Komputer Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 6 13DM5O0BWPB - zdjęcie poglądowe 6

Komputer Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 6 13DM5O0BWPB

Lenovo
13DM5O0BWPB
574080
0199276296689
Produkt modyfikowany na bazie konfiguracji: 13DM0056PB

Jesteśmy oficjalnym partnerem Lenovo

Konfigurator

Dedykowane GPU

Hurry! only 13 szt. w magazynie.
10 854,98 zł
8 825,19 zł netto
Duża liczba sztuk w magazynie wysyłka w 24h
Rata od
236.52 zł
PKO Leasing Widget
Liczba sztuk
Produkt w dostawie Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia przewidywanej daty dostawy.

  Nowe produkty

Wyłącznie nowe, fabrycznie zapakowane produkty z oficjalnych polskich dystrybucji.

  Bezpieczna dostawa

Przesyłki są dostarczane przez renomowane firmy kurierskie i są ubezpieczone do pełnej wartości.

  Doradztwo i wsparcie

Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pełne wsparcie przed i po sprzedaży.

Opis komputera Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 6 13DM5O0BWPB

Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 6 13DM5O0BWPB - zdjęcieKomputer Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 6 13DM5O0BWPB należy do cieszącej się dużą popularnością wśród użytkowników biznesowych serii desktopów ThinkCentre neo 50s Gen 6 produkowanych przez firmę Lenovo. Komputer wyposażono w dysk SSD (M.2 NVMe PCie x3, jednostronne, 2280, 4 TB) o pojemności 4 TB. W komputerze zainstalowano napęd optyczny DVD-RW. Producent wyposażył komputer Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 6 13DM5O0BWPB w 32 GB pamięci operacyjnej (w układzie 2 x 16 GB). Producent zainstalował pamięć typu DDR5. Komputer obsługuje maksymalnie 64 GB pamięci RAM.

Za przetwarzanie danych odpowiada 10-rdzeniowy układ CPU Core Ultra 5 225 z popularnej rodziny procesorów Intel Core Ultra 5. Wielkość pamięci cache CPU wynosi 20 MB. CPU pracuje z częstotliwością 4,9 GHz. Procesor uzyskał 30296 punktów w aplikacji PassMark. W komputerze zainstalowano podstawowy układ graficzny Intel Graphics. Wynik układu w aplikacji PassMark to 5491 punktów. Komputer wyposażono w dedykowaną kartę graficzną NVIDIA A400 4GB. Komputer Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 6 13DM5O0BWPB oferuje 1x PCIe 4.0 x16, low-profile, length ≤ 155mm, h8x ≤ 70mm, 1x PCIe 3.0 x1, low-profile, length ≤ 155mm, h8x ≤ 70mm, 3x M.2 (1x na WLAN, 2x na dysk SSD) oraz czytnik kart 3-in-1. Model oferuje port RJ-45, dwa porty USB-A 2.0, port mikrofonowe, dwa porty USB-A 3.2 Gen 1, port HDMI 2.1, port USB-C 3.2 Gen 1, port wyjścia audio, dwa porty USB-A 3.2 Gen 1, port słuchawkowe oraz port DisplayPort 1.4.

Komunikacja bezprzewodowa jest możliwa dzięki wbudowanym modułom Wi-Fi i Bluetooth 5.2. Produkt jest dostępny w obudowie koloru czarnego typu SFF. Komputer waży 4,62 kilograma. Komputer działa pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 11 Pro.

Producent udziela na model trzyletniej gwarancji w trybie On-Site - gwarancja tego typu obejmuje naprawę w miejscu wskazanym przez użytkownika. Podzespoły instalowane w ramach modyfikacji konfiguracji bazowej producenta są objęte gwarancją sklepu 3 lata Carry-in.

Procesor Intel Core Ultra 5 225

Procesor Intel Core Ultra 5 225 Wprowadzony na rynek w styczniu 2025 roku procesor Intel Core Ultra 5 225 stanowi nowoczesny fundament dla komputerów stacjonarnych. Jednostka ta należy do innowacyjnej linii Ultra 5 i bazuje na architekturze Arrow Lake, która wymaga zastosowania nowej podstawki Socket 1851. Układ oferuje użytkownikom dziesięć wydajnych rdzeni oraz 20 MB pamięci podręcznej trzeciego poziomu, co przekłada się na wysoką responsywność systemu. Standardowe taktowanie tego modelu wynosi 3,3 GHz, jednak inteligentne mechanizmy sterujące potrafią podnieść tę wartość aż do 4,9 GHz w momentach najwyższego zapotrzebowania na moc obliczeniową.

