Laptop ASUS ExpertBook B3 B3404 90NX0711-M006D0SY7

ASUS
90NX0711-M006D0SY7
15436
Produkt modyfikowany na bazie konfiguracji: 90NX0711-M006D0
Out of Stock
8 192,69 zł *
6 660,72 zł netto * cena z ostatniej dostawy - może ulec zmianie
Brak w magazynie

Produkt nie jest obecnie dostępny w magazynie.

Zachęcamy do skorzystania z poniższego narzędzia POWIADOM MNIE, KIEDY BĘDZIE DOSTĘPNY. Kiedy produkt będzie dostępny, otrzymają Państwo jednorazową wiadomość e-mail. Wówczas będzie możliwe zamówienie tego produktu.

Liczba sztuk
Produkt w dostawie Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia przewidywanej daty dostawy.

  Nowe produkty

Wyłącznie nowe, fabrycznie zapakowane produkty z oficjalnych polskich dystrybucji.

  Bezpieczna dostawa

Przesyłki są dostarczane przez renomowane firmy kurierskie i są ubezpieczone do pełnej wartości.

  Doradztwo i wsparcie

Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pełne wsparcie przed i po sprzedaży.

Opis laptopa ASUS ExpertBook B3 B3404 90NX0711-M006D0SY7

Zdjęcie produktu Laptop ASUS ExpertBook B3 B3404 90NX0711-M006D0SY7 - Core Ultra 5 125H/14" WUXGA/RAM 16GB/1TB + 2TB/Czarno-granatowy/Win 11 ProLaptop ASUS ExpertBook B3 B3404 90NX0711-M006D0SY7 należy do rodziny notebooków biznesowych ASUS ExpertBook. Model wyposażono w 16 GB pamięci RAM w układzie 1 x 16 GB. Maksymalna ilość pamięci wynosi 64 GB (laptop ASUS ExpertBook B3 B3404 90NX0711-M006D0SY7 ma 1 wolny bank pamięci). W laptopie zainstalowano pamięć DDR5. Pamięć masowa obejmuje wydajny dysku SSD (M.2 NVMe PCie 4.0, 2280, 1 TB) o pojemności 1 TB. Drugi dysk typu SSD o pojemności 2 TB pozwala na przechowywanie dodatkowych danych. 14-calowy ekran laptopa wyświetla obraz w natywnej rozdzielczości WUXGA (1920x1200). Matrycę wykonano w technologii WV.

W modelu zastosowano procesor Core Ultra 5 125H z rodziny Intel Core Ultra 5. Pamięć podręczna procesora ma pojemność 18 MB. Częstotliwość taktowania układu CPU to 4,5 GHz. Układ uzyskał wynik 22185 punktów w aplikacji PassMark. Wielu użytkowników zapewne doceni dostępność wbudowanej kamery internetowej. Komunikacja bezprzewodowa jest możliwa dzięki zainstalowanym modułom Bluetooth i Wi-Fi (standard 802.11ax). Użytkownik ma do dyspozycji podświetlaną klawiaturę.

Laptop zawiera czytnik kart Smart Card. Urządzenia peryferyjne można podłączać za pośrednictwem następujących portów: jeden port USB-C 3.2 Gen 2, jeden port słuchawkowe, dwa porty USB-A 3.2 Gen 2, jeden port Thunderbolt 4 (USB4, DisplayPort, Power Delivery), jeden port RJ-45 oraz jeden port HDMI 2.1. Producent modelu zadbał o zgodność urządzenia m.in. z certyfikatami EPEAT Gold, FSC Recycled, MIL-STD-810H, TCO Certified oraz REACH. Laptop ExpertBook B3 B3404 90NX0711-M006D0SY7 jest sprzedawany z systemem operacyjnym Windows 11 Pro.

Notebook ExpertBook B3 B3404 90NX0711-M006D0SY7 waży zaledwie 1,57 kilograma. Produkt jest dostępny w obudowie w kolorze czarno-granatowym. Produkt jest objęty 5-letnią gwarancją producenta On-Site. Podzespoły instalowane w konfiguracji zmodyfikowanej przez naszych techników są objęte gwarancją 3 lata Carry-in.

Procesor Intel Core Ultra 5 125H

Procesor Intel Core Ultra 5 125H Intel Core Ultra 5 125H to innowacyjny procesor mobilny, który zadebiutował w grudniu 2023 roku, otwierając nowy rozdział w ofercie producenta pod marką Ultra 5. Jednostka ta bazuje na przełomowej architekturze Meteor Lake i jest montowana w gnieździe BGA 2049, oferując łącznie 14 fizycznych rdzeni do różnorodnych zadań. Dzięki wykorzystaniu technologii Intel Hyper-Threading zasoby rdzeni typu Performance są podwajane, co w połączeniu z rdzeniami energooszczędnymi pozwala systemowi na równoległą obsługę 18 wątków. Procesor posiada 18 MB pamięci podręcznej trzeciego poziomu i pracuje ze standardowym taktowaniem 3,6 GHz, które w trybie turbo może zostać podniesione do poziomu 4,5 GHz w zależności od aktualnego zapotrzebowania na moc obliczeniową.

