Komputer Lenovo ThinkCentre M90t Gen 6 12YS000VPB - zdjęcie poglądowe 6

Komputer Lenovo ThinkCentre M90t Gen 6 12YS000VPB

Lenovo
12YS000VPB
555173
0198158145893

Jesteśmy oficjalnym partnerem Lenovo

Out of Stock
8 419,00 zł *
6 844,72 zł netto * cena z ostatniej dostawy - może ulec zmianie
Brak w magazynie

Produkt nie jest obecnie dostępny w magazynie.

Zachęcamy do skorzystania z poniższego narzędzia POWIADOM MNIE, KIEDY BĘDZIE DOSTĘPNY. Kiedy produkt będzie dostępny, otrzymają Państwo jednorazową wiadomość e-mail. Wówczas będzie możliwe zamówienie tego produktu.

Liczba sztuk
Produkt w dostawie Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia przewidywanej daty dostawy.

  Nowe produkty

Wyłącznie nowe, fabrycznie zapakowane produkty z oficjalnych polskich dystrybucji.

  Bezpieczna dostawa

Przesyłki są dostarczane przez renomowane firmy kurierskie i są ubezpieczone do pełnej wartości.

  Doradztwo i wsparcie

Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pełne wsparcie przed i po sprzedaży.

Szczegółowy opis komputera Lenovo ThinkCentre M90t Gen 6 12YS000VPB

Zdjęcie modelu Lenovo ThinkCentre M90t Gen 6 12YS000VPBLenovo ThinkCentre M90t Gen 6 12YS000VPB należy do cieszącej się dużą popularnością serii komputerów do pracy ThinkCentre M90t Gen 6 produkowanych przez firmę Lenovo. Pamięć masowa komputera składa się z dysku SSD (M.2 2280, NVMe, PCIe 4.0, Opal2) o pojemności 1 TB.

W komputerze producent zainstalował 32 GB pamięci RAM w układzie 2 x 16 GB. Producent zainstalował pamięć DDR5. Maksymalna ilość pamięci operacyjnej obsługiwana przez model wynosi 128 GB. W komputerze zainstalowano procesor Core Ultra 7 265 z rodziny procesorów Intel Core Ultra 7. CPU dysponuje pamięcią cache 30 MB. Układ uzyskał 49695 punktów w aplikacji PassMark. Częstotliwość taktowania procesora to 5,3 GHz. Za generowanie obrazu odpowiada podstawowy układ graficzny Intel Graphics - układ uzyskał wynik 5491 punktów w aplikacji PassMark. Waga komputera wynosi 6,5 kg. Produkt jest dostępny w czarnej obudowie Tower. Komputer oferuje następujące gniazda rozszerzeń: 1x PCIe 5.0 x16, full-height, length ≤ 268.5mm, h8x ≤ 114.55mm, 2x PCIe 3.0 x1, full-height, length ≤ 205mm, h8x ≤ 114.55mm, 4x M.2 (1x na WLAN, 3x na dysk SSD), 1x PCIe 4.0 x16 (x4 sygnał), full-height, length ≤ 205mm, h8x ≤ 114.55mm oraz czytnik kart 3-in-1. Urządzenia peryferyjne można podłączać za pośrednictwem następujących portów: gniazdo audio, gniazdo HDMI 2.1, gniazdo Flex IO, gniazdo RJ-45, dwa gniazda DisplayPort 1.4a, dwa gniazda USB-A 3.2 Gen 1 (z przodu), gniazdo USB-C 3.2 Gen 2x2 (z przodu), gniazdo słuchawkowe (z przodu), dwa gniazda USB-A 3.2 Gen 2 (z przodu) oraz cztery gniazda USB-A 3.2 Gen 1. Komputer działa pod kontrolą preinstalowanego systemu operacyjnego Windows 11 Pro. Komputer jest objęty 3-letnią gwarancją producenta w trybie On-Site.

