Komputer HP Elite Slice G2 5JG14EA - zdjęcie poglądowe 5

Komputer HP Elite Slice G2 5JG14EA

HP
5JG14EA
204446
0193424503292
  • Obudowa USFF
  • Procesor Intel i5-7500T
  • Pamięć RAM 8 GB
  • Dysk SSD 128 GB (NVMe)
  • Komunikacja bezprzewodowa Wi-Fi i Bluetooth
  • System Windows 10 IOT Enterprise 64-bit Edition angielski / polski
  • Gwarancja 3 lata On-Site

Jesteśmy oficjalnym partnerem HP Polska

Out of Stock
7 719,00 zł *
6 275,61 zł netto * cena z ostatniej dostawy - może ulec zmianie
Brak w magazynie

Produkt nie jest obecnie dostępny w magazynie.

Zachęcamy do skorzystania z poniższego narzędzia POWIADOM MNIE, KIEDY BĘDZIE DOSTĘPNY. Kiedy produkt będzie dostępny, otrzymają Państwo jednorazową wiadomość e-mail. Wówczas będzie możliwe zamówienie tego produktu.

Liczba sztuk
Produkt w dostawie Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia przewidywanej daty dostawy.

  Nowe produkty

Wyłącznie nowe, fabrycznie zapakowane produkty z oficjalnych polskich dystrybucji.

  Bezpieczna dostawa

Przesyłki są dostarczane przez renomowane firmy kurierskie i są ubezpieczone do pełnej wartości.

  Doradztwo i wsparcie

Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pełne wsparcie przed i po sprzedaży.

Opis komputera HP Elite Slice G2 5JG14EA

HP Elite Slice G2 5JG14EA należy do popularnej serii komputerów stacjonarnych Elite Slice G2 firmy HP.

Komputer HP Elite Slice G2 5JG14EA - USFF/i5-7500T/RAM 8GB/128GB/WiFi/Win 10 IOT Enterprise 64-bit Edition angielski/polski/3OS - zdjęcie

Komputer producent wyposażył w 8 GB pamięci operacyjnej. Producent zastosował pamięć DDR4 2400 SODIMM Memory. Maksymalna ilość pamięci RAM, którą można zaistalować w komputerze Elite Slice G2 5JG14EA, wynosi 32 GB. Model wyposażono w 4-rdzeniową jednostkę centralną i5-7500T z popularnej rodziny procesorów Intel Core i5. Wielkość pamięci cache CPU wynosi 6 MB. Procesor wyprodukowano w technologii 14 nm. Zegar układu CPU jest taktowany z częstotliwością 2,70 GHz (maks. 3,30 GHz). W komputerze zainstalowano zintegrowany układ graficzny Intel HD 630. Karta zintegrowana osiągnęła wynik 1110 punktów w aplikacji PassMark. Użytkownik ma do dyspozycji dysk SSD o pojemności 128 GB.

Urządzenie jest zgodne z certyfikatem EnergyStar. W modelu 5JG14EA zainstalowano moduły umożliwiające komunikację w standardzie Bluetooth oraz z siecią bezprzewodową Wi-Fi (standard 802.11ac). Komputer jest sprzedawany z systemem operacyjnym Windows 10 IOT Enterprise 64-bit Edition angielski / polski. Produkt jest objęty 3-letnią gwarancją On-Site.

Kensington Lock

Kensington Lock Gniazdo linki zabezpieczającej stanowi pierwszą linię obrony fizycznej w serii HP Elite Slice G2, szczególnie w środowiskach o dużym natężeniu ruchu. Standard Kensington Lock pozwala na szybkie i pewne przypięcie komputera do biurka, lady lub innego nieruchomego elementu wyposażenia wnętrza za pomocą stalowej linki. Rozwiązanie to jest niezwykle skuteczne w otwartych przestrzeniach biurowych typu open space oraz w punktach obsługi klienta, gdzie laptop często pozostaje bez bezpośredniego nadzoru. Zastosowanie tego mechanizmu pozwala użytkownikowi na swobodne oddalenie się od stanowiska pracy bez ryzyka, że urządzenie zostanie skradzione w wyniku chwilowej nieuwagi.

Gwarancja On-Site

Gwarancja Cenisz swój czas? Wybierz gwarancję On-Site i zapomnij o wysyłaniu laptopa do serwisu. W ramach tej usługi naprawa odbywa się w miejscu użytkowania sprzętu – u Ciebie w firmie lub w domu. Autoryzowany technik przyjeżdża z niezbędnymi częściami i przywraca sprawność urządzenia w Twojej obecności.

To idealna opcja dla firm, które nie mogą pozwolić sobie na rozstanie ze sprzętem na kilka czy kilkanaście dni. Zyskujesz komfort, bezpieczeństwo i pewność, że Twój komputer jest w dobrych rękach, bez konieczności rozstawania się z nim.

: 5JG14EA
Out of Stock
Informacje podstawowe
Producent
HP
Produkt
Desktop
Rodzaj konfiguracji
Bazowa
Model
Elite Slice G2
Stan
Nowy
Gwarancja
3 lata On-Site
Typ obudowy
USFF
Procesor
Procesor
Intel Core i5
Generacja procesora
7 (Kaby Lake)
Typ procesora
Model: i5-7500T
Częstotliwość: 2,70 GHz / 3,30 GHz
Cache: 6 MB
Litografia: 14 nm
Obsługiwane gniazda: FCLGA1151
Obsługiwana pamięć: DDR4-2133/2400, DDR3L-1333/1600 @ 1.35V
Zestaw instrukcji: 64-bit
Technologia Intel vPro
Nie
Liczba rdzeni procesora
4
Układ NPU (AI)
Nie
Technologia AMD DASH
Nie
Liczba zainstalowanych procesorów
1
PassMark procesora
5226
Pamięć RAM
Pamięć zainstalowana
8 GB
Typ pamięci
2 x 4 GB
DDR4 2400 SODIMM Memory
Liczba banków pamięci
2
Maksymalna ilość pamięci
32 GB
Dysk
Dysk
SSD
Pojemność dysku
128 GB
Parametry dysku
M.2 2280
NVMe
PCIe
Dysk 2
brak
Dysk 3
brak
Dysk 4
brak
Napęd optyczny
brak
Karta graficzna
Zintegrowana karta graficzna
Intel HD 630
PassMark karty zintegrowanej
1110
Rodzaj karty graficznej
Zintegrowana
Modem WWAN
Nie
Typ modemu WWAN
brak
Interfejsy i komunikacja
Komunikacja
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth 4.2
Wi-Fi
Tak
Bluetooth
Tak
Pozostałe
Bezpieczeństwo
Kensington Lock
Czytnik kart SmartCard
Nie
Czytnik linii papilarnych
Nie
Near Field Communication (NFC)
Nie
Zasilanie
Zasilacz 90W
Kensington Lock
Tak
Trusted Platform Module (TPM)
Nie
System operacyjny
Windows 10 IOT Enterprise 64-bit Edition angielski / polski
Wymiary
Szerokość: 165 mm
Głębokość: 165 mm
Wysokość: 35 mm
Certyfikaty
EnergyStar
Certyfikat MIL-STD-810
brak
W zestawie
Osłona Kabla i Portu HP
HP Center of Room Control
HP Video Ingest Module
Waga
1,52 kg
Copilot+ PC
Nie

Specyficzne kody

UPC
204446
EAN13
0193424503292
MPN
5JG14EA
Przesyłka kurierska
Darmowa

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.