Technologicznie model ten wyróżnia się faktem, że Intel zdecydował się na wykorzystanie procesu produkcyjnego 3 nm, a krzemowa matryca zawierająca 17 800 milionów tranzystorów jest wytwarzana w zewnętrznych zakładach TSMC. Procesor charakteryzuje się współczynnikiem TDP na poziomie 65 W, co sprawia, że jego zapotrzebowanie na energię mieści się w granicach typowych dla współczesnych, zrównoważonych zestawów PC. Ze względu na zablokowany mnożnik, możliwości entuzjastów w zakresie tradycyjnego podkręcania częstotliwości są w tym przypadku ograniczone, co jest typowe dla standardowych wersji z tej serii.

W obszarze obsługi pamięci operacyjnej Intel Core Ultra 5 225 stawia wyłącznie na standard DDR5 z dwukanałowym interfejsem, oferując oficjalne wsparcie dla prędkości 6400 MT/s, choć przy użyciu odpowiednich komponentów możliwe jest osiągnięcie jeszcze wyższych wartości. Do komunikacji z najszybszymi kartami graficznymi i pamięciami masowymi procesor wykorzystuje nowoczesną magistralę PCI-Express piątej generacji. W strukturę układu wbudowano również grafikę Intel Graphics z 16 jednostkami wykonawczymi, co pozwala na sprawną obsługę multimediów bez konieczności posiadania zewnętrznej karty graficznej.

Jednostka zapewnia zaawansowane funkcje wirtualizacji sprzętowej oraz wsparcie dla IOMMU, dzięki czemu systemy gościnne mogą bezpośrednio korzystać z zasobów sprzętowych hosta, co drastycznie podnosi wydajność pracy na maszynach wirtualnych. Procesor wspiera instrukcje AVX oraz AVX2, co znacząco przyspiesza działanie aplikacji inżynieryjnych i obliczeniowych, choć producent nie zdecydował się na implementację standardu AVX-512. Całość konstrukcji reprezentuje nowe podejście Intela do efektywności i wydajności, łącząc zaawansowaną litografię z nowoczesnymi standardami łączności.

Karta graficzna NVIDIA RTX A400

Karta graficzna NVIDIA RTX A400 NVIDIA RTX A400 to profesjonalna karta graficzna z podstawowego segmentu przeznaczona dla stacji roboczych, zaprezentowana przez firmę NVIDIA 16 kwietnia 2024 roku. Układ bazuje na architekturze Ampere i powstaje w 8-nanometrowym procesie technologicznym. Sercem konstrukcji jest procesor graficzny GA107 w wariancie GA107-825-Kx-A1. Fizyczny rdzeń krzemowy zajmuje powierzchnię 200 mm² i mieści 8,7 miliarda tranzystorów. Układ zapewnia pełne wsparcie dla interfejsu API DirectX 12 Ultimate, co gwarantuje kompatybilność z zaawansowanymi technologiami renderowania, takimi jak sprzętowy ray tracing czy zmienne cieniowanie (Variable Rate Shading).

W przeciwieństwie do w pełni odblokowanego wariantu konsumenckiego GeForce RTX 3050 8 GB opartego na rdzeniu GA107 (gdzie aktywne były wszystkie 2560 jednostki), w modelu RTX A400 producent zdecydował się na znaczne wyłączenie bloków obliczeniowych w celu dopasowania specyfikacji do energetycznie oszczędnych zastosowań stacyjnych. Karta dysponuje 768 jednostkami cieniującymi (Shaders), 24 jednostkami mapowania tekstur (TMU) oraz 16 jednostkami renderującymi (ROP). W strukturze krzemowej zintegrowano również 24 rdzenie Tensor trzeciej generacji akcelerujące operacje z zakresu sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego na formatach INT4 i INT8, a także 6 dedykowanych rdzeni RT odpowiedzialnych za sprzętowe przyspieszanie obliczeń fizyki światła.

Karta została wyposażona w 4 GB pamięci VRAM typu GDDR6 połączonej z procesorem graficznym za pomocą 64-bitowej magistrali danych. Taktowanie bazowe rdzenia ustalono na poziomie 1417 MHz, natomiast w trybie boost zegar wzrasta do 1762 MHz. Pamięć RAM pracuje z częstotliwością 1500 MHz, co przekłada się na efektywną przepustowość rzędu 12 Gbps (96 GB/s).

