Laptop HP ProBook 450 G2 K7J07ES, i7-4510U, 15,6" FHD, 8GB, 1TB, AMD R5 M255, Czarno-srebrny, DVD, 1 rok Carry-in | Sklep ITnes.pl, IT for BUSINESS
   

Laptop HP ProBook 450 G2 K7J07ES

HP
K7J07ES
51117
  • Procesor Intel i7-4510U
  • Ekran 15,6" 1920x1080 (Full HD)
  • Pamięć RAM 8 GB
  • Dysk HDD 1 TB
  • Grafika AMD Radeon R5 M255
  • Kolor Czarno-srebrny
  • Brak systemu operacyjnego
  • Gwarancja 1 rok Carry-in

Jesteśmy oficjalnym partnerem HP Polska

Out of Stock
Brak w magazynie
Produkt w dostawie Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia przewidywanej daty dostawy.

Produkt nie jest obecnie dostępny w magazynie.

Zachęcamy do skorzystania z poniższego narzędzia POWIADOM MNIE, KIEDY BĘDZIE DOSTĘPNY. Kiedy produkt będzie dostępny, otrzymają Państwo jednorazową wiadomość e-mail. Wówczas będzie możliwe zamówienie tego produktu.

  Nowe produkty

Wyłącznie nowe, fabrycznie zapakowane produkty z oficjalnych polskich dystrybucji.

  Bezpieczna dostawa

Przesyłki są dostarczane przez renomowane firmy kurierskie i są ubezpieczone do pełnej wartości.

  Doradztwo i wsparcie

Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pełne wsparcie przed i po sprzedaży.

Najważniejsze cechy laptopa HP ProBook 450 G2 K7J07ES

Laptop HP ProBook 450 G2 K7J07ES należy do cieszącej się dużą popularnością serii 15,6-calowych notebooków ProBook 450 G2 produkowanych przez firmę HP.

Zdjęcie produktu Laptop HP ProBook 450 G2 K7J07ES - i7-4510U/15,6" Full HD/RAM 8GB/HDD 1TB/AMD Radeon R5 M255/Czarno-srebrny/DVD/1 rok Carry-in

Natywna rozdzielczość 15,6-calowego ekranu wynosi 1920x1080 (Full HD). Najważniejszym elementem laptopa jest 2-rdzeniowy układ CPU i7-4510U z rodziny procesorów Intel Core i7. Układ pracuje z częstotliwością 2,00 GHz (maksymalnie 3,10 GHz). CPU uzyskał wynik 2637 punktów w aplikacji PassMark. Za generowanie obrazu odpowiada podstawowy układ graficzny Intel HD 4400 - układ uzyskał wynik 529 punktów w aplikacji PassMark. Producent wyposażył laptopa w 8 GB pamięci operacyjnej. Użytkownik notebooka ma do dyspozycji dedykowaną kartę graficzną AMD Radeon R5 M255. Układ GPU uzyskał wynik 543 punktów w aplikacji PassMark. Użytkownik ma do dyspozycji dysk HDD (SATA) o pojemności 1 TB. Uzupełnieniem pamięci masowej jest też napęd optyczny DVD-RW.

Użytkownik ma do dyspozycji podświetlaną klawiaturę.

Podzespoły laptopa zainstalowano w obudowie koloru czarno-srebrnego wykonanej z wytrzymałego tworzywa i aluminium. Notebook waży 2,2 kg. Producent udziela na laptopa rocznej gwarancji w trybie Carry-in.

Czytnik linii papilarnych

Czytnik linii papilarnych Laptopy serii HP ProBook 450 G2 słyną z niezawodności i zabezpieczeń, a wbudowany czytnik linii papilarnych jest tego najlepszym dowodem. To popularne zabezpieczenie biometryczne nie tylko gwarantuje, że nikt niepowołany nie uzyska dostępu do Twoich projektów, ale także oferuje najwyższy komfort użytkowania. Wystarczy jedno dotknięcie palca, aby błyskawicznie odblokować komputer i wrócić do przerwanych zadań. Rezygnacja z wpisywania hasła to oszczędność czasu i wygoda, która w dzisiejszym, dynamicznym świecie biznesu jest nieoceniona. Czytnik linii papilarnych w urządzeniach biznesowych to synergia bezpieczeństwa i nowoczesnego designu.