Układ jest wytwarzany w zaawansowanym procesie technologicznym 7 nm, a ze względu na swoją konstrukcję posiada zablokowany mnożnik, co wyklucza tradycyjne podkręcanie zegarów. Jedną z kluczowych zalet tego modelu jest jego oszczędność, gdyż przy współczynniku TDP na poziomie 28 W procesor pobiera niewielką ilość energii, co jest niezwykle istotne w przypadku nowoczesnych laptopów. Kontroler pamięci wspiera moduły DDR5 w konfiguracji dwukanałowej o oficjalnej szybkości do 5600 MT/s, choć konkretny rodzaj obsługiwanej pamięci zależy od slotów zamontowanych na płycie głównej urządzenia. W komunikacji z pozostałymi komponentami system wykorzystuje bardzo szybki interfejs PCI-Express piątej generacji, co gwarantuje najwyższą przepustowość dla kart rozszerzeń i dysków.

Procesor wyróżnia się zintegrowanym układem graficznym Intel Arc z 96 jednostkami wykonawczymi, który oferuje znaczący skok wydajności w porównaniu do starszych rozwiązań graficznych. Core Ultra 5 125H zapewnia pełne wsparcie dla wirtualizacji sprzętowej oraz funkcji IOMMU, umożliwiając maszynom wirtualnym bezpośredni dostęp do zasobów sprzętowych hosta. Wydajność w aplikacjach naukowych i inżynieryjnych podnoszą instrukcje AVX oraz nowszy standard AVX2, natomiast producent zdecydował się nie implementować tutaj zestawu instrukcji AVX-512. Unikalnym elementem tej jednostki jest wbudowana jednostka przetwarzania neuronowego (NPU), która oferuje wydajność do 11 TOPS, znacząco przyspieszając zadania związane ze sztuczną inteligencją realizowane lokalnie na urządzeniu.

Układ Neural Processing Unit

Układ Neural Processing Unit Jednostka NPU, czyli procesor neuronowy, to wyspecjalizowany układ scalony zaprojektowany bezpośrednio z myślą o sprzętowym przyspieszaniu obliczeń związanych z algorytmami sztucznej inteligencji oraz uczenia maszynowego. W przeciwieństwie do tradycyjnych rdzeni procesora głównego (CPU), które są stworzone do wykonywania skomplikowanych i różnorodnych zadań sekwencyjnych, oraz układów graficznych (GPU) zoptymalizowanych pod kątem równoległego przetwarzania grafiki 3D, układ NPU skupia się wyłącznie na specyficznych operacjach matematycznych. Należą do nich przede wszystkim mnożenie macierzy oraz operacje na liczbach o niższej precyzji, takich jak formaty INT8 czy FP16, które stanowią fundament działania sztucznych sieci neuronowych.

Główną zaletą zintegrowania jednostki NPU bezpośrednio w strukturze krzemowej procesora jest niezwykle wysoka efektywność energetyczna przy przetwarzaniu zadań AI. Uruchamianie modeli językowych, generowanie obrazów, rozmywanie tła w wideo czy rozpoznawanie twarzy i głosu na klasycznym procesorze lub karcie graficznej wymaga znacznych nakładów mocy i powoduje szybkie zużycie baterii w urządzeniach mobilnych. Układ NPU realizuje te same zadania wielokrotnie szybciej, zużywając przy tym zaledwie ułamek energii elektrycznej, co ma kluczowe znaczenie w nowoczesnych laptopach, smartfonach i tabletach.

Wydajność procesorów neuronowych jest najczęściej podawana w teraoperacjach na sekundę (TOPS), co określa, ile bilionów operacji matematycznych układ jest w stanie wykonać w ciągu jednej sekundy. Współczesne systemy operacyjne oraz oprogramowanie coraz silniej polegają na dedykowanych układach NPU, odciążając od ciągłej pracy procesor główny i grafikę, co przekłada się na wyższą kulturę pracy całego komputera, niższe temperatury oraz znacznie dłuższy czas pracy na jednym ładowaniu akumulatora.

Wi-Fi 6

Wi-Fi 6 Standard Wi-Fi 6, znany również pod techniczną nazwą 802.11ax, stanowi milowy krok w ewolucji łączności bezprzewodowej, ponieważ nie skupia się wyłącznie na podkręcaniu maksymalnej prędkości, ale przede wszystkim na poprawie wydajności w zatłoczonych sieciach. Głównym założeniem tej technologii jest rozwiązanie problemu zatorów komunikacyjnych, które pojawiają się, gdy w jednym domu lub biurze znajduje się kilkanaście lub kilkadziesiąt urządzeń jednocześnie korzystających z pasma.

