Laptop Dell Pro 13 Plus PB13255 BTO503_PB13255_EMEA

Dell
BTO503_PB13255_EMEA
40692
5902002319522

Jesteśmy oficjalnym partnerem Dell Polska

Out of Stock
8 156,00 zł *
6 630,89 zł netto * cena z ostatniej dostawy - może ulec zmianie
Brak w magazynie

Produkt nie jest obecnie dostępny w magazynie.

Zachęcamy do skorzystania z poniższego narzędzia POWIADOM MNIE, KIEDY BĘDZIE DOSTĘPNY. Kiedy produkt będzie dostępny, otrzymają Państwo jednorazową wiadomość e-mail. Wówczas będzie możliwe zamówienie tego produktu.

Liczba sztuk
Produkt w dostawie Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia przewidywanej daty dostawy.

  Nowe produkty

Wyłącznie nowe, fabrycznie zapakowane produkty z oficjalnych polskich dystrybucji.

  Bezpieczna dostawa

Przesyłki są dostarczane przez renomowane firmy kurierskie i są ubezpieczone do pełnej wartości.

  Doradztwo i wsparcie

Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pełne wsparcie przed i po sprzedaży.

Opis notebooka Dell Pro 13 Plus PB13255 BTO503_PB13255_EMEA

Dell Pro 13 Plus PB13255 BTO503_PB13255_EMEA - zdjęcieDell Pro 13 Plus PB13255 BTO503_PB13255_EMEA należy do cieszącej się dużą popularnością serii laptopów biznesowych Pro 13 Plus PB13255 produkowanych przez firmę Dell. Notebook wyposażono w dysk SSD o pojemności 512 GB. Laptopa wyposażono w pamięć RAM o pojemności 16 GB w układzie 1 x 16 GB wlutowane. W notebooku zastosowano pamięć LPDDR5x. Maksymalna ilość pamięci operacyjnej obsługiwana przez laptopa wynosi 16 GB. Za przetwarzanie danych odpowiada układ CPU AMD Ryzen 5 (model Ryzen 5 220). Pamięć cache CPU ma pojemność 16MB. Wynik procesora w aplikacji PassMark to 18735 punktów. Litografia procesora to TSMC 4 nm FinFET. Model wyposażono w podstawowy układ graficzny AMD Radeon 740M. Zintegrowany układ GPU osiągnął wynik 3021 punktów w aplikacji PassMark.

13,3-calowy ekran wyświetla obraz w rozdzielczości 1920x1200 (WUXGA). Do wyświetlania obrazu służy matryca w technologii IPS zapewniająca doskonały obraz. Notebook oferuje jeden port HDMI 2.1, jeden port USB-A 3.2 Gen 1, jeden port słuchawkowe, dwa porty Thunderbolt 4 (USB4, Power Delivery i DisplayPort) oraz jeden port USB-A 3.2 Gen 1 (z PowerShare). Cechą charakterystyczną laptopa jest niska waga, która wynosi tylko 1,4 kg. Laptopa umieszczono w srebrnej obudowie z wytrzymałego aluminium. Użytkownik laptopa ma do dyspozycji podświetlaną klawiaturę. Do dyspozycji użytkownika oddano także wygodny TouchPad. Komputer zapewnia zgodność z certyfikatami MIL-STD-810H, EPEAT Gold, Energy Star oraz TCO 9 Certified. Notebook Pro 13 Plus PB13255 BTO503_PB13255_EMEA działa pod kontrolą preinstalowanego systemu operacyjnego Windows 11 Pro. W modelu zainstalowano moduły komunikacji Wi-Fi (802.11be) i Bluetooth 5.4.

Laptop jest objęty 3-letnią gwarancją producenta typu On-Site.

Procesor AMD Ryzen 5 220

Procesor AMD Ryzen 5 220 Procesor mobilny AMD Ryzen 5 220, który zadebiutował w styczniu 2025 roku, stanowi nowoczesne rozwiązanie w segmencie wydajnych jednostek dla laptopów, łącząc w sobie sprawność architektury Zen 4 z wysoką efektywnością energetyczną. Jako kluczowy element linii Hawk Point, układ ten został zaprojektowany pod gniazdo Socket FP8 i oferuje sześć fizycznych rdzeni. Dzięki zastosowaniu technologii AMD Simultaneous Multithreading (SMT), procesor ten potrafi obsłużyć jednocześnie dwanaście wątków, co znacząco usprawnia pracę w środowisku wielozadaniowym oraz profesjonalnym.