Procesor Intel Core Ultra 7 265

Procesor Intel Core Ultra 7 265 Intel Core Ultra 7 265 to zaawansowany procesor do komputerów stacjonarnych i stacji roboczych, który zadebiutował w styczniu 2025 roku, wprowadzając nową jakość do segmentu wydajnych jednostek konsumenckich i profesjonalnych. Jako kluczowy przedstawiciel linii Ultra 7, procesor ten bazuje na nowoczesnej architekturze Arrow Lake i wykorzystuje gniazdo Socket 1851, co stanowi wyraźny krok naprzód w ewolucji platform Intela. Jednostka ta oferuje imponującą konfigurację dwudziestu rdzeni fizycznych, a jej struktura krzemowa, składająca się z 17 800 milionów tranzystorów, została wytworzona w ultra-precyzyjnym procesie technologicznym 3 nm w zakładach TSMC.

Wysoka wydajność w codziennych i profesjonalnych zadaniach jest wspierana przez 30 MB pamięci podręcznej L3 oraz elastyczne zarządzanie taktowaniem, które przy bazowej wartości 2,4 GHz potrafi wzrosnąć w trybie boost do poziomu 5,3 GHz. Mimo tak dużej mocy obliczeniowej, procesor charakteryzuje się współczynnikiem TDP wynoszącym zaledwie 65 W, co plasuje go w grupie jednostek o typowym poborze energii dla nowoczesnych komputerów osobistych, pozwalając jednocześnie na zachowanie wysokiej kultury pracy układu chłodzenia. Należy zaznaczyć, że mnożnik w tym modelu pozostaje zablokowany, co ogranicza potencjał ekstremalnego podkręcania, lecz zapewnia wysoką stabilność wymaganą w stacjach roboczych.

Procesor został zaprojektowany z myślą o współpracy z najnowocześniejszymi standardami pamięci, oferując wsparcie wyłącznie dla modułów DDR5 w trybie dwukanałowym o oficjalnej szybkości do 6400 MT/s, choć zastosowanie odpowiednich podzespołów pozwala na osiągnięcie jeszcze wyższych parametrów. Komunikacja z pozostałymi elementami systemu odbywa się za pośrednictwem magistrali PCI-Express Gen 5, co gwarantuje błyskawiczną wymianę danych z najszybszymi dyskami SSD oraz nowoczesnymi kartami graficznymi. Jednostka integruje również układ graficzny Arc Xe-LPG z 32 jednostkami wykonawczymi, który zapewnia solidną bazę do zadań multimedialnych oraz podstawowej obróbki graficznej bez konieczności instalowania dedykowanego GPU.

Dla użytkowników profesjonalnych i administratorów systemów Intel Core Ultra 7 265 oferuje pełny zestaw funkcji wirtualizacji sprzętowej oraz wsparcie dla technologii IOMMU, dzięki czemu systemy gościnne mogą bezpośrednio korzystać z zasobów sprzętowych hosta, co drastycznie podnosi wydajność maszyn wirtualnych. Procesor w pełni wspiera instrukcje Advanced Vector Extensions w standardach AVX i AVX2, co znacząco przyspiesza operacje w oprogramowaniu do obliczeń naukowych, finansowych oraz zaawansowanej obróbki danych. Mimo braku wsparcia dla instrukcji AVX-512, architektura ta pozostaje jedną z najbardziej wszechstronnych propozycji na rynku, łącząc nowoczesną litografię z potężnym zapleczem technologicznym wspierającym najbardziej wymagające aplikacje.

Intel vPro

Intel vPro Komputer Lenovo ThinkCentre M90t Gen 6 12YS000VPB wspiera technologię Intel vPro, która stanowi zintegrowaną platformę sprzętową zaprojektowaną z myślą o potrzebach nowoczesnego biznesu. Łączy w sobie wysoką wydajność, zaawansowane funkcje bezpieczeństwa oraz rozbudowane możliwości zdalnego zarządzania. Fundamentem tego rozwiązania jest ścisła integracja procesorów Intel Core z dedykowanymi chipsetami i kartami sieciowymi, co pozwala na stworzenie stabilnego i przewidywalnego środowiska informatycznego w dużych organizacjach.