Konstrukcja karty wyróżnia się smukłą, jednoslotową obudową (Single-Slot) z dedykowanym systemem chłodzenia. Istotnym atutem tego modelu jest bardzo niska moc pobierana (TDP) wynosząca maksymalnie 50 W, dzięki czemu układ nie wymaga podłączania żadnych dodatkowych przewodów zasilających z zasilacza (całe zasilanie czerpane jest bezpośrednio ze slotu na płycie głównej). Komunikacja z komputerem odbywa się za pomocą magistrali PCI-Express 4.0 z wykorzystaniem 8 linii (x8). Zestaw wyjść wideo dostosowano do profesjonalnych konfiguracji wielomonitorowych, oferując cztery porty mini-DisplayPort 1.4a

Gwarancja On-Site

Gwarancja Gwarancja On-Site to wygoda i oszczędność czasu, przenosząca serwis bezpośrednio do Twojego biura lub domu. Jeśli zdalna diagnoza problemu nie przyniesie rezultatu, producent wysyła wykwalifikowanego technika pod wskazany przez Ciebie adres w celu naprawy urządzenia na miejscu.

Nie musisz martwić się pakowaniem sprzętu, zabezpieczaniem go do wysyłki ani długim oczekiwaniem na zwrot z serwisu centralnego. Większość napraw realizowana jest na Twoich oczach, co daje Ci pełną kontrolę nad procesem i bezpieczeństwem danych znajdujących się na dysku.

Układ Neural Processing Unit

Układ Neural Processing Unit Jednostka NPU, czyli procesor neuronowy, to wyspecjalizowany układ scalony zaprojektowany bezpośrednio z myślą o sprzętowym przyspieszaniu obliczeń związanych z algorytmami sztucznej inteligencji oraz uczenia maszynowego. W przeciwieństwie do tradycyjnych rdzeni procesora głównego (CPU), które są stworzone do wykonywania skomplikowanych i różnorodnych zadań sekwencyjnych, oraz układów graficznych (GPU) zoptymalizowanych pod kątem równoległego przetwarzania grafiki 3D, układ NPU skupia się wyłącznie na specyficznych operacjach matematycznych. Należą do nich przede wszystkim mnożenie macierzy oraz operacje na liczbach o niższej precyzji, takich jak formaty INT8 czy FP16, które stanowią fundament działania sztucznych sieci neuronowych.

Główną zaletą zintegrowania jednostki NPU bezpośrednio w strukturze krzemowej procesora jest niezwykle wysoka efektywność energetyczna przy przetwarzaniu zadań AI. Uruchamianie modeli językowych, generowanie obrazów, rozmywanie tła w wideo czy rozpoznawanie twarzy i głosu na klasycznym procesorze lub karcie graficznej wymaga znacznych nakładów mocy i powoduje szybkie zużycie baterii w urządzeniach mobilnych. Układ NPU realizuje te same zadania wielokrotnie szybciej, zużywając przy tym zaledwie ułamek energii elektrycznej, co ma kluczowe znaczenie w nowoczesnych laptopach, smartfonach i tabletach.

Wydajność procesorów neuronowych jest najczęściej podawana w teraoperacjach na sekundę (TOPS), co określa, ile bilionów operacji matematycznych układ jest w stanie wykonać w ciągu jednej sekundy. Współczesne systemy operacyjne oraz oprogramowanie coraz silniej polegają na dedykowanych układach NPU, odciążając od ciągłej pracy procesor główny i grafikę, co przekłada się na wyższą kulturę pracy całego komputera, niższe temperatury oraz znacznie dłuższy czas pracy na jednym ładowaniu akumulatora.

Kensington Lock

Kensington Lock Konstrukcja gniazda zabezpieczającego w serii Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 6 została zaprojektowana z myślą o ekstremalnej wytrzymałości, co odróżnia ją od standardowych rozwiązań spotykanych w segmencie domowym. Gniazdo jest trwale zintegrowane z wewnętrznym, wzmocnionym szkieletem obudowy laptopa, co sprawia, że próba jego siłowego wyrwania doprowadziłaby do nieodwracalnego uszkodzenia całego urządzenia. Taka budowa skutecznie zniechęca potencjalnego złodzieja, ponieważ komputer skradziony poprzez brutalne wyrwanie linki staje się bezwartościowy na rynku wtórnym. Solidne materiały użyte do produkcji tego elementu gwarantują, że mechanizm blokujący pozostanie stabilny i niezawodny nawet po wielu latach intensywnego użytkowania.