Jednostka dysponuje 16 MB pamięci podręcznej trzeciego poziomu (L3), co minimalizuje opóźnienia w dostępie do najważniejszych operacji systemowych. Standardowe taktowanie układu wynosi 3,2 GHz, jednak w zależności od aktualnego obciążenia roboczego, zegary mogą automatycznie wzrosnąć do poziomu 4,9 GHz w trybie boost. AMD Ryzen 5 220 jest wytwarzany w zaawansowanym procesie technologicznym 4 nm, a jego struktura krzemowa zawiera aż 20 900 milionów tranzystorów. Warto podkreślić, że fizyczna produkcja tych matryc odbywa się w renomowanych zakładach firmy TSMC, co gwarantuje najwyższą jakość wykonania.

Z uwagi na zablokowany mnożnik, procesor ten nie oferuje szerokich możliwości podkręcania, co jest typowe dla jednostek mobilnych nastawionych na stabilność i długi czas pracy na baterii. Przy współczynniku TDP na poziomie 28 W, Ryzen 5 220 zużywa niewielką ilość energii, co czyni go idealnym wyborem do smukłych i lekkich notebooków. Układ wspiera nowoczesną pamięć operacyjną DDR5 w konfiguracji dwukanałowej, obsługując oficjalnie prędkości sięgające 5600 MT/s. Do szybkiej komunikacji z innymi komponentami, takimi jak nowoczesne dyski NVMe, procesor wykorzystuje magistralę PCI-Express czwartej generacji.

Wewnątrz procesora zintegrowano układ graficzny Radeon 740M, który sprawnie radzi sobie z zadaniami multimedialnymi oraz prostymi projektami graficznymi. Jednostka ta oferuje również wsparcie dla wirtualizacji sprzętowej, co odczuwalnie podnosi wydajność pracy z maszynami wirtualnymi i systemami testowymi. Dla profesjonalistów zajmujących się zaawansowanymi obliczeniami kluczowe będzie wsparcie dla instrukcji Advanced Vector Extensions (AVX). AMD wzbogaciło ten model nie tylko o standard AVX2, ale również o najnowszy zestaw instrukcji AVX-512, co pozwala na błyskawiczne przetwarzanie danych w specjalistycznych aplikacjach inżynieryjnych i naukowych.

Wi-Fi 7

Wi-Fi 7 Wi-Fi 7, znane oficjalnie jako standard IEEE 802.11be, stanowi najbardziej zaawansowany etap ewolucji łączności bezprzewodowej i promowany jest jako fundament dla przyszłości cyfrowej rozrywki i pracy profesjonalnej. Technologia ta wprowadza drastyczne zmiany w sposobie przesyłania danych, oferując prędkości, które w praktycznych zastosowaniach laptopowych mogą osiągać nawet 5,8 Gb/s, co czyni ją niemal dwuipółkrotnie szybszą od standardu Wi-Fi 6/6E.

Kluczem do tak imponujących osiągów jest przede wszystkim radykalne rozszerzenie szerokości kanału do 320 MHz, co stanowi dwukrotny wzrost w porównaniu do poprzedniej generacji. Dzięki tak szerokim autostradom informacyjnym urządzenia mogą przesyłać znacznie większe pakiety danych w tym samym czasie, co eliminuje wąskie gardła nawet w bardzo zatłoczonych sieciach. Dodatkowo Intel implementuje technologię 4096-QAM, która pozwala na gęstsze upakowanie bitów w sygnale radiowym, co przekłada się na około dwudziestoprocentowy wzrost wydajności w porównaniu do modulacji stosowanej w Wi-Fi 6.

Istotnym elementem nowej architektury jest funkcja Multi-Link Operation, w skrócie MLO, która pozwala urządzeniom na jednoczesne nawiązywanie połączeń w wielu pasmach częstotliwości, takich jak 5 GHz oraz 6 GHz. Zamiast przełączać się między nimi, sprzęt wykorzystuje oba pasma naraz, co nie tylko drastycznie obniża opóźnienia, ale także drastycznie zwiększa niezawodność połączenia w trudnych warunkach radiowych.

Kolejną nowością jest funkcja zwana "Puncturing", która rozwiązuje odwieczny problem marnowania pasma przez lokalne zakłócenia. W starszych standardach pojawienie się interferencji na fragmencie kanału wymuszało porzucenie całej jego szerokości, natomiast Wi-Fi 7 potrafi precyzyjnie wyciąć tylko zakłóconą część, pozwalając na dalsze przesyłanie danych na pozostałej, wolnej przestrzeni. Dzięki temu rozwiązaniu sieć staje się znacznie bardziej odporna na działanie innych urządzeń elektronicznych w domu czy biurze.