Kluczowym elementem wyróżniającym tę generację jest technologia OFDMA, która pozwala na dzielenie kanałów transmisji na mniejsze jednostki, dzięki czemu router może obsługiwać wielu klientów w tym samym czasie zamiast ustawiać ich w kolejce. Dodatkowo Wi-Fi 6 wprowadza udoskonaloną funkcję MU-MIMO, która umożliwia przesyłanie danych do wielu odbiorców jednocześnie w obu kierunkach, co znacząco redukuje opóźnienia podczas grania online czy prowadzenia wideokonferencji.

Bardzo istotnym aspektem nowego standardu jest również dbałość o oszczędność energii w urządzeniach mobilnych oraz czujnikach inteligentnego domu. Funkcja Target Wake Time pozwala routerowi precyzyjnie ustalać harmonogram komunikacji z telefonem lub laptopem, co sprawia, że moduły sieciowe mogą pozostawać w stanie uśpienia przez dłuższy czas, realnie wydłużając żywotność baterii. Bezpieczeństwo użytkowników również doczekało się wzmocnienia, ponieważ Wi-Fi 6 idzie w parze z obowiązkowym protokołem szyfrowania WPA3, który znacznie skuteczniej chroni przed atakami hakerskimi i próbami odgadnięcia hasła.

Choć Wi-Fi 6 oferuje teoretyczną przepustowość sięgającą niemal 10 Gb/s, jego prawdziwą siłę odczujesz dopiero wtedy, gdy cała Twoja rodzina zacznie jednocześnie strumieniować wideo w wysokiej rozdzielczości. Jeśli zastanawiasz się nad wymianą sprzętu, chętnie pomogę Ci sprawdzić, czy Twoje obecne urządzenia poradzą sobie z pełnym wykorzystaniem możliwości tego standardu.

Technologia NVMe

Technologia NVMe NVMe, czyli Non-Volatile Memory Express, to nowoczesny protokół komunikacyjny zaprojektowany od podstaw z myślą o wykorzystaniu pełnego potencjału szybkich pamięci flash oraz dysków półprzewodnikowych. W przeciwieństwie do starszych standardów, które powstały jeszcze w erze dysków mechanicznych, rozwiązanie to wykorzystuje szybką magistralę PCIe, co pozwala na drastyczne obniżenie opóźnień i ogromny wzrost przepustowości danych. Dzięki obsłudze tysięcy równoległych kolejek komend, dyski pracujące w tym standardzie potrafią przetwarzać informacje z prędkością nieosiągalną dla tradycyjnych interfejsów, co przekłada się na błyskawiczny start systemu oraz natychmiastowe wczytywanie rozbudowanych gier i profesjonalnych aplikacji. Technologia ta stała się fundamentem nowoczesnych komputerów, oferując użytkownikom niespotykaną wcześniej responsywność i efektywność podczas pracy z dużymi zbiorami plików.

Certyfikat MIL-STD-810H

Certyfikat MIL-STD-810H W świecie nowoczesnego biznesu awaria sprzętu to nie tylko koszt serwisu, ale przede wszystkim ryzyko przestoju i utraty danych. Dlatego laptopy serii ASUS ExpertBook B3 B3404 przechodzą rygorystyczną ścieżkę certyfikacji według normy MIL-STD-810H. Ten zaktualizowany standard wojskowy kładzie jeszcze większy nacisk na trwałość konstrukcji w obliczu codziennych zagrożeń.

Proces certyfikacji obejmuje szereg zaawansowanych prób, takich jak testy odporności na korozję (mgła solna), promieniowanie słoneczne, a nawet wpływ grzybów i pleśni, co jest kluczowe dla osób pracujących w zmiennych warunkach klimatycznych. Solidne zawiasy, wzmocniona obudowa i precyzyjnie chronione podzespoły wewnętrzne sprawiają, że urządzenia te są niemal niezniszczalne w standardowym użytkowaniu biurowym. Wybierając serię ASUS ExpertBook B3 B3404 z certyfikatem MIL-STD-810H, inwestujesz w narzędzie pracy, które nie zawiedzie w kluczowym momencie, bez względu na to, czy pracujesz w biurze, na hali produkcyjnej, czy w terenie.

Windows 11 Pro

Windows 11 Pro Zainstalowany na urządzeniu serii ASUS ExpertBook B3 B3404 system Windows 11 Pro to centrum dowodzenia dla współczesnego profesjonalisty. Wykorzystując dużą przestrzeń roboczą ekranu, funkcja Snap Layouts pozwala na inteligentne rozmieszczenie wielu okien aplikacji obok siebie, co drastycznie zwiększa wydajność podczas analizy danych.