Wi-Fi 6

Wi-Fi 6 Wybierając urządzenia serii Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 6, zyskujesz pewność łączności bez względu na miejsce pracy. Zastosowanie najnowszego standardu Wi-Fi 6 (802.11ax) to koniec problemów ze "zrywaniem" połączenia podczas ważnych wideokonferencji w zatłoczonych kawiarniach czy biurowcach. Dzięki inteligentnemu zarządzaniu pasmem, Twój komputer utrzyma stabilną prędkość nawet wtedy, gdy z tej samej sieci korzystają dziesiątki innych osób.

Zastosowana technologia TWT realnie przekłada się na dłuższy dzień pracy bez konieczności szukania gniazdka zasilania, co czyni urządzenia Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 6 idealnym towarzyszem podróży. Dodatkowym atutem jest wbudowany moduł Bluetooth, który błyskawicznie paruje się z akcesoriami. Możesz zapomnieć o plątaninie kabli – słuchawki z redukcją szumów, bezprzewodowa mysz czy smartfon łączą się z laptopem płynnie, tworząc ergonomiczne i czyste stanowisko pracy.

Technologia NVMe

Technologia NVMe Technologia NVMe (Non-Volatile Memory Express) to nowoczesny protokół komunikacyjny zaprojektowany specjalnie dla dysków SSD, który radykalnie zwiększa szybkość przesyłania danych. W przeciwieństwie do starszego standardu SATA, NVMe wykorzystuje szybką magistralę PCI Express (PCIe), co pozwala na bezpośrednią i wielokanałową komunikację z procesorem.

Dzięki ogromnej przepustowości i minimalnym opóźnieniom, technologia ta umożliwia błyskawiczne ładowanie systemu operacyjnego, skrócenie czasu renderowania wideo oraz płynną pracę w najbardziej wymagających grach i aplikacjach profesjonalnych. W praktyce dyski NVMe mogą być nawet kilkanaście razy szybsze od tradycyjnych nośników półprzewodnikowych starszej generacji, co czyni je obecnym standardem w wydajnych komputerach i serwerach.

Certyfikat Energy Star

Certyfikat Energy Star Certyfikat Energy Star to międzynarodowy symbol przyznawany urządzeniom i budynkom charakteryzującym się wysoką efektywnością energetyczną oraz niskim szkodliwym wpływem na środowisko naturalne. Program ten został powołany do życia w 1992 roku przez amerykańską Agencję Ochrony Środowiska (EPA) oraz Departament Energii Stanów Zjednoczonych, a z biegiem lat zyskał status globalnego standardu uznawanego w wielu regionach świata, w tym w Unii Europejskiej. Główną ideą stojącą za powstaniem tego oznaczenia było stworzenie czytelnego i godnego zaufania wskaźnika, który pomagałby konsumentom oraz przedsiębiorstwom w identyfikacji produktów zużywających zauważalnie mniej energii elektrycznej, co bezpośrednio przekłada się na redukcję emisji gazów cieplarnianych do atmosfery.

Proces certyfikacji opiera się na rygorystycznych badaniach i normach technicznych ustalanych dla poszczególnych kategorii produktów. Aby urządzenie mogło zostać opatrzone charakterystycznym, błękitnym logo z wpisaną w nie gwiazdą, musi wykazywać wyższą sprawność energetyczną od standardowych odpowiedników dostępnych na rynku – przeważnie o kilkanaście do kilkudziesięciu procent. Oznaczenie to stosuje się szeroko w segmencie elektroniki użytkowej i sprzętu komputerowego, w tym w laptopach, komputerach stacjonarnych, serwerach, monitorach czy urządzeniach wielofunkcyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem ich energooszczędności w trybach bezczynności i uśpienia. Certyfikat obejmuje również sprzęt gospodarstwa domowego, taki jak lodówki, pralki, zmywarki i klimatyzatory, a także zaawansowane systemy oświetleniowe oraz całe obiekty budowlane spełniające rygorystyczne kryteria zrównoważonego budownictwa.

Z punktu widzenia użytkowników obecność symbolu Energy Star stanowi proste zapewnienie, że dany produkt pozwala na realne obniżenie rachunków za prąd w całym okresie jego eksploatacji, nie wymagając przy tym idących na ustępstwa kompromisów w zakresie wydajności, funkcjonalności czy wygody obsługi. Dla sektora biznesowego oraz instytucji publicznych posiadanie przez sprzęt certyfikatu Energy Star jest bardzo często warunkiem koniecznym do spełnienia norm przetargowych oraz realizacji wymogów proekologicznej polityki zakupowej.

