Laptop Dell Latitude 7280 N019L728012EMEA, i7-7600U, 12,5" FHD, 16GB, 256GB, Win10 Pro, 3 lata On-Site | Sklep ITnes.pl, IT for BUSINESS
Laptop Dell Latitude 7280 N019L728012EMEA
Dell
N019L728012EMEA
22236
  • Procesor Intel i7-7600U
  • Ekran 12,5" 1920x1080 (Full HD)
  • Pamięć RAM 16 GB
  • Dysk SSD 256 GB (SATA3)
  • System Windows 10 Pro
  • Gwarancja 3 lata On-Site
Jesteśmy oficjalnym partnerem Dell Polska
Out of Stock
Brak w magazynie
Produkt nie jest obecnie dostępny w magazynie.
Najważniejsze cechy laptopa Dell Latitude 7280 N019L728012EMEA
Gwarancja On-Site
Czytnik SmartCard
Czytnik linii papilarnych
Klawiatura podświetlana
TPM
: N019L728012EMEA
Out of Stock
Informacje podstawowe
Producent
Dell
Produkt
Laptop
Rodzaj konfiguracji
Bazowa
Model
Latitude 7280
Stan
Nowy
Gwarancja
3 lata On-Site
Laptop konwertowalny
Nie
Kolor obudowy
Czarny
Procesor
Procesor
Intel Core i7
Generacja procesora
7 (Kaby Lake)
Typ procesora
Model: i7-7600U
Częstotliwość: 2,80 GHz / 3,90 GHz