System został zoptymalizowany pod kątem pracy hybrydowej – płynnie zarządza połączeniami z zewnętrznymi monitorami i stacjami dokującymi, zapamiętując układ okien po ponownym podłączeniu. Dzięki wsparciu dla Azure Active Directory oraz Microsoft Endpoint Manager, działy IT mogą zdalnie konfigurować laptopa i zarządzać aktualizacjami bez konieczności fizycznego kontaktu z urządzeniem. To rozwiązanie, które pozwala pracownikowi być produktywnym w biurze, w domu i w podróży.

Klawiatura podświetlana

Klawiatura podświetlana Podświetlana klawiatura to jedna z tych funkcji, które po jednorazowym wypróbowaniu stają się niezbędnym elementem wyposażenia laptopa. Pozwala ona na pełną swobodę pracy – od nocnych maratonów z projektami, po odpisywanie na e-maile podczas wieczornego lotu samolotem. Delikatne, białe światło wydobywające się spod klawiszy oraz przezroczyste oznaczenia znaków sprawiają, że nie musisz szukać dodatkowego źródła światła, co oszczędza Twój wzrok i zwiększa skupienie.

Większość nowoczesnych laptopów oferuje kilkustopniową regulację natężenia światła, co pozwala dopasować jasność do panujących warunków – od subtelnej poświaty po wyraźny blask. Dzięki temu klawiatura staje się czytelna nawet w całkowitej ciemności, a Ty zachowujesz pełną precyzję pisania bez względu na porę dnia i nocy.

TPM

TPM Zastosowanie standardu TPM w urządzeniach serii ASUS ExpertBook B3 B3404 znacząco podnosi poziom ochrony użytkowników pracujących w terenie czy w podróży służbowej. Dzięki ścisłej integracji modułu z systemem Windows Hello, proces autoryzacji za pomocą odcisku palca lub skanowania twarzy odbywa się wewnątrz bezpiecznego układu, co uniemożliwia przejęcie danych biometrycznych przez złośliwe oprogramowanie. W praktyce oznacza to, że nawet w przypadku kradzieży lub zgubienia laptopa, osoba niepowołana nie jest w stanie odczytać zawartości dysku ani obejść ekranu blokady. Fizyczne zabezpieczenie kluczy w module TPM sprawia, że próba przełożenia dysku do innego komputera kończy się niepowodzeniem, pozostawiając dane trwale zaszyfrowanymi.

Kensington Lock

Kensington Lock Konstrukcja gniazda zabezpieczającego w serii ASUS ExpertBook B3 B3404 została zaprojektowana z myślą o ekstremalnej wytrzymałości, co odróżnia ją od standardowych rozwiązań spotykanych w segmencie domowym. Gniazdo jest trwale zintegrowane z wewnętrznym, wzmocnionym szkieletem obudowy laptopa, co sprawia, że próba jego siłowego wyrwania doprowadziłaby do nieodwracalnego uszkodzenia całego urządzenia. Taka budowa skutecznie zniechęca potencjalnego złodzieja, ponieważ komputer skradziony poprzez brutalne wyrwanie linki staje się bezwartościowy na rynku wtórnym. Solidne materiały użyte do produkcji tego elementu gwarantują, że mechanizm blokujący pozostanie stabilny i niezawodny nawet po wielu latach intensywnego użytkowania.

Certyfikat RoHS

Certyfikat RoHS RoHS, czyli unijna dyrektywa ograniczająca stosowanie substancji niebezpiecznych, to kluczowy akt prawny wymuszający na producentach elektroniki eliminację toksycznych składników z procesu wytwarzania sprzętu. Norma ta surowo limituje dopuszczalne stężenie takich pierwiastków jak ołów, rtęć, kadm czy sześciowartościowy chrom, które po wyrzuceniu urządzenia na śmietnik mogłyby trwale skazić glebę oraz wody gruntowe. Dzięki rygorystycznym kontrolom na każdym etapie łańcucha dostaw, certyfikat ten gwarantuje, że laptopy, smartfony czy komponenty komputerowe są znacznie bezpieczniejsze dla użytkowników oraz pracowników zakładów recyklingowych. Obecność oznaczenia zgodności z dyrektywą na urządzeniu serii ASUS ExpertBook B3 B3404 jest dla świadomego konsumenta jasnym sygnałem, że zakupiony sprzęt został wykonany z poszanowaniem zdrowia publicznego i rygorystycznych norm ochrony biosfery.