Jednym z najważniejszych elementów platformy jest technologia Intel Active Management Technology, która umożliwia działom IT uzyskanie dostępu do komputera nawet w sytuacji, gdy system operacyjny uległ awarii lub urządzenie jest wyłączone. Dzięki takiemu rozwiązaniu administratorzy mogą zdalnie naprawiać błędy, aktualizować oprogramowanie układowe czy przeprowadzać inwentaryzację sprzętu bez konieczności fizycznej obecności przy danym stanowisku pracy.

Kwestie bezpieczeństwa są realizowane poprzez rozwiązanie Intel Hardware Shield, które oferuje ochronę wykraczającą poza możliwości tradycyjnego oprogramowania antywirusowego. System ten monitoruje integralność procesów na poziomie sprzętowym, chroniąc BIOS przed atakami oraz izolując krytyczne dane w bezpiecznych kontenerach, co znacząco minimalizuje ryzyko infekcji złośliwym oprogramowaniem typu ransomware.

Ważnym aspektem Intel vPro jest również program Intel Stable IT Platform, który gwarantuje przedsiębiorstwom niezmienność kluczowych komponentów sprzętowych i sterowników przez co najmniej piętnaście miesięcy od premiery produktu. Taka stabilność pozwala na uniknięcie problemów z kompatybilnością podczas wdrażania nowych obrazów systemu i ułatwia zarządzanie cyklem życia floty komputerowej w firmie. Całość technologii została zoptymalizowana pod kątem współpracy z nowoczesnymi systemami operacyjnymi, oferując płynne przejście między różnymi trybami pracy przy zachowaniu maksymalnej energooszczędności i responsywności sprzętu.

Wi-Fi 7

Wi-Fi 7 Wi-Fi 7, znane oficjalnie jako standard IEEE 802.11be, stanowi najbardziej zaawansowany etap ewolucji łączności bezprzewodowej i promowany jest jako fundament dla przyszłości cyfrowej rozrywki i pracy profesjonalnej. Technologia ta wprowadza drastyczne zmiany w sposobie przesyłania danych, oferując prędkości, które w praktycznych zastosowaniach laptopowych mogą osiągać nawet 5,8 Gb/s, co czyni ją niemal dwuipółkrotnie szybszą od standardu Wi-Fi 6/6E.

Kluczem do tak imponujących osiągów jest przede wszystkim radykalne rozszerzenie szerokości kanału do 320 MHz, co stanowi dwukrotny wzrost w porównaniu do poprzedniej generacji. Dzięki tak szerokim autostradom informacyjnym urządzenia mogą przesyłać znacznie większe pakiety danych w tym samym czasie, co eliminuje wąskie gardła nawet w bardzo zatłoczonych sieciach. Dodatkowo Intel implementuje technologię 4096-QAM, która pozwala na gęstsze upakowanie bitów w sygnale radiowym, co przekłada się na około dwudziestoprocentowy wzrost wydajności w porównaniu do modulacji stosowanej w Wi-Fi 6.

Istotnym elementem nowej architektury jest funkcja Multi-Link Operation, w skrócie MLO, która pozwala urządzeniom na jednoczesne nawiązywanie połączeń w wielu pasmach częstotliwości, takich jak 5 GHz oraz 6 GHz. Zamiast przełączać się między nimi, sprzęt wykorzystuje oba pasma naraz, co nie tylko drastycznie obniża opóźnienia, ale także drastycznie zwiększa niezawodność połączenia w trudnych warunkach radiowych.

Kolejną nowością jest funkcja zwana "Puncturing", która rozwiązuje odwieczny problem marnowania pasma przez lokalne zakłócenia. W starszych standardach pojawienie się interferencji na fragmencie kanału wymuszało porzucenie całej jego szerokości, natomiast Wi-Fi 7 potrafi precyzyjnie wyciąć tylko zakłóconą część, pozwalając na dalsze przesyłanie danych na pozostałej, wolnej przestrzeni. Dzięki temu rozwiązaniu sieć staje się znacznie bardziej odporna na działanie innych urządzeń elektronicznych w domu czy biurze.