Standard ten został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających scenariuszach, takich jak strumieniowanie wideo w rozdzielczości 8K, profesjonalne granie w chmurze bez zauważalnych opóźnień oraz zaawansowane systemy rozszerzonej i wirtualnej rzeczywistości. Poprzez zminimalizowanie drgań sygnału, czyli tak zwanego jittera, oraz radykalną redukcję opóźnień, Wi-Fi 7 zaciera granicę między stabilnością tradycyjnego kabla Ethernet a swobodą komunikacji bezprzewodowej.

Warto zauważyć, że Wi-Fi 7 jest w pełni kompatybilne wstecz, co oznacza, że nowe karty sieciowe Intela będą bez problemu współpracować ze starszymi routerami, choć pełnię swoich możliwości pokażą dopiero w ekosystemie nowoczesnych punktów dostępowych. Dla użytkownika końcowego technologia ta zawarta w urządzeniach serii Dell Pro 13 Plus PB13255 oznacza przede wszystkim koniec kompromisów w kwestii stabilności łącza podczas jednoczesnej pracy wielu domowników na pasmach wymagających ogromnej przepustowości.

Złącze Thunderbolt 4

Złącze Thunderbolt 4 Laptopy serii Dell Pro 13 Plus PB13255 idąc za nowoczesnymi standardami łączności otrzymały szybkie i wszechstronne gniazdo Thunderbolt 4. Choć wizualnie port ten wykorzystuje powszechnie znane USB-C, jego możliwości znacznie wykraczają poza standardowe rozwiązania. Dzięki niesamowitej przepustowości wynoszącej 40 Gbps, Thunderbolt 4 pozwala na błyskawiczny transfer ogromnych plików, co jest kluczowe dla profesjonalistów pracujących z wideo czy grafiką.

Co więcej, port ten jest w pełni kompatybilny ze standardem DisplayPort, co umożliwia przesyłanie obrazu do dwóch monitorów 4K lub jednego 8K przy zachowaniu najwyższej płynności. Dzięki wsparciu dla Power Delivery, to samo gniazdo służy do szybkiego ładowania laptopa z dużą mocą, eliminując potrzebę posiadania dedykowanego zasilacza o specyficznej wtyczce. To technologia „wszystko w jednym”, która redefiniuje pojęcie mobilnego biura.

Certyfikat TCO

Certyfikat TCO TCO Certified to najbardziej wszechstronny na świecie certyfikat zrównoważonego rozwoju dla produktów IT, który wykracza daleko poza samą oszczędność energii czy niską emisję szkodliwych substancji. Aby urządzenie mogło otrzymać to prestiżowe oznaczenie, musi przejść rygorystyczną weryfikację niezależnych audytorów, która obejmuje odpowiedzialność społeczną w łańcuchu dostaw, etykę produkcji oraz pełną transparentność procesów fabrycznych. Standard ten kładzie szczególny nacisk na wydłużenie cyklu życia sprzętu poprzez wymóg wysokiej ergonomii użytkowania, trwałości konstrukcji oraz łatwości naprawy i późniejszego recyklingu. Wybierając urządzenie serii Dell Pro 13 Plus PB13255 z aktualnym certyfikatem TCO, użytkownik zyskuje pewność, że jego zakup wspiera gospodarkę o obiegu zamkniętym i został wyprodukowany z poszanowaniem praw pracowniczych oraz najwyższych norm ekologicznych.

TPM

TPM Laptopy serii Dell Pro 13 Plus PB13255 wykorzystują układ TPM jako dedykowany układ bezpieczeństwa, który jest fizycznie odizolowany od reszty podzespołów na płycie głównej. Takie rozwiązanie gwarantuje, że klucze kryptograficzne są generowane i przechowywane w środowisku odpornym na ataki hakerskie skierowane bezpośrednio w system operacyjny. Moduł ten staje się kluczowym elementem podczas współpracy z funkcją BitLocker, ponieważ odpowiada za automatyczne zarządzanie dostępem do zaszyfrowanych partycji dysku przy każdym uruchomieniu komputera. Dodatkowo układ monitoruje integralność oprogramowania układowego, blokując dostęp do danych w sytuacji, gdy wykryje nieautoryzowaną ingerencję w pliki startowe systemu Windows.

Matryca IPS

Matryca IPS Laptop Dell Pro 13 Plus PB13255 BTO503_PB13255_EMEA otrzymał matrycę IPS, czyli In-Plane Switching. Jest to technologia wyświetlaczy ciekłokrystalicznych zaprojektowana w celu wyeliminowania głównych ograniczeń starszych paneli typu TN. Jej najważniejszą cechą jest to, że kryształy poruszają się równolegle do płaszczyzny ekranu, co pozwala na uzyskanie wyjątkowo szerokich kątów widzenia sięgających 178 stopni bez degradacji kolorów czy utraty kontrastu.