Certyfikat TCO

Certyfikat TCO TCO Certified to najbardziej wszechstronny na świecie certyfikat zrównoważonego rozwoju dla produktów IT, który wykracza daleko poza samą oszczędność energii czy niską emisję szkodliwych substancji. Aby urządzenie mogło otrzymać to prestiżowe oznaczenie, musi przejść rygorystyczną weryfikację niezależnych audytorów, która obejmuje odpowiedzialność społeczną w łańcuchu dostaw, etykę produkcji oraz pełną transparentność procesów fabrycznych. Standard ten kładzie szczególny nacisk na wydłużenie cyklu życia sprzętu poprzez wymóg wysokiej ergonomii użytkowania, trwałości konstrukcji oraz łatwości naprawy i późniejszego recyklingu. Wybierając urządzenie serii ASUS ExpertBook B3 B3404 z aktualnym certyfikatem TCO, użytkownik zyskuje pewność, że jego zakup wspiera gospodarkę o obiegu zamkniętym i został wyprodukowany z poszanowaniem praw pracowniczych oraz najwyższych norm ekologicznych.

Czytnik linii papilarnych

Czytnik linii papilarnych Notebooki serii ASUS ExpertBook B3 B3404 słyną z niezawodności i zabezpieczeń, a wbudowany czytnik linii papilarnych jest tego najlepszym dowodem. To popularne zabezpieczenie biometryczne nie tylko gwarantuje, że nikt niepowołany nie uzyska dostępu do Twoich projektów, ale także oferuje najwyższy komfort użytkowania. Wystarczy jedno dotknięcie palca, aby błyskawicznie odblokować komputer i wrócić do przerwanych zadań. Rezygnacja z wpisywania hasła to oszczędność czasu i wygoda, która w dzisiejszym, dynamicznym świecie biznesu jest nieoceniona. Czytnik linii papilarnych w urządzeniach biznesowych to synergia bezpieczeństwa i nowoczesnego designu.

Gwarancja On-Site

Gwarancja Cenisz swój czas? Wybierz gwarancję On-Site i zapomnij o wysyłaniu laptopa do serwisu. W ramach tej usługi naprawa odbywa się w miejscu użytkowania sprzętu – u Ciebie w firmie lub w domu. Autoryzowany technik przyjeżdża z niezbędnymi częściami i przywraca sprawność urządzenia w Twojej obecności.

To idealna opcja dla firm, które nie mogą pozwolić sobie na rozstanie ze sprzętem na kilka czy kilkanaście dni. Zyskujesz komfort, bezpieczeństwo i pewność, że Twój komputer jest w dobrych rękach, bez konieczności rozstawania się z nim.

Złącze Thunderbolt 4

Złącze Thunderbolt 4 Laptopy serii ASUS ExpertBook B3 B3404 idąc za nowoczesnymi standardami łączności otrzymały szybkie i wszechstronne gniazdo Thunderbolt 4. Choć wizualnie port ten wykorzystuje powszechnie znane USB-C, jego możliwości znacznie wykraczają poza standardowe rozwiązania. Dzięki niesamowitej przepustowości wynoszącej 40 Gbps, Thunderbolt 4 pozwala na błyskawiczny transfer ogromnych plików, co jest kluczowe dla profesjonalistów pracujących z wideo czy grafiką.

Co więcej, port ten jest w pełni kompatybilny ze standardem DisplayPort, co umożliwia przesyłanie obrazu do dwóch monitorów 4K lub jednego 8K przy zachowaniu najwyższej płynności. Dzięki wsparciu dla Power Delivery, to samo gniazdo służy do szybkiego ładowania laptopa z dużą mocą, eliminując potrzebę posiadania dedykowanego zasilacza o specyficznej wtyczce. To technologia „wszystko w jednym”, która redefiniuje pojęcie mobilnego biura.