Standard ten został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających scenariuszach, takich jak strumieniowanie wideo w rozdzielczości 8K, profesjonalne granie w chmurze bez zauważalnych opóźnień oraz zaawansowane systemy rozszerzonej i wirtualnej rzeczywistości. Poprzez zminimalizowanie drgań sygnału, czyli tak zwanego jittera, oraz radykalną redukcję opóźnień, Wi-Fi 7 zaciera granicę między stabilnością tradycyjnego kabla Ethernet a swobodą komunikacji bezprzewodowej.

Warto zauważyć, że Wi-Fi 7 jest w pełni kompatybilne wstecz, co oznacza, że nowe karty sieciowe Intela będą bez problemu współpracować ze starszymi routerami, choć pełnię swoich możliwości pokażą dopiero w ekosystemie nowoczesnych punktów dostępowych. Dla użytkownika końcowego technologia ta zawarta w urządzeniach serii Lenovo ThinkCentre M90t Gen 6 oznacza przede wszystkim koniec kompromisów w kwestii stabilności łącza podczas jednoczesnej pracy wielu domowników na pasmach wymagających ogromnej przepustowości.

Certyfikat MIL-STD-810H

Certyfikat MIL-STD-810H Komputery serii Lenovo ThinkCentre M90t Gen 6 pozytywnie przeszły szereg wymagających i rygorystycznych testów jakości, wytrzymałości i odporności na różne warunki środowiskowe zgodnie z zaktualizowanym militarnym standardem MIL-STD-810H. Bardziej restrykcyjne procedury i zaktualizowane metody testowe jeszcze lepiej odzwierciedlają skrajne warunki użycia w prawdziwym środowisku roboczym. Certyfikacja MIL-STD-810H potwierdza wysoką jakość i niezawodność urządzeń tej serii.

Gwarancja On-Site (w tym 1 rok Premier Support)

Gwarancja Ten wariant gwarancji łączy w sobie standardową obsługę naprawczą u klienta (On-Site) z elitarnym pakietem wsparcia Premier Support przez pierwszy rok użytkowania. Przez pierwsze 12 miesięcy zyskujesz priorytetowy dostęp do zaawansowanych inżynierów technicznych dedykowaną linią telefoniczną, a także szybsze ścieżki eskalacji problemów.

Po upływie pierwszego roku ochrona kontynuowana jest w standardzie On-Site, zapewniającym naprawy w siedzibie klienta. To doskonały wybór na start, zapewniający „parasol ochronny” podczas wdrażania i konfiguracji nowego sprzętu w infrastrukturze firmy, kiedy wsparcie eksperckie jest najbardziej potrzebne.

Technologia NVMe

Technologia NVMe NVMe, czyli Non-Volatile Memory Express, to nowoczesny protokół komunikacyjny zaprojektowany od podstaw z myślą o wykorzystaniu pełnego potencjału szybkich pamięci flash oraz dysków półprzewodnikowych. W przeciwieństwie do starszych standardów, które powstały jeszcze w erze dysków mechanicznych, rozwiązanie to wykorzystuje szybką magistralę PCIe, co pozwala na drastyczne obniżenie opóźnień i ogromny wzrost przepustowości danych. Dzięki obsłudze tysięcy równoległych kolejek komend, dyski pracujące w tym standardzie potrafią przetwarzać informacje z prędkością nieosiągalną dla tradycyjnych interfejsów, co przekłada się na błyskawiczny start systemu oraz natychmiastowe wczytywanie rozbudowanych gier i profesjonalnych aplikacji. Technologia ta stała się fundamentem nowoczesnych komputerów, oferując użytkownikom niespotykaną wcześniej responsywność i efektywność podczas pracy z dużymi zbiorami plików.

Certyfikat Energy Star

Certyfikat Energy Star Energy Star to międzynarodowy symbol wysokiej efektywności energetycznej, przyznawany urządzeniom, które zużywają znacznie mniej prądu niż ich standardowe odpowiedniki bez utraty wydajności czy funkcjonalności. Certyfikat ten wymusza na producentach stosowanie zaawansowanych systemów zarządzania energią, które automatycznie przełączają sprzęt w tryb uśpienia o niskim poborze mocy po okresie bezczynności. Program ten został stworzony przez amerykańską Agencję Ochrony Środowiska (EPA), aby pomóc konsumentom i firmom w obniżaniu rachunków za elektryczność przy jednoczesnym ograniczaniu emisji gazów cieplarnianych. Wybierając komputery serii Lenovo ThinkCentre M90t Gen 6 z tym charakterystycznym logo, użytkownik ma pewność, że produkt przeszedł rygorystyczne testy laboratoryjne potwierdzające jego proekologiczny charakter i oszczędność eksploatacji.