Dzięki precyzyjnemu sterowaniu światłem matryce te oferują bardzo wierne odwzorowanie barw i głębokie nasycenie, co czyni je standardem w pracy grafików, fotografów oraz montażystów wideo. Choć historycznie charakteryzowały się wolniejszym czasem reakcji, współczesne panele IPS dogoniły inne technologie, stając się uniwersalnym wyborem łączącym świetną jakość obrazu z zadowalającą płynnością w grach i multimediach.

Czytnik linii papilarnych

Czytnik linii papilarnych Laptopy serii Dell Pro 13 Plus PB13255 słyną z niezawodności i zabezpieczeń, a wbudowany czytnik linii papilarnych jest tego najlepszym dowodem. To popularne zabezpieczenie biometryczne nie tylko gwarantuje, że nikt niepowołany nie uzyska dostępu do Twoich projektów, ale także oferuje najwyższy komfort użytkowania. Wystarczy jedno dotknięcie palca, aby błyskawicznie odblokować komputer i wrócić do przerwanych zadań. Rezygnacja z wpisywania hasła to oszczędność czasu i wygoda, która w dzisiejszym, dynamicznym świecie biznesu jest nieoceniona. Czytnik linii papilarnych w urządzeniach biznesowych to synergia bezpieczeństwa i nowoczesnego designu.

Technologia NVMe

Technologia NVMe NVMe, czyli Non-Volatile Memory Express, to nowoczesny protokół komunikacyjny zaprojektowany od podstaw z myślą o wykorzystaniu pełnego potencjału szybkich pamięci flash oraz dysków półprzewodnikowych. W przeciwieństwie do starszych standardów, które powstały jeszcze w erze dysków mechanicznych, rozwiązanie to wykorzystuje szybką magistralę PCIe, co pozwala na drastyczne obniżenie opóźnień i ogromny wzrost przepustowości danych. Dzięki obsłudze tysięcy równoległych kolejek komend, dyski pracujące w tym standardzie potrafią przetwarzać informacje z prędkością nieosiągalną dla tradycyjnych interfejsów, co przekłada się na błyskawiczny start systemu oraz natychmiastowe wczytywanie rozbudowanych gier i profesjonalnych aplikacji. Technologia ta stała się fundamentem nowoczesnych komputerów, oferując użytkownikom niespotykaną wcześniej responsywność i efektywność podczas pracy z dużymi zbiorami plików.

Kensington Lock

Kensington Lock Gniazdo linki zabezpieczającej przed kradzieżą to popularny mechanizm poprawiający bezpieczeństwo komputerów biznesowych. Najczęstszym standardem jest Kensington Lock, nazwany tak od producenta, który wprowadził to rozwiązanie na rynek. laptopy serii Dell Pro 13 Plus PB13255 otrzymały takie gniazdo by lepiej chronić urządzenie przed przywłaszczeniem przez osoby postronne w zatłoczonych biurach, urzędach, sklepach czy innych lokalach usługowych. Specjalnie zaprojektowane, wzmocnione gniazdo chroni urządzenie przed łatwą kradzieżą. Solidne wykonanie sprawia, że wyrwanie linki czy gniada jest wręcz niemożliwe.

Gwarancja On-Site ProSupport NBD

Gwarancja Dell ProSupport NBD to kompleksowa usługa zaprojektowana, by sprostać wyzwaniom nowoczesnego środowiska IT. Otrzymujesz nie tylko gwarancję naprawy sprzętu w miejscu instalacji w następnym dniu roboczym (NBD), ale przede wszystkim dostęp do regionalnego centrum ekspertów Dell ProSupport.

Dzięki proaktywnemu monitorowaniu (technologia SupportAssist) serwis często wie o awarii dysku czy pamięci zanim Ty ją zauważysz, i automatycznie inicjuje procedurę naprawczą. To połączenie szybkości serwisu On-Site z inteligencją predykcyjną i wsparciem inżynierów wyższego szczebla.

Czytnik SmartCard

Czytnik SmartCard Obecność czytnika SmartCard w modelu Dell Pro 13 Plus PB13255 BTO503_PB13255_EMEA to wyraźny sygnał, że jest to urządzenie stworzone do pracy w nowoczesnych ekosystemach biznesowych. Funkcja ta pozwala na szybką i bezbłędną weryfikację tożsamości pracownika, co jest szczególnie istotne w firmach stosujących rygorystyczne polityki dostępu do baz danych i wewnętrznych aplikacji. Wykorzystanie fizycznej karty inteligentnej jako klucza do komputera sprawia, że proces autoryzacji staje się nie tylko bezpieczniejszy, ale również bardziej ustandaryzowany, co ułatwia zarządzanie flotą urządzeń w dużych organizacjach.