: 90NX0711-M006D0SY7
Out of Stock
Informacje podstawowe
Producent
ASUS
Produkt
Laptop
Rodzaj konfiguracji
Rozszerzona
Model
ExpertBook B3 B3404
Stan
Nowy
Gwarancja
5 lat On-Site
Laptop konwertowalny
Nie
Materiał obudowy
Aluminum, Tworzywo sztuczne
Kolor obudowy
Czarny, Granatowy
Kamera internetowa
Tak
Procesor
Procesor
Intel Core Ultra 5
Generacja procesora
Meteor Lake
Typ procesora
Model: Core Ultra 5 125H
Częstotliwość: 4,5 GHz
Cache: 18 MB
Obsługiwane gniazda: FCBGA2049
Obsługiwana pamięć: Up to LPDDR5/x 7467 MT/s Up to DDR5 5600 MT/s
Zestaw instrukcji: 64-bit AVX2
Technologia Intel vPro
Nie
Liczba rdzeni procesora
14
Układ NPU (AI)
Tak
Technologia AMD DASH
Nie
Liczba zainstalowanych procesorów
1
PassMark procesora
22185
Pamięć RAM
Pamięć zainstalowana
16 GB
Typ pamięci
1 x 16 GB
SO-DIMM
DDR5
Liczba banków pamięci
2
Liczba wolnych banków pamięci
1
Maksymalna ilość pamięci
64 GB
Dyski
Dysk
SSD
Pojemność dysku
1 TB
Parametry dysku
M.2 NVMe PCie 4.0
SSD
jednostronne
2280
1 TB
Dysk 2
SSD
Pojemność dysku 2
2 TB
Parametry dysku 2
M.2 NVMe PCie 4.0
SSD
jednostronne
2230
2 TB
Dysk 3
brak
Dysk 4
brak
Ekran
Przekątna ekranu
14"
Rozdzielczość
1920x1200 (WUXGA)
Technologia matrycy
WV
Jasność matrycy
300 cd/m²
Ekran dotykowy
Nie
Filtr prywatyzujący
Nie
High Dynamic Range (HDR)
Nie
Informacja o ekranie
14.0", WUXGA (1920 x 1200) 16:10, Wide view, Anti-glare display, LED Backlit, 300nits, NTSC: 45%, Screen-to-body ratio:84 %
Karta graficzna
Zintegrowana karta graficzna
Intel Arc Graphics
PassMark karty zintegrowanej
5307
Rodzaj karty graficznej
Zintegrowana
Interfejsy i komunikacja
Interfejsy
1 x Thunderbolt 4 (USB4, DisplayPort, Power Delivery)
1 x USB-C 3.2 Gen 2
2 x USB-A 3.2 Gen 2
1 x HDMI 2.1
1 x RJ-45
1 x Gniazdo słuchawkowe
Złącza, gniazda rozszerzeń
czytnik kart Smart Card
Wnęki
2 x DDR5 SO-DIMM slots
1 x M.2 2230 PCIe 4.0x4
1 x M.2 2280 PCIe 4.0x4
Modem WWAN
Nie
Typ modemu WWAN
brak
Komunikacja
LAN 1 GbE
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth 5.2
Złącze Thunderbolt
Thunderbolt 4
Złącze HDMI
Tak
Złącze DisplayPort
Nie
Złącze VGA (15-pin D-Sub)
Nie
Wi-Fi
Tak
Złącze COM (RS-232)
Nie
Bluetooth
Tak
Pozostałe
Multimedia
Kamera internetowa (1080p Full HD z przodu z obsługą Windows Hello w paśmie podczerwonym, zabezpieczenie kamery)
Wbudowany mikrofon
System audio Dirac
Bezpieczeństwo
Czytnik linii papilarnych
Kensington Nano Security Slot (6x 2.5mm)
Obsługa Computrace
Układ szyfrowania TPM 2.0 (Trusted Platform Module)
Zasłonka kamery
Czytnik kart SmartCard
Nie
Wprowadzanie danych
Klawiatura podświetlana
Układ klawiatury
Międzynarodowy
Podświetlana klawiatura
Tak
Czytnik linii papilarnych
Tak
Klawiatura numeryczna
Nie
Near Field Communication (NFC)
Nie
Zasilanie
Zasilacz 65W USB-C
Kensington Lock
Tak
Bateria
Bateria 63 Wh
3-ogniwowa Li-ion
Trusted Platform Module (TPM)
Tak
System operacyjny
Windows 11 Pro
Wymiary
Szerokość: 314 mm
Głębokość: 227 mm
Wysokość: 20 mm
Certyfikaty
EPEAT Gold
Energy Star 8.0
FSC Recycled
REACH
RoHS
TCO Certified
MIL-STD-810H
Certyfikat MIL-STD-810
MIL-STD-810H
Waga
1,57 kg
Copilot+ PC
Nie

Specyficzne kody

UPC
15436
MPN
90NX0711-M006D0SY7
Przesyłka kurierska
Darmowa

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.

ITnes.pl · PKO Leasing

Finansowanie jutra:
Leasing w ITnes.pl

Napędzamy Twój biznes technologią, której nie musisz kupować na własność.

W świecie nowoczesnego biznesu wygrywają ci, którzy potrafią szybciej adaptować zmiany. W ITnes.pl wierzymy, że dostęp do najpotężniejszych narzędzi IT nie powinien być ograniczony jednorazowym wydatkiem. Dlatego, wspólnie z PKO Leasing – niekwestionowanym liderem rynku – stworzyliśmy ekosystem finansowy, który pozwala Twojej firmie wejść na wyższy poziom efektywności bez obciążania budżetu.

Dlaczego Leasing z ITnes.pl to Twój strategiczny ruch?

Leasing w naszym wydaniu to nie tylko rata.
To Power Up dla Twojej infrastruktury IT.