Certyfikat TCO

Certyfikat TCO TCO Certified to najbardziej wszechstronny na świecie certyfikat zrównoważonego rozwoju dla produktów IT, który wykracza daleko poza samą oszczędność energii czy niską emisję szkodliwych substancji. Aby urządzenie mogło otrzymać to prestiżowe oznaczenie, musi przejść rygorystyczną weryfikację niezależnych audytorów, która obejmuje odpowiedzialność społeczną w łańcuchu dostaw, etykę produkcji oraz pełną transparentność procesów fabrycznych. Standard ten kładzie szczególny nacisk na wydłużenie cyklu życia sprzętu poprzez wymóg wysokiej ergonomii użytkowania, trwałości konstrukcji oraz łatwości naprawy i późniejszego recyklingu. Wybierając urządzenie serii Lenovo ThinkCentre M90t Gen 6 z aktualnym certyfikatem TCO, użytkownik zyskuje pewność, że jego zakup wspiera gospodarkę o obiegu zamkniętym i został wyprodukowany z poszanowaniem praw pracowniczych oraz najwyższych norm ekologicznych.

: 12YS000VPB
Out of Stock
Informacje podstawowe
Producent
Lenovo
Produkt
Desktop
Rodzaj konfiguracji
Bazowa
Certyfikat Intel EVO
Nie
Model
ThinkCentre M90t Gen 6
Stan
Nowy
Gwarancja
3 lata On-Site (w tym 1 rok Premier Support)
Typ obudowy
Tower
Kolor obudowy
Czarny
Procesor
Procesor
Intel Core Ultra 7
Generacja procesora
Arrow Lake
Typ procesora
Model: Core Ultra 7 265
Częstotliwość: 5,3 GHz
Cache: 30 MB
Obsługiwane gniazda: FCLGA1851
Obsługiwana pamięć: Up to DDR5 6400 MT/s
Zestaw instrukcji: 64-bit
Technologia Intel vPro
Tak
Liczba rdzeni procesora
20
Układ NPU (AI)
Tak
Technologia AMD DASH
Nie
Liczba zainstalowanych procesorów
1
Chipset płyty głównej
Intel Q870
PassMark procesora
49695
Pamięć RAM
Pamięć zainstalowana
32 GB
Typ pamięci
2 x 16 GB
UDIMM
DDR5
5600 MT/s
Liczba banków pamięci
4
Liczba wolnych banków pamięci
2
Maksymalna ilość pamięci
128 GB
Dysk
Dysk
SSD
Pojemność dysku
1 TB
Parametry dysku
M.2 2280
NVMe
PCIe 4.0
Opal2
Dysk 2
brak
Dysk 3
brak
Dysk 4
brak
Napęd optyczny
DVD-RW
Karta graficzna
Zintegrowana karta graficzna
Intel Graphics
PassMark karty zintegrowanej
5491
Rodzaj karty graficznej
Zintegrowana
Interfejsy i komunikacja
Interfejsy
1 x USB-C 3.2 Gen 2x2 (z przodu)
2 x USB-A 3.2 Gen 2 (z przodu)
2 x USB-A 3.2 Gen 1 (z przodu)
1 x Gniazdo słuchawkowe (z przodu)
4 x USB-A 3.2 Gen 1
2 x DisplayPort 1.4a
1 x HDMI 2.1
1 x RJ-45
1 x Gniazdo audio
1 x Gniazdo Flex IO
Złącza, gniazda rozszerzeń
1x PCIe 5.0 x16, full-height, length ≤ 268.5mm, h8x ≤ 114.55mm
1x PCIe 4.0 x16 (x4 sygnał), full-height, length ≤ 205mm, h8x ≤ 114.55mm
2x PCIe 3.0 x1, full-height, length ≤ 205mm, h8x ≤ 114.55mm
4x M.2 (1x na WLAN, 3x na dysk SSD)
Czytnik kart 3-in-1
Modem WWAN
Nie
Typ modemu WWAN
brak
Komunikacja
LAN 1 GbE
Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth 5.4
vPro
Złącze Thunderbolt
brak
Złącze HDMI
Tak
Złącze DisplayPort
Tak
Złącze VGA (15-pin D-Sub)
Nie
Wi-Fi
Tak
Złącze COM (RS-232)
Nie
Bluetooth
Tak
Pozostałe
Multimedia
High Definition (HD) Audio
Realtek ALC623-CG
Głośniki 2W x 1
Bezpieczeństwo
Dedykowany układ szyfrowania TPM 2.0 z certyfikatem TCG, FIPS 140-2 certified
Kensington Lock, 3 x 7 mm
Zaczep do kłódki
Czytnik kart SmartCard
Nie
Czytnik linii papilarnych
Nie
Near Field Communication (NFC)
Nie
Zasilanie
Zasilacz 500W 92%
Kensington Lock
Tak
Trusted Platform Module (TPM)
Tak
System operacyjny
Windows 11 Pro
Wymiary
Szerokość: 170 mm
Głębokość: 298 mm
Wysokość: 376 mm
Certyfikaty
MIL-STD-810H (niskie ciśnienie - wysokość, wysoka temperatura, niska temperatura, gwałtowna zmiana temperatury, wilgotność, zapiaszczenie i zapylenie, wibracje, wstrząsy, Solar Radiation, Contamination by Fluids, Salt Fog)
Energy Star 9.0
TCO Certified
Certyfikat MIL-STD-810
MIL-STD-810H
W zestawie
Mysz USB Calliope Mouse, Black
Klawiatura USB Traditional Keyboard, Black, English (EU)
Waga
6,5 kg
Copilot+ PC
Nie