Dla pracownika mobilnego czytnik SmartCard to przede wszystkim gwarancja spokoju podczas wykonywania obowiązków w przestrzeniach publicznych, takich jak kawiarnie czy strefy co-workingowe. Nawet w przypadku chwilowego pozostawienia włączonego komputera, odpowiednio skonfigurowany system wymuszający obecność karty w czytniku skutecznie blokuje dostęp osobom postronnym. To rozwiązanie łączy w sobie bezkompromisową ochronę prywatności z wysoką kulturą pracy, pozwalając na swobodne korzystanie z profesjonalnego notebooka wszędzie tam, gdzie wymaga tego sytuacja biznesowa.

Windows 11 Pro

Windows 11 Pro Zainstalowany na urządzeniu serii Dell Pro 13 Plus PB13255 system Windows 11 Pro to centrum dowodzenia dla współczesnego profesjonalisty. Wykorzystując dużą przestrzeń roboczą ekranu, funkcja Snap Layouts pozwala na inteligentne rozmieszczenie wielu okien aplikacji obok siebie, co drastycznie zwiększa wydajność podczas analizy danych.

System został zoptymalizowany pod kątem pracy hybrydowej – płynnie zarządza połączeniami z zewnętrznymi monitorami i stacjami dokującymi, zapamiętując układ okien po ponownym podłączeniu. Dzięki wsparciu dla Azure Active Directory oraz Microsoft Endpoint Manager, działy IT mogą zdalnie konfigurować laptopa i zarządzać aktualizacjami bez konieczności fizycznego kontaktu z urządzeniem. To rozwiązanie, które pozwala pracownikowi być produktywnym w biurze, w domu i w podróży.

Certyfikat Energy Star

Certyfikat Energy Star Certyfikat Energy Star to międzynarodowy symbol przyznawany urządzeniom i budynkom charakteryzującym się wysoką efektywnością energetyczną oraz niskim szkodliwym wpływem na środowisko naturalne. Program ten został powołany do życia w 1992 roku przez amerykańską Agencję Ochrony Środowiska (EPA) oraz Departament Energii Stanów Zjednoczonych, a z biegiem lat zyskał status globalnego standardu uznawanego w wielu regionach świata, w tym w Unii Europejskiej. Główną ideą stojącą za powstaniem tego oznaczenia było stworzenie czytelnego i godnego zaufania wskaźnika, który pomagałby konsumentom oraz przedsiębiorstwom w identyfikacji produktów zużywających zauważalnie mniej energii elektrycznej, co bezpośrednio przekłada się na redukcję emisji gazów cieplarnianych do atmosfery.

Proces certyfikacji opiera się na rygorystycznych badaniach i normach technicznych ustalanych dla poszczególnych kategorii produktów. Aby urządzenie mogło zostać opatrzone charakterystycznym, błękitnym logo z wpisaną w nie gwiazdą, musi wykazywać wyższą sprawność energetyczną od standardowych odpowiedników dostępnych na rynku – przeważnie o kilkanaście do kilkudziesięciu procent. Oznaczenie to stosuje się szeroko w segmencie elektroniki użytkowej i sprzętu komputerowego, w tym w laptopach, komputerach stacjonarnych, serwerach, monitorach czy urządzeniach wielofunkcyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem ich energooszczędności w trybach bezczynności i uśpienia. Certyfikat obejmuje również sprzęt gospodarstwa domowego, taki jak lodówki, pralki, zmywarki i klimatyzatory, a także zaawansowane systemy oświetleniowe oraz całe obiekty budowlane spełniające rygorystyczne kryteria zrównoważonego budownictwa.

Z punktu widzenia użytkowników obecność symbolu Energy Star stanowi proste zapewnienie, że dany produkt pozwala na realne obniżenie rachunków za prąd w całym okresie jego eksploatacji, nie wymagając przy tym idących na ustępstwa kompromisów w zakresie wydajności, funkcjonalności czy wygody obsługi. Dla sektora biznesowego oraz instytucji publicznych posiadanie przez sprzęt certyfikatu Energy Star jest bardzo często warunkiem koniecznym do spełnienia norm przetargowych oraz realizacji wymogów proekologicznej polityki zakupowej.