Maksymalna Płynność

Cash Flow Mastery

Zachowaj gotówkę na kluczowe inwestycje, marketing czy ekspansję. Sprzęt zarabia na siebie sam, gdy Ty płacisz niskie, przewidywalne raty.

Optymalizacja Podatkowa 2.0

Tarcza Podatkowa

Wykorzystaj tarczę podatkową. Każda rata to koszt uzyskania przychodu, który realnie obniża Twoje zobowiązania wobec fiskusa.

Technologia Zawsze na Czas

Rotacja Floty IT

Nie czekaj latami na wymianę sprzętu. Leasing pozwala na regularną rotację floty IT, dzięki czemu Twój zespół zawsze pracuje na najszybszych i najbezpieczniejszych rozwiązaniach.

Formy Finansowania

Skrojone pod Twój Model Biznesowy. Wybierz drogę, która najlepiej pasuje do strategii rozwoju Twojej firmy.

Leasing Operacyjny

Wolność i Elastyczność

To najczęściej wybierana forma przez naszych partnerów B2B. Traktujesz leasing jak usługę.

DLA KOGO? Dla firm chcących regularnie odświeżać park maszynowy.
KORZYŚĆ Opłata wstępna i wszystkie raty są w całości kosztem uzyskania przychodu. Podatek VAT płacisz proporcjonalnie w każdej racie.

Leasing Finansowy

Inwestycja w Majątek

Idealny, gdy planujesz związać się ze sprzętem na dłużej i chcesz go amortyzować po swojej stronie.

DLA KOGO? Dla przedsiębiorców stawiających na budowę stałych aktywów firmy.
KORZYŚĆ Ty dokonujesz odpisów amortyzacyjnych, a część odsetkowa raty jest Twoim kosztem.

Twoja Droga do Nowoczesności

Proces w ITnes.pl jest tak płynny, jak praca na nowym workstation od HP czy Dell.

TECH

Wybór Rozwiązania

Wybierz topowy sprzęt z naszej oferty. Nasi eksperci pomogą Ci skonfigurować zestaw idealnie pod profil Twojej działalności.

LEARN

Konsultacja i Decyzja

Skontaktuj się ze swoim Dedykowanym Opiekunem. Wniosek procesujemy błyskawicznie – decyzję z PKO Leasing otrzymasz często w 15 minut.

TOGETHER

Podpisanie i Realizacja

Formalności ograniczamy do minimum. Podpisujesz umowę (często całkowicie online) i dołączasz do grona firm, które nie czekają na przyszłość, ale ją tworzą.

SUCCESS

Start Systemu

Sprzęt trafia do Twojego biura, gotowy do pracy, a Ty cieszysz się pełnym wsparciem posprzedażowym ITnes.pl.

PORADA EKSPERTA

Strategiczne Zarządzanie Cyklem Życia IT

„W dzisiejszym IT to nie posiadanie, a użytkowanie generuje zysk. Rekomendujemy leasing jako narzędzie do zarządzania TCO (Total Cost of Ownership). Zamiast jednorazowego kosztu 100 000 zł na serwery, zainwestuj te środki w rozwój produktu, a technologię sfinansuj z bieżących przychodów. To różnica między firmą, która trwa, a firmą, która dominuje."

FAQ – Rozumiemy Twój Biznes

Absolutnie. Dzięki partnerstwu z PKO Leasing oferujemy procedury uproszczone dla startupów i nowych podmiotów.
Praktycznie wszystko, co buduje Twoje środowisko pracy: laptopy, stacje robocze, serwery, macierze, monitory, a nawet specjalistyczne oprogramowanie.
Stawiamy na minimum biurokracji. W większości przypadków wystarczy NIP i dowód osobisty reprezentanta firmy.

ITnes.pl | IT for BUSINESS

Więcej niż Sklep – Twój Partner Technologiczny. Nie jesteśmy tylko dostawcą pudełek. Jesteśmy architektami Twojej przewagi konkurencyjnej.

Dedykowany Opiekun Klienta

W ITnes.pl nie jesteś numerem w systemie. Masz swojego partnera, który zna specyfikę Twojej branży i zawsze odbiera telefon.

A-brandy z Rodziny IT

Dostarczamy tylko rozwiązania od globalnych liderów (Dell, HP, Lenovo, Apple). To gwarancja jakości, prestiżu i niezawodności.

Wsparcie Przed i Posprzedażowe

Nasza rola nie kończy się na wystawieniu faktury. Doradzamy przy wyborze, wspieramy przy wdrożeniu i dbamy o Twój spokój w trakcie eksploatacji.

B2B DNA

Rozumiemy język biznesu. Nasza oferta jest elastyczna, skalowalna i zawsze zorientowana na Twój sukces.

Gotowy na przyspieszenie?

