Komputer Lenovo ThinkCentre M720s SFF 10ST0032PB
Lenovo
10ST0032PB
208578
  • Obudowa SFF
  • Procesor Intel i7-8700
  • Pamięć RAM 8 GB
  • Dysk SSD 256 GB
  • System Windows 10 Pro
  • Gwarancja 3 lata On-Site
Jesteśmy oficjalnym partnerem Lenovo
Out of Stock
Brak w magazynie
Produkt nie jest obecnie dostępny w magazynie.
Opis komputera Lenovo ThinkCentre M720s SFF 10ST0032PB
Zdjęcie produktu Komputer Lenovo ThinkCentre M720s SFF 10ST0032PB - SFF/i7-8700/RAM 8GB/SSD 256GB/Windows 10 Pro/3 lata On-SiteKomputer Lenovo ThinkCentre M720s SFF 10ST0032PB należy do serii niezawodnych komputerów do pracy ThinkCentre M720 firmy Lenovo. Użytkownik ma do dyspozycji dysk SSD (2,5", SATA6Gb/s, Opal) o pojemności 256 GB.
W komputerze ThinkCentre M720 10ST0032PB zainstalowano układ CPU i7-8700 z rodziny procesorów Intel Core i7. Procesor uzyskał wynik 12748 punktów w aplikacji PassMark. Jednostka centralna jest taktowana zegarem 3,20 GHz / 4,60 GHz (w trybie turbo/boost). Litografia CPU to 14 nm. Komputer oferuje podstawowy układ graficzny Intel UHD Graphics 630. Karta zintegrowana osiągnęła wynik 614 punktów w aplikacji PassMark.
TPM
Kensington Lock
Gwarancja On-Site
: 10ST0032PB
Out of Stock
Informacje podstawowe
Producent
Lenovo
Produkt
Desktop
Rodzaj konfiguracji
Bazowa
Certyfikat Intel EVO
Nie
Model
ThinkCentre M720
Stan
Nowy
Gwarancja
3 lata On-Site
Typ obudowy
SFF
Materiał obudowy
Metal
Kolor obudowy
Czarny
Procesor
Procesor
Intel Core i7
Generacja procesora
8 (Coffee Lake)
Typ procesora
Model: i7-8700
Częstotliwość: 3,20 GHz / 4,60 GHz
Cache: 12 MB
Litografia: 14 nm
Obsługiwane gniazda: FCLGA1151
Obsługiwana pamięć: DDR4-2666
Zestaw instrukcji: 64-bit
Technologia Intel vPro
Nie
Liczba rdzeni procesora
6
Układ NPU (AI)
Technologia AMD DASH
Liczba zainstalowanych procesorów
1
Chipset płyty głównej
Intel B360
PassMark procesora
12748
Pamięć RAM
Pamięć zainstalowana
8 GB
Typ pamięci
1 x 8 UDIMM DDR4-2666 GB
DDR4
Liczba banków pamięci
4
Liczba wolnych banków pamięci
3
Maksymalna ilość pamięci
64 GB
Dysk
Dysk
SSD
Pojemność dysku
256 GB
Parametry dysku
2,5"
SATA6Gb/s
Opal
Dysk 2
brak
Dysk 3
brak
Dysk 4
Napęd optyczny
Karta graficzna
Zintegrowana karta graficzna
Intel UHD Graphics 630
PassMark karty zintegrowanej
614
Rodzaj karty graficznej
Zintegrowana
Interfejsy i komunikacja
Interfejsy
Przód:
2 x USB 3.1 Gen 1
Tył:
4 x USB 2.0
Złącza, gniazda rozszerzeń
1x PCIe 3.0 x16, low-profie (length < 147mm, h8x < 68.9mm)
Czytnik kart 7-in-1
Wnęki
1 x Wszystkie zatoki 5,25"
0 x Wolne zatoki 5,25"
1 x Wszystkie zatoki 2,5" (wewnętrzne)
0 x Wolne zatoki 2,5" (wewnętrzne)
Modem WWAN
Typ modemu WWAN
Komunikacja
LAN 1 GbE
Złącze Thunderbolt
Złącze HDMI
Złącze DisplayPort
Złącze VGA (15-pin D-Sub)
Wi-Fi
Złącze COM (RS-232)
Bluetooth
Pozostałe
Multimedia
High Definition (HD) Audio
Realtek ALC233VB2
Głośniki 1W x 1
Bezpieczeństwo
Dedykowany układ szyfrowania TPM 2.0 z certyfikatem TCG
Kensington Security Slot, 3 x 7 mm
Czytnik kart SmartCard
Czytnik linii papilarnych
Near Field Communication (NFC)
Zasilanie
Zasilacz 180W
Sprawność 85%
Kensington Lock
Tak
Trusted Platform Module (TPM)
Tak
System operacyjny
Windows 10 Pro
Wymiary
Szerokość: 92,5 mm