TPM

TPM Komputery serii Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 6 zostały wyposażone w układ TPM, czyli Trusted Platform Module. Przechowuje on w bezpiecznym miejscu klucze kryptograficzne używane do szyfrowania danych. Dzięki modułowi TPM możliwe jest szybkie szyfrowanie i odszyfrowywanie danych na dysku za pomocą funkcji BitLocker dostępnej w systemach Windows. Zabezpiecza to dane na dysku przed odczytaniem po zgubieniu lub kradzieży urządzenia. TPM przechowuje także dane biometryczne wykorzystywane przez logowanie za pomocą Windows Hello odciskiem palca czy rozpoznawaniem twarzy.

Moduł TPM to już podstawowe i wymagane przez system Windows 11 zabezpieczenie komputera, które znacząco ułatwia szyfrowanie danych i logowanie do systemu.

Certyfikat RoHS

Certyfikat RoHS Certyfikat RoHS, stanowiący skrót od angielskiej nazwy dyrektywy dotyczącej ograniczenia stosowania niektórych niebezpiecznych substancji w sprzęcie elektrycznym i elektronicznym, to Unijna regulacja prawna mająca na celu ochronę zdrowia ludzi oraz środowiska naturalnego. Wprowadzona pierwotnie w 2003 roku dyrektywa nakłada na producentów, importerów i dystrybutorów bezwzględny obowiązek ograniczenia zawartości szkodliwych związków chemicznych i metali ciężkich w produktach wprowadzanych na rynek Unii Europejskiej. Do grupy substancji objętych najostrzejszymi rygorami należą między innymi ołów, rtęć, kadm, sześciowartościowy chrom oraz wybrane palne związki bromu i plastyfikatory ftalanowe.

Proces uzyskiwania zgodności z normą RoHS wymaga od firm pełnej kontroli łańcucha dostaw oraz stosowania bezpieczniejszych materiałów zastępczych na każdym etapie produkcji. Wyeliminowanie tradycyjnego spoiwa ołowiowego na rzecz lutowania bezołowiowego w płytkach drukowanych komputerów, monitorów czy sprzętu AGD było jednym z najbardziej widocznych efektów wprowadzenia tego standardu. Weryfikacja spełniania wymogów odbywa się poprzez rygorystyczne testy laboratoryjne komponentów, a potwierdzeniem zgodności wyrobu na rynku europejskim jest umieszczenie na nim oznakowania CE wraz z odpowiednią dokumentacją techniczną.

Z punktu widzenia konsumentów oraz gospodarki cyrkularnej certyfikat RoHS niesie ze sobą istotne korzyści zdrowotne i ekologiczne. Ograniczenie toksycznych składników zapobiega ich przenikaniu do gleby i wód gruntowych podczas składowania elektroodpadów na wysypiskach, a także czyni proces recyklingu zużytego sprzętu znacznie bezpieczniejszym dla pracowników zakładów przetwarzania. Obecność tego standardu gwarantuje użytkownikom, że codzienne korzystanie z laptopów, smartfonów czy urządzeń gospodarstwa domowego nie stwarza bezpośredniego zagrożenia chemicznego dla ich zdrowia.