Specyficzne kody

EAN13
0198158145893
MPN
12YS000VPB
Przesyłka kurierska
Darmowa

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.

ITnes.pl · PKO Leasing

Finansowanie jutra:
Leasing w ITnes.pl

Napędzamy Twój biznes technologią, której nie musisz kupować na własność.

W świecie nowoczesnego biznesu wygrywają ci, którzy potrafią szybciej adaptować zmiany. W ITnes.pl wierzymy, że dostęp do najpotężniejszych narzędzi IT nie powinien być ograniczony jednorazowym wydatkiem. Dlatego, wspólnie z PKO Leasing – niekwestionowanym liderem rynku – stworzyliśmy ekosystem finansowy, który pozwala Twojej firmie wejść na wyższy poziom efektywności bez obciążania budżetu.

Dlaczego Leasing z ITnes.pl to Twój strategiczny ruch?

Leasing w naszym wydaniu to nie tylko rata.
To Power Up dla Twojej infrastruktury IT.

Maksymalna Płynność

Cash Flow Mastery

Zachowaj gotówkę na kluczowe inwestycje, marketing czy ekspansję. Sprzęt zarabia na siebie sam, gdy Ty płacisz niskie, przewidywalne raty.

Optymalizacja Podatkowa 2.0

Tarcza Podatkowa

Wykorzystaj tarczę podatkową. Każda rata to koszt uzyskania przychodu, który realnie obniża Twoje zobowiązania wobec fiskusa.

Technologia Zawsze na Czas

Rotacja Floty IT

Nie czekaj latami na wymianę sprzętu. Leasing pozwala na regularną rotację floty IT, dzięki czemu Twój zespół zawsze pracuje na najszybszych i najbezpieczniejszych rozwiązaniach.

Formy Finansowania

Skrojone pod Twój Model Biznesowy. Wybierz drogę, która najlepiej pasuje do strategii rozwoju Twojej firmy.

Leasing Operacyjny

Wolność i Elastyczność

To najczęściej wybierana forma przez naszych partnerów B2B. Traktujesz leasing jak usługę.

DLA KOGO? Dla firm chcących regularnie odświeżać park maszynowy.
KORZYŚĆ Opłata wstępna i wszystkie raty są w całości kosztem uzyskania przychodu. Podatek VAT płacisz proporcjonalnie w każdej racie.

