Komputer ASUS NUC 14 Pro Kit Tall RNUC14RVHU700002I38WN
ASUS
RNUC14RVHU700002I38WN
143176
Produkt modyfikowany na bazie konfiguracji: RNUC14RVHU700002I
  • Obudowa Mini Desktop
  • Procesor Intel Core Ultra 7 155H
  • Dyski SSD 512 GB (NVMe) + SSD 2 TB (SATA3)
  • Komunikacja bezprzewodowa Wi-Fi i Bluetooth
  • Gwarancja 3 lata Carry-in
Hurry! only 5 szt. w magazynie.
Średnia liczba sztuk w magazynie wysyłka w 24h
Komputery ASUS NUC
Opis desktopa ASUS NUC 14 Pro Kit Tall RNUC14RVHU700002I38WN
Pamięć masowa komputera obejmuje dysk SSD (M.2 NVMe PCie 4.0, 2280, 512 GB) o pojemności 512 GB. Konfiguracja obejmuje dodatkowo drugi dysk SSD (SATA3 2,5 cala, 7 mm, 2 TB) o pojemności 2 TB. W komputerze zastosowano 16-rdzeniowy układ CPU Core Ultra 7 155H. Procesor dysponuje pamięcią cache o pojemności 24 MB. CPU osiągnął 24950 punktów w aplikacji PassMark. Zegar układu CPU jest taktowany z częstotliwością 4,8 GHz. Za generowanie obrazu odpowiada zintegrowany układ graficzny Intel Arc Graphics. Układ uzyskał wynik 5501 punktów w aplikacji PassMark.
W dziedzinie parametrów technicznych procesor dysponuje 24 MB pamięci podręcznej trzeciego poziomu i pracuje ze standardowym taktowaniem bazowym wynoszącym 3,8 GHz, które w razie potrzeby może zostać podbite do poziomu 4,8 GHz w trybie boost. Jednostka jest wytwarzana w nowoczesnym procesie technologicznym 7 nm, a jej mnożnik pozostaje zablokowany, co jest standardowym rozwiązaniem w tej klasie układów mobilnych ograniczającym overclocking. Mimo ogromnej mocy obliczeniowej Core Ultra 7 155H charakteryzuje się relatywnie niskim zapotrzebowaniem na energię dzięki współczynnikowi TDP ustalonemu na poziomie 28 W, co sprzyja dłuższemu czasowi pracy laptopa na baterii.
Wi-Fi 6E
Wi-Fi 6E Komputery serii ASUS NUC 14 Pro Kit Tall zostały wyposażone w kartę sieci bezprzewodowej Wi-Fi 6E korzystającej ze standardu 802.11ax. Jest to rozszerzona wersja Wi-Fi 6 o dodatkowe pasmo przesyłu. Wi-Fi 6 korzysta z pasma 2,4 GHz i 5 GHz, Wi-Fi 6E wprowadza mniej zatłoczone pasmo 6 GHz, co pozwala dodatkowo zniwelować zakłócenia i obniżyć opóźnienia.
Układ Neural Processing Unit
Technologia NVMe
: RNUC14RVHU700002I38WN
Model
NUC 14 Pro Kit Tall
Procesor
Intel Core Ultra 7
Generacja procesora
Meteor Lake
Typ procesora
Model: Core Ultra 7 155H
Częstotliwość: 4,8 GHz
Cache: 24 MB
Obsługiwane gniazda: FCBGA2049
Obsługiwana pamięć: Up to LPDDR5/x 7467 MT/s Up to DDR5 5600 MT/s
Liczba rdzeni procesora
16
PassMark procesora
24950
Pamięć RAM
Pamięć zainstalowana
0 GB
Typ pamięci
SO-DIMM
DDR5
4800 MHz
Liczba banków pamięci
2
Liczba wolnych banków pamięci
2
Maksymalna ilość pamięci
96 GB
Dyski
Dysk
SSD
Pojemność dysku
512 GB
Parametry dysku
M.2 NVMe PCie 4.0
SSD
jednostronne
512 GB
Dysk 2
Pojemność dysku 2
2 TB
Parametry dysku 2
SATA3 2,5 cala
7 mm
2 TB
Zintegrowana karta graficzna
Intel Arc Graphics
2 x Thunderbolt 4 (z USB4, DisplayPort)
1 x USB-A 3.2 Gen 2
1 x RJ-45
1 x USB-C 3.2 Gen 2x2 (z przodu)
2 x USB-A 3.2 Gen 2 (z przodu)
Wnęki
1 x M.2 2280 PCIe Gen4x4
1x SATA 2.5in slot for SSD/HDD
Komunikacja
LAN 2.5 GbE
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
Pozostałe
Bezpieczeństwo
Układ szyfrowania TPM (Trusted Platform Module)
Kensington Lock
Zasilanie
Zasilacz 120W
Trusted Platform Module (TPM)
Wymiary
Szerokość: 117 mm
Głębokość: 112 mm
Wysokość: 54 mm