: 13DM5O0BWPB
Hurry! only 13 szt. w magazynie.
Informacje podstawowe
Producent
Lenovo
Produkt
Desktop
Rodzaj konfiguracji
Rozszerzona
Certyfikat Intel EVO
Nie
Model
ThinkCentre neo 50s Gen 6
Stan
Nowy
Gwarancja
3 lata On-Site
Typ obudowy
SFF
Kolor obudowy
Czarny
Procesor
Procesor
Intel Core Ultra 5
Generacja procesora
Arrow Lake
Typ procesora
Model: Core Ultra 5 225
Częstotliwość: 4,9 GHz
Cache: 20 MB
Obsługiwane gniazda: FCLGA1851
Obsługiwana pamięć: Up to DDR5 6400 MT/s
Zestaw instrukcji: 64-bit
Technologia Intel vPro
Nie
Liczba rdzeni procesora
10
Układ NPU (AI)
Tak
Technologia AMD DASH
Nie
Liczba zainstalowanych procesorów
1
Chipset płyty głównej
Intel B860
PassMark procesora
30296
Pamięć RAM
Pamięć zainstalowana
32 GB
Typ pamięci
2 x 16 GB
DIMM
DDR5
4800-5600 MHz
non-ECC
Liczba banków pamięci
2
Maksymalna ilość pamięci
64 GB
Dysk
Dysk
SSD
Pojemność dysku
4 TB
Parametry dysku
M.2 NVMe PCie x3
SSD
jednostronne
2280
4 TB
Dysk 2
brak
Dysk 3
brak
Dysk 4
brak
Napęd optyczny
DVD-RW
Karta graficzna
Zintegrowana karta graficzna
Intel Graphics
PassMark karty zintegrowanej
5491
Dedykowana karta graficzna
NVIDIA A400 4GB
Rodzaj karty graficznej
Dedykowana
Interfejsy i komunikacja
Interfejsy
Przód:
1 x USB-C 3.2 Gen 1
2 x USB-A 3.2 Gen 1
1 x Gniazdo słuchawkowe
1 x Gniazdo mikrofonowe
Tył:
2 x USB-A 2.0
2 x USB-A 3.2 Gen 1
1 x DisplayPort 1.4
1 x HDMI 2.1
1 x RJ-45
1 x Wyjście audio
Złącza, gniazda rozszerzeń
1x PCIe 4.0 x16, low-profile, length ≤ 155mm, h8x ≤ 70mm
1x PCIe 3.0 x1, low-profile, length ≤ 155mm, h8x ≤ 70mm
3x M.2 (1x na WLAN, 2x na dysk SSD)
Czytnik kart 3-in-1
Modem WWAN
Nie
Typ modemu WWAN
brak
Komunikacja
LAN 1 GbE
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth 5.2
Złącze Thunderbolt
brak
Złącze HDMI
Tak
Złącze DisplayPort
Tak
Złącze VGA (15-pin D-Sub)
Nie
Wi-Fi
Tak
Złącze COM (RS-232)
Nie
Bluetooth
Tak
Pozostałe
Multimedia
High Definition (HD) Audio
Realtek ALC623-CG
24-bit DAC supports 44.1K/48K/96K sample rate
2 channel DAC supports 16/20/24-bit PCM format for independent two stereo channel or 2.1 Audio playback
24-bit ADC supports 44.1K/48K/96K sample rate
2 channel
Bezpieczeństwo
Dedykowany układ szyfrowania TPM 2.0 z certyfikatem TCG, FIPS 140-2 certified
Kensington Lock, 3 x 7 mm
Zaczep do kłódki
Czytnik kart SmartCard
Nie
Czytnik linii papilarnych
Nie
Near Field Communication (NFC)
Nie
Zasilanie
Zasilacz 200W 90%
Kensington Lock
Tak
Trusted Platform Module (TPM)
Tak
System operacyjny
Windows 11 Pro
Wymiary
Szerokość: 93 mm
Głębokość: 292 mm
Wysokość: 340 mm
Certyfikaty
Energy Star 9.0
RoHS / WEEE / REACH
Certyfikat MIL-STD-810
brak
W zestawie
Mysz USB Calliope Mouse, Black
Klawiatura USB, Calliope, Black, English (EU)
Waga
4,62 kg
Copilot+ PC
Nie

Specyficzne kody

EAN13
0199276296689
MPN
13DM0056PB
Przesyłka kurierska
Darmowa

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.

ITnes.pl · PKO Leasing

Finansowanie jutra:
Leasing w ITnes.pl

Napędzamy Twój biznes technologią, której nie musisz kupować na własność.

W świecie nowoczesnego biznesu wygrywają ci, którzy potrafią szybciej adaptować zmiany. W ITnes.pl wierzymy, że dostęp do najpotężniejszych narzędzi IT nie powinien być ograniczony jednorazowym wydatkiem. Dlatego, wspólnie z PKO Leasing – niekwestionowanym liderem rynku – stworzyliśmy ekosystem finansowy, który pozwala Twojej firmie wejść na wyższy poziom efektywności bez obciążania budżetu.

Dlaczego Leasing z ITnes.pl to Twój strategiczny ruch?

Leasing w naszym wydaniu to nie tylko rata.
To Power Up dla Twojej infrastruktury IT.

Maksymalna Płynność

Cash Flow Mastery

Zachowaj gotówkę na kluczowe inwestycje, marketing czy ekspansję. Sprzęt zarabia na siebie sam, gdy Ty płacisz niskie, przewidywalne raty.

Optymalizacja Podatkowa 2.0

Tarcza Podatkowa

Wykorzystaj tarczę podatkową. Każda rata to koszt uzyskania przychodu, który realnie obniża Twoje zobowiązania wobec fiskusa.

