Laptop HP EliteBook 745 G3 T4H58EA

HP
T4H58EA
151626
  • Procesor PRO A10-8700B APU
  • Ekran 14" 1366x768 (HD)
  • Pamięć RAM 4 GB
  • Dysk HDD 500 GB
  • Kolor Czarno-srebrny
  • System Windows 7 Professional
  • Gwarancja 3 lata Carry-in

Jesteśmy oficjalnym partnerem HP Polska

Out of Stock
Brak w magazynie
Produkt w dostawie Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia przewidywanej daty dostawy.

Produkt nie jest obecnie dostępny w magazynie.

Zachęcamy do skorzystania z poniższego narzędzia POWIADOM MNIE, KIEDY BĘDZIE DOSTĘPNY. Kiedy produkt będzie dostępny, otrzymają Państwo jednorazową wiadomość e-mail. Wówczas będzie możliwe zamówienie tego produktu.

  Nowe produkty

Wyłącznie nowe, fabrycznie zapakowane produkty z oficjalnych polskich dystrybucji.

  Bezpieczna dostawa

Przesyłki są dostarczane przez renomowane firmy kurierskie i są ubezpieczone do pełnej wartości.

  Doradztwo i wsparcie

Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pełne wsparcie przed i po sprzedaży.

Opis notebooka HP EliteBook 745 G3 T4H58EA

HP EliteBook 745 G3 T4H58EA należy do popularnej serii laptopów biznesowych EliteBook 745 G3 firmy HP.

Zdjęcie notebooka HP EliteBook 745 G3 T4H58EA HP EliteBook 745 G3 T4H58EA

Notebook EliteBook 745 G3 T4H58EA wyposażono w dysk HDD (7200 obr./min, SATA) o pojemności 500 GB. Laptopa producent wyposażył w 4 GB pamięci operacyjnej (1 x 4 GB). W modelu T4H58EA zastosowano pamięć DDR3L-SDRAM. Maksymalna ilość pamięci RAM, którą można zaistalować w notebooku EliteBook 745 G3 T4H58EA, wynosi 16 GB (na płycie głównej pozostawiono 1 wolny slot pamięci). 14-calowy ekran laptopa wyświetla obraz w rozdzielczości natywnej 1366x768 (HD). Do wyświetlania obrazu wykorzystano matrycę TN. Najważniejszym elementem modelu jest 4-rdzeniowa jednostka centralna PRO A10-8700B APU. Układ pracuje z częstotliwością 1,8GHz GHz / 3,2GHz (w trybie turbo/boost). Układ CPU został wyprodukowany w technologii 28 nm. Wielkość pamięci cache CPU wynosi 2MB. Układ uzyskał 2177 punktów w aplikacji PassMark. Laptop oferuje podstawowy układ graficzny AMD Radeon R6 - wynik układu w aplikacji PassMark to 608 punktów. Podzespoły laptopa zostały zainstalowane w czarno-srebrnej obudowie wykonanej ze stopów magnezu i aluminium. Cechą charakterystyczną laptopa HP EliteBook 745 G3 T4H58EA jest niska waga, która wynosi zaledwie 1,54 kg. Do wprowadzania danych służy podświetlana klawiatura. Istotnym ułatwieniem jest także obecność wygodnego TouchPada. W laptopie zainstalowano moduły komunikacji Bluetooth i Wi-Fi.

Laptop HP EliteBook 745 G3 T4H58EA - PRO A10-8700B/14" HD/RAM 4GB/HDD 500GB/Czarno-srebrny/Windows 7 Professional/3 lata CI

Laptop zawiera jeden port DisplayPort, jeden port USB 3.0, jeden port zasilacza, jeden port USB-C, jeden port VGA, jeden port RJ-45, jeden port USB 3.0 (ładowanie) oraz jeden port audio combo. Laptop działa pod kontrolą preinstalowanego systemu operacyjnego Windows 7 Professional. Producent laptopa udziela na swój produkt 3-letniej gwarancji typu Carry-in.

