik kart SDXC
Modem WWAN
Nie
Typ modemu WWAN
brak
Komunikacja
Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth 5.4
Złącze Thunderbolt
brak
Złącze HDMI
Tak
Złącze DisplayPort
Nie
Złącze VGA (15-pin D-Sub)
Nie
Wi-Fi
Tak
Złącze COM (RS-232)
Nie
Bluetooth
Tak
Pozostałe
Multimedia
High Definition (HD) Audio
Realtek ALC3306
2 mikrofony
4 stereo speakers, 1.2W x2 (woofers), 1W x2 (tweeters), optimized with Nahimic Audio, Smart Amplifier (AMP)
Kamera internetowa 5.0MP + IR with E-shutter
Bezpieczeństwo
Układ szyfrowania TPM 2.0 Enabled
E-shutter
Kamera IR dla funkcji Windows Hello (Rozpoznawanie twarzy)
Czytnik kart SmartCard
Nie
Wprowadzanie danych
Klawiatura podświetlana
Touchpad
Układ klawiatury
Międzynarodowy
Podświetlana klawiatura
Tak
Czytnik linii papilarnych
Nie
Klawiatura numeryczna
Nie
Near Field Communication (NFC)
Nie
Zasilanie
Zasilacz 180W USB-C GaN (3-pin)
Kensington Lock
Nie
Bateria
Bateria 84 Wh
Trusted Platform Module (TPM)
Tak
System operacyjny
Windows 11 Home
Wymiary
Szerokość: 345 mm
Głębokość: 244 mm
Wysokość: 16 mm
Certyfikaty
Pantone SkinTone Validated
Pantone Validated
TÜV Rheinland Flicker Free
TÜV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution)
Energy Star 9.0
ErP Lot 6/26
RoHS compliant
Certyfikat MIL-STD-810
brak
W zestawie
Zasilacz 180W USB-C GaN (3-pin)
Waga
1,55 kg
Copilot+ PC
Tak

Specyficzne kody

EAN13
0199275259920
MPN
83V90001PB
Przesyłka kurierska
Darmowa

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.

ITnes.pl · PKO Leasing

Finansowanie jutra:
Leasing w ITnes.pl

Napędzamy Twój biznes technologią, której nie musisz kupować na własność.

W świecie nowoczesnego biznesu wygrywają ci, którzy potrafią szybciej adaptować zmiany. W ITnes.pl wierzymy, że dostęp do najpotężniejszych narzędzi IT nie powinien być ograniczony jednorazowym wydatkiem. Dlatego, wspólnie z PKO Leasing – niekwestionowanym liderem rynku – stworzyliśmy ekosystem finansowy, który pozwala Twojej firmie wejść na wyższy poziom efektywności bez obciążania budżetu.

Dlaczego Leasing z ITnes.pl to Twój strategiczny ruch?

Leasing w naszym wydaniu to nie tylko rata.
To Power Up dla Twojej infrastruktury IT.

Maksymalna Płynność

Cash Flow Mastery

Zachowaj gotówkę na kluczowe inwestycje, marketing czy ekspansję. Sprzęt zarabia na siebie sam, gdy Ty płacisz niskie, przewidywalne raty.

Optymalizacja Podatkowa 2.0

Tarcza Podatkowa

Wykorzystaj tarczę podatkową. Każda rata to koszt uzyskania przychodu, który realnie obniża Twoje zobowiązania wobec fiskusa.

Technologia Zawsze na Czas

Rotacja Floty IT

Nie czekaj latami na wymianę sprzętu. Leasing pozwala na regularną rotację floty IT, dzięki czemu Twój zespół zawsze pracuje na najszybszych i najbezpieczniejszych rozwiązaniach.

Formy Finansowania

Skrojone pod Twój Model Biznesowy. Wybierz drogę, która najlepiej pasuje do strategii rozwoju Twojej firmy.

Leasing Operacyjny

Wolność i Elastyczność

To najczęściej wybierana forma przez naszych partnerów B2B. Traktujesz leasing jak usługę.

DLA KOGO? Dla firm chcących regularnie odświeżać park maszynowy.
KORZYŚĆ Opłata wstępna i wszystkie raty są w całości kosztem uzyskania przychodu. Podatek VAT płacisz proporcjonalnie w każdej racie.