Leasing Finansowy

Inwestycja w Majątek

Idealny, gdy planujesz związać się ze sprzętem na dłużej i chcesz go amortyzować po swojej stronie.

DLA KOGO? Dla przedsiębiorców stawiających na budowę stałych aktywów firmy.
KORZYŚĆ Ty dokonujesz odpisów amortyzacyjnych, a część odsetkowa raty jest Twoim kosztem.

Twoja Droga do Nowoczesności

Proces w ITnes.pl jest tak płynny, jak praca na nowym workstation od HP czy Dell.

TECH

Wybór Rozwiązania

Wybierz topowy sprzęt z naszej oferty. Nasi eksperci pomogą Ci skonfigurować zestaw idealnie pod profil Twojej działalności.

LEARN

Konsultacja i Decyzja

Skontaktuj się ze swoim Dedykowanym Opiekunem. Wniosek procesujemy błyskawicznie – decyzję z PKO Leasing otrzymasz często w 15 minut.

TOGETHER

Podpisanie i Realizacja

Formalności ograniczamy do minimum. Podpisujesz umowę (często całkowicie online) i dołączasz do grona firm, które nie czekają na przyszłość, ale ją tworzą.

SUCCESS

Start Systemu

Sprzęt trafia do Twojego biura, gotowy do pracy, a Ty cieszysz się pełnym wsparciem posprzedażowym ITnes.pl.

PORADA EKSPERTA

Strategiczne Zarządzanie Cyklem Życia IT

„W dzisiejszym IT to nie posiadanie, a użytkowanie generuje zysk. Rekomendujemy leasing jako narzędzie do zarządzania TCO (Total Cost of Ownership). Zamiast jednorazowego kosztu 100 000 zł na serwery, zainwestuj te środki w rozwój produktu, a technologię sfinansuj z bieżących przychodów. To różnica między firmą, która trwa, a firmą, która dominuje."

FAQ – Rozumiemy Twój Biznes

Absolutnie. Dzięki partnerstwu z PKO Leasing oferujemy procedury uproszczone dla startupów i nowych podmiotów.
Praktycznie wszystko, co buduje Twoje środowisko pracy: laptopy, stacje robocze, serwery, macierze, monitory, a nawet specjalistyczne oprogramowanie.
Stawiamy na minimum biurokracji. W większości przypadków wystarczy NIP i dowód osobisty reprezentanta firmy.

ITnes.pl | IT for BUSINESS

Więcej niż Sklep – Twój Partner Technologiczny. Nie jesteśmy tylko dostawcą pudełek. Jesteśmy architektami Twojej przewagi konkurencyjnej.

Dedykowany Opiekun Klienta

W ITnes.pl nie jesteś numerem w systemie. Masz swojego partnera, który zna specyfikę Twojej branży i zawsze odbiera telefon.

A-brandy z Rodziny IT

Dostarczamy tylko rozwiązania od globalnych liderów (Dell, HP, Lenovo, Apple). To gwarancja jakości, prestiżu i niezawodności.

Wsparcie Przed i Posprzedażowe

Nasza rola nie kończy się na wystawieniu faktury. Doradzamy przy wyborze, wspieramy przy wdrożeniu i dbamy o Twój spokój w trakcie eksploatacji.

B2B DNA

Rozumiemy język biznesu. Nasza oferta jest elastyczna, skalowalna i zawsze zorientowana na Twój sukces.

Gotowy na przyspieszenie?

Porozmawiajmy o tym, jak leasing z PKO Leasing w ITnes.pl może odmienić Twoją firmę. Skontaktuj się z nami już dziś.

Skontaktuj się z nami

Sprzęt IT dla firm bez inwestycji na start

Zamiast jednorazowego wydatku rzędu kilkudziesięciu tysięcy zł – przewidywalny miesięczny koszt

Rozwiązanie dla klientów biznesowych

Sprzęt elektroniczny RentPay

finansowanie sprzętu IT
dla firm

RentPay to model finansowania, w którym firma korzysta ze sprzętu w zamian za stałą miesięczna opłatę. Nie inwestujesz w zakup środków trwałych – zachowujesz płynność finansową i kontrolę nad kosztami.