: BTO503_PB13255_EMEA
Out of Stock
Informacje podstawowe
Producent
Dell
Produkt
Laptop
Rodzaj konfiguracji
Bazowa
Model
Pro 13 Plus PB13255
Stan
Nowy
Gwarancja
3 lata On-Site ProSupport NBD
Laptop konwertowalny
Nie
Materiał obudowy
Aluminium
Kolor obudowy
Srebrny
Kamera internetowa
Tak
Procesor
Procesor
AMD Ryzen 5
Typ procesora
Model: Ryzen 5 220
Częstotliwość: 3,2GHz / 4,9GHz
Cache: 16MB
Litografia: TSMC 4 nm FinFET
Obsługiwane gniazda: FP8, FP7r2, FP7
Obsługiwana pamięć: DDR5 (FP8), LPDDR5X (FP8), LPDDR5X (FP7), DDR5 (FP7r2)
Technologia Intel vPro
Nie
Liczba rdzeni procesora
6
Układ NPU (AI)
Nie
Technologia AMD DASH
Nie
Liczba zainstalowanych procesorów
1
PassMark procesora
18735
Pamięć RAM
Pamięć zainstalowana
16 GB
Typ pamięci
1 x 16 GB wlutowane
LPDDR5x
7500 MT/s
Maksymalna ilość pamięci
16 GB
Dysk
Dysk
SSD
Pojemność dysku
512 GB
Parametry dysku
M.2
NVMe
PCIe
Dysk 2
brak
Dysk 3
brak
Dysk 4
brak
Napęd optyczny
brak
Ekran
Przekątna ekranu
13,3"
Rozdzielczość
1920x1200 (WUXGA)
Technologia matrycy
IPS
Jasność matrycy
300 cd/m²
Ekran dotykowy
Nie
Filtr prywatyzujący
Nie
High Dynamic Range (HDR)
Nie
Karta graficzna
Zintegrowana karta graficzna
AMD Radeon 740M
PassMark karty zintegrowanej
3021
Rodzaj karty graficznej
Zintegrowana
Interfejsy i komunikacja
Interfejsy
2 x Thunderbolt 4 (USB4, Power Delivery i DisplayPort)
1 x USB-A 3.2 Gen 1
1 x USB-A 3.2 Gen 1 (z PowerShare)
1 x HDMI 2.1
1 x Gniazdo słuchawkowe
Modem WWAN
Nie
Typ modemu WWAN
brak
Komunikacja
Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth 5.4
Złącze Thunderbolt
Thunderbolt 4
Złącze HDMI
Tak
Złącze DisplayPort
Nie
Złącze VGA (15-pin D-Sub)
Nie
Wi-Fi
Tak
Złącze COM (RS-232)
Nie
Bluetooth
Tak
Pozostałe
Multimedia
Kamera internetowa
Liczba wbudowanych głośników: 2
Wbudowany mikrofon
Bezpieczeństwo
Czytnik linii papilarnych
Czytnik kart procesorowych (SmartCard)
Kensington Lock
Układ szyfrowania TPM (Trusted Platform Module)
Czytnik kart SmartCard
Tak
Wprowadzanie danych
Touchpad
Klawiatura podświetlana
Układ klawiatury
Międzynarodowy
Podświetlana klawiatura
Tak
Czytnik linii papilarnych
Tak
Klawiatura numeryczna
Nie
Near Field Communication (NFC)
Nie
Zasilanie
Zasilacz 65W
Kensington Lock
Tak
Bateria
Bateria 3-ogniwowa
45 Wh
Trusted Platform Module (TPM)
Tak
System operacyjny
Windows 11 Pro
Wymiary
Szerokość: 300 mm
Głębokość: 215 mm
Wysokość: 20 mm
Certyfikaty
Energy Star
TCO 9 Certified
EPEAT Gold
MIL-STD-810H
W zestawie
Dokumentacja Zasilacz 65W Europejski przewód zasilający
Waga
1,37 kg
Copilot+ PC
Nie

Specyficzne kody

UPC
40692
EAN13
5902002319522
MPN
BTO503_PB13255_EMEA
Przesyłka kurierska
Darmowa

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.

ITnes.pl · PKO Leasing

Finansowanie jutra:
Leasing w ITnes.pl

Napędzamy Twój biznes technologią, której nie musisz kupować na własność.

W świecie nowoczesnego biznesu wygrywają ci, którzy potrafią szybciej adaptować zmiany. W ITnes.pl wierzymy, że dostęp do najpotężniejszych narzędzi IT nie powinien być ograniczony jednorazowym wydatkiem. Dlatego, wspólnie z PKO Leasing – niekwestionowanym liderem rynku – stworzyliśmy ekosystem finansowy, który pozwala Twojej firmie wejść na wyższy poziom efektywności bez obciążania budżetu.

Dlaczego Leasing z ITnes.pl to Twój strategiczny ruch?

Leasing w naszym wydaniu to nie tylko rata.
To Power Up dla Twojej infrastruktury IT.

Maksymalna Płynność

Cash Flow Mastery

Zachowaj gotówkę na kluczowe inwestycje, marketing czy ekspansję. Sprzęt zarabia na siebie sam, gdy Ty płacisz niskie, przewidywalne raty.