Certyfikat MIL-STD-810G

Certyfikat MIL-STD-810G Notebooki serii HP ProBook 450 G2 zostały zaprojektowane z myślą o pracy w najbardziej wymagających scenariuszach, co potwierdzają rygorystyczne testy wytrzymałości zgodne z wojskowym standardem MIL-STD-810G. Ten amerykański certyfikat wojskowy nie jest jedynie pustym hasłem marketingowym – to gwarancja, że sprzęt poradzi sobie tam, gdzie zwykłe komputery konsumenckie zawodzą.

Kompletna procedura badawcza obejmuje 12 metod i aż 20 rygorystycznych procedur testowych. Inżynierowie sprawdzają odporność urządzeń na ekstremalne wstrząsy mechaniczne i ciągłe wibracje, które mogą wystąpić podczas transportu w trudnym terenie. Badania obejmują również pracę w warunkach wysokiej wilgotności, gwałtowne skoki temperatur (od mroźnej arktycznej aury po pustynny upał), a także ekspozycję na pył, piasek, a nawet zagrzybienie czy silne nasłonecznienie. Dzięki temu użytkownik zyskuje pewność, że jego narzędzie pracy pozostanie niezawodne zarówno w klimatyzowanym biurze, jak i na placu budowy czy podczas dalekiej podróży służbowej.

Gwarancja Carry-in (Door-to-Door / Serwis zewnętrzny)

Gwarancja Opcja Carry-in to klasyczna formuła gwarancyjna, w której naprawa odbywa się w profesjonalnym centrum serwisowym producenta. Jest to ekonomiczne rozwiązanie zapewniające dostęp do certyfikowanych techników i oryginalnych części zamiennych, bez konieczności wizyty serwisanta w Twoim biurze czy domu.

Klawiatura podświetlana

Klawiatura podświetlana W laptopach klasy biznesowej i premium podświetlenie klawiatury realizowane jest za pomocą energooszczędnych diod LED. System ten został zaprojektowany tak, aby zminimalizować pobór prądu z baterii, co jest kluczowe podczas pracy mobilnej. Białe, eleganckie i dyskretne, typowe dla serii biznesowych światło klawiatury pomaga w skupieniu się i męczy oczu licznymi kolorami i migotaniem. Podświetlana klawiatura pozwala na pracę miejscach gdzie oświetlenie nie jest odpowiednie. Praca w podróży służbowej w pociągu czy samolocie może być wygodniejsza, gdy klawisze będą łagodnie podświetlone. W laptopach biznesowych taka funkcja może okazać się nieoceniona i niezbędna, zwłaszcza dla osób, które często pracują poza biurem.

TPM

TPM Zastosowanie standardu TPM w urządzeniach serii HP ProBook 450 G2 znacząco podnosi poziom ochrony użytkowników pracujących w terenie czy w podróży służbowej. Dzięki ścisłej integracji modułu z systemem Windows Hello, proces autoryzacji za pomocą odcisku palca lub skanowania twarzy odbywa się wewnątrz bezpiecznego układu, co uniemożliwia przejęcie danych biometrycznych przez złośliwe oprogramowanie. W praktyce oznacza to, że nawet w przypadku kradzieży lub zgubienia laptopa, osoba niepowołana nie jest w stanie odczytać zawartości dysku ani obejść ekranu blokady. Fizyczne zabezpieczenie kluczy w module TPM sprawia, że próba przełożenia dysku do innego komputera kończy się niepowodzeniem, pozostawiając dane trwale zaszyfrowanymi.