Jak wynajmować sprzęt za pomocą RentPay?

Zobacz opcję „Subskrybuj” przy na stronie produktu i sprawdź miesięczny koszt dla Twojej firmy

Dlaczego firmy wybierają subskrypcję?

Wykup

Stały miesięczny koszt bez dużych inwestycji

Nie angażujesz kapitału w zakup sprzętu, który traci wartość

Przedłużenie

Krótka umowa

Na 12 miesięcy. W ofercie dla firm sprzęt wymienisz już po pół roku.

Rozwiązanie

Możliwość zmiany sprzętu w trakcie umowy

Rozbudowujesz lub wymieniasz sprzęt bez rozwiązywania umowy, po 6 miesiącach możesz wymienić sprzęt na nowy – coś czego nie oferuje leasing.

Wykup 2

Ochrona i SafeUp w cenie

Subskrypcja sprzętu obejmuje bezpłatny pakiet ochronny SafeUp. Nie musisz martwić się kradzieżą i serwisem sprzętu.

Przedłużenie 2

Faktura VAT za usługę

Co miesiąc otrzymujesz fakturę VAT za subskrypcję, którą łatwo zaksięgujesz w koszty prowadzenia biznesu.

Jak działa RentPay?

1 Koszyk

Wybierz subskrypcję

W metodach płatności za produkt wybierz opcję SUBSKRYBUJ.

2 Koszyk

Podsumowanie oferty

Na tym etapie poznasz dokładną ofertę subskrypcji bądź najmu. Możesz dobrać dodatkowy pakiet serwisowy.

3 Koszyk

Zaakceptuj umowę

Na ekranie generowania Umowy zostaniesz poproszony o podanie swoich danych.

Przygotuj dowód osobisty, na podstawie Twoich informacji zostanie wygenerowana Umowa Subskrypcji. Zaakceptuj aby przejść dalej.

4 Koszyk

Subskrypcja dla biznesu

Po zaakceptowaniu Umowy należy wpłacić kaucję, która jest niezbędna do aktywowania Twojej Umowy.

Możesz to zrobić na dwa sposoby – płatnością online AutoPay bądź na podstawie Noty Księgowej. Pamiętaj, aby wpłacić kaucję z konta firmowego, inaczej niezbędna będzie dodatkowa weryfikacja. Po zaksięgowaniu wpłaty, wysyłamy Twój sprzęt!

Najczęstsze pytania

Czy subskrypcja to leasing?
Nie. W leasingu spłacasz sprzęt i często go wykupujesz. Dzięki subskrypcji płacisz tylko za korzystanie ze sprzętu, co znacznie zmniejsza Twoje firmowe wydatki.
Co zawiera cena subskrypcji?
Cena miesięcznego wynajmu związana jest ze spadkiem wartości urządzenia w czasie, kiedy jest użytkowany przez klienta. Oznacza to, że płacisz tylko za korzystanie z urządzenia. W cenę wliczony jest podstawowy pakiet ochronny.
Uproszczony proces zawarcia umowy
Proces wynajmu sprzętu IT został zaprojektowany z myślą o firmach, które cenią czas i sprawność działania. Ograniczamy formalności do niezbędnego minimum – bez rozbudowanej dokumentacji, długiego oczekiwania na decyzję czy skomplikowanych negocjacji. W kilku prostych krokach Twoja firma może szybko uzyskać dostęp do potrzebnego sprzętu.
Czy mogę zmienić sprzęt w trakcie umowy?
Tak. W trakcie trwania umowy zawsze możesz rozbudować sprzęt i po 6 miesiącach już wymieniać na inny model.
Co się stanie, jeśli sprzęt zostanie skradziony, zgubiony lub zniszczony?
Kradzież sprzętu należy jak najszybciej zgłosić na policję oraz do firmy WeSub S.A. W przypadku zgubienia lub zniszczenia wynajmowanego sprzętu należy natychmiastowo poinformować firmę WeSub S.A., której pracownicy udzielą szczegółowych informacji w celu dalszego postępowania.

Skontaktuj się z nami

```

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.