Optymalizacja Podatkowa 2.0

Tarcza Podatkowa

Wykorzystaj tarczę podatkową. Każda rata to koszt uzyskania przychodu, który realnie obniża Twoje zobowiązania wobec fiskusa.

Technologia Zawsze na Czas

Rotacja Floty IT

Nie czekaj latami na wymianę sprzętu. Leasing pozwala na regularną rotację floty IT, dzięki czemu Twój zespół zawsze pracuje na najszybszych i najbezpieczniejszych rozwiązaniach.

Formy Finansowania

Skrojone pod Twój Model Biznesowy. Wybierz drogę, która najlepiej pasuje do strategii rozwoju Twojej firmy.

Leasing Operacyjny

Wolność i Elastyczność

To najczęściej wybierana forma przez naszych partnerów B2B. Traktujesz leasing jak usługę.

DLA KOGO? Dla firm chcących regularnie odświeżać park maszynowy.
KORZYŚĆ Opłata wstępna i wszystkie raty są w całości kosztem uzyskania przychodu. Podatek VAT płacisz proporcjonalnie w każdej racie.

Leasing Finansowy

Inwestycja w Majątek

Idealny, gdy planujesz związać się ze sprzętem na dłużej i chcesz go amortyzować po swojej stronie.

DLA KOGO? Dla przedsiębiorców stawiających na budowę stałych aktywów firmy.
KORZYŚĆ Ty dokonujesz odpisów amortyzacyjnych, a część odsetkowa raty jest Twoim kosztem.

Twoja Droga do Nowoczesności

Proces w ITnes.pl jest tak płynny, jak praca na nowym workstation od HP czy Dell.

TECH

Wybór Rozwiązania

Wybierz topowy sprzęt z naszej oferty. Nasi eksperci pomogą Ci skonfigurować zestaw idealnie pod profil Twojej działalności.

LEARN

Konsultacja i Decyzja

Skontaktuj się ze swoim Dedykowanym Opiekunem. Wniosek procesujemy błyskawicznie – decyzję z PKO Leasing otrzymasz często w 15 minut.

TOGETHER

Podpisanie i Realizacja

Formalności ograniczamy do minimum. Podpisujesz umowę (często całkowicie online) i dołączasz do grona firm, które nie czekają na przyszłość, ale ją tworzą.

SUCCESS

Start Systemu

Sprzęt trafia do Twojego biura, gotowy do pracy, a Ty cieszysz się pełnym wsparciem posprzedażowym ITnes.pl.

PORADA EKSPERTA

Strategiczne Zarządzanie Cyklem Życia IT

„W dzisiejszym IT to nie posiadanie, a użytkowanie generuje zysk. Rekomendujemy leasing jako narzędzie do zarządzania TCO (Total Cost of Ownership). Zamiast jednorazowego kosztu 100 000 zł na serwery, zainwestuj te środki w rozwój produktu, a technologię sfinansuj z bieżących przychodów. To różnica między firmą, która trwa, a firmą, która dominuje."

FAQ – Rozumiemy Twój Biznes

Absolutnie. Dzięki partnerstwu z PKO Leasing oferujemy procedury uproszczone dla startupów i nowych podmiotów.
Praktycznie wszystko, co buduje Twoje środowisko pracy: laptopy, stacje robocze, serwery, macierze, monitory, a nawet specjalistyczne oprogramowanie.
Stawiamy na minimum biurokracji. W większości przypadków wystarczy NIP i dowód osobisty reprezentanta firmy.

ITnes.pl | IT for BUSINESS

Więcej niż Sklep – Twój Partner Technologiczny. Nie jesteśmy tylko dostawcą pudełek. Jesteśmy architektami Twojej przewagi konkurencyjnej.

Dedykowany Opiekun Klienta

W ITnes.pl nie jesteś numerem w systemie. Masz swojego partnera, który zna specyfikę Twojej branży i zawsze odbiera telefon.

A-brandy z Rodziny IT

Dostarczamy tylko rozwiązania od globalnych liderów (Dell, HP, Lenovo, Apple). To gwarancja jakości, prestiżu i niezawodności.

Wsparcie Przed i Posprzedażowe

Nasza rola nie kończy się na wystawieniu faktury. Doradzamy przy wyborze, wspieramy przy wdrożeniu i dbamy o Twój spokój w trakcie eksploatacji.

B2B DNA

Rozumiemy język biznesu. Nasza oferta jest elastyczna, skalowalna i zawsze zorientowana na Twój sukces.

Gotowy na przyspieszenie?

Porozmawiajmy o tym, jak leasing z PKO Leasing w ITnes.pl może odmienić Twoją firmę. Skontaktuj się z nami już dziś.