Porozmawiajmy o tym, jak leasing z PKO Leasing w ITnes.pl może odmienić Twoją firmę. Skontaktuj się z nami już dziś.

Skontaktuj się z nami

Sprzęt IT dla firm bez inwestycji na start

Zamiast jednorazowego wydatku rzędu kilkudziesięciu tysięcy zł – przewidywalny miesięczny koszt

Rozwiązanie dla klientów biznesowych

Sprzęt elektroniczny RentPay

finansowanie sprzętu IT
dla firm

RentPay to model finansowania, w którym firma korzysta ze sprzętu w zamian za stałą miesięczna opłatę. Nie inwestujesz w zakup środków trwałych – zachowujesz płynność finansową i kontrolę nad kosztami.

Jak wynajmować sprzęt za pomocą RentPay?

Zobacz opcję „Subskrybuj” przy na stronie produktu i sprawdź miesięczny koszt dla Twojej firmy

Dlaczego firmy wybierają subskrypcję?

Wykup

Stały miesięczny koszt bez dużych inwestycji

Nie angażujesz kapitału w zakup sprzętu, który traci wartość

Przedłużenie

Krótka umowa

Na 12 miesięcy. W ofercie dla firm sprzęt wymienisz już po pół roku.

Rozwiązanie

Możliwość zmiany sprzętu w trakcie umowy

Rozbudowujesz lub wymieniasz sprzęt bez rozwiązywania umowy, po 6 miesiącach możesz wymienić sprzęt na nowy – coś czego nie oferuje leasing.

Wykup 2

Ochrona i SafeUp w cenie

Subskrypcja sprzętu obejmuje bezpłatny pakiet ochronny SafeUp. Nie musisz martwić się kradzieżą i serwisem sprzętu.

Przedłużenie 2

Faktura VAT za usługę

Co miesiąc otrzymujesz fakturę VAT za subskrypcję, którą łatwo zaksięgujesz w koszty prowadzenia biznesu.

Jak działa RentPay?

1 Koszyk

Wybierz subskrypcję

W metodach płatności za produkt wybierz opcję SUBSKRYBUJ.

2 Koszyk

Podsumowanie oferty

Na tym etapie poznasz dokładną ofertę subskrypcji bądź najmu. Możesz dobrać dodatkowy pakiet serwisowy.

3 Koszyk

Zaakceptuj umowę

Na ekranie generowania Umowy zostaniesz poproszony o podanie swoich danych.

Przygotuj dowód osobisty, na podstawie Twoich informacji zostanie wygenerowana Umowa Subskrypcji. Zaakceptuj aby przejść dalej.

4 Koszyk

Subskrypcja dla biznesu

Po zaakceptowaniu Umowy należy wpłacić kaucję, która jest niezbędna do aktywowania Twojej Umowy.

Możesz to zrobić na dwa sposoby – płatnością online AutoPay bądź na podstawie Noty Księgowej. Pamiętaj, aby wpłacić kaucję z konta firmowego, inaczej niezbędna będzie dodatkowa weryfikacja. Po zaksięgowaniu wpłaty, wysyłamy Twój sprzęt!

Najczęstsze pytania

Czy subskrypcja to leasing?
Nie. W leasingu spłacasz sprzęt i często go wykupujesz. Dzięki subskrypcji płacisz tylko za korzystanie ze sprzętu, co znacznie zmniejsza Twoje firmowe wydatki.
Co zawiera cena subskrypcji?
Cena miesięcznego wynajmu związana jest ze spadkiem wartości urządzenia w czasie, kiedy jest użytkowany przez klienta. Oznacza to, że płacisz tylko za korzystanie z urządzenia. W cenę wliczony jest podstawowy pakiet ochronny.
Uproszczony proces zawarcia umowy
Proces wynajmu sprzętu IT został zaprojektowany z myślą o firmach, które cenią czas i sprawność działania. Ograniczamy formalności do niezbędnego minimum – bez rozbudowanej dokumentacji, długiego oczekiwania na decyzję czy skomplikowanych negocjacji. W kilku prostych krokach Twoja firma może szybko uzyskać dostęp do potrzebnego sprzętu.
Czy mogę zmienić sprzęt w trakcie umowy?
Tak. W trakcie trwania umowy zawsze możesz rozbudować sprzęt i po 6 miesiącach już wymieniać na inny model.
Co się stanie, jeśli sprzęt zostanie skradziony, zgubiony lub zniszczony?
Kradzież sprzętu należy jak najszybciej zgłosić na policję oraz do firmy WeSub S.A. W przypadku zgubienia lub zniszczenia wynajmowanego sprzętu należy natychmiastowo poinformować firmę WeSub S.A., której pracownicy udzielą szczegółowych informacji w celu dalszego postępowania.

Skontaktuj się z nami

```

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.