Leasing Finansowy

Inwestycja w Majątek

Idealny, gdy planujesz związać się ze sprzętem na dłużej i chcesz go amortyzować po swojej stronie.

DLA KOGO? Dla przedsiębiorców stawiających na budowę stałych aktywów firmy.
KORZYŚĆ Ty dokonujesz odpisów amortyzacyjnych, a część odsetkowa raty jest Twoim kosztem.

Twoja Droga do Nowoczesności

Proces w ITnes.pl jest tak płynny, jak praca na nowym workstation od HP czy Dell.

TECH

Wybór Rozwiązania

Wybierz topowy sprzęt z naszej oferty. Nasi eksperci pomogą Ci skonfigurować zestaw idealnie pod profil Twojej działalności.

LEARN

Konsultacja i Decyzja

Skontaktuj się ze swoim Dedykowanym Opiekunem. Wniosek procesujemy błyskawicznie – decyzję z PKO Leasing otrzymasz często w 15 minut.

TOGETHER

Podpisanie i Realizacja

Formalności ograniczamy do minimum. Podpisujesz umowę (często całkowicie online) i dołączasz do grona firm, które nie czekają na przyszłość, ale ją tworzą.

SUCCESS

Start Systemu

Sprzęt trafia do Twojego biura, gotowy do pracy, a Ty cieszysz się pełnym wsparciem posprzedażowym ITnes.pl.

PORADA EKSPERTA

Strategiczne Zarządzanie Cyklem Życia IT

„W dzisiejszym IT to nie posiadanie, a użytkowanie generuje zysk. Rekomendujemy leasing jako narzędzie do zarządzania TCO (Total Cost of Ownership). Zamiast jednorazowego kosztu 100 000 zł na serwery, zainwestuj te środki w rozwój produktu, a technologię sfinansuj z bieżących przychodów. To różnica między firmą, która trwa, a firmą, która dominuje."

FAQ – Rozumiemy Twój Biznes

Absolutnie. Dzięki partnerstwu z PKO Leasing oferujemy procedury uproszczone dla startupów i nowych podmiotów.
Praktycznie wszystko, co buduje Twoje środowisko pracy: laptopy, stacje robocze, serwery, macierze, monitory, a nawet specjalistyczne oprogramowanie.
Stawiamy na minimum biurokracji. W większości przypadków wystarczy NIP i dowód osobisty reprezentanta firmy.

ITnes.pl | IT for BUSINESS

Więcej niż Sklep – Twój Partner Technologiczny. Nie jesteśmy tylko dostawcą pudełek. Jesteśmy architektami Twojej przewagi konkurencyjnej.

Dedykowany Opiekun Klienta

W ITnes.pl nie jesteś numerem w systemie. Masz swojego partnera, który zna specyfikę Twojej branży i zawsze odbiera telefon.

A-brandy z Rodziny IT

Dostarczamy tylko rozwiązania od globalnych liderów (Dell, HP, Lenovo, Apple). To gwarancja jakości, prestiżu i niezawodności.

Wsparcie Przed i Posprzedażowe

Nasza rola nie kończy się na wystawieniu faktury. Doradzamy przy wyborze, wspieramy przy wdrożeniu i dbamy o Twój spokój w trakcie eksploatacji.

B2B DNA

Rozumiemy język biznesu. Nasza oferta jest elastyczna, skalowalna i zawsze zorientowana na Twój sukces.

Gotowy na przyspieszenie?

Porozmawiajmy o tym, jak leasing z PKO Leasing w ITnes.pl może odmienić Twoją firmę. Skontaktuj się z nami już dziś.

Skontaktuj się z nami

Sprzęt IT dla firm bez inwestycji na start

Zamiast jednorazowego wydatku rzędu kilkudziesięciu tysięcy zł – przewidywalny miesięczny koszt

Rozwiązanie dla klientów biznesowych

Sprzęt elektroniczny RentPay

finansowanie sprzętu IT
dla firm

RentPay to model finansowania, w którym firma korzysta ze sprzętu w zamian za stałą miesięczna opłatę. Nie inwestujesz w zakup środków trwałych – zachowujesz płynność finansową i kontrolę nad kosztami.