Skontaktuj się z nami

Sprzęt IT dla firm bez inwestycji na start

Zamiast jednorazowego wydatku rzędu kilkudziesięciu tysięcy zł – przewidywalny miesięczny koszt

Rozwiązanie dla klientów biznesowych

Sprzęt elektroniczny RentPay

finansowanie sprzętu IT
dla firm

RentPay to model finansowania, w którym firma korzysta ze sprzętu w zamian za stałą miesięczna opłatę. Nie inwestujesz w zakup środków trwałych – zachowujesz płynność finansową i kontrolę nad kosztami.

Jak wynajmować sprzęt za pomocą RentPay?

Zobacz opcję „Subskrybuj” przy na stronie produktu i sprawdź miesięczny koszt dla Twojej firmy

Dlaczego firmy wybierają subskrypcję?

Wykup

Stały miesięczny koszt bez dużych inwestycji

Nie angażujesz kapitału w zakup sprzętu, który traci wartość

Przedłużenie

Krótka umowa

Na 12 miesięcy. W ofercie dla firm sprzęt wymienisz już po pół roku.

Rozwiązanie

Możliwość zmiany sprzętu w trakcie umowy

Rozbudowujesz lub wymieniasz sprzęt bez rozwiązywania umowy, po 6 miesiącach możesz wymienić sprzęt na nowy – coś czego nie oferuje leasing.

Wykup 2

Ochrona i SafeUp w cenie

Subskrypcja sprzętu obejmuje bezpłatny pakiet ochronny SafeUp. Nie musisz martwić się kradzieżą i serwisem sprzętu.

Przedłużenie 2

Faktura VAT za usługę

Co miesiąc otrzymujesz fakturę VAT za subskrypcję, którą łatwo zaksięgujesz w koszty prowadzenia biznesu.

Jak działa RentPay?

1 Koszyk

Wybierz subskrypcję

W metodach płatności za produkt wybierz opcję SUBSKRYBUJ.

2 Koszyk

Podsumowanie oferty

Na tym etapie poznasz dokładną ofertę subskrypcji bądź najmu. Możesz dobrać dodatkowy pakiet serwisowy.

3 Koszyk

Zaakceptuj umowę

Na ekranie generowania Umowy zostaniesz poproszony o podanie swoich danych.

Przygotuj dowód osobisty, na podstawie Twoich informacji zostanie wygenerowana Umowa Subskrypcji. Zaakceptuj aby przejść dalej.

4 Koszyk

Subskrypcja dla biznesu

Po zaakceptowaniu Umowy należy wpłacić kaucję, która jest niezbędna do aktywowania Twojej Umowy.

Możesz to zrobić na dwa sposoby – płatnością online AutoPay bądź na podstawie Noty Księgowej. Pamiętaj, aby wpłacić kaucję z konta firmowego, inaczej niezbędna będzie dodatkowa weryfikacja. Po zaksięgowaniu wpłaty, wysyłamy Twój sprzęt!

Najczęstsze pytania

Czy subskrypcja to leasing?
Nie. W leasingu spłacasz sprzęt i często go wykupujesz. Dzięki subskrypcji płacisz tylko za korzystanie ze sprzętu, co znacznie zmniejsza Twoje firmowe wydatki.
Co zawiera cena subskrypcji?
Cena miesięcznego wynajmu związana jest ze spadkiem wartości urządzenia w czasie, kiedy jest użytkowany przez klienta. Oznacza to, że płacisz tylko za korzystanie z urządzenia. W cenę wliczony jest podstawowy pakiet ochronny.
Uproszczony proces zawarcia umowy
Proces wynajmu sprzętu IT został zaprojektowany z myślą o firmach, które cenią czas i sprawność działania. Ograniczamy formalności do niezbędnego minimum – bez rozbudowanej dokumentacji, długiego oczekiwania na decyzję czy skomplikowanych negocjacji. W kilku prostych krokach Twoja firma może szybko uzyskać dostęp do potrzebnego sprzętu.
Czy mogę zmienić sprzęt w trakcie umowy?
Tak. W trakcie trwania umowy zawsze możesz rozbudować sprzęt i po 6 miesiącach już wymieniać na inny model.
Co się stanie, jeśli sprzęt zostanie skradziony, zgubiony lub zniszczony?
Kradzież sprzętu należy jak najszybciej zgłosić na policję oraz do firmy WeSub S.A. W przypadku zgubienia lub zniszczenia wynajmowanego sprzętu należy natychmiastowo poinformować firmę WeSub S.A., której pracownicy udzielą szczegółowych informacji w celu dalszego postępowania.

Skontaktuj się z nami

```

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.