Technologia Zawsze na Czas

Rotacja Floty IT

Nie czekaj latami na wymianę sprzętu. Leasing pozwala na regularną rotację floty IT, dzięki czemu Twój zespół zawsze pracuje na najszybszych i najbezpieczniejszych rozwiązaniach.

Formy Finansowania

Skrojone pod Twój Model Biznesowy. Wybierz drogę, która najlepiej pasuje do strategii rozwoju Twojej firmy.

Leasing Operacyjny

Wolność i Elastyczność

To najczęściej wybierana forma przez naszych partnerów B2B. Traktujesz leasing jak usługę.

DLA KOGO? Dla firm chcących regularnie odświeżać park maszynowy.
KORZYŚĆ Opłata wstępna i wszystkie raty są w całości kosztem uzyskania przychodu. Podatek VAT płacisz proporcjonalnie w każdej racie.

Leasing Finansowy

Inwestycja w Majątek

Idealny, gdy planujesz związać się ze sprzętem na dłużej i chcesz go amortyzować po swojej stronie.

DLA KOGO? Dla przedsiębiorców stawiających na budowę stałych aktywów firmy.
KORZYŚĆ Ty dokonujesz odpisów amortyzacyjnych, a część odsetkowa raty jest Twoim kosztem.

Twoja Droga do Nowoczesności

Proces w ITnes.pl jest tak płynny, jak praca na nowym workstation od HP czy Dell.

TECH

Wybór Rozwiązania

Wybierz topowy sprzęt z naszej oferty. Nasi eksperci pomogą Ci skonfigurować zestaw idealnie pod profil Twojej działalności.

LEARN

Konsultacja i Decyzja

Skontaktuj się ze swoim Dedykowanym Opiekunem. Wniosek procesujemy błyskawicznie – decyzję z PKO Leasing otrzymasz często w 15 minut.

TOGETHER

Podpisanie i Realizacja

Formalności ograniczamy do minimum. Podpisujesz umowę (często całkowicie online) i dołączasz do grona firm, które nie czekają na przyszłość, ale ją tworzą.

SUCCESS

Start Systemu

Sprzęt trafia do Twojego biura, gotowy do pracy, a Ty cieszysz się pełnym wsparciem posprzedażowym ITnes.pl.

PORADA EKSPERTA

Strategiczne Zarządzanie Cyklem Życia IT

„W dzisiejszym IT to nie posiadanie, a użytkowanie generuje zysk. Rekomendujemy leasing jako narzędzie do zarządzania TCO (Total Cost of Ownership). Zamiast jednorazowego kosztu 100 000 zł na serwery, zainwestuj te środki w rozwój produktu, a technologię sfinansuj z bieżących przychodów. To różnica między firmą, która trwa, a firmą, która dominuje."

FAQ – Rozumiemy Twój Biznes

Absolutnie. Dzięki partnerstwu z PKO Leasing oferujemy procedury uproszczone dla startupów i nowych podmiotów.
Praktycznie wszystko, co buduje Twoje środowisko pracy: laptopy, stacje robocze, serwery, macierze, monitory, a nawet specjalistyczne oprogramowanie.
Stawiamy na minimum biurokracji. W większości przypadków wystarczy NIP i dowód osobisty reprezentanta firmy.

ITnes.pl | IT for BUSINESS

Więcej niż Sklep – Twój Partner Technologiczny. Nie jesteśmy tylko dostawcą pudełek. Jesteśmy architektami Twojej przewagi konkurencyjnej.

Dedykowany Opiekun Klienta

W ITnes.pl nie jesteś numerem w systemie. Masz swojego partnera, który zna specyfikę Twojej branży i zawsze odbiera telefon.

A-brandy z Rodziny IT

Dostarczamy tylko rozwiązania od globalnych liderów (Dell, HP, Lenovo, Apple). To gwarancja jakości, prestiżu i niezawodności.

Wsparcie Przed i Posprzedażowe

Nasza rola nie kończy się na wystawieniu faktury. Doradzamy przy wyborze, wspieramy przy wdrożeniu i dbamy o Twój spokój w trakcie eksploatacji.

B2B DNA

Rozumiemy język biznesu. Nasza oferta jest elastyczna, skalowalna i zawsze zorientowana na Twój sukces.

Gotowy na przyspieszenie?

Porozmawiajmy o tym, jak leasing z PKO Leasing w ITnes.pl może odmienić Twoją firmę. Skontaktuj się z nami już dziś.