Certyfikat MIL-STD-810G

Certyfikat MIL-STD-810G Laptopy serii HP EliteBook 745 G3 pozytywnie przeszły rygorystyczne testy wytrzymałości i odporności na różne warunki środowiskowe zgodne z wojskowym standardem MIL-STD-810G. Procedura testowa obejmuje 12 metod i 20 procedur testowych wliczając w to odporność na wstrząsy, wibracje, wysoką wilgotność, wysoką i niską temperaturę, zapylenie, zagrzybienie, dużą wysokość czy wysokie nasłonecznienie. Potwierdza to niezawodność i wytrzymałość urządzeń serii HP EliteBook 745 G3.

Klawiatura podświetlana

Klawiatura podświetlana W laptopach klasy biznesowej i premium podświetlenie klawiatury realizowane jest za pomocą energooszczędnych diod LED. System ten został zaprojektowany tak, aby zminimalizować pobór prądu z baterii, co jest kluczowe podczas pracy mobilnej. Białe, eleganckie i dyskretne, typowe dla serii biznesowych światło klawiatury pomaga w skupieniu się i męczy oczu licznymi kolorami i migotaniem. Podświetlana klawiatura pozwala na pracę miejscach gdzie oświetlenie nie jest odpowiednie. Praca w podróży służbowej w pociągu czy samolocie może być wygodniejsza, gdy klawisze będą łagodnie podświetlone. W laptopach biznesowych taka funkcja może okazać się nieoceniona i niezbędna, zwłaszcza dla osób, które często pracują poza biurem.

Czytnik SmartCard

Czytnik SmartCard Zintegrowany czytnik kart inteligentnych SmartCard w modelu HP EliteBook 745 G3 T4H58EA to jedno z najważniejszych zabezpieczeń sprzętowych, które zmienia laptopa w profesjonalne narzędzie do pracy z danymi objętymi ścisłą poufnością. Wprowadzenie fizycznego komponentu do procesu logowania stanowi skuteczną barierę przeciwko cyberzagrożeniom, ponieważ dostęp do urządzenia jest niemożliwy bez posiadania unikalnej karty przypisanej do konkretnego pracownika. Jest to rozwiązanie znacznie przewyższające standardowe zabezpieczenia biometryczne czy hasła, ponieważ opiera się na tzw. dwuskładnikowym uwierzytelnianiu, chroniąc system przed skutkami ewentualnego wycieku danych dostępowych.

W codziennym użytkowaniu czytnik ten staje się nieoceniony dla osób pracujących w sektorach administracji, bankowości czy służby zdrowia, gdzie obsługa certyfikatów cyfrowych i bezpieczny obieg dokumentów są rutyną. Dzięki czytnikowi SmartCard użytkownik może w prosty i szybki sposób autoryzować transakcje, podpisywać pisma urzędowe podpisem elektronicznym czy uzyskiwać dostęp do szyfrowanych dysków sieciowych bez wpisywania skomplikowanych ciągów znaków. Elegancja tego rozwiązania polega na jego pełnej dyskrecji – czytnik jest estetycznie wkomponowany w obudowę ThinkPada, co pozwala zachować profesjonalny wygląd urządzenia przy jednoczesnym utrzymaniu standardów bezpieczeństwa klasy militarnej.

Gwarancja Carry-in (Door-to-Door / Serwis zewnętrzny)

Gwarancja Opcja Carry-in to klasyczna formuła gwarancyjna, w której naprawa odbywa się w profesjonalnym centrum serwisowym producenta. Jest to ekonomiczne rozwiązanie zapewniające dostęp do certyfikowanych techników i oryginalnych części zamiennych, bez konieczności wizyty serwisanta w Twoim biurze czy domu.