Jak wynajmować sprzęt za pomocą RentPay?

Zobacz opcję „Subskrybuj” przy na stronie produktu i sprawdź miesięczny koszt dla Twojej firmy

Dlaczego firmy wybierają subskrypcję?

Wykup

Stały miesięczny koszt bez dużych inwestycji

Nie angażujesz kapitału w zakup sprzętu, który traci wartość

Przedłużenie

Krótka umowa

Na 12 miesięcy. W ofercie dla firm sprzęt wymienisz już po pół roku.

Rozwiązanie

Możliwość zmiany sprzętu w trakcie umowy

Rozbudowujesz lub wymieniasz sprzęt bez rozwiązywania umowy, po 6 miesiącach możesz wymienić sprzęt na nowy – coś czego nie oferuje leasing.

Wykup 2

Ochrona i SafeUp w cenie

Subskrypcja sprzętu obejmuje bezpłatny pakiet ochronny SafeUp. Nie musisz martwić się kradzieżą i serwisem sprzętu.

Przedłużenie 2

Faktura VAT za usługę

Co miesiąc otrzymujesz fakturę VAT za subskrypcję, którą łatwo zaksięgujesz w koszty prowadzenia biznesu.

Jak działa RentPay?

1 Koszyk

Wybierz subskrypcję

W metodach płatności za produkt wybierz opcję SUBSKRYBUJ.

2 Koszyk

Podsumowanie oferty

Na tym etapie poznasz dokładną ofertę subskrypcji bądź najmu. Możesz dobrać dodatkowy pakiet serwisowy.

3 Koszyk

Zaakceptuj umowę

Na ekranie generowania Umowy zostaniesz poproszony o podanie swoich danych.

Przygotuj dowód osobisty, na podstawie Twoich informacji zostanie wygenerowana Umowa Subskrypcji. Zaakceptuj aby przejść dalej.

4 Koszyk

Subskrypcja dla biznesu

Po zaakceptowaniu Umowy należy wpłacić kaucję, która jest niezbędna do aktywowania Twojej Umowy.

Możesz to zrobić na dwa sposoby – płatnością online AutoPay bądź na podstawie Noty Księgowej. Pamiętaj, aby wpłacić kaucję z konta firmowego, inaczej niezbędna będzie dodatkowa weryfikacja. Po zaksięgowaniu wpłaty, wysyłamy Twój sprzęt!

Najczęstsze pytania

Czy subskrypcja to leasing?
Nie. W leasingu spłacasz sprzęt i często go wykupujesz. Dzięki subskrypcji płacisz tylko za korzystanie ze sprzętu, co znacznie zmniejsza Twoje firmowe wydatki.
Co zawiera cena subskrypcji?
Cena miesięcznego wynajmu związana jest ze spadkiem wartości urządzenia w czasie, kiedy jest użytkowany przez klienta. Oznacza to, że płacisz tylko za korzystanie z urządzenia. W cenę wliczony jest podstawowy pakiet ochronny.
Uproszczony proces zawarcia umowy
Proces wynajmu sprzętu IT został zaprojektowany z myślą o firmach, które cenią czas i sprawność działania. Ograniczamy formalności do niezbędnego minimum – bez rozbudowanej dokumentacji, długiego oczekiwania na decyzję czy skomplikowanych negocjacji. W kilku prostych krokach Twoja firma może szybko uzyskać dostęp do potrzebnego sprzętu.
Czy mogę zmienić sprzęt w trakcie umowy?
Tak. W trakcie trwania umowy zawsze możesz rozbudować sprzęt i po 6 miesiącach już wymieniać na inny model.
Co się stanie, jeśli sprzęt zostanie skradziony, zgubiony lub zniszczony?
Kradzież sprzętu należy jak najszybciej zgłosić na policję oraz do firmy WeSub S.A. W przypadku zgubienia lub zniszczenia wynajmowanego sprzętu należy natychmiastowo poinformować firmę WeSub S.A., której pracownicy udzielą szczegółowych informacji w celu dalszego postępowania.

Skontaktuj się z nami

```

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.