Skontaktuj się z nami

Sprzęt IT dla firm bez inwestycji na start

Zamiast jednorazowego wydatku rzędu kilkudziesięciu tysięcy zł – przewidywalny miesięczny koszt

Rozwiązanie dla klientów biznesowych

Sprzęt elektroniczny RentPay

finansowanie sprzętu IT
dla firm

RentPay to model finansowania, w którym firma korzysta ze sprzętu w zamian za stałą miesięczna opłatę. Nie inwestujesz w zakup środków trwałych – zachowujesz płynność finansową i kontrolę nad kosztami.

Jak wynajmować sprzęt za pomocą RentPay?

Zobacz opcję „Subskrybuj” przy na stronie produktu i sprawdź miesięczny koszt dla Twojej firmy

Dlaczego firmy wybierają subskrypcję?

Wykup

Stały miesięczny koszt bez dużych inwestycji

Nie angażujesz kapitału w zakup sprzętu, który traci wartość

Przedłużenie

Krótka umowa

Na 12 miesięcy. W ofercie dla firm sprzęt wymienisz już po pół roku.

Rozwiązanie

Możliwość zmiany sprzętu w trakcie umowy

Rozbudowujesz lub wymieniasz sprzęt bez rozwiązywania umowy, po 6 miesiącach możesz wymienić sprzęt na nowy – coś czego nie oferuje leasing.

Wykup 2

Ochrona i SafeUp w cenie

Subskrypcja sprzętu obejmuje bezpłatny pakiet ochronny SafeUp. Nie musisz martwić się kradzieżą i serwisem sprzętu.

Przedłużenie 2

Faktura VAT za usługę

Co miesiąc otrzymujesz fakturę VAT za subskrypcję, którą łatwo zaksięgujesz w koszty prowadzenia biznesu.

Jak działa RentPay?

1 Koszyk

Wybierz subskrypcję

W metodach płatności za produkt wybierz opcję SUBSKRYBUJ.

2 Koszyk

Podsumowanie oferty

Na tym etapie poznasz dokładną ofertę subskrypcji bądź najmu. Możesz dobrać dodatkowy pakiet serwisowy.

3 Koszyk

Zaakceptuj umowę

Na ekranie generowania Umowy zostaniesz poproszony o podanie swoich danych.

Przygotuj dowód osobisty, na podstawie Twoich informacji zostanie wygenerowana Umowa Subskrypcji. Zaakceptuj aby przejść dalej.

4 Koszyk

Subskrypcja dla biznesu

Po zaakceptowaniu Umowy należy wpłacić kaucję, która jest niezbędna do aktywowania Twojej Umowy.

Możesz to zrobić na dwa sposoby – płatnością online AutoPay bądź na podstawie Noty Księgowej. Pamiętaj, aby wpłacić kaucję z konta firmowego, inaczej niezbędna będzie dodatkowa weryfikacja. Po zaksięgowaniu wpłaty, wysyłamy Twój sprzęt!

Najczęstsze pytania

Czy subskrypcja to leasing?
Nie. W leasingu spłacasz sprzęt i często go wykupujesz. Dzięki subskrypcji płacisz tylko za korzystanie ze sprzętu, co znacznie zmniejsza Twoje firmowe wydatki.
Co zawiera cena subskrypcji?
Cena miesięcznego wynajmu związana jest ze spadkiem wartości urządzenia w czasie, kiedy jest użytkowany przez klienta. Oznacza to, że płacisz tylko za korzystanie z urządzenia. W cenę wliczony jest podstawowy pakiet ochronny.
Uproszczony proces zawarcia umowy
Proces wynajmu sprzętu IT został zaprojektowany z myślą o firmach, które cenią czas i sprawność działania. Ograniczamy formalności do niezbędnego minimum – bez rozbudowanej dokumentacji, długiego oczekiwania na decyzję czy skomplikowanych negocjacji. W kilku prostych krokach Twoja firma może szybko uzyskać dostęp do potrzebnego sprzętu.
Czy mogę zmienić sprzęt w trakcie umowy?
Tak. W trakcie trwania umowy zawsze możesz rozbudować sprzęt i po 6 miesiącach już wymieniać na inny model.
Co się stanie, jeśli sprzęt zostanie skradziony, zgubiony lub zniszczony?
Kradzież sprzętu należy jak najszybciej zgłosić na policję oraz do firmy WeSub S.A. W przypadku zgubienia lub zniszczenia wynajmowanego sprzętu należy natychmiastowo poinformować firmę WeSub S.A., której pracownicy udzielą szczegółowych informacji w celu dalszego postępowania.

Skontaktuj się z nami

```

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.