Czytnik linii papilarnych

Czytnik linii papilarnych Notebook HP EliteBook 745 G3 T4H58EA wyposażono w czytnik linii papilarnych. Jest to popularne zabezpieczenie urządzeń biznesowych, które nie tylko chroni urządzenie przed nieautoryzowanym dostępem, ale także przyspiesza logowanie do systemu eliminując konieczność wpisywania hasła. Czytnik linii papilarnych to skuteczna i prosta forma zabezpieczenia dostępu do systemu i danych gromadzonych na komputerze, która również upraszcza i przyspiesza logowanie użytkownika.

: T4H58EA
Out of Stock
Informacje podstawowe
Producent
HP
Produkt
Laptop
Rodzaj konfiguracji
Bazowa
Model
EliteBook 745 G3
Stan
Nowy
Gwarancja
3 lata Carry-in
Laptop konwertowalny
Nie
Materiał obudowy
Stopy aluminium i magnezu
Kolor obudowy
Czarny, Srebrny
Procesor
Procesor
6th Gen AMD PRO A10-8700B
Typ procesora
Model: PRO A10-8700B APU
Częstotliwość: 1,8GHz / 3,2GHz
Cache: 2MB
Litografia: 28 nm
Obsługiwane gniazda: FP4
Obsługiwana pamięć: DDR3, DDR3L
Technologia Intel vPro
Nie
Liczba rdzeni procesora
4
Układ NPU (AI)
Nie
Technologia AMD DASH
Nie
Liczba zainstalowanych procesorów
1
PassMark procesora
2177
Pamięć RAM
Pamięć zainstalowana
4 GB
Typ pamięci
1 x 4 GB
DDR3L-SDRAM
1600 MT/s
Liczba banków pamięci
2
Liczba wolnych banków pamięci
1
Maksymalna ilość pamięci
16 GB
Dysk
Dysk
HDD
Pojemność dysku
500 GB
Parametry dysku
7200 obr./min
SATA
Dysk 2
brak
Dysk 3
brak
Dysk 4
brak
Napęd optyczny
brak
Ekran
Przekątna ekranu
14"
Rozdzielczość
1366x768 (HD)
Technologia matrycy
TN
Ekran dotykowy
Nie
Filtr prywatyzujący
Nie
High Dynamic Range (HDR)
Nie
Informacja o ekranie
Podświetlenie LED
Karta graficzna
Zintegrowana karta graficzna
AMD Radeon R6
PassMark karty zintegrowanej
608
Rodzaj karty graficznej
Zintegrowana
Interfejsy i komunikacja
Interfejsy
1 x USB 3.0
1 x USB 3.0 (ładowanie)
1 x USB-C
1 x DisplayPort
1 x VGA
1 x audio combo
1 x zasilacza
1 x RJ-45
Modem WWAN
Nie
Typ modemu WWAN
brak
Złącze Thunderbolt
brak
Złącze HDMI
Nie
Złącze DisplayPort
Tak
Złącze VGA (15-pin D-Sub)
Nie
Wi-Fi
Tak
Złącze COM (RS-232)
Nie
Bluetooth
Tak
Pozostałe
Multimedia
Kamera internetowa
Liczba wbudowanych głośników: 2
Wbudowany mikrofon
Bezpieczeństwo
układ TPM 1.2/2.0
czytnik linii papilarnych (opcja)
czytnik SmartCard
Czytnik kart SmartCard
Tak
Wprowadzanie danych
Touchpad
Klawiatura podświetlana
Układ klawiatury
Międzynarodowy
Podświetlana klawiatura
Tak
Czytnik linii papilarnych
Tak
Klawiatura numeryczna
Nie
Near Field Communication (NFC)
Nie
Zasilanie
Zasilacz 45W
Kensington Lock
Nie
Bateria
Pojemność 46 Wh
Technologia: Litowo-polimerowy (LiPo)
Trusted Platform Module (TPM)
Tak
System operacyjny
Windows 7 Professional
Wymiary
Szerokość: 338 mm
Certyfikat MIL-STD-810
MIL-STD-810G
Waga
1,54 kg
Copilot+ PC
Nie

Specyficzne kody

UPC
151626
MPN
T4H58EA
Brak dostępnych opcji dostawy

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.