: K7J07ES
Out of Stock
Informacje podstawowe
Producent
HP
Produkt
Laptop
Rodzaj konfiguracji
Bazowa
Certyfikat Intel EVO
Nie
Model
ProBook 450 G2
Stan
Nowy
Gwarancja
1 rok Carry-in
Laptop konwertowalny
Nie
Materiał obudowy
Wytrzymałe tworzywo, aluminium
Kolor obudowy
Czarny, Srebrny
Procesor
Procesor
Intel Core i7
Generacja procesora
4 (Haswell)
Typ procesora
Model: i7-4510U
Częstotliwość: 2,00 GHz / 3,10 GHz
Cache: 4 MB
Litografia: 22 nm
Obsługiwane gniazda: FCBGA1168
Obsługiwana pamięć: DDR3L 1333/1600, LPDDR3 1333/1600
Zestaw instrukcji: 64-bit
Technologia Intel vPro
Nie
Liczba rdzeni procesora
2
Układ NPU (AI)
Nie
Technologia AMD DASH
Nie
Liczba zainstalowanych procesorów
1
Chipset płyty głównej
Intel HM87
PassMark procesora
2637
Pamięć RAM
Pamięć zainstalowana
8 GB
Dysk
Dysk
HDD
Pojemność dysku
1 TB
Parametry dysku
SATA
5400 obr./min
Dysk 2
brak
Dysk 3
brak
Dysk 4
brak
Napęd optyczny
DVD-RW
Ekran
Przekątna ekranu
15,6"
Rozdzielczość
1920x1080 (Full HD)
Ekran dotykowy
Nie
Filtr prywatyzujący
Nie
High Dynamic Range (HDR)
Nie
Karta graficzna
Zintegrowana karta graficzna
Intel HD 4400
PassMark karty zintegrowanej
529
Dedykowana karta graficzna
AMD Radeon R5 M255
PassMark karty dedykowanej
543
Rodzaj karty graficznej
Dedykowana
Interfejsy i komunikacja
Interfejsy
2 x USB 3.0
2 x USB 2.0
1 x HDMI
1 x słuchawkowe/mikrofonowe combo
1 x zasilacza
1 x RJ-45
1 x VGA
1 x czytnik cyfrowych kart pamięci z obsługą wielu formatów
Modem WWAN
Nie
Typ modemu WWAN
brak
Złącze Thunderbolt
brak
Złącze HDMI
Tak
Złącze DisplayPort
Nie
Złącze VGA (15-pin D-Sub)
Nie
Wi-Fi
Tak
Złącze COM (RS-232)
Nie
Bluetooth
Tak
Pozostałe
Multimedia
Dźwięk HD z systemem DTS Sound+
2 wbudowane głośniki stereo
Układ dwóch mikrofonów (do modeli z kamerą internetową)
Wbudowany mikrofon (do modeli bez kamery internetowej)
wejście słuchawkowe i mikrofonowe combo
Kamera internetowa 720p HD (opcja)
Bezpieczeństwo
układ zabezpieczający TPM 1.2
Czytnik linii papilarnych HP (opcja)
Czytnik kart SmartCard
Nie
Wprowadzanie danych
Klawiatura podświetlana
Układ klawiatury
Międzynarodowy
Podświetlana klawiatura
Tak
Czytnik linii papilarnych
Tak
Klawiatura numeryczna
Nie
Near Field Communication (NFC)
Nie
Zasilanie
Zasilacz 45W
Kensington Lock
Nie
Trusted Platform Module (TPM)
Tak
System operacyjny
brak
Wymiary
Szerokość: 37,5 cm
Głębokość: 26,3 cm
Wysokość: 2,50 cm
Certyfikat MIL-STD-810
MIL-STD-810G
Waga
2,22 kg
Copilot+ PC
Nie

Specyficzne kody

UPC
51117
MPN
K7J07ES
Brak dostępnych